ОГ Силистра 2020/21

« ОГ Силистра 2020/21


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихър (Любен) 18 13 5 0 55:13 44 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 12 3 3 49:14 39 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Чернолик (Чернолик) 18 11 3 4 43:29 36 4. Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 33:32 28 5. Победа 2009 (Вокил) 18 8 3 7 28:27 27 6. Правда 1944 (Правда) 18 7 3 8 27:36 24 7. Галактика (Черник) 18 7 2 9 30:34 23 8. Караджата (Брадвари) 18 5 6 7 33:41 21 9. Светкавица 2020 (Поройно) 18 3 4 11 21:43 13 [*] 10. Дулово 2006 (Дулово) 18 0 0 18 4:54 0 [+][*] Изваден
Бележки - Светкавица 2020 (Поройно), 10-и през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига, след което се обединява с Доростол Силистра (Силистра) в Доростол-Светкавица (Силистра). Преди началото на сезона в Поройно е възстановен Светкавица 2020 и той отново се включва в групата. - Червена звезда (Дулово), 1-ви през изминалия сезон; се отказва от участие. - Дулово 2006 (Дулово) се включва в групата. - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица. - Първоначално в групата се включва Вихър (Боил), но в последствие се отказва непосредствено преди началото на сезона по организационни причини. Изготвена е нова програма за 10 отбора. Първоначалният жребий е както следва: 1. Караджата (Брадвари) - 12. почива 2. Йълдъръм (Яребица) - 11. Вихър (Любен) 3. Светкавица 2020 (Поройно) - 10. Дулово 2006 (Дулово) 4. Лудогорец 2011 (Паисиево) - 9. Правда 1944 (Правда) 5. Чернолик (Чернолик) - 8. Галактика (Черник) 6. Победа 2009 (Вокил) - 7. Вихър (Боил) - На полусезона Дулово 2006 (Дулово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Йълдъръм (Яребица), - Караджата (Брадвари) - регистриран на 25 септември 2020 г., - Лудогорец 2011 (Паисиево) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Правда 1944 (Правда), - Светкавица 2020 (Поройно). I кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) 1:5 Светкавица 2020 (Поройно) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 6:0 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) отложен Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник) 3:3 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 3:3 II кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик) 0:1 Дулово 2006 (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) 2:2 Караджата (Брадвари) - Йълдъръм (Яребица) 2:1 III кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) 2:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 2:2 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Караджата (Брадвари) 4:4 Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово) 2:0 Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда) 3:0 I кръг - отложен мач 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 3:3 IV кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик) 6:0 Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1 Йълдъръм (Яребица) - Светкавица 2020 (Поройно) 4:0 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник) 0:2 V кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) 5:0 Галактика (Черник) - Вихър (Любен) 0:1 Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Победа 2009 (Вокил) 0:1 Чернолик (Чернолик) - Караджата (Брадвари) 1:1 VI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) 4:0 Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик) 4:1 Светкавица 2020 (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово) 4:0 Караджата (Брадвари) - Галактика (Черник) 2:1 VII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил) 4:0 Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица) 1:5 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно) 5:0 Правда 1944 (Правда) - Караджата (Брадвари) 1:1 Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен) 1:5 VIII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Дулово 2006 (Дулово) 5:2 Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) 4:2 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик) 4:1 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен) 1:1 Светкавица 2020 (Поройно) - Галактика (Черник) 2:1 IX кръг 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4 Правда 1944 (Правда) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Караджата (Брадвари) 2:2 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил) 3:1 Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) 0:1 X кръг 20 март 2021 г., събота, 15:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) 3:1 Дулово 2006 (Дулово) - Светкавица 2020 (Поройно) 0:3 сл. Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2 21 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Караджата (Брадвари) 3:1 Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) 1:2 XI кръг 27 март 2021 г., събота, 15:30 ч: Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил) 2:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. Йълдъръм (Яребица) - Караджата (Брадвари) 2:0 28 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 4:1 Светкавица 2020 (Поройно) - Вихър (Любен) 1:1 XII кръг 10 април 2021 г., събота, 16:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1 Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 2:1 11 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица) 1:0 Караджата (Брадвари) - Светкавица 2020 (Поройно) 4:2 Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик) 0:3 сл. XIII кръг 17 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил) 2:1 Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари) 4:0 18 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 1:2 Светкавица 2020 (Поройно) - Йълдъръм (Яребица) 1:1 XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:1 в Добротица: Вихър (Любен) - Галактика (Черник) 7:0 Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда) 0:3 сл. 25 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Светкавица 2020 (Поройно) 2:1 Караджата (Брадвари) - Чернолик (Чернолик) 2:3 XV кръг 2 май 2021 г., неделя, 17:30 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) 0:3 сл. Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 1:1 Галактика (Черник) - Караджата (Брадвари) 3:0 Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица) 4:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 17:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:0 Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник) 0:3 9 май 2021 г., неделя, 17:30 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Чернолик (Чернолик) 1:4 Караджата (Брадвари) - Правда 1944 (Правда) 2:4 в Добротица: Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 17:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил) 3:1 Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 Галактика (Черник) - Светкавица 2020 (Поройно) 4:0 16 май 2021 г., неделя, 17:30 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари) 0:3 сл. Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2 XVIII кръг 23 май 2021 г., неделя, 17:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) 0:3 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) 3:0 Светкавица 2020 (Поройно) - Правда 1944 (Правда) 1:1 Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово) 3:0 сл. Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) 0:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Любен) XXX 2:1 6:0 3:1 3:1 4:0 7:0 2:2 3:0 3:0* 2. Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2 XXX 4:1 5:0 4:0 6:0 3:0 4:0 3:0 3:0* 3. Чернолик (Чернолик) 1:2 2:2 XXX 4:1 3:1 4:1 3:3 1:1 5:0 2:0 4. Йълдъръм (Яребица) 1:5 3:1 4:1 XXX 2:0 4:2 0:3 2:0 4:0 3:0* 5. Победа 2009 (Вокил) 1:1 1:0 0:3 1:0 XXX 3:0 2:2 3:1 2:1 4:0 6. Правда 1944 (Правда) 1:1 1:2 0:1 3:0 2:1 XXX 2:1 1:1 3:2 3:0 7. Галактика (Черник) 0:1 0:4 1:2 1:5 2:1 3:0 XXX 3:0 4:0 3:0* 8. Караджата (Брадвари) 0:4 1:1 2:3 2:1 3:3 2:4 2:1 XXX 4:2 5:2 9. Светкавица 2020 (Поройно) 1:1 0:2 1:4 1:1 0:1 1:1 2:1 4:4 XXX 3:0 10. Дулово 2006 (Дулово) 1:5 1:2 0:3* 0:1 0:3* 0:3* 0:2 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Добруджа (Ситово) 16 14 1 1 66:8 43 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Спортист (Кайнарджа) 16 13 1 2 51:11 40 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Раковски 2005 (Калипетрово) 16 10 3 3 38:16 33 4. Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 9 4 3 37:19 31 5. Добруджа (Искра) 16 7 2 7 36:27 23 6. Левски 96 (Главиница) 16 5 2 9 22:43 17 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 1 11 15:39 13 8. Заря 2006 (Цар Самуил) 16 2 0 14 14:51 6 9. Айдемир (Айдемир) 16 1 0 15 13:78 3 --. Трансмариска 2013 (Тутракан) 3 0 0 3 0:9 - [*] Изваден
Бележки - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево. - След III кръг Трансмариска 2013 (Тутракан) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му се анулират. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Ботев 1936 (Професор Иширково), - Добруджа (Искра) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Трансмариска 2013 (Тутракан). I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) отложен Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) отложен 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 1:1 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 2:3 Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:4 Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 0:3 /анулиран/ II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр) 3:0 /анулиран/ Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0 Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 9:0 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 5:0 I кръг - отложени мачове 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:4 Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 0:3 /анулиран/ III кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) 1:4 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово) 0:3 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 сл. /анулиран/ 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) 1:4 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4 Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) 1:1 Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир) 8:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутр) - Добруджанец 2005 (Алфатар) анулиран Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) 0:2 Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) 1:3 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) 5:1 Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) 1:2 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 3:1 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра) 1:3 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница) анулиран 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) 3:2 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) 1:0 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово) 1:2 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) 2:1 Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4 Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра) анулиран Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил) 1:0 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) 4:1 Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) 7:0 Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1 X кръг 20 март 2021 г., събота, 15:30 ч: Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) 10:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 21 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3 Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) 5:0 Ботев 1936 (Професор Иширково) почива XI кръг 27 март 2021 г., събота, 15:30 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа) 0:4 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) 0:5 28 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) 0:2 Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:4 Раковски 2005 (Калипетрово) почива XII кръг 10 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) 5:0 Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0 11 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) 7:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 1:0 Спортист (Кайнарджа) почива XIII кръг 17 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) 4:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) 4:0 18 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) 1:2 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:3 Добруджа (Ситово) почива XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) 5:1 Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:1 25 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0 Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) почива XV кръг 1 май 2021 г., събота, 17:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 3:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) 0:2 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:2 Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница) 0:2 Айдемир (Айдемир) почива XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 17:30 ч: Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:2 9 май 2021 г., неделя, 17:30 ч: Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:4 Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа) 3:0 Левски 96 (Главиница) почива XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 17:30 ч: Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 4:3 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) 1:1 16 май 2021 г., неделя, 17:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) 6:0 Заря 2006 (Цар Самуил) почива XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 17:30 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2 Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) 1:6 Добруджа (Искра) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджа (Ситово) XXX 3:0 5:1 1:1 4:3 9:0 4:0 6:0 10:0 --- 2. Спортист (Кайнарджа) 1:0 XXX 1:1 1:0 3:0 5:0 7:0 8:0 7:0 --- 3. Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2 1:3 XXX 1:1 4:0 4:1 1:0 3:0 6:0 (3:0) 4. Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:6 2:1 2:2 XXX 1:1 5:0 3:1 3:0 5:0 --- 5. Добруджа (Искра) 1:2 1:2 0:4 0:3 XXX 5:1 3:0 5:0 7:0 --- 6. Левски 96 (Главиница) 0:5 2:3 0:2 0:1 1:1 XXX 3:1 3:0 4:0 --- 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2 1:2 0:1 3:2 0:2 1:1 XXX 1:0 3:2 --- 8. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3 0:4 0:3 1:3 1:3 0:2 3:0 XXX 8:1 --- 9. Айдемир (Айдемир) 0:4 0:3 1:4 1:4 1:4 1:4 3:4 3:1 XXX --- 10. Трансмариска 2013 (Тутракан) --- (0:3) --- --- --- --- (0:3) --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

28 май 2021 г., петък, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Спортист (Кайнарджа) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          2:1 

                           Финал

29 май 2021 г., събота, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Добруджа (Ситово) - Вихър (Любен)                         0:2 (0:0) 

нагоре


Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре