Юноши младша възраст (род.2005):
« Купа на БФС 2020/21 »


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България: Лудогорец 1945 (Разград), Спартак 1918 (Варна), Черно море (Варна); 
Северозападна България: Ботев (Враца), Етър ВТ (Велико Търново), Спартак 1919 (Плевен); 
Югозападна България: Левски (София), Национал (София), Септември (София), Славия 1913 (София), ЦСКА (София); 
Югоизточна България: Берое (Стара Загора), Ботев (Пловдив), Локомотив 1926 (Пловдив), Хасково (Хасково), Черноморец 1919 (Бургас); 

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Междуобластни квалификации

Североизточна България

                           Финали

16 септември 2020 г., сряда, 16:30 ч:
в Суворово:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         9:0 
20 септември 2020 г., неделя:
в Аксаково:
Черно море (Варна) - Дунав (Русе)                         3:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Областни квалификации

Област София (столица)

                           Първи кръг

23 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           6:0 (2:0) 
Развитие на млади футболисти (София) - РД Спорт (София)   3:2 
Септември (София) - Левски Раковски (София)               3:0 
Витоша 13 (София)                                         почива
Левски (София)                                            почива
Национал (София)                                          почива
ДИТ (кв.Драгалевци, София)                                почива
Елит София (София)                                        почива
Славия 1913 (София)                                       почива
Локомотив София 1929 (София)                              почива

                           Финали

30 септември 2020 г., сряда, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          0:0; при дузпите: 3:4 
Левски (София) - Развитие на млади футболисти (София)     6:1 
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)          0:0; при дузпите: 1:2 
Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           3:1 
Септември (София) - Елит София (София)                    3:0 сл. 

Междуобластни квалификации

Югозападна България

                           Финали

7 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  0:6 
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:4 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 2:4 
ЦСКА (София)                                              почива
Национал (София)                                          почива

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Областни квалификации

Област Пловдив

                           Първи кръг

8 септември 2020 г., вторник, 18:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив)          2:1 
9 септември 2020 г., сряда, 09:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          0:0; при дузпите: 1:2 
10 септември 2020 г., четвъртък, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         0:9 

                           Финал

16 септември 2020 г., сряда, 09:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)                 8:1 

                           Допълнителен бараж

23 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:8 

Област Бургас

                           Първи кръг

1 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          0:1 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           Финал

8 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч:
в кв.Долно Езерово, Бургас:
Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          1:1; при дузпите: 2:4 

Междуобластни квалификации

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           Първи кръг

Родопа Смолян (Смолян) - Лидер Пловдив (Ягодово)          3:0 сл. 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           Финал

1 октомври 2020 г., четвъртък, 16:00 ч:
в Златоград:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково)                1:2 

Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол

Представителите на области Стара Загора и Бургас се класират за финалния турнир директно, а представителите на области Сливен и Ямбол играят бараж за излъчване на отбор, който да се срещне с третия отбор от поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали за петата квота на Югоизточна България за финалния турнир.
Област Ямбол не излъчва представител, затова Сливен се класира директно за участие във финалния бараж. В последствие Сливен 2000 (Сливен) се отказва от участе и третият представител на поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали отбор се класира директно за финалния турнир.

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

Септември (София)32 Берое (Стара Загора)34
Левски (София)10 Лудогорец 1945 (Разград)10
Спартак 1918 (Варна)01 Славия 1913 (София)21
Ботев (Враца)00 Локомотив 1926 (Пловдив)73
Ботев (Пловдив)32 Черно море (Варна)10
Етър ВТ (Велико Търново)12 Черноморец 1919 (Бургас)10
Национал (София)22 Хасково (Хасково)21
ФК Спартак 1919 (Плевен)40 ЦСКА (София)42

1/4 финали

Берое (Стара Загора)01 Левски (София)40
Славия 1913 (София)23 Локомотив 1926 (Пловдив)00
Ботев (Пловдив)40 Етър ВТ (Велико Търново)00
Национал (София)03 ЦСКА (София)43

1/2 финали

Левски (София)02 Славия 1913 (София)21
Ботев (Пловдив)01 ЦСКА (София)30

Финал

Славия 1913 (София)2 ЦСКА (София)0


1/8 финали

                           Първи срещи

21 октомври 2020 г., сряда, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      2:0 
Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София)                1:1 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:0 Video
21 октомври 2020 г., сряда, 11:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  0:3 
21 октомври 2020 г., сряда, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:0 
21 октомври 2020 г., сряда, 14:30 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  2:4 
Национал (София) - Хасково (Хасково)                      2:1 
ФК Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София)                   0:2 

                           Срещи реванш

28 октомври 2020 г., сряда, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)                2:0; общ резултат: 3:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 1:1; общ резултат: 1:1 
28 октомври 2020 г., сряда, 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      1:3; общ резултат: 1:5 
28 октомври 2020 г., сряда, 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  7:0; общ резултат: 10:0 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  3:3; общ резултат: 7:5 
Хасково (Хасково) - Национал (София)                      2:2; общ резултат: 3:4 
Черноморец 1919 (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново)       1:1; общ резултат: 1:3 
ЦСКА (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен)                   4:4; общ резултат: 6:4 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

31 март 2021 г., сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            отложен 
Национал (София) - ЦСКА (София)                           3:3 (3:2) 
31 март 2021 г., сряда, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:0 
31 март 2021 г., сряда, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     1:0 
6 април 2021 г., вторник, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            3:0 

                           Срещи реванш

5 април 2021 г., понеделник, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           4:0 (2:0); общ резултат: 7:3 
5 април 2021 г., понеделник, 13:30 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     4:0 (3:0); общ резултат: 4:1 Video
5 април 2021 г., понеделник, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            отложен 
5 април 2021 г., понеделник, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                0:4; общ резултат: 0:4 
14 април 2021 г., сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            0:2; общ резултат: 0:5 

нагоре


1/2 финали

                           Първи срещи

27 май 2021 г., четвъртък, 10:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      2:1 (1:0) Video
27 май 2021 г., четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            1:0 

                           Срещи реванш

31 май 2021 г., понеделник, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            3:0 (2:0); общ резултат: 3:1 
31 май 2021 г., понеделник, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      2:0; общ резултат: 3:2 

нагоре


Финал

10 юни 2021 г., четвъртък, 18:00 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        2:0 (1:0) Video

нагоре