ОГ Велико Търново 2018/19

« ОГ Велико Търново 2018/19


"А" ОГ Велико Търново

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Земеделец 93 (Козловец)            18   14   3   1   51:14   45     Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Удар (Бяла черква)                 18   11   4   3   44:27   37 [+]         [1 0 1  2:2  3, 1 гол на чужд терен]
 3. Лато (Алеково)                     18   12   1   5   47:17   37             [1 0 1  2:2  3, 0 гола на чужд терен]
 4. Левски (Лясковец)                  18   11   3   4   47:19   36            
 5. Изгрев 93 (Царевец)                18    8   2   8   38:26   26            
 6. Левски 1986 (Стражица)             18    8   1   9   32:31   25             [1 0 1  5:4  3]
 7. Чумерна (Елена)                    18    8   1   9   37:40   25             [1 0 1  4:5  3]
 8. Лозен 2006 (Сухиндол)              18    6   1  11   31:51   19            
 9. Вихър (Раданово)                   18    2   2  14   14:49    8            
-------------------------------------------------------------------
10. Пробив 2015 (Овча могила)          18    1   0  17   15:82    3            

Бележки
  - Ресен 2012 (Ресен), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Удар (Бяла черква), 1-ви в "Б" ОГ - север през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Лато (Алеково) играе домакинските си мачове в Свищов.
  - Удар (Бяла черква) играе домакинските си мачове в през есента Павликени.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Лясковец) - Земеделец 93 (Козловец)               2:3 
Левски 1986 (Стражица) - Пробив 2015 (Овча могила)        6:0 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 3:1, заради новина за смърт на близък на
    ръководителя на гостите.
Чумерна (Елена) - Лато (Алеково)                          3:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               3:0 
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     отложен 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     2:2 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Удар (Бяла черква)              4:2 
в Свищов:
Лато (Алеково) - Изгрев 93 (Царевец)                      2:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Вихър (Раданово)                  2:0 
Пробив 2015 (Овча могила) - Чумерна (Елена)               3:2 
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                1:1 

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец 93 (Козловец)          1:5 
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)                       0:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Пробив 2015 (Овча могила)           3:1 
Вихър (Раданово) - Лато (Алеково)                         0:3 
в Павликени:
Удар (Бяла черква) - Лозен 2006 (Сухиндол)                4:0 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)           4:1 
в Свищов:
Лато (Алеково) - Удар (Бяла черква)                       2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Пробив 2015 (Овча могила) - Вихър (Раданово)              0:3 
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)                   0:5 
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  3:0 

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Чумерна (Елена) - Земеделец 93 (Козловец)                 0:4 
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица)              1:2 
Вихър (Раданово) - Левски (Лясковец)                      1:1 
в Павликени:
Удар (Бяла черква) - Пробив 2015 (Овча могила)            3:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково)                    1:3 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Лато (Алеково)                  1:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Пробив 2015 (Овча могила) - Лозен 2006 (Сухиндол)         3:7 
Левски (Лясковец) - Удар (Бяла черква)                    5:1 
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово)                 1:0 
Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец)                     4:1 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
в Свищов:
Лато (Алеково) - Пробив 2015 (Овча могила)                4:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец 93 (Козловец)             0:1 
Вихър (Раданово) - Чумерна (Елена)                        3:4 
в Павликени:
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица)               2:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец)                 1:6 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Пробив 2015 (Овча могила)       5:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Левски (Лясковец) - Лато (Алеково)                        3:1 
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол)            3:0 
Чумерна (Елена) - Удар (Бяла черква)                      1:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Вихър (Раданово)                    3:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Свищов:
Лато (Алеково) - Левски 1986 (Стражица)                   1:3 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Земеделец 93 (Козловец)                0:3 
в Павликени:
Удар (Бяла черква) - Изгрев 93 (Царевец)                  1:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Чумерна (Елена)                   2:1 
Пробив 2015 (Овча могила) - Левски (Лясковец)             0:3 

                           I кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     2:2 

                           X кръг

30 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Левски (Лясковец)               1:1 
в Свищов:
Лато (Алеково) - Чумерна (Елена)                          5:0 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Пробив 2015 (Овча могила) - Левски 1986 (Стражица)        1:4 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               1:3 
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)                     6:2 

                           XI кръг

7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Земеделец 93 (Козловец)              0:0 
Вихър (Раданово) - Лозен 2006 (Сухиндол)                  0:4 
Изгрев 93 (Царевец) - Лато (Алеково)                      0:0 
Чумерна (Елена) - Пробив 2015 (Овча могила)               7:0 
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                0:2 

                           XII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)          2:1 
в Свищов:
Лато (Алеково) - Вихър (Раданово)                         4:0 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)                       5:1 
Пробив 2015 (Овча могила) - Изгрев 93 (Царевец)           1:6 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Удар (Бяла черква)                2:3 

                           XIII кръг

21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец 93 (Козловец)           1:1 
Удар (Бяла черква) - Лато (Алеково)                       1:0 
Вихър (Раданово) - Пробив 2015 (Овча могила)              1:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец)                   0:1 
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                  4:2 

                           XIV кръг

27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Чумерна (Елена)                 3:0 
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец)              2:3 
Левски (Лясковец) - Вихър (Раданово)                      4:1 
Пробив 2015 (Овча могила) - Удар (Бяла черква)            1:3 
в Свищов:
Лато (Алеково) - Лозен 2006 (Сухиндол)                    4:1 

                           XV кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
в Свищов:
Лато (Алеково) - Земеделец 93 (Козловец)                  3:0 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Пробив 2015 (Овча могила)         5:2 
Удар (Бяла черква) - Левски (Лясковец)                    2:0 
Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица)                 0:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена)                     0:1 

                           XVI кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)             2:1 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Чумерна (Елена) - Вихър (Раданово)                        5:1 
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква)               0:1 
Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 8:0 
Пробив 2015 (Овча могила) - Лато (Алеково)                1:8 

                           XVII кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
в Свищов:
Лато (Алеково) - Левски (Лясковец)                        1:0 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Пробив 2015 (Овча могила) - Земеделец 93 (Козловец)       1:9 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)            3:0 
Удар (Бяла черква) - Чумерна (Елена)                      4:1 
Вихър (Раданово) - Изгрев 93 (Царевец)                    0:3 

                           XVIII кръг

2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Вихър (Раданово)                3:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Удар (Бяла черква)                  4:7 
Чумерна (Елена) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   3:0 
Левски 1986 (Стражица) - Лато (Алеково)                   1:5 
Левски (Лясковец) - Пробив 2015 (Овча могила)             3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Земеделец 93 (Козловец) XXX 4:2 1:0 1:1 2:1 2:1 3:0 4:1 3:0 5:0 2. Удар (Бяла черква) 0:0 XXX 1:0 2:0 1:1 2:1 4:1 4:0 6:2 3:1 3. Лато (Алеково) 3:0 2:1 XXX 1:0 2:1 1:3 5:0 4:1 4:0 4:0 4. Левски (Лясковец) 2:3 5:1 3:1 XXX 0:5 1:1 5:1 8:0 4:1 3:0 5. Изгрев 93 (Царевец) 0:1 4:7 0:0 0:1 XXX 1:2 0:1 3:0 3:0 3:1 6. Левски 1986 (Стражица) 1:5 0:1 1:5 0:2 2:3 XXX 3:0 3:0 1:0 6:0* 7. Чумерна (Елена) 0:4 1:1 3:1 0:2 4:1 4:2 XXX 3:0 5:1 7:0 8. Лозен 2006 (Сухиндол) 1:1 2:3 1:3 1:6 1:3 3:0 2:1 XXX 2:0 5:2 9. Вихър (Раданово) 0:3 2:2 0:3 1:1 0:3 0:1 3:4 0:4 XXX 1:0 10. Пробив 2015 (Овча могила) 1:9 1:3 1:8 0:3 1:6 1:4 3:2 3:7 0:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Недан (Недан)                      16   14   2   0   59:11   44
-------------------------------------------------------------------
 2. Атлетик (Свищов)                   16   10   3   3   50:18   33
 3. Светкавица (Михалци)               16   10   2   4   54:22   32
 4. Морава (Морава)                    16    8   4   4   48:23   28
 5. Спортист (Върбовка)                16    5   4   7   32:42   19
 6. Стрела (Ореш)                      16    4   2  10   23:41   14
 7. Бъдеще 2010 (Бутово)               16    4   1  11   31:71   13
 8. Устрем (Масларево)                 16    2   6   8   27:56   12
 9. Бенковски (Българско Сливово)      16    2   2  12   21:61    8

Бележки
  - Удар (Бяла черква), 1-ви в "Б" ОГ - север през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Недан (Недан) играе домакинските си мачове през есента в Бутово.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово)      6:0 сл. * 
* - прекратен в 18' при 3:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево)                  3:3 
Атлетик (Свищов) - Морава (Морава)                        1:1 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Бутово:
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      отложен 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      5:2 
Стрела (Ореш)                                             почива

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Морава (Морава) - Недан (Недан)                           1:4 
Устрем (Масларево) - Атлетик (Свищов)                     1:9 
Бенковски (Българско Сливово) - Спортист (Върбовка)       6:2 
Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци)                      1:5 
Бъдеще 2010 (Бутово)                                      почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист (Върбовка) - Стрела (Ореш)                       3:0 
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          отложен 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Морава (Морава)                    1:5 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Бутово:
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        7:0 
17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          3:0 
Светкавица (Михалци)                                      почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 3:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Недан (Недан)             0:3 
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                          2:3 
Светкавица (Михалци) - Спортист (Върбовка)                2:0 
Морава (Морава)                                           почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци)                   6:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)      6:2 
Морава (Морава) - Устрем (Масларево)                      3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
в Бутово:
Недан (Недан) - Стрела (Ореш)                             3:0 
Спортист (Върбовка)                                       почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Морава (Морава)           1:7 
Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      5:2 
Светкавица (Михалци) - Недан (Недан)                      1:1 
Спортист (Върбовка) - Атлетик (Свищов)                    4:2 
Устрем (Масларево)                                        почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци)               0:8 
Морава (Морава) - Стрела (Ореш)                           5:0 
Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово)        5:5 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в Бутово:
Недан (Недан) - Спортист (Върбовка)                       9:1 
Атлетик (Свищов)                                          почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Стрела (Ореш) - Устрем (Масларево)                        4:2 
Светкавица (Михалци) - Морава (Морава)                    5:2 
Спортист (Върбовка) - Бъдеще 2010 (Бутово)                3:0 
Атлетик (Свищов) - Недан (Недан)                          0:1 
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов)                   0:3 
Морава (Морава) - Спортист (Върбовка)                     3:1 
Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци)                 1:7 
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             3:1 
Недан (Недан)                                             почива

                           III кръг - отложен мач

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          3:0 

                           I кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      5:2 

                           X кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци)      0:5 
Устрем (Масларево) - Спортист (Върбовка)                  2:2 
Морава (Морава) - Атлетик (Свищов)                        1:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Недан (Недан)                      0:11 
Стрела (Ореш)                                             почива

                           XI кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Спортист (Върбовка) - Бенковски (Българско Сливово)       3:0 
Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш)                      3:0 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Морава (Морава)                           2:1 
Бъдеще 2010 (Бутово)                                      почива

                           XII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Спортист (Върбовка)                       4:2 
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          0:5 
Устрем (Масларево) - Недан (Недан)                        1:1 
Морава (Морава) - Бъдеще 2010 (Бутово)                    8:0 
Светкавица (Михалци)                                      почива

                           XIII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево)                 1:0 
Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш)                          2:1 
Спортист (Върбовка) - Светкавица (Михалци)                2:1 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Бенковски (Българско Сливово)             3:0 сл. 
Морава (Морава)                                           почива

                           XIV кръг

27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов)                   1:1 
Стрела (Ореш) - Недан (Недан)                             0:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово)      2:6 
Устрем (Масларево) - Морава (Морава)                      5:3 
Спортист (Върбовка)                                       почива

                           XV кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Морава (Морава) - Бенковски (Българско Сливово)           3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш)                      6:3 
Атлетик (Свищов) - Спортист (Върбовка)                    3:0 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Недан (Недан) - Светкавица (Михалци)                      3:1 
Устрем (Масларево)                                        почива

                           XVI кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Спортист (Върбовка) - Недан (Недан)                       1:2 
Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)               4:1 
Стрела (Ореш) - Морава (Морава)                           0:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Устрем (Масларево)        2:2 
Атлетик (Свищов)                                          почива

                           XVII кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш)                        1:1 
Морава (Морава) - Светкавица (Михалци)                    3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Спортист (Върбовка)                3:3 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Недан (Недан) - Атлетик (Свищов)                          3:2 
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           XVIII кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Бъдеще 2010 (Бутово)                   6:2 
Спортист (Върбовка) - Морава (Морава)                     2:2 
Светкавица (Михалци) - Устрем (Масларево)                 4:1 
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)             отложен 
15 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)             1:0 
Недан (Недан)                                             почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Недан (Недан) XXX 3:2 3:1 2:1 9:1 3:0 5:2 7:0 3:0* 2. Атлетик (Свищов) 0:1 XXX 6:1 1:1 3:0 2:1 6:2 3:0* 3:0 3. Светкавица (Михалци) 1:1 1:1 XXX 5:2 2:0 3:0 4:1 4:1 6:0* 4. Морава (Морава) 1:4 1:1 3:0 XXX 3:1 5:0 8:0 3:0 3:0 5. Спортист (Върбовка) 1:2 4:2 2:1 2:2 XXX 3:0 3:0 3:3 3:0 6. Стрела (Ореш) 0:1 2:3 1:5 0:0 4:2 XXX 5:2 4:2 1:0 7. Бъдеще 2010 (Бутово) 0:11 0:3 0:8 1:5 3:3 6:3 XXX 1:0 6:2 8. Устрем (Масларево) 1:1 1:9 1:7 5:3 2:2 1:1 3:1 XXX 5:5 9. Бенковски (Българско Сливово) 0:3 0:5 0:5 1:7 6:2 3:1 2:6 2:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  24   20   3   1  117:25   63    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Дебелец)                    24   19   1   4   78:19   58    
 3. Янтра (Драганово)                  24   17   4   3   83:28   55    
 4. Рудановски 1922 (Константин)       24   17   3   4   73:38   54    
 5. Владислав (Джулюница)              24   15   3   6   80:42   48    
 6. Първомайци (Първомайци)            24   11   3  10   61:37   36    
 7. Росица (Поликраище)                24   11   2  11   52:52   35    
 8. Юнак (Мерданя)                     24    7   3  14   44:77   24    
 9. Спортист (Козаревец)               24    7   2  15   49:72   23    
10. Ботев (Горско ново село)           24    7   1  16   39:69   22 [+]
11. Олимпиакос 2018 (Никюп)            24    4   2  18   34:103  14 [+]
12. Победа (Кесарево)                  24    3   4  17   25:69   13    
13. Вихър (Добри дял)                  24    2   1  21    9:113   7    

Бележки
  - Ботев (Горско ново село) и Олимпиакос 2018 (Никюп) се включват в групата.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово)                        1:1 
Ботев (Дебелец) - Рудановски 1922 (Константин)            7:1 
Ботев (Горско ново село) - Олимпиакос 2018 (Никюп)        3:1 
Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял)                     6:0 
Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   7:4 
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            2:1 
Владислав (Джулюница)                                     почива

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Спортист (Козаревец)          5:1 
Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище)                   1:3 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Победа (Кесарево)               1:1 
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                    5:3 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Ботев (Горско ново село)   4:1 
Янтра (Драганово) - Ботев (Дебелец)                       2:0 
Първомайци (Първомайци)                                   почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Владислав (Джулюница)                   6:1 
Ботев (Горско ново село) - Янтра (Драганово)              0:2 
Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин)          2:3 
Росица (Поликраище) - Олимпиакос 2018 (Никюп)             2:1 
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  5:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)       0:3 
Юнак (Мерданя)                                            почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци)               0:6 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Спортист (Козаревец)            2:9 
Владислав (Джулюница) - Ботев (Горско ново село)          3:2 
Юнак (Мерданя) - Ботев (Дебелец)                          0:5 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище)        2:1 
Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево)                     3:0 
Долна Оряховица (Долна Оряховица)                         почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Горско ново село) - Юнак (Мерданя)                 3:1 
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 1:1 
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)                   0:0 
Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин)       2:5 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял)    11:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Олимпиакос 2018 (Никюп)         9:0 
Ботев (Дебелец)                                           почива

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)       1:6 
Владислав (Джулюница) - Росица (Поликраище)               4:2 
Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево)                        1:0 
Ботев (Дебелец) - Ботев (Горско ново село)                5:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци)    2:0 
Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец)                  9:0 
Вихър (Добри дял)                                         почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Победа (Кесарево) - Ботев (Дебелец)                       0:2 
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      3:0 
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              1:4 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Рудановски 1922 (Константин)  4:0 
Вихър (Добри дял) - Олимпиакос 2018 (Никюп)               1:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Янтра (Драганово)               1:2 
Ботев (Горско ново село)                                  почива

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           3:1 
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)                     5:1 
Ботев (Дебелец) - Росица (Поликраище)                     2:0 
Ботев (Горско ново село) - Победа (Кесарево)              2:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял)          7:1 
Янтра (Драганово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     1:1 
Олимпиакос 2018 (Никюп)                                   почива

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Росица (Поликраище) - Ботев (Горско ново село)            5:1 
Спортист (Козаревец) - Ботев (Дебелец)                    0:5 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Владислав (Джулюница)         1:1 
Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово)                     0:5 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Рудановски 1922 (Константин)    1:4 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  0:0 
Победа (Кесарево)                                         почива

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 6:0 
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        2:5 
Ботев (Дебелец) - Първомайци (Първомайци)                 2:0 
Ботев (Горско ново село) - Спортист (Козаревец)           5:0 
Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   2:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Янтра (Драганово) - Олимпиакос 2018 (Никюп)               8:2 
Рудановски 1922 (Константин)                              почива

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево)                  1:1 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ботев (Дебелец)       2:0 
Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        1:4 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Владислав (Джулюница)           0:8 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Ботев (Горско ново село)        6:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово)          1:1 
Росица (Поликраище)                                       почива

                           XII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Владислав (Джулюница) - Рудановски 1922 (Константин)      2:2 
Юнак (Мерданя) - Олимпиакос 2018 (Никюп)                  4:1 
Ботев (Дебелец) - Вихър (Добри дял)                       2:0 
Ботев (Горско ново село) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)      1:5 
Победа (Кесарево) - Първомайци (Първомайци)               2:2 
Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец)                5:0 
Янтра (Драганово)                                         почива

                           XIII кръг

1 декември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево)     отложен 
Вихър (Добри дял) - Ботев (Горско ново село)              отложен 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Ботев (Дебелец)                 отложен 
2 декември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             отложен 
Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя)             отложен 
Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница)                 отложен 
9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево)     6:1 
Вихър (Добри дял) - Ботев (Горско ново село)              1:0 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Ботев (Дебелец)                 0:2 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             4:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя)             8:1 
Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница)                 4:3 
Спортист (Козаревец)                                      почива

                           XIV кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Ботев (Горско ново село)        1:1 
Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево)                     1:0 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище)   3:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Янтра (Драганово) - Юнак (Мерданя)                        3:2 
Рудановски 1922 (Константин) - Ботев (Дебелец)            2:1 
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            3:0 
Владислав (Джулюница)                                     почива

                           XV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)          1:5 
Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял)                   4:0 
Победа (Кесарево) - Олимпиакос 2018 (Никюп)               2:0 
Ботев (Горско ново село) - Рудановски 1922 (Константин)   1:4 
Ботев (Дебелец) - Янтра (Драганово)                       2:1 
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)                    2:4 
Първомайци (Първомайци)                                   почива

                           XVI кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Ботев (Дебелец)                   1:2 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Росица (Поликраище)             2:1 
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  0:0 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Първомайци (Първомайци)       5:0 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Янтра (Драганово) - Ботев (Горско ново село)              5:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево)          3:0 
Юнак (Мерданя)                                            почива

                           XVII кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Олимпиакос 2018 (Никюп)            4:2 
Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин)        0:2 
Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово)                     0:6 
Ботев (Горско ново село) - Владислав (Джулюница)          2:5 
Ботев (Дебелец) - Юнак (Мерданя)                          7:4 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               6:0 
Долна Оряховица (Долна Оряховица)                         почива

                           XVIII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Ботев (Горско ново село)                 3:1 
Владислав (Джулюница) - Победа (Кесарево)                 3:0 сл. 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Първомайци (Първомайци)         0:5 
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     1:8 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   6:1 
Рудановски 1922 (Константин) - Спортист (Козаревец)       3:1 
Ботев (Дебелец)                                           почива

                           XIX кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Олимпиакос 2018 (Никюп)      16:1 
Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово)                  1:5 
Росица (Поликраище) - Владислав (Джулюница)               2:1 
Победа (Кесарево) - Юнак (Мерданя)                        1:2 
Ботев (Горско ново село) - Ботев (Дебелец)                0:6 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Рудановски 1922 (Константин)    3:0 
Вихър (Добри дял)                                         почива

                           XX кръг

27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Победа (Кесарево)                       5:0 
Юнак (Мерданя) - Росица (Поликраище)                      2:2 
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              1:0 
Янтра (Драганово) - Първомайци (Първомайци)               2:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)  2:2 
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Вихър (Добри дял)               5:0 
Ботев (Горско ново село)                                  почива

                           XXI кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Рудановски 1922 (Константин)          1:5 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово)     6:1 
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)                     9:0 
Росица (Поликраище) - Ботев (Дебелец)                     0:6 
Победа (Кесарево) - Ботев (Горско ново село)              0:6 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           0:2 
Олимпиакос 2018 (Никюп)                                   почива

                           XXII кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ботев (Горско ново село) - Росица (Поликраище)            2:3 
Ботев (Дебелец) - Спортист (Козаревец)                    2:0 
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)                  2:5 
Владислав (Джулюница) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)         1:3 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял)                     7:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Олимпиакос 2018 (Никюп)    3:0 
Победа (Кесарево)                                         почива

                           XXIII кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Янтра (Драганово)               2:5 
Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница)                 0:10 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)        3:0 
Спортист (Козаревец) - Ботев (Горско ново село)           1:2 
Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево)                   5:1 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Ботев (Дебелец)                 1:1 
Рудановски 1922 (Константин)                              почива

                           XXIV кръг

25 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  отложен 
Ботев (Горско ново село) - Първомайци (Първомайци)        отложен 
Ботев (Дебелец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)       отложен 
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)                        отложен 
Владислав (Джулюница) - Олимпиакос 2018 (Никюп)           отложен 
26 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)          отложен 
15 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  1:5 
Ботев (Горско ново село) - Първомайци (Първомайци)        2:4 
Ботев (Дебелец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)       1:3 
Владислав (Джулюница) - Олимпиакос 2018 (Никюп)           7:4 
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)                        3:1 
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)          3:2 
Росица (Поликраище)                                       почива

* - кръгът е отложен заради провеждането на избори за Европейски
    парламент на 26 май 2019 г.

                           XXV кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Олимпиакос 2018 (Никюп) - Юнак (Мерданя)                  3:0 
Вихър (Добри дял) - Ботев (Дебелец)                       0:5 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Ботев (Горско ново село)      3:1 
Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище)                5:1 
2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Владислав (Джулюница)      3:1 
Първомайци (Първомайци) - Победа (Кесарево)               3:2 
Янтра (Драганово)                                         почива

                           XXVI кръг

8 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Росица (Поликраище) - Първомайци (Първомайци)             3:1 
Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     1:7 
Ботев (Горско ново село) - Вихър (Добри дял)              2:0 
Ботев (Дебелец) - Олимпиакос 2018 (Никюп)                 2:1 
Юнак (Мерданя) - Рудановски 1922 (Константин)             2:5 
Владислав (Джулюница) - Янтра (Драганово)                 3:1 
Спортист (Козаревец)                                      почива

                           XXIV кръг - отложени мачове

15 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  1:5 
Ботев (Горско ново село) - Първомайци (Първомайци)        2:4 
Ботев (Дебелец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)       1:3 
Владислав (Джулюница) - Олимпиакос 2018 (Никюп)           7:4 
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)                        3:1 
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)          3:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица) XXX 2:0 6:1 4:0 1:1 5:0 3:0 3:0 5:1 3:1 16:1 6:1 11:0 2. Ботев (Дебелец) 1:3 XXX 2:1 7:1 6:1 2:0 2:0 7:4 2:0 5:0 2:1 5:0 2:0 3. Янтра (Драганово) 1:1 2:0 XXX 3:2 4:3 2:0 6:1 3:2 9:0 5:0 8:2 3:0 7:0 4. Рудановски 1922 (Константин) 2:2 2:1 1:1 XXX 3:1 2:0 2:1 8:1 3:1 4:1 3:0 3:0 7:1 5. Владислав (Джулюница) 1:3 1:2 3:1 2:2 XXX 3:1 4:2 5:3 1:0 3:2 7:4 3:0* 6:0 6. Първомайци (Първомайци) 0:3 1:1 1:2 3:0 0:2 XXX 4:1 0:0 3:0 6:1 9:0 3:2 6:0 7. Росица (Поликраище) 7:4 0:6 0:0 0:2 2:1 3:1 XXX 3:0 5:0 5:1 2:1 5:1 4:0 8. Юнак (Мерданя) 2:5 0:5 1:1 2:5 2:4 2:5 2:2 XXX 5:1 3:1 4:1 1:0 3:1 9. Спортист (Козаревец) 1:5 0:5 1:5 2:5 1:4 2:1 5:1 9:0 XXX 1:2 4:2 1:1 5:0 10. Ботев (Горско ново село) 1:5 0:6 0:2 1:4 2:5 2:4 2:3 3:1 5:0 XXX 3:1 2:1 2:0 11. Олимпиакос 2018 (Никюп) 1:6 0:2 2:5 1:4 0:8 0:5 2:1 3:0 2:9 1:1 XXX 1:1 5:0 12. Победа (Кесарево) 1:7 0:2 0:6 2:3 1:1 2:2 2:1 1:2 1:5 0:6 2:0 XXX 6:0 13. Вихър (Добри дял) 1:8 0:5 0:5 1:5 0:10 0:6 1:3 1:4 0:0 1:0 1:3 1:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Борба

нагоре