« Купа на Аматьорската футболна лига 2019/20 »


Първи и Втори етап

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от Трета лига и от ОГ. За отборите от Трета лига участието е задължително.
  - В Първи етап всеки областен съвет излъчва един представител, а във Втори етап областните представители в рамките на всеки от четирите зонални съвета на БФС, се срещат помежду си, докато не бъде излъчен по един отбор от всеки зонален съвет.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на терена на отбора от по-ниско ниво, а при двойка с два отбора от еднакво ниво домакинството се определя с жребий.

Представители на ЗС

Североизточна България: Добруджа 1919 (Добрич)
Северозападна България: 
Югозападна България: Оборище (Панагюрище)
Югоизточна България: 

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от първя и вторя етап на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Първи етап

Област Варна

                           Финал

8 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово)              0:2 

Област Добрич

                           Първи кръг

8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Добруджа 1919 (Добрич)   1:3 (0:2) 
  [0:2 Стефан Митев 1п,1п; 1:2 _ 1п, 1:3 Галин Стоянов 75']
  [ид: Денис Кадир (Д) 1п при 0:2, 1п при 0:2]
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                3:2 (3:1) 
Калиакра 1923 (Каварна)                                   почива

                           Втори кръг

18 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Калиакра 1923 (Каварна) - Септември 98 (Тервел)           0:7 сл. * 
* - прекратен в 25' при 0:4, когато трети футболист на домакините, започнали
    мача с 9 човека, се контузва.
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           Финал

23 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Кристиан Пешков 55']

Област Шумен

                           Първи кръг

4 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   5:1 (1:1) 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           Финал

25 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Шумен 2007 (Шумен)                    5:1 (2:1) 

Област Търговище

                           Финал

8 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 1919 (Попово)      1:1; при дузпите: 0:0 * 
* - Светкавица продължава след изпълнение на дузпи.

Област Русе

                           Първи кръг

24 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф)                    0:4 (0:3) 
28 август 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Две могили (Две могили) - Атлетик (Тръстеник)             0:0; при дузпите: 5:4 
Дунав (Сливо поле) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           2:4 (1:1) 

                           Втори кръг

3 септември 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Две могили (Две могили) - Младост (Екзарх Йосиф)          1:3 (0:1) 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           Финал

11 септември 2019 г., сряда, 18:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Младост (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)       2:1 (1:1) 

Област Силистра

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Разград

                           Финал

7 септември 2019 г., събота, 18:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Кубрат 2016 (Кубрат)          1:0 

Втори етап

Поток Варна/Добрич/Шумен

                           Първи кръг

31 октомври 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           Финал

20 ноември 2019 г., сряда, 19:00 ч:
в Каварна:
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:6 (0:2) 
  [0:1 Кристиян К.Петков 9', 0:2 _ 21'-аг, 0:3 Симеон Митев 47',
   0:4 Денис Кадир 50', 0:5 Мартин Дичев 70', 0:6 Димитър М.Василев 89']

Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище

                           Първи кръг

21 септември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Светкавица Търговище (Тщ)     3:1 (1:1) * 
* - в същия ден Светкавица Търговище има гостуване в Каварна за първенство
    на Трета лига, за този мач гостите се явяват с предимно юношески състав.
Младост (Екзарх Йосиф)                                    почива

                           Финал

25 септември 2019 г., сряда, 18:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Стара сила (Старо селище) - Младост (Екзарх Йосиф)        0:2 (0:0) 

Североизточна България

                           Финал

7 декември 2019 г., събота, 12:00 ч:
в Сливо поле:
Младост (Екзарх Йосиф) - Добруджа 1919 (Добрич)           0:6 (0:2) 
  [0:1 Мариян Миланов 16'-аг, 0:2 Стефан Митев 39', 0:3 Денис Кадир 56',
   0:4 Симеон Митев 63', 0:5 Дани Савов 77', 0:6 Денис Кадир 78']

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Първи етап

Област Велико Търново

                           Финал

12 септември 2019 г., четвъртък:
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 -1- * 
* - датата е приблизителна.

Област Габрово

                           Първи кръг

25 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                 -2- 
Балкан (Плачковци) - Янтра 2019 (Габрово)                 1:3 
Стрела 2006 (Шумата) - Севлиево (Севлиево)                -2- 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           1/2 финали

10 октомври 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра 2019 (Габрово)                    2:2; при дузпите: 5:4 
17 октомври 2019 г., четвъртък, 17:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)            1:2 

                           Финал

2 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     3:0 сл. 

Област Плевен

                           Първи кръг

25 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ювентус 95 (Малчика)                  3:2 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           Финал

2 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                7:0 

Област Ловеч

Пещера (Галата) е единственият участващ отбор от областта.

Област Враца

                           Първи кръг

3 октомври 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Академия Ботев (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)           8:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           Финал

17 октомври 2019 г., четвъртък, 19:00 ч:
Академия Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)          2:0 

Област Монтана

                           Финал

26 септември 2019 г., четвъртък, 19:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                     6:2 

Област Видин

                           Финал

2 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
в Ружинци:
Дреновец (Дреновец) - Бдин 1923 (Видин)                   2:1 (2:0) 

Втори етап

Северозападна България

                           Първи кръг

6 ноември 2019 г., сряда, 14:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Дреновец (Дреновец)                 0:2 (0:0) 
в Тетевен:
Пещера (Галата) - Севлиево (Севлиево)                     1:6 * 
* - възможно е и резултатът да е 1:5.
14 ноември 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Академия Ботев (Враца) - Павликени (Павликени)            4:0 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           1/2 финали

17 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Дреновец)              1:1 (1:1); при дузпите: 5:3 
пролет 2020:
Академия Ботев (Враца) - Севлиево (Севлиево)               - 

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Първи етап

Област София (столица)

Надежда (Доброславци) е единственият участващ отбор от областта.

Област София

                           1/4 финали

неизвестна дата:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)   -1- 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                  -1- 
2 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2009 (Своге)               0:3 сл. * 
* - домакините не събират отбор за мача.
16 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Балкан 1929 (Ботевград)              0:6 (0:4) 

                           1/2 финали

30 октомври 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            2:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)    -1- 

                           Финал

2 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     1:0 (0:0) 

Област Перник

Миньор (Перник) е единственият участващ отбор от областта.

Област Благоевград

                           Първи кръг

18 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   0:0; при дузпите: 3:4 
Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско)                     0:3 
Струма (Марикостиново) - Септември (Симитли)              1:4 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           1/2 финали

25 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                 1:0 (1:0) 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 3:0 

                           Финал

9 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     4:1 (3:0) 

Област Кюстендил

                           Първи кръг

4 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Армейци (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               1:4 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           Финал

1 октомври 2019 г., вторник, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              4:4; при дузпите: 3:4 

Област Пазарджик

Оборище (Панагюрище) е единственият участващ отбор от областта.

Втори етап

Югозападна България

                           Първи кръг

13 ноември 2019 г., сряда, 14:30 ч:
в Дупница, ст."Бончук":
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          5:3 (4:0) 
в София, ст."НСА":
Надежда (Доброславци) - Оборище (Панагюрище)              1:3 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           1/2 финали

20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
в София, ст."НСА":
Оборище (Панагюрище) - Марек 1915 (Дупница)               4:1 
в Дупница, ст."Бончук":
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                     2:0 (1:0) 

                           Финал

27 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
в Ихтиман, ст."Христо Ботев":
Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                    0:3 (0:0) 

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Първи етап

Област Пловдив

                           1/4 финали

8 октомври 2019 г., вторник, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    7:1 (5:0) 
9 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                 1:0 (1:0) 
Марица (Милево) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:0 (0:0) 

                           1/2 финали

16 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Гигант (Съединение)              0:3 
Марица (Милево) - Борислав 2009 (Първомай)                0:5 

                           Финал

23 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            отложен 
5 ноември 2019 г., вторник, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            7:3 (5:3) 

Област Смолян

Родопа Смолян (Смолян) е единственият участващ отбор от областта.

Област Хасково

                           1/2 финали

9 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
ФК Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свил)        3:2 (0:0) 
16 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Димитровград 1947 (Дмгр)         3:0 

                           Финал

20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - ФК Хасково 1957 (Хасково)        0:3 сл. * 
* - домакините не успяват да съберат състав за мача.

Област Стара Загора

                           Финал

29 октомври 2019 г., вторник, 14:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:1 

Област Сливен

Загорец (Нова Загора) е единственият участващ отбор от областта.

Област Бургас

                           1/4 финали

24 септември 2019 г., вторник, 18:00 ч:
в Поморие:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 1:7 (0:5) 
25 септември 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)           3:0 сл. * 
* - гостите се отказват.
25 септември 2019 г., сряда, 19:00 ч:
в Поморие:
Атлетик 2018 (Каблешково) - Камено (Камено)               2:4 
2 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
в Равда:
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   3:1 (2:1) 

                           1/2 финали

9 октомври 2019 г., сряда, 16:00 ч:
в Равда:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     3:2 (0:1) 
Камено (Камено) - Черноморец 1919 (Бургас)                0:3 сл. * 
* - Камено се отказва от участие.

                           Финал

5 ноември 2019 г., вторник, 14:30 ч:
в Равда:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:6 (0:4) 

Област Ямбол

ФК Ямбол 1915 (Ямбол) е единственият участващ отбор от областта.

Втори етап

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           1/2 финали

20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)              3:7 

Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол

                           1/2 финали

6 ноември 2019 г., сряда, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          5:0 
12 ноември 2019 г., вторник, 14:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)          2:3 (0:1) 

                           Финал

на неутрален терен:
Загорец (Нова Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 

нагоре



Трети етап

1/2 финали

нагоре


Финал

нагоре