Купа на Аматьорската футболна лига

Сезон Дата Място Победител Резултат Финалист Полуфиналисти
2018/2019
2017/2018 23 май 2018 Велико Търново,
ст."Ивайло"
Арда (Кърджали) 1:1 (0:1);
при дузпите: 4:3
Кариана (Ерден) Хитрино (Хитрино);
ЦСКА 1948 (София)
2016/2017 25 май 2017 Стара Загора,
ст."Трейс арена"
Черноморец (Балчик) 3:0 (0:0) ЦСКА 1948 (София) Загорец (Нова Загора);
Литекс (Ловеч)
2015/2016 18 май 2016 Велико Търново,
ст."Ивайло"
Несебър (Несебър) 2:0 (1:0) Черноморец (Балчик) Партизан (Червен бряг);
Септември (София)
2014/2015 3 юни 2015 Велико Търново,
ст."Ивайло"
Дунав 2010 (Русе) 4:2 (3:1) Сливнишки герой (Сливница) Бдин 1923 (Видин);
Димитровград 1947 (Димитровград)
2013/2014 21 май 2014 Пловдив,
комплекс "Ботев 1912"
Верея (Стара Загора) 2:0 (0:0) ФК Миньор (Перник) Бенковски (Бяла);
Ботев (Луковит)
2012/2013 22 май 2013 София,
нов ст."Академик"
Локомотив 1929 (Мездра) 1:1 (1:1);
при дузпите: 6:5
Орловец 2008 (Победа) Верея (Стара Загора);
Кюстендил (Кюстендил)
2011/2012 29 май 2012 София,
Нац. ст. "Васил Левски"
Витоша (Бистрица) 2:1 (1:0) Две могили (Две могили)
2010/2011 Нефтохимик (Бургас) 2:2;
при дузпите: 5:4
Спартак (Варна)
2009/2010 12 май 2010 Сливен,
ст."Хаджи Димитър"
Равда 1954 (Равда) 1:0 (0:0) Две могили (Две могили) Локомотив 1925 (Септември);
Самоводене (Самоводене)
2008/2009 20 май 2009 Варна,
ст."Тича"
Поморие (Поморие) 4:1 (3:1) Бенковски (Бяла) Биопрограма (Доброславци);
Росица (Поликраище)
2007/2008 21 май 2008 Пловдив,
ст."Тодор Диев"
Ком-Миньор 2016 (Драганица) 2:1 Черноморец (Несебър) Аристон (Русе);
Сливнишки герой (Сливница)
2006/2007 17 май 2007 Сливен,
ст."Хаджи Димитър"
Малеш (Микрево) 3:1 Бенковски (Бяла) Елегант (Стрелци);
Янтра (Габрово)
2005/2006 30 май 2006 София,
Нац. ст. "Васил Левски"
Черноморец 919 (Бургас) 4:0 Бенковски (Костинброд) Ботев-Бали (Дебелец);
Черноморец (Балчик)
2004/2005 18 май 2005 София,
ст."Локомотив"
Хасково (Хасково) 1:1;
при дузпите: 5:4
Миньор (Перник) ФК Дунав (Русе);
Янтра (Габрово)
2003/2004 5 май 2004 София,
ст."Локомотив"
ФК Дунав (Русе) 1:0 ОФК Сливен 2000 (Сливен) Бенковски (Костинброд);
Янтра (Габрово)
2002/2003 14 май 2003 София,
ст."Славия"
Поморие (Поморие) 1:0 Бдин (Видин)
2001/2002 Янтра (Габрово) 2:0 Родопа (Смолян)
2000/2001 Сиера 2000 (Димитровград) 2:0 Феърплей-Порт (Варна)
1999/2000 Феърплей-Порт (Варна) 0:0;
при дузпите: 5:4
Сокол (Марково)
1998/1999 Видима-Раковски (Севлиево) 4:3 Розова долина (Казанлък)
1997/1998 Родопа (Смолян) Калиакра (Каварна)
1996/1997 Кремиковци (Кремиковци)
1995/1996 Ловико (Сухиндол)
1994/1995 Септември (Симитли)

Отбор Победител Финалист Полуфиналист
Черноморец (Балчик) 1 1
Арда (Кърджали) 1