ОГ Варна 2021/22

« ОГ Варна 2021/22


"А" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Суворово (Суворово) 20 16 2 2 46:9 50 [*] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Черноморец 2003 (Бяла) 20 14 4 2 59:14 46 3. Атлетик (Провадия) 20 13 3 4 51:24 42 4. Девня 2005 (Девня) 20 10 3 7 34:23 33 5. Белослав 1918 (Белослав) 20 9 3 8 38:21 30 6. Аксаково (Аксаково) 20 8 4 8 32:27 28 7. Черноморец 1946 (Чернево) 20 8 2 10 27:33 26 8. Вихър 2016 (Вълчи дол) 20 7 2 11 26:50 23 9. Устрем (Караманите) 20 4 2 14 17:57 14 10. Провадия (Провадия) 19 4 2 13 17:44 14 [*] Изваден 11. Камчиец 1945 (Дългопол) 19 1 3 15 9:54 6 [*] Изваден
Бележки - С началото на сезона влиза в сила извършеното на 12 февруари 2021 г. преименуване на Суворово 1 (Суворово) в Суворово. - Тополи 2010 (Тополи), 13-ти в Североизточна Трета лига през изминалия сезон; се отказва от участие. Отборът не заявява участие и в ОГ Варна. - Ботев (Брестак), 8-ми; и Моряк 16 (Старо Оряхово), 12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Девня 2005 (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня. - След ХIII кръг Провадия (Провадия) се отказва от по-нататъшно участие по организационни и финансови причини. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. Вторият отбор на клуба продължава участието си в "Б" ОГ. - На 23 март 2022 г. ИК на БФС прекратява членството на Камчиец 1945 (Дългопол) като клуб в съюза заради участието му в организиран на 18 март 2022 г. конгрес, който настоящото ръководство на БФС не признава за редовен. Като следствие от това всички негови отбори; участващи в първенства, организирани от БФС; се изваждат от съответните групи. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. На 7 април 2022 г. ИК на БФС разрешава на детско-юношеските отбори на така изключените клубове да продължат участие в първенствата си. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Провадия (Провадия) - Суворово (Суворово) 0:2 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Камчиец 1945 (Дългопол) 9:1 Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня) 2:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите) 2:0 Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия) 2:4 Белослав 1918 (Белослав) почива II кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Суворово (Суворово) - Атлетик (Провадия) 0:1 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:0 Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав) 1:2 Камчиец 1945 (Дългопол) - Аксаково (Аксаково) 0:0 Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива III кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово (Суворово) 0:1 Аксаково (Аксаково) - Провадия (Провадия) 3:2 Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня) 0:2 Атлетик (Провадия) - Устрем (Караманите) 1:1 Черноморец 1946 (Чернево) почива IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Суворово (Суворово) - Устрем (Караманите) 1:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:1 Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 3:1 Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково (Аксаково) 2:2 Атлетик (Провадия) почива V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово) 2:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия) 2:2 Черноморец 1946 (Чернево) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 2:2 Устрем (Караманите) почива VI кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Устрем (Караманите) 1:0 Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия) 1:4 Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:1 Черноморец 2003 (Бяла) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:0 Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав) 2:0 Суворово (Суворово) почива VII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Суворово (Суворово) 0:3 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аксаково (Аксаково) 2:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:2 Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия) 2:5 Устрем (Караманите) - Камчиец 1945 (Дългопол) 1:1 Девня 2005 (Девня) почива VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Суворово (Суворово) - Девня 2005 (Девня) 3:0 24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Провадия (Провадия) - Устрем (Караманите) 1:4 Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия) 4:1 Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:2 Белослав 1918 (Белослав) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:1 Камчиец 1945 (Дългопол) почива IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово (Суворово) 0:0 31 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав) 2:1 Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково) 4:1 Устрем (Караманите) - Черноморец 2003 (Бяла) отложен Девня 2005 (Девня) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 сл. 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Устрем (Караманите) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:3 Провадия (Провадия) почива X кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Суворово (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 6:0 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 1:0 Аксаково (Аксаково) - Устрем (Караманите) 2:0 Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия) 1:2 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:0 Черноморец 2003 (Бяла) почива IX кръг - отложен мач 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Устрем (Караманите) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:3 XI кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Суворово (Суворово) 1:2 Атлетик (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:0 Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав) отложен Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:3 Камчиец 1945 (Дългопол) - Провадия (Провадия) 1:2 6 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав) 0:1 Аксаково (Аксаково) почива XI кръг - отложен мач 6 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав) 0:1 XII кръг 12 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Суворово (Суворово) - Провадия (Провадия) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 13 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:1 Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково) 2:1 Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол) отложен Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 4:0 10 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:2 Белослав 1918 (Белослав) почива XIII кръг 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Атлетик (Провадия) - Суворово (Суворово) 0:2 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите) 3:0 Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня) 0:0 Аксаково (Аксаково) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 Черноморец 2003 (Бяла) - Провадия (Провадия) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Вихър 2016 (Вълчи дол) почива XIV кръг 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла) 3:0 27 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Провадия (Провадия) - Аксаково (Аксаково) 0:3 сл. Камчиец 1945 (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав) 0:3 сл. Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1 Устрем (Караманите) - Атлетик (Провадия) 0:6 Черноморец 1946 (Чернево) почива XV кръг 2 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Устрем (Караманите) - Суворово (Суворово) 0:6 3 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня) 0:3 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 сл. Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия) 3:0 сл. Аксаково (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:0 Атлетик (Провадия) почива XVI кръг 9 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково) 2:1 10 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Белослав 1918 (Белослав) 2:1 Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3 сл. Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 сл. Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия) 2:0 Устрем (Караманите) почива XII кръг - отложен мач 10 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:2 XVII кръг 17 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Устрем (Караманите) - Девня 2005 (Девня) 0:5 Атлетик (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 сл. Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия) 3:0 сл. Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:2 Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково) 2:0 Суворово (Суворово) почива XVIII кръг 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Суворово (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) 1:0 1 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Аксаково (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:2 Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец 1946 (Чернево) 5:1 Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия) 0:3 сл. Камчиец 1945 (Дългопол) - Устрем (Караманите) 0:3 сл. Девня 2005 (Девня) почива XIX кръг 7 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Суворово (Суворово) 2:2 8 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия) 3:0 сл. Атлетик (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково) 3:2 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Белослав 1918 (Белослав) 0:5 Камчиец 1945 (Дългопол) почива XX кръг 14 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Суворово (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:2 15 май 2022 г., неделя, 13:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:0 Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 0:1 Черноморец 2003 (Бяла) - Устрем (Караманите) 10:0 15 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Девня 2005 (Девня) 0:3 сл. Провадия (Провадия) почива XXI кръг 22 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Суворово (Суворово) 0:3 сл. Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия) 3:0 сл. в Аксаково: Устрем (Караманите) - Аксаково (Аксаково) 2:4 Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 3:0 Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1 Черноморец 2003 (Бяла) почива XXII кръг 29 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Суворово (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Провадия) 2:4 Белослав 1918 (Белослав) - Устрем (Караманите) 8:0 Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня) 5:1 Провадия (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол) анулиран Аксаково (Аксаково) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Суворово (Суворово) XXX 3:0 0:1 3:0 1:0 2:1 1:0 5:2 1:0 3:0* 6:0 2. Черноморец 2003 (Бяла) 0:1 XXX 4:1 5:1 2:1 2:2 5:1 5:0 10:0 3:0* 9:1 3. Атлетик (Провадия) 0:2 1:1 XXX 2:2 3:0 4:1 4:0 5:0 1:1 2:5 3:0* 4. Девня 2005 (Девня) 2:2 0:3 2:0 XXX 1:2 2:1 0:1 3:1 1:0 3:0* 3:0* 5. Белослав 1918 (Белослав) 0:3 1:1 1:2 0:0 XXX 2:0 2:0 7:1 8:0 3:0* 0:0 6. Аксаково (Аксаково) 2:0 0:0 0:1 2:1 2:0 XXX 2:2 1:2 2:0 3:2 3:0 7. Черноморец 1946 (Чернево) 1:2 0:2 2:4 0:3 2:1 3:2 XXX 2:1 3:0 3:0* 3:0 8. Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:0 1:2 2:4 0:2 0:5 2:1 1:0 XXX 2:0 2:2 3:0* 9. Устрем (Караманите) 0:6 0:3 0:6 0:5 0:1 2:4 2:0 1:2 XXX 3:0* 1:1 10. Провадия (Провадия) 0:2 0:1 0:3* 1:0 3:1 0:3* 1:1 0:3* 1:4 XXX --- 11. Камчиец 1945 (Дългопол) 0:3* 0:1 1:4 0:3* 0:3* 0:0 0:3* 5:1 0:3* 1:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Фратрия (Бенковски) 10 9 0 1 29:8 27 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Провадия II (Провадия) 10 6 1 3 18:11 19 [1 1 0 5:4 4] 3. Бабушки орли Радиян (Момчилово) 10 6 1 3 32:18 19 [0 1 1 4:5 1] 4. Вихър 2016 II (Вълчи дол) 10 5 0 5 19:20 15 [+] 5. Спортист (Михалич) 10 3 0 7 11:21 9 6. Спринт (Белоградец) 10 0 0 10 0:31 0 -. Сини вир (Цонево) 2 0 0 2 1:17 - [*] Изваден
Бележки - Вихър 2016 II (Вълчи дол) и Фратрия (Бенковски) се включват в групата. - Фратрия (Бенковски) играе домакинските си мачове в Старо Оряхово. - На 12 октомври 2021 г. Сини вир (Цонево) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от IV кръг срещу Спортист (Михалич). Резултатите му се анулират. I кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Спортист (Михалич) 2:4 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Старо Оряхово: Фратрия (Бенковски) - Провадия II (Провадия) 3:1 Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Сини вир (Цонево) 5:1 /анулиран/ Спринт (Белоградец) почива II кръг 25 септември 2021 г., събота, 16:00 ч: Провадия II (Провадия) - Бабушки орли (Момчилово) 1:1 Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Фратрия (Бенковски) 2:0 26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран. Спортист (Михалич) почива III кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Вихър 2016 II (Вълчи дол) 7:4 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спринт (Белоградец) - Провадия II (Провадия) отложен 3 октомври 2021 г., неделя, 16:30 ч: в Старо Оряхово: Фратрия (Бенковски) - Спортист (Михалич) 3:1 13 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Провадия II (Провадия) 0:3 сл. Сини вир (Цонево) почива IV кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец) 3:0 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Сини вир (Цонево) 12:0 сл. * /анулиран/ * - прекратен в 63' при 9:0, когато гостите напускат терена. в Старо Оряхово: Фратрия (Бенковски) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) 4:2 Провадия II (Провадия) почива V кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Спортист (Михалич) 4:0 Спринт (Белоградец) - Фратрия (Бенковски) 0:3 Сини вир (Цонево) - Провадия II (Провадия) анулиран Вихър 2016 II (Вълчи дол) почива VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Сини вир (Цонево) анулиран 24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия II (Провадия) отложен Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Спринт (Белоградец) 3:0 20 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия II (Провадия) отложен 17 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия II (Провадия) 0:2 Фратрия (Бенковски) почива VII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Провадия II (Провадия) - Вихър 2016 II (Вълчи дол) отложен 31 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) отложен 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Сини вир (Цонево) - Фратрия (Бенковски) анулиран 6 ноември 2021 г., събота, 14:45 ч: Провадия II (Провадия) - Вихър 2016 II (Вълчи дол) 0:2 6 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) 0:3 сл. Бабушки орли Радиян (Момчилово) почива VII кръг - отложен мач 6 ноември 2021 г., събота, 14:45 ч: Провадия II (Провадия) - Вихър 2016 II (Вълчи дол) 0:2 VII кръг - отложен мач 6 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) 0:3 сл. III кръг - отложен мач 13 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Провадия II (Провадия) 0:3 сл. VI кръг - отложен мач 20 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия II (Провадия) отложен VIII кръг 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Михалич) - Вихър 2016 II (Вълчи дол) 0:3 сл. Провадия II (Провадия) - Фратрия (Бенковски) 0:2 Бабушки орли Радиян (Момчилово) почива Спринт (Белоградец) почива IX кръг 2 април 2022 г., събота, 16:00 ч: в Старо Оряхово: Фратрия (Бенковски) - Вихър 2016 II (Вълчи дол) 3:0 3 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Бабушки орли (Момчилово) - Провадия II (Провадия) 3:4 Спортист (Михалич) почива Спринт (Белоградец) почива X кръг 9 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Бабушки орли (Момчилово) 0:4 10 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Фратрия (Бенковски) 0:3 Провадия II (Провадия) - Спринт (Белоградец) 4:0 XI кръг 17 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Спринт (Белоградец) - Вихър 2016 II (Вълчи дол) 0:3 17 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Фратрия (Бенковски) отложен 21 май 2022 г., събота, 16:00 ч: във Вълчи дол: Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Фратрия (Бенковски) 2:5 Спортист (Михалич) почива Провадия II (Провадия) почива VI кръг - отложен мач 17 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия II (Провадия) 0:2 XIV кръг - изтеглен мач 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Провадия II (Провадия) 0:2 XII кръг 1 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Михалич) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) отложен в Старо Оряхово: Фратрия (Бенковски) - Спринт (Белоградец) 3:0 сл. 29 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Михалич) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) 0:3 сл. Вихър 2016 II (Вълчи дол) почива Провадия II (Провадия) почива XIII кръг 7 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Провадия II (Провадия) - Спортист (Михалич) 1:0 8 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спринт (Белоградец) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) 0:3 Вихър 2016 II (Вълчи дол) почива Фратрия (Бенковски) почива XIV кръг 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Провадия II (Провадия) 0:2 15 май 2022 г., неделя, 13:00 ч: Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) 3:0 сл. 15 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 2016 II (Вълчи дол) - Провадия II (Провадия) изтеглен Бабушки орли Радиян (Момчилово) почива Фратрия (Бенковски) почива XI кръг - отложен мач 21 май 2022 г., събота, 16:00 ч: във Вълчи дол: Бабушки орли Радиян (Момчилово) - Фратрия (Бенковски) 2:5 XII кръг - отложен мач 29 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Михалич) - Бабушки орли Радиян (Момчилово) 0:3 сл.
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Фратрия (Бенковски) XXX 3:1 4:2 3:0 3:1 3:0* --- 2. Провадия II (Провадия) 0:2 XXX 1:1 0:2 1:0 4:0 --- 3. Бабушки орли Радиян (Момчилово) 2:5 3:4 XXX 7:4 4:0 3:0 (5:1) 4. Вихър 2016 II (Вълчи дол) 2:0 0:2 0:4 XXX 2:4 3:0 --- 5. Спортист (Михалич) 0:3 0:2 0:3* 0:3* XXX 3:0*(12:0) 6. Спринт (Белоградец) 0:3 0:3* 0:3 0:3 0:3* XXX --- 7. Сини вир (Цонево) --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре