Национални отбори:
Международни приятелски срещи за юноши (до 18 г.)

2019


Приятелски срещи
21 март 2019 г., четвъртък, 14:00 ч: в Благоевград, ст."Христо Ботев": България (юн.ст."Б") - Украйна (юн.ст."Б") 3:0 (0:0) 23 март 2019 г., събота, 14:00 ч: в Симитли, ст."Стурма": България (юн.ст."Б") - Украйна (юн.ст."Б") 1:0 (0:0) 19 април 2019 г., петък, 16:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.ст."Б") - Грузия (юн.ст."Б") 0:2 (0:2) 22 април 2019 г., понеделник, 15:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.ст."Б") - Грузия (юн.ст."Б") 1:1 (1:0) 7 май 2019 г., вторник, 16:00 ч: Кипър (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 0:1 (0:0) 9 май 2019 г., четвъртък, 13:00 ч: Кипър (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 0:0

ХХXI мемориален турнир "Валентин Гранаткин"
Група "A" 4 юни 2019 г., вторник, 12:00 ч: България (юн.ст."Б") - Молдова (юн.ст."Б") 0:0 Video 4 юни 2019 г., вторник, 18:00 ч: Русия (юн.ст."Б") - Индия (юн.ст."Б") 3:0 (0:0) Video 6 юни 2019 г., четвъртък, 12:00 ч: Молдова (юн.ст."Б") - Индия (юн.ст."Б") 2:1 (0:1) Video 6 юни 2019 г., четвъртък, 18:00 ч: Русия (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 3:0 (1:0) Video 9 юни 2019 г., неделя, 12:00 ч: Индия (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 1:1 (0:1) Video 9 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч: Молдова (юн.ст."Б") - Русия (юн.ст."Б") 0:1 (0:0) Video М П Р З ГР Т 1. Русия (юн.ст."Б") 3 3 0 0 7:0 9 2. Молдова (юн.ст."Б") 3 1 1 1 2:2 4 3. България (юн.ст."Б") 3 0 2 1 1:4 2 4. Индия (юн.ст."Б") 3 0 1 2 2:6 1 Група "B" 5 юни 2019 г., сряда, 12:00 ч: Гърция (юн.ст."Б") - Таджикистан (юн.ст."Б") 4:4 (3:1) Video 5 юни 2019 г., сряда, 19:00 ч: Турция (юн.ст."Б") - Киргизстан (юн.ст."Б") 1:0 (1:0) Video 7 юни 2019 г., петък, 12:00 ч: Таджикистан (юн.ст."Б") - Киргизстан (юн.ст."Б") 1:1 (0:1) Video 7 юни 2019 г., петък, 19:00 ч: Турция (юн.ст."Б") - Гърция (юн.ст."Б") 0:0 Video 10 юни 2019 г., понеделник, 12:00 ч: Киргизстан (юн.ст."Б") - Гърция (юн.ст."Б") 1:4 (0:3) Video 10 юни 2019 г., понеделник, 19:00 ч: Таджикистан (юн.ст."Б") - Турция (юн.ст."Б") 0:5 (0:3) Video М П Р З ГР Т 1. Турция (юн.ст."Б") 3 2 1 0 6:0 7 2. Гърция (юн.ст."Б") 3 1 2 0 8:5 5 3. Таджикистан (юн.ст."Б") 3 0 2 1 5:10 2 4. Киргизстан (юн.ст."Б") 3 0 1 2 2:6 1 Група "C" 5 юни 2019 г., сряда, 12:00 ч: Аржентина (юн.ст."Б") - Армения (юн.ст."Б") 2:0 (0:0) Video 5 юни 2019 г., сряда, 19:00 ч: Русия "Б" (юн.ст."Б") - Иран (юн.ст."Б") 2:1 (0:0) Video 7 юни 2019 г., петък, 12:00 ч: Армения (юн.ст."Б") - Иран (юн.ст."Б") 0:2 (0:2) Video 7 юни 2019 г., петък, 19:00 ч: Русия "Б" (юн.ст."Б") - Аржентина (юн.ст."Б") 1:2 (1:0) Video 9 юни 2019 г., неделя, 12:00 ч: Иран (юн.ст."Б") - Аржентина (юн.ст."Б") 2:4 (1:1) Video 9 юни 2019 г., неделя, 19:00 ч: Армения (юн.ст."Б") - Русия "Б" (юн.ст."Б") 0:2 (0:1) Video М П Р З ГР Т 1. Аржентина (юн.ст."Б") 3 3 0 0 8:3 9 2. Русия "Б" (юн.ст."Б") 3 2 0 1 5:3 6 3. Иран (юн.ст."Б") 3 1 0 2 5:6 3 4. Армения (юн.ст."Б") 3 0 0 3 0:6 0 За 9-12 място 11 юни 2019 г., вторник, 12:00 ч: Киргизстан (юн.ст."Б") - Индия (юн.ст."Б") 1:1 (0:0); при дузпите: 3:1 Video 11 юни 2019 г., вторник, 19:00 ч: Таджикистан (юн.ст."Б") - Армения (юн.ст."Б") 0:3 (0:2) Video Финал за 11-то място 13 юни 2019 г., четвъртък, 12:00 ч: Индия (юн.ст."Б") - Таджикистан (юн.ст."Б") 0:1 (0:1) Финал за 9-то място 13 юни 2019 г., четвъртък, 12:00 ч: Киргизстан (юн.ст."Б") - Армения (юн.ст."Б") 0:3 (0:2) Video За 5-8 място 11 юни 2019 г., вторник, 12:00 ч: Молдова (юн.ст."Б") - Иран (юн.ст."Б") 1:2 (1:0) Video 11 юни 2019 г., вторник, 19:00 ч: Гърция (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 2:0 (2:0) Video Финал за 7-мо място 13 юни 2019 г., четвъртък, 19:00 ч: Молдова (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 1:1 (0:0); при дузпите: 3:4 Video Финал за 5-то място 13 юни 2019 г., четвъртък, 19:00 ч: Иран (юн.ст."Б") - Гърция (юн.ст."Б") 0:1 (0:0) Video 1/2 финали 12 юни 2019 г., сряда, 12:00 ч: Аржентина (юн.ст."Б") - Турция (юн.ст."Б") 2:0 (1:0) Video 12 юни 2019 г., сряда, 18:00 ч: Русия (юн.ст."Б") - Русия "Б" (юн.ст."Б") 1:1 (1:1); при дузпите: 5:3 Video Финал за 3-то място 14 юни 2019 г., петък, 12:00 ч: Турция (юн.ст."Б") - Русия "Б" (юн.ст."Б") 4:2 (2:1) Video Финал 14 юни 2019 г., петък, 18:00 ч: Аржентина (юн.ст."Б") - Русия (юн.ст."Б") 1:0 (0:0) Video нагоре


2018


Приятелски срещи
10 април 2018 г., вторник, 16:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.ст."Б") - Армения (юн.ст."Б") 2:1 (2:1) 12 април 2018 г., четвъртък, 11:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.ст."Б") - Армения (юн.ст."Б") 4:2 (0:2) 15 май 2018, вторник, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST): в Скопие, тренировъчен център на ФФМ "Петър Милошевски": Македония (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 3:0 (2:0) 17 май 2018, четвъртък, 12:00 ч (11:00 ч местно CEST): в Скопие, тренировъчен център на ФФМ "Петър Милошевски": Македония (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 2:2 (0:2) 5 юни 2018 г., вторник, 18:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.ст."Б") - Грузия (юн.ст."Б") 1:1 (0:1) 7 юни 2018 г., четвъртък, 11:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (юн.ст."Б") - Грузия (юн.ст."Б") 2:0 (0:0) нагоре


2017


Приятелски срещи
18 март 2017 г., събота, 14:00 ч: в София, комплекс "Царско село": България (юн.ст."Б") - Финландия (юн.ст."Б") 2:3 (2:3) 20 март 2017 г., понеделник, 14:00 ч: в София, комплекс "Царско село": България (юн.ст."Б") - Финландия (юн.ст."Б") 0:1 (0:0) 9 май 2017, вторник, 17:00 ч (16:00 ч местно CEST): в Скопие, тренировъчен център "Петър Милошевски": Македония (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 1:0 (1:0) 11 май 2017, четвъртък, 12:00 ч (11:00 ч местно CEST): в Скопие, тренировъчен център "Петър Милошевски": Македония (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 3:2 (2:2) 11 юни 2017 г., неделя, 18:00 ч: в Благоевград, ст."Христо Ботев": България (юн.ст."Б") - Грузия (юн.ст.) 0:1 (0:1)

ХХIX мемориален турнир "Валентин Гранаткин"
Група "A" 8 януари 2017, неделя, 11:00 ч (12:00 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: Таджикистан (юн.ст."Б") - Гърция (юн.ст."Б") 1:0 (0:0) 8 януари 2017, неделя, 13:15 ч (14:15 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: България (юн.ст."Б") - Естония (юн.ст."Б") 0:0 10 януари 2017, вторник, 11:00 ч (12:00 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: Естония (юн.ст."Б") - Гърция (юн.ст."Б") 0:4 (0:1) 10 януари 2017, вторник, 13:15 ч (14:15 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: България (юн.ст."Б") - Таджикистан (юн.ст."Б") 1:0 (1:0) 12 януари 2017, четвъртък, 11:00 ч (12:00 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: Таджикистан (юн.ст."Б") - Естония (юн.ст."Б") 1:1 (0:1) 12 януари 2017, четвъртък, 13:15 ч (14:15 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: Гърция (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 4:0 (3:0) М П Р З ГР Т 1. Гърция (юн.ст."Б") 3 2 0 1 8:1 6 2. България (юн.ст."Б") 3 1 1 1 1:4 4 [1 0 0 1:0 3] ------------------------------------------------------------------- 3. Таджикистан (юн.ст."Б") 3 1 1 1 2:2 4 [0 0 1 0:1 0] 4. Естония (юн.ст."Б") 3 0 2 1 1:5 2 Бележки - Отборите, заели 1-2 място в групата си, се класират за разпределение на местата от 1-во до 8-мо; а тези, заели 3-4 място в групата си - за разпределение на местата от 9-то до 16-то. 1/4 финали 15 януари 2017, неделя, 18:00 ч (19:00 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: Русия (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 3:0 (2:0) За 5-8 място 18 януари 2017, сряда, 13:15 ч (14:15 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: България (юн.ст."Б") - Словакия (юн.ст."Б") 1:3 (1:2) Финал за 7-мо място 21 януари 2017, събота, 10:00 ч (11:00 ч местно MSK): в Санкт Петербург, Петербургски СКК: Словения (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 3:0 (1:0) нагоре


2016


Приятелски срещи
12 април 2016, вторник, 17:00 ч (16:00 ч местно СЕST): в кв.Аеродром, Скопие, център "Петър Милошевски": Македония (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 1:0 (0:0) [1:0 Давор Здравковски 64'-д] [чк: Добромир Бонев (Б) 90'+2'] 14 април 2016, четвъртък, 12:00 ч (11:00 ч местно СЕST): в кв.Аеродром, Скопие, център "Петър Милошевски": Македония (юн.ст."Б") - България (юн.ст."Б") 1:1 (0:1) [0:1 Илиян Стефанов 14', 1:1 Албан Сулеймани 70'] 6 юни 2016 г., понеделник, 18:00 ч: в Правец: България (юн.ст."Б") - Норвегия (юн.ст."Б") 2:2 (0:1) 8 юни 2016 г., сряда, 18:00 ч: в Правец: България (юн.ст."Б") - Норвегия (юн.ст."Б") 2:2 (2:0) нагоре