ОФГ Сливен 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч / VI кръг:
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                 - 
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)                - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / VI кръг:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)                - 
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Самуил (Самуилово)                  5    4   1   0   35:5    13
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Аполон (кв.Речица, Сливен)          5    4   1   0   13:4    13
 3. Тунджа 2009 (Мечкарево)             5    2   3   0   13:6     9
 4. Балкан (Твърдица)                   4    3   0   1   12:5     9
 5. Стандарт (Шивачево)                 4    1   1   2    8:15    4
 6. Гранит (Сборище)                    5    1   0   4    4:19    3 [1 0 0  1:0  3]
 7. Кортен 2012 (Кортен)                5    1   0   4    3:11    3 [0 0 1  0:1  0]
 8. Паланките (Бяла паланка)            5    0   0   5    7:30    0

Бележки
  - Скобелево (Сливен), 1-ви; ОФК Твърдица (Твърдица), 5-ти; и Котел (Котел), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Паланките (Бяла паланка) се включват в групата.

                           I кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             2:2 
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 4:0 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Твърдица)              2:6 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             1:5 

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          1:2 
Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           2:1 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              2:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                      3:0 

                           III кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  9:0 
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   1:0 
30 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)        1:5 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            3:0 

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   отложен 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         1:2 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                3:0 
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)            12:1 

                           V кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            2:5 
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  3:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     2:8 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      1:1 

                           VI кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                 - 
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)                - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)                - 
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            - 

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                     - 
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                     - 
29 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Паланките (Бяла паланка)      - 
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             - 

                           VIII кръг

пролет 2018:
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              - 
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                  - 
Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)               - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)              - 

                           IX кръг

Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)           - 
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                       - 
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)            - 
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               - 

                           X кръг

Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                   - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)         - 
Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                    - 
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             - 

                           XI кръг

Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                    - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)          - 
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                 - 
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)              - 

                           XII кръг

Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)             - 
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                      - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)       - 
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                   - 

                           XIII кръг

Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                 - 
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)            - 
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)                - 

                           XIV кръг

Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                     - 
Паланките (Бяла паланка) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      - 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                     - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)             - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Самуил (Самуилово) XXX -:- -:- -:- 9:0 -:- 4:0 12:1 2. Аполон (кв.Речица, Сливен) -:- XXX 1:1 3:0 -:- -:- -:- -:- 3. Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:2 -:- XXX -:- 2:2 3:0 -:- -:- 4. Балкан (Твърдица) -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 3:0 -:- 5. Стандарт (Шивачево) -:- 1:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 6. Гранит (Сборище) 2:8 1:5 -:- -:- -:- XXX 1:0 -:- 7. Кортен 2012 (Кортен) -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 8. Паланките (Бяла паланка) -:- -:- 1:5 2:6 2:5 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре