ОГ Монтана 2020/21

« ОГ Монтана 2020/21


"А" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Пъстрина 2012 (Николово) 22 19 3 0 79:9 60 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Вихър 23 (Николово) 22 16 4 2 96:28 52 [1 0 1 5:2 3] 3. Шурданица (Георги Дамяново) 22 17 1 4 64:23 52 [1 0 1 2:5 3] 4. Миньор Кипровец (Чипровци) 22 12 4 6 44:29 40 5. Бойчиновци (Бойчиновци) 22 9 3 10 62:42 30 6. Ком (Берковица) 22 8 4 10 36:42 28 [-] 7. Вършец 2012 (Вършец) 22 8 2 12 43:53 26 8. Пъстренец (Долно Белотинци) 22 7 4 11 30:35 25 9. Ботев 1930 (Кобиляк) 22 4 5 13 16:72 17 10. Син стрел (Крапчене) 22 4 3 15 31:81 15 11. Расово 2020 (Расово) 22 3 0 19 28:105 9 [*] ------------------------------------------------------------------- 12. Селяк (Стубел) 22 7 3 12 53:63 24 [*] Изваден
Бележки - Ком (Берковица), 10-ти в Северозападна Трета лига през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "А" ОГ. - Расово (Расово), 6-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига. Преди началото на новия сезон клубът се обединява с Поломие 2012 (Лом) в Левски 2020 (Лом). Клубът в Расово е възстановен като Расово 2020 и се включва в "А" ОГ. - Хайдут 2014 (Ерден), 12-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ. - На 9 юни 2021 г. Селяк (Стубел) е изваден от групата заради неявяване за мач от един от двата последни кръга в групата. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Бойчиновци (Бойчиновци), - Расово 2020 (Расово) - регистриран на 30 октомври 2020 г., - Шурданица (Георги Дамяново) - регистриран на 29 октомври 2020 г. I кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Вихър 23 (Николово) - Расово 2020 (Расово) 6:1 (2:1) Син стрел (Крапчене) - Ком (Берковица) 1:1 (1:0) Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:0 (1:0) Шурданица (Георги Дамяново) - Ботев 1930 (Кобиляк) 1:0 (0:0) Миньор Кипровец (Чипровци) - Селяк (Стубел) 3:3 (0:1) Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:5 (0:2) II кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Пъстрина 2012 (Николово) 1:2 Селяк (Стубел) - Вършец 2012 (Вършец) 4:1 Ботев 1930 (Кобиляк) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:0 Пъстренец (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново) 1:2 Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:5 Вихър 23 (Николово) - Син стрел (Крапчене) 5:2 III кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Син стрел (Крапчене) - Расово 2020 (Расово) 1:6 Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово) 0:0 Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица) 2:0 Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци) 2:1 Пъстрина 2012 (Николово) - Селяк (Стубел) 11:0 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк) 3:0 IV кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Селяк (Стубел) 5:3 Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец) 3:2 Ком (Берковица) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:2 Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:2 Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци) 3:2 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:0 V кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово 2020 (Расово) 6:1 Шурданица (Георги Дамяново) - Син стрел (Крапчене) 4:2 Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) отложен Вършец 2012 (Вършец) - Ком (Берковица) 5:1 Пъстрина 2012 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци) 2:0 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Селяк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк) 5:1 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) 0:3 (0:2) VI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк) 3:0 Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел) 3:4 Ком (Берковица) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:4 Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) 5:0 Син стрел (Крапчене) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:1 Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново) отложен 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:3 (1:0) VII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Шурданица (Георги Дамяново) - Расово 2020 (Расово) 5:0 Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци) 4:1 Вършец 2012 (Вършец) - Син стрел (Крапчене) 5:1 Пъстрина 2012 (Николово) - Вихър 23 (Николово) 0:0 Селяк (Стубел) - Ком (Берковица) 7:0 Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци) отложен 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци) 0:0 VIII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Ком (Берковица) - Ботев 1930 (Кобиляк) 3:0 24 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Расово 2020 (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:2 Син стрел (Крапчене) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:6 Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец) 4:0 Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:2 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Вихър 23 (Николово) - Селяк (Стубел) 1:3 IX кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Расово 2020 (Расово) 7:0 Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново) 1:4 Пъстрина 2012 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 4:1 Селяк (Стубел) - Син стрел (Крапчене) отложен Пъстренец (Долно Белотинци) - Ком (Берковица) 1:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово) 1:18 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Селяк (Стубел) - Син стрел (Крапчене) 5:0 (2:0) X кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Расово 2020 (Расово) - Ком (Берковица) 1:7 Вихър 23 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци) 3:0 Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк) 4:3 Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:1 Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец) 2:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Селяк (Стубел) 2:0 XI кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вършец 2012 (Вършец) - Расово 2020 (Расово) 3:0 (0:0) Пъстрина 2012 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) отложен Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци) отложен Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене) 2:1 (1:0) Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово) 0:0 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Селяк (Стубел) - Шурданица (Георги Дамяново) 3:5 (1:3) 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Пъстрина 2012 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 2:0 (2:0) Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:0 (1:0) V кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) 0:3 (0:2) VI кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:3 (1:0) VII кръг - отложен мач 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци) 0:0 IX кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Селяк (Стубел) - Син стрел (Крапчене) 5:0 (2:0) XI кръг - отложени мачове 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Пъстрина 2012 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 2:0 (2:0) Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:0 (1:0) XII кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Вихър 23 (Николово) 6:9 Ком (Берковица) - Син стрел (Крапчене) отложен Пъстренец (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:1 Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:4 Селяк (Стубел) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:2 в Ерден: Пъстрина 2012 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) 2:1 12 май 2021 г., сряда, 17:00 ч: Ком (Берковица) - Син стрел (Крапчене) 3:1 XIII кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Пъстрина 2012 (Николово) - Расово 2020 (Расово) 11:1 Вършец 2012 (Вършец) - Селяк (Стубел) 3:0 сл. * * - първоначално 1:1, в последствие на Селяк е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Миньор Кипровец (Чипровци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 4:1 Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:1 Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица) 0:1 Син стрел (Крапчене) - Вихър 23 (Николово) 2:6 XIV кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Син стрел (Крапчене) 0:2 (0:1) Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново) отложен Пъстренец (Долно Белотинци) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:3 (0:0) Селяк (Стубел) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:3 (0:2) 27 март 2021 г., събота, 18:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 5:1 (1:0) 28 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 2012 (Вършец) 0:0 3 май 2021 г., понеделник, 17:00 ч: Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:1 XV кръг 10 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Селяк (Стубел) - Расово 2020 (Расово) 5:0 (3:0) Пъстрина 2012 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк) 4:2 (1:1) Вършец 2012 (Вършец) - Пъстренец (Долно Белотинци) 0:3 (0:0) Миньор Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица) 0:0 Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово) отложен Бойчиновци (Бойчиновци) - Син стрел (Крапчене) 4:1 (1:1) 13 май 2021 г., четвъртък, 18:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово) 0:5 XVI кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 1:8 (1:3) Син стрел (Крапчене) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:5 (0:2) Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 3:0 (3:0) Ком (Берковица) - Вършец 2012 (Вършец) 8:1 (5:0) Пъстренец (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:2 (0:2) Ботев 1930 (Кобиляк) - Селяк (Стубел) 1:0 (0:0) XVII кръг 24 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово 2020 (Расово) 2:0 (1:0) Селяк (Стубел) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:1 (0:0) Пъстрина 2012 (Николово) - Ком (Берковица) 2:0 (1:0) Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово) 1:3 (1:1) Миньор Кипровец (Чипровци) - Син стрел (Крапчене) 4:0 (2:0) Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци) 4:2 (0:1) XVIII кръг 1 май 2021 г., събота, 16:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:9 (0:4) Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци) 2:2 (0:1) Син стрел (Крапчене) - Вършец 2012 (Вършец) 0:4 (0:1) Ком (Берковица) - Селяк (Стубел) 3:0 сл. Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 1:0 (1:0) 1 май 2021 г., събота, 17:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Николово) 1:1 (0:0) XIV кръг - отложен мач 3 май 2021 г., понеделник, 17:00 ч: Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:1 XIX кръг 8 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово 2020 (Расово) 5:0 сл. Ботев 1930 (Кобиляк) - Ком (Берковица) 1:1 (0:0) Селяк (Стубел) - Вихър 23 (Николово) 2:5 (0:3) Пъстрина 2012 (Николово) - Син стрел (Крапчене) 8:2 (7:0) Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци) 4:1 (2:0) Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново) 0:3 (0:2) XII кръг - отложен мач 12 май 2021 г., сряда, 17:00 ч: Ком (Берковица) - Син стрел (Крапчене) 3:1 XV кръг - отложен мач 13 май 2021 г., четвъртък, 18:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово) 0:5 XX кръг 15 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:4 (0:1) Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец) 5:0 (0:0) Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:3 (0:2) Син стрел (Крапчене) - Селяк (Стубел) 4:4 (1:3) Ком (Берковица) - Пъстренец (Долно Белотинци) 0:1 (0:1) 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк) 7:1 (4:0) XXI кръг 22 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Ком (Берковица) - Расово 2020 (Расово) 2:0 (0:0) Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово) 2:4 (0:2) Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене) 1:1 (1:1) Селяк (Стубел) - Бойчиновци (Бойчиновци) 3:6 (1:3) в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Пъстрина 2012 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) 3:0 сл. Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци) 2:2 (1:1) XXII кръг 29 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Вършец 2012 (Вършец) 0:6 (0:2) Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:3 (0:2) Шурданица (Георги Дамяново) - Селяк (Стубел) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Бойчиновци (Бойчиновци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 13:0 (5:0) Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци) 3:2 (0:0) в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица) 7:3 (4:0)
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пъстрина 2012 (Николово) XXX 0:0 3:0* 2:0 4:1 2:0 2:1 2:0 4:2 8:2 11:1 11:0 2. Вихър 23 (Николово) 1:1 XXX 0:2 3:0 5:1 7:3 5:0 3:0 7:1 5:2 6:1 1:3 3. Шурданица (Георги Дамяново) 0:1 0:5 XXX 1:2 4:2 2:0 5:0 1:1 1:0 4:2 5:0 3:0* 4. Миньор Кипровец (Чипровци) 0:3 0:3 0:3 XXX 4:1 0:0 2:1 2:1 4:1 4:0 7:0 3:3 5. Бойчиновци (Бойчиновци) 0:3 0:0 2:3 2:2 XXX 0:1 4:0 1:0 13:0 4:1 6:1 2:0 6. Ком (Берковица) 0:4 0:0 0:1 0:2 1:5 XXX 8:1 0:1 3:0 3:1 2:0 3:0* 7. Вършец 2012 (Вършец) 0:5 1:3 1:4 2:2 4:1 5:1 XXX 0:3 3:0 5:1 3:0 3:0* 8. Пъстренец (Долно Белотинци) 0:2 2:4 1:2 0:3 1:1 1:2 3:2 XXX 1:0 2:1 5:0* 3:4 9. Ботев 1930 (Кобиляк) 0:0 1:18 0:4 1:0 1:0 1:1 0:0 0:0 XXX 1:1 2:0 1:0 10. Син стрел (Крапчене) 0:6 2:6 0:5 0:1 3:2 1:1 0:4 3:2 4:3 XXX 1:6 4:4 11. Расово 2020 (Расово) 1:2 6:9 0:9 1:4 1:8 1:7 0:6 1:2 3:0 0:2 XXX 5:3 12. Селяк (Стубел) 0:3 2:5 3:5 1:2 3:6 7:0 4:1 1:1 5:1 5:0 5:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Балкан (Говежда) 18 16 1 1 78:20 49 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Дунав Цибър (Долни Цибър) 18 13 2 3 79:39 41 3. Озирово (Долно Озирово) 18 13 0 5 66:32 39 4. Динамо (Мадан) 18 9 1 8 45:52 28 5. Бенковски (Габровница) 18 8 0 10 45:63 24 6. Липен (Липен) 18 6 1 11 31:56 19 7. Партизан (Доктор Йосифово) 18 6 0 12 47:77 18 8. Железна (Железна) 18 5 2 11 38:54 17 9. Хайдут 2014 (Ерден) 18 5 1 12 27:41 16 [-] 10. Спортист (Благово) 18 5 0 13 34:56 15 [*] Изваден
Бележки - Хайдут 2014 (Ерден), 12-ти в "А" ОГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ. - Локомотив (Долно Церовене), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Балкан (Говежда), - Бенковски (Габровница), - Динамо (Мадан), - Дунав Цибър (Долни Цибър), - Железна (Железна), - Липен (Липен) - Озирово (Долно Озирово), - Партизан (Доктор Йосифово), - Спортист (Благово). - На полусезона Спортист (Благово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Балкан (Говежда) - Динамо (Мадан) 8:2 Липен (Липен) - Озирово (Долно Озирово) 0:3 в Николово: Спортист (Благово) - Железна (Железна) 5:1 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден) 7:0 Бенковски (Габровница) - Партизан (Доктор Йосифово) 8:0 II кръг 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Динамо (Мадан) - Партизан (Доктор Йосифово) 5:1 Хайдут 2014 (Ерден) - Бенковски (Габровница) 1:3 Железна (Железна) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:4 Озирово (Долно Озирово) - Спортист (Благово) 5:3 Балкан (Говежда) - Липен (Липен) 3:0 сл. III кръг 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Липен (Липен) - Динамо (Мадан) 2:5 Спортист (Благово) - Балкан (Говежда) 1:8 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Озирово (Долно Озирово) 2:0 Бенковски (Габровница) - Железна (Железна) 3:2 Партизан (Доктор Йосифово) - Хайдут 2014 (Ерден) 1:3 IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден) 2:0 Железна (Железна) - Партизан (Доктор Йосифово) 6:3 Озирово (Долно Озирово) - Бенковски (Габровница) 2:0 Балкан (Говежда) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 4:1 Липен (Липен) - Спортист (Благово) 2:3 V кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Благово) - Динамо (Мадан) 5:2 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Липен (Липен) 7:2 Бенковски (Габровница) - Балкан (Говежда) 1:5 Партизан (Доктор Йосифово) - Озирово (Долно Озирово) 2:5 Хайдут 2014 (Ерден) - Железна (Железна) 0:3 VI кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Динамо (Мадан) - Железна (Железна) 3:1 Озирово (Долно Озирово) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:2 Балкан (Говежда) - Партизан (Доктор Йосифово) 11:0 Липен (Липен) - Бенковски (Габровница) 1:4 Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:3 VII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан) 6:4 Бенковски (Габровница) - Спортист (Благово) 2:4 Партизан (Доктор Йосифово) - Липен (Липен) 9:2 Хайдут 2014 (Ерден) - Балкан (Говежда) 1:2 Железна (Железна) - Озирово (Долно Озирово) 1:2 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Спортист (Благово) - Партизан (Доктор Йосифово) 9:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Динамо (Мадан) - Озирово (Долно Озирово) 3:2 Балкан (Говежда) - Железна (Железна) 5:3 Липен (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден) 1:2 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Бенковски (Габровница) 6:2 IX кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бенковски (Габровница) - Динамо (Мадан) 6:1 Партизан (Доктор Йосифово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:7 Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово) 4:2 Железна (Железна) - Липен (Липен) отложен Озирово (Долно Озирово) - Балкан (Говежда) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Железна (Железна) - Липен (Липен) 1:1 (0:0) X кръг 21 март 2021 г., неделя, 18:00 ч: Динамо (Мадан) - Балкан (Говежда) отложен Озирово (Долно Озирово) - Липен (Липен) отложен Железна (Железна) - Спортист (Благово) 3:0 сл. Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър) отложен Партизан (Доктор Йосифово) - Бенковски (Габровница) отложен 30 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Динамо (Мадан) - Балкан (Говежда) 3:1 (1:0) Озирово (Долно Озирово) - Липен (Липен) 2:3 (2:2) Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:5 (1:1) Партизан (Доктор Йосифово) - Бенковски (Габровница) 9:0 сл. * * - прекратен в 65' при 6:0 (5:0), когато трети футболист на гостите, започнали мача със 9 човека, се контузва. XI кръг 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Партизан (Доктор Йосифово) - Динамо (Мадан) 3:0 сл. Бенковски (Габровница) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:2 (1:1) Дунав Цибър (Долни Цибър) - Железна (Железна) 7:0 (3:0) Спортист (Благово) - Озирово (Долно Озирово) 0:3 сл. Липен (Липен) - Балкан (Говежда) 3:5 (1:3) XII кръг 11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Динамо (Мадан) - Липен (Липен) 0:1 (0:0) Балкан (Говежда) - Спортист (Благово) 3:0 сл. Озирово (Долно Озирово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 7:1 Железна (Железна) - Бенковски (Габровница) 1:2 (1:2) Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово) 3:0 (1:0) XIII кръг 18 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан) 2:3 (0:0) 18 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Партизан (Доктор Йосифово) - Железна (Железна) 5:2 (0:2) Бенковски (Габровница) - Озирово (Долно Озирово) 5:7 (3:5) Дунав Цибър (Долни Цибър) - Балкан (Говежда) 2:2 (2:2) Спортист (Благово) - Липен (Липен) 0:3 сл. XIV кръг 25 април 2021 г., неделя, 14:00 ч: Липен (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 4:2 (1:0) 25 април 2021 г., неделя, 16:00 ч: Динамо (Мадан) - Спортист (Благово) 3:0 сл. Балкан (Говежда) - Бенковски (Габровница) 11:0 (5:0) Озирово (Долно Озирово) - Партизан (Доктор Йосифово) 9:1 (7:1) Железна (Железна) - Хайдут 2014 (Ерден) 1:1 (0:0) XV кръг 30 април 2021 г., петък, 16:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Озирово (Долно Озирово) 2:3 (1:1) Партизан (Доктор Йосифово) - Балкан (Говежда) 0:1 (0:0) Бенковски (Габровница) - Липен (Липен) 1:2 (0:0) Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово) 3:0 сл. 3 май 2021 г., понеделник, 16:00 ч: Железна (Железна) - Динамо (Мадан) 5:3 XVI кръг 9 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:3 (2:2) Спортист (Благово) - Бенковски (Габровница) 0:3 сл. Липен (Липен) - Партизан (Доктор Йосифово) 0:4 (0:1) Балкан (Говежда) - Хайдут 2014 (Ерден) 1:0 (1:0) Озирово (Долно Озирово) - Железна (Железна) 5:0 (3:0) XVII кръг 16 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Озирово (Долно Озирово) - Динамо (Мадан) 6:1 (3:1) Железна (Железна) - Балкан (Говежда) 1:2 (0:2) Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен) 0:1 (0:0) Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово) 3:0 сл. Бенковски (Габровница) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:7 (1:2) XVIII кръг 23 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Динамо (Мадан) - Бенковски (Габровница) 2:0 (0:0) Дунав Цибър (Долни Цибър) - Партизан (Доктор Йосифово) 6:2 (3:0) Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден) 0:3 сл. Липен (Липен) - Железна (Железна) 3:5 (2:1) Балкан (Говежда) - Озирово (Долно Озирово) 3:2 (2:1) X кръг - отложени мачове 30 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Динамо (Мадан) - Балкан (Говежда) 3:1 (1:0) Озирово (Долно Озирово) - Липен (Липен) 2:3 (2:2) Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:5 (1:1) Партизан (Доктор Йосифово) - Бенковски (Габровница) 9:0 сл. * * - прекратен в 65' при 6:0 (5:0), когато трети футболист на гостите, започнали мача със 9 човека, се контузва.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан (Говежда) XXX 4:1 3:2 8:2 11:0 3:0*11:0 5:3 1:0 3:0* 2. Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:2 XXX 2:0 6:4 6:2 7:2 6:2 7:0 7:0 3:0* 3. Озирово (Долно Озирово) 0:3* 7:1 XXX 6:1 2:0 2:3 9:1 5:0 3:2 5:3 4. Динамо (Мадан) 3:1 3:3 3:2 XXX 2:0 0:1 5:1 3:1 2:0 3:0* 5. Бенковски (Габровница) 1:5 2:7 5:7 6:1 XXX 1:2 8:0 3:2 3:2 2:4 6. Липен (Липен) 3:5 4:2 0:3 2:5 1:4 XXX 0:4 3:5 1:2 2:3 7. Партизан (Доктор Йосифово) 0:1 2:7 2:5 3:0* 9:0* 9:2 XXX 5:2 1:3 3:0* 8. Железна (Железна) 1:2 2:4 1:2 5:3 1:2 1:1 6:3 XXX 1:1 3:0* 9. Хайдут 2014 (Ерден) 1:2 1:5 2:3 2:3 1:3 0:1 3:0 0:3 XXX 4:2 10. Спортист (Благово) 1:8 2:3 0:3* 5:2 0:3* 0:3* 9:2 5:1 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре