ОГ Бургас 2020/21

« ОГ Бургас 2020/21


"А" ОГ Бургас

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Свети Никола (Бургас) 28 26 0 2 108:29 78 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Камено (Камено) 28 22 2 4 85:34 68 3. Балкан 1980 (Планиница) 28 22 1 5 94:39 67 4. Черноморски спортист (Обзор) 28 16 1 11 73:50 49 5. Вихър (Айтос) 28 14 5 9 77:44 47 6. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 28 14 1 13 55:51 43 7. Бургас спорт (Бургас) 28 13 3 12 80:59 42 [+] [1 1 0 6:3 4] 8. Бяла река 1 (Зайчар) 28 14 3 11 85:49 42 [*] [0 1 1 3:6 1] 9. Ропотамо (Приморско) 28 11 4 13 56:62 37 10. Странджанец (Царево) 28 10 5 13 43:54 35 11. Звезденбург (Бургас) 28 10 4 14 86:99 34 12. Русокастро (Русокастро) 28 9 4 15 53:80 28 [*] ------------------------------------------------------------------- 13. Устрем (Тънково) 28 7 2 19 55:91 23 [+] Изпада 14. Черно море-Рудник (Бургас) 28 1 1 26 37:164 4 [+] Изпада 15. Атлетик 2018 (Каблешково) 28 2 2 24 44:126 8 [+][*] Изваден --. Липа (Череша) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Устрем (Тънково), Бургас спорт (Бургас), Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) и Атлетик 2018 (Каблешково), заемащи първите 2 места в "Б" ОГ - изток и "Б" ОГ - център през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ. - Липа (Череша), 8-ми през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но в последствие се отказва непосредствено преди началото на сезона. - Бургас спорт (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" - помощен терен в Бургас. - Бяла река 1 (Зайчар) играе домакинските си мачове в Руен. - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас. - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове в Поморие. - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Равда. - Черно море-Рудник (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Рудник, Бургас. - От 13 октомври 2020 г. Странджанец (Царево) играе домакинските си мачове в Приморско, заради ремонт на стадиона в Царево. - На 20 ноември 2020 г. от актива на Русокастро (Русокастро) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина. - На 12 май 2021 г. от актива на Бяла река 1 (Зайчар) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина. - На 25 май 2021 г. Атлетик 2018 (Каблешково) е изваден от групата заради неявяване за мач в един от последните 2 кръга от първенството. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Балкан 1980 (Планиница), - Черно море-Рудник (Бургас) - регистриран на 24 септември 2020 г. I кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Устрем (Тънково) 3:8 Бургас спорт (Бургас) - Липа (Череша) анулиран Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево) 6:2 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 7:0 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Ч.море-Рудник (Бургас) 5:0 Камено (Камено) - Атлетик 2018 (Каблешково) 5:0 Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро) 8:2 II кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Ропотамо (Приморско) 4:0 Звезденбург (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:10 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Липа (Череша) - Вихър (Айтос) анулиран Русокастро (Русокастро) - Бургас спорт (Бургас) 0:7 Атлетик 2018 (Каблешково) - Черном. спортист (Обзор) 0:3 Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) - Камено (Камено) 2:4 Балкан 1980 (Планиница) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 2:4 Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас) 1:0 III кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Устрем (Тънково) 5:1 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 8:3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево) 1:0 Камено (Камено) - Балкан 1980 (Планиница) 3:1 Черноморски спортист (Обзор) - Ч.море-Рудник (Бургас) 3:0 Бургас спорт (Бургас) - Атлетик 2018 (Каблешково) 5:1 Ропотамо (Приморско) - Липа (Череша) анулиран IV кръг 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Устрем (Тънково) - Липа (Череша) анулиран Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско) 2:1 Атлетик 2018 (Каблешково) - Вихър (Айтос) 3:10 Черно море-Рудник (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) отложен Балкан 1980 (Планиница) - Черноморски спортист (Обзор) 1:0 Странджанец (Царево) - Камено (Камено) отложен Звезденбург (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:3 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас) 3:1 7 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч: Черно море-Рудник (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 3:7 13 декември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Приморско: Странджанец (Царево) - Камено (Камено) 0:1 V кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Айтос) - Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) 7:1 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Устрем (Тънково) 5:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:0 Камено (Камено) - Звезденбург (Бургас) 3:1 Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево) 1:0 Бургас спорт (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 1:5 Ропотамо (Приморско) - Атлетик 2018 (Каблешково) 6:1 Липа (Череша) - Русокастро (Русокастро) анулиран IV кръг - отложен мач 7 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч: Черно море-Рудник (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 3:7 VI кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Русокастро (Русокастро) 3:3 4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 4:1 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Липа (Череша) анулиран Черно море-Рудник (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 2:2 Балкан 1980 (Планиница) - Вихър (Айтос) 2:0 Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас) 0:4 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено) отложен в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:1 14 февруари 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. VII кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево) 7:0 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Устрем (Тънково) 4:1 Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас) 2:4 Черноморски спортист (Обзор) - Бяла река 1 (Зайчар) 4:1 Бургас спорт (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 2:2 Ропотамо (Приморско) - Балкан 1980 (Планиница) 0:2 Липа (Череша) - Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) анулиран Русокастро (Русокастро) - Атлетик 2018 (Каблешково) 6:2 VIII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Атлетик 2018 (Каблешково) 5:2 Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос) отложен 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Черно море-Рудник (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 1:3 Балкан 1980 (Планиница) - Липа (Череша) анулиран в Приморско: Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) 1:3 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Бургас спорт (Бургас) 2:2 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 3:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено) 0:1 14 февруари 2021 г., неделя, 15:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос) 5:2 IX кръг 24 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:0 Атлетик 2018 (Каблешково) - Черно море-Рудник (Бургас) 4:0 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Камено (Камено) - Устрем (Тънково) 2:0 Черном. спортист (Обзор) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Бургас спорт (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 1:4 Ропотамо (Приморско) - Звезденбург (Бургас) 5:2 Липа (Череша) - Странджанец (Царево) анулиран Русокастро (Русокастро) - Балкан 1980 (Планиница) 0:3 X кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Черно море-Рудник (Бургас) 7:0 Балкан 1980 (Планиница) - Атлетик 2018 (Каблешково) 3:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Приморско: Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро) 3:2 Звезденбург (Бургас) - Липа (Череша) анулиран в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско) 5:0 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос) 5:3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бургас спорт (Бургас) 1:3 Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор) 1:1 XI кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) отложен Атлетик 2018 (Каблешково) - Странджанец (Царево) 2:5 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Устрем (Тънково) 3:0 Бургас спорт (Бургас) - Камено (Камено) 1:4 Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас) 0:1 Липа (Череша) - Бяла река 1 (Зайчар) анулиран Русокастро (Русокастро) - Звезденбург (Бургас) 2:3 Черно море-Рудник (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 3:5 12 декември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:2 XII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Балкан 1980 (Планиница) 0:2 Звезденбург (Бургас) - Атлетик 2018 (Каблешково) 4:6 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Приморско: Странджанец (Царево) - Черно море-Рудник (Бургас) 3:2 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Свети Никола (Бургас) - Липа (Череша) анулиран Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско) 6:0 Камено (Камено) - Вихър (Айтос) 2:0 Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас) отложен 13 декември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 XIII кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Атлетик 2018 (Каблешково) - Бяла река 1 (Зайчар) 1:1 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бургас спорт (Бургас) - Устрем (Тънково) 3:1 Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено) 3:4 Липа (Череша) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) анулиран Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас) 1:3 Черно море-Рудник (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 0:3 Балкан 1980 (Планиница) - Странджанец (Царево) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. XIV кръг 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Странджанец (Царево) 0:5 Звезденбург (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 1:4 29 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Черно море-Рудник (Бургас) 8:2 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Атлетик 2018 (Каблешково) 7:3 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро) 4:0 Камено (Камено) - Липа (Череша) анулиран Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско) 4:1 Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос) 0:2 XV кръг 5 декември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Устрем (Тънково) 4:0 Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено) 1:3 Атлетик 2018 (Каблешково) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 3:6 Черно море-Рудник (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 1:10 в Приморско: Странджанец (Царево) - Звезденбург (Бургас) 5:1 6 декември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас) 2:1 Липа (Череша) - Черноморски спортист (Обзор) анулиран Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:2 IV кръг - отложен мач 13 декември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Приморско: Странджанец (Царево) - Камено (Камено) 0:1 XI кръг - отложен мач 12 декември 2020 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:2 XII кръг - отложен мач 13 декември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 VI кръг - отложен мач 14 февруари 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. VIII кръг - отложен мач 14 февруари 2021 г., неделя, 15:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос) 5:2 XVI кръг 20 февруари 2021 г., събота, 14:30 ч: Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар) отложен 21 февруари 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Звезденбург (Бургас) 1:6 Балкан 1980 (Планиница) - Свети Никола (Бургас) 0:2 Ч.море-Рудник (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 1:2 Атлетик 2018 (Каблешково) - Камено (Камено) 2:4 Русокастро (Русокастро) - Черноморски спортист (Обзор) 1:4 Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос) 1:1 12 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:1 Бургас спорт (Бургас) почива XVII кръг 28 февруари 2021 г., неделя, 14:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Устрем (Тънково) 4:1 Бургас спорт (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 2:1 Черном. спортист (Обзор) - Атлетик 2018 (Каблешково) 6:2 Камено (Камено) - Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) 4:0 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Балкан 1980 (Планиница) 0:3 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево) 1:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Звезденбург (Бургас) 3:2 Вихър (Айтос) почива XVIII кръг 3 март 2021 г., сряда, 15:30 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Бяла река 1 (Зайчар) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Звезденбург (Бургас) - Свети Никола (Бургас) отложен Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:1 Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) отложен Черно море-Рудник (Бургас) - Черном. спортист (Обзор) 1:5 Атлетик 2018 (Каблешково) - Бургас спорт (Бургас) отложен Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос) 3:2 12 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 1:6 Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) отложен Атлетик 2018 (Каблешково) - Бургас спорт (Бургас) 0:5 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ропотамо (Приморско) почива XIX кръг 6 март 2021 г., събота, 15:30 ч: Вихър (Айтос) - Атлетик 2018 (Каблешково) 2:0 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:1 7 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро) 3:0 Бургас спорт (Бургас) - Черно море-Рудник (Бургас) 10:0 Черноморски спортист (Обзор) - Балкан 1980 (Планиница) 2:4 Камено (Камено) - Странджанец (Царево) 4:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Звезденбург (Бургас) 2:2 Устрем (Тънково) почива XX кръг 13 март 2021 г., събота, 15:30 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Свети Никола (Бургас) 1:5 Звезденбург (Бургас) - Камено (Камено) 0:3 Атлетик 2018 (Каблешково) - Ропотамо (Приморско) 1:5 14 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) отложен в Приморско: Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор) 1:0 Балкан 1980 (Планиница) - Бургас спорт (Бургас) 6:3 Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) - Вихър (Айтос) 1:5 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 7:1 Русокастро (Русокастро) почива XXI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:30 ч: в Камено: Русокастро (Русокастро) - Устрем (Тънково) 1:1 Вихър (Айтос) - Балкан 1980 (Планиница) 2:2 21 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Черно море-Рудник (Бургас) 8:1 Бургас спорт (Бургас) - Странджанец (Царево) 1:1 Черноморски спортист (Обзор) - Звезденбург (Бургас) 4:1 Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:0 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас) 0:3 Атлетик 2018 (Каблешково) почива XXII кръг 27 март 2021 г., събота, 15:30 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) отложен Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) отложен Атлетик 2018 (Каблешково) - Русокастро (Русокастро) отложен 28 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено) отложен в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморски спортист (Обзор) отложен Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) отложен Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско) отложен 