ОГ Ямбол 2021/22

« ОГ Ямбол 2021/22


"А" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Червена звезда (Каменец) 7 6 0 1 19:5 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Межда (Межда) 7 5 0 2 11:10 15 3. Тракиец (Кукорево) 7 4 1 2 14:6 13 4. Елхово (Елхово) 7 4 0 3 14:13 12 [1 0 0 3:1 3] 5. Ботев (Болярово) 7 4 0 3 15:10 12 [0 0 1 1:3 0] 6. Априлец 2017 (Бояджик) 6 2 1 3 6:9 7 7. ОФК Стралджа (Стралджа) 6 1 0 5 4:13 3 ------------------------------------------------------------------- 8. Искра (Симеоново) 7 0 0 7 5:22 0
I кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) отложен 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Межда (Межда) 0:1 Елхово (Елхово) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:1 Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец) 1:5 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) 2:0 II кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец) 2:4 Априлец 2017 (Бояджик) - Искра (Симеоново) 2:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово) 5:2 ОФК Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово) отложен 20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово) 1:4 III кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Болярово) - Межда (Межда) 0:1 Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево) 0:2 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Елхово (Елхово) - ОФК Стралджа (Стралджа) 1:0 Червена звезда (Каменец) - Априлец 2017 (Бояджик) 1:0 IV кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Межда (Межда) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:1 Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово) 1:3 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец) 0:2 ОФК Стралджа (Стралджа) - Искра (Симеоново) 3:1 V кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово) 2:5 Априлец 2017 (Бояджик) - Тракиец (Кукорево) 0:0 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Елхово (Елхово) - Межда (Межда) 1:2 Червена звезда (Каменец) - ОФК Стралджа (Стралджа) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево) 0:4 Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Априлец 2017 (Бояджик) отложен Елхово (Елхово) - Искра (Симеоново) 3:1 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) 2:1 VII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Ботев (Болярово) 2:1 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Искра (Симеоново) - Межда (Межда) 0:2 Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово) 3:0 Тракиец (Кукорево) - ОФК Стралджа (Стралджа) 3:0 I кръг - отложен мач 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) 2:0 VI кръг - отложен мач 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) 2:1 II кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово) 1:4 VIII кръг 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Межда (Межда) - ОФК Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово) - 27 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново) - IX кръг 2 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово) - ОФК Стралджа (Стралджа) - 3 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда) - Искра (Симеоново) - Априлец 2017 (Бояджик) - X кръг 9 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново) - 10 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово) - Априлец 2017 (Бояджик) - Червена звезда (Каменец) - XI кръг 16 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Искра (Симеоново) - ОФК Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово) - 17 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево) - XII кръг 23 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево) - Априлец 2017 (Бояджик) - 24 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Червена звезда (Каменец) - XIII кръг 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда) - Искра (Симеоново) - Елхово (Елхово) - 1 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - ОФК Стралджа (Стралджа) - Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово) - XIV кръг 7 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Искра (Симеоново) - Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово) - Априлец 2017 (Бояджик) - 8 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Червена звезда (Каменец) XXX -:- -:- 3:0 -:- 1:0 3:0* -:- 2. Межда (Межда) 2:4 XXX 0:4 -:- -:- 3:1 -:- -:- 3. Тракиец (Кукорево) 0:2 -:- XXX 5:2 -:- -:- 3:0 -:- 4. Елхово (Елхово) -:- 1:2 -:- XXX -:- 4:1 1:0 3:1 5. Ботев (Болярово) 2:1 0:1 2:0 1:3 XXX -:- -:- -:- 6. Априлец 2017 (Бояджик) -:- -:- 0:0 -:- 2:1 XXX -:- 2:0 7. ОФК Стралджа (Стралджа) -:- 0:1 -:- -:- 1:4 -:- XXX 3:1 8. Искра (Симеоново) 1:5 0:2 0:2 -:- 2:5 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бенковски (Зимница) 10 8 0 2 26:11 24 ------------------------------------------------------------------- 2. Христо Ботев (Генерал Инзово) 10 7 1 2 24:9 22 [-] 3. Воденичане 2017 (Воденичане) 9 6 0 3 22:15 18 4. Арена (Ямбол) 8 5 2 1 28:12 17 [+] 5. Безмер (Безмер) 10 4 2 4 20:24 14 6. Бояново 2012 (Бояново) 9 4 1 4 20:24 13 7. Бакаджик (Чарган) 9 4 0 5 23:17 12 8. Спортист (Роза) 10 3 2 5 20:22 11 9. Стефан Караджа (Окоп) 10 2 2 6 12:28 8 10. Тунджа 2006 (Тенево) 10 2 1 7 15:29 7 11. Кабиле (Кабиле) 9 1 1 7 9:28 4
Бележки - Арена (Ямбол) се включва в групата. I кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Воденичане 2017 (Воденичане) 0:2 Безмер (Безмер) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:2 Бенковски (Зимница) - Бояново 2012 (Бояново) 2:3 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Стефан Караджа (Окоп) - Спортист (Роза) 0:0 Арена (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево) 8:3 Кабиле (Кабиле) почива II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Арена (Ямбол) отложен Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган) 0:3 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Бенковски (Зимница) 0:3 Спортист (Роза) - Безмер (Безмер) 2:3 Воденичане 2017 (Воденичане) - Стефан Караджа (Окоп) 5:0 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Арена (Ямбол) 0:0 Бояново 2012 (Бояново) почива III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Безмер (Безмер) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:3 Бенковски (Зимница) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Стефан Караджа (Окоп) - Кабиле (Кабиле) 7:2 Арена (Ямбол) - Спортист (Роза) 2:2 Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево) 4:1 Бакаджик (Чарган) почива IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Безмер (Безмер) 2:2 Бакаджик (Чарган) - Стефан Караджа (Окоп) 3:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бояново 2012 (Бояново) 3:1 Спортист (Роза) - Бенковски (Зимница) 1:2 Воденичане 2017 (Воденичане) - Арена (Ямбол) 1:4 Тунджа 2006 (Тенево) почива V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Безмер (Безмер) - Бакаджик (Чарган) 4:3 Арена (Ямбол) - Кабиле (Кабиле) 4:2 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:0 Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза) 2:6 Тунджа 2006 (Тенево) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:4 Стефан Караджа (Окоп) почива VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Бенковски (Зимница) 1:2 Бакаджик (Чарган) - Арена (Ямбол) отложен 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:1 Воденичане 2017 (Воденичане) - Бояново 2012 (Бояново) 3:0 Стефан Караджа (Окоп) - Безмер (Безмер) 2:0 Христо Ботев (Генерал Инзово) почива VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле) 3:0 сл. 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Чарган) 4:1 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Арена (Ямбол) - Стефан Караджа (Окоп) 5:0 Тунджа 2006 (Тенево) - Воденичане 2017 (Воденичане) 0:2 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Спортист (Роза) 3:1 Безмер (Безмер) почива VIII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:0 Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново) 7:2 Стефан Караджа (Окоп) - Бенковски (Зимница) 0:4 Безмер (Безмер) - Арена (Ямбол) 3:1 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Ботев (Генерал Инзово) 0:3 Спортист (Роза) почива IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Бенковски (Зимница) - Безмер (Безмер) 4:1 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Кабиле (Кабиле) 4:1 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Стефан Караджа (Окоп) 4:1 Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган) 3:2 Спортист (Роза) - Воденичане 2017 (Воденичане) отложен 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Спортист (Роза) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:6 Арена (Ямбол) почива IX кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Спортист (Роза) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:6 X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Кабиле (Кабиле) - Спортист (Роза) 0:3 Бакаджик (Чарган) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:2 Стефан Караджа (Окоп) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:2 Безмер (Безмер) - Бояново 2012 (Бояново) 1:1 Арена (Ямбол) - Бенковски (Зимница) 4:1 Воденичане 2017 (Воденичане) почива XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Арена (Ямбол) отложен Тунджа 2006 (Тенево) - Безмер (Безмер) 4:1 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Стефан Караджа (Окоп) 3:0 сл. Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган) 0:3 сл. Воденичане 2017 (Воденичане) - Кабиле (Кабиле) отложен Бенковски (Зимница) почива II кръг - отложен мач 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Арена (Ямбол) 0:0 XII кръг 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Безмер (Безмер) - 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза) - Стефан Караджа (Окоп) - Тунджа 2006 (Тенево) - Арена (Ямбол) - Бояново 2012 (Бояново) - Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле) почива XIII кръг Бенковски (Зимница) - Тунджа 2006 (Тенево) - Арена (Ямбол) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Безмер (Безмер) - Спортист (Роза) - Стефан Караджа (Окоп) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново) почива XIV кръг Кабиле (Кабиле) - Стефан Караджа (Окоп) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Безмер (Безмер) - Спортист (Роза) - Арена (Ямбол) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница) - Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган) почива XV кръг Бояново 2012 (Бояново) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница) - Спортист (Роза) - Арена (Ямбол) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле) - Стефан Караджа (Окоп) - Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево) почива XVI кръг Бакаджик (Чарган) - Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле) - Арена (Ямбол) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Бенковски (Зимница) - Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Окоп) почива XVII кръг Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле) - Арена (Ямбол) - Бакаджик (Чарган) - Безмер (Безмер) - Стефан Караджа (Окоп) - Христо Ботев (Генерал Инзово) почива XVIII кръг Стефан Караджа (Окоп) - Арена (Ямбол) - Бакаджик (Чарган) - Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Безмер (Безмер) почива XIX кръг Ботев (Генерал Инзово) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган) - Бенковски (Зимница) - Стефан Караджа (Окоп) - Арена (Ямбол) - Безмер (Безмер) - Спортист (Роза) почива XX кръг Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница) - Стефан Караджа (Окоп) - Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Спортист (Роза) - Арена (Ямбол) почива XXI кръг Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Окоп) - Бояново 2012 (Бояново) - Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница) - Арена (Ямбол) - Воденичане 2017 (Воденичане) почива XXII кръг Арена (Ямбол) - Бояново 2012 (Бояново) - Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Окоп) - Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле) - Воденичане 2017 (Воденичане) - Бенковски (Зимница) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски (Зимница) XXX 1:0 3:0 -:- 4:1 2:3 4:1 -:- -:- -:- -:- 2. Христо Ботев (Генерал Инзово) -:- XXX -:- 0:0 -:- 3:1 -:- 3:1 3:0* -:- 4:1 3. Воденичане 2017 (Воденичане) -:- 0:3 XXX 1:4 -:- 3:0 -:- -:- 5:0 -:- -:- 4. Арена (Ямбол) 4:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:2 5:0 8:3 4:2 5. Безмер (Безмер) -:- 3:2 2:3 3:1 XXX 1:1 4:3 -:- -:- -:- -:- 6. Бояново 2012 (Бояново) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:6 4:1 4:1 3:0* 7. Бакаджик (Чарган) -:- 1:2 0:2 -:- -:- 7:2 XXX -:- 3:0 -:- -:- 8. Спортист (Роза) 1:2 -:- 3:6 -:- 2:3 -:- 0:3* XXX -:- 2:1 -:- 9. Стефан Караджа (Окоп) 0:4 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 0:0 XXX 2:2 7:2 10. Тунджа 2006 (Тенево) 0:3 1:4 0:2 -:- 4:1 -:- 3:2 -:- -:- XXX -:- 11. Кабиле (Кабиле) 1:2 -:- -:- -:- 2:2 -:- 0:3 0:3 -:- 1:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре