ОГ Перник 2020/21

« ОГ Перник 2020/21


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Металург 1957 (Перник) 16 13 1 2 56:14 40 Финали 2. Верила (Дрен) 16 10 3 3 31:19 33 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Витоша (Долна Диканя) 16 10 2 4 43:22 32 [*] 4. Спортист (Драгичево) 16 9 3 4 44:29 30 5. Ботев (Друган) 16 4 4 8 28:41 16 [2 1 1 10:6 7] 6. Енергетик (Перник) 16 5 1 10 27:37 16 [2 0 2 6:8 6] 7. Дивотино 2020 (Дивотино) 16 4 4 8 29:42 16 [+] [1 1 2 7:9 4] 8. Пирин (Земен) 16 4 2 10 22:44 14 9. Ятак Бучино (Големо Бучино) 16 2 2 12 11:43 8 [*] Изваден
Бележки - Дивотино 2020 (Дивотино) се включва в групата. - На 1 февруари 2020 г. Витоша 2013 (Долна Диканя) е преименуван на Витоша. С началото на сезона промяната влиза в сила. - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в Перник. - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в Перник. - Спортист (Драгичево) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в Перник. - Ятак Бучино (Големо Бучино) играе домакинските си мачове в кв.Църква, Перник. - На полусезона Ятак Бучино (Големо Бучино) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Верила (Дрен), - Дивотино 2020 (Дивотино) - регистриран на 24 септември 2020 г., - Спортист (Драгичево), - Ятак Бучино (Големо Бучино) - регистриран на 17 декември 2020 г. I кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Спортист (Драгичево) 2:2 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Друган) - Пирин (Земен) 1:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Енергетик (Перник) - Витоша (Долна Диканя) 2:3 Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник) 0:5 Дивотино 2020 (Дивотино) почива II кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 2:0 Дивотино 2020 (Дивотино) - Енергетик (Перник) 1:3 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Витоша (Долна Диканя) - Верила (Дрен) 3:1 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: във Владая: Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган) 10:1 Пирин (Земен) почива III кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Верила (Дрен) - Дивотино 2020 (Дивотино) 2:1 4 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Витоша (Долна Диканя) 0:3 сл. * * - първоначално 3:3, в последствие на Ятак Бучино е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник) 3:3 Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево) 2:1 Енергетик (Перник) почива IV кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен) 3:1 Дивотино 2020 (Дивотино) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:3 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Витоша (Долна Диканя) - Ботев (Друган) 4:1 Енергетик (Перник) - Верила (Дрен) 1:5 Спортист (Драгичево) почива V кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Пирин (Земен) - Витоша (Долна Диканя) 2:2 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Енергетик (Перник) 3:2 Ботев (Друган) - Дивотино 2020 (Дивотино) 4:1 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Металург 1957 (Перник) 3:2 Верила (Дрен) почива VI кръг 24 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Пирин (Земен) 3:5 Енергетик (Перник) - Ботев (Друган) отложен 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Верила (Дрен) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 4:0 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Витоша (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево) 5:0 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Енергетик (Перник) - Ботев (Друган) 3:1 Металург 1957 (Перник) почива VII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Друган) - Верила (Дрен) 2:3 във Владая: Спортист (Драгичево) - Дивотино 2020 (Дивотино) 4:4 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Пирин (Земен) - Енергетик (Перник) отложен Металург 1957 (Перник) - Витоша (Долна Диканя) 2:0 21 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Пирин (Земен) - Енергетик (Перник) 0:3 Ятак Бучино (Големо Бучино) почива VIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Металург 1957 (Перник) 0:5 Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево) отложен 8 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Верила (Дрен) - Пирин (Земен) отложен в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Ботев (Друган) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. 14 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Верила (Дрен) - Пирин (Земен) 3:0 12 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево) 0:3 Витоша (Долна Диканя) почива IX кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Витоша (Долна Диканя) - Дивотино 2020 (Дивотино) 8:2 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Пирин (Земен) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 0:3 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен) 1:2 Металург 1957 (Перник) - Енергетик (Перник) 4:0 Ботев (Друган) почива VI кръг - отложен мач 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Енергетик (Перник) - Ботев (Друган) 3:1 X кръг 13 март 2021 г., събота, 16:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен) 5:2 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:0 сл. 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Витоша (Долна Диканя) - Енергетик (Перник) 2:1 Пирин (Земен) - Ботев (Друган) 3:1 Дивотино 2020 (Дивотино) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Металург 1957 (Перник) 0:3 сл. 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево) отложен Енергетик (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) отложен 21 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Верила (Дрен) - Витоша (Долна Диканя) отложен 28 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Верила (Дрен) - Витоша (Долна Диканя) 2:0 28 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево) 2:3 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Енергетик (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) 0:3 Пирин (Земен) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Верила (Дрен) отложен 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Витоша (Долна Диканя) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:0 сл. 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган) 6:0 28 март 2021 г., неделя, 16:30 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен) 3:0 21 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Верила (Дрен) 0:0 Енергетик (Перник) почива XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник) 1:7 в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Дивотино 2020 (Дивотино) 0:3 сл. 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Друган) - Витоша (Долна Диканя) 1:1 Верила (Дрен) - Енергетик (Перник) 0:0 Спортист (Драгичево) почива VIII кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Верила (Дрен) - Пирин (Земен) 3:0 XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Ботев (Друган) 2:2 Витоша (Долна Диканя) - Пирин (Земен) 5:2 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево) 1:2 18 април 2021 г., неделя, 17:30 ч: Енергетик (Перник) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:0 сл. Верила (Дрен) почива VII кръг - отложен мач 21 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Пирин (Земен) - Енергетик (Перник) 0:3 XII кръг - отложен мач 21 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Верила (Дрен) 0:0 XV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Пирин (Земен) - Дивотино 2020 (Дивотино) 0:1 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Верила (Дрен) 0:3 сл. 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Витоша (Долна Диканя) 3:1 Ботев (Друган) - Енергетик (Перник) 3:0 Металург 1957 (Перник) почива XI кръг - отложени мачове 28 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Верила (Дрен) - Витоша (Долна Диканя) 2:0 28 април 2021 г., сряда, 18:30 ч: Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево) 2:3 XVI кръг 3 май 2021 г., понеделник, 18:00 ч: Верила (Дрен) - Ботев (Друган) 1:0 Дивотино 2020 (Дивотино) - Спортист (Драгичево) 4:2 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Енергетик (Перник) - Пирин (Земен) 6:2 Витоша (Долна Диканя) - Металург 1957 (Перник) 1:2 Ятак Бучино (Големо Бучино) почива XVII кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) 2:0 9 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Друган) - Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:0 сл. 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник) 3:2 Пирин (Земен) - Верила (Дрен) 0:2 Витоша (Долна Диканя) почива VIII кръг - отложен мач 12 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево) 0:3 XVIII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: в кв.Църква, Перник: Ятак Бучино (Големо Бучино) - Пирин (Земен) 0:3 сл. 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево) 1:1 Енергетик (Перник) - Металург 1957 (Перник) 1:4 Дивотино 2020 (Дивотино) - Витоша (Долна Диканя) 1:2 Ботев (Друган) почива XI кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Енергетик (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) 0:3
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX 5:2 2:0 1:2 6:0 4:0 2:0 3:1 2:0 2. Верила (Дрен) 0:5 XXX 2:0 1:1 1:0 0:0 2:1 3:0 4:0 3. Витоша (Долна Диканя) 1:2 3:1 XXX 5:0 4:1 2:1 8:2 5:2 3:0* 4. Спортист (Драгичево) 3:2 1:2 3:1 XXX 10:1 3:2 4:4 3:0 3:0* 5. Ботев (Друган) 3:3 2:3 1:1 2:3 XXX 3:0 4:1 1:1 3:0* 6. Енергетик (Перник) 1:4 1:5 2:3 0:3 3:1 XXX 0:3 6:2 3:0* 7. Дивотино 2020 (Дивотино) 0:5 0:0 1:2 4:2 2:2 1:3 XXX 3:5 3:3 8. Пирин (Земен) 1:7 0:2 2:2 2:1 3:1 0:3 0:1 XXX 0:3 9. Ятак Бучино (Големо Бучино) 0:3* 0:3* 0:3* 2:2 0:3* 3:2 0:3* 0:3* XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черногорец 1946 (Ноевци) 16 14 1 1 48:8 43 Финали 2. Чорни 1920 (Брезник) 16 9 6 1 47:21 33 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Дружба (Мещица) 16 9 2 5 47:28 29 4. Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 16 7 4 5 41:35 25 5. Партизан 1946 (Ярджиловци) 16 7 2 7 34:28 23 6. Ерма 2010 (Трън) 16 6 2 8 45:49 20 7. Димитровец 1928 (Ковачевци) 16 4 3 9 33:52 15 [+] 8. Буря (Кошарево) 16 4 1 11 19:40 13 9. Вихър (Еловдол) 16 1 1 14 24:77 4
Бележки - Димитровец 1928 (Ковачевци) се включва в групата. - Буря (Кошарево) играе домакинските си мачове в Ноевци. - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) играе домакинските си мачове в кв.Бела вода, Перник. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Буря (Кошарево) - регистриран на 24 септември 2020 г., - Вихър (Еловдол) - регистриран на 27 октомври 2020 г., - Димитровец 1928 (Ковачевци) - регистриран на 24 септември 2020 г., - Ерма 2010 (Трън) - регистриран на 24 септември 2020 г., - Дружба (Мещица) - регистриран на 5 октомври 2020 г., - Партизан 1946 (Ярджиловци) - регистриран на 27 октомври 2020 г., - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - регистриран на 15 февруари 2021 г. I кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Чорни 1920 (Брезник) 2:4 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Вихър (Еловдол) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 0:5 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма 2010 (Трън) 1:0 Дружба (Мещица) - Буря (Кошарево) 6:2 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) почива II кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 3:4 27 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Ноевци: Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол) 3:0 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ерма 2010 (Трън) - Дружба (Мещица) 5:6 Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци) 2:0 Партизан 1946 (Ярджиловци) почива III кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк) 3:1 Вихър (Еловдол) - Ерма 2010 (Трън) 1:1 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник) 1:1 Партизан 1946 (Ярджиловци) - Буря (Кошарево) 1:0 Димитровец 1928 (Ковачевци) почива IV кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица) 1:7 Димитровец 1928 (Ковачевци) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:5 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ерма 2010 (Трън) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 3:2 Чорни 1920 (Брезник) - Вихър (Еловдол) 3:0 Буря (Кошарево) почива V кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:30 ч: в Ковачевци: Дружба (Мещица) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 4:1 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Вихър (Еловдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 2:6 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Чорни 1920 (Брезник) 2:2 в Ноевци: Буря (Кошарево) - Ерма 2010 (Трън) 1:3 Черногорец 1946 (Ноевци) почива VI кръг 24 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Вихър (Еловдол) отложен 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 3:1 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Буря (Кошарево) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица) 2:0 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Вихър (Еловдол) 5:3 Ерма 2010 (Трън) почива VII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Вихър (Еловдол) - Черногорец 1946 (Ноевци) 2:4 в Ноевци: Буря (Кошарево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 2:5 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 2:1 Ерма 2010 (Трън) - Чорни 1920 (Брезник) 4:9 Дружба (Мещица) почива VIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Буря (Кошарево) 0:2 8 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Дружба (Мещица) - Вихър (Еловдол) 8:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ерма 2010 (Трън) 6:2 Черногорец 1946 (Ноевци) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 1:0 Чорни 1920 (Брезник) почива IX кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Дружба (Мещица) 0:2 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Ноевци: Буря (Кошарево) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:2 Ерма 2010 (Трън) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 3:1 Чорни 1920 (Брезник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:0 Вихър (Еловдол) почива VI кръг - отложен мач 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Вихър (Еловдол) 5:3 X кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ерма 2010 (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:2 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Вихър (Еловдол) отложен 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 5:1 в Ноевци: Буря (Кошарево) - Дружба (Мещица) 0:3 13 май 2021 г., четвъртък, 18:30 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Вихър (Еловдол) 8:1 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк) 3:3 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Дружба (Мещица) - Ерма 2010 (Трън) отложен 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево) отложен Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник) отложен 12 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Дружба (Мещица) - Ерма 2010 (Трън) 3:0 Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник) 1:1 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево) 0:3 Партизан 1946 (Ярджиловци) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци) отложен 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица) 0:0 Ерма 2010 (Трън) - Вихър (Еловдол) отложен в Ноевци: Буря (Кошарево) - Партизан 1946 (Ярджиловци) отложен 14 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:4 25 април 2021 г., неделя, 13:00 ч: Ерма 2010 (Трън) - Вихър (Еловдол) 8:2 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Буря (Кошарево) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 0:3 Димитровец 1928 (Ковачевци) почива XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 7:0 11 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Дружба (Мещица) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 1:2 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Ерма 2010 (Трън) 5:2 Вихър (Еловдол) - Чорни 1920 (Брезник) 2:6 Буря (Кошарево) почива XII кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:4 XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Дружба (Мещица) 4:0 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Вихър (Еловдол) 3:2 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 4:1 Ерма 2010 (Трън) - Буря (Кошарево) 4:1 Черногорец 1946 (Ноевци) почива XV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Еловдол) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 6:2 Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3 25 април 2021 г., неделя, 13:00 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк) 0:0 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Ноевци: Буря (Кошарево) - Чорни 1920 (Брезник) 3:2 Ерма 2010 (Трън) почива XII кръг - отложен мач 25 април 2021 г., неделя, 13:00 ч: Ерма 2010 (Трън) - Вихър (Еловдол) 8:2 XVI кръг 3 май 2021 г., понеделник, 18:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 4:0 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Буря (Кошарево) 4:0 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Вихър (Еловдол) 9:0 Чорни 1920 (Брезник) - Ерма 2010 (Трън) 4:3 Дружба (Мещица) почива XVII кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ерма 2010 (Трън) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 3:2 Вихър (Еловдол) - Дружба (Мещица) 2:3 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: в Ноевци: Буря (Кошарево) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 2:2 Партизан 1946 (Ярджиловци) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:2 Чорни 1920 (Брезник) почива X кръг - отложен мач 13 май 2021 г., четвъртък, 18:30 ч: Партизан 1946 (Ярджиловци) - Вихър (Еловдол) 8:1 XI кръг - отложени мачове 12 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Дружба (Мещица) - Ерма 2010 (Трън) 3:0 Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник) 1:1 XVIII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Ерма 2010 (Трън) 3:3 16 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево) 2:0 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Дружба (Мещица) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 3:4 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Чорни 1920 (Брезник) 1:1 Вихър (Еловдол) почива XI кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево) 0:3 XII кръг - отложен мач 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Буря (Кошарево) - Партизан 1946 (Ярджиловци) 0:3
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Черногорец 1946 (Ноевци) XXX 1:1 2:0 3:1 1:0 1:0 7:0 2:0 9:0 2. Чорни 1920 (Брезник) 2:0 XXX 0:0 0:0 4:1 4:3 5:1 3:0* 3:0 3. Дружба (Мещица) 0:3 1:1 XXX 1:2 3:4 3:0 4:1 6:2 8:1 4. Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 1:4 1:1 1:7 XXX 3:1 6:2 3:4 4:0 3:2 5. Партизан 1946 (Ярджиловци) 0:2 2:2 0:2 0:0 XXX 5:2 2:1 1:0 8:1 6. Ерма 2010 (Трън) 1:2 4:9 5:6 3:2 3:2 XXX 3:1 4:1 8:2 7. Димитровец 1928 (Ковачевци) 0:5 2:4 4:0 3:3 4:0 3:3 XXX 0:2 5:3 8. Буря (Кошарево) 0:2 3:2 0:3 2:5 0:3 1:3 2:2 XXX 3:0 9. Вихър (Еловдол) 2:4 2:6 2:3 2:6 0:5 1:1 6:2 0:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/2 финали

Металург 1957 (Перник)2 Чорни 1920 (Брезник)0
Черногорец 1946 (Ноевци)1 (7) Верила (Дрен)1 (6) след дузпи

Финал

Металург 1957 (Перник)1 (4) Черногорец 1946 (Ноевци)1 (3) след дузпи

                           1/2 финали

23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч:
в Земен:
Металург 1957 (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)             2:0 (2:0) 
в Трън:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Верила (Дрен)                  1:1 (1:0); при дузпите: 7:6 

                           Финал

29 май 2021 г., събота, 18:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Металург 1957 (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)         1:1 (0:1); при дузпите: 4:3 

нагоре


Страници на отбори

Перник днес

Черногорец (Ноевци)

нагоре