ОГ Плевен 2020/21

« ОГ Плевен 2020/21


"А" ОГ Плевен

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ювентус 95 (Малчика) 20 16 2 2 51:16 50 [-] Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ботев (Трънчовица) 20 16 1 3 50:14 49 3. Тръстеник (Тръстеник) 20 12 3 5 68:33 39 [*] 4. Гигант 1947 (Белене) 20 11 5 4 52:30 38 5. Мизия 2005 (Кнежа) 20 11 0 9 50:29 33 6. Левски (Брест) 20 9 3 8 42:35 30 7. Ботев (Комарево) 20 9 2 9 41:38 29 8. Ситомир (Никопол) 20 6 3 11 27:40 21 9. Вихър (Гулянци) 20 3 1 16 18:83 10 10. Венци (Искър) 20 2 2 16 31:79 8 11. Войвода (Драгаш войвода) 20 4 0 16 13:46 12 [*] Изваден --. Палфингер 2018 (Червен бряг) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Ювентус 95 (Малчика), 14-ти в Северозападна Трета лига през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "А" ОГ. - Левски 2007 (Левски), първи през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига. - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия), 4-ти през изминалия сезон; се преименува на Тръстеник и премества седалището си в Тръстеник. - Палфингер 2018 (Червен бряг), 12-ти през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но в последствие се отказва непосредствено преди началото на сезона. - На 13 април 2021 г. Войвода (Драгаш войвода) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев (Комарево) - регистриран на 27 октомври 2020 г., - Ботев (Трънчовица), - Венци (Искър), - Вихър (Гулянци) - Войвода (Драгаш войвода), - Гигант 1947 (Белене), - Ситомир (Никопол) - регистриран на 27 октомври 2020 г., - Тръстеник (Тръстеник), - Ювентус 95 (Малчика). I кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Тръстеник (Тръстеник) - Ювентус 95 (Малчика) 1:1 Палфингер 2018 (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа) анулиран Левски (Брест) - Венци (Искър) 6:0 Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол) 1:0 Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Комарево) 3:1 Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода) отложен 27 февруари 2021 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. II кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Войвода (Драгаш войвода) 1:0 Ботев (Комарево) - Ботев (Трънчовица) 0:3 Ситомир (Никопол) - Гигант 1947 (Белене) 1:1 Венци (Искър) - Вихър (Гулянци) 6:1 Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест) 3:1 Тръстеник (Тръстеник) - Палфингер 2018 (Червен бряг) анулиран III кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Палфингер 2018 (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика) анулиран Левски (Брест) - Тръстеник (Тръстеник) 1:2 Вихър (Гулянци) - Мизия 2005 (Кнежа) 1:5 Гигант 1947 (Белене) - Венци (Искър) 5:3 Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол) 3:0 Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Комарево) 1:3 IV кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Ботев (Комарево) 0:0 Ситомир (Никопол) - Войвода (Драгаш войвода) 0:1 Венци (Искър) - Ботев (Трънчовица) 0:3 Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант 1947 (Белене) 1:3 Тръстеник (Тръстеник) - Вихър (Гулянци) 10:0 сл. Палфингер 2018 (Червен бряг) - Левски (Брест) анулиран V кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Левски (Брест) - Ювентус 95 (Малчика) 2:0 Вихър (Гулянци) - Палфингер 2018 (Червен бряг) анулиран Гигант 1947 (Белене) - Тръстеник (Тръстеник) 2:2 Ботев (Трънчовица) - Мизия 2005 (Кнежа) 1:0 Войвода (Драгаш войвода) - Венци (Искър) 3:0 Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол) 8:0 VI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Ситомир (Никопол) 4:0 Венци (Искър) - Ботев (Комарево) 2:3 Мизия 2005 (Кнежа) - Войвода (Драгаш войвода) 2:1 Тръстеник (Тръстеник) - Ботев (Трънчовица) 1:3 Палфингер 2018 (Червен бряг) - Гигант 1947 (Белене) анулиран Левски (Брест) - Вихър (Гулянци) 9:0 VII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Гулянци) - Ювентус 95 (Малчика) отложен Гигант 1947 (Белене) - Левски (Брест) отложен Ботев (Трънчовица) - Палфингер 2018 (Червен бряг) анулиран Войвода (Драгаш войвода) - Тръстеник (Тръстеник) отложен Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа) отложен Ситомир (Никопол) - Венци (Искър) отложен 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Гулянци) - Ювентус 95 (Малчика) отложен Гигант 1947 (Белене) - Левски (Брест) 3:3 Войвода (Драгаш войвода) - Тръстеник (Тръстеник) 1:3 Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа) отложен Ситомир (Никопол) - Венци (Искър) 3:1 27 февруари 2021 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Гулянци) - Ювентус 95 (Малчика) 2:3 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа) 2:1 VIII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Венци (Искър) 5:1 Мизия 2005 (Кнежа) - Ситомир (Никопол) 3:0 Тръстеник (Тръстеник) - Ботев (Комарево) 4:1 Палфингер 2018 (Червен бряг) - Войвода (Драгаш войвода) анулиран Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица) 1:3 Вихър (Гулянци) - Гигант 1947 (Белене) 0:5 IX кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Гигант 1947 (Белене) - Ювентус 95 (Малчика) 3:1 Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци) 3:0 Войвода (Драгаш войвода) - Левски (Брест) 1:2 Ботев (Комарево) - Палфингер 2018 (Червен бряг) анулиран Ситомир (Никопол) - Тръстеник (Тръстеник) 3:3 Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа) 0:5 X кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа) отложен Тръстеник (Тръстеник) - Венци (Искър) отложен Палфингер 2018 (Червен бряг) - Ситомир (Никопол) анулиран Левски (Брест) - Ботев (Комарево) 4:1 Вихър (Гулянци) - Войвода (Драгаш войвода) 1:2 Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Трънчовица) 2:0 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа) 4:2 Тръстеник (Тръстеник) - Венци (Искър) отложен 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Тръстеник (Тръстеник) - Венци (Искър) 8:1 XI кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Трънчовица) - Ювентус 95 (Малчика) отложен Войвода (Драгаш войвода) - Гигант 1947 (Белене) 3:1 Ботев (Комарево) - Вихър (Гулянци) отложен Ситомир (Никопол) - Левски (Брест) 3:1 Венци (Искър) - Палфингер 2018 (Червен бряг) анулиран Мизия 2005 (Кнежа) - Тръстеник (Тръстеник) 3:1 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Трънчовица) - Ювентус 95 (Малчика) 0:1 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Комарево) - Вихър (Гулянци) 6:0 VII кръг - отложени мачове 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Гулянци) - Ювентус 95 (Малчика) отложен Гигант 1947 (Белене) - Левски (Брест) 3:3 Войвода (Драгаш войвода) - Тръстеник (Тръстеник) 1:3 Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа) отложен Ситомир (Никопол) - Венци (Искър) 3:1 I кръг - отложен мач 27 февруари 2021 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. VII кръг - отложен мач 27 февруари 2021 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Гулянци) - Ювентус 95 (Малчика) 2:3 VII кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа) 2:1 XI кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Трънчовица) - Ювентус 95 (Малчика) 0:1 X кръг - отложени мачове 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа) 4:2 Тръстеник (Тръстеник) - Венци (Искър) отложен XI кръг - отложен мач 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Комарево) - Вихър (Гулянци) 6:0 XII кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Тръстеник (Тръстеник) 2:0 Венци (Искър) - Левски (Брест) 2:2 Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци) 4:0 Ботев (Комарево) - Гигант 1947 (Белене) 1:1 Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Мизия 2005 (Кнежа) почива XIII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Войвода (Драгаш войвода) - Ювентус 95 (Малчика) 0:3 сл. Ботев (Трънчовица) - Ботев (Комарево) 3:1 Гигант 1947 (Белене) - Ситомир (Никопол) 2:1 Вихър (Гулянци) - Венци (Искър) 3:3 Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа) 2:1 Тръстеник (Тръстеник) почива XIV кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Тръстеник (Тръстеник) - Левски (Брест) 5:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Гулянци) 8:0 Венци (Искър) - Гигант 1947 (Белене) 1:6 Ситомир (Никопол) - Ботев (Трънчовица) 0:0 Ботев (Комарево) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ювентус 95 (Малчика) почива XV кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Комарево) - Ювентус 95 (Малчика) 0:3 Войвода (Драгаш войвода) - Ситомир (Никопол) 0:3 сл. Ботев (Трънчовица) - Венци (Искър) 3:0 Гигант 1947 (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа) 2:0 Вихър (Гулянци) - Тръстеник (Тръстеник) 1:3 * * - Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач след като публика на домакините навлиза на терена и атакува главния съдия. Левски (Брест) почива XVI кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Левски (Брест) 4:1 Тръстеник (Тръстеник) - Гигант 1947 (Белене) 3:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Трънчовица) 0:3 Венци (Искър) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 сл. Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево) 1:2 Вихър (Гулянци) почива XVII кръг 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: Ситомир (Никопол) - Ювентус 95 (Малчика) 0:2 Ботев (Комарево) - Венци (Искър) 4:2 Войвода (Драгаш войвода) - Мизия 2005 (Кнежа) 0:3 сл. Ботев (Трънчовица) - Тръстеник (Тръстеник) 5:2 на неутрален терен: * Вихър (Гулянци) - Левски (Брест) 0:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър. Гигант 1947 (Белене) почива X кръг - отложен мач 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Тръстеник (Тръстеник) - Венци (Искър) 8:1 XVIII кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Вихър (Гулянци) 3:0 Левски (Брест) - Гигант 1947 (Белене) 0:0 Тръстеник (Тръстеник) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 сл. Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево) 3:0 Венци (Искър) - Ситомир (Никопол) 1:3 Ботев (Трънчовица) почива XIX кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Венци (Искър) - Ювентус 95 (Малчика) 0:4 Ситомир (Никопол) - Мизия 2005 (Кнежа) 0:2 Ботев (Комарево) - Тръстеник (Тръстеник) 4:3 Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест) 2:0 Гигант 1947 (Белене) - Вихър (Гулянци) 7:2 Войвода (Драгаш войвода) почива XX кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Гигант 1947 (Белене) 4:1 Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица) 0:4 Левски (Брест) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 сл. Тръстеник (Тръстеник) - Ситомир (Никопол) 3:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър) 6:1 Ботев (Комарево) почива XXI кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус 95 (Малчика) 1:2 Венци (Искър) - Тръстеник (Тръстеник) 4:6 Ботев (Комарево) - Левски (Брест) 0:1 Войвода (Драгаш войвода) - Вихър (Гулянци) 0:3 сл. Ботев (Трънчовица) - Гигант 1947 (Белене) 3:2 Ситомир (Никопол) почива XXII кръг 5 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Ботев (Трънчовица) 4:2 Гигант 1947 (Белене) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 сл. Вихър (Гулянци) - Ботев (Комарево) 3:1 Левски (Брест) - Ситомир (Никопол) 2:5 Тръстеник (Тръстеник) - Мизия 2005 (Кнежа) 5:1 Венци (Искър) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ювентус 95 (Малчика) XXX 4:2 2:0 4:1 4:2 4:1 0:0 4:0 3:0 5:1 1:0 --- 2. Ботев (Трънчовица) 0:1 XXX 5:2 3:2 1:0 2:0 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0* --- 3. Тръстеник (Тръстеник) 1:1 1:3 XXX 3:0 5:1 5:0 4:1 3:0 10:0* 8:1 3:0* --- 4. Гигант 1947 (Белене) 3:1 2:0 2:2 XXX 2:0 3:3 3:1 2:1 7:2 5:3 3:0* --- 5. Мизия 2005 (Кнежа) 1:2 0:3 3:1 1:3 XXX 3:1 3:0 3:0 8:0 6:1 2:1 --- 6. Левски (Брест) 2:0 1:3 1:2 0:0 2:1 XXX 4:1 2:5 9:0 6:0 3:0* --- 7. Ботев (Комарево) 0:3 0:3 4:3 1:1 2:1 0:1 XXX 8:0 6:0 4:2 3:0* --- 8. Ситомир (Никопол) 0:2 0:0 3:3 1:1 0:2 3:1 1:2 XXX 4:0 3:1 0:1 --- 9. Вихър (Гулянци) 2:3 0:4 1:3 0:5 1:5 0:1 3:1 1:0 XXX 3:3 1:2 --- 10. Венци (Искър) 0:4 0:3 4:6 1:6 0:5 2:2 2:3 1:3 6:1 XXX 3:0* --- 11. Войвода (Драгаш войвода) 0:3* 0:3* 1:3 3:1 0:3* 1:2 1:3 0:3* 0:3* 3:0 XXX --- 12. Палфингер 2018 (Червен бряг) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чавдар (Бръшляница) 16 11 2 3 51:18 35 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Ботев 1419 (Българене) 16 10 2 4 45:24 32 [2 0 0 2:0 6] 3. Космос 2004 (Гривица) 16 10 2 4 36:13 32 [0 0 2 0:2 0] 4. Славия (Новачене) 16 10 1 5 42:26 31 5. Обнова 1934 (Обнова) 16 7 1 8 36:43 22 6. Динамо (Изгрев) 16 6 1 9 28:37 19 7. Ботев 2005 (Вълчитрън) 16 5 0 11 28:50 15 8. Пордим 2017 (Пордим) 16 4 1 11 25:54 13 <- 9. Виная (Згалево) 16 4 0 12 19:45 12 --. Победа (Градище) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Пордим 2017 (Пордим), 10-ти в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток. - Победа (Градище), 7-ми през изминалия сезон; първоначално заявява участие в групата, но в последствие се отказва непосредствено преди началото на сезона. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев 1419 (Българене), - Виная (Згалево), - Динамо (Изгрев), - Космос 2004 (Гривица), - Обнова 1934 (Обнова) - регистриран на 26 януари 2021 г., - Пордим 2017 (Пордим), - Славия (Новачене), - Чавдар (Бръшляница) - регистриран на 17 декември 2020 г. I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Пордим 2017 (Пордим) - Чавдар (Бръшляница) 0:5 Победа (Градище) - Славия (Новачене) анулиран Обнова 1934 (Обнова) - Ботев 1419 (Българене) 3:1 Виная (Згалево) - Космос 2004 (Гривица) 0:2 Динамо (Изгрев) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 6:3 II кръг 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 3:0 Космос 2004 (Гривица) - Динамо (Изгрев) 2:0 Ботев 1419 (Българене) - Виная (Згалево) 5:1 Славия (Новачене) - Обнова 1934 (Обнова) 5:1 Пордим 2017 (Пордим) - Победа (Градище) анулиран III кръг 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Победа (Градище) - Чавдар (Бръшляница) анулиран Обнова 1934 (Обнова) - Пордим 2017 (Пордим) 2:3 Виная (Згалево) - Славия (Новачене) 0:1 Динамо (Изгрев) - Ботев 1419 (Българене) 1:1 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Космос 2004 (Гривица) 0:4 IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Космос 2004 (Гривица) 2:0 Ботев 1419 (Българене) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 6:0 Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев) 4:1 Пордим 2017 (Пордим) - Виная (Згалево) 1:2 Победа (Градище) - Обнова 1934 (Обнова) анулиран V кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Обнова 1934 (Обнова) - Чавдар (Бръшляница) 1:0 Виная (Згалево) - Победа (Градище) анулиран Динамо (Изгрев) - Пордим 2017 (Пордим) 4:2 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Славия (Новачене) 0:3 сл. * * - първоначално 2:0, в последствие на Ботев е присъдена служебна загуба заради нердовени играчи. Космос 2004 (Гривица) - Ботев 1419 (Българене) 0:1 VI кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Ботев 1419 (Българене) отложен Славия (Новачене) - Космос 2004 (Гривица) 0:2 Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 1:3 Победа (Градище) - Динамо (Изгрев) анулиран Обнова 1934 (Обнова) - Виная (Згалево) 4:0 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Ботев 1419 (Българене) 5:2 VII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Виная (Згалево) - Чавдар (Бръшляница) 0:4 Динамо (Изгрев) - Обнова 1934 (Обнова) 0:3 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Победа (Градище) анулиран Космос 2004 (Гривица) - Пордим 2017 (Пордим) 4:0 Ботев 1419 (Българене) - Славия (Новачене) 4:1 VIII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Славия (Новачене) 8:3 Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 1419 (Българене) 1:3 Победа (Градище) - Космос 2004 (Гривица) анулиран Обнова 1934 (Обнова) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 3:6 Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев) 0:2 IX кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Динамо (Изгрев) - Чавдар (Бръшляница) 3:1 Космос 2004 (Гривица) - Обнова 1934 (Обнова) 3:0 Ботев 1419 (Българене) - Победа (Градище) анулиран Славия (Новачене) - Пордим 2017 (Пордим) 1:2 6 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2005 (Вълчитрън) - Виная (Згалево) 2:1 * * - датата е приблизителна. VI кръг - отложен мач 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Ботев 1419 (Българене) 5:2 X кръг 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Пордим 2017 (Пордим) 5:1 Ботев 1419 (Българене) - Обнова 1934 (Обнова) 4:1 Космос 2004 (Гривица) - Виная (Згалево) 2:0 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Славия (Новачене) почива XI кръг 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2005 (Вълчитрън) - Чавдар (Бръшляница) 0:1 Динамо (Изгрев) - Космос 2004 (Гривица) отложен Виная (Згалево) - Ботев 1419 (Българене) 3:0 Обнова 1934 (Обнова) - Славия (Новачене) 1:7 6 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Динамо (Изгрев) - Космос 2004 (Гривица) 2:5 * * - датата е приблизителна. Пордим 2017 (Пордим) почива XII кръг 11 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Пордим 2017 (Пордим) - Обнова 1934 (Обнова) 3:1 Славия (Новачене) - Виная (Згалево) 4:1 Ботев 1419 (Българене) - Динамо (Изгрев) 4:0 Космос 2004 (Гривица) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 3:0 Чавдар (Бръшляница) почива XIII кръг 18 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Космос 2004 (Гривица) - Чавдар (Бръшляница) 1:1 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Ботев 1419 (Българене) 4:3 Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене) 1:3 Виная (Згалево) - Пордим 2017 (Пордим) 6:1 Обнова 1934 (Обнова) почива XIV кръг 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Обнова 1934 (Обнова) 4:1 Пордим 2017 (Пордим) - Динамо (Изгрев) 3:1 Славия (Новачене) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 3:0 Ботев 1419 (Българене) - Космос 2004 (Гривица) 1:0 Виная (Згалево) почива XV кръг 9 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 1419 (Българене) - Чавдар (Бръшляница) 3:3 Космос 2004 (Гривица) - Славия (Новачене) 1:2 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Пордим 2017 (Пордим) 5:3 Виная (Згалево) - Обнова 1934 (Обнова) 1:6 Динамо (Изгрев) почива XVI кръг 16 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Виная (Згалево) 5:0 Обнова 1934 (Обнова) - Динамо (Изгрев) 3:1 Пордим 2017 (Пордим) - Космос 2004 (Гривица) 1:4 Славия (Новачене) - Ботев 1419 (Българене) 0:1 Ботев 2005 (Вълчитрън) почива XVII кръг 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Славия (Новачене) - Чавдар (Бръшляница) 3:1 Ботев 1419 (Българене) - Пордим 2017 (Пордим) 6:1 Ботев 2005 (Вълчитрън) - Обнова 1934 (Обнова) 2:3 Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево) 3:0 Космос 2004 (Гривица) почива XVIII кръг 30 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Динамо (Изгрев) 3:0 Виная (Згалево) - Ботев 2005 (Вълчитрън) 4:3 Обнова 1934 (Обнова) - Космос 2004 (Гривица) 3:3 Пордим 2017 (Пордим) - Славия (Новачене) 2:2 Ботев 1419 (Българене) почива XI кръг - отложен мач 6 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Динамо (Изгрев) - Космос 2004 (Гривица) 2:5 * * - датата е приблизителна.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чавдар (Бръшляница) XXX 5:2 2:0 8:3 4:1 3:0 3:0 5:1 5:0 --- 2. Ботев 1419 (Българене) 3:3 XXX 1:0 4:1 4:1 4:0 6:0 6:1 5:1 --- 3. Космос 2004 (Гривица) 1:1 0:1 XXX 1:2 3:0 2:0 3:0 4:0 2:0 --- 4. Славия (Новачене) 3:1 0:1 0:2 XXX 5:1 4:1 3:0 1:2 4:1 --- 5. Обнова 1934 (Обнова) 1:0 3:1 3:3 1:7 XXX 3:1 3:6 2:3 4:0 --- 6. Динамо (Изгрев) 3:1 1:1 2:5 1:3 0:3 XXX 6:3 4:2 3:0 --- 7. Ботев 2005 (Вълчитрън) 0:1 4:3 0:4 0:3* 2:3 0:3* XXX 5:3 2:1 --- 8. Пордим 2017 (Пордим) 0:5 1:3 1:4 2:2 3:1 3:1 1:3 XXX 1:2 --- 9. Виная (Згалево) 0:4 3:0 0:2 0:1 1:6 0:2 4:3 6:1 XXX --- 10. Победа (Градище) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Искър (Ореховица) 16 13 3 0 53:12 42 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Вихър (Крушовене) 16 12 3 1 46:17 39 3. Спартак (Божурица) 16 8 1 7 29:30 25 4. Бенковски (Опанец) 16 8 0 8 28:20 24 5. Ясен 2011 (Ясен) 16 7 2 7 31:30 23 6. Устрем 2010 (Крета) 16 7 1 8 33:27 22 7. Свобода (Милковица) 16 5 3 8 27:42 18 8. Левски (Горна Митрополия) 16 3 5 8 20:41 14 9. Дунавска чайка (Сомовит) 16 0 0 16 6:54 0 [*] Изваден --. Дунав (Гиген) 0 0 0 0 0:0 - [+][*] Изваден
Бележки - Пордим 2017 (Пордим), 10-ти в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток. - Дунав (Гиген) първоначално се включва в групата, но в последствие се отказва непосредствено преди началото на сезона. - На полусезона Дунавска чайка (Сомовит) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Бенковски (Опанец), - Вихър (Крушовене), - Дунавска чайка (Сомовит), - Искър (Ореховица), - Левски (Горна Митрополия), - Свобода (Милковица), - Спартак (Божурица), - Устрем 2010 (Крета), - Ясен 2011 (Ясен). I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Крушовене) - Дунав (Гиген) анулиран Бенковски (Опанец) - Ясен 2011 (Ясен) 2:1 Левски (Горна Митрополия) - Устрем 2010 (Крета) 2:1 Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица) 1:2 Свобода (Милковица) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:2 II кръг 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Дунав (Гиген) - Дунавска чайка (Сомовит) анулиран Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица) 4:0 Устрем 2010 (Крета) - Спартак (Божурица) 2:0 Ясен 2011 (Ясен) - Левски (Горна Митрополия) 2:1 Вихър (Крушовене) - Бенковски (Опанец) 2:1 III кръг 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Бенковски (Опанец) - Дунав (Гиген) анулиран Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Крушовене) отложен Спартак (Божурица) - Ясен 2011 (Ясен) 2:1 Свобода (Милковица) - Устрем 2010 (Крета) 0:1 Дунавска чайка (Сомовит) - Искър (Ореховица) 0:6 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Крушовене) 2:2 IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица) анулиран Устрем 2010 (Крета) - Дунавска чайка (Сомовит) 6:1 Ясен 2011 (Ясен) - Свобода (Милковица) отложен Вихър (Крушовене) - Спартак (Божурица) 5:0 Бенковски (Опанец) - Левски (Горна Митрополия) 2:0 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Ясен 2011 (Ясен) - Свобода (Милковица) 3:1 V кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген) анулиран Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец) 2:1 Свобода (Милковица) - Вихър (Крушовене) 2:4 Дунавска чайка (Сомовит) - Ясен 2011 (Ясен) 3:4 Искър (Ореховица) - Устрем 2010 (Крета) 4:0 VI кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Дунав (Гиген) - Устрем 2010 (Крета) анулиран Ясен 2011 (Ясен) - Искър (Ореховица) 2:2 Вихър (Крушовене) - Дунавска чайка (Сомовит) 4:0 Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица) 7:1 Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица) 1:1 VII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Спартак (Божурица) - Дунав (Гиген) анулиран Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия) 3:3 Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец) 0:1 Искър (Ореховица) - Вихър (Крушовене) 1:1 Устрем 2010 (Крета) - Ясен 2011 (Ясен) 1:2 VIII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Дунав (Гиген) - Ясен 2011 (Ясен) анулиран Вихър (Крушовене) - Устрем 2010 (Крета) 3:2 Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица) 0:2 Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:0 сл. Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица) 5:0 IX кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Свобода (Милковица) - Дунав (Гиген) анулиран Дунавска чайка (Сомовит) - Спартак (Божурица) 0:3 сл. Искър (Ореховица) - Левски (Горна Митрополия) 2:0 Устрем 2010 (Крета) - Бенковски (Опанец) 1:0 Ясен 2011 (Ясен) - Вихър (Крушовене) 1:2 III кръг - отложен мач 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Крушовене) 2:2 IV кръг - отложен мач 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Ясен 2011 (Ясен) - Свобода (Милковица) 3:1 X кръг 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ясен 2011 (Ясен) - Бенковски (Опанец) 1:0 Устрем 2010 (Крета) - Левски (Горна Митрополия) 4:0 Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица) 7:1 Дунавска чайка (Сомовит) - Свобода (Милковица) 0:3 сл. Вихър (Крушовене) почива XI кръг 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица) 2:4 Спартак (Божурица) - Устрем 2010 (Крета) 1:0 Левски (Горна Митрополия) - Ясен 2011 (Ясен) 2:2 Бенковски (Опанец) - Вихър (Крушовене) 0:1 Дунавска чайка (Сомовит) почива XII кръг 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Крушовене) - Левски (Горна Митрополия) 8:0 Ясен 2011 (Ясен) - Спартак (Божурица) 1:3 Устрем 2010 (Крета) - Свобода (Милковица) 1:1 Искър (Ореховица) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:0 сл. Бенковски (Опанец) почива XIII кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Дунавска чайка (Сомовит) - Устрем 2010 (Крета) 0:3 сл. Свобода (Милковица) - Ясен 2011 (Ясен) 3:2 Спартак (Божурица) - Вихър (Крушовене) 0:3 Левски (Горна Митрополия) - Бенковски (Опанец) 0:3 Искър (Ореховица) почива XIV кръг 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица) 3:1 Вихър (Крушовене) - Свобода (Милковица) 3:0 Ясен 2011 (Ясен) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:0 сл. Устрем 2010 (Крета) - Искър (Ореховица) 2:3 Левски (Горна Митрополия) почива XV кръг 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Искър (Ореховица) - Ясен 2011 (Ясен) 6:1 Дунавска чайка (Сомовит) - Вихър (Крушовене) 0:3 сл. Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец) 3:1 Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия) 6:1 Устрем 2010 (Крета) почива XVI кръг 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица) 2:2 Бенковски (Опанец) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:0 сл. Вихър (Крушовене) - Искър (Ореховица) 2:2 Ясен 2011 (Ясен) - Устрем 2010 (Крета) 5:0 Спартак (Божурица) почива XVII кръг 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Устрем 2010 (Крета) - Вихър (Крушовене) 6:1 Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец) 2:0 Дунавска чайка (Сомовит) - Левски (Горна Митрополия) 0:3 сл. Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица) 3:0 Ясен 2011 (Ясен) почива XVIII кръг 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Божурица) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:0 сл. Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица) 0:3 Бенковски (Опанец) - Устрем 2010 (Крета) 4:3 Вихър (Крушовене) - Ясен 2011 (Ясен) 2:0 Свобода (Милковица) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Искър (Ореховица) XXX 1:1 7:1 2:0 6:1 4:0 4:0 2:0 3:0* --- 2. Вихър (Крушовене) 2:2 XXX 5:0 2:1 2:0 3:2 3:0 8:0 4:0 --- 3. Спартак (Божурица) 1:2 0:3 XXX 2:1 2:1 1:0 5:0 6:1 3:0* --- 4. Бенковски (Опанец) 0:2 0:1 3:1 XXX 2:1 4:3 7:1 2:0 3:0* --- 5. Ясен 2011 (Ясен) 2:2 1:2 1:3 1:0 XXX 5:0 3:1 2:1 3:0* --- 6. Устрем 2010 (Крета) 2:3 6:1 2:0 1:0 1:2 XXX 1:1 4:0 6:1 --- 7. Свобода (Милковица) 2:4 2:4 3:0 3:1 3:2 0:1 XXX 3:3 3:2 --- 8. Левски (Горна Митрополия) 0:3 2:2 1:1 0:3 2:2 2:1 2:2 XXX 3:0* --- 9. Дунавска чайка (Сомовит) 0:6 0:3* 0:3* 0:1 3:4 0:3* 0:3* 0:3* XXX --- 10. Дунав (Гиген) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак (Койнаре) 18 12 2 4 45:27 38 Влиза [1 0 1 7:3 3] ------------------------------------------------------------------- 2. Лавров (Горни Дъбник) 18 12 2 4 57:32 38 [1 0 1 3:7 3] 3. Светослав (Лепица) 18 11 3 4 57:32 36 4. Дреновец (Горник) 18 9 4 5 35:24 31 [1 0 1 4:4 3, 3 гола на чужд терен] 5. Чавдар 2011 (Садовец) 18 10 1 7 47:30 31 [1 0 1 4:4 3, 2 гола на чужд терен] 6. Крали Марко (Еница) 18 8 3 7 33:43 27 7. Червена звезда 1945 (Глава) 18 8 2 8 28:36 26 [+] 8. Искър 2012 (Долни Луковит) 18 5 2 11 27:38 17 9. Ботев 2020 (Рупци) 18 2 1 15 18:47 7 [+] 10. Искър (Чомаковци) 18 2 2 14 9:47 8 [*] Изваден
Бележки - Ботев 2020 (Рупци) и Червена звезда 1945 (Глава) се включват в групата. - На 6 април 2021 г. Искър (Чомаковци) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев 2020 (Рупци), - Дреновец (Горник), - Искър 2012 (Долни Луковит), - Искър (Чомаковци), - Крали Марко (Еница), - Лавров (Горни Дъбник), - Светослав (Лепица), - Чавдар 2011 (Садовец), - Червена звезда 1945 (Глава). I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Чомаковци) 5:0 Искър 2012 (Долни Луковит) - Чавдар 2011 (Садовец) 2:4 Ботев 2020 (Рупци) - Дреновец (Горник) 1:4 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Светослав (Лепица) 0:5 Крали Марко (Еница) - Спартак (Койнаре) отложен 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Крали Марко (Еница) - Спартак (Койнаре) 3:3 * * - датата е приблизителна. II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре) 2:0 Чавдар 2011 (Садовец) - Ботев 2020 (Рупци) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Лавров (Горни Дъбник) - Червена звезда 1945 (Глава) 4:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Дреновец (Горник) - Крали Марко (Еница) 7:2 Светослав (Лепица) - Искър 2012 (Долни Луковит) 4:3 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ботев 2020 (Рупци) - Светослав (Лепица) 1:5 Крали Марко (Еница) - Чавдар 2011 (Садовец) 2:1 Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник) 1:2 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Искър (Чомаковци) 1:0 Искър 2012 (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник) 0:3 сл. * * - първоначално 3:1, в последствие на Искър 2012 е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Чавдар 2011 (Садовец) - Спартак (Койнаре) 6:0 Лавров (Горни Дъбник) - Ботев 2020 (Рупци) 7:3 Червена звезда 1945 (Глава) - Искър 2012 (Долни Луковит) 2:1 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник) 1:0 Светослав (Лепица) - Крали Марко (Еница) 2:2 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица) 4:2 Дреновец (Горник) - Чавдар 2011 (Садовец) 1:2 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Искър 2012 (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци) 3:2 Ботев 2020 (Рупци) - Червена звезда 1945 (Глава) 0:3 сл. * * - първоначално неизвестен резултат, в последствие на Ботев 2020 е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Крали Марко (Еница) - Лавров (Горни Дъбник) 5:2 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Искър (Чомаковци) - Чавдар 2011 (Садовец) 3:3 Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) отложен Червена звезда 1945 (Глава) - Крали Марко (Еница) 3:1 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Лавров (Горни Дъбник) - Спартак (Койнаре) 2:1 Искър 2012 (Долни Луковит) - Ботев 2020 (Рупци) 4:1 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) отложен 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) 2:1 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ботев 2020 (Рупци) - Искър (Чомаковци) 1:1 Крали Марко (Еница) - Искър 2012 (Долни Луковит) 3:0 Спартак (Койнаре) - Червена звезда 1945 (Глава) 6:0 Чавдар 2011 (Садовец) - Светослав (Лепица) 5:2 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник) 1:1 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Искър (Чомаковци) - Светослав (Лепица) 0:4 Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар 2011 (Садовец) 5:1 Искър 2012 (Долни Луковит) - Спартак (Койнаре) 1:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Дреновец (Горник) 0:0 Ботев 2020 (Рупци) - Крали Марко (Еница) 0:1 IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Спартак (Койнаре) - Ботев 2020 (Рупци) 3:0 сл. Дреновец (Горник) - Искър 2012 (Долни Луковит) 2:1 Чавдар 2011 (Садовец) - Червена звезда 1945 (Глава) 2:0 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци) отложен Светослав (Лепица) - Лавров (Горни Дъбник) 1:1 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. I кръг - отложен мач 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Крали Марко (Еница) - Спартак (Койнаре) 3:3 * * - датата е приблизителна. VI кръг - отложен мач 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) отложен VI кръг - отложен мач 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) 2:1 IX кръг - отложен мач 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. X кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Чавдар 2011 (Садовец) - Искър 2012 (Долни Луковит) 4:0 Спартак (Койнаре) - Крали Марко (Еница) 2:1 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Дреновец (Горник) - Ботев 2020 (Рупци) 2:0 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Искър (Чомаковци) - Лавров (Горни Дъбник) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Светослав (Лепица) - Червена звезда 1945 (Глава) 7:2 XI кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. Ботев 2020 (Рупци) - Чавдар 2011 (Садовец) 1:3 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Лавров (Горни Дъбник) 4:2 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник) 2:2 Искър 2012 (Долни Луковит) - Светослав (Лепица) 1:1 XII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Чавдар 2011 (Садовец) - Крали Марко (Еница) 5:0 Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре) 1:1 11 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Светослав (Лепица) - Ботев 2020 (Рупци) 3:1 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Искър (Чомаковци) - Червена звезда 1945 (Глава) 0:3 сл. Лавров (Горни Дъбник) - Искър 2012 (Долни Луковит) 4:2 XIII кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Койнаре) - Чавдар 2011 (Садовец) 1:0 Ботев 2020 (Рупци) - Лавров (Горни Дъбник) 2:0 18 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Искър 2012 (Долни Луковит) - Червена звезда 1945 (Глава) 1:1 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. Крали Марко (Еница) - Светослав (Лепица) 0:5 XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре) отложен Чавдар 2011 (Садовец) - Дреновец (Горник) 2:3 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Ботев 2020 (Рупци) 1:0 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Искър (Чомаковци) - Искър 2012 (Долни Луковит) 0:3 сл. Лавров (Горни Дъбник) - Крали Марко (Еница) 6:1 5 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре) 3:4 XV кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Чавдар 2011 (Садовец) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник) 6:1 9 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 2020 (Рупци) - Искър 2012 (Долни Луковит) 1:2 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Дреновец (Горник) - Светослав (Лепица) 2:3 Крали Марко (Еница) - Червена звезда 1945 (Глава) 2:1 XVI кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Червена звезда 1945 (Глава) - Спартак (Койнаре) 1:2 Светослав (Лепица) - Чавдар 2011 (Садовец) 3:1 16 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Искър 2012 (Долни Луковит) - Крали Марко (Еница) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Искър (Чомаковци) - Ботев 2020 (Рупци) 0:3 сл. Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник) 3:0 XVII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Чавдар 2011 (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник) 2:4 Спартак (Койнаре) - Искър 2012 (Долни Луковит) 3:0 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Дреновец (Горник) - Червена звезда 1945 (Глава) 3:2 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Светослав (Лепица) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. Крали Марко (Еница) - Ботев 2020 (Рупци) 2:1 XVIII кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ботев 2020 (Рупци) - Спартак (Койнаре) 2:3 Червена звезда 1945 (Глава) - Чавдар 2011 (Садовец) 3:0 30 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Искър 2012 (Долни Луковит) - Дреновец (Горник) 0:1 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Искър (Чомаковци) - Крали Марко (Еница) 0:3 сл. Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица) 4:2 XIV кръг - отложен мач 5 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре) 3:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Койнаре) XXX 6:1 4:2 1:2 1:0 2:1 6:0 3:0 3:0* 3:0* 2. Лавров (Горни Дъбник) 2:1 XXX 4:2 3:0 5:1 6:1 4:1 4:2 7:3 5:0 3. Светослав (Лепица) 3:4 1:1 XXX 2:1 3:1 2:2 7:2 4:3 3:1 3:0* 4. Дреновец (Горник) 1:1 1:1 2:3 XXX 1:2 7:2 3:2 2:1 2:0 3:0* 5. Чавдар 2011 (Садовец) 6:0 2:4 5:2 2:3 XXX 5:0 2:0 4:0 3:0* 3:0* 6. Крали Марко (Еница) 3:3 5:2 0:5 2:2 2:1 XXX 2:1 3:0 2:1 3:0* 7. Червена звезда 1945 (Глава) 1:2 4:2 0:5 0:0 3:0 3:1 XXX 2:1 1:0 1:0 8. Искър 2012 (Долни Луковит) 1:2 0:3* 1:1 0:1 2:4 3:0* 1:1 XXX 4:1 3:2 9. Ботев 2020 (Рупци) 2:3 2:0 1:5 1:4 1:3 0:1 0:3* 1:2 XXX 1:1 10. Искър (Чомаковци) 2:0 0:3* 0:4 1:0 3:3 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Спорт Плевен
БГ Север

нагоре