ОГ София 2020/21

« ОГ София 2020/21


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ОФК Костенец (Костенец) 16 13 2 1 47:9 41 [+] Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ракитин (Трудовец) 16 9 5 2 44:13 32 3. Козаро (Ботевград) 16 9 4 3 36:19 31 <- 4. Левски (Долна баня) 16 7 4 5 33:21 25 [2 0 0 5:0 6] 5. Рилец (Говедарци) 16 7 4 5 30:25 25 [0 0 2 0:5 0] 6. Левски 1923 (Елин Пелин) 16 6 5 5 20:21 23 7. Звездец (Горна Малина) 16 4 2 10 22:44 14 8. Мътивир (Ихтиман) 16 0 5 11 30:57 5 9. Спортист (Нови хан) 16 1 1 14 11:64 4 --. Пирдоп (Пирдоп) 4 0 0 4 2:23 - [*] Изваден
Бележки - Козаро (Ботевград), 4-ти в ОГ София - запад през изминалия сезон; е преместен в ОГ София - изток. - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин), 2-ри; и Бенковски (гр.Костенец), 4-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - ОФК Костенец (Костенец) се включва в групата. - Козаро (Ботевград) играе домакинските си мачове на ст."Герена" в Ботевград. - Спортист (Нови хан) играе домакинските си мачове в гара Елин Пелин. - След IV кръг Пирдоп (Пирдоп) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Козаро (Ботевград) - регистриран на 24 септември 2020 г., - Левски 1923 (Елин Пелин) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Мътивир (Ихтиман), - ОФК Костенец (Костенец) - регистриран на 23 септември 2020 г., - Пирдоп (Пирдоп) - регистриран на 1 октомври 2020 г., - Рилец (Говедарци) - регистриран на 24 септември 2020 г. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Пирдоп (Пирдоп) - Спортист (Нови хан) 1:5 /анулиран/ 13 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман) 5:2 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Рилец (Говедарци) - ОФК Костенец (Костенец) 1:1 Козаро (Ботевград) - Левски 1923 (Елин Пелин) 1:2 (1:2) Video II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Спортист (Нови хан) 3:1 Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец) 0:0 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски (Долна баня) 2:0 (0:0) Video 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп) 8:1 /анулиран/ Звездец (Горна Малина) - Козаро (Ботевград) 0:4 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 16:00 ч: Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец (Костенец) 3:1 (1:1) в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Мътивир (Ихтиман) 4:3 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:7 /анулиран/ 27 септември 2020 г., неделя, 16:00 ч: Козаро (Ботевград) - Рилец (Говедарци) 5:1 (3:1) Video Левски (Долна баня) - Звездец (Горна Малина) 4:5 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Мътивир (Ихтиман) 4:0 Левски 1923 (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан) 1:0 Ракитин (Трудовец) - Козаро (Ботевград) 2:2 (2:1) 4 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не се явяват. 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Рилец (Говедарци) - Левски (Долна баня) 0:3 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Звездец (Горна Малина) 1:2 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Левски (Долна баня) - Ракитин (Трудовец) 1:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Козаро (Ботевград) - ОФК Костенец (Костенец) 0:1 Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци) анулиран Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3:3 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан) 3:0 Ракитин (Трудовец) - Пирдоп (Пирдоп) анулиран 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Козаро (Ботевград) - Левски (Долна баня) 4:2 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Левски 1923 (Елин Пелин) 4:0 Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман) 2:1 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Левски (Долна баня) - ОФК Костенец (Костенец) 1:2 Пирдоп (Пирдоп) - Козаро (Ботевград) анулиран в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Ракитин (Трудовец) 1:6 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) 1:3 Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина) 0:0 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Мътивир (Ихтиман) 6:3 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Звездец (Горна Малина) 3:0 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин) 4:1 Козаро (Ботевград) - Спортист (Нови хан) 2:0 Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп) анулиран IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Левски (Долна баня) 0:3 7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец) 0:0 Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци) 0:2 8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Костенец (Костенец) анулиран Мътивир (Ихтиман) - Козаро (Ботевград) 2:4 X кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Рилец (Говедарци) 1:0 Звездец (Горна Малина) - Ракитин (Трудовец) 0:3 сл. * * - домакините не предоставят редовни медицински документи. 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Козаро (Ботевград) 0:0 Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня) 1:1 Спортист (Нови хан) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - ОФК Костенец (Костенец) 0:11 (0:6) Video Ракитин (Трудовец) - Рилец (Говедарци) 3:0 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин) 1:0 Козаро (Ботевград) - Звездец (Горна Малина) отложен * * - отложен заради заснежен терен. 30 април 2021 г., петък, 11:00 ч: Козаро (Ботевград) - Звездец (Горна Малина) 3:2 (1:0) Video Мътивир (Ихтиман) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Ракитин (Трудовец) 2:0 (0:0) Video Рилец (Говедарци) - Козаро (Ботевград) отложен * * - отложен заради заснежен терен. 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня) 1:2 Мътивир (Ихтиман) - Спортист (Нови хан) 2:2 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Рилец (Говедарци) - Козаро (Ботевград) 2:2 (1:1) Левски 1923 (Елин Пелин) почива XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - ОФК Костенец (Костенец) 1:4 Левски (Долна баня) - Рилец (Говедарци) 2:0 Козаро (Ботевград) - Ракитин (Трудовец) 1:0 (0:0) Video 11 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Левски 1923 (Елин Пелин) 1:3 Звездец (Горна Малина) почива XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) отложен 18 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Козаро (Ботевград) 4:0 (2:0) Video Звездец (Горна Малина) - Спортист (Нови хан) 2:1 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман) 4:1 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) 1:1 (1:0) Video Рилец (Говедарци) почива XV кръг 24 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Костенец (Костенец) 0:0 Video в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Рилец (Говедарци) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина) 4:4 Левски (Долна баня) - Козаро (Ботевград) 1:1 Ракитин (Трудовец) почива XI кръг - отложен мач 30 април 2021 г., петък, 11:00 ч: Козаро (Ботевград) - Звездец (Горна Малина) 3:2 (1:0) Video XII кръг - отложен мач 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Рилец (Говедарци) - Козаро (Ботевград) 2:2 (1:1) XIV кръг - отложен мач 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) 1:1 (1:0) Video XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 17:00 ч: ОФК Костенец (Костенец) - Левски (Долна баня) 1:0 (1:0) Video Ракитин (Трудовец) - Спортист (Нови хан) 10:0 9 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман) 5:5 Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин) 1:4 Козаро (Ботевград) почива XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Звездец (Горна Малина) - ОФК Костенец (Костенец) 2:5 Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци) 0:2 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец) 1:3 в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Козаро (Ботевград) 0:4 Левски (Долна баня) почива XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Долна баня) - Спортист (Нови хан) 6:0 23 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Козаро (Ботевград) - Мътивир (Ихтиман) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина) 4:1 ОФК Костенец (Костенец) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Костенец (Костенец) XXX 2:0 4:0 1:0 1:0 4:0 3:0 4:0 3:1 --- 2. Ракитин (Трудовец) 3:1 XXX 2:2 1:1 3:0 3:0* 3:0* 6:3 10:0 --- 3. Козаро (Ботевград) 0:1 1:0 XXX 4:2 5:1 1:2 3:2 3:0* 2:0 --- 4. Левски (Долна баня) 1:2 1:1 1:1 XXX 2:0 1:0 4:5 5:2 6:0 --- 5. Рилец (Говедарци) 1:1 0:0 2:2 0:3 XXX 4:1 4:1 5:5 3:0 --- 6. Левски 1923 (Елин Пелин) 0:0 0:0 0:0 2:0 0:2 XXX 0:0 4:1 1:0 --- 7. Звездец (Горна Малина) 2:5 0:3* 0:4 1:2 0:2 1:4 XXX 2:1 2:1 (3:0) 8. Мътивир (Ихтиман) 1:4 1:3 2:4 1:1 1:3 3:3 4:4 XXX 2:2 (8:1) 9. Спортист (Нови хан) 0:11 1:6 0:4 0:3 0:3* 1:3 1:2 4:3 XXX --- 10. Пирдоп (Пирдоп) --- --- --- --- --- (0:7) --- --- (1:5) XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 16 12 3 1 44:9 39 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ком 98 (Годеч) 16 11 4 1 36:15 37 3. Зенит (Церово) 16 9 4 3 58:35 31 4. Драгоман (Драгоман) 16 8 4 4 40:18 28 5. Правец (Правец) 16 6 3 7 20:23 21 6. Спортист 2006 (Драговищица) 16 4 2 10 27:48 14 7. Петърч (Петърч) 16 3 3 10 20:44 12 8. Скравена (Скравена) 16 1 2 13 21:55 5 9. Торнадо 2019 (Безден) 16 4 3 9 23:42 15 [*] Изваден --. Искър 2005 (гара Лакатник) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Козаро (Ботевград), 4-ти в ОГ София - запад през изминалия сезон; е преместен в ОГ София - изток. - Искър 2005 (гара Лакатник), 9-ти през изминалия сезон; първоначално потвърждава участие, но в последствие се отказва непосредствено преди началото на сезона. - Зенит (Церово) играе домакинските си мачове в гара Лакатник. - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд. - Торнадо 2019 (Безден) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Драгоман (Драгоман), - Петърч (Петърч), - Скравена (Скравена) - регистриран на 24 септември 2020 г., - Спортист 2006 (Драговищица), - Торнадо 2019 (Безден) - регистриран на 23 септември 2020 г. - След Х кръг Торнадо 2019 (Безден) отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Зенит (Церово) 4:1 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Петърч (Петърч) - Скравена (Скравена) 4:0 (2:0) Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник) анулиран Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица) 1:0 (0:0) Video 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 1:7 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман) 1:1 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо 2019 (Безден) 0:4 в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Правец (Правец) 3:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Скравена (Скравена) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:4 Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком 98 (Годеч) анулиран III кръг 26 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Скравена (Скравена) 2:0 (0:0) 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Петърч (Петърч) 1:0 (1:0) Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник) анулиран в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - Зенит (Церово) 6:4 (4:1) 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:0 (1:0) IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Скравена (Скравена) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:4 (2:2) Петърч (Петърч) - Правец (Правец) 1:2 (1:1) 4 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Ком 98 (Годеч) 1:1 (0:1) Video 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2 (0:0) Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо 2019 (Безден) анулиран V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман) 0:1 (0:1) в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - Петърч (Петърч) 3:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Скравена (Скравена) 3:2 ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Искър 2005 (гара Лакатник) анулиран Спортист 2006 (Драговищица) - Зенит (Церово) 2:3 (2:1) VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица) анулиран 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Петърч (Петърч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2 Драгоман (Драгоман) - Торнадо 2019 (Безден) 1:1 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Скравена (Скравена) - Зенит (Церово) 3:3 Ком 98 (Годеч) - Правец (Правец) 1:0 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Правец (Правец) - Скравена (Скравена) отложен в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - Ком 98 (Годеч) 1:1 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман) 2:1 Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч) 2:2 Зенит (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник) анулиран 14 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Правец (Правец) - Скравена (Скравена) 3:2 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Скравена (Скравена) - Искър 2005 (гара Лакатник) анулиран 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица) 5:0 Ком 98 (Годеч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:0 Правец (Правец) - Торнадо 2019 (Безден) 1:1 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Петърч (Петърч) - Зенит (Церово) 2:3 IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - Скравена (Скравена) 6:2 в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Драгоман (Драгоман) 1:1 Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч) анулиран 8 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Ком 98 (Годеч) 2:2 8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Правец (Правец) 1:0 VII кръг - отложен мач 14 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Правец (Правец) - Скравена (Скравена) 3:2 X кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец) отложен 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч) 3:4 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Скравена (Скравена) - Петърч (Петърч) 1:2 (0:0) Video ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Торнадо 2019 (Безден) 4:0 сл. * Video * - прекратен в 19' при 1:0, когато футболист на гостите удря съдията. 30 април 2021 г., петък, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец) 1:2 (0:0) Драгоман (Драгоман) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица) 0:3 сл. 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч) отложен * * - отложен заради заснежен терен. 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Скравена (Скравена) 5:0 (2:0) в Правец - изкуствен терен: Правец (Правец) - Зенит (Церово) 2:5 (0:2) Video 30 април 2021 г., петък, 11:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч) 9:0 Ком 98 (Годеч) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Скравена (Скравена) - Драгоман (Драгоман) 1:4 (1:0) Video в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: * Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч) 1:5 * - по взаимна договорка заради лошо състояние на терена в Петърч. 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Торнадо 2019 (Безден) 3:0 сл. Спортист 2006 (Драговищица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 1:3 Правец (Правец) почива XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 16:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Зенит (Церово) 1:1 (0:1) Video 11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Скравена (Скравена) 3:1 (1:1) Правец (Правец) - Петърч (Петърч) 2:2 (2:0) Video Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман) 1:0 Торнадо 2019 (Безден) почива XIV кръг 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Скравена (Скравена) - Ком 98 (Годеч) 0:1 (0:0) Video Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец) 1:0 (0:0) Петърч (Петърч) - Торнадо 2019 (Безден) 3:0 сл. в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица) 9:1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) почива XV кръг 24 април 2021 г., събота, 16:00 ч: в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - Драгоман (Драгоман) 0:3 сл. 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Скравена (Скравена) 10:3 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Петърч (Петърч) 6:0 Правец (Правец) - Ком 98 (Годеч) 1:3 (1:2) Video Спортист 2006 (Драговищица) почива X кръг - отложен мач 30 април 2021 г., петък, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец) 1:2 (0:0) XI кръг - отложен мач 30 април 2021 г., петък, 11:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч) 9:0 XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Скравена (Скравена) - Правец (Правец) 1:1 (1:0) Video 9 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Торнадо 2019 (Безден) 3:0 сл. Драгоман (Драгоман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:3 (0:0) Video Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица) 1:4 (1:1) Зенит (Церово) почива XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 17:00 ч: в кв.Маслово, Костинброд: Торнадо 2019 (Безден) - Правец (Правец) 0:3 сл. 16 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман) 3:6 (2:2) 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Петърч (Петърч) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч) 2:1 (1:1) Video Скравена (Скравена) почива XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Скравена (Скравена) - Торнадо 2019 (Безден) 3:0 сл. Драгоман (Драгоман) - Зенит (Церово) 3:4 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица) 5:1 23 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Правец (Правец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:0 Петърч (Петърч) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) XXX 2:1 1:1 2:1 1:0 2:0 6:0 5:0 4:0* --- 2. Ком 98 (Годеч) 0:0 XXX 4:1 1:0 1:0 5:1 1:0 3:2 3:0* --- 3. Зенит (Церово) 2:2 3:4 XXX 1:1 3:1 9:1 3:0*10:3 3:0* --- 4. Драгоман (Драгоман) 1:3 1:1 3:4 XXX 1:0 5:0 9:0 2:0 1:1 --- 5. Правец (Правец) 1:0 1:3 2:5 0:1 XXX 1:0 2:2 3:2 1:1 --- 6. Спортист 2006 (Драговищица) 1:3 2:2 2:3 3:6 1:2 XXX 2:2 3:1 0:4 --- 7. Петърч (Петърч) 0:2 1:5 2:3 1:1 1:2 1:4 XXX 4:0 3:0* --- 8. Скравена (Скравена) 0:4 0:1 3:3 1:4 1:1 2:4 1:2 XXX 3:0* --- 9. Торнадо 2019 (Безден) 1:7 1:1 6:4 0:3* 0:3* 0:3* 3:1 6:2 XXX --- 10. Искър 2005 (гара Лакатник) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

29 май 2021 г., събота, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
ОФК Костенец (Костенец) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)      2:3 (1:1) Video

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре