Юноши младша възраст (род.2004):
« Купа на БФС 2019/20 »


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България:  
Северозападна България:  
Югозападна България:  
Югоизточна България:  

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.


Финална фаза

1/8 финали

Спартак 1947 (Пловдив)30 Етър ВТ (Велико Търново)30
Нефтохимик 1962 (Бургас)01 ЦСКА (София)42
Левски (София)34 Царско село 2015 (София)12
Национал (София)04 Берое (Стара Загора)32
Лудогорец 1945 (Разград)35 Славия 1913 (София)10
Спартак 1919 (Плевен)11 Черно море (Варна)10
Спартак 1918 (Варна)54 Монтана 1921 (Монтана)00
Локомотив 1926 (Пловдив)21 Ботев (Пловдив)53

1/4 финали

Спартак 1947 (Пловдив)00 ЦСКА (София)42
Левски (София)47 Берое (Стара Загора)01
Лудогорец 1945 (Разград)11 Спартак 1919 (Плевен)01
Спартак 1918 (Варна)23 Ботев (Пловдив)43


1/8 финали

                           Първи срещи

29 октомври 2019 г., вторник, 10:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Черно море (Варна)                1:0 
29 октомври 2019 г., вторник, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:3 (1:2) Video
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)                   1:2 (0:1) 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 4:2 (3:0) Video
Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)             4:0 
29 октомври 2019 г., вторник, 12:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            5:0 
29 октомври 2019 г., вторник, 14:00 ч:
Национал (София) - Берое (Стара Загора)                   4:2 
Спартак 1947 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:0 

                           Срещи реванш

6 ноември 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:3; общ резултат: 1:8 
6 ноември 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Спартак 1919 (Плевен)                1:1; общ резултат: 1:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна)             0:5; общ резултат: 0:9 
6 ноември 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 1:3; общ резултат: 3:7 
6 ноември 2019 г., сряда, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                   4:0 (0:0); общ резултат: 6:1 
6 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                5:2 (3:1); общ резултат: 8:3 Video
Берое (Стара Загора) - Национал (София)                   3:0; общ резултат: 5:4 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1947 (Пловдив)         3:3; общ резултат: 3:3 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

20 ноември 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)                    3:3 
20 ноември 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1919 (Плевен)          1:1 
20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     0:2 (0:1) 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     7:1 (3:1) Video

                           Срещи реванш

27 ноември 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград)          0:1; общ резултат: 1:2 
Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)                    4:2; общ резултат: 7:5 
27 ноември 2019 г., сряда, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Спартак 1947 (Пловдив)                     4:0; общ резултат: 6:0 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     0:4; общ резултат: 1:11 

нагоре


1/2 финали

нагоре


Финал

нагоре