« Лятна подготовка и приятелски срещи 2021/22


Приятелски срещи

16 юни 2021 г., сряда

в Куфщайн, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Хаймщетен (Кирххайм, Гер, 4)   2:0 (0:0) *  /пряко по Диема спорт/ Video
* - в 2 полувремена от по 35'.


19 юни 2021 г., събота

в Зеекирхен ам Валерзее, Австрия, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - ЧФР (Клуж, Румъния, 1)         1:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ Video

в София, ст."Славия", 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                3:0 (3:0) Video

в София, комплекс "Панчарево", 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:0 (1:0) 


22 юни 2021 г., вторник

в Говедарци, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (Симитли)            3:1 (2:0) Video


23 юни 2021 г., сряда

в Куфщайн, Австрия, 16:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Рз) - Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1)  1:3 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Разлог, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                3:2 (1:1) Video

в София, комплекс "Царско село", 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)      4:0 (2:0) Video


25 юни 2021 г., петък

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 10:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                6:1 (3:1) Video

в Момчилград, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              2:1 (0:1) Video

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 18:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)               1:1 (1:0) Video

в Монтана, ст."Огоста", 19:50 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге)            2:0 (1:0) 


26 юни 2021 г., събота

в Разлог, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 1:0 (0:0) Video

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 10:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 1:0 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ Video

в София, комплекс "Царско село" - терен 3, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                4:1 (1:0) Video

в Лом, 11:00 ч:
Левски 2020 (Лом) - Ботев (Враца)                         0:2 (0:2) 

в София, ст."Локомотив", 17:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София)    прекратен * Video
* - прекратен в 49' при 1:0 заради буря.

във Фулпмес, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Вакер (Инсбрук, Австрия, 2)                1:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Симитли, 19:00 ч:
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)              прекратен * 
* - прекратен в 36' при 0:0 заради буря.

в Созопол, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич)                3:0 (2:0) 


27 юни 2021 г., неделя

в Мондзее, Австрия, 17:00 ч (16:00 ч местно CEST):
ЛАСК (Линц, Австрия, 1) - Лудогорец 1945 (Разград)        0:3 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Бурдур, Турция, 17:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Заря (Луганск, Украйна, 1)              1:1 (1:0) Video


28 юни 2021 г., понеделник

в Разлог, 18:30 ч:
Черно море (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир)        0:0 


29 юни 2021 г., вторник

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 18:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Шкендия (Тетово, Македония, 1)     2:3 (0:1) Video


30 юни 2021 г., сряда

в Рила, 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марица 1921 (Пловдив)            - 

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)                 2:3 (1:3) Video

в Рила, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:1 (1:0) Video

в Швац, Австрия, 19:30 ч (18:30 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1)              1:2 (0:0)  /пряко по Диема спорт/ Video


2 юли 2021 г., петък

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 3:4 (3:2) Video

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 18:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Академика (Клинчени, Румъния, 1)   1:0 (0:0) Video


3 юли 2021 г., събота

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 9:30 ч:
Ботев II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                 - 

в Симитли, 10:30 ч:
Септември (Симитли) - ФК ЦСКА 1948 (София)                1:2 (0:0) Video

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:1 (1:1) Video

в Несебър, 13:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин (Благоевград)               - 

в Смолян, 18:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Лудогорец 1945 II (Разград)      0:6 (0:4) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 18:00 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ Video


4 юли 2021 г., неделя

в Разлог, 10:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Враца)                     - 

в Цел ам Цилер, Австрия, 17:00 ч (16:00 ч местно CEST):
Вердер (Бремен, Германия, 2) - ЦСКА (София)               1:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт/ Video


5 юли 2021 г., понеделник

в Рилци, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:0 Video


6 юли 2021 г., вторник

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 18:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ингулец (Петрове, Украйна, 1)      1:1 (1:1) Video

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 18:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      2:0 (2:0) Video


7 юли 2021 г., сряда

в Панагюрище, 18:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Гигант (Съединение)                 - 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - терен 2, 18:00 ч:
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)             4:0 (2:0)  /пряко по Диема спорт 3/ Video

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 18:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София)               1:0 (0:0) 

във Фулпмес, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Карабах (Агдам, Азербайджан, 1)            0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/ Video


9 юли 2021 г., петък

в Оризари:
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 

в Рилци, 10:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:1 (1:1) Video

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Банско (Банско)                   - 


10 юли 2021 г., събота

в София, ст."Локомотив", 10:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци)       - 

в Куклен, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Оборище (Панагюрище)                    - 

в Етрополе, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                        - Video

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)                0:1 (0:1) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - терен 2, 11:00 ч:
Левски (София) - Левски 2020 (Лом)                        1:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ Video

в кв.Драгалевци, София, 18:00 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  0:2 (0:1) Video

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев II (Пловдив)                - 

в София, ст."Българска армия", 19:30 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              4:0 (3:0)  /пряко по Диема спорт/ Video


14 юли 2021 г., сряда

във Варна, ст."Младост", 16:30 ч:
Черно море (Варна) - Созопол (Созопол)                     - 

в Разлог, 18:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                 - 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Враца)               - 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1918 (Варна)            - 

в Правец, 18:00 ч:
Септември (София) - Аполон Смирнис (Атина, Гърция, 1)      - Video

във Варна, ст."Младост", 18:30 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 

в Съединение, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)             - 


15 юли 2021 г., четвъртък

в Кърджали, ст."Арена Арда", 19:45 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)               2:0 (0:0) 


16 юли 2021 г., петък

във Варна, ст."Младост", 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              - 

в Пловдив, ст."Локомотив", 19:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:0 (0:0) Video

19:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (Чепинци)        - 

в Стара Загора, ст."Берое", 19:45 ч:
Берое (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  6:0 (2:0) Video


17 юли 2021 г., събота

в Оризари, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)               - 

в Правец, 11:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)                           - 

в София, ст."Локомотив", 17:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски 2020 (Лом)           - 

във Варна, ст."Спартак", 18:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                - 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 18:30 ч:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 2:0 (2:0)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Горна Оряховица, 18:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 

в София, ст."Славия", 19:00 ч:
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               - 

в Банско, комплекс "Евима" ("Пири"), 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)        2:1 (1:0) Video


20 юли 2021 г., вторник

в Правец, 18:00 ч:
Левски 2020 (Лом) - Бней Сахнин (Сахнин, Израел, 1)        - Video

в Ямбол, 18:30 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)              - 


21 юли 2021 г., сряда

в Разлог, 18:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен (Сандански)                   - 

в Гоце Делчев, Градски стадион, 18:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин II (Благоевград)          - 

в Монтана, ст."Огоста", 19:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Дреновец (Дреновец)               - 


22 юли 2021 г., четвъртък

във Велико Търново, ст."Ивайло", 18:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Партизан (Червен бряг)          - 


23 юли 2021 г., петък

в Русе, ст."Дунав", 18:30 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 II (Варна)             - 


24 юли 2021 г., събота

в Първомай, 10:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 

в Разлог, 10:30 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил)                - 

в Шумен, ст."Панайот Волов", 18:00 ч:
Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                         - 


25 юли 2021 г., неделя

в Тервел, 18:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                 - 


28 юли 2021 г., сряда

в Плевен, ст."Плевен", 18:30 ч:
Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе)                    - 


30 юли 2021 г., петък

в Стара Загора, ст."Локомотив", 18:30 ч:
Берое II (Стара Загора) - Локомотив 1927 (Дряново)        5:0 (5:0) 


1 август 2021 г., неделя

в Добрич, 9:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Спартак 1918 II (Варна)               - 


3 август 2021 г., вторник

в Нови пазар, 18:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 II (Варна)               - 


8 август 2021 г., неделя

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 19:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)              - 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 7 юни 2021 г., понеделник, комплекс "Царско село", кв.Драгалевци, София
                                     първи лагер - 10-28 юни 2021 г., Бад Херинг /Bad Häring/, Австрия

 2. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 14 юни 2021 г., понеделник
                                     първи лагер - 19 юни-9 юли 2021 г., Говедарци

 3. ЦСКА (София)                     сбор        - 12 юни 2021 г., събота
                                     първи лагер - 25 юни-8 юли 2021 г., Фулпмес /Fulpmes/, Австрия

 4. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 14 юни 2021 г., понеделник, Момчилград
                                     първи лагер - 14-25 юни 2021 г., Момчилград
                                     втори лагер - 28 юни-10 юли 2021 г., Банско

 5. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 11 юни 2021 г., петък, Банско
                                     първи лагер - 11 юни-19 юли 2021 г., Банско

 6. Берое (Стара Загора)             сбор        - 17 юни 2021 г., четвъртък
                                     първи лагер - 27 юни-10 юли 2021 г., Банско

 7. Черно море (Варна)               сбор        - 
                                     първи лагер - 

 8. Левски (София)                   сбор        - 14 юни 2021 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

 9. Царско село 2015 (София)         сбор        - 
                                     първи лагер - 

10. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 
                                     първи лагер - 

11. Славия 1913 (София)              сбор        - 
                                     първи лагер - 

12. Ботев (Враца)                    сбор        - 
                                     първи лагер - 

13. Пирин (Благоевград)              сбор        - 
                                     първи лагер - 

14. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 
                                     първи лагер - 

                           Втора лига

 1. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 
                                     първи лагер - 

 2. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 
                                     първи лагер - 

 3. Септември (София)                сбор        - 
                                     първи лагер - 

 4. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 10 юни 2021 г.
                                     първи лагер - 28 юни-9 юли 2021 г., Смолян

 5. Спортист 2009 (Своге)            сбор        - 
                                     първи лагер - 

 6. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 
                                     първи лагер - 		

 7. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 
                                     първи лагер - 

 8. Созопол (Созопол)                сбор        - 
                                     първи лагер - 	

 9. Миньор (Перник)                  сбор        - 
                                     първи лагер - 	

10. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 
                                     първи лагер - 								 

11. Янтра 2019 (Габрово)             сбор        - 
                                     първи лагер - 

12. Септември (Симитли)              сбор        - 
                                     първи лагер - 

13. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 
                                     първи лагер - 

14. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 
                                     първи лагер - 

15. Спартак 1918 (Варна)              сбор        - 
                                     първи лагер - 

16. Левски 2020 (Лом)                сбор        - 
                                     първи лагер - 

17. Марек 1915 (Дупница)             сбор        - 
                                     първи лагер - 

18. Марица 1921 (Пловдив)            сбор        - 
                                     първи лагер - 

19. ФК ЦСКА 1948 II (София)          сбор        - 11 юни 2021 г., петък, Банско
                                     първи лагер - 11 юни-19 юли 2021 г., Банско

20. Ботев II (Пловдив)               сбор        - 
                                     първи лагер - 

нагоре