ОГ Велико Търново 2020/21

« ОГ Велико Търново 2020/21


"А" ОГ Велико Търново

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лозен 1924 (Сухиндол) 14 10 3 1 39:16 33 [*] Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ресен 2012 (Ресен) 14 9 2 3 34:20 29 3. Изгрев 93 (Царевец) 14 8 3 3 30:16 27 4. Удар (Бяла черква) 14 7 2 5 32:33 23 5. Недан (Недан) 14 5 3 6 29:24 18 6. Чумерна (Елена) 14 3 5 6 19:25 14 7. Левски (Лясковец) 14 3 1 10 11:36 10 8. Левски 1986 (Стражица) 14 1 1 12 15:39 4
Бележки - Етър ВТ II (Велико Търново), 1-ви; и Янтра (Полски Тръмбеш), 4-ти през изминалия сезон; влизат в Северозападна Трета лига. - Лато (Алеково), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. - На 26 юни 2020 г. Лозен 2006 (Сухиндол), 5-ти през изминалия сезон; е преименуван на Лозен 1924. - Недан (Недан) играе домакинските си мачове в Павликени. - Удар (Бяла черква) играе домакинските си мачове в Павликени. - Левски (Лясковец) играе като гост всичките си мачове през есента заради ремонт на стадиона в Лясковец. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата всички участващи в нея клубове са вписани в регистъра. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: в Павликени: Удар (Бяла черква) - Чумерна (Елена) 3:2 Ресен 2012 (Ресен) - Лозен 1924 (Сухиндол) 3:1 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Павликени: Недан (Недан) - Изгрев 93 (Царевец) 1:2 Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) 0:1 II кръг 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец) 0:0 Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица) 2:1 Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен) 1:1 в Павликени: Недан (Недан) - Удар (Бяла черква) 1:1 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: в Павликени: Удар (Бяла черква) - Изгрев 93 (Царевец) 4:1 Ресен 2012 (Ресен) - Недан (Недан) 3:1 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена) 5:1 Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски (Лясковец) 4:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Левски, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Павликени: Удар (Бяла черква) - Ресен 2012 (Ресен) 4:1 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 1924 (Сухиндол) 2:2 Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец) 0:2 в Павликени: Недан (Недан) - Левски 1986 (Стражица) 5:2 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Изгрев 93 (Царевец) 2:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква) 2:2 в Павликени: Недан (Недан) - Левски (Лясковец) 3:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Левски, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Лозен 1924 (Сухиндол) - Чумерна (Елена) 3:2 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Павликени: Удар (Бяла черква) - Левски (Лясковец) 3:1 Ресен 2012 (Ресен) - Левски 1986 (Стражица) 4:1 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена) 2:0 в Павликени: Недан (Недан) - Лозен 1924 (Сухиндол) 1:1 VII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец) 1:2 Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец) 1:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Левски, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Лозен 1924 (Сухиндол) - Удар (Бяла черква) 2:0 Чумерна (Елена) - Недан (Недан) 3:3 VIII кръг 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Недан (Недан) 4:1 Чумерна (Елена) - Удар (Бяла черква) 3:2 Лозен 1924 (Сухиндол) - Ресен 2012 (Ресен) 4:2 Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 2:1 IX кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена) 1:1 в Павликени: Удар (Бяла черква) - Недан (Недан) 2:1 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец) 0:5 Левски 1986 (Стражица) - Лозен 1924 (Сухиндол) 0:3 X кръг 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Удар (Бяла черква) 5:1 в Павликени: Недан (Недан) - Ресен 2012 (Ресен) 1:2 Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица) 2:0 Левски (Лясковец) - Лозен 1924 (Сухиндол) 0:5 * * - по първоначална програма с домакинство за Лозен 1924, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XI кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ресен 2012 (Ресен) - Удар (Бяла черква) 5:1 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Лозен 1924 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) 2:0 Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена) 1:3 Левски 1986 (Стражица) - Недан (Недан) 0:4 XII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: в Павликени: Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица) 3:0 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен) 2:1 Левски (Лясковец) - Недан (Недан) 0:5 * * - по първоначална програма с домакинство за Недан, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Чумерна (Елена) - Лозен 1924 (Сухиндол) 0:0 XIII кръг 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец) 1:1 Лозен 1924 (Сухиндол) - Недан (Недан) 3:1 Левски (Лясковец) - Удар (Бяла черква) 2:3 Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен) 2:5 XIV кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: в Павликени: Удар (Бяла черква) - Лозен 1924 (Сухиндол) 3:7 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 3:0 сл. Левски (Лясковец) - Ресен 2012 (Ресен) 0:3 сл. * * - по първоначална програма с домакинство за Ресен 2012, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. в Павликени: Недан (Недан) - Чумерна (Елена) 1:0
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Лозен 1924 (Сухиндол) XXX 4:2 2:0 2:0 3:1 3:2 4:1 2:1 2. Ресен 2012 (Ресен) 3:1 XXX 2:1 5:1 3:1 1:1 1:0 4:1 3. Изгрев 93 (Царевец) 2:2 2:1 XXX 5:1 4:1 2:0 0:0 3:0* 4. Удар (Бяла черква) 3:7 4:1 4:1 XXX 2:1 3:2 3:1 3:0 5. Недан (Недан) 1:1 1:2 1:2 1:1 XXX 1:0 3:1 5:2 6. Чумерна (Елена) 0:0 1:1 1:1 3:2 3:3 XXX 0:2 2:0 7. Левски (Лясковец) 0:5 0:3* 0:5 2:3 0:5 1:3 XXX 2:1 8. Левски 1986 (Стражица) 0:3 2:5 1:2 2:2 0:4 5:1 0:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Атлетик (Свищов) 18 13 2 3 56:21 41 ------------------------------------------------------------------- 2. Светкавица (Михалци) 18 11 4 3 49:26 37 3. Стрела (Ореш) 18 11 2 5 72:30 35 4. Бъдеще 2010 (Бутово) 18 10 4 4 58:28 34 5. Вихър (Раданово) 18 8 7 3 36:14 31 6. Устрем (Масларево) 18 8 2 8 34:36 26 7. Пробив 2015 (Овча могила) 18 6 6 6 40:24 24 8. Земеделец 93 (Козловец) 18 4 3 11 32:55 15 [+] 9. Бенковски (Българско Сливово) 18 3 2 13 18:56 11 10. Челси (Вързулица) 18 0 0 18 17:122 0 [+]
Бележки - Спортист (Върбовка), 6-ти; и Морава (Морава), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Земеделец 93 (Козловец) и Челси (Вързулица) се включват в групата. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Атлетик (Свищов), - Бенковски (Българско Сливово) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Бъдеще 2010 (Бутово) - регистриран на 27 април 2021 г., - Земеделец 93 (Козловец) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Пробив 2015 (Овча могила), - Светкавица (Михалци) - регистриран на 15 февруари 2021 г., - Стрела (Ореш), - Устрем (Масларево), - Челси (Вързулица). I кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци) 2:2 Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово) 0:0 Пробив 2015 (Овча могила) - Челси (Вързулица) 11:1 Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово) 2:3 Земеделец 93 (Козловец) - Бъдеще 2010 (Бутово) 2:3 II кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово) 1:1 Бенковски (Българско Сливово) - Земеделец 93 (Козловец) 1:2 Челси (Вързулица) - Устрем (Масларево) 1:5 Вихър (Раданово) - Пробив 2015 (Овча могила) 2:0 Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов) 2:3 III кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци) 2:2 Пробив 2015 (Овча могила) - Стрела (Ореш) 1:1 Устрем (Масларево) - Вихър (Раданово) 0:1 Земеделец 93 (Козловец) - Челси (Вързулица) 5:2 Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово) 3:1 IV кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово) 1:0 Челси (Вързулица) - Бъдеще 2010 (Бутово) 0:6 Вихър (Раданово) - Земеделец 93 (Козловец) 1:0 Стрела (Ореш) - Устрем (Масларево) 6:1 Атлетик (Свищов) - Пробив 2015 (Овча могила) 2:1 V кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Пробив 2015 (Овча могила) - Светкавица (Михалци) 2:0 Устрем (Масларево) - Атлетик (Свищов) 2:1 Земеделец 93 (Козловец) - Стрела (Ореш) 3:8 Бъдеще 2010 (Бутово) - Вихър (Раданово) 1:1 Бенковски (Българско Сливово) - Челси (Вързулица) 4:1 VI кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Михалци) - Челси (Вързулица) 10:0 Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово) 3:0 Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово) 5:0 Атлетик (Свищов) - Земеделец 93 (Козловец) 3:0 Пробив 2015 (Овча могила) - Устрем (Масларево) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. VII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци) 1:4 Земеделец 93 (Козловец) - Пробив 2015 (Овча могила) 2:2 Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов) 3:2 Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш) 0:6 Челси (Вързулица) - Вихър (Раданово) 0:10 VIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово) 2:1 Стрела (Ореш) - Челси (Вързулица) 11:0 Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово) 3:0 Пробив 2015 (Овча могила) - Бъдеще 2010 (Бутово) 1:1 Устрем (Масларево) - Земеделец 93 (Козловец) 5:3 IX кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Земеделец 93 (Козловец) - Светкавица (Михалци) 0:4 Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Бенковски (Българско Сливово) - Пробив 2015 (Овча могила) 0:3 Челси (Вързулица) - Атлетик (Свищов) 1:7 Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш) 5:2 X кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш) 2:3 Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов) 3:0 Челси (Вързулица) - Пробив 2015 (Овча могила) 0:8 Бенковски (Българско Сливово) - Устрем (Масларево) 0:3 Бъдеще 2010 (Бутово) - Земеделец 93 (Козловец) 9:1 XI кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци) 0:2 Земеделец 93 (Козловец) - Бенковски (Българско Сливово) 6:1 Устрем (Масларево) - Челси (Вързулица) 3:1 Пробив 2015 (Овча могила) - Вихър (Раданово) 1:1 Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш) 5:3 XII кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов) 0:3 Стрела (Ореш) - Пробив 2015 (Овча могила) 1:0 Вихър (Раданово) - Устрем (Масларево) 2:2 Челси (Вързулица) - Земеделец 93 (Козловец) 1:5 Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово) 1:10 XIII кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци) 1:1 Бъдеще 2010 (Бутово) - Челси (Вързулица) 7:1 Земеделец 93 (Козловец) - Вихър (Раданово) 0:0 Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш) 2:1 Пробив 2015 (Овча могила) - Атлетик (Свищов) 1:2 XIV кръг 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Светкавица (Михалци) - Пробив 2015 (Овча могила) 4:2 Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево) отложен Стрела (Ореш) - Земеделец 93 (Козловец) 4:0 Вихър (Раданово) - Бъдеще 2010 (Бутово) 1:1 Челси (Вързулица) - Бенковски (Българско Сливово) 1:3 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево) 2:0 XV кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) отложен Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово) 0:0 Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш) 3:1 Земеделец 93 (Козловец) - Атлетик (Свищов) 1:5 Устрем (Масларево) - Пробив 2015 (Овча могила) 1:1 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) 5:6 XVI кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Светкавица (Михалци) - Устрем (Масларево) 2:1 Пробив 2015 (Овча могила) - Земеделец 93 (Козловец) 0:0 Атлетик (Свищов) - Бъдеще 2010 (Бутово) 4:1 Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово) 5:1 Вихър (Раданово) - Челси (Вързулица) 4:0 XVII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци) 1:3 Челси (Вързулица) - Стрела (Ореш) 2:9 Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов) 1:4 Бъдеще 2010 (Бутово) - Пробив 2015 (Овча могила) 5:1 Земеделец 93 (Козловец) - Устрем (Масларево) 1:3 XIV кръг - отложен мач 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Атлетик (Свищов) - Устрем (Масларево) 2:0 XV кръг - отложен мач 26 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) 5:6 XVIII кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Светкавица (Михалци) - Земеделец 93 (Козловец) 3:1 Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово) 3:1 Пробив 2015 (Овча могила) - Бенковски (Българско Сливово) 2:1 Атлетик (Свищов) - Челси (Вързулица) 8:0 Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово) 2:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Атлетик (Свищов) XXX 2:2 5:3 4:1 0:0 2:0 2:1 3:0 3:0 8:0 2. Светкавица (Михалци) 0:3 XXX 2:3 1:1 2:1 2:1 4:2 3:1 1:0 10:0 3. Стрела (Ореш) 2:3 2:2 XXX 5:0 2:0 6:1 1:0 4:0 5:1 11:0 4. Бъдеще 2010 (Бутово) 3:2 0:2 3:1 XXX 1:1 3:0* 5:1 9:1 3:1 7:1 5. Вихър (Раданово) 3:0 1:3 5:2 1:1 XXX 2:2 2:0 1:0 3:0 4:0 6. Устрем (Масларево) 2:1 1:4 2:1 3:1 0:1 XXX 1:1 5:3 2:3 3:1 7. Пробив 2015 (Овча могила) 1:2 2:0 1:1 1:1 1:1 3:0* XXX 0:0 2:1 11:1 8. Земеделец 93 (Козловец) 1:5 0:4 3:8 2:3 0:0 1:3 2:2 XXX 6:1 5:2 9. Бенковски (Българско Сливово) 1:4 1:1 0:6 1:10 0:0 0:3 0:3 1:2 XXX 4:1 10. Челси (Вързулица) 1:7 5:6 2:9 0:6 0:10 1:5 0:8 1:5 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Първомайци 2020 (Първомайци) 20 17 1 2 74:19 52 [*] ------------------------------------------------------------------- 2. Росица (Поликраище) 20 16 1 3 60:22 49 3. Рудановски 1922 (Константин) 20 15 0 5 63:26 45 4. Спортист (Козаревец) 20 13 3 4 60:26 42 5. Ботев (Горско ново село) 20 11 1 8 51:39 34 6. Владислав 2004 (Джулюница) 20 10 2 8 57:42 32 7. Ботев (Дебелец) 20 7 1 12 44:47 22 8. Янтра (Драганово) 20 6 2 12 25:40 20 9. Вихър (Добри дял) 20 6 0 14 31:43 18 10. Олимпиакос 2018 (Никюп) 20 2 0 18 22:85 6 11. Победа (Кесарево) 20 1 1 18 11:109 4
Бележки - Рудановски 1922 (Константин) играе домакинските си мачове в Елена. - На 20 февруари 2020 г. Първомайци (Първомайци) е преименуван на Първомайци 2020 г. Промяната влиза в сила от този сезон. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев (Дебелец) - регистриран на 23 декември 2020 г., - Вихър (Добри дял), - Владислав 2004 (Джулюница), - Олимпиакос 2018 (Никюп), - Победа (Кесарево), - Първомайци 2020 (Първомайци) - регистриран на 21 май 2021 г., - Спортист (Козаревец). I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Победа (Кесарево) - Владислав 2004 (Джулюница) 1:8 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял) 3:0 Ботев (Дебелец) - Спортист (Козаревец) 2:2 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Горско ново село) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 5:0 Росица (Поликраище) - Първомайци 2020 (Първомайци) 0:2 Янтра (Драганово) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Владислав 2004 (Джулюница) - Рудановски (Константин) 3:2 Олимпиакос 2018 (Никюп) - Росица (Поликраище) 0:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Добри дял) - Ботев (Дебелец) 0:2 Първомайци 2020 (Първомайци) - Победа (Кесарево) 7:0 Янтра (Драганово) - Ботев (Горско ново село) 3:2 Спортист (Козаревец) почива III кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Победа (Кесарево) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 4:3 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци) 4:5 Ботев (Дебелец) - Владислав 2004 (Джулюница) 0:4 Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял) 2:0 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово) 3:1 Ботев (Горско ново село) почива IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Владислав 2004 (Джулюница) - Спортист (Козаревец) 0:5 Олимпиакос 2018 (Никюп) - Рудановски 1922 (Константин) 0:2 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Първомайци 2020 (Първомайци) - Ботев (Дебелец) 10:3 Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево) 0:0 Ботев (Горско ново село) - Росица (Поликраище) 3:2 Вихър (Добри дял) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Победа (Кесарево) - Ботев (Горско ново село) 0:3 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово) 4:0 Ботев (Дебелец) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 5:0 Спортист (Козаревец) - Първомайци 2020 (Първомайци) 4:2 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Добри дял) - Владислав 2004 (Джулюница) 0:2 Росица (Поликраище) почива VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Олимпиакос 2018 (Никюп) - Спортист (Козаревец) 1:4 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Първомайци 2020 (Първомайци) - Вихър (Добри дял) 4:0 Янтра (Драганово) - Ботев (Дебелец) 1:0 Ботев (Горско ново село) - Рудановски 1922 (Константин) 1:2 Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево) 7:1 Владислав 2004 (Джулюница) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище) 2:1 Ботев (Дебелец) - Ботев (Горско ново село) 3:1 Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово) 4:1 Владислав 2004 (Джулюница) - Първомайци (Първомайци) 1:5 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Добри дял) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 2:0 Победа (Кесарево) почива VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Олимпиакос 2018 (Никюп) - Владислав 2004 (Джулюница) 2:0 Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин) 0:6 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял) 1:0 Ботев (Горско ново село) - Спортист (Козаревец) 2:4 Росица (Поликраище) - Ботев (Дебелец) 3:1 Първомайци 2020 (Първомайци) почива IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Дебелец) - Победа (Кесарево) 6:0 Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище) 1:3 Владислав 2004 (Джулюница) - Янтра (Драганово) 3:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Добри дял) - Ботев (Горско ново село) 1:2 Първомайци 2020 (Първомайци) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 9:1 Рудановски 1922 (Константин) почива X кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец) 0:8 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Ботев (Дебелец) 3:1 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Янтра (Драганово) - Първомайци 2020 (Първомайци) 0:1 Ботев (Горско ново село) - Владислав 2004 (Джулюница) 5:4 Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял) 2:0 Олимпиакос 2018 (Никюп) почива XI кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин) 1:0 Владислав 2004 (Джулюница) - Росица (Поликраище) 0:3 Олимпиакос 2018 (Никюп) - Янтра (Драганово) 0:4 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево) 10:0 Първомайци 2020 (Първомайци) - Ботев (Горско ново село) 2:1 Ботев (Дебелец) почива XII кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Олимпиакос 2018 (Никюп) - Ботев (Горско ново село) 1:2 Владислав 2004 (Джулюница) - Победа (Кесарево) 8:0 Спортист (Козаревец) - Ботев (Дебелец) 4:1 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Първомайци 2020 (Първомайци) - Росица (Поликраище) 2:2 Вихър (Добри дял) - Рудановски 1922 (Константин) 1:3 Янтра (Драганово) почива XIII кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Дебелец) - Вихър (Добри дял) 1:2 в Елена: Рудановски (Константин) - Владислав 2004 (Джулюница) 2:1 Победа (Кесарево) - Първомайци 2020 (Първомайци) 0:5 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Росица (Поликраище) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 4:2 Ботев (Горско ново село) - Янтра (Драганово) 2:0 Спортист (Козаревец) почива XIV кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Олимпиакос 2018 (Никюп) - Победа (Кесарево) 5:3 Владислав 2004 (Джулюница) - Ботев (Дебелец) 4:0 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище) 1:3 Първомайци 2020 (Първомайци) - Рудановски (Константин) 3:0 Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец) 0:2 Ботев (Горско ново село) почива XV кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Козаревец) - Владислав 2004 (Джулюница) 1:1 Ботев (Дебелец) - Първомайци 2020 (Първомайци) 0:3 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 6:1 Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово) 1:3 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Росица (Поликраище) - Ботев (Горско ново село) 3:2 Вихър (Добри дял) почива XVI кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Олимпиакос 2018 (Никюп) - Ботев (Дебелец) 0:7 Владислав 2004 (Джулюница) - Вихър (Добри дял) 5:1 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Горско ново село) - Победа (Кесарево) 4:0 Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин) 0:3 Първомайци 2020 (Първомайци) - Спортист (Козаревец) 1:0 Росица (Поликраище) почива XVII кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Козаревец) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 7:1 Ботев (Дебелец) - Янтра (Драганово) 3:0 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Ботев (Горско ново село) 4:3 Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище) 0:8 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Добри дял) - Първомайци 2020 (Първомайци) 1:4 Владислав 2004 (Джулюница) почива XVIII кръг 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Олимпиакос 2018 (Никюп) - Вихър (Добри дял) 1:5 2 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин) 2:1 Ботев (Горско ново село) - Ботев (Дебелец) 3:1 Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец) 2:2 Първомайци (Първомайци) - Владислав 2004 (Джулюница) 3:0 Победа (Кесарево) почива XIX кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Владислав 2004 (Джулюница) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 7:4 Спортист (Козаревец) - Ботев (Горско ново село) 4:1 Ботев (Дебелец) - Росица (Поликраище) 1:2 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево) 8:0 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово) 5:2 Първомайци 2020 (Първомайци) почива XX кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Победа (Кесарево) - Ботев (Дебелец) 1:5 Олимпиакос 2018 (Никюп) - Първомайци 2020 (Първомайци) 0:3 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец) 4:0 Ботев (Горско ново село) - Вихър (Добри дял) 4:1 Янтра (Драганово) - Владислав 2004 (Джулюница) 0:2 Рудановски 1922 (Константин) почива XXI кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Владислав 2004 (Джулюница) - Ботев (Горско ново село) 3:3 Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево) 4:0 Ботев (Дебелец) - Рудановски 1922 (Константин) 2:4 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Първомайци 2020 (Първомайци) - Янтра (Драганово) 2:0 Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище) 1:3 Олимпиакос 2018 (Никюп) почива XXII кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Спортист (Козаревец) 4:1 Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял) 0:1 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Росица (Поликраище) - Владислав 2004 (Джулюница) 4:1 Ботев (Горско ново село) - Първомайци 2020 (Първомайци) 2:1 Янтра (Драганово) - Олимпиакос 2018 (Никюп) 5:0 Ботев (Дебелец) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Първомайци 2020 (Първомайци) XXX 2:2 3:0 1:0 2:1 3:0 10:3 2:0 4:0 9:1 7:0 2. Росица (Поликраище) 0:2 XXX 2:1 4:0 3:2 4:1 3:1 3:1 2:0 4:2 7:1 3. Рудановски 1922 (Константин) 4:5 2:1 XXX 4:1 4:3 2:1 3:1 4:0 3:0 6:1 8:0 4. Спортист (Козаревец) 4:2 1:3 1:0 XXX 4:1 1:1 4:1 4:1 2:0 7:1 4:0 5. Ботев (Горско ново село) 2:1 3:2 1:2 2:4 XXX 5:4 3:1 2:0 4:1 5:0 4:0 6. Владислав 2004 (Джулюница) 1:5 0:3 3:2 0:5 3:3 XXX 4:0 3:1 5:1 7:4 8:0 7. Ботев (Дебелец) 0:3 1:2 2:4 2:2 3:1 0:4 XXX 3:0 1:2 5:0 6:0 8. Янтра (Драганово) 0:1 1:3 0:3 2:2 3:2 0:2 1:0 XXX 1:0 5:0 0:0 9. Вихър (Добри дял) 1:4 1:3 1:3 0:2 1:2 0:2 0:2 5:2 XXX 2:0 10:0 10. Олимпиакос 2018 (Никюп) 0:3 0:1 0:2 1:4 1:2 2:0 0:7 0:4 1:5 XXX 5:3 11. Победа (Кесарево) 0:5 0:8 0:6 0:8 0:3 1:8 1:5 1:3 0:1 4:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Борба

нагоре