ОГ Плевен 2021/22

« ОГ Плевен 2021/22


"А" ОГ Плевен

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Трънчовица) 8 7 0 1 16:6 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Гигант 1947 (Белене) 8 5 1 2 27:5 16 3. Левски (Брест) 7 5 0 2 18:9 15 [1 0 0 4:0 3] 4. Мизия 2005 (Кнежа) 8 5 0 3 14:12 15 [0 0 1 0:4 0] 5. Ситомир (Никопол) 8 4 0 4 11:12 12 6. Ботев (Комарево) 8 3 1 4 10:13 10 7. Тръстеник (Тръстеник) 8 2 1 5 13:19 7 8. Чавдар (Бръшляница) 7 2 0 5 6:23 6 9. Вихър (Гулянци) 8 0 1 7 5:21 1
Бележки - Венци (Искър), 10-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ - запад. - Войвода (Драгаш войвода), 11-ти и изваден от групата през изминалия сезон; се включва в "Б" ОГ - изток. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест) 1:0 Ботев (Комарево) - Тръстеник (Тръстеник) 1:1 Чавдар (Бръшляница) - Мизия 2005 (Кнежа) 1:0 Вихър (Гулянци) - Гигант 1947 (Белене) 1:1 Ситомир (Никопол) почива II кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Гулянци) 4:1 Тръстеник (Тръстеник) - Чавдар (Бръшляница) 5:1 Левски (Брест) - Ботев (Комарево) 4:1 Ситомир (Никопол) - Ботев (Трънчовица) 1:3 Гигант 1947 (Белене) почива III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол) 0:1 Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест) анулиран * * - прекратен по вина на двата отбора. Вихър (Гулянци) - Тръстеник (Тръстеник) 1:4 Гигант 1947 (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа) 1:2 Ботев (Трънчовица) почива IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Тръстеник (Тръстеник) - Гигант 1947 (Белене) 0:4 Левски (Брест) - Вихър (Гулянци) 3:0 Ситомир (Никопол) - Чавдар (Бръшляница) 3:2 Ботев (Трънчовица) - Ботев (Комарево) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Мизия 2005 (Кнежа) почива V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Трънчовица) 0:3 Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол) 0:1 Гигант 1947 (Белене) - Левски (Брест) 6:1 Мизия 2005 (Кнежа) - Тръстеник (Тръстеник) 3:2 Ботев (Комарево) почива VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа) 4:0 Ситомир (Никопол) - Гигант 1947 (Белене) 0:3 Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци) 3:0 Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница) 3:0 Тръстеник (Тръстеник) почива VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Гулянци) - Ботев (Комарево) 1:3 Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Трънчовица) 4:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Ситомир (Никопол) 1:0 Тръстеник (Тръстеник) - Левски (Брест) 0:4 Чавдар (Бръшляница) почива VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Ситомир (Никопол) - Тръстеник (Тръстеник) 4:1 Ботев (Трънчовица) - Мизия 2005 (Кнежа) 2:1 Ботев (Комарево) - Гигант 1947 (Белене) 1:0 Чавдар (Бръшляница) - Вихър (Гулянци) 2:1 Левски (Брест) почива IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Гигант 1947 (Белене) - Чавдар (Бръшляница) 8:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево) 3:1 Тръстеник (Тръстеник) - Ботев (Трънчовица) 0:1 Левски (Брест) - Ситомир (Никопол) 2:1 Вихър (Гулянци) почива X кръг пролет 2022 г.: Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица) - Тръстеник (Тръстеник) - Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница) - Гигант 1947 (Белене) - Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол) почива XI кръг Вихър (Гулянци) - Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница) - Тръстеник (Тръстеник) - Ботев (Комарево) - Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол) - Гигант 1947 (Белене) почива XII кръг Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево) - Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница) - Тръстеник (Тръстеник) - Вихър (Гулянци) - Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Трънчовица) почива XIII кръг Гигант 1947 (Белене) - Тръстеник (Тръстеник) - Вихър (Гулянци) - Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница) - Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево) - Ботев (Трънчовица) - Мизия 2005 (Кнежа) почива XIV кръг Ботев (Трънчовица) - Чавдар (Бръшляница) - Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци) - Левски (Брест) - Гигант 1947 (Белене) - Тръстеник (Тръстеник) - Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево) почива XV кръг Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест) - Гигант 1947 (Белене) - Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица) - Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево) - Тръстеник (Тръстеник) почива XVI кръг Ботев (Комарево) - Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица) - Гигант 1947 (Белене) - Ситомир (Никопол) - Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест) - Тръстеник (Тръстеник) - Чавдар (Бръшляница) почива XVII кръг Тръстеник (Тръстеник) - Ситомир (Никопол) - Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Трънчовица) - Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Комарево) - Вихър (Гулянци) - Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест) почива XVIII кръг Чавдар (Бръшляница) - Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Трънчовица) - Тръстеник (Тръстеник) - Ситомир (Никопол) - Левски (Брест) - Вихър (Гулянци) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Трънчовица) XXX -:- 1:0 2:1 -:- 3:0* -:- -:- 3:0 2. Гигант 1947 (Белене) 4:0 XXX 6:1 1:2 -:- -:- -:- 8:0 -:- 3. Левски (Брест) -:- -:- XXX 4:0 2:1 4:1 -:- -:- 3:0 4. Мизия 2005 (Кнежа) -:- -:- -:- XXX 1:0 3:1 3:2 -:- 4:1 5. Ситомир (Никопол) 1:3 0:3 -:- -:- XXX -:- 4:1 3:2 -:- 6. Ботев (Комарево) -:- 1:0 -:- -:- 0:1 XXX 1:1 3:0 -:- 7. Тръстеник (Тръстеник) 0:1 0:4 0:4 -:- -:- -:- XXX 5:1 -:- 8. Чавдар (Бръшляница) 0:3 -:- --- 1:0 -:- -:- -:- XXX 2:1 9. Вихър (Гулянци) -:- 1:1 -:- -:- 0:1 1:3 1:4 -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев 1419 (Българене) 10 8 1 1 20:5 25 ------------------------------------------------------------------- 2. Динамо (Изгрев) 10 7 3 0 23:6 24 3. Космос 2004 (Гривица) 10 6 2 2 29:10 20 4. Вихър 21 (Драгаш войвода) 10 6 0 4 15:11 18 [-][*] 5. Обнова 1934 (Обнова) 9 4 2 3 17:15 14 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 6. Славия (Новачене) 10 3 5 2 15:13 14 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 7. Борба 10 (Шияково) 10 2 3 5 20:39 9 [+] 8. Виная (Згалево) 10 2 1 7 15:24 7 9. Пордим 2017 (Пордим) 10 1 1 8 14:29 4 10. Ботев 2005 (Вълчитрън) 9 1 0 8 9:25 3
Бележки - Войвода (Драгаш войвода), 11-ти и изваден от групата през изминалия сезон; се включва в "Б" ОГ - изток. На 21 май 2021 г. клубът е преименуван на Вихър 21. - Борба 10 (Шияково) се включва в групата. I кръг 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Славия (Новачене) - Космос 2004 (Гривица) 0:0 Вихър 21 (Драгаш войвода) - Пордим 2017 (Пордим) 4:0 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Обнова 1934 (Обнова) 3:0 Ботев 1419 (Българене) - Борба 10 (Шияково) 5:0 Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев) 1:2 II кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Космос 2004 (Гривица) - Динамо (Изгрев) 1:1 Борба 10 (Шияково) - Виная (Згалево) 5:3 Обнова 1934 (Обнова) - Ботев 1419 (Българене) отложен Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 5:1 Славия (Новачене) - Вихър 21 (Драгаш войвода) 1:0 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Обнова 1934 (Обнова) - Ботев 1419 (Българене) 1:0 III кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 21 (Драгаш войвода) - Космос 2004 (Гривица) 2:0 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Славия (Новачене) 3:6 Ботев 1419 (Българене) - Пордим 2017 (Пордим) 2:1 Виная (Згалево) - Обнова 1934 (Обнова) 1:2 Динамо (Изгрев) - Борба 10 (Шияково) 4:1 IV кръг 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Космос 2004 (Гривица) - Борба 10 (Шияково) 9:1 Обнова 1934 (Обнова) - Динамо (Изгрев) 1:2 Пордим 2017 (Пордим) - Виная (Згалево) 0:3 Славия (Новачене) - Ботев 1419 (Българене) 1:2 Вихър 21 (Драгаш войвода) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 1:0 V кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 2005 (Вълчитрън) - Космос 2004 (Гривица) 0:2 Ботев 1419 (Българене) - Вихър 21 (Драгаш войвода) 1:0 Виная (Згалево) - Славия (Новачене) 1:1 Динамо (Изгрев) - Пордим 2017 (Пордим) 1:0 Борба 10 (Шияково) - Обнова 1934 (Обнова) 2:2 VI кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Космос 2004 (Гривица) - Обнова 1934 (Обнова) 6:2 Пордим 2017 (Пордим) - Борба 10 (Шияково) 4:4 Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев) 0:0 Вихър 21 (Драгаш войвода) - Виная (Згалево) 3:0 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Ботев 1419 (Българене) 0:1 VII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1419 (Българене) - Космос 2004 (Гривица) 1:0 Виная (Згалево) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 3:0 Динамо (Изгрев) - Вихър 21 (Драгаш войвода) 3:0 (2:0) Борба 10 (Шияково) - Славия (Новачене) 2:2 Обнова 1934 (Обнова) - Пордим 2017 (Пордим) 3:0 VIII кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Космос 2004 (Гривица) - Пордим 2017 (Пордим) 6:2 Славия (Новачене) - Обнова 1934 (Обнова) 1:1 Вихър 21 (Драгаш войвода) - Борба 10 (Шияково) 3:0 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев) 0:2 Ботев 1419 (Българене) - Виная (Згалево) 2:1 IX кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Виная (Згалево) - Космос 2004 (Гривица) 1:2 Динамо (Изгрев) - Ботев 1419 (Българене) 1:1 Борба 10 (Шияково) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 5:2 Обнова 1934 (Обнова) - Вихър 21 (Драгаш войвода) 5:0 Пордим 2017 (Пордим) - Славия (Новачене) отложен 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Пордим 2017 (Пордим) - Славия (Новачене) 1:3 II кръг - отложен мач 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Обнова 1934 (Обнова) - Ботев 1419 (Българене) 1:0 IX кръг - отложен мач 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Пордим 2017 (Пордим) - Славия (Новачене) 1:3 X кръг 27 март 2022 г., неделя, 16:00 ч: Космос 2004 (Гривица) - Славия (Новачене) 3:0 Пордим 2017 (Пордим) - Вихър 21 (Драгаш войвода) 1:2 Обнова 1934 (Обнова) - Ботев 2005 (Вълчитрън) отложен Борба 10 (Шияково) - Ботев 1419 (Българене) 0:5 Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево) 7:1 (3:1) XI кръг 3 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Динамо (Изгрев) - Космос 2004 (Гривица) - Виная (Згалево) - Борба 10 (Шияково) - Ботев 1419 (Българене) - Обнова 1934 (Обнова) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - Пордим 2017 (Пордим) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - Славия (Новачене) - XII кръг 10 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Космос 2004 (Гривица) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - Славия (Новачене) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 1419 (Българене) - Обнова 1934 (Обнова) - Виная (Згалево) - Борба 10 (Шияково) - Динамо (Изгрев) - XIII кръг Борба 10 (Шияково) - Космос 2004 (Гривица) - Динамо (Изгрев) - Обнова 1934 (Обнова) - Виная (Згалево) - Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 1419 (Българене) - Славия (Новачене) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - XIV кръг Космос 2004 (Гривица) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - Ботев 1419 (Българене) - Славия (Новачене) - Виная (Згалево) - Пордим 2017 (Пордим) - Динамо (Изгрев) - Обнова 1934 (Обнова) - Борба 10 (Шияково) - XV кръг Обнова 1934 (Обнова) - Космос 2004 (Гривица) - Борба 10 (Шияково) - Пордим 2017 (Пордим) - Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене) - Виная (Згалево) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - Ботев 1419 (Българене) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - XVI кръг Космос 2004 (Гривица) - Ботев 1419 (Българене) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - Виная (Згалево) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене) - Борба 10 (Шияково) - Пордим 2017 (Пордим) - Обнова 1934 (Обнова) - XVII кръг Пордим 2017 (Пордим) - Космос 2004 (Гривица) - Обнова 1934 (Обнова) - Славия (Новачене) - Борба 10 (Шияково) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - Виная (Згалево) - Ботев 1419 (Българене) - XVIII кръг Космос 2004 (Гривица) - Виная (Згалево) - Ботев 1419 (Българене) - Динамо (Изгрев) - Ботев 2005 (Вълчитрън) - Борба 10 (Шияково) - Вихър 21 (Драгаш войвода) - Обнова 1934 (Обнова) - Славия (Новачене) - Пордим 2017 (Пордим) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев 1419 (Българене) XXX -:- 1:0 1:0 -:- -:- 5:0 2:1 2:1 -:- 2. Динамо (Изгрев) 1:1 XXX -:- 3:0 -:- -:- 4:1 7:1 1:0 -:- 3. Космос 2004 (Гривица) -:- 1:1 XXX -:- 6:2 3:0 9:1 -:- 6:2 -:- 4. Вихър 21 (Драгаш войвода) -:- -:- 2:0 XXX -:- -:- 3:0 3:0 4:0 1:0 5. Обнова 1934 (Обнова) 1:0 1:2 -:- 5:0 XXX -:- -:- -:- 3:0 -:- 6. Славия (Новачене) 1:2 0:0 0:0 1:0 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 7. Борба 10 (Шияково) 0:5 -:- -:- -:- 2:2 2:2 XXX 5:3 -:- 5:2 8. Виная (Згалево) -:- 1:2 1:2 -:- 1:2 1:1 -:- XXX -:- 3:0 9. Пордим 2017 (Пордим) -:- -:- -:- 1:2 -:- 1:3 4:4 0:3 XXX 5:1 10. Ботев 2005 (Вълчитрън) 0:1 0:2 0:2 -:- 3:0 3:6 -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихър (Крушовене) 8 6 1 1 20:9 19 ------------------------------------------------------------------- 2. Свобода (Милковица) 9 5 1 3 22:10 16 [1 0 0 3:1 3] 3. Спартак (Божурица) 9 5 1 3 17:15 16 [0 0 1 1:3 0] 4. Устрем 2010 (Крета) 9 4 2 3 16:14 14 5. Бенковски (Опанец) 8 4 1 3 19:9 13 6. Левски (Горна Митрополия) 9 4 0 5 24:16 12 7. Искър (Ореховица) 7 2 4 1 18:11 10 8. Ясен 2011 (Ясен) 8 3 1 4 13:22 10 9. Динамо (Бохот) 9 2 2 5 12:19 8 [+] 10. Бенковски 2021 (Петърница) 8 0 1 7 1:37 1 [+]
Бележки - Бенковски 2021 (Петърница) и Динамо (Бохот) се включват в групата. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Крушовене) - Искър (Ореховица) 4:0 5 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ясен 2011 (Ясен) - Бенковски 2021 (Петърница) 2:0 Свобода (Милковица) - Устрем 2010 (Крета) 3:0 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бенковски (Опанец) - Левски (Горна Митрополия) 1:3 Динамо (Бохот) - Спартак (Божурица) 2:3 II кръг 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Бенковски 2021 (Петърница) - Динамо (Бохот) 0:0 12 септември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица) 0:3 Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица) 1:3 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Устрем 2010 (Крета) - Вихър (Крушовене) 3:0 Бенковски (Опанец) - Ясен 2011 (Ясен) 5:0 III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Свобода (Милковица) - Бенковски 2021 (Петърница) 5:1 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ясен 2011 (Ясен) - Левски (Горна Митрополия) 1:0 Динамо (Бохот) - Бенковски (Опанец) 2:0 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Крушовене) - Спартак (Божурица) 2:1 Искър (Ореховица) - Устрем 2010 (Крета) 3:3 IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Левски (Горна Митрополия) - Устрем 2010 (Крета) 2:1 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица) 1:1 Бенковски 2021 (Петърница) - Вихър (Крушовене) отложен 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица) 1:0 Ясен 2011 (Ясен) - Динамо (Бохот) 5:2 V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Динамо (Бохот) - Левски (Горна Митрополия) 0:3 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Вихър (Крушовене) - Бенковски (Опанец) 1:0 Искър (Ореховица) - Бенковски 2021 (Петърница) 8:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Свобода (Милковица) - Ясен 2011 (Ясен) 5:0 Устрем 2010 (Крета) - Спартак (Божурица) 0:1 VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица) отложен 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ясен 2011 (Ясен) - Вихър (Крушовене) 3:3 Динамо (Бохот) - Свобода (Милковица) 2:1 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица) 1:3 Бенковски 2021 (Петърница) - Устрем 2010 (Крета) 0:1 VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Искър (Ореховица) - Ясен 2011 (Ясен) отложен 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия) 3:1 Спартак (Божурица) - Бенковски 2021 (Петърница) 3:0 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Крушовене) - Динамо (Бохот) 3:1 Устрем 2010 (Крета) - Бенковски (Опанец) 3:3 VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Левски (Горна Митрополия) - Бенковски 2021 (Петърница) 14:0 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица) 5:0 Ясен 2011 (Ясен) - Устрем 2010 (Крета) 1:3 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Динамо (Бохот) - Искър (Ореховица) 2:2 Свобода (Милковица) - Вихър (Крушовене) 1:3 IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Крушовене) - Левски (Горна Митрополия) 4:0 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Устрем 2010 (Крета) - Динамо (Бохот) 2:1 Спартак (Божурица) - Ясен 2011 (Ясен) 4:1 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица) 1:1 Бенковски 2021 (Петърница) - Бенковски (Опанец) 0:4 X кръг пролет 2022 г.: Левски (Горна Митрополия) - Бенковски (Опанец) - Бенковски 2021 (Петърница) - Ясен 2011 (Ясен) - Спартак (Божурица) - Динамо (Бохот) - Устрем 2010 (Крета) - Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица) - Вихър (Крушовене) - XI кръг Искър (Ореховица) - Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Крушовене) - Устрем 2010 (Крета) - Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица) - Динамо (Бохот) - Бенковски 2021 (Петърница) - Ясен 2011 (Ясен) - Бенковски (Опанец) - XII кръг Левски (Горна Митрополия) - Ясен 2011 (Ясен) - Бенковски (Опанец) - Динамо (Бохот) - Бенковски 2021 (Петърница) - Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица) - Вихър (Крушовене) - Устрем 2010 (Крета) - Искър (Ореховица) - XIII кръг Устрем 2010 (Крета) - Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица) - Вихър (Крушовене) - Бенковски 2021 (Петърница) - Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец) - Динамо (Бохот) - Ясен 2011 (Ясен) - XIV кръг Левски (Горна Митрополия) - Динамо (Бохот) - Ясен 2011 (Ясен) - Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец) - Вихър (Крушовене) - Бенковски 2021 (Петърница) - Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица) - Устрем 2010 (Крета) - XV кръг Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия) - Устрем 2010 (Крета) - Бенковски 2021 (Петърница) - Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец) - Вихър (Крушовене) - Ясен 2011 (Ясен) - Свобода (Милковица) - Динамо (Бохот) - XVI кръг Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица) - Динамо (Бохот) - Вихър (Крушовене) - Ясен 2011 (Ясен) - Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец) - Устрем 2010 (Крета) - Бенковски 2021 (Петърница) - Спартак (Божурица) - XVII кръг Бенковски 2021 (Петърница) - Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец) - Устрем 2010 (Крета) - Ясен 2011 (Ясен) - Искър (Ореховица) - Динамо (Бохот) - Вихър (Крушовене) - Свобода (Милковица) - XVIII кръг Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Крушовене) - Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица) - Динамо (Бохот) - Устрем 2010 (Крета) - Ясен 2011 (Ясен) - Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец) - Бенковски 2021 (Петърница) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Крушовене) XXX -:- 2:1 -:- 1:0 4:0 4:0 -:- 3:1 -:- 2. Свобода (Милковица) 1:3 XXX -:- 3:0 -:- 3:1 -:- 5:0 -:- 5:1 3. Спартак (Божурица) -:- 1:3 XXX -:- -:- -:- 1:1 4:1 -:- 3:0 4. Устрем 2010 (Крета) 3:0 -:- 0:1 XXX 3:3 -:- -:- -:- 2:1 -:- 5. Бенковски (Опанец) -:- 1:0 5:0 -:- XXX 1:3 -:- 5:0 -:- -:- 6. Левски (Горна Митрополия) -:- -:- 1:3 2:1 -:- XXX 0:3 -:- -:- 14:0 7. Искър (Ореховица) -:- 1:1 -:- 3:3 -:- -:- XXX -:- -:- 8:0 8. Ясен 2011 (Ясен) 3:3 -:- -:- 1:3 -:- 1:0 -:- XXX 5:2 2:0 9. Динамо (Бохот) -:- 2:1 2:3 -:- 2:0 0:3 2:2 -:- XXX -:- 10. Бенковски 2021 (Петърница) -:- -:- -:- 0:1 0:4 -:- -:- -:- 0:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лавров (Горни Дъбник) 8 6 1 1 27:9 19 ------------------------------------------------------------------- 2. Светослав (Лепица) 8 4 1 3 16:21 13 [1 0 0 4:2 3] 3. Дреновец (Горник) 7 4 1 2 17:9 13 [0 0 1 2:4 0] 4. Червена звезда 1945 (Глава) 8 3 3 2 14:11 12 5. Спартак (Койнаре) 7 3 2 2 19:14 11 6. Чавдар 2011 (Садовец) 6 3 0 3 17:20 9 7. Венци (Искър) 7 2 2 3 16:17 8 [-] 8. Ботев 2020 (Рупци) 7 2 1 4 17:20 7 9. Искър 2012 (Долни Луковит) 7 1 2 4 12:22 5 10. Крали Марко (Еница) 5 0 1 4 3:15 1 --. Искър (Чомаковци) 8 0 1 7 1:30 - [*] Изваден
Бележки - Венци (Искър), 10-ти в "А" ОГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ - запад. - Искър (Чомаковци), 10-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата. - На 2 ноември 2021 г. Искър (Чомаковци) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от IX кръг срещу Червена звезда 1945 (Глава). Резултатите му се анулират. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Искър (Чомаковци) - Лавров (Горни Дъбник) 0:3 сл. /анулиран/ 5 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник) 2:1 Чавдар 2011 (Садовец) - Искър 2012 (Долни Луковит) 4:2 Светослав (Лепица) - Крали Марко (Еница) 3:2 Червена звезда 1945 (Глава) - Ботев 2020 (Рупци) 3:0 Венци (Искър) почива II кръг 11 септември 2021 г., събота, 14:30 ч: Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица) 5:1 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Крали Марко (Еница) - Червена звезда 1945 (Глава) 0:0 * * - Крали Марко е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради навлизане на публика на терена, хвърляне на бутилки, ритане на главния съдия от привърженици на домакините и саморазправа след края на мача. Искър 2012 (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци) 5:0 /анулиран/ Дреновец (Горник) - Чавдар 2011 (Садовец) 4:2 Венци (Искър) - Спартак (Койнаре) 1:1 Ботев 2020 (Рупци) почива III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Лавров (Горни Дъбник) 2:2 * * - Червена звезда 1945 (Глава) е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар 2011 (Садовец) - Венци (Искър) 5:4 Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник) 0:2 /анулиран/ Светослав (Лепица) - Искър 2012 (Долни Луковит) 2:2 Ботев 2020 (Рупци) - Крали Марко (Еница) 6:1 Спартак (Койнаре) почива IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Лавров (Горни Дъбник) - Ботев 2020 (Рупци) 5:1 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Искър 2012 (Долни Луковит) - Червена звезда 1945 (Глава) анулиран * * - прекратен по вина и на двата отбора. И двата отбора са наказани с лишаване от домакинство за 3 мача. Дреновец (Горник) - Светослав (Лепица) 2:4 Венци (Искър) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не се явяват. Спартак (Койнаре) - Чавдар 2011 (Садовец) 5:4 Крали Марко (Еница) почива V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: на неутрален терен: * Крали Марко (Еница) - Лавров (Горни Дъбник) 0:3 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Крали Марко. 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре) 0:5 /анулиран/ Светослав (Лепица) - Венци (Искър) 2:0 на неутрален терен: * Червена звезда 1945 (Глава) - Дреновец (Горник) 0:4 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Червена звезда 1945. Ботев 2020 (Рупци) - Искър 2012 (Долни Луковит) 7:2 Чавдар 2011 (Садовец) почива VI кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: на неутрален терен: * Искър 2012 (Долни Луковит) - Крали Марко (Еница) 3:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър 2012. Дреновец (Горник) - Ботев 2020 (Рупци) 3:0 Венци (Искър) - Червена звезда 1945 (Глава) 2:2 Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица) 7:1 Чавдар 2011 (Садовец) - Искър (Чомаковци) 3:0 /анулиран/ Лавров (Горни Дъбник) почива VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Лавров (Горни Дъбник) - Искър 2012 (Долни Луковит) 5:0 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Светослав (Лепица) - Чавдар 2011 (Садовец) 1:2 на неутрален терен: * Червена звезда 1945 (Глава) - Спартак (Койнаре) 2:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Червена звезда 1945. Ботев 2020 (Рупци) - Венци (Искър) 1:4 на неутрален терен: * Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник) отложен * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Крали Марко. Искър (Чомаковци) почива VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник) 3:1 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Венци (Искър) - Крали Марко (Еница) отложен Спартак (Койнаре) - Ботев 2020 (Рупци) 2:2 Чавдар 2011 (Садовец) - Червена звезда 1945 (Глава) 0:4 Искър (Чомаковци) - Светослав (Лепица) 1:1 /анулиран/ Искър 2012 (Долни Луковит) почива IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Лавров (Горни Дъбник) - Венци (Искър) 3:1 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Искър (Чомаковци) 8:0 сл. * /анулиран/ * - прекратен след като гостите напускат терена. Ботев 2020 (Рупци) - Чавдар 2011 (Садовец) отложен Крали Марко (Еница) - Спартак (Койнаре) отложен на неутрален терен: * Искър 2012 (Долни Луковит) - Дреновец (Горник) 0:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър 2012. Светослав (Лепица) почива X кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Венци (Искър) - Искър 2012 (Долни Луковит) 4:3 Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник) 1:3 Чавдар 2011 (Садовец) - Крали Марко (Еница) отложен Искър (Чомаковци) - Ботев 2020 (Рупци) анулиран Светослав (Лепица) - Червена звезда 1945 (Глава) 2:1 Дреновец (Горник) почива XI кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Ботев 2020 (Рупци) - Светослав (Лепица) отложен Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци) анулиран Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар 2011 (Садовец) отложен на неутрален терен: * Искър 2012 (Долни Луковит) - Спартак (Койнаре) отложен * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър 2012. Дреновец (Горник) - Венци (Искър) отложен Червена звезда 1945 (Глава) почива XII кръг пролет 2022 г.: Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Чавдар 2011 (Садовец) - Крали Марко (Еница) - Светослав (Лепица) - Ботев 2020 (Рупци) - Червена звезда 1945 (Глава) - Венци (Искър) почива Лавров (Горни Дъбник) почива XIII кръг на неутрален терен: * Червена звезда 1945 (Глава) - Крали Марко (Еница) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Червена звезда 1945. Светослав (Лепица) - Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар 2011 (Садовец) - Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре) - Венци (Искър) - Ботев 2020 (Рупци) почива Искър 2012 (Долни Луковит) почива XIV кръг Венци (Искър) - Чавдар 2011 (Садовец) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Светослав (Лепица) - Лавров (Горни Дъбник) - Червена звезда 1945 (Глава) - Крали Марко (Еница) - Ботев 2020 (Рупци) - Спартак (Койнаре) почива Дреновец (Горник) почива XV кръг Ботев 2020 (Рупци) - Лавров (Горни Дъбник) - Червена звезда 1945 (Глава) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) - Чавдар 2011 (Садовец) - Спартак (Койнаре) - Крали Марко (Еница) почива Венци (Искър) почива XVI кръг Венци (Искър) - Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) - Червена звезда 1945 (Глава) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Ботев 2020 (Рупци) - Лавров (Горни Дъбник) - Крали Марко (Еница) - Чавдар 2011 (Садовец) почива Спартак (Койнаре) почива XVII кръг Крали Марко (Еница) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Ботев 2020 (Рупци) - Дреновец (Горник) - Червена звезда 1945 (Глава) - Венци (Искър) - Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник) почива Чавдар 2011 (Садовец) почива XVIII кръг Чавдар 2011 (Садовец) - Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре) - Червена звезда 1945 (Глава) - Венци (Искър) - Ботев 2020 (Рупци) - Дреновец (Горник) - Крали Марко (Еница) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник) - XIX кръг Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник) - Крали Марко (Еница) - Венци (Искър) - Ботев 2020 (Рупци) - Спартак (Койнаре) - Червена звезда 1945 (Глава) - Чавдар 2011 (Садовец) - Искър 2012 (Долни Луковит) почива Светослав (Лепица) почива XX кръг Чавдар 2011 (Садовец) - Ботев 2020 (Рупци) - Спартак (Койнаре) - Крали Марко (Еница) - Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Светослав (Лепица) почива Червена звезда 1945 (Глава) почива XXI кръг Искър 2012 (Долни Луковит) - Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник) - Спартак (Койнаре) - Крали Марко (Еница) - Чавдар 2011 (Садовец) - Червена звезда 1945 (Глава) - Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) почива Ботев 2020 (Рупци) почива XXII кръг Светослав (Лепица) - Ботев 2020 (Рупци) - Чавдар 2011 (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник) - Спартак (Койнаре) - Искър 2012 (Долни Луковит) - Венци (Искър) - Дреновец (Горник) - Червена звезда 1945 (Глава) почива Крали Марко (Еница) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лавров (Горни Дъбник) XXX 5:1 -:- -:- -:- -:- 3:1 5:1 5:0 -:- --- 2. Светослав (Лепица) -:- XXX -:- 2:1 -:- 1:2 2:0 -:- 2:2 3:2 --- 3. Дреновец (Горник) 3:1 2:4 XXX -:- -:- 4:2 -:- 3:0 -:- -:- --- 4. Червена звезда 1945 (Глава) 2:2 -:- 0:4 XXX 2:1 -:- -:- 3:0 -:- -:- (8:0) 5. Спартак (Койнаре) 1:3 7:1 2:1 -:- XXX 5:4 -:- 2:2 -:- -:- --- 6. Чавдар 2011 (Садовец) -:- -:- -:- 0:4 -:- XXX 5:4 -:- 4:2 -:- (3:0) 7. Венци (Искър) -:- -:- -:- 2:2 1:1 -:- XXX -:- 4:3 -:- (3:0) 8. Ботев 2020 (Рупци) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 XXX 7:2 6:1 --- 9. Искър 2012 (Долни Луковит) -:- -:- 0:0 --- -:- -:- -:- -:- XXX 3:0 (5:0) 10. Крали Марко (Еница) 0:3 -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- XXX --- 11. Искър (Чомаковци) (0:3)(1:1)(0:2) --- (0:5) --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Спорт Плевен
БГ Север

нагоре