ОГ Сливен 2023/24

« ОГ Сливен 2023/24


Първа фаза

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - На 1 септември 2023 г. Балкан (Твърдица), 9-и през изминалия сезон; е преименуван на Балкан 2012 след пререгистрация.
  - Балкан (Селиминово) се включва в групата.
  - Непосредствено преди началото на сезона Балкан (Селиминово) се отказва от участие. Мачовете му се анулират.
  - След XVIII кръг Балкан 2012 (Твърдица) се отказва от участие. Резултатите му до този момент се зачитат, с оглед оптимизиране на програмата Втора група е съставена само от 4 отбора, а Балкан 2012 остава 9-и в крайното класиране.

                           I кръг

16 септември 2023 г., събота, 15:30 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Балкан 2012 (Твърдица)      6:0 
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            0:2 
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Кермен) - Самуил 2006 (Самуилово)                  2:0 (1:0) Video
Буря (Градско) - Аполон (кв.Речица, Сливен)               6:4 
Левски 2018 (Младово) - Балкан (Селиминово)               анулиран 

                           II кръг

23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Ботев (Кермен)                  4:3 
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан 2012 (Твърдица)             4:2 
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Сините камъни 2022 (Сливен)         анулиран 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Левски 2018 (Младово)        6:3 
Самуил 2006 (Самуилово) - Буря (Градско)                  6:2 

                           III кръг

30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)  отложен 
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Кермен) - Кортен 2012 (Кортен)                     0:5 
Буря (Градско) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  0:2 
Левски 2018 (Младово) - Самуил 2006 (Самуилово)           1:5 
Балкан 2012 (Твърдица) - Балкан (Селиминово)              анулиран 
2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)  3:0 

                           IV кръг

7 октомври 2023 г., събота, 16:30 ч:
Самуил 2006 (Самуилово) - Сините камъни 2022 (Сливен)     2:2 
Ботев (Кермен) - Буря (Градско)                           2:1 
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                анулиран 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан 2012 (Твърдица)       3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Левски 2018 (Младово)           7:2 

                           V кръг

14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Буря (Градско) - Кортен 2012 (Кортен)                     1:5 
Сините камъни 2022 (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)     2:3 
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Левски 2018 (Младово) - Ботев (Кермен)                    1:2 
Балкан 2012 (Твърдица) - Самуил 2006 (Самуилово)          1:6 
Балкан (Селиминово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          анулиран 

                           VI кръг

21 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         1:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан 2012 (Твърдица)          3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
22 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Самуил 2006 (Самуилово) - Балкан (Селиминово)             анулиран 
Ботев (Кермен) - Сините камъни 2022 (Сливен)              1:1 
Буря (Градско) - Левски 2018 (Младово)                    3:0 сл. 

                           VII кръг

11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Буря (Градско)              5:2 
Балкан 2012 (Твърдица) - Ботев (Кермен)                   1:0 
12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Левски 2018 (Младово) - Кортен 2012 (Кортен)              1:6 
Балкан (Селиминово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             анулиран 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил 2006 (Самуилово)      3:6 

                           VIII кръг

18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил 2006 (Самуилово)            1:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      2:0 
19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Ботев (Кермен) - Балкан (Селиминово)                      анулиран 
Буря (Градско) - Балкан 2012 (Твърдица)                   2:2 
Левски 2018 (Младово) - Сините камъни 2022 (Сливен)       0:9 

                           IX кръг

25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)        1:3 
26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Балкан 2012 (Твърдица) - Левски 2018 (Младово)            3:0 сл. 
Балкан (Селиминово) - Буря (Градско)                      анулиран 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Ботев (Кермен)               отложен 
Самуил 2006 (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)         отложен 
3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Самуил 2006 (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)         6:0 
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Ботев (Кермен)               2:4 

                           III кръг - отложен мач

2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)  3:0 

                           IX кръг - отложен мач

3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Самуил 2006 (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)         6:0 

                           IX кръг - отложен мач

10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Ботев (Кермен)               2:4 

                           X кръг

2 март 2024 г., събота, 14:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            2:0 
Балкан 2012 (Твърдица) - Сините камъни 2022 (Сливен)      1:4 
3 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Самуил 2006 (Самуилово) - Ботев (Кермен)                  2:1 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Буря (Градско)               0:3 
Левски 2018 (Младово)                                     почива

                           XI кръг

9 март 2024 г., събота, 14:00 ч:
Балкан 2012 (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)             0:3 
Буря (Градско) - Самуил 2006 (Самуилово)                  1:6 
10 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Левски 2018 (Младово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)        2:5 
Ботев (Кермен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  1:3 
Сините камъни 2022 (Сливен)                               почива

                           XII кръг

16 март 2024 г., събота, 14:30 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Сините камъни 2022 (Сливен)  0:5 
17 март 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Ботев (Кермен)                     3:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Буря (Градско)                  4:0 
Самуил 2006 (Самуилово) - Левски 2018 (Младово)           9:2 
Балкан 2012 (Твърдица)                                    почива

                           XIII кръг

23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Балкан 2012 (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)       3:2 
Сините камъни 2022 (Сливен) - Самуил 2006 (Самуилово)     0:1 
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Левски 2018 (Младово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)           1:9 
Буря (Градско) - Ботев (Кермен)                           1:2 
Кортен 2012 (Кортен)                                      почива

                           XIV кръг

30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Буря (Градско)                     9:2 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Сините камъни 2022 (Сливен)     0:2 
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Кермен) - Левски 2018 (Младово)                    5:1 
Самуил 2006 (Самуилово) - Балкан 2012 (Твърдица)          3:0 сл. 
Аполон (кв.Речица, Сливен)                                почива

                           XV кръг

6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         1:8 
Балкан 2012 (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)          0:2 
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Ботев (Кермен)              0:1 
Левски 2018 (Младово) - Буря (Градско)                    0:3 
Самуил 2006 (Самуилово)                                   почива

                           XVI кръг

13 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Буря (Градско) - Сините камъни 2022 (Сливен)              2:4 
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Кермен) - Балкан 2012 (Твърдица)                   4:0 
Самуил 2006 (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      5:2 
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Левски 2018 (Младово)              3:0 сл. 
Тунджа 2009 (Мечкарево)                                   почива

                           XVII кръг

20 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      0:6 
Балкан 2012 (Твърдица) - Буря (Градско)                   3:2 
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Самуил 2006 (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)            1:3 
Сините камъни 2022 (Сливен) - Левски 2018 (Младово)       3:0 сл. 
Ботев (Кермен)                                            почива

                           XVIII кръг

27 април 2024 г., събота, 16:30 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Сините камъни 2022 (Сливен)        1:1 
28 април 2024 г., неделя, 16:30 ч:
Левски 2018 (Младово) - Балкан 2012 (Твърдица)            4:3 
Ботев (Кермен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)               4:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил 2006 (Самуилово)         1:7 
Буря (Градско)                                            почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кортен 2012 (Кортен) XXX 1:1 2:0 1:1 3:1 9:2 1:1 3:0* 4:2 --- 2. Самуил 2006 (Самуилово) 1:3 XXX 6:0 2:2 2:1 6:2 5:2 9:2 3:0* --- 3. Тунджа 2009 (Мечкарево) 0:2 1:7 XXX 0:2 4:3 4:0 2:0 7:2 3:0* --- 4. Сините камъни 2022 (Сливен) 1:3 0:1 2:3 XXX 0:1 5:2 3:0 3:0* 6:0 --- 5. Ботев (Кермен) 0:5 2:0 1:3 1:1 XXX 2:1 4:0 5:1 4:0 --- 6. Буря (Градско) 1:5 1:6 0:2 2:4 1:2 XXX 6:4 3:0* 2:2 --- 7. Аполон (кв.Речица, Сливен) 1:8 3:6 0:6 0:5 2:4 0:3 XXX 6:3 3:0 --- 8. Левски 2018 (Младово) 1:6 1:5 1:9 0:9 1:2 0:3 2:5 XXX 4:3 --- 9. Балкан 2012 (Твърдица) 0:3 1:6 0:2 1:4 1:0 3:2 3:2 3:0* XXX --- 10. Балкан (Селиминово) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

25 май 2024 г., събота, 17:00 ч / XXI кръг:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Самуил 2006 (Самуилово)     2:2 
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            1:1 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Кортен 2012 (Кортен) 19 15 4 0 68:19 49 Първенец - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Тунджа 2009 (Мечкарево) 19 13 1 5 55:30 40 3. Самуил 2006 (Самуилово) 19 12 3 4 72:32 39 4. Сините камъни 2022 (Сливен) 19 9 4 6 52:27 31
XIX кръг 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Кортен 2012 (Кортен) - Сините камъни 2022 (Сливен) 4:2 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил 2006 (Самуилово) 4:1 XX кръг 18 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Тунджа 2009 (Мечкарево) - Сините камъни 2022 (Сливен) 4:0 19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Самуил 2006 (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен) 3:4 XXI кръг 25 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Самуил 2006 (Самуилово) 2:2 Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево) 1:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Кортен 2012 (Кортен) XXX 1:1 --- 4:2 2. Тунджа 2009 (Мечкарево) --- XXX 4:1 4:0 3. Самуил 2006 (Самуилово) 3:4 --- XXX --- 4. Сините камъни 2022 (Сливен) --- --- 2:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXI кръг:
Ботев (Кермен) - Буря (Градско)                            - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Левски 2018 (Младово)         - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

5. Ботев (Кермен) 18 11 1 6 40:26 34 6. Буря (Градско) 18 5 1 12 36:64 16 7. Аполон (кв.Речица, Сливен) 18 4 1 13 37:65 13 8. Левски 2018 (Младово) 18 1 0 17 21:89 3
XIX кръг 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Левски 2018 (Младово) - Буря (Градско) 3:5 Ботев (Кермен) - Аполон (кв.Речица, Сливен) 4:1 XX кръг 19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Аполон (кв.Речица, Сливен) - Буря (Градско) 7:0 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Левски 2018 (Младово) - Ботев (Кермен) 0:3 сл. XXI кръг 26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Кермен) - Буря (Градско) - Аполон (кв.Речица, Сливен) - Левски 2018 (Младово) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ботев (Кермен) XXX -:- 4:1 --- 2. Буря (Градско) --- XXX --- --- 3. Аполон (кв.Речица, Сливен) --- 7:0 XXX -:- 4. Левски 2018 (Младово) 0:3* 3:5 --- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре