ОГ София 2021/22

« ОГ София 2021/22 »


Първа фаза

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ОФК Костенец (гр.Костенец) 10 8 1 1 27:8 25 2. Левски (Долна баня) 10 7 3 0 38:17 24 3. Ракитин (Трудовец) 9 6 3 0 22:3 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Левски 1923 (Елин Пелин) 10 4 3 3 19:12 15 5. Средногорец 2016 (Златица) 9 4 1 4 20:30 13 [+] 6. Рилец (Говедарци) 9 2 3 4 15:18 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Спортист (Нови хан) 9 2 2 5 13:15 8 8. Звездец (Горна Малина) 10 1 2 7 8:16 5 9. Мътивир (Ихтиман) 10 0 0 10 10:53 0
Бележки - Козаро (Ботевград), 3-ти в "А" ОГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "А" ОГ - запад. - Средногорец 2016 (Златица) се включва в групата. - Спортист (Нови хан) играе домакинските си мачове в гара Елин Пелин. - Средногорец 2016 (Златица) играе домакинските си мачове в Мирково. - "А" ОГ София се играе в две фази. В първата фаза 19-те отбора в групата са разделени в две подгрупи - една от 9 и една от 10 отбора. Във всяка подгрупа отборите се срещат помежду си като домакин и гост, в общо 16 (или 18) мача за отбор в 18 кръга. Във втората фаза отборите се разпределят в три нови подгрупи: първа с 6 отбора (заелите 1-3 място в двете подгрупи от Първа фаза), втора с 6 отбора (заелите 4-6 място в двете подгрупи от Първа фаза) и трета със 7 отбора (заелите 7-9/10 място в двете групи от Първа фаза). Отборите в първа група разпределят 1-6 място в крайното класиране, тези във втора група - 7-12 място; а тези в трета група - 13-19 място. Всички отбори започват Втора фаза с нуле актив, като всеки отбор се среща с отборите от своята подгрупа по веднъж в общо 5 мача за отбор в 5 кръга (за първа и втора групи) и 6 мача за отбор в 7 кръга (за отборите от трета група). I кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман) 7:0 Левски (Долна баня) - Средногорец 2016 (Златица) 6:1 (2:0) 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина) 1:0 Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец) 0:0 Video Спортист (Нови хан) почива II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - Рилец (Говедарци) 2:2 Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:0 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня) 1:6 в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:2 Ракитин (Трудовец) почива III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан) 0:2 (0:1) Video Ракитин (Трудовец) - Средногорец 2016 (Златица) 9:1 (6:0) 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман) 7:2 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Долна баня) - Звездец (Горна Малина) 2:0 ОФК Костенец (гр.Костенец) почива IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци) 0:1 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец) 1:4 в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Левски (Долна баня) 1:2 (1:0) ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3:1 Средногорец 2016 (Златица) почива V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Левски (Долна баня) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:3 (2:2) Video Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина) 1:0 (0:0) в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - Мътивир (Ихтиман) 5:0 (2:0) 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан) 1:1 Левски 1923 (Елин Пелин) почива VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Средногорец 2016 (Златица) 2:3 (1:2) Video Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски (Долна баня) 1:1 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Ракитин (Трудовец) 0:1 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци) 4:0 Мътивир (Ихтиман) почива VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 4:0 (4:0) в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - Спортист (Нови хан) 3:2 (3:0) 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин) 2:3 Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина) 1:3 Левски (Долна баня) почива VIII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски (Долна баня) - Рилец (Говедарци) 4:2 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Левски 1923 (Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец) 0:0 Video 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Мътивир (Ихтиман) 5:0 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Средногорец 2016 (Златица) 3:0 Звездец (Горна Малина) почива IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) 1:1 (0:0) в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - Левски 1923 (Елин Пелин) 2:1 Звездец (Горна Малина) - Спортист (Нови хан) 2:2 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:5 Рилец (Говедарци) почива X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Звездец (Горна Малина) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:2 (0:1) Video Ракитин (Трудовец) - Рилец (Говедарци) 2:0 (1:0) Video 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин) 1:3 в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - Левски (Долна баня) 3:5 Спортист (Нови хан) почива XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман) 8:4 Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина) 3:1 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Рилец (Говедарци) - Средногорец 2016 (Златица) отложен ОФК Костенец (гр.Костенец) - Спортист (Нови хан) 4:0 27 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Рилец (Говедарци) - Средногорец 2016 (Златица) - Ракитин (Трудовец) почива XI кръг - отложен мач 27 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Рилец (Говедарци) - Средногорец 2016 (Златица) - XII кръг пролет 2022 г.: в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) - в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец (гр.Костенец) почива XIII кръг Ракитин (Трудовец) - Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня) - Спортист (Нови хан) - Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - Средногорец 2016 (Златица) почива XIV кръг ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски (Долна баня) - в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина) - Ракитин (Трудовец) - Мътивир (Ихтиман) - Средногорец 2016 (Златица) - Левски 1923 (Елин Пелин) почива XV кръг в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - Звездец (Горна Малина) - Ракитин (Трудовец) - Спортист (Нови хан) - Рилец (Говедарци) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман) почива XVI кръг Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец) - в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Средногорец 2016 (Златица) - Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня) почива XVII кръг Мътивир (Ихтиман) - Спортист (Нови хан) - в Мирково: Средногорец 2016 (Златица) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец) - Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци) - Левски (Долна баня) - Звездец (Горна Малина) почива XVIII кръг Левски (Долна баня) - Ракитин (Трудовец) - Левски 1923 (Елин Пелин) - Средногорец 2016 (Златица) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман) - в гара Елин Пелин: Спортист (Нови хан) - Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Костенец (гр.Костенец) XXX -:- -:- 3:1 3:0 4:0 4:0 1:0 -:- 2. Левски (Долна баня) 3:3 XXX -:- -:- 6:1 4:2 -:- 2:0 8:4 3. Ракитин (Трудовец) 4:0 1:1 XXX -:- 9:1 2:0 -:- 1:0 -:- 4. Левски 1923 (Елин Пелин) -:- 1:1 0:0 XXX -:- -:- 0:2 3:1 7:0 5. Средногорец 2016 (Златица) -:- 3:5 -:- 2:1 XXX 2:2 3:2 -:- 5:0 6. Рилец (Говедарци) -:- -:- 0:0 2:3 -:- XXX 1:1 -:- 7:2 7. Спортист (Нови хан) 0:2 1:2 0:1 -:- -:- -:- XXX -:- 5:0 8. Звездец (Горна Малина) 0:2 -:- -:- 0:0 2:3 0:1 2:2 XXX -:- 9. Мътивир (Ихтиман) 0:5 1:6 1:4 1:3 -:- -:- -:- 1:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Драгоман (Драгоман) 11 9 0 2 36:14 27 2. Ком 98 (Годеч) 11 8 0 3 34:11 24 3. Сините орли (Своге) 11 6 3 2 41:16 21 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Правец (Правец) 11 6 2 3 25:20 20 5. Зенит (Церово) 11 6 0 5 35:26 18 6. Козаро (Ботевград) 11 4 4 3 18:16 16 <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Скравена (Скравена) 11 4 2 5 16:22 14 8. Спортист 2006 (Драговищица) 11 3 1 7 20:40 10 9. Петърч (Петърч) 11 3 0 8 10:27 9 10. Спортист 2009 II (Своге) 11 0 0 11 9:52 0 [+]
Бележки - Козаро (Ботевград), 3-ти в "А" ОГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "А" ОГ - запад. - Сините орли (Своге) и Спортист 2009 II (Своге) се включват в групата. - Зенит (Церово) играе домакинските си мачове в гара Лакатник. - Козаро (Ботевград) играе домакинските си мачове в Скравена. - Сините орли (Своге) и Спортист 2009 II (Своге) играят домакинските си мачове на Градски стадион - помощен терен в Своге. - "А" ОГ София се играе в две фази. В първата фаза 19-те отбора в групата са разделени в две подгрупи - една от 9 и една от 10 отбора. Във всяка подгрупа отборите се срещат помежду си като домакин и гост, в общо 16 (или 18) мача за отбор в 18 кръга. Във втората фаза отборите се разпределят в три нови подгрупи: първа с 6 отбора (заелите 1-3 място в двете подгрупи от Първа фаза), втора с 6 отбора (заелите 4-6 място в двете подгрупи от Първа фаза) и трета със 7 отбора (заелите 7-9/10 място в двете групи от Първа фаза). Отборите в първа група разпределят 1-6 място в крайното класиране, тези във втора група - 7-12 място; а тези в трета група - 13-19 място. Всички отбори започват Втора фаза с нуле актив, като всеки отбор се среща с отборите от своята подгрупа по веднъж в общо 5 мача за отбор в 5 кръга (за първа и втора групи) и 6 мача за отбор в 7 кръга (за отборите от трета група). I кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Сините орли (Своге) - Драгоман (Драгоман) 2:0 (0:0) Video 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Спортист 2009 II (Своге) 5:0 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица) 5:2 (1:2) Video Скравена (Скравена) - Козаро (Ботевград) 0:0 Ком 98 (Годеч) - Петърч (Петърч) 3:0 (2:0) II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Ком 98 (Годеч) 3:1 (0:0) Спортист 2009 II (Своге) - Скравена (Скравена) 1:5 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч) 2:0 (0:0) в Правец: Козаро (Ботевград) - Сините орли (Своге) 1:1 (0:0) Video 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Правец (Правец) - Зенит (Церово) 3:0 (1:0) Video III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Сините орли (Своге) - Спортист 2009 II (Своге) 5:1 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица) 9:4 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Скравена (Скравена) - Правец (Правец) 0:4 (0:1) Video Ком 98 (Годеч) - Козаро (Ботевград) 2:0 (2:0) Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман) 0:6 (0:1) IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Правец: Козаро (Ботевград) - Петърч (Петърч) 2:0 (0:0) Спортист 2009 II (Своге) - Ком 98 (Годеч) 0:7 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман) 0:2 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Правец (Правец) - Сините орли (Своге) 1:1 (0:1) Video в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Скравена (Скравена) 4:0 V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Козаро (Ботевград) 4:1 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Скравена (Скравена) - Спортист 2006 (Драговищица) 4:1 (1:1) Video Сините орли (Своге) - Зенит (Церово) 4:1 Ком 98 (Годеч) - Правец (Правец) 8:1 (4:0) Петърч (Петърч) - Спортист 2009 II (Своге) 3:1 (2:1) VI кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Козаро (Ботевград) 1:1 (1:1) 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 2009 II (Своге) - Драгоман (Драгоман) 1:8 Правец (Правец) - Петърч (Петърч) 2:1 в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч) 1:4 Скравена (Скравена) - Сините орли (Своге) 2:2 VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Петърч (Петърч) - Зенит (Церово) 2:1 (2:0) Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец) 1:0 (0:0) Video 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Сините орли (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица) 11:2 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Скравена (Скравена) 4:0 в Правец: Козаро (Ботевград) - Спортист 2009 II (Своге) 4:1 VIII кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2009 II (Своге) 5:1 Сините орли (Своге) - Ком 98 (Годеч) 1:2 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Правец (Правец) - Козаро (Ботевград) 2:2 (1:1) Video в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Драгоман (Драгоман) 3:4 (1:2) Скравена (Скравена) - Петърч (Петърч) 1:0 IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Скравена (Скравена) 3:0 Спортист 2009 II (Своге) - Правец (Правец) 0:3 (0:1) 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица) 1:2 Петърч (Петърч) - Сините орли (Своге) 0:8 (0:4) Video в Правец: Козаро (Ботевград) - Зенит (Церово) 2:4 (1:2) Video X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Драгоман (Драгоман) - Сините орли (Своге) 2:5 (1:1) 28 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец) 1:2 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 2009 II (Своге) - Зенит (Церово) 1:3 (1:1) в Скравена: Козаро (Ботевград) - Скравена (Скравена) 1:0 (0:0) Video Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч) 0:1 XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Сините орли (Своге) - Козаро (Ботевград) 1:4 (0:3) Скравена (Скравена) - Спортист 2009 II (Своге) 4:2 (1:1) Video в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Правец (Правец) 4:2 (2:1) 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица) 4:0 сл. * * - прекратен в 5' при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман) 1:3 (0:1) Video XII кръг пролет 2022 г.: Спортист 2006 (Драговищица) - Зенит (Церово) - Правец (Правец) - Скравена (Скравена) - Спортист 2009 II (Своге) - Сините орли (Своге) - Козаро (Ботевград) - Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч) - XIII кръг Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч) - Козаро (Ботевград) - Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 II (Своге) - Сините орли (Своге) - Правец (Правец) - Скравена (Скравена) - Зенит (Церово) - XIV кръг Спортист 2006 (Драговищица) - Скравена (Скравена) - в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Сините орли (Своге) - Правец (Правец) - Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 II (Своге) - Петърч (Петърч) - Козаро (Ботевград) - Драгоман (Драгоман) - XV кръг Козаро (Ботевград) - Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман) - Спортист 2009 II (Своге) - Петърч (Петърч) - Правец (Правец) - Ком 98 (Годеч) - Зенит (Церово) - Сините орли (Своге) - Скравена (Скравена) - XVI кръг Спортист 2006 (Драговищица) - Сините орли (Своге) - Скравена (Скравена) - Ком 98 (Годеч) - в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Петърч (Петърч) - Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман) - Спортист 2009 II (Своге) - Козаро (Ботевград) - XVII кръг Спортист 2009 II (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица) - Козаро (Ботевград) - Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман) - Зенит (Церово) - Петърч (Петърч) - Скравена (Скравена) - Ком 98 (Годеч) - Сините орли (Своге) - XVIII кръг Спортист 2006 (Драговищица) - Ком 98 (Годеч) - Сините орли (Своге) - Петърч (Петърч) - Скравена (Скравена) - Драгоман (Драгоман) - в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Козаро (Ботевград) - Правец (Правец) - Спортист 2009 II (Своге) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Драгоман (Драгоман) XXX 3:1 2:5 1:0 -:- 4:1 3:0 -:- -:- -:- 2. Ком 98 (Годеч) 1:3 XXX -:- 8:1 -:- 2:0 4:0 1:2 3:0 -:- 3. Сините орли (Своге) 2:0 1:2 XXX -:- 4:1 1:4 -:- 11:2 -:- 5:1 4. Правец (Правец) -:- -:- 1:1 XXX 3:0 2:2 -:- 5:2 2:1 -:- 5. Зенит (Церово) 3:4 1:4 -:- 4:2 XXX -:- 4:0 9:4 -:- 5:0 6. Козаро (Ботевград) -:- -:- 1:1 -:- 2:4 XXX 1:0 -:- 2:0 4:1 7. Скравена (Скравена) -:- -:- 2:2 0:4 -:- 0:0 XXX 4:1 1:0 4:2 8. Спортист 2006 (Драговищица) 0:2 -:- -:- 1:2 -:- 1:1 -:- XXX 2:0 5:1 9. Петърч (Петърч) 0:6 0:1 0:8 -:- 2:1 -:- -:- 4:0* XXX 3:1 10. Спортист 2009 II (Своге) 1:8 0:7 -:- 0:3 1:3 -:- 1:5 -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

нагоре


Втора фаза

Втора група

нагоре


Втора фаза

Трета група

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре