ОГ Добрич 2020/21

« ОГ Добрич 2020/21


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лозенец 2015 (Лозенец) 18 17 0 1 103:11 51 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 18 13 3 2 52:17 42 3. Орловец 2008 (Победа) 18 13 0 5 67:22 39 4. Христо Ботев 1946 (Стожер) 18 11 2 5 48:23 35 5. Добруджанец (Овчарово) 18 8 4 6 53:35 28 6. ФК Калиакра 1 (Каварна) 18 8 3 7 42:30 27 7. Заря 2006 (Крушари) 18 5 3 10 28:58 18 <- 8. Дружба (Люляково) 18 2 3 13 16:67 9 9. Партизан (Василево) 18 2 2 14 14:65 8 10. Стрела 2020 (Присад) 18 0 2 16 9:104 2 [+]
Бележки - Спортист 2011 (Генерал Тошево), 1-ви; и Интер (Добрич), 5-ти през изминалия сезон; влизат в Североизточна Трета лига. - Албена 97 (Оброчище), 7-ми; и Царичино (Царичино), 12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Заря 2006 (Крушари), 2-ри в западна подгрупа през изминалия сезон; е преместен в източна подгрупа. - Стрела 2020 (Присад) се включва в групата. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Добруджанец (Овчарово) - регистриран на 12 февруари 2021 г., - Заря 2006 (Крушари) - регистриран на 1 октомври 2020 г. - Стрела 2020 (Присад) - регистриран на 25 септември 2020 г. - Христо Ботев 1946 (Стожер). I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:7 Партизан (Василево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:1 Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:1 Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2020 (Присад) 6:1 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Добруджанец (Овчарово) 1:1 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Христо Ботев 1946 (Стожер) - Заря 2006 (Крушари) 2:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа) 1:3 Дружба (Люляково) - Партизан (Василево) 2:3 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Добруджанец (Овчарово) 10:0 Стрела 2020 (Присад) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:3 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Партизан (Василево) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:3 Заря 2006 (Крушари) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:1 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково) 6:2 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 1:1 Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2020 (Присад) 10:0 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 2:0 Дружба (Люляково) - Заря 2006 (Крушари) 0:6 Партизан (Василево) - Орловец 2008 (Победа) 0:4 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Стрела 2020 (Присад) 12:0 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджанец (Овчарово) 3:2 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Партизан (Василево) 2:0 Добруджанец (Овчарово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец) 2:3 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Дружба (Люляково) 3:1 Стрела 2020 (Присад) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:7 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стрела 2020 (Присад) 7:0 Партизан (Василево) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:1 Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари) 3:0 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 3:0 Дружба (Люляково) - Добруджанец (Овчарово) 2:3 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:1 Добруджанец (Овчарово) - Партизан (Василево) 4:2 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:5 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: ФК Калиакра 1 (Каварна) - Орловец 2008 (Победа) 2:4 Стрела 2020 (Присад) - Дружба (Люляково) 1:1 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:0 Партизан (Василево) - Стрела 2020 (Присад) 2:0 Заря 2006 (Крушари) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:4 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Дружба (Люляково) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:5 Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово) 0:1 IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари) 2:3 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Партизан (Василево) 5:1 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково) 5:0 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: ФК Калиакра 1 (Каварна) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:4 Стрела 2020 (Присад) - Орловец 2008 (Победа) 0:5 X кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Партизан (Василево) 7:1 Стрела 2020 (Присад) - Заря 2006 (Крушари) 2:3 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково) 9:0 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Орловец 2008 (Победа) 1:3 Добруджанец (Овчарово) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 4:1 XI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:2 Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:1 Партизан (Василево) - Дружба (Люляково) 0:2 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Лозенец 2015 (Лозенец) 2:3 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Стрела 2020 (Присад) 8:0 XII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Партизан (Василево) 11:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Заря 2006 (Крушари) 3:3 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа) 0:2 Христо Ботев 1946 (Стожер) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:0 Стрела 2020 (Присад) - Добруджанец (Овчарово) 0:7 XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: ФК Калиакра 1 (Каварна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:3 Заря 2006 (Крушари) - Дружба (Люляково) 2:2 Орловец 2008 (Победа) - Партизан (Василево) 5:0 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Стрела 2020 (Присад) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:8 Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 1:3 XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Партизан (Василево) - Заря 2006 (Крушари) 1:1 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Овчарово) 0:0 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа) 5:3 Дружба (Люляково) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 1:3 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Стрела 2020 (Присад) 5:0 XV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Стрела 2020 (Присад) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:4 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Партизан (Василево) 6:1 Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа) 0:7 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Христо Ботев 1946 (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец) 1:3 Добруджанец (Овчарово) - Дружба (Люляково) 1:1 XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Заря 2006 (Крушари) 14:0 Партизан (Василево) - Добруджанец (Овчарово) 1:4 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 4:1 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 4:2 Дружба (Люляково) - Стрела 2020 (Присад) 2:1 XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец) 2:1 Стрела 2020 (Присад) - Партизан (Василево) 2:2 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Заря 2006 (Крушари) 5:2 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Христо Ботев 1946 (Стожер) - Дружба (Люляково) 5:0 Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа) 2:4 XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово) 0:8 Партизан (Василево) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:5 Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:5 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 2:1 Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2020 (Присад) 12:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лозенец 2015 (Лозенец) XXX 4:0 5:3 3:0 10:0 2:1 14:0 9:0 11:0 12:0 2. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1 XXX 1:3 4:1 0:0 2:0 3:3 5:0 7:1 7:0 3. Орловец 2008 (Победа) 2:3 0:1 XXX 0:1 0:1 4:2 3:0 6:2 5:0 12:1 4. Христо Ботев 1946 (Стожер) 1:3 1:5 1:3 XXX 3:2 0:0 2:0 5:0 5:1 5:0 5. Добруджанец (Овчарово) 2:3 1:1 2:4 1:3 XXX 4:1 2:3 1:1 4:2 10:0 6. ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:4 1:3 2:4 1:1 1:1 XXX 5:2 3:1 6:1 8:0 7. Заря 2006 (Крушари) 0:1 0:1 0:7 0:2 0:8 0:4 XXX 2:2 2:0 6:1 8. Дружба (Люляково) 0:7 0:5 0:2 0:5 2:3 1:3 0:6 XXX 2:3 2:1 9. Партизан (Василево) 0:3 0:1 0:4 0:5 1:4 0:1 1:1 0:2 XXX 2:0 10. Стрела 2020 (Присад) 0:8 1:4 0:5 0:7 0:7 0:3 2:3 1:1 2:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дружба (Безмер) 14 12 0 2 60:14 36 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Вихър 2013 (Бранище) 14 10 0 4 27:23 30 3. Спартак (Зърнево) 14 8 1 5 38:24 25 4. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 14 5 2 7 22:36 17 5. Сокол 2012 (Соколово) 14 5 1 8 30:37 16 [2 0 0 6:3 6] 6. Спортист (Стефаново) 14 5 1 8 26:34 16 [0 0 2 3:6 0] 7. Вихър (Жегларци) 14 4 1 9 24:39 13 8. Искра 41 (Бенковски) 14 2 4 8 18:38 10 -. Стрела 2004 (Орляк) 2 0 0 2 0:6 - [*] Изваден
Бележки - Заря 2006 (Крушари), 2-ри в западна подгрупа през изминалия сезон; е преместен в източна подгрупа. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Искра 41 (Бенковски) - регистриран на 1 октомври 2020 г. - След II кръг Стрела 2004 (Орляк) се отказва от участие. Резултатите му се анулират. I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево) 0:3 сл. /анулиран/ Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище) 4:0 Спортист (Стефаново) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 2:3 Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци) 1:1 Дружба (Безмер) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:30 ч: Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци) 4:0 Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Безмер) 3:6 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски) 2:2 Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово) 0:3 сл. /анулиран/ Спортист (Стефаново) почива III кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище) 2:1 Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 3:0 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево) 2:3 Дружба (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк) анулиран Искра 41 (Бенковски) почива IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски) 2:0 Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново) анулиран 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 2:1 Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Безмер) 0:3 Вихър (Жегларци) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк) анулиран Вихър (Жегларци) - Вихър 2013 (Бранище) 1:2 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Дружба (Безмер) - Спартак (Зърнево) 3:2 Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово) 0:2 Добруджански спортист (Стефан Караджа) почива VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 2:0 Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци) анулиран 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски) 1:1 Дружба (Безмер) - Спортист (Стефаново) 3:0 Спартак (Зърнево) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово) 6:1 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево) 0:4 Искра 41 (Бенковски) - Дружба (Безмер) 3:2 Добр.спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк) анулиран Вихър 2013 (Бранище) почива VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Спартак (Зърнево) - Вихър 2013 (Бранище) 1:2 Дружба (Безмер) - Вихър (Жегларци) 3:1 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 4:0 Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски) 2:1 Стрела 2004 (Орляк) почива IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново) 6:2 Вихър 2013 (Бранище) - Стрела 2004 (Орляк) анулиран 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево) 1:1 Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Безмер) 0:5 Сокол 2012 (Соколово) почива X кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово) 2:0 Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски) 4:2 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист (Стефаново) 3:3 Спартак (Зърнево) почива Дружба (Безмер) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево) 0:2 Дружба (Безмер) - Вихър 2013 (Бранище) 5:0 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 0:3 Спортист (Стефаново) почива Сокол 2012 (Соколово) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново) 1:0 Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци) 2:1 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово) 3:2 Дружба (Безмер) почива Искра 41 (Бенковски) почива XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище) 0:1 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Спартак (Зърнево) 1:0 Дружба (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово) 6:0 Вихър (Жегларци) почива Спортист (Стефаново) почива XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци) 6:1 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Зърнево) - Дружба (Безмер) 1:4 Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново) 4:3 Искра 41 (Бенковски) почива Добруджански спортист (Стефан Караджа) почива XV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Вихър 2013 (Бранище) 2:3 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово) 6:1 Спортист (Стефаново) - Дружба (Безмер) 3:0 Спартак (Зърнево) почива Вихър (Жегларци) почива XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци) 6:0 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново) 6:5 Дружба (Безмер) - Искра 41 (Бенковски) 9:0 Добруджански спортист (Стефан Караджа) почива Вихър 2013 (Бранище) почива XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Спартак (Зърнево) 2:1 Вихър (Жегларци) - Дружба (Безмер) 0:5 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2012 (Соколово) 4:3 Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново) 0:1 XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци) 3:0 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски) 8:1 Дружба (Безмер) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 6:1 Сокол 2012 (Соколово) почива Вихър 2013 (Бранище) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Дружба (Безмер) XXX 5:0 3:2 6:1 6:0 3:0 3:1 9:0 --- 2. Вихър 2013 (Бранище) 3:6 XXX 2:1 2:0 2:0 1:0 6:1 2:0 --- 3. Спартак (Зърнево) 1:4 1:2 XXX 2:1 3:2 6:5 4:0 8:1 --- 4. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:5 2:3 1:0 XXX 4:3 3:3 2:1 2:2 --- 5. Сокол 2012 (Соколово) 0:3 4:0 2:3 4:0 XXX 4:3 6:0 1:1 --- 6. Спортист (Стефаново) 3:0 2:1 0:4 2:3 0:2 XXX 3:0 2:1 --- 7. Вихър (Жегларци) 0:5 1:2 0:2 3:0 6:1 6:2 XXX 4:2 --- 8. Искра 41 (Бенковски) 3:2 0:1 1:1 0:3 6:1 0:1 1:1 XXX --- 9. Стрела 2004 (Орляк) --- --- (0:3) --- (0:3) --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

Преди началото на сезона ОС Добрич и клубовете решават да няма финални срещи между победилите в двете групи.

нагоре


Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре