ОГ Враца 2021/22

« ОГ Враца 2021/22 »


"А" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Искър 1923 (Роман) 8 7 1 0 28:8 22 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Огоста (Хайредин) 9 6 2 1 21:10 20 3. Манастирище 2020 (Манастирище) 9 5 1 3 28:21 16 4. Миньор 2017 (Згориград) 8 4 3 1 25:15 15 5. Монолит (Бяла Слатина) 8 4 1 3 19:21 13 6. Септември 98 (Гложене) 9 3 3 3 15:14 12 7. Скала 2015 (Оселна) 8 1 4 3 7:10 7 [0 1 0 0:0 1, -3 обща ГР] 8. Бутан (Бутан) 9 2 1 6 10:28 7 [0 1 0 0:0 1, -18 обща ГР] 9. Ботев (Рогозен) 9 1 1 7 13:24 4 [0 1 0 5:5 1, 5 гола на чужд терен] ------------------------------------------------------------------- 10. Академия Ботев (Враца) 9 1 1 7 15:30 4 [0 1 0 5:5 1, 0 гола на чужд терен]
Бележки - ОГ Враца е разделена на "А" ОГ и "Б" ОГ за този сезон. В "А" ОГ се включват първите 10 отбора в крайното класиране за миналия сезон, а в "Б" ОГ - останалите отбори. - На 2 август 2021 г. Първа атомна (Козлодуй), 14-ти в Северозападна Трета лига през изминалия сезон; се отказва от участие. Отборът не се включва в "А" ОГ, но заявява участие в "Б" ОГ Враца. - Скала 2015 (Оселна) играе домакинските си мачове в Зверино. I кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Манастирище 2020 (Манастирище) 6:3 (4:1) Монолит (Бяла Слатина) - Ботев (Рогозен) 4:2 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Миньор 2017 (Згориград) - Академия Ботев (Враца) 4:0 Бутан (Бутан) - Септември 98 (Гложене) 0:2 (0:1) в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин) 2:2 II кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна) 0:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Академия Ботев (Враца) - Ботев (Рогозен) 5:5 Огоста (Хайредин) - Монолит (Бяла Слатина) 5:0 Манастирище 2020 (Манастирище) - Бутан (Бутан) 8:1 Миньор 2017 (Згориград) - Искър 1923 (Роман) отложен III кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Академия Ботев (Враца) 5:3 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Бутан (Бутан) - Миньор 2017 (Згориград) 2:5 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Манастирище 2020 (Манастирище) 2:3 Монолит (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене) 3:0 Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин) 1:2 IV кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Бутан (Бутан) отложен 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Академия Ботев (Враца) - Огоста (Хайредин) 0:2 Септември 98 (Гложене) - Ботев (Рогозен) 5:3 Манастирище 2020 (Манастирище) - Монолит (Бяла Слатина) 3:1 Миньор 2017 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна) 2:0 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Бутан (Бутан) 6:1 V кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман) 1:1 (1:0) Ботев (Рогозен) - Манастирище 2020 (Манастирище) 0:1 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Бутан (Бутан) - Академия Ботев (Враца) 2:1 (0:1) Монолит (Бяла Слатина) - Миньор 2017 (Згориград) 4:4 Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене) 2:2 VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Монолит (Бяла Слатина) 3:0 (1:0) 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Академия Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Манастирище 2020 (Манастирище) - Огоста (Хайредин) 1:2 Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Рогозен) 3:0 Бутан (Бутан) - Скала 2015 (Оселна) 0:0 VII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Монолит (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан) 3:2 Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман) 0:3 Септември 98 (Гложене) - Манастирище 2020 (Манастирище) 1:2 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Академия Ботев (Враца) 2:0 Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград) 3:1 (3:0) VIII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин) 2:0 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Академия Ботев (Враца) - Манастирище 2020 (Манастирище) 4:3 Миньор 2017 (Згориград) - Септември 98 (Гложене) 2:2 Бутан (Бутан) - Ботев (Рогозен) 1:0 в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Бяла Слатина) отложен IV кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Бутан (Бутан) 6:1 IX кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна) 2:0 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Монолит (Бяла Слатина) - Академия Ботев (Враца) 4:2 Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан) 3:1 Септември 98 (Гложене) - Искър 1923 (Роман) 0:2 Манастирище 2020 (Манаст.) - Миньор 2017 (Згориград) 4:4 X кръг пролет 2022 г.: Академия Ботев (Враца) - Миньор 2017 (Згориград) - Манастирище 2020 (Манастирище) - Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене) - Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен) - Монолит (Бяла Слатина) - XI кръг Ботев (Рогозен) - Академия Ботев (Враца) - Монолит (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин) - в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене) - Бутан (Бутан) - Манастирище 2020 (Манастирище) - Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград) - XII кръг Академия Ботев (Враца) - Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград) - Бутан (Бутан) - Манастирище 2020 (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене) - Монолит (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен) - XIII кръг Огоста (Хайредин) - Академия Ботев (Враца) - Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене) - Монолит (Бяла Слатина) - Манастирище 2020 (Манастирище) - в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград) - Бутан (Бутан) - Искър 1923 (Роман) - XIV кръг Академия Ботев (Враца) - Бутан (Бутан) - Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Бяла Слатина) - Манастирище 2020 (Манастирище) - Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин) - XV кръг Септември 98 (Гложене) - Академия Ботев (Враца) - Огоста (Хайредин) - Манастирище 2020 (Манастирище) - Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман) - в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Бутан (Бутан) - XVI кръг Академия Ботев (Враца) - Скала 2015 (Оселна) - Бутан (Бутан) - Монолит (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин) - Манастирище 2020 (Манастирище) - Септември 98 (Гложене) - XVII кръг Манастирище 2020 (Манастирище) - Академия Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен) - Бутан (Бутан) - Монолит (Бяла Слатина) - Скала 2015 (Оселна) - XVIII кръг Академия Ботев (Враца) - Монолит (Бяла Слатина) - в Зверино: Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен) - Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград) - Манастирище 2020 (Манаст.) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Искър 1923 (Роман) XXX 2:0 6:3 -:- 3:0 -:- -:- 6:1 -:- 5:3 2. Огоста (Хайредин) -:- XXX -:- 3:1 5:0 2:2 -:- 3:1 -:- -:- 3. Манастирище 2020 (Манастирище) -:- 1:2 XXX 4:4 3:1 -:- -:- 8:1 -:- -:- 4. Миньор 2017 (Згориград) -:- -:- -:- XXX -:- 2:2 2:0 -:- 3:0 4:0 5. Монолит (Бяла Слатина) -:- -:- -:- 4:4 XXX 3:0 -:- 3:2 4:2 4:2 6. Септември 98 (Гложене) 0:2 -:- 1:2 -:- -:- XXX 0:0 -:- 5:3 -:- 7. Скала 2015 (Оселна) 1:1 2:2 2:3 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 2:0 8. Бутан (Бутан) -:- -:- -:- 2:5 -:- 0:2 0:0 XXX 1:0 2:1 9. Ботев (Рогозен) 0:3 1:2 0:1 -:- -:- -:- 2:0 -:- XXX -:- 10. Академия Ботев (Враца) -:- 0:2 4:3 -:- -:- 0:3* -:- -:- 5:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Искър 1923 II (Роман) 9 7 1 1 19:8 22 [+] ------------------------------------------------------------------- 2. Ботевъ (Брусен) 9 5 3 1 25:9 18 3. Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 8 5 2 1 38:12 17 [+] 4. Скът (Алтимир) 9 5 2 2 22:6 17 [+] 5. Милин камък (Баница) 9 4 2 3 17:15 14 [+] [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 6. Дунав 2016 (Селановци) 9 4 2 3 12:17 14 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 7. Строител (Кунино) 9 3 3 3 11:13 12 8. Първа атомна (Козлодуй) 7 3 0 4 17:10 9 [-] 9. Ботев 2013 (Попица) 9 2 1 6 10:23 7 10. Торпедо 2004 (Борован) 10 2 0 8 11:38 6 11. Любимец (Търнава) 8 0 0 8 3:34 0
Бележки - ОГ Враца е разделена на "А" ОГ и "Б" ОГ за този сезон. В "А" ОГ се включват първите 10 отбора в крайното класиране за миналия сезон, а в "Б" ОГ - останалите отбори. - На 2 август 2021 г. Първа атомна (Козлодуй), 14-ти в Северозападна Трета лига през изминалия сезон; се отказва от участие. Отборът не се включва в "А" ОГ, но заявява участие в "Б" ОГ Враца. - Ботев 2013 (Криводол), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Далекс Бикоборец Мега (Костелево), Искър 1923 II (Роман), Милин камък (Баница) и Скът (Алтимир) се включват в групата. - Ботевъ (Брусен) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в Мездра. I кръг 11 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Строител (Кунино) 3:0 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 1:3 Дунав 2016 (Селановци) - Любимец (Търнава) 3:0 Торпедо 2004 (Борован) - Искър 1923 II (Роман) 0:2 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Скът (Алтимир) - Милин камък (Баница) 4:0 Първа атомна (Козлодуй) почива II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Строител (Кунино) - Торпедо 2004 (Борован) 2:1 ДБМ (Костелево) - Дунав 2016 (Селановци) 6:1 (3:0) Милин камък (Баница) - Ботев 2013 (Попица) 2:1 (1:0) 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Любимец (Търнава) - Ботевъ (Брусен) 0:3 Първа атомна (Козлодуй) - Скът (Алтимир) 1:2 Искър 1923 II (Роман) почива III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Първа атомна (Козлодуй) 1:0 Дунав 2016 (Селановци) - Милин камък (Баница) 1:1 Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава) 4:0 Искър 1923 II (Роман) - Строител (Кунино) 1:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 3:3 Скът (Алтимир) почива IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: ДБМ (Костелево) - Торпедо 2004 (Борован) 12:1 Милин камък (Баница) - Ботевъ (Брусен) 1:1 Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци) 4:0 Скът (Алтимир) - Ботев 2013 (Попица) 4:1 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Любимец (Търнава) - Искър 1923 II (Роман) 1:2 Строител (Кунино) почива V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Скът (Алтимир) 1:0 в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Първа атомна (Козлодуй) 3:1 Торпедо 2004 (Борован) - Милин камък (Баница) 0:2 Строител (Кунино) - Любимец (Търнава) 3:0 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Искър 1923 II (Роман) - ДБМ (Костелево) 3:0 Ботев 2013 (Попица) почива VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Строител (Кунино) 2:2 Скът (Алтимир) - Ботевъ (Брусен) 0:0 Ботев 2013 (Попица) - Дунав 2016 (Селановци) 1:3 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Милин камък (Баница) - Искър 1923 II (Роман) 6:0 Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован) 7:0 Любимец (Търнава) почива VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Ботев 2013 (Попица) 6:2 Торпедо 2004 (Борован) - Скът (Алтимир) 0:3 Строител (Кунино) - Милин камък (Баница) 2:1 Любимец (Търнава) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 1:7 (0:3) 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Искър 1923 II (Роман) - Първа атомна (Козлодуй) 3:0 (0:0) Дунав 2016 (Селановци) почива VIII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Първа атомна (Козлодуй) - Строител (Кунино) 4:1 Ботев 2013 (Попица) - Торпедо 2004 (Борован) 3:0 Дунав 2016 (Селановци) - Ботевъ (Брусен) 1:0 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Милин камък (Баница) - Любимец (Търнава) 4:1 (1:1) Искър 1923 II (Роман) - Скът (Алтимир) 2:0 (0:0) * * - по първоначална програма с домакинство за Скът, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Далекс Бикоборец Мега (Костелево) почива IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци) 4:1 Строител (Кунино) - Скът (Алтимир) 1:1 Любимец (Търнава) - Първа атомна (Козлодуй) отложен ДБМ (Костелево) - Милин камък (Баница) 5:0 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Искър 1923 II (Роман) - Ботев 2013 (Попица) 5:0 Ботевъ (Брусен) почива X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Първа атомна (Козлодуй) - ДБМ (Костелево) отложен Скът (Алтимир) - Любимец (Търнава) 8:0 Ботев 2013 (Попица) - Строител (Кунино) 0:0 Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 II (Роман) 1:1 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Торпедо 2004 (Борован) 6:1 Милин камък (Баница) почива XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 II (Роман) - Ботевъ (Брусен) отложен Строител (Кунино) - Дунав 2016 (Селановци) отложен Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица) отложен Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Скът (Алтимир) отложен Милин камък (Баница) - Първа атомна (Козлодуй) отложен Торпедо 2004 (Борован) почива XII кръг пролет 2022 г.: Милин камък (Баница) - Скът (Алтимир) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава) - Дунав 2016 (Селановци) - Строител (Кунино) - Ботевъ (Брусен) - Искър 1923 II (Роман) - Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй) почива XIII кръг Торпедо 2004 (Борован) - Строител (Кунино) - в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Любимец (Търнава) - Дунав 2016 (Селановци) - ДБМ (Костелево) - Ботев 2013 (Попица) - Милин камък (Баница) - Скът (Алтимир) - Първа атомна (Козлодуй) - Искър 1923 II (Роман) почива XIV кръг Първа атомна (Козлодуй) - Ботев 2013 (Попица) - Милин камък (Баница) - Дунав 2016 (Селановци) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Ботевъ (Брусен) - Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован) - Строител (Кунино) - Искър 1923 II (Роман) - Скът (Алтимир) почива XV кръг Искър 1923 II (Роман) - Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован) - ДБМ (Костелево) - в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Милин камък (Баница) - Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй) - Ботев 2013 (Попица) - Скът (Алтимир) - Строител (Кунино) почива XVI кръг Скът (Алтимир) - Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй) - Ботевъ (Брусен) - Милин камък (Баница) - Торпедо 2004 (Борован) - ДБМ (Костелево) - Искър 1923 II (Роман) - Любимец (Търнава) - Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица) почива XVII кръг Строител (Кунино) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Искър 1923 II (Роман) - Милин камък (Баница) - Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй) - в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Скът (Алтимир) - Дунав 2016 (Селановци) - Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава) почива XVIII кръг Ботев 2013 (Попица) - Ботевъ (Брусен) - Скът (Алтимир) - Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй) - Искър 1923 II (Роман) - Милин камък (Баница) - Строител (Кунино) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Любимец (Търнава) - Дунав 2016 (Селановци) почива XIX кръг Любимец (Търнава) - Милин камък (Баница) - Строител (Кунино) - Първа атомна (Козлодуй) - Скът (Алтимир) - Искър 1923 II (Роман) - * * - по първоначална програма с домакинство за Искър 1923 II, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2013 (Попица) - в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Дунав 2016 (Селановци) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) почива XX кръг Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 II (Роман) - Скът (Алтимир) - Строител (Кунино) - Първа атомна (Козлодуй) - Любимец (Търнава) - Милин камък (Баница) - ДБМ (Костелево) - Ботевъ (Брусен) почива XXI кръг ДБМ (Костелево) - Първа атомна (Козлодуй) - Любимец (Търнава) - Скът (Алтимир) - Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 II (Роман) - Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован) - Ботевъ (Брусен) - Милин камък (Баница) почива XXII кръг в Мездра: Ботевъ (Брусен) - Искър 1923 II (Роман) - Дунав 2016 (Селановци) - Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава) - Скът (Алтимир) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Първа атомна (Козлодуй) - Милин камък (Баница) - Торпедо 2004 (Борован) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Искър 1923 II (Роман) XXX -:- 3:0 2:0 -:- -:- 1:0 3:0 5:0 -:- -:- 2. Ботевъ (Брусен) -:- XXX 3:3 -:- -:- -:- 3:0 3:1 6:2 6:1 -:- 3. Далекс Бикоборец Мега (Костелево) -:- -:- XXX -:- 5:0 6:1 2:2 -:- -:- 12:1 -:- 4. Скът (Алтимир) -:- 0:0 -:- XXX 4:0 -:- -:- -:- 4:1 -:- 8:0 5. Милин камък (Баница) 6:0 1:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:1 -:- 4:1 6. Дунав 2016 (Селановци) 1:1 1:0 -:- 1:0 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 7. Строител (Кунино) -:- -:- -:- 1:1 2:1 -:- XXX -:- -:- 2:1 3:0 8. Първа атомна (Козлодуй) -:- -:- -:- 1:2 -:- 4:0 4:1 XXX -:- 7:0 -:- 9. Ботев 2013 (Попица) -:- -:- 1:3 -:- -:- 1:3 0:0 1:0 XXX 3:0 -:- 10. Торпедо 2004 (Борован) 0:2 -:- -:- 0:3 0:2 4:1 -:- -:- -:- XXX 4:0 11. Любимец (Търнава) 1:2 0:3 1:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре