ОГ Варна 2020/21

« ОГ Варна 2020/21


"А" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Провадия (Провадия) 24 20 2 2 58:20 62 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Суворово 1 (Суворово) 24 18 4 2 77:23 58 [-][*] 3. Черноморец 1946 (Чернево) 24 15 6 3 50:14 51 4. Белослав 1918 (Белослав) 24 13 5 6 53:26 44 5. Черноморец 2003 (Бяла) 24 12 3 9 61:38 39 6. Камчиец 1945 (Дългопол) 24 11 3 10 42:45 36 [1 1 0 6:3 4] 7. Атлетик (Провадия) 24 11 3 10 60:47 36 [0 1 1 3:6 1] 8. Ботев (Брестак) 24 10 2 12 33:39 32 9. Аксаково (Аксаково) 24 7 8 9 32:33 29 [+][*] 10. Устрем (Караманите) 24 6 4 14 20:40 22 11. Девня 2005 (Девня) 24 6 2 16 25:54 20 12. Моряк 16 (Старо Оряхово) 24 2 2 20 21:90 8 [+] 13. Вихър 2016 (Вълчи дол) 24 1 4 19 19:82 7
Бележки - Суворово 1 (Суворово), 2-ри в Североизточна Трета лига през изминалия сезон; се отказва от участие преди началото на сезона и се включва в "А" ОГ - Варна. - Бозвелийско (Бозвелийско), 8-ми; и Аксаково 1948 (Аксаково), 9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Моряк 16 (Старо Оряхово), 2-ри в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Аксаково (Аксаково) се включва в ОГ Варна и влиза директно в "А" ОГ. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата всички участващи в нея отбори са вписани в регистъра. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Аксаково (Аксаково) 3:2 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Устрем (Караманите) 1:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово) 0:4 Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня) 2:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 9:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия) отложен 9 декември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия) отложен 14 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Провадия (Провадия) почива II кръг 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Аксаково (Аксаково) - Камчиец 1945 (Дългопол) 1:2 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Ботев (Брестак) 2:0 Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:1 Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла) 3:2 Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1 Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 2:0 Атлетик (Провадия) почива III кръг 26 септември 2020 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Девня 2005 (Девня) 4:1 27 септември 2020 г., неделя, 16:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия) 0:5 Черноморец 2003 (Бяла) - Устрем (Караманите) 3:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Суворово 1 (Суворово) 3:3 Камчиец 1945 (Дългопол) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 4:0 Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково) 5:3 Белослав 1918 (Белослав) почива IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - Атлетик (Провадия) 3:8 Девня 2005 (Девня) - Камчиец 1945 (Дългопол) 1:3 Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Брестак) 4:2 Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:3 Белослав 1918 (Белослав) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 11:0 Аксаково (Аксаково) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:30 ч: Ботев (Брестак) - Устрем (Караманите) 1:0 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Белослав 1918 (Белослав) 1:2 Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия) 7:0 Камчиец 1945 (Дългопол) - Суворово 1 (Суворово) 0:3 Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 3:0 Аксаково (Аксаково) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 1:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива VI кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково) 1:1 Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Провадия) 3:1 Устрем (Караманите) - Камчиец 1945 (Дългопол) 2:0 Провадия (Провадия) - Ботев (Брестак) 1:0 Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:8 Моряк 16 (Старо Оряхово) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав) 1:0 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:0 Камчиец 1945 (Дългопол) - Провадия (Провадия) 2:2 Атлетик (Провадия) - Устрем (Караманите) 2:0 Аксаково (Аксаково) - Суворово 1 (Суворово) 0:0 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Девня 2005 (Девня) 2:1 Черноморец 2003 (Бяла) почива VIII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 6:2 Устрем (Караманите) - Аксаково (Аксаково) 0:3 Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия) 2:0 Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 1945 (Дългопол) 1:2 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Ботев (Брестак) 2:4 Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:1 Девня 2005 (Девня) почива IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Брестак) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:0 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:0 Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 0:3 сл. * * - домакините не осигуряват медицинско лице. Аксаково (Аксаково) - Провадия (Провадия) 1:2 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Устрем (Караманите) 1:2 Девня 2005 (Девня) - Суворово 1 (Суворово) 1:4 Черноморец 1946 (Чернево) почива X кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Устрем (Караманите) 1:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Устрем, домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени заради забрана за провеждане на всички аматьорски спортни мероприятия в община Вълчи дол за периода 8-22 ноември 2020 г. като част от мерки за превенция разпространението на COVID-19 в областта. Провадия (Провадия) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 6:0 Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково) 1:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Провадия) отложен * * - отложен заради забрана за провеждане на всички аматьорски спортни мероприятия в община Вълчи дол за периода 8-22 ноември 2020 г. като част от мерки за превенция разпространението на COVID-19 в областта. Черноморец 2003 (Бяла) - Камчиец 1945 (Дългопол) 5:3 Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак) 1:0 21 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Провадия) 2:6 Суворово 1 (Суворово) почива XI кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:2 Атлетик (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла) 4:2 Аксаково (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав) 1:4 Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия) 1:3 Суворово 1 (Суворово) - Устрем (Караманите) 5:0 Ботев (Брестак) почива XII кръг 28 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Брестак) - Камчиец 1945 (Дългопол) 2:3 29 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово) 2:1 Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня) 0:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 0:0 Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково (Аксаково) 2:2 Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия) 1:0 Устрем (Караманите) почива XIII кръг 6 декември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак) отложен Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) отложен Моряк 16 (Старо Оряхово) - Черноморец 2003 (Бяла) отложен Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) отложен Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) отложен Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия) отложен 28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак) 4:1 Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:2 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:2 Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1 Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) 8:1 28 февруари 2021 г., неделя, 15:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия) 1:2 Камчиец 1945 (Дългопол) почива I кръг - отложен мач 9 декември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия) отложен I кръг - отложен мач 14 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. X кръг - отложен мач 21 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Провадия) 2:6 XIII кръг - отложени мачове 28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак) 4:1 Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:2 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:2 Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1 Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) 8:1 28 февруари 2021 г., неделя, 15:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия) 1:2 XIV кръг 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав) 1:2 Суворово 1 (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 8:1 Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:2 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 Аксаково (Аксаково) - Ботев (Брестак) 0:2 Атлетик (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:3 Провадия (Провадия) почива XV кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Брестак) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Аксаково (Аксаково) 1:1 в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня) 2:1 Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово 1 (Суворово) 1:3 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите) 0:0 в Аксаково: Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия) 1:1 Атлетик (Провадия) почива XVI кръг 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:1 в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Устрем (Караманите) - Черноморец 2003 (Бяла) 2:1 Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:1 Девня 2005 (Девня) - Ботев (Брестак) 2:1 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 2:5 Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 1:1 Белослав 1918 (Белослав) почива XVII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Брестак) - Суворово 1 (Суворово) отложен 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Атлетик (Провадия) - Моряк 16 (Старо Оряхово) отложен Камчиец 1945 (Дългопол) - Девня 2005 (Девня) 1:0 Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите) 3:0 Черноморец 2003 (Бяла) - Провадия (Провадия) 1:3 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Белослав 1918 (Белослав) 0:1 28 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Атлетик (Провадия) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:1 Ботев (Брестак) - Суворово 1 (Суворово) 1:1 Аксаково (Аксаково) почива XVIII кръг 11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Аксаково: Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:1 Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) отложен Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак) 1:1 Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия) 1:8 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Аксаково (Аксаково) 1:3 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива XIX кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия) 0:4 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня) 2:1 Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово) 2:2 Камчиец 1945 (Дългопол) - Устрем (Караманите) 3:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав) 1:1 Черноморец 2003 (Бяла) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:1 Моряк 16 (Старо Оряхово) почива XX кръг 25 април 2021 г., неделя, 14:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:1 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак) 3:1 Провадия (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол) 5:0 Устрем (Караманите) - Атлетик (Провадия) 0:3 Суворово 1 (Суворово) - Аксаково (Аксаково) 1:0 Девня 2005 (Девня) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:0 Черноморец 2003 (Бяла) почива XVII кръг - отложени мачове 28 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Атлетик (Провадия) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:1 Ботев (Брестак) - Суворово 1 (Суворово) 1:1 XXI кръг 30 април 2021 г., петък, 16:00 ч: Аксаково (Аксаково) - Устрем (Караманите) 2:2 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав) 0:2 1 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 2 май 2021 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:0 2 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово) 0:4 Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия) 1:3 Девня 2005 (Девня) почива XXII кръг 9 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Ботев (Брестак) 2:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:1 Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия) 3:0 Провадия (Провадия) - Аксаково (Аксаково) 1:0 Устрем (Караманите) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:0 Суворово 1 (Суворово) - Девня 2005 (Девня) 4:1 Черноморец 1946 (Чернево) почива XXIII кръг 15 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 сл. 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Устрем (Караманите) - Девня 2005 (Девня) 2:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Девня 2005, домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени заради забрана за провеждане на всички аматьорски спортни мероприятия в община Вълчи дол за периода 8-22 ноември 2020 г. като част от мерки за превенция разпространението на COVID-19 в областта. Моряк 16 (Старо Оряхово) - Провадия (Провадия) 0:3 Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав) 0:2 Атлетик (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 2003 (Бяла) 2:4 Суворово 1 (Суворово) почива XXIV кръг 23 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Камчиец 1945 (Дългопол) 2:0 Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия) 7:3 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аксаково (Аксаково) 0:2 Белослав 1918 (Белослав) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 7:1 Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 2:0 Устрем (Караманите) - Суворово 1 (Суворово) 0:3 Ботев (Брестак) почива XVIII кръг - отложен мач 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:0 XXV кръг 30 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия) 0:1 Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав) 1:5 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:3 Аксаково (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла) 2:0 Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Ботев (Брестак) 3:0 Устрем (Караманите) почива XXVI кръг 6 юни 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия) 1:0 Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково) 2:2 Черноморец 2003 (Бяла) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 7:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня) 1:1 Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1 (Суворово) 1:2 Провадия (Провадия) - Устрем (Караманите) 2:0 Камчиец 1945 (Дългопол) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Провадия (Провадия) XXX 2:1 2:0 2:0 0:3 5:0 2:0 1:0 1:0 2:0 2:0 6:0 4:1 2. Суворово 1 (Суворово) 0:1 XXX 2:1 8:1 3:2 3:0 3:1 4:2 1:0 5:0 4:1 6:2 8:1 3. Черноморец 1946 (Чернево) 7:0 3:3 XXX 1:1 0:0 2:0 1:0 1:0 2:2 3:0 2:1 9:1 4:0 4. Белослав 1918 (Белослав) 1:1 1:2 0:0 XXX 1:1 1:2 3:0 3:1 1:1 1:0 0:1 7:1 11:0 5. Черноморец 2003 (Бяла) 1:3 1:3 0:1 1:2 XXX 5:3 7:3 2:1 2:2 3:1 2:1 7:0 5:1 6. Камчиец 1945 (Дългопол) 2:2 0:3 0:2 0:2 2:4 XXX 3:0* 3:0 1:1 3:1 1:0 4:0 1:0 7. Атлетик (Провадия) 1:3 2:2 0:1 0:3* 4:2 3:3 XXX 4:1 5:3 2:0 3:0 3:1 3:1 8. Ботев (Брестак) 0:4 1:1 0:3* 1:0 1:0 2:3 1:0 XXX 3:2 1:0 4:1 3:0* 3:0 9. Аксаково (Аксаково) 1:2 0:0 0:2 0:2 2:0 1:2 1:1 0:2 XXX 2:2 2:1 1:0 2:1 10. Устрем (Караманите) 1:2 0:3 0:0 1:2 2:1 2:0 0:3 1:1 0:3 XXX 2:0 3:0 2:1 11. Девня 2005 (Девня) 1:3 1:4 2:1 1:5 0:2 1:3 1:8 2:1 1:1 1:0 XXX 3:0 3:1 12. Моряк 16 (Старо Оряхово) 0:3 0:4 0:3 1:4 1:2 2:5 3:8 2:0 1:3 1:2 2:1 XXX 3:3 13. Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:5 0:4 0:1 0:1 1:8 3:1 2:6 2:4 0:2 0:0 1:1 0:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бабушки орли Радиян (Момчилово) 8 6 1 1 22:10 19 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Сини вир (Цонево) 8 4 2 2 14:6 14 3. Провадия II (Провадия) 8 3 1 4 14:26 10 4. Спринт (Белоградец) 8 2 2 4 8:13 8 5. Спортист (Михалич) 8 2 0 6 15:18 6
Бележки - Моряк 16 (Старо Оряхово), 2-ри през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Искра (Генерал Киселово), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Бабушки орли Радиян (Момчилово) - регистриран на 17 декември 2020 г.. I кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Провадия II (Провадия) - Спортист (Михалич) 2:9 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец) отложен 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец) 1:1 Бабушки орли Радиян (Момчилово) почива II кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Спринт (Белоградец) - Провадия II (Провадия) 0:3 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Сини вир (Цонево) 2:1 Спортист (Михалич) почива III кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) отложен 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Провадия II (Провадия) - Бабушки орли (Момчилово) 2:3 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сини вир (Цонево) почива IV кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Спортист (Михалич) 2:1 Сини вир (Цонево) - Провадия II (Провадия) 4:0 Спринт (Белоградец) почива V кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Спортист (Михалич) - Сини вир (Цонево) отложен 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) 1:1 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Михалич) - Сини вир (Цонево) 0:2 Провадия II (Провадия) почива I кръг - отложен мач 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец) 1:1 III кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. V кръг - отложен мач 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Михалич) - Сини вир (Цонево) 0:2 VI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия II (Провадия) 2:3 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спринт (Белоградец) - Сини вир (Цонево) 3:0 Бабушки орли Радиян (Момчилово) почива VII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Провадия II (Провадия) - Спринт (Белоградец) 2:0 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Сини вир (Цонево) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) 3:0 Спортист (Михалич) почива VIII кръг 10 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Провадия II (Провадия) 8:2 Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сини вир (Цонево) почива IX кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Провадия II (Провадия) - Сини вир (Цонево) 0:0 Спринт (Белоградец) почива X кръг 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Сини вир (Цонево) - Спортист (Михалич) 3:0 Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Спринт (Белоградец) 3:0 Провадия II (Провадия) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. Бабушки орли Радиян (Момчилово) XXX 2:1 8:2 3:0 2:1 2. Сини вир (Цонево) 3:0 XXX 4:0 1:1 3:0 3. Провадия II (Провадия) 2:3 0:0 XXX 2:0 2:9 4. Спринт (Белоградец) 1:1 3:0 0:3 XXX 3:0* 5. Спортист (Михалич) 0:3* 0:2 2:3 3:0* XXX --------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре