ОГ Русе 2020/21

« ОГ Русе 2020/21


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 2000 (Бъзън) 22 15 3 4 61:28 48 Финали 2. Дунарит (Николово) 22 15 2 5 57:16 47 Финали 3. Дунав 2009 (Сливо поле) 22 14 4 4 53:24 46 Финали 4. Сокол 2007 (Червена вода) 22 14 2 6 65:25 44 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Локомотив (Русе) 22 12 7 3 56:28 43 [+] 6. Вихър 2020 (Николово) 22 11 3 8 49:36 36 [+] 7. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 22 10 5 7 44:34 35 8. Смирненски (Смирненски) 22 8 5 9 35:35 29 9. Мартен (Мартен) 22 5 4 13 25:49 19 10. Ботев (Голямо Враново) 22 4 3 15 24:83 15 11. Юделник (Юделник) 22 2 1 19 16:73 7 12. Спартак 2014 (Хотанца) 22 1 3 18 9:63 6 [*] Изваден
Бележки - Пристис (кв.Долапите, Русе), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Вихър 2020 (Николово) и Локомотив (Русе) се включват в групата. - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на през есента на Градски стадион в Русе, а през пролетта - на ст."Локомотив" в Русе освен ако не е посочено друго. - Сокол 2007 (Червена вода) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" - изкуствен терен в Русе през есента и в Червена вода през пролетта. - Дунарит (Николово) играе домакинските си мачове през пролетта на Градски стадион в Русе. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев (Гоямо Враново) - регистриран на 25 септември 2020 г., - Вихър 2020 (Николово) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Дунарит (Николово) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Локомотив (Русе) - регистриран на 25 септември 2020 г., - Мартен (Мартен), - Спартак 2000 (Бъзън), - Спартак 2014 (Хотанца). - На полусезона Спартак 2014 (Хотанца) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Спартак 2014 (Хотанца) 2:0 (1:0) 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Ботев (Голямо Враново) 5:0 Вихър 2020 (Николово) - Мартен (Мартен) отложен Смирненски (Смирненски) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:2 в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Сокол 2007 (Червена вода) - Дунарит (Николово) отложен Юделник (Юделник) - Локомотив (Русе) 0:3 (0:2) 29 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Вихър 2020 (Николово) - Мартен (Мартен) 3:0 (2:0) в Русе, Градски стадион: Сокол 2007 (Червена вода) - Дунарит (Николово) 0:1 (0:1) II кръг 17 септември 2020 г., четвъртък, 19:00 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Сокол 2007 (Червена вода) - Спартак 2000 (Бъзън) 4:0 * * - по първоначална програма в Бъзън, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Локомотив (Русе) 0:0 Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник) 4:1 Спартак 2014 (Хотанца) - Смирненски (Смирненски) 1:1 Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:1 Дунав 2009 (Сливо поле) - Вихър 2020 (Николово) 3:1 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Дунав 2009 (Сливо поле) отложен в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Сокол 2007 (Червена вода) - Спартак 2014 (Хотанца) 7:0 (1:0) Локомотив (Русе) - Дунарит (Николово) 2:1 (1:0) 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 2020 (Николово) - Ботев (Голямо Враново) 3:0 Смирненски (Смирненски) - Мартен (Мартен) 0:2 (0:2) Юделник (Юделник) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:1 (0:1) 28 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:1 (1:1) IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Дунарит (Николово) 0:3 (0:2) Спартак 2000 (Бъзън) - Локомотив (Русе) 1:1 (1:1) Спартак 2014 (Хотанца) - Юделник (Юделник) 2:0 (2:0) Мартен (Мартен) - Сокол 2007 (Червена вода) 1:5 (0:4) Дунав 2009 (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) 2:2 (0:0) Вихър 2020 (Николово) - Приста 2000 (Средна кула) 1:4 (1:1) V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Ботев (Голямо Враново) 5:1 (3:0) в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Сокол 2007 (Червена вода) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:3 (0:2) 11 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Вихър 2020 (Николово) 5:1 (0:0) Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен) 2:2 (1:0) Локомотив (Русе) - Спартак 2014 (Хотанца) 5:0 (3:0) Дунарит (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:1 (1:1) VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Смирненски (Смирненски) 0:0 18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2000 (Бъзън) 2:6 Спартак 2014 (Хотанца) - Дунарит (Николово) 1:5 (0:1) Мартен (Мартен) - Локомотив (Русе) 1:1 (1:1) Дунав 2009 (Сливо поле) - Юделник (Юделник) 4:0 (1:0) Вихър 2020 (Николово) - Сокол 2007 (Червена вода) 0:4 (0:1) VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Сокол 2007 (Червена вода) - Приста 2000 (Средна кула) 4:2 (1:0) 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново) 6:1 (4:0) Юделник (Юделник) - Вихър 2020 (Николово) 3:6 (1:3) Локомотив (Русе) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:1 (1:0) Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) 4:0 (0:0) Спартак 2000 (Бъзън) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:2 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник) 3:1 (2:0) 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:2 Мартен (Мартен) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:2 (0:2) Дунав 2009 (Сливо поле) - Дунарит (Николово) 1:0 (0:0) Смирненски (Смирненски) - Сокол 2007 (Червена вода) 3:0 сл. */** * - първоначално 1:2 (0:1), в последствие на Сокол 2007 е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. ** - заради допускане на зрители на трибуните въпреки общонационалната забрана, Смирненски е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Вихър 2020 (Николово) - Локомотив (Русе) 2:2 (2:2) IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Сокол 2007 (Червена вода) - Ботев (Голямо Враново) 4:1 (2:0) 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски) 0:1 (0:1) Дунарит (Николово) - Вихър 2020 (Николово) 3:0 (1:0) Спартак 2000 (Бъзън) - Дунав 2009 (Сливо поле) 3:0 (0:0) Спартак 2014 (Хотанца) - Мартен (Мартен) 1:1 (1:0) 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Локомотив (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:1 (0:1) X кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Сокол 2007 (Червена вода) - Юделник (Юделник) 8:0 (5:0) 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Мартен (Мартен) 0:3 (0:2) Дунав 2009 (Сливо поле) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Вихър 2020 (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън) 6:0 сл. * * - прекратен в 78' при 3:1 (2:0) след групов протест срещу съдията от страна на гостите. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово) 1:2 (1:1) в Бъзън: * Смирненски (Смирненски) - Локомотив (Русе) 0:1 (0:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Смирненски. XI кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски) 4:0 (0:0) 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Юделник (Юделник) - Ботев (Голямо Враново) 0:1 (0:0) Локомотив (Русе) - Сокол 2007 (Червена вода) 1:1 (0:1) Спартак 2000 (Бъзън) - Приста 2000 (Средна кула) 1:3 (1:1) Спартак 2014 (Хотанца) - Вихър 2020 (Николово) 0:0 Мартен (Мартен) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:2 (0:1) III кръг - отложен мач 28 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:1 (1:1) I кръг - отложени мачове 29 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Вихър 2020 (Николово) - Мартен (Мартен) 3:0 (2:0) в Русе, Градски стадион: Сокол 2007 (Червена вода) - Дунарит (Николово) 0:1 (0:1) XII кръг 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Дунав 2009 (Сливо поле) 2:2 (1:1) Мартен (Мартен) - Вихър 2020 (Николово) 0:2 Спартак 2014 (Хотанца) - Приста 2000 (Средна кула) 0:3 сл. Спартак 2000 (Бъзън) - Смирненски (Смирненски) 1:1 (0:0) в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Сокол 2007 (Червена вода) 0:1 (0:1) Локомотив (Русе) - Юделник (Юделник) 6:0 (5:0) XIII кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Локомотив (Русе) - Ботев (Голямо Враново) 5:1 (1:0) Спартак 2000 (Бъзън) - Сокол 2007 (Червена вода) 3:1 (2:0) * * - по първоначална програма в Русе, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен) 1:0 (0:0) 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово) 0:2 (0:1) Смирненски (Смирненски) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. Вихър 2020 (Николово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 3:1 (1:1) XIV кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: в Николово: Дунарит (Николово) - Локомотив (Русе) 2:2 (1:2) 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Вихър 2020 (Николово) 1:6 (0:0) Дунав 2009 (Сливо поле) - Приста 2000 (Средна кула) 0:1 (0:1) Мартен (Мартен) - Смирненски (Смирненски) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Спартак 2014 (Хотанца) - Сокол 2007 (Червена вода) 0:3 сл. Спартак 2000 (Бъзън) - Юделник (Юделник) 9:0 (3:0) XV кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Сокол 2007 (Червена вода) - Мартен (Мартен) 1:0 (0:0) Приста 2000 (Средна кула) - Вихър 2020 (Николово) 3:3 (1:1) 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Ботев (Голямо Враново) 6:1 (3:1) Локомотив (Русе) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:0 (1:0) Юделник (Юделник) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. Смирненски (Смирненски) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:1 (0:0) XVI кръг 11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Приста 2000 (Средна кула) 0:4 (0:2) Вихър 2020 (Николово) - Смирненски (Смирненски) 2:0 (0:0) Дунав 2009 (Сливо поле) - Сокол 2007 (Червена вода) 4:0 (1:0) Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник) 3:1 (1:1) Спартак 2014 (Хотанца) - Локомотив (Русе) 0:3 сл. Спартак 2000 (Бъзън) - Дунарит (Николово) 2:1 (0:1) XVII кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Сокол 2007 (Червена вода) - Вихър 2020 (Николово) 1:3 (0:1) 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Ботев (Голямо Враново) 9:0 (6:0) в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. Локомотив (Русе) - Мартен (Мартен) 3:0 (2:0) Юделник (Юделник) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:4 (1:1) Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (Средна кула) 2:0 (1:0) XVIII кръг 21 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Смирненски (Смирненски) 2:2 (2:1) Спартак 2014 (Хотанца) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:3 сл. 21 април 2021 г., сряда, 17:30 ч: Вихър 2020 (Николово) - Юделник (Юделник) 4:0 (1:0) 21 април 2021 г., сряда, 17:45 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Сокол 2007 (Червена вода) 0:0 21 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Локомотив (Русе) 4:2 (3:2) Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) 1:6 (1:4) XIX кръг 24 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Сокол 2007 (Червена вода) - Смирненски (Смирненски) 5:2 (1:2) 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 2014 (Хотанца) - Ботев (Голямо Враново) 0:3 сл. Спартак 2000 (Бъзън) - Мартен (Мартен) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:2 (1:1) Локомотив (Русе) - Вихър 2020 (Николово) 1:0 (0:0) Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:2 XX кръг 30 април 2021 г., петък, 18:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Сокол 2007 (Червена вода) 0:6 (0:4) Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник) 2:0 (0:0) Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Локомотив (Русе) 6:4 (4:2) Вихър 2020 (Николово) - Дунарит (Николово) 0:3 (0:2) Дунав 2009 (Сливо поле) - Спартак 2000 (Бъзън) 2:5 (1:2) Мартен (Мартен) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. XXI кръг 9 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Русе, Градски стадион: Локомотив (Русе) - Смирненски (Смирненски) 8:1 (4:1) 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Мартен (Мартен) - Ботев (Голямо Враново) 5:3 (3:2) Спартак 2014 (Хотанца) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:3 сл. Спартак 2000 (Бъзън) - Вихър 2020 (Николово) 2:0 (2:0) в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:0 (1:0) Юделник (Юделник) - Сокол 2007 (Червена вода) 0:4 (0:2) XXII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Сокол 2007 (Червена вода) - Локомотив (Русе) 6:1 (4:0) Приста 2000 (Средна кула) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:4 (0:3) 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Юделник (Юделник) 2:1 (1:1) Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово) 0:2 (0:0) Вихър 2020 (Николово) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. Дунав 2009 (Сливо поле) - Мартен (Мартен) 5:0 (1:0)
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 2000 (Бъзън) XXX 2:1 3:0 3:1 1:1 2:0 1:3 1:1 3:0* 9:0 9:0 3:2 2. Дунарит (Николово) 1:1 XXX 1:2 0:1 2:2 3:0 3:0 4:0 4:0 6:1 4:1 3:0* 3. Дунав 2009 (Сливо поле) 2:5 1:0 XXX 4:0 4:2 3:1 0:1 2:2 5:0 5:0 4:0 3:0* 4. Сокол 2007 (Червена вода) 4:0 0:1 0:3 XXX 6:1 1:3 4:2 5:2 1:0 4:1 8:0 7:0 5. Локомотив (Русе) 1:0 2:1 1:1 1:1 XXX 1:0 3:1 8:1 3:0 5:1 6:0 5:0 6. Вихър 2020 (Николово) 6:0* 0:3 3:1 0:4 2:2 XXX 1:4 2:0 3:0 3:0 4:0 3:0* 7. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:4 1:2 1:1 0:0 6:4 3:3 XXX 0:0 1:0 5:1 3:1 2:0 8. Смирненски (Смирненски) 1:2 0:2 0:1 3:0* 0:1 5:1 2:0 XXX 0:2 6:1 2:0 3:0* 9. Мартен (Мартен) 1:2 1:6 1:2 1:5 1:1 0:2 1:1 0:3* XXX 5:3 3:1 3:0* 10. Ботев (Голямо Враново) 2:6 0:3 2:2 0:6 0:0 1:6 0:4 2:2 0:3 XXX 2:1 3:2 11. Юделник (Юделник) 0:1 0:2 1:4 0:4 0:3 3:6 3:2 0:1 2:2 0:1 XXX 3:0* 12. Спартак 2014 (Хотанца) 0:3* 1:5 0:3* 0:3* 0:3* 0:0 0:3* 1:1 1:1 0:3* 2:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунав (Батин) 18 16 1 1 62:15 49 Финали 2. Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 18 15 3 0 54:13 48 Финали 3. Филип Тотю 2018 (Две могили) 18 13 1 4 45:12 40 Финали 4. Бенковски (Бяла) 18 12 1 5 68:26 37 [-][*] Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Ботев 2010 (Копривец) 18 6 2 10 32:30 20 6. Левски (Новград) 18 5 4 9 35:58 19 [+] 7. Атлетик (Тръстеник) 18 5 2 11 20:38 17 8. Янтра (Долна Студена) 18 2 4 12 15:57 10 9. Янтра (Ценово) 18 1 3 14 15:68 6 10. Борово 2000 (Борово) 18 4 1 13 14:43 13 [*] Изваден
Бележки - На 13 август 2020 г. Бенковски (Бяла) се отказва от участие в Североизточна Трета лига. Отборът се включва в ОГ Русе - запад. - Партизан (Босилковци), 4-ти; и Левски (Караманово), 9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Левски (Новград) се включва в групата. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Борово 2000 (Борово), - Янтра (Долна Студена) - регистриран на 2 октомври 2020 г. - На полусезона Борово 2000 (Борово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена) 2:0 (0:0) 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Янтра (Ценово) - Левски (Новград) 0:6 (0:3) Борово 2000 (Борово) - Ботев 2010 (Копривец) 1:0 (0:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла) 3:2 (0:2) Дунав (Батин) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:0 (0:0) II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин) 2:4 Ботев 2010 (Копривец) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:1 Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово) 2:2 Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово) 2:1 III кръг 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена) 1:1 (1:1) Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник) 2:1 (0:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград) 5:0 (1:0) Дунав (Батин) - Ботев 2010 (Копривец) 4:1 (3:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Бенковски (Бяла) 2:1 (0:0) IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Бенковски (Бяла) 0:5 (0:3) 4 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 2010 (Копривец) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1 (0:0) Левски (Новград) - Дунав (Батин) 2:3 (0:1) Атлетик (Тръстеник) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:1 (0:0) Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово) 1:4 (1:2) V кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена) 4:0 (1:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово) 6:1 (1:0) Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник) 5:0 (1:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Левски (Новград) 6:0 (1:0) Бенковски (Бяла) - Ботев 2010 (Копривец) 4:1 (3:0) VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Ботев 2010 (Копривец) 1:3 (0:1) 18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Левски (Новград) - Бенковски (Бяла) 8:1 (3:0) Атлетик (Тръстеник) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2 (0:1) Янтра (Ценово) - Дунав (Батин) 2:5 (1:4) Борово 2000 (Борово) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:3 (0:2) VII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена) 2:0 (1:0) Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово) 3:0 (3:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Янтра (Ценово) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Бенковски (Бяла) - Атлетик (Тръстеник) 4:0 (4:0) Ботев 2010 (Копривец) - Левски (Новград) 8:0 (3:0) VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград) 3:3 (2:2) 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Ботев 2010 (Копривец) 2:1 Янтра (Ценово) - Бенковски (Бяла) 0:10 (0:6) Борово 2000 (Борово) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:3 (0:1) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин) 1:1 (1:0) IX кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Филип Тотю (Две могили) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:1 (0:0) Бенковски (Бяла) - Борово 2000 (Борово) отложен * * - отложен по молба на гостите заради болни и контузени футболисти. Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Ценово) 4:1 (2:0) Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник) 2:2 (2:1) 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Бенковски (Бяла) - Борово 2000 (Борово) отложен 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Бенковски (Бяла) - Борово 2000 (Борово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. IX кръг - отложен мач 7 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Бенковски (Бяла) - Борово 2000 (Борово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. X кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник) 1:0 (1:0) 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски (Новград) - Янтра (Ценово) 2:1 (1:1) Ботев 2010 (Копривец) - Борово 2000 (Борово) 3:0 сл. Бенковски (Бяла) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:1 (0:1) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Дунав (Батин) 1:3 (0:2) XI кръг 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Янтра (Долна Студена) 8:0 (3:0) Дунав (Батин) - Бенковски (Бяла) 3:2 (1:1) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Ботев 2010 (Копривец) 5:0 (3:0) Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград) 0:3 сл. Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник) 0:0 XII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово) 2:2 (0:2) 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово) 3:0 сл. Левски (Новград) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:2 (0:2) Ботев 2010 (Копривец) - Дунав (Батин) 0:2 (0:0) Бенковски (Бяла) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 2:1 (1:1) XIII кръг 11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Бенковски (Бяла) - Янтра (Долна Студена) 9:2 (5:1) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Ботев 2010 (Копривец) 2:0 (1:0) Дунав (Батин) - Левски (Новград) 8:0 (3:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник) 3:2 (3:0) Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово) 0:3 сл. XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово) 3:0 сл. 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 2:10 (2:4) Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин) 1:4 (1:0) Левски (Новград) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:4 (0:2) Ботев 2010 (Копривец) - Бенковски (Бяла) 1:2 (1:2) XV кръг 25 април 2021 г., неделя, 14:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Атлетик (Тръстеник) 3:0 (3:0) 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Долна Студена) 2:2 (1:1) Бенковски (Бяла) - Левски (Новград) 9:0 (4:0) Дунав (Батин) - Янтра (Ценово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово) 3:0 сл. XVI кръг 30 април 2021 г., петък, 18:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:2 (0:1) Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин) 0:3 сл. Янтра (Ценово) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:4 (0:2) Атлетик (Тръстеник) - Бенковски (Бяла) 0:5 (0:2) Левски (Новград) - Ботев 2010 (Копривец) 1:1 (0:1) XVII кръг 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена) 4:0 (0:0) Ботев 2010 (Копривец) - Атлетик (Тръстеник) 4:1 (2:0) Бенковски (Бяла) - Янтра (Ценово) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Филип Тотю 2018 (Две могили) - Борово 2000 (Борово) 3:0 сл. Дунав (Батин) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:3 (0:1) XVIII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин) 0:6 (0:3) 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Филип Тотю (Две могили) 2:0 (1:0) Борово 2000 (Борово) - Бенковски (Бяла) 0:3 сл. Янтра (Ценово) - Ботев 2010 (Копривец) 0:3 (0:1) Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунав (Батин) XXX 1:3 1:0 3:2 4:1 8:0 5:0 3:0* 3:0* 3:0 2. Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 1:1 XXX 2:0 3:2 5:0 5:0 3:2 2:0 6:1 3:0* 3. Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:3 1:1 XXX 2:1 2:0 6:0 3:0 8:0 3:0* 3:0* 4. Бенковски (Бяла) 2:4 1:1 2:1 XXX 4:1 9:0 4:0 9:2 3:0* 3:0* 5. Ботев 2010 (Копривец) 0:2 0:1 0:1 1:2 XXX 8:0 4:1 2:2 4:1 3:0* 6. Левски (Новград) 2:3 1:2 1:4 8:1 1:1 XXX 2:2 4:0 2:1 2:2 7. Атлетик (Тръстеник) 1:4 0:1 1:2 0:5 2:1 3:0* XXX 2:0 2:1 3:0* 8. Янтра (Долна Студена) 0:6 0:2 0:1 0:5 1:3 3:3 1:0 XXX 2:2 3:0* 9. Янтра (Ценово) 2:5 2:10 0:4 0:10 0:3 0:6 0:0 1:1 XXX 1:4 10. Борово 2000 (Борово) 0:3* 1:3 0:3 0:3* 1:0 0:3* 2:1 4:0 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/4 финали

Спартак 2000 (Бъзън)2 Бенковски (Бяла, обл.Русе)4
Младост 2010 (Екзарх Йосиф)2 Дунав 2009 (Сливо поле)0
Дунав (Батин)2 Сокол 2007 (Червена вода)1
Дунарит (Николово)1 Филип Тотю 2018 (Две могили)2

1/2 финали

Бенковски (Бяла, обл.Русе)0 Младост 2010 (Екзарх Йосиф)2
Дунав (Батин)2 Филип Тотю 2018 (Две могили)0

Финал

Младост 2010 (Екзарх Йосиф)0 (6) Дунав (Батин)0 (7) след дузпи

                           1/4 финали

19 май 2021 г., сряда, 18:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунав (Батин) - Сокол 2007 (Червена вода)                 2:1 (1:0) 
20 май 2021 г., четвъртък, 18:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Спартак 2000 (Бъзън) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         2:4 (1:2) 
20 май 2021 г., четвъртък, 18:30 ч:
в Бяла:
Дунарит (Николово) - Филип Тотю 2018 (Две могили)         1:2 (1:1) 
в Русе, Градски стадион:
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Дунав 2009 (Сливо поле)     2:0 (1:0) 

                           1/2 финали

27 май 2021 г., четвъртък, 18:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Бенковски (Бяла) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)            0:2 (0:1) 
в Русе, Градски стадион:
Дунав (Батин) - Филип Тотю 2018 (Две могили)              2:0 (1:0) 

                           Финал

30 май 2021 г., неделя, 17:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)               0:0; при дузпите: 6:7 

нагоре


Страници на отбори

ОГ Русе фейсбук група

Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре