ОГ Пловдив 2020/21

« ОГ Пловдив 2020/21


"А" ОГ Пловдив

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Асеновец 2005 (Асеновград) 32 24 5 3 72:13 77 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Житница (Житница) 32 20 7 5 87:37 67 [1 1 0 4:2 4] 3. Марица (Милево) 32 21 4 7 85:31 67 [0 1 1 2:4 1] 4. Чернозем (Черноземен) 32 17 7 8 66:52 58 [+] 5. Металик 1938 (Сопот) 32 18 2 12 72:50 56 6. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 32 16 6 10 91:42 54 [1 0 1 5:2 3] 7. Марица 2003 (Маноле) 32 16 6 10 76:49 54 [1 0 1 2:5 3] 8. Вихър (Войсил) 32 15 6 11 59:64 51 [+] 9. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 32 15 4 13 63:54 49 10. Тракия (Нови извор) 32 13 6 13 71:47 45 [+][*] 11. Дълго поле (Дълго поле) 32 12 5 15 61:77 41 [1 0 1 2:2 3, 1 гол на чужд терен] 12. Кричим (Кричим) 32 13 2 17 47:72 41 [1 0 1 2:2 3, 0 гола на чужд терен] 13. Садово (Садово) 32 11 6 15 41:53 39 14. Пловдив 2015 (Пловдив) 32 8 6 18 51:70 30 [+][*] ------------------------------------------------------------------- 15. Раковски (Раковски) 32 6 5 21 43:83 23 Изпада [0 2 0 5:5 2, 4 гола на чужд терен] 16. Вихър (Белозем) 32 6 5 21 42:86 23 Изпада [0 2 0 5:5 2, 1 гол на чужд терен] 17. Марица (Цалапица) 32 0 0 32 12:159 0 [*] Изваден
Бележки - Спартак 1947 (Пловдив), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига. - Калояново (Калояново), 15-и и изваден; и Момино (Момино село), 16-ти и изваден от групата през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОГ Пловдив. - Чернозем (Черноземен), ФА Пловдив (Пловдив), Вихър (Войсил) и Тракия 2008 (Нови извор), 1-ви съответно в "Б" ОФГ - север, изток, запад и юг през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ. - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив. - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове в кв.Генерал Николаево, Раковски. - На 16 март 2020 г. Футболна академия Пловдив (Пловдив) е преименуван на Пловдив 2015. Промяната влиза в сила от началото на този сезон. - На 24 юни 2020 г. Тракия 2008 (Нови извор) е преименуван на Тракия. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Вихър (Белозем), - Кричим (Кричим) - регистриран на 1 октомври 2020 г., - Марица (Милево), - Марица (Цалапица) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Раковски (Раковски) - регистриран на 1 октомври 2020 г., - Садово (Садово) - регистриран на 24 август 2020 г., - Тракия (Нови извор) - регистриран на 24 септември 2020 г. - След XVIII кръг Марица (Цалапица) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 22 август 2020 г., събота, 17:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Житница (Житница) 2:1 22 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Кричим (Кричим) 5:1 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Цалапица) - Дълго поле (Дълго поле) 1:3 Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) отложен Вихър (Войсил) - Раковски (Раковски) 1:0 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 Чернозем (Черноземен) - Вихър (Белозем) 2:2 Тракия (Нови извор) - Садово (Садово) 0:0 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 2:3 Марица (Милево) почива II кръг 26 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Садово (Садово) 2:0 Вихър (Белозем) - Тракия (Нови извор) 3:1 Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен) 4:2 Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0 Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1 Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войсил) 0:2 Дълго поле (Дълго поле) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Цалапица) 9:0 Раковски (Раковски) почива III кръг 29 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Милево) 3:2 Садово (Садово) - Вихър (Белозем) 2:0 30 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Цалапица) - Кричим (Кричим) 1:2 Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1951 (Първомай) 0:3 Вихър (Войсил) - Дълго поле (Дълго поле) 5:2 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Раковски (Раковски) 3:0 Чернозем (Черноземен) - Металик 1938 (Сопот) 1:1 Тракия (Нови извор) - Житница (Житница) 2:2 Марица 2003 (Маноле) почива IV кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем) 5:2 Житница (Житница) - Садово (Садово) 3:1 Металик 1938 (Сопот) - Тракия (Нови извор) 3:0 Марица (Милево) - Чернозем (Черноземен) 4:3 Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войсил) 2:2 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Раковски (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен Марица (Цалапица) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:7 1 октомври 2020 г., четвъртък, 18:30 ч: Раковски (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4 Дълго поле (Дълго поле) почива V кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле) 1:0 Садово (Садово) - Металик 1938 (Сопот) 1:1 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) 2:0 Вихър (Войсил) - Марица (Цалапица) 8:0 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Дълго поле (Дълго поле) 6:1 Чернозем (Черноземен) - Раковски (Раковски) 4:1 Тракия (Нови извор) - Марица (Милево) 0:5 сл. * * - прекратен при 0:2, когато зрител навлиза на терена и удря играч на гостите. Тракия 2008 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. Вихър (Белозем) - Житница (Житница) 1:3 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) почива VI кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Кричим (Кричим) - Житница (Житница) 2:1 Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем) 6:1 Марица (Милево) - Садово (Садово) отложен Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен) 4:2 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Раковски (Раковски) - Тракия (Нови извор) 2:1 Дълго поле (Дълго поле) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 2:2 Пловдив 2015 (Пловдив) - Вихър (Войсил) 1:2 3 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Марица (Милево) - Садово (Садово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Дълго поле (Дълго поле) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 Марица (Цалапица) почива I кръг - отложен мач 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 2:3 VII кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1951 (Първомай) 5:0 Садово (Садово) - Раковски (Раковски) 3:2 Вихър (Белозем) - Марица (Милево) 0:0 Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот) 4:1 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Кричим (Кричим) 2:0 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Цалапица) 5:0 Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 в Асеновград: * Тракия (Нови извор) - Марица 2003 (Маноле) 1:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Тракия 2008. Пловдив 2015 (Пловдив) почива IV кръг - отложен мач 1 октомври 2020 г., четвъртък, 18:30 ч: Раковски (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4 VIII кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот) 1:2 Марица (Милево) - Житница (Житница) 1:3 Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово) 1:2 Марица 1951 (Първомай) - Чернозем (Черноземен) 5:2 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Раковски (Раковски) - Вихър (Белозем) 1:1 Дълго поле (Дълго поле) - Тракия (Нови извор) 3:2 Марица (Цалапица) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 Пловдив 2015 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 2:2 Вихър (Войсил) почива IX кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0 Садово (Садово) - Дълго поле (Дълго поле) 2:2 Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле) 1:2 Раковски (Раковски) - Житница (Житница) отложен Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево) 2:5 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войсил) 7:1 Чернозем (Черноземен) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Тракия (Нови извор) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:4 28 октомври 2020 г., сряда, 19:00 ч: Раковски (Раковски) - Житница (Житница) 1:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Житница, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Кричим (Кричим) почива X кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Кричим (Кричим) - Марица (Милево) 1:6 Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) 1:4 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово) 2:0 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Раковски (Раковски) - Металик 1938 (Сопот) 2:3 Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Белозем) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Марица (Цалапица) - Тракия (Нови извор) 2:12 Пловдив 2015 (Пловдив) - Чернозем (Черноземен) 0:2 Вихър (Войсил) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) почива XI кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Садово (Садово) - Марица (Цалапица) 6:0 Вихър (Белозем) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 1:2 Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) 6:0 Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Марица (Милево) - Раковски (Раковски) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим) 12:2 Чернозем (Черноземен) - Вихър (Войсил) 4:2 Тракия (Нови извор) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:2 Асеновец 2005 (Асеновград) почива IX кръг - отложен мач 28 октомври 2020 г., сряда, 19:00 ч: Раковски (Раковски) - Житница (Житница) 1:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Житница, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Кричим (Кричим) - Раковски (Раковски) 4:0 Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево) 3:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Житница (Житница) 0:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Металик 1938 (Сопот) 0:5 Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем) 1:5 Пловдив 2015 (Пловдив) - Садово (Садово) 0:1 Вихър (Войсил) - Тракия (Нови извор) 4:2 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 Чернозем (Черноземен) почива XIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Садово (Садово) - Вихър (Войсил) отложен Вихър (Белозем) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 Житница (Житница) - Марица (Цалапица) 10:0 Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:2 Марица (Милево) - Дълго поле (Дълго поле) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Чернозем (Черноземен) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 3:1 Раковски (Раковски) - Марица 2003 (Маноле) 2:4 21 април 2021 г., сряда, 17:30 ч: Садово (Садово) - Вихър (Войсил) 3:0 сл. Тракия (Нови извор) почива XIV кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле) 1:0 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Асеновец 2005 (Асеновград) - Чернозем (Черноземен) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски) 6:2 Марица (Цалапица) - Металик 1938 (Сопот) 0:7 Пловдив 2015 (Пловдив) - Житница (Житница) 0:4 Вихър (Войсил) - Вихър (Белозем) 0:1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия (Нови извор) 1:0 Садово (Садово) почива XV кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) отложен Житница (Житница) - Вихър (Войсил) отложен Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0 Марица (Милево) - Марица (Цалапица) 9:0 Марица 2003 (Маноле) - Дълго поле (Дълго поле) 7:1 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим) 2:2 Тракия (Нови извор) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2 Раковски (Раковски) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:4 13 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:4 Житница (Житница) - Вихър (Войсил) 5:2 Вихър (Белозем) почива XVI кръг 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Кричим (Кричим) - Дълго поле (Дълго поле) 2:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле) 2:6 Марица (Милево) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0 сл. */** * - по първоначална програма с домакинство за Пловдив 2015, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. ** - гостите не се явяват. Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 29 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Марица (Цалапица) - Раковски (Раковски) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър (Войсил) - Металик 1938 (Сопот) 1:4 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем) 8:2 Чернозем (Черноземен) - Тракия (Нови извор) 1:0 Житница (Житница) почива XVII кръг 5 декември 2020 г., събота, 14:00 ч: Садово (Садово) - Чернозем (Черноземен) 2:4 Вихър (Белозем) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) отложен Марица (Милево) - Вихър (Войсил) 8:0 Марица 2003 (Маноле) - Марица (Цалапица) 9:0 6 декември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Тракия (Нови извор) - Кричим (Кричим) 6:0 Раковски (Раковски) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:4 Дълго поле (Дълго поле) - Марица 1951 (Първомай) 3:2 7 април 2021 г., сряда, 17:30 ч: Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 Металик 1938 (Сопот) почива XV кръг - отложени мачове 13 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:4 Житница (Житница) - Вихър (Войсил) 5:2 XVIII кръг 20 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 2:0 Марица 2003 (Маноле) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) отложен Житница (Житница) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 Вихър (Белозем) - Чернозем (Черноземен) 1:2 Садово (Садово) - Тракия (Нови извор) 1:3 21 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Цалапица) 15:2 Раковски (Раковски) - Вихър (Войсил) 1:3 21 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0 Марица (Милево) почива XIX кръг 27 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Садово (Садово) - Кричим (Кричим) 2:0 Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) 2:0 28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Тракия (Нови извор) - Вихър (Белозем) 3:0 сл. Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница) 2:2 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево) 1:1 Вихър (Войсил) - Марица 2003 (Маноле) 3:3 Пловдив 2015 (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) 1:2 Марица (Цалапица) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 0:3 сл. Раковски (Раковски) почива VI кръг - отложени мачове 3 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Марица (Милево) - Садово (Садово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Дълго поле (Дълго поле) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 XX кръг 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Кричим (Кричим) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. Марица 1951 (Първомай) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 Марица (Милево) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен) 2:3 Житница (Житница) - Тракия (Нови извор) 2:0 Вихър (Белозем) - Садово (Садово) 1:1 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Войсил) 0:0 Раковски (Раковски) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1 Марица 2003 (Маноле) почива XXI кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим) 3:1 Садово (Садово) - Житница (Житница) 0:2 Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски (Раковски) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Тракия (Нови извор) - Металик 1938 (Сопот) 6:0 Чернозем (Черноземен) - Марица (Милево) 1:2 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле) 4:0 Вихър (Войсил) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. Дълго поле (Дълго поле) почива XXII кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Кричим (Кричим) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3 Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Марица (Милево) - Тракия (Нови извор) 0:0 Металик 1938 (Сопот) - Садово (Садово) 3:2 (1:2) Житница (Житница) - Вихър (Белозем) 4:0 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Марица (Цалапица) - Вихър (Войсил) 0:3 сл. Дълго поле (Дълго поле) - Секирово (кв.Секирово, Рак) отложен Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен) 0:1 19 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 2:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) почива XXIII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Житница (Житница) - Кричим (Кричим) 3:0 Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот) 2:3 Садово (Садово) - Марица (Милево) отложен Асеновец 2005 (Асеновград) - Дълго поле (Дълго поле) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 28 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Войсил) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Тракия (Нови извор) - Раковски (Раковски) отложен Чернозем (Черноземен) - Марица 2003 (Маноле) 0:0 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (Първомай) 0:2 21 април 2021 г., сряда, 17:30 ч: Тракия (Нови извор) - Раковски (Раковски) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 19 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Садово (Садово) - Марица (Милево) 3:0 сл. Марица (Цалапица) почива XXIV кръг 2 април 2021 г., петък, 17:00 ч: Кричим (Кричим) - Вихър (Войсил) отложен Марица (Цалапица) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3 сл. Марица 1951 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0 Марица 2003 (Маноле) - Тракия (Нови извор) 0:0 Раковски (Раковски) - Садово (Садово) 0:0 Марица (Милево) - Вихър (Белозем) 4:0 2 април 2021 г., петък, 17:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Чернозем (Черноземен) 0:3 Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница) 2:0 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Вихър (Войсил) 4:1 Пловдив 2015 (Пловдив) почива XVII кръг - отложен мач 7 април 2021 г., сряда, 17:30 ч: Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 XXV кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Житница (Житница) - Марица (Милево) 1:1 Вихър (Белозем) - Раковски (Раковски) 4:4 Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле) 1:1 Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Дълго поле (Дълго поле) 5:0 Чернозем (Черноземен) - Марица 1951 (Първомай) 2:1 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1 Вихър (Войсил) почива XXVI кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Тракия (Нови извор) отложен Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем) 4:1 Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот) 2:0 17 април 2021 г., събота, 17:30 ч: Житница (Житница) - Раковски (Раковски) 7:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Раковски, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 Пловдив 2015 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 Марица (Цалапица) - Чернозем (Черноземен) 0:3 сл. Дълго поле (Дълго поле) - Садово (Садово) 1:2 19 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Тракия (Нови извор) 1:3 Кричим (Кричим) почива XIII кръг - отложен мач 21 април 2021 г., сряда, 17:30 ч: Садово (Садово) - Вихър (Войсил) 3:0 сл. XXIII кръг - отложен мач 21 април 2021 г., сряда, 17:30 ч: Тракия (Нови извор) - Раковски (Раковски) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. XVIII кръг - отложен мач 21 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0 XXVII кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Марица (Милево) - Кричим (Кричим) 2:0 Металик 1938 (Сопот) - Раковски (Раковски) 5:2 Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле) 1:1 Вихър (Белозем) - Дълго поле (Дълго поле) 0:1 Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 0:1 Асеновец 2005 (Асеновград) - Вихър (Войсил) 0:1 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. Чернозем (Черноземен) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:2 Секирово (кв.Секирово, Раковски) почива XXVIII кръг 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1 Вихър (Войсил) - Чернозем (Черноземен) 1:1 Пловдив 2015 (Пловдив) - Тракия (Нови извор) 0:2 Марица (Цалапица) - Садово (Садово) 0:3 сл. Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Белозем) 5:0 Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) 1:1 Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 сл. 30 април 2021 г., петък, 18:00 ч: Раковски (Раковски) - Марица (Милево) 2:1 Асеновец 2005 (Асеновград) почива XXIX кръг 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Раковски (Раковски) - Кричим (Кричим) 1:0 Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле) 2:1 Металик 1938 (Сопот) - Дълго поле (Дълго поле) 1:2 Житница (Житница) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 1:0 Вихър (Белозем) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. Садово (Садово) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0 Тракия (Нови извор) - Вихър (Войсил) 3:0 Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 3:0 сл. Чернозем (Черноземен) почива XXX кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Металик 1938 (Сопот) 2:1 Марица 2003 (Маноле) - Раковски (Раковски) 2:2 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Рак) - Чернозем (Черноземен) 1:1 Вихър (Войсил) - Садово (Садово) 3:0 сл. Пловдив 2015 (Пловдив) - Вихър (Белозем) 4:0 Марица (Цалапица) - Житница (Житница) 0:3 сл. Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Милево) 1:2 Тракия (Нови извор) почива XXXI кръг 12 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим) 4:2 Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 сл. Металик 1938 (Сопот) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. Житница (Житница) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1 Вихър (Белозем) - Вихър (Войсил) 1:2 Тракия (Нови извор) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1 Чернозем (Черноземен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 сл. 12 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле) 4:3 Садово (Садово) почива XXXII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Чернозем (Черноземен) 3:0 сл. Асеновец 2005 (Асеновград) - Тракия (Нови извор) 0:0 Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Раковски (Раковски) 1:0 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Садово (Садово) 7:0 Вихър (Войсил) - Житница (Житница) 4:1 Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 Марица (Цалапица) - Марица (Милево) 0:3 сл. Дълго поле (Дълго поле) - Марица 2003 (Маноле) 2:1 Вихър (Белозем) почива XXIV кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Вихър (Войсил) 4:1 XXII кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 2:1 XXIII кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Садово (Садово) - Марица (Милево) 3:0 сл. XXVI кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Тракия (Нови извор) 1:3 XXXIII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 5:2 Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил) 4:0 Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:4 в Милево: Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Кричим (Кричим) 1:0 Раковски (Раковски) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица (Милево) 2:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Марица, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Тракия (Нови извор) - Чернозем (Черноземен) 2:3 Житница (Житница) почива XXXIV кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Тракия (Нови извор) 3:2 Чернозем (Черноземен) - Садово (Садово) 3:0 сл. Асеновец 2005 (Асеновград) - Вихър (Белозем) 5:1 Марица 1951 (Първомай) - Дълго поле (Дълго поле) 1:1 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница) 5:0 Вихър (Войсил) - Марица (Милево) 1:0 Пловдив 2015 (Пловдив) - Раковски (Раковски) 3:3 Марица (Цалапица) - Марица 2003 (Маноле) 0:3 сл. Металик 1938 (Сопот) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Асеновец 2005 (Асеновград) XXX 2:1 3:2 3:0* 2:0 3:0* 1:0 0:1 5:0 0:0 3:0* 3:0* 3:0* 6:0 1:0 5:1 3:0* 2. Житница (Житница) 2:1 XXX 1:1 4:2 4:1 1:1 1:1 5:2 1:0 2:0 6:0 3:0 3:1 1:1 7:2 4:0 10:0 3. Марица (Милево) 0:2 1:3 XXX 4:3 2:0 3:1 2:1 8:0 3:0* 0:0 3:0* 2:0 3:0* 3:0* 3:0* 4:0 9:0 4. Чернозем (Черноземен) 0:3* 2:2 1:2 XXX 1:1 3:1 0:0 4:2 2:1 1:0 3:1 2:2 3:0* 3:2 4:1 2:2 3:0* 5. Металик 1938 (Сопот) 1:0 2:0 2:5 2:3 XXX 2:0 3:0* 4:0 1:2 3:0 1:2 3:0* 3:2 3:0 5:2 6:1 3:0* 6. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1 5:0 1:1 1:1 3:0 XXX 4:0 7:1 0:2 1:0 6:1 12:2 7:0 4:1 3:0 8:2 5:0 7. Марица 2003 (Маноле) 0:3* 1:4 3:1 4:2 3:0* 2:1 XXX 0:2 5:2 0:0 7:1 4:2 1:2 4:0 2:2 4:1 9:0 8. Вихър (Войсил) 0:5 4:1 1:0 1:1 1:4 1:1 3:3 XXX 3:0 4:2 5:2 2:0 3:0* 1:1 1:0 0:1 8:0 9. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:0 0:2 0:3* 5:2 2:1 2:2 2:6 2:2 XXX 1:3 1:1 5:1 2:0 0:3 1:0 5:0 9:0 10. Тракия (Нови извор) 2:2 2:2 0:5* 2:3 6:0 3:1 1:2 3:0 1:4 XXX 5:0 6:0 0:0 3:2 3:0* 3:0* 3:0* 11. Дълго поле (Дълго поле) 1:2 1:1 1:2 0:3 0:5 2:1 2:1 0:0 3:2 3:2 XXX 1:0 1:2 2:2 6:2 3:0*15:2 12. Кричим (Кричим) 1:1 2:1 1:6 3:0* 1:2 2:1 1:0 4:1 2:0 3:2 2:1 XXX 2:0 1:3 4:0 5:2 3:0* 13. Садово (Садово) 0:1 0:2 3:0* 2:4 1:1 2:4 1:1 3:0* 0:1 1:3 2:2 2:0 XXX 1:0 3:2 2:0 6:0 14. Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1 0:4 2:3 0:2 3:0 2:2 2:3 1:2 0:3 0:2 1:2 2:0 0:1 XXX 3:3 4:0 3:0* 15. Раковски (Раковски) 0:4 1:3 2:1 0:1 2:3 0:1 2:4 1:3 1:4 2:1 4:3 1:0 0:0 2:4 XXX 1:1 3:0* 16. Вихър (Белозем) 0:2 1:3 0:0 1:2 2:3 2:4 1:2 1:2 1:2 3:1 0:1 3:1 1:1 3:1 4:4 XXX 3:0* 17. Марица (Цалапица) 0:1 0:3* 0:3* 0:3* 0:7 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 2:12 1:3 1:2 0:3* 5:7 0:3* 1:5 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спортист 1948 (Голям чардак) 26 21 2 3 105:16 65 Бараж - влиза - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Дъбене (Дъбене) 26 17 5 4 72:22 56 3. Левски II (Карлово) 26 17 2 7 68:40 53 [+] 4. Вихър (Строево) 26 16 2 8 70:46 50 5. Труд (Труд) 26 15 4 7 64:33 49 6. Сокол (Пъдарско) 26 13 2 11 55:44 41 [+] 7. Ведраре (Ведраре) 26 12 2 12 49:55 38 8. Тракия 94 (Царимир) 26 10 5 11 40:41 35 9. Урожай (Стрелци) 26 11 1 14 49:53 34 10. Раковски 2018 (Раковски) 26 8 6 12 35:44 30 11. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 26 9 1 16 44:68 28 12. Калояново (Калояново) 26 7 4 15 34:72 25 [-] 13. Средногорец (Брезово) 26 4 4 18 31:89 16 14. Домлян (Домлян) 26 1 2 23 28:121 5
Бележки - Калояново (Калояново), 15-ти; и Момино (Момино село), 16-ти в "А" ОГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОГ - север (като отказали се преди края на сезона). Калояново се включва в групата, а Момино се отказва от участие. - Чернозем (Черноземен), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Войнягово (Войнягово), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Дъбене (Дъбене) и Левски II (Карлово) се включват в групата. - На 19 юни 2020 г. Тракия (Царимир), 3-ти през изминалия сезон; е преименуван на Тракия 94. - Раковски 2018 (Раковски) играе домакинските си мачове в кв.Генерал Николаево, Раковски. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Вихър (Строево) - регистриран на 27 април 2021 г., - Домлян (Домлян) - регистриран на 21 май 2021 г., - Дъбене (Дъбене) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Труд (Труд) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Урожай (Стрелци) - регистриран на 21 май 2021 г. I кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Дъбене (Дъбене) 3:1 Труд (Труд) - Средногорец (Брезово) 9:0 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Левски II (Карлово) 1:3 Ведраре (Ведраре) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:2 Вихър (Строево) - Тракия 94 (Царимир) 0:1 Урожай (Стрелци) - Домлян (Домлян) 7:1 Калояново (Калояново) - Раковски 2018 (Раковски) 1:2 II кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Левски II (Карлово) - Средногорец (Брезово) 7:1 Домлян (Домлян) - Сокол (Пъдарско) 1:5 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Труд (Труд) 2:4 Дъбене (Дъбене) - Калояново (Калояново) 5:0 Тракия 94 (Царимир) - Урожай (Стрелци) 2:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Строево) 6:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре) 8:2 III кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Тракия 94 (Царимир) 2:0 Калояново (Калояново) - Домлян (Домлян) 5:1 Труд (Труд) - Дъбене (Дъбене) 1:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ведраре (Ведраре) - Левски II (Карлово) 1:2 Вихър (Строево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:1 Урожай (Стрелци) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:4 Средногорец (Брезово) - Раковски 2018 (Раковски) 1:0 IV кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Левски II (Карлово) - Раковски 2018 (Раковски) 3:0 Домлян (Домлян) - Труд (Труд) 0:3 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Средногорец (Брезово) 6:0 Тракия 94 (Царимир) - Калояново (Калояново) 4:1 Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (Пъдарско) 6:1 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Урожай (Стрелци) 5:1 Ведраре (Ведраре) - Вихър (Строево) 0:2 V кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:3 Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:9 3 октомври 2020 г., събота, 19:30 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Дъбене (Дъбене) 3:5 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Строево) - Левски II (Карлово) 0:3 Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре) 5:2 Труд (Труд) - Тракия 94 (Царимир) 4:1 Средногорец (Брезово) - Домлян (Домлян) 3:0 VI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Левски II (Карлово) - Дъбене (Дъбене) 1:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Домлян (Домлян) - Раковски 2018 (Раковски) 3:3 Тракия 94 (Царимир) - Средногорец (Брезово) 0:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Труд (Труд) 2:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Калояново (Калояново) 3:0 Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско) 2:1 Вихър (Строево) - Урожай (Стрелци) 0:2 VII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Вихър (Строево) 4:0 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Урожай (Стрелци) - Левски II (Карлово) 1:2 Калояново (Калояново) - Ведраре (Ведраре) 2:3 Труд (Труд) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:1 Средногорец (Брезово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:7 Дъбене (Дъбене) - Домлян (Домлян) 8:0 18 октомври 2020 г., неделя, 19:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Тракия 94 (Царимир) 0:0 VIII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Левски II (Карлово) - Домлян (Домлян) 6:1 Тракия 94 (Царимир) - Дъбене (Дъбене) 0:1 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Раковски 2018 (Раковски) 5:1 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово) 2:1 Ведраре (Ведраре) - Труд (Труд) 2:4 Вихър (Строево) - Калояново (Калояново) отложен Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) 2:1 5 декември 2020 г., събота, 13:30 ч: Вихър (Строево) - Калояново (Калояново) 2:0 IX кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Сокол (Пъдарско) - Левски II (Карлово) отложен Труд (Труд) - Вихър (Строево) 3:0 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Калояново (Калояново) - Урожай (Стрелци) 3:2 Средногорец (Брезово) - Ведраре (Ведраре) 3:4 Раковски 2018 (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:0 Дъбене (Дъбене) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:1 Домлян (Домлян) - Тракия 94 (Царимир) 0:4 20 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Левски II (Карлово) 1:5 X кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: в Дъбене: Левски II (Карлово) - Тракия 94 (Царимир) 2:1 Сокол (Пъдарско) - Калояново (Калояново) 6:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Домлян (Домлян) 11:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дъбене (Дъбене) 3:2 Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) 5:2 Вихър (Строево) - Средногорец (Брезово) 6:1 8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Урожай (Стрелци) - Труд (Труд) 2:4 XI кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Труд (Труд) - Сокол (Пъдарско) 1:0 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Калояново (Калояново) - Левски II (Карлово) 0:6 Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци) 1:5 Раковски 2018 (Раковски) - Вихър (Строево) 3:3 Дъбене (Дъбене) - Ведраре (Ведраре) 1:0 Домлян (Домлян) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:1 Тракия 94 (Царимир) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:6 XII кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: в Дъбене: Левски II (Карлово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:0 Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия 94 (Царимир) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Ведраре (Ведраре) - Домлян (Домлян) 3:1 Вихър (Строево) - Дъбене (Дъбене) 2:1 Урожай (Стрелци) - Раковски 2018 (Раковски) 1:2 Калояново (Калояново) - Труд (Труд) 0:0 XIII кръг 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Труд (Труд) - Левски II (Карлово) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Домлян (Домлян) - Вихър (Строево) 1:5 29 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Средногорец (Брезово) - Калояново (Калояново) 2:3 Раковски 2018 (Раковски) - Сокол (Пъдарско) 0:0 Дъбене (Дъбене) - Урожай (Стрелци) 4:0 Тракия 94 (Царимир) - Ведраре (Ведраре) 1:1 Спортист 1948 (Гол.чардак) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) отложен 20 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Спортист 1948 (Гол.чардак) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. VIII кръг - отложен мач 5 декември 2020 г., събота, 13:30 ч: Вихър (Строево) - Калояново (Калояново) 2:0 IX кръг - отложен мач 20 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Левски II (Карлово) 1:5 XIII кръг - отложен мач 20 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Спортист 1948 (Гол.чардак) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XIV кръг 27 февруари 2021 г., събота, 15:00 ч: Домлян (Домлян) - Урожай (Стрелци) 0:3 28 февруари 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски II (Карлово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 5:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Ведраре (Ведраре) 2:0 Тракия 94 (Царимир) - Вихър (Строево) 3:3 Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско) 4:1 Раковски 2018 (Раковски) - Калояново (Калояново) 0:0 Средногорец (Брезово) - Труд (Труд) 1:7 XV кръг 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Труд (Труд) - Раковски 2018 (Раковски) 1:0 Калояново (Калояново) - Дъбене (Дъбене) 0:1 Сокол (Пъдарско) - Домлян (Домлян) 3:0 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Средногорец (Брезово) - Левски II (Карлово) 3:0 Урожай (Стрелци) - Тракия 94 (Царимир) 2:1 Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак) отложен Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:0 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:2 XVI кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Домлян (Домлян) - Калояново (Калояново) 2:4 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски II (Карлово) - Ведраре (Ведраре) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Строево) 0:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Урожай (Стрелци) 3:1 Тракия 94 (Царимир) - Сокол (Пъдарско) 0:4 сл. * * - прекратен в 78' при 1:1 по вина на домакините. Дъбене (Дъбене) - Труд (Труд) 1:1 Раковски 2018 (Раковски) - Средногорец (Брезово) 4:0 XVII кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Труд (Труд) - Домлян (Домлян) 4:1 Сокол (Пъдарско) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2 Вихър (Строево) - Ведраре (Ведраре) 5:0 21 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Левски II (Карлово) 2:1 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Средногорец (Брезово) - Дъбене (Дъбене) 0:5 Калояново (Калояново) - Тракия 94 (Царимир) 1:1 Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) отложен 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. XVIII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Домлян (Домлян) - Средногорец (Брезово) 2:2 28 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: Левски II (Карлово) - Вихър (Строево) 3:2 Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци) 3:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско) отложен Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново) 6:1 Тракия 94 (Царимир) - Труд (Труд) 1:0 Дъбене (Дъбене) - Раковски 2018 (Раковски) 1:0 5 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско) 2:1 XIX кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Левски II (Карлово) 4:1 Труд (Труд) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:4 Калояново (Калояново) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:0 Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре) 5:0 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Домлян (Домлян) 1:0 Средногорец (Брезово) - Тракия 94 (Царимир) 1:3 Урожай (Стрелци) - Вихър (Строево) 2:3 XX кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Строево) - Сокол (Пъдарско) 7:1 Домлян (Домлян) - Дъбене (Дъбене) 1:5 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Левски II (Карлово) - Урожай (Стрелци) 4:0 Ведраре (Ведраре) - Калояново (Калояново) 3:2 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Труд (Труд) 0:4 Спортист 1948 (Голям чардак) - Средногорец (Брезово) 3:0 сл. Тракия 94 (Царимир) - Раковски 2018 (Раковски) 3:2 XXI кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Домлян (Домлян) - Левски II (Карлово) 2:5 Труд (Труд) - Ведраре (Ведраре) 2:1 Калояново (Калояново) - Вихър (Строево) 0:5 Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци) 3:0 сл. 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Тракия 94 (Царимир) 2:0 Раковски 2018 (Раковски) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0 Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 5:1 XXII кръг 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Левски II (Карлово) - Сокол (Пъдарско) 3:0 Урожай (Стрелци) - Калояново (Калояново) 4:1 Вихър (Строево) - Труд (Труд) 3:0 Ведраре (Ведраре) - Средногорец (Брезово) 3:0 сл. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски 2018 (Раковски) 0:1 Спортист 1948 (Голям чардак) - Дъбене (Дъбене) 1:1 Тракия 94 (Царимир) - Домлян (Домлян) 6:2 XXIII кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Домлян (Домлян) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:7 Труд (Труд) - Урожай (Стрелци) 2:1 Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) 0:1 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Тракия 94 (Царимир) - Левски II (Карлово) 3:0 сл. Дъбене (Дъбене) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. Раковски 2018 (Раковски) - Ведраре (Ведраре) 1:1 Средногорец (Брезово) - Вихър (Строево) 1:3 XXIV кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Левски II (Карлово) - Калояново (Калояново) 2:2 Сокол (Пъдарско) - Труд (Труд) 4:2 Вихър (Строево) - Раковски 2018 (Раковски) 3:1 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово) 1:1 Ведраре (Ведраре) - Дъбене (Дъбене) 2:4 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Домлян (Домлян) 7:3 Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 94 (Царимир) 1:0 XXV кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Домлян (Домлян) - Ведраре (Ведраре) 0:2 Труд (Труд) - Калояново (Калояново) 1:2 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Левски II (Карлово) 4:0 сл. * * - прекратен по вина на гостите. Тракия 94 (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 5:1 Дъбене (Дъбене) - Вихър (Строево) 4:0 сл. * * - прекратен по вина на гостите. Раковски 2018 (Раковски) - Урожай (Стрелци) 1:2 Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско) 2:2 XV кръг - отложен мач 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:2 XVII кръг - отложен мач 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. XXVI кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Калояново (Калояново) - Средногорец (Брезово) 3:1 Сокол (Пъдарско) - Раковски 2018 (Раковски) 1:0 Вихър (Строево) - Домлян (Домлян) 8:3 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Левски II (Карлово) - Труд (Труд) 3:2 Урожай (Стрелци) - Дъбене (Дъбене) 1:0 Ведраре (Ведраре) - Тракия 94 (Царимир) 2:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спортист 1948 (Гол.чардак) 0:8 * * - прекратен при 0:5 по вина на домакините. XVIII кръг - отложен мач 5 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско) 2:1
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Спортист 1948 (Голям чардак) XXX 1:1 4:0* 6:0 2:0 6:1 2:0 1:0 3:1 5:1 3:0* 6:1 3:0*11:0 2. Дъбене (Дъбене) 1:1 XXX 4:1 4:0* 1:1 4:1 1:0 2:0 4:0 1:0 3:0* 5:0 6:0 8:0 3. Левски II (Карлово) 1:0 1:1 XXX 3:2 3:2 3:0 0:3* 2:1 4:0 3:0 5:2 2:2 7:1 6:1 4. Вихър (Строево) 3:2 2:1 0:3 XXX 3:0 7:1 5:0 0:1 0:2 3:1 3:1 2:0 6:1 8:3 5. Труд (Труд) 1:4 1:1 3:0* 3:0 XXX 1:0 2:1 4:1 2:1 1:0 1:1 1:2 9:0 4:1 6. Сокол (Пъдарско) 1:2 3:1 1:5 4:0 4:2 XXX 5:0 2:0 3:0* 1:0 1:3 6:1 3:0* 3:0 7. Ведраре (Ведраре) 0:2 2:4 1:2 0:2 2:4 2:1 XXX 2:0 3:0 5:2 4:0 3:2 3:0* 3:1 8. Тракия 94 (Царимир) 0:6 0:1 3:0* 3:3 1:0 0:4* 1:1 XXX 2:0 3:2 5:1 4:1 0:0 6:2 9. Урожай (Стрелци) 1:4 1:0 1:2 2:3 2:4 2:1 5:2 2:1 XXX 1:2 3:0* 4:1 1:1 7:1 10. Раковски 2018 (Раковски) 2:0 3:5 2:1 3:3 2:4 0:0 1:1 0:0 1:2 XXX 2:0 0:0 4:0 1:0 11. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:8 3:2 1:3 0:2 0:4 2:1 8:2 3:0* 5:1 0:1 XXX 3:0 2:1 7:3 12. Калояново (Калояново) 0:9 0:1 0:6 0:5 0:0 0:1 2:3 1:1 3:2 1:2 2:0 XXX 3:1 5:1 13. Средногорец (Брезово) 1:7 0:5 3:0 1:3 1:7 2:2 3:4 1:3 1:5 1:0 5:1 2:3 XXX 3:0 14. Домлян (Домлян) 0:7 1:5 2:5 1:5 0:3 1:5 0:2 0:4 0:3 3:3 3:1 2:4 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица 2009 (Градина) 18 15 3 0 74:15 48 Бараж - остава - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Траките 2007 (Скутаре) 18 15 2 1 58:13 47 3. Тополово (Тополово) 18 12 1 5 52:25 37 4. Вихър (Войводиново) 18 11 3 4 55:33 36 5. Марица (Ясно поле) 18 6 4 8 30:39 22 6. Светкавица (Манолско Конаре) 18 6 2 10 38:49 20 7. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 18 5 3 10 35:51 18 8. Ботев (Рогош) 18 5 0 13 23:53 15 9. Тракиец 2001 (Калековец) 18 4 1 13 33:61 13 10. Сокол (Буково) 18 1 1 16 14:73 4
Бележки - ФА Пловдив (Пловдив), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Спартак (Болярци), 2-ри в "Б" ОГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - юг. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Марица (Ясно поле) - регистриран на 24 септември 2020 г., - Сокол (Буково). I кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2009 (Градина) 1:5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково) 8:0 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош) 2:1 Марица (Ясно поле) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:1 Тополово (Тополово) - Траките 2007 (Скутаре) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. II кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре) 1:1 Светкавица (Ман.Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - Тракиец 2001 (Калековец) 4:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Тракиец 2001, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле) 0:3 Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново) 0:3 III кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково) 4:2 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2009 (Градина) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре) 5:0 Тополово (Тополово) - Ботев (Рогош) 7:0 Траките 2007 (Скутаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 4:2 IV кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Тракиец 2001 (Калековец) 9:0 Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле) 3:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре) 0:3 Сокол (Буково) - Тополово (Тополово) 0:6 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново) 2:2 V кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Войводиново) - Марица 2009 (Градина) 2:6 Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:1 Тополово (Тополово) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (Рогош) 0:1 VI кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Ботев (Рогош) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре) 4:5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тополово (Тополово) 1:7 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Сокол (Буково) - Тракиец 2001 (Калековец) 5:3 Вихър (Войводиново) - Марица (Ясно поле) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. VII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Марица (Ясно поле) - Марица 2009 (Градина) 0:0 Тополово (Тополово) - Вихър (Войводиново) 2:2 Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Тракиец 2001 (Калековец) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:3 Ботев (Рогош) - Сокол (Буково) 5:1 VIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Марица 2009 (Градина) - Сокол (Буково) 3:0 Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош) 4:2 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракиец 2001 (Калековец) 4:6 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре) 1:0 Марица (Ясно поле) - Тополово (Тополово) 2:3 IX кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Тополово (Тополово) - Марица 2009 (Градина) 0:3 сл. * * - първоначално 6:1, в последствие на Тополово е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле) 5:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Войводиново) 1:4 Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре) 0:0 X кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре) 5:2 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) отложен Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново) 1:7 Тракиец 2001 (Калековец) - Марица (Ясно поле) 0:3 сл. * * - първоначално 2:2, в последствие на Тракиец 2001 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 21 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Тополово (Тополово) 2:1 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:3 XI кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Ман.Конаре) 5:2 28 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2009 (Градина) 1:1 Тракиец 2001 (Калековец) - Тополово (Тополово) 1:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Тополово, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош) 3:0 Вихър (Войводиново) - Сокол (Буково) 6:0 XII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново) 2:3 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле) 1:5 Ботев (Рогош) - Тополово (Тополово) 2:4 Тракиец 2001 (Калековец) - Траките 2007 (Скутаре) 0:4 XIII кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тракиец 2001 (Калековец) - Марица 2009 (Градина) 0:5 Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош) 4:0 Тополово (Тополово) - Сокол (Буково) 3:0 сл. Марица (Ясно поле) - Светкавица (Манолско Конаре) 0:6 сл. * * - прекратен по вина на домакините. Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 4:1 XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Вихър (Войводиново) 8:6 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле) 2:2 Светкавица (Манолско Конаре) - Тополово (Тополово) 1:3 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре) 0:3 сл. Ботев (Рогош) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:4 XV кръг 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Рогош) - Марица 2009 (Градина) 0:3 сл. Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Буково) 7:1 Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре) 5:0 Тополово (Тополово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. Марица (Ясно поле) - Вихър (Войводиново) 1:1 XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре) 0:4 Светкавица (Манолско Конаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 4:1 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Марица (Ясно поле) 7:1 Вихър (Войводиново) - Тополово (Тополово) 2:0 Сокол (Буково) - Ботев (Рогош) 1:2 XVII кръг 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Буково) - Марица 2009 (Градина) 1:6 Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:4 Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново) 4:2 Тополово (Тополово) - Марица (Ясно поле) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Тополово (Тополово) 3:0 сл. Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош) 4:3 Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково) 3:0 сл. 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре) 1:4 Вихър (Войводиново) - Тракиец 2001 (Калековец) 3:1 X кръг - отложен мач 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица 2009 (Градина) XXX 1:1 3:0* 8:6 7:1 5:2 3:0* 3:0* 9:0 3:0 2. Траките 2007 (Скутаре) 1:1 XXX 2:1 4:2 5:0 5:0 3:0* 4:0 4:2 3:0* 3. Тополово (Тополово) 0:3* 0:3* XXX 2:2 3:0* 3:0* 3:0* 7:0 4:3 3:0* 4. Вихър (Войводиново) 2:6 1:0 2:0 XXX 0:3* 5:0 4:1 2:1 3:1 6:0 5. Марица (Ясно поле) 0:0 1:4 2:3 1:1 XXX 0:6* 1:1 3:0 0:1 4:2 6. Светкавица (Манолско Конаре) 1:5 4:5 1:3 2:3 3:1 XXX 3:0* 4:2 4:1 3:0* 7. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3* 0:4 1:7 2:2 2:2 5:2 XXX 4:3 4:6 8:0 8. Ботев (Рогош) 0:3* 0:3 2:4 1:7 0:3 3:0 3:0 XXX 0:4 5:1 9. Тракиец 2001 (Калековец) 0:5 0:4 1:3 1:4 0:3* 3:3 0:4 0:1 XXX 7:1 10. Сокол (Буково) 1:6 0:3* 0:6 0:3 1:5 0:0 2:3 1:2 5:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 II (Пловдив) 16 15 1 0 66:5 46 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Тракия 06 (Стамболийски) 16 13 1 2 56:9 40 Бараж - остава 3. Белащица (Белащица) 16 10 1 5 42:24 31 4. Лидер (Ягодово) 16 8 2 6 36:28 26 5. Спартак 1971 (Ново село) 16 7 2 7 39:32 23 6. Брестовица (Брестовица) 16 5 4 7 33:37 19 7. Царацово 2020 (Царацово) 16 4 2 10 42:57 14 [*] 8. Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 16 3 1 12 25:62 10 [*] 9. Вето (Цалапица) 16 0 0 16 10:95 0 [+]
Бележки - Вихър (Войсил), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Чавдар (Пловдив), 6-ти; и Радиново 2006 (Радиново), 10-ти през изминалия сезон се отказват от участие. - Вето (Цалапица) и Спартак 1947 II (Пловдив) се включват в групата. - На 19 юни 2020 г. Победа (Царацово), 9-ти през изминалия сезон; е преименуван на Царацово 2020. - На 3 септември 2020 г. Бенковски (Куртово Конаре), 7-ми през изминалия сезон; е преименуван на Бенковски 1959. - Белащица (Белащица) играе домакинските си мачове в Оризари. - Брестовица (Брестовица) играе домакинските си мачове в Куртово Конаре. - Спартак 1947 II (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Белашица (Белащица), - Бенковски 1959 (Куртово Конаре), - Брестовица (Брестовица), - Вето (Цалапица), - Спартак 1971 (Ново село), - Царацово 2020 (Царацово). I кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Белащица (Белащица) 3:0 20 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:6 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Вето (Цалапица) 8:1 Лидер (Ягодово) - Царацово 2020 (Царацово) 8:0 Спартак 1971 (Ново село) почива II кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Вето (Цалапица) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:9 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Лидер (Ягодово) 2:1 Спартак 1947 II (Пловдив) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 8:0 Спартак 1971 (Ново село) - Брестовица (Брестовица) 2:2 Царацово 2020 (Царацово) почива III кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:2 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Бенковски 1959 (К.Конаре) - Спартак 1971 (Ново село) 2:5 Лидер (Ягодово) - Вето (Цалапица) 3:0 Царацово 2020 (Царацово) - Белащица (Белащица) 1:7 Брестовица (Брестовица) почива IV кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Вето (Цалапица) - Царацово 2020 (Царацово) 3:6 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Лидер (Ягодово) 2:0 Спартак 1971 (Ново село) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:5 сл. * * - прекратен в 89' при 1:2 заради навлизане на публика на домакините на терена. Спартак 1971 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 3:2 Белащица (Белащица) почива V кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Брестовица (Брестовица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Лидер (Ягодово) - Спартак 1971 (Ново село) 2:1 Царацово 2020 (Царацово) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:5 в Оризари: Белащица (Белащица) - Вето (Цалапица) 5:2 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) почива VI кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Лидер (Ягодово) 2:0 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Белащица (Белащица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. в Царацово: * Спартак 1971 (Ново село) - Царацово 2020 (Царацово) 4:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак 1971. Бенковски 1959 (К.Конаре) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:5 Вето (Цалапица) почива VII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Вето (Цалапица) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:6 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Лидер (Ягодово) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:0 Царацово 2020 (Царацово) - Брестовица (Брестовица) 3:3 в Оризари: Белащица (Белащица) - Спартак 1971 (Ново село) 3:1 Тракия 06 (Стамболийски) почива VIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер (Ягодово) отложен 8 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Белащица (Белащица) 0:2 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 1971 (Ново село) - Вето (Цалапица) 8:1 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Царацово 2020 (Царацово) 1:7 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер (Ягодово) 6:0 Спартак 1947 II (Пловдив) почива IX кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вето (Цалапица) - Брестовица (Брестовица) 0:5 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:1 в Оризари: Белащица (Белащица) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:0 сл. * * - гостите не предоставят редовни медицински документи. Спартак 1947 II (Пловдив) - Спартак 1971 (Ново село) 2:0 Лидер (Ягодово) почива VIII кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер (Ягодово) 6:0 X кръг 20 март 2021 г., събота, 16:00 ч: Вето (Цалапица) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 0:3 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица) отложен в Оризари: Белащица (Белащица) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:1 Царацово 2020 (Царацово) - Лидер (Ягодово) 2:3 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица) 3:0 сл. Спартак 1971 (Ново село) почива XI кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Вето (Цалапица) 5:0 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Спартак 1971 (Ново село) 2:5 28 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: Лидер (Ягодово) - Белащица (Белащица) 3:2 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:5 Царацово 2020 (Царацово) почива XII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Вето (Цалапица) - Лидер (Ягодово) 0:8 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1971 (Ново село) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Спартак 1947 II (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:0 в Оризари: Белащица (Белащица) - Царацово 2020 (Царацово) 3:2 Брестовица (Брестовица) почива XIII кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1971 (Ново село) 2:0 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Вето (Цалапица) 6:1 Лидер (Ягодово) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:4 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Брестовица (Брестовица) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Белащица (Белащица) почива XVII кръг - изтеглен мач 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица) 0:2 XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Вето (Цалапица) - Белащица (Белащица) 0:5 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:5 Спартак 1971 (Ново село) - Лидер (Ягодово) 1:2 Спартак 1947 II (Пловдив) - Царацово 2020 (Царацово) 6:1 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) почива XV кръг 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Спартак 1971 (Ново село) 4:6 Лидер (Ягодово) - Брестовица (Брестовица) 1:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 4:1 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3 Вето (Цалапица) почива XVI кръг 9 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Царацово 2020 (Царацово) 2:2 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово) 2:2 Спартак 1971 (Ново село) - Белащица (Белащица) 1:1 Спартак 1947 II (Пловдив) - Вето (Цалапица) 8:0 Тракия 06 (Стамболийски) почива XVII кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица) 0:2 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Вето (Цалапица) - Спартак 1971 (Ново село) 0:2 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 6:1 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица) изтеглен Лидер (Ягодово) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 Спартак 1947 II (Пловдив) почива X кръг - отложен мач 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица) 3:0 сл. XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Царацово 2020 (Царацово) 3:0 сл. 23 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Вето (Цалапица) 8:0 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Белащица (Белащица) 1:7 Спартак 1971 (Ново село) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3 Лидер (Ягодово) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1947 II (Пловдив) XXX 0:0 3:0* 2:0 2:0 3:0* 6:1 8:0 8:0 2. Тракия 06 (Стамболийски) 1:2 XXX 3:0 6:0 2:0 3:0* 3:0* 4:1 5:0 3. Белащица (Белащица) 0:3 2:1 XXX 2:1 3:1 0:2 3:2 3:0* 5:2 4. Лидер (Ягодово) 0:4 0:3 3:2 XXX 2:1 1:1 8:0 3:0 3:0 5. Спартак 1971 (Ново село) 0:3 0:5* 1:1 1:2 XXX 2:2 4:1 3:0* 8:1 6. Брестовица (Брестовица) 1:6 2:5 0:2 2:0 2:5 XXX 2:2 3:2 8:0 7. Царацово 2020 (Царацово) 1:5 0:1 1:7 2:3 4:6 3:3 XXX 6:1 6:1 8. Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 0:5 1:5 1:7 2:2 2:5 3:0* 1:7 XXX 8:1 9. Вето (Цалапица) 1:6 1:9 0:5 0:8 0:2 0:5 3:6 0:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак (Болярци) 19 16 1 2 63:15 49 <- Бараж - влиза - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 19 16 0 3 55:22 48 [*] 3. Младост (Златовръх) 20 8 1 11 32:38 25 4. Родопи 2012 (Червен) 20 6 4 10 29:47 22 5. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 20 6 0 14 25:48 18 6. Космос 2018 (Боянци) 20 3 2 15 28:62 11
Бележки - Тракия 2008 (Нови извор), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Спартак (Болярци), 2-ри в "Б" ОГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - юг. - Стоево 2018 (Стоево), 2-ри; Спартак 2012 (Избеглии), 3-ти; Шипка 2015 (Асеновград), 4-ти; и Чепеларе (Чепеларе), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - На 18 септември 2020 г. Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград), 5-ти през изминалия сезон; е преименуван на Сокол 2020. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Космос 2018 (Боянци), - Младост (Златовръх) - регистриран на 21 май 2021 г., - Родопи 2012 (Червен), - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Спартак (Болярци). I кръг 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) 4:1 Спартак (Болярци) - Младост (Златовръх) 3:1 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 3:1 II кръг 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Родопи 2012 (Червен) 3:3 Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак (Болярци) 0:4 III кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 3:4 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Болярци) - Космос 2018 (Боянци) 5:2 Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх) 1:1 IV кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Младост (Златовръх) 6:4 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 4:1 Спартак (Болярци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно заради невъзможност на играчите на Гоце Делчев да играят през декември заради случаи на COVID-19 в отбора. V кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) 4:3 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Спартак (Болярци) 5:2 Младост (Златовръх) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 1:3 VI кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Космос 2018 (Боянци) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 4:6 Младост (Златовръх) - Спартак (Болярци) 1:3 Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 1:0 VII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Родопи 2012 (Червен) - Космос 2018 (Боянци) 1:4 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно заради невъзможност на играчите на Гоце Делчев да играят през декември заради случаи на COVID-19 в отбора. Спартак (Болярци) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 2:1 VIII кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Космос 2018 (Боянци) - Спартак (Болярци) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно заради невъзможност на играчите на Гоце Делчев да играят през декември заради случаи на COVID-19 в отбора. Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. IX кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Младост (Златовръх) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Родопи 2012 (Червен) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 4:2 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. X кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Космос 2018 (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Спартак (Болярци) - Родопи 2012 (Червен) 3:2 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. XI кръг 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл. Спартак (Болярци) - Младост (Златовръх) 4:0 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) отложен 27 май 2021 г., четвъртък, 18:30 ч: Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 4:0 сл. * * - прекратен при 1:0 по вина на гостите. XII кръг 28 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Родопи 2012 (Червен) 2:2 Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак (Болярци) 2:1 XIII кръг 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Болярци) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл. Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 1:3 Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх) 1:0 XIV кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Младост (Златовръх) 0:3 сл. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 2:0 Спартак (Болярци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 7:0 XV кръг 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл. Родопи 2012 (Червен) - Спартак (Болярци) 0:8 Младост (Златовръх) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3 XVI кръг 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3 сл. Младост (Златовръх) - Спартак (Болярци) 0:4 сл. * * - прекратен по вина на домакините. Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 сл. XVII кръг 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 Спартак (Болярци) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) анулиран * * - прекратен по вина на двата отбора. XVIII кръг 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Спартак (Болярци) 0:3 сл. Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен) 3:1 XIX кръг 23 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Болярци: Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци) 1:2 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Младост (Златовръх) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл. Родопи 2012 (Червен) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3 сл. XI кръг - отложен мач 27 май 2021 г., четвъртък, 18:30 ч: Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 4:0 сл. * * - прекратен при 1:0 по вина на гостите. XX кръг 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3 сл. Спартак (Болярци) - Родопи 2012 (Червен) 0:0 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл.
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Болярци) XXX 2:1 3:1 3:2 3:0* 5:2 XXX --- 4:0 0:0 7:0 3:0* 2. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 0:4 XXX 3:0* 4:1 3:0* 4:1 2:1 XXX 3:0* 2:0 3:0* 3:0* 3. Младост (Златовръх) 1:3 1:3 XXX 3:0* 3:0 3:0* 0:4* 0:3 XXX 3:1 3:0* 3:0* 4. Родопи 2012 (Червен) 5:2 4:2 1:1 XXX 1:0 1:4 0:8 0:3* 1:0 XXX 3:0* 3:0* 5. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3* 3:4 0:3* 3:1 XXX 4:3 1:2 1:3 3:0 4:0* XXX 3:0* 6. Космос 2018 (Боянци) 0:3* 4:6 6:4 3:3 3:0* XXX 0:3* 0:3* 0:3* 2:2 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Баражи за "А" ОГ

                           Финали

5 юни 2021 г., събота, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)   0:0; при дузпите: 7:6 
6 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Спартак (Болярци) - Марица 2009 (Градина)                 3:2 

нагоре


Страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре