ОГ Кюстендил 2020/21

« ОГ Кюстендил 2020/21


Подгрупа "Осогово"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември 2005 (Жабокрът) 18 12 3 3 54:21 39 [+] Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Руен (Богослов) 18 12 2 4 48:21 38 3. Струмска слава (Търновлаг) 18 10 3 5 41:20 33 [*] 4. Ботев (Лозно) 18 10 2 6 54:32 32 5. Армейци (Кюстендил) 18 10 1 7 43:37 31 6. Елешница (Ваксево) 18 9 3 6 42:31 30 7. Струма (Нови чифлик) 18 8 2 8 30:40 26 8. Спортист (Слокощица) 18 5 3 10 29:37 18 9. Копие (Копиловци) 18 3 3 12 30:50 12 10. Ябълково (Ябълково) 18 0 0 18 12:94 0
Бележки - Велбъжд (Кюстендил), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига. - Кюстендил II (Кюстендил), 8-ми; и Осогово (Багренци), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Септември 2005 (Жабокрът) се включва в групата. - На 9 април 2020 г. Струмска слава 1956 (Търновлаг) е преименуван на Струмска слава. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Копие (Копиловци) - регистриран на 8 септември 2020 г., - Руен (Богослов) - регистриран на 2 октомври 2020 г., - Септември 2005 (Жабокрът) - регистриран на 8 септември 2020 г. I кръг 6 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево) 2:1 Струмска слава (Търновлаг) - Руен (Богослов) 4:1 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ябълково (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:2 Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци) 2:0 6 септември 2020 г., неделя, 17:30 ч: Армейци (Кюстендил) - Ботев (Лозно) 3:2 II кръг 13 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил) 5:1 Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик) 1:5 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци) 3:0 Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица) 1:1 Елешница (Ваксево) - Струмска слава (Търновлаг) 1:1 III кръг 20 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Струмска слава (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково) 5:0 Армейци (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) 5:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) 4:1 Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов) 0:1 Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно) 0:2 IV кръг 27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Ботев (Лозно) 2:1 Ябълково (Ябълково) - Армейци (Кюстендил) 1:2 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Руен (Богослов) - Копие (Копиловци) 6:2 Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица) 4:2 Струма (Нови чифлик) - Струмска слава (Търновлаг) 1:1 V кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Армейци (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) 3:2 Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево) 0:5 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Струмска слава (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:2 Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково) 6:0 Ботев (Лозно) - Руен (Богослов) 1:2 VI кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов) 4:1 Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци) 1:6 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно) 4:2 Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица) 3:2 Струмска слава (Търновлаг) - Армейци (Кюстендил) 1:0 VII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:5 Спортист (Слокощица) - Струмска слава (Търновлаг) 2:1 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик) 2:2 Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково) 8:0 Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево) 1:1 VIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно) 1:4 Струмска слава (Търновлаг) - Копие (Копиловци) 6:1 Армейци (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) 1:3 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево) 2:0 Ябълково (Ябълково) - Руен (Богослов) 0:2 IX кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът) 2:2 Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил) 2:2 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Лозно) - Струмска слава (Търновлаг) 1:0 Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик) 0:1 Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково) 7:2 X кръг 7 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Лозно) - Армейци (Кюстендил) 3:1 Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица) 1:0 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково) 6:0 Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик) 3:0 Руен (Богослов) - Струмска слава (Търновлаг) 2:0 XI кръг 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Армейци (Кюстендил) - Руен (Богослов) 1:0 Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:5 Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно) 1:1 Струмска слава (Търновлаг) - Елешница (Ваксево) 3:0 XII кръг 21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ябълково (Ябълково) - Струмска слава (Търновлаг) 0:2 Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил) отложен 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик) 3:0 Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица) 3:0 Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци) 3:2 1 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил) 1:0 XIII кръг 28 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Копие (Копиловци) - Руен (Богослов) 1:1 Армейци (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково) 8:3 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът) 4:3 Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево) 0:1 Струмска слава (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик) 3:1 XIV кръг 11 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Струма (Нови чифлик) - Армейци (Кюстендил) 1:5 Руен (Богослов) - Ботев (Лозно) 3:1 11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Струмска слава (Търновлаг) 1:1 Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица) 2:5 Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци) 3:0 XV кръг 18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково) 9:0 Армейци (Кюстендил) - Струмска слава (Търновлаг) 3:0 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът) 3:2 Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево) 5:3 Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик) 0:2 XVI кръг 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Армейци (Кюстендил) 4:0 25 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) 0:4 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Струмска слава (Търновлаг) - Спортист (Слокощица) 6:0 Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци) 3:2 Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно) 1:8 XII кръг - отложен мач 1 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил) 1:0 XVII кръг 9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик) 3:0 Спортист (Слокощица) - Армейци (Кюстендил) 2:3 9 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът) 2:2 Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково) 7:1 Копие (Копиловци) - Струмска слава (Търновлаг) 0:2 XVIII кръг 16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Армейци (Кюстендил) - Копие (Копиловци) 4:1 Струмска слава (Търновлаг) - Ботев (Лозно) 5:4 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица) 5:1 Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов) 1:6 Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево) 0:5
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември 2005 (Жабокрът) XXX 4:1 1:1 2:1 4:0 2:0 3:0 5:1 3:0 6:0 2. Руен (Богослов) 3:2 XXX 2:0 3:1 5:1 1:1 0:1 3:0 6:2 7:1 3. Струмска слава (Търновлаг) 0:2 4:1 XXX 5:4 1:0 3:0 3:1 6:0 6:1 5:0 4. Ботев (Лозно) 4:3 1:2 1:0 XXX 3:1 5:3 3:0 1:1 3:2 8:0 5. Армейци (Кюстендил) 1:5 1:0 3:0 3:2 XXX 5:1 3:2 1:3 4:1 8:3 6. Елешница (Ваксево) 2:2 0:4 1:1 4:2 1:0 XXX 3:0 4:2 3:0 7:2 7. Струма (Нови чифлик) 4:1 1:6 1:1 1:4 1:5 2:1 XXX 3:2 3:2 1:0 8. Спортист (Слокощица) 2:2 0:1 2:1 1:1 2:3 0:1 0:2 XXX 2:0 6:0 9. Копие (Копиловци) 1:5 1:1 0:2 0:2 2:2 0:5 2:2 1:0 XXX 9:0 10. Ябълково (Ябълково) 0:2 0:2 0:2 1:8 1:2 0:5 1:5 2:5 1:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Рила"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Сокол 2015 (Самораново) 20 16 2 2 58:16 50 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Миньор 2019 (Бобов дол) 20 15 3 2 64:28 48 3. Германея (Сапарева баня) 20 14 5 1 59:14 47 [1 1 0 4:2 4] 4. Ботев 1937 (Крайници) 20 14 5 1 63:12 47 [0 1 1 2:4 1] 5. Мусала 2010 (Рила) 20 8 3 9 35:43 27 [*] [2 0 0 5:2 6] 6. Горица 2019 (Овчарци) 20 9 0 11 45:45 27 [0 0 2 2:5 0] 7. Славия 2000 (Яхиново) 20 7 2 11 45:64 23 8. ФК Марек 1919 (Дупница) 20 6 1 13 45:57 19 [+] 9. Ботев 2009 (Джерман) 20 4 1 15 28:55 13 10. Рилец 1948 (Ресилово) 20 3 2 15 28:87 11 11. Ботев (Бобошево) 20 1 2 17 8:57 5 [*] Изваден --. Ива (Боровец) 3 0 0 3 0:9 - [*] Изваден
Бележки - Левски (Кочериново), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. - ФК Марек 1919 (Дупница) се включва в групата. - На 19 февруари 2020 г. Мусала (Рила) е преименуван на Мусала 2010. Промяната влиза в сила с началото на този сезон. - ФК Марек 1919 (Дупница) играе домакинските си мачове в Джерман. - След III кръг Ива (Боровец) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му се анулират. - На полусезона Ботев (Бобошево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев (Бобошево), - Ботев 2009 (Джерман), - Горица 2019 (Овчарци) - регистриран на 17 декември 2020 г.. I кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Горица 2019 (Овчарци) 6:2 6 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала 2010 (Рила) 2:1 Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) 4:0 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Германея (Сапарева баня) 2:2 Ботев 1937 (Крайници) - Сокол 2015 (Самораново) 3:0 Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец) 3:0 сл. /анулиран/ II кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново) 0:3 сл. /анулиран/ 13 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Горица 2019 (Овчарци) 3:1 Рилец 1948 (Ресилово) - ФК Марек 1919 (Дупница) 2:3 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2019 (Бобов дол) 1:4 Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Бобошево) 2:1 Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Крайници) 3:1 III кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Бобошево) - Германея (Сапарева баня) 0:6 20 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Ива (Боровец) 3:0 сл. /анулиран/ Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман) 4:2 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Мусала 2010 (Рила) 1:2 Ботев 1937 (Крайници) - Рилец 1948 (Ресилово) 8:0 Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) отложен 22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) 0:5 IV кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Ботев 1937 (Крайници) отложен 27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 3:0 Германея (Сапарева баня) - Славия 2000 (Яхиново) 7:0 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) отложен Ива (Боровец) - Горица 2019 (Овчарци) анулиран Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево) 3:1 22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) 3:0 ФК Марек 1919 (Дупница) - Ботев 1937 (Крайници) 0:3 V кръг 3 октомври 2020 г., събота, 17:00 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец) анулиран 4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Бобошево) - ФК Марек 1919 (Дупница) 0:4 Горица 2019 (Овчарци) - Сокол 2015 (Самораново) 0:1 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Мусала 2010 (Рила) 4:0 Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово) 4:2 Миньор 2019 (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня) 1:5 VI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:7 11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ива (Боровец) анулиран Ботев 1937 (Крайници) - Ботев (Бобошево) 3:0 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман) 2:1 Германея (Сапарева баня) - Горица 2019 (Овчарци) 5:2 в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Славия 2000 (Яхиново) 1:6 VII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Бобошево) - Мусала 2010 (Рила) 1:1 18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 1937 (Крайници) 1:6 Горица 2019 (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово) 1:0 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - ФК Марек 1919 (Дупница) 5:1 Ботев 2009 (Джерман) - Германея (Сапарева баня) 2:3 Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново) анулиран VIII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Сокол 2015 (Самораново) 2:3 25 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Германея (Сапарева баня) - Ива (Боровец) анулиран Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман) 2:3 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Горица 2019 (Овчарци) 3:4 Ботев 1937 (Крайници) - Миньор 2019 (Бобов дол) 1:1 Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново) 2:2 IX кръг 31 октомври 2020 г., събота, 17:00 ч: Ботев 2009 (Джерман) - ФК Марек 1919 (Дупница) 2:10 1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово) анулиран Сокол 2015 (Самораново) - Германея (Сапарева баня) 1:0 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Мусала 2010 (Рила) 1:2 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев (Бобошево) отложен Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 1937 (Крайници) 0:1 22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев (Бобошево) 3:2 X кръг 7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново) отложен 8 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: ФК Марек 1919 (Дупница) - Ива (Боровец) анулиран Славия 2000 (Яхиново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:3 8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Германея (Сапарева баня) 0:4 Ботев 1937 (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман) 7:0 Ботев (Бобошево) - Горица 2019 (Овчарци) 0:3 28 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново) 1:6 XI кръг 14 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново) 5:0 сл. * * - прекратен по вина на гостите. 15 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Сокол 2015 (Самораново) - ФК Марек 1919 (Дупница) 5:0 Германея (Сапарева баня) - Рилец 1948 (Ресилово) 7:0 15 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Мусала 2010 (Рила) 3:1 Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево) 0:1 Ива (Боровец) - Ботев 1937 (Крайници) анулиран III кръг - отложен мач 22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) 0:5 IV кръг - отложени мачове 22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) 3:0 ФК Марек 1919 (Дупница) - Ботев 1937 (Крайници) 0:3 IX кръг - отложен мач 22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев (Бобошево) 3:2 X кръг - отложен мач 28 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново) 1:6 XII кръг 27 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Германея (Сапарева баня) - ФК Марек 1919 (Дупница) 4:0 28 февруари 2021 г., неделя, 10:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово) 5:3 Горица 2019 (Овчарци) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:4 28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 1937 (Крайници) 0:0 Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново) 5:0 Ботев (Бобошево) почива XIII кръг 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Рилец 1948 (Ресилово) 10:2 7 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Мусала 2010 (Рила) 1:2 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман) 4:1 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Бобошево) - Сокол 2015 (Самораново) 0:3 сл. Ботев 1937 (Крайници) - Германея (Сапарева баня) 1:1 Славия 2000 (Яхиново) почива XIV кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - ФК Марек 1919 (Дупница) 4:3 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 1937 (Крайници) 0:5 Сокол 2015 (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново) 7:1 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Германея (Сапарева баня) - Ботев (Бобошево) 3:0 сл. Ботев 2009 (Джерман) - Горица 2019 (Овчарци) 1:3 Миньор 2019 (Бобов дол) почива XV кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Германея (Сапарева баня) 0:1 21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Мусала 2010 (Рила) 0:0 Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово) 0:3 сл. 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Сокол 2015 (Самораново) 2:1 Ботев 1937 (Крайници) - ФК Марек 1919 (Дупница) 3:1 Горица 2019 (Овчарци) почива XVI кръг 27 март 2021 г., събота, 16:00 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Горица 2019 (Овчарци) 5:3 28 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ботев 1937 (Крайници) 0:0 Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново) 2:2 28 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Ботев (Бобошево) 3:0 сл. Германея (Сапарева баня) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:0 Ботев 2009 (Джерман) почива XVII кръг 10 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово) 3:2 11 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Сокол 2015 (Самораново) 0:4 Славия 2000 (Яхиново) - ФК Марек 1919 (Дупница) 2:1 11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Германея (Сапарева баня) 1:3 Ботев (Бобошево) - Ботев 1937 (Крайници) 0:3 сл. Мусала 2010 (Рила) почива XVIII кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ботев (Бобошево) 3:0 сл. 18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново) 7:3 Германея (Сапарева баня) - Ботев 2009 (Джерман) 1:0 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:5 Рилец 1948 (Ресилово) - Горица 2019 (Овчарци) 2:9 Сокол 2015 (Самораново) почива XIX кръг 24 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Горица 2019 (Овчарци) - ФК Марек 1919 (Дупница) 3:1 25 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 1937 (Крайници) 2:2 Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево) 3:0 сл. 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Мусала 2010 (Рила) 4:2 Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово) 7:0 Германея (Сапарева баня) почива XX кръг 8 май 2021 г., събота, 17:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Ботев 2009 (Джерман) 1:0 9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Славия 2000 (Яхиново) 2:8 (0:4) Ботев (Бобошево) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:3 сл. 9 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Горица 2019 (Овчарци) 3:0 Германея (Сапарева баня) - Сокол 2015 (Самораново) 0:0 Рилец 1948 (Ресилово) почива XXI кръг 15 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Ботев 1937 (Крайници) 0:2 16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово) 3:0 Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Бобошево) 3:0 сл. 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Германея (Сапарева баня) - Мусала 2010 (Рила) 2:1 Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново) 6:5 ФК Марек 1919 (Дупница) почива XXII кръг 22 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Миньор 2019 (Бобов дол) 1:2 23 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Горица 2019 (Овчарци) 3:0 Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман) 0:3 сл. 23 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Джерман: ФК Марек 1919 (Дупница) - Сокол 2015 (Самораново) 0:3 Рилец 1948 (Ресилово) - Германея (Сапарева баня) 2:2 Ботев 1937 (Крайници) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сокол 2015 (Самораново) XXX 3:0 1:0 0:0 4:2 5:3 7:1 5:0 2:1 3:0 2:1 --- 2. Миньор 2019 (Бобов дол) 2:1 XXX 1:5 2:2 3:1 6:2 6:5 5:1 4:1 3:2 3:2 (3:0) 3. Германея (Сапарева баня) 0:0 0:0 XXX 3:1 2:1 5:2 7:0 4:0 1:0 7:0 3:0* --- 4. Ботев 1937 (Крайници) 3:0 1:1 1:1 XXX 4:0 3:0 7:3 3:1 7:0 8:0 3:0 --- 5. Мусала 2010 (Рила) 2:3 1:2 0:4 0:0 XXX 3:1 2:8 4:3 3:0 5:3 3:0* --- 6. Горица 2019 (Овчарци) 0:1 0:4 1:3 0:1 1:2 XXX 5:0* 3:1 4:2 1:0 3:0* --- 7. Славия 2000 (Яхиново) 0:5 0:3 0:1 1:6 1:2 3:0 XXX 2:1 4:0 4:2 3:0* --- 8. ФК Марек 1919 (Дупница) 0:3 0:5 2:2 0:3 1:2 3:4 1:6 XXX 1:0 10:2 3:0* --- 9. Ботев 2009 (Джерман) 0:4 1:4 2:3 0:2 0:0 1:3 5:0 2:10 XXX 7:0 0:1 --- 10. Рилец 1948 (Ресилово) 1:6 0:7 2:2 0:5 2:1 2:9 2:2 2:3 2:3 XXX 3:1 --- 11. Ботев (Бобошево) 0:3* 0:3* 0:6 0:3* 1:1 0:3 2:2 0:4 0:3* 0:3* XXX (3:0) 12. Ива (Боровец) --- --- --- --- --- --- (0:3) --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч:
в Кюстендил, ст."Осогово":
Септември 2005 (Жабокрът) - Сокол 2015 (Самораново)       1:0 

нагоре


Страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)

нагоре