Национални отбори:
Международни приятелски срещи за юноши (до 17 г.)

2019


Приятелски срещи

XV международен турнир "Купа на развитието"
Група "A" 20 януари 2019, неделя, 14:55 ч (15:55 ч местно MSK): Белгия (юн.мл.) - Финландия (юн.мл.) 1:0 (0:0) 20 януари 2019, неделя, 17:20 ч (18:20 ч местно MSK): Беларус (юн.мл.) - Таджикистан (юн.мл.) 5:0 (3:0) 22 януари 2019, вторник, 15:15 ч (16:15 ч местно MSK): Белгия (юн.мл.) - Таджикистан (юн.мл.) 1:1 (0:1) 22 януари 2019, вторник, 17:20 ч (18:20 ч местно MSK): Финландия (юн.мл.) - Беларус (юн.мл.) 1:0 (1:0) 24 януари 2019, четвъртък, 15:15 ч (16:15 ч местно MSK): Таджикистан (юн.мл.) - Финландия (юн.мл.) 2:0 (1:0) 24 януари 2019, четвъртък, 17:20 ч (18:20 ч местно MSK): Беларус (юн.мл.) - Белгия (юн.мл.) 3:1 (1:1) М П Р З ГР Т 1. Беларус (юн.мл.) 3 2 0 1 8:2 6 ------------------------------------------------------------------- 2. Белгия (юн.мл.) 3 1 1 1 3:4 4 [0 1 0 1:1 1, -1 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Таджикистан (юн.мл.) 3 1 1 1 3:6 4 [0 1 0 1:1 1, -3 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 4. Финландия (юн.мл.) 3 1 0 2 1:3 3 Бележки - Всички мачове от турнира се играят в зала "Футболний манеж" в Минск, Беларус. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 40'. - Отборите във всяка група играят помежду си веднъж (по 3 мача за отбор). След груповата фаза заелите първо място в трите групи и най-добрият втори отбор разпределят 1-4 място в полуфинали и финали; по същия начин останалите два втори отбора и най-добрите два трети отбора разпределят 5-8 място, а най-слабият трети отбор и трите четвърти отбори разпределят 9-12 място в класирането. Група "B" 20 януари 2019, неделя, 12:50 ч (13:50 ч местно MSK): Израел (юн.мл.) - Молдова (юн.мл.) 1:2 (1:1) 20 януари 2019, неделя, 19:25 ч (20:25 ч местно MSK): Исландия (юн.мл.) - Грузия (юн.мл.) 0:3 (0:2) 22 януари 2019, вторник, 13:10 ч (14:10 ч местно MSK): Исландия (юн.мл.) - Молдова (юн.мл.) 1:0 (1:0) 22 януари 2019, вторник, 19:25 ч (20:25 ч местно MSK): Грузия (юн.мл.) - Израел (юн.мл.) 0:2 (0:0) 24 януари 2019, четвъртък, 13:10 ч (14:10 ч местно MSK): Молдова (юн.мл.) - Грузия (юн.мл.) 0:2 (0:1) 24 януари 2019, четвъртък, 19:25 ч (20:25 ч местно MSK): Израел (юн.мл.) - Исландия (юн.мл.) 1:1 (1:1) М П Р З ГР Т 1. Грузия (юн.мл.) 3 2 0 1 5:2 6 ------------------------------------------------------------------- 2. Израел (юн.мл.) 3 1 1 1 4:3 4 [0 1 0 1:1 1, +1 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Исландия (юн.мл.) 3 1 1 1 2:4 4 [0 1 0 1:1 1, -2 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 4. Молдова (юн.мл.) 3 1 0 2 2:4 3 Бележки - Всички мачове от турнира се играят в зала "Футболний манеж" в Минск, Беларус. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 40'. - Отборите във всяка група играят помежду си веднъж (по 3 мача за отбор). След груповата фаза заелите първо място в трите групи и най-добрият втори отбор разпределят 1-4 място в полуфинали и финали; по същия начин останалите два втори отбора и най-добрите два трети отбора разпределят 5-8 място, а най-слабият трети отбор и трите четвърти отбори разпределят 9-12 място в класирането. Група "C" 20 януари 2019, неделя, 08:40 ч (09:40 ч местно MSK): Словакия (юн.мл.) - Литва (юн.мл.) 2:0 (2:0) Video 20 януари 2019, неделя, 10:45 ч (11:45 ч местно MSK): България (юн.мл.) - Украйна (юн.мл.) 1:0 (0:0) Video 22 януари 2019, вторник, 09:00 ч (10:00 ч местно MSK): България (юн.мл.) - Литва (юн.мл.) 1:1 (1:1) Video 22 януари 2019, вторник, 11:05 ч (12:05 ч местно MSK): Украйна (юн.мл.) - Словакия (юн.мл.) 0:2 (0:2) Video 24 януари 2019, четвъртък, 09:00 ч (10:00 ч местно MSK): Литва (юн.мл.) - Украйна (юн.мл.) 1:1 (1:1) Video 24 януари 2019, четвъртък, 11:05 ч (12:05 ч местно MSK): България (юн.мл.) - Словакия (юн.мл.) 0:4 (0:4) Video М П Р З ГР Т 1. Словакия (юн.мл.) 3 3 0 0 8:0 9 ------------------------------------------------------------------- 2. България (юн.мл.) 3 1 1 1 2:5 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Литва (юн.мл.) 3 0 2 1 2:4 2 ------------------------------------------------------------------- 4. Украйна (юн.мл.) 3 0 1 2 1:4 1 Бележки - Всички мачове от турнира се играят в зала "Футболний манеж" в Минск, Беларус. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 40'. - Отборите във всяка група играят помежду си веднъж (по 3 мача за отбор). След груповата фаза заелите първо място в трите групи и най-добрият втори отбор разпределят 1-4 място в полуфинали и финали; по същия начин останалите два втори отбора и най-добрите два трети отбора разпределят 5-8 място, а най-слабият трети отбор и трите четвърти отбори разпределят 9-12 място в класирането. За 9-12 място 26 януари 2019, събота, 09:00 ч (10:00 ч местно MSK): Финландия (юн.мл.) - Украйна (юн.мл.) 2:1 (2:0) 26 януари 2019, събота, 11:05 ч (12:05 ч местно MSK): Литва (юн.мл.) - Молдова (юн.мл.) 0:3 (0:1) Финал за 11-то място 28 януари 2019, понеделник, 09:00 ч (10:00 ч местно MSK): в Минск, зала "Манеж АБФФ": Украйна (юн.мл.) - Литва (юн.мл.) 0:0; при дузпите: 3:1 Финал за 9-то място 28 януари 2019, понеделник, 11:10 ч (12:10 ч местно MSK): в Минск, зала "Манеж АБФФ": Финландия (юн.мл.) - Молдова (юн.мл.) 2:0 (1:0) За 5-8 място 26 януари 2019, събота, 13:10 ч (14:10 ч местно MSK): Белгия (юн.мл.) - Исландия (юн.мл.) 2:4 (2:1) 26 януари 2019, събота, 15:15 ч (16:15 ч местно MSK): България (юн.мл.) - Таджикистан (юн.мл.) 1:1 (0:0); при дузпите: 3:4 Финал за 7-мо място 28 януари 2019, понеделник, 11:10 ч (12:10 ч местно MSK): Белгия (юн.мл.) - България (юн.мл.) 10:0 (5:0) Финал за 5-то място 28 януари 2019, понеделник, 09:00 ч (10:00 ч местно MSK): Исландия (юн.мл.) - Таджикистан (юн.мл.) 2:1 (0:0) 1/2 финали 26 януари 2019, събота, 17:30 ч (18:30 ч местно MSK): Беларус (юн.мл.) - Грузия (юн.мл.) 3:0 (0:0) 26 януари 2019, събота, 19:45 ч (20:45 ч местно MSK): Словакия (юн.мл.) - Израел (юн.мл.) 0:0; при дузпите: 4:5 Финал за 3-то място 28 януари 2019, понеделник, 13:20 ч (14:20 ч местно MSK): Грузия (юн.мл.) - Словакия (юн.мл.) 0:2 (0:0) нагоре


2018


Приятелски срещи
3 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.мл.) - Молдова (юн.мл.) 3:1 (1:0) 5 октомври 2018 г., петък, 11:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.мл.) - Молдова (юн.мл.) 2:0 нагоре


2017


Приятелски срещи
3 септември 2017, неделя, 12:30 ч (11:30 ч местно CEST): в Липщат, ст."Брухбаум": Липщат 08 /юн.мл./ (Липщат, Гер) - България (юн.мл.) 0:1 (0:1) 5 септември 2017, вторник, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST): в Зост, Янщадион Зост-Разен: Сборен отбор на Вестфалия (юн.мл.) - България (юн.мл.) 3:2 (2:0) 7 септември 2017, четвъртък, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST): в Гезеке, Шпортплац Моьнингхаузен: Сборен отбор на Вестфалия II (юн.мл.) - България (юн.мл.) 0:2 (0:1) 19 септември 2017, вторник, 17:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.мл.) - Турция (юн.мл.) 2:5 (0:2) 21 септември 2017, четвъртък, 10:30 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.мл.) - Турция (юн.мл.) 0:0 нагоре


2016


Приятелски срещи
16 август 2016, вторник, 19:00 ч (19:00 ч местно IDT): в Шефаим: Израел (юн.мл.) - България (юн.мл.) 1:0 (1:0) [1:0 Амир Берковиц 36'] 18 август 2016, четвъртък, 10:00 (10:00 ч местно IDT): в Шефаим: Израел (юн.мл.) - България (юн.мл.) 3:0 6 септември 2016, вторник, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST): в Ойстерайден, Рютен: Сборен отбор на Вестфалия (юн.мл.) - България (юн.мл.) 1:1 8 септември 2016, четвъртък, 18:30 ч (17:30 ч местно CEST): в Авенведе, Гютерсло: Сборен отбор на Вестфалия (юн.ст."Б") - България (юн.мл.) 1:2 нагоре