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:1 Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено) 1:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморски спортист (Обзор) 6:2 Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 2:1 Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) 1:1 Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско) 3:0 сл. Атлетик 2018 (Каблешково) - Русокастро (Русокастро) 1:4 Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) почива * - целият кръг е отложен заради забрана за провеждане на спортни мероприятия в областта в периода 24-31 март 2021 г. като част от мерки с цел предотвратяване разпространението на COVID-19. XXIII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Устрем (Тънково) 0:1 Русокастро (Русокастро) - Черно море-Рудник (Бургас) 7:3 Вихър (Айтос) - Звезденбург (Бургас) 1:1 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) 1:1 Бургас спорт (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 4:1 Черноморски спортист (Обзор) - Свети Никола (Бургас) 0:3 Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:0 Балкан 1980 (Планиница) почива XXIV кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Камено (Камено) 2:8 Звезденбург (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 3:1 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черном. спортист (Обзор) 2:3 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 2:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър (Айтос) 1:2 Балкан 1980 (Планиница) - Русокастро (Русокастро) 4:0 сл. * * - прекратен при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Черно море-Рудник (Бургас) - Атлетик 2018 (Каблешково) 3:1 Странджанец (Царево) почива XXV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Балкан 1980 (Планиница) 1:11 Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас) 1:3 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Черно море-Рудник (Бургас) - Устрем (Тънково) 1:7 в Камено: Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево) 1:1 Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар) 0:0 Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:0 Черноморски спортист (Обзор) - Камено (Камено) 2:4 Звезденбург (Бургас) почива XXVI кръг 30 април 2021 г., петък, 18:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор) 3:4 Звезденбург (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 2:2 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос) 2:1 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 4:1 Странджанец (Царево) - Атлетик 2018 (Каблешково) 2:2 Балкан 1980 (Планиница) - Черно море-Рудник (Бургас) 3:0 сл. Бяла река 1 (Зайчар) почива XXII кръг - отложени мачове 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:1 Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено) 1:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморски спортист (Обзор) 6:2 Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 2:1 Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) 1:1 Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско) 3:0 сл. Атлетик 2018 (Каблешково) - Русокастро (Русокастро) 1:4 XXVII кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Звезденбург (Бургас) 3:9 Вихър (Айтос) - Камено (Камено) 2:2 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Устрем (Тънково) 6:1 Черно море-Рудник (Бургас) - Странджанец (Царево) 0:4 Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:1 Бургас спорт (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 2:1 Свети Никола (Бургас) почива XVI кръг - отложен мач 12 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:1 XVIII кръг - отложени мачове 12 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 1:6 Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) отложен Атлетик 2018 (Каблешково) - Бургас спорт (Бургас) 0:5 XXVIII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Бургас спорт (Бургас) 2:6 Звезденбург (Бургас) - Черно море-Рудник (Бургас) 18:5 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Вихър (Айтос) 5:2 Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско) 6:0 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 4:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Атлетик 2018 (Каблешково) 2:1 Странджанец (Царево) - Балкан 1980 (Планиница) 0:5 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) почива XVIII кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. XX кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 7:1 XXIX кръг 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Странджанец (Царево) - Устрем (Тънково) 2:0 Балкан 1980 (Планиница) - Звезденбург (Бургас) 6:1 Черно море-Рудник (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 1:10 Атлетик 2018 (Каблешково) - Свети Никола (Бургас) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. Русокастро (Русокастро) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 2:1 Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор) 1:0 Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) 6:2 Камено (Камено) почива XXX кръг 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: в Равда: Устрем (Тънково) - Вихър (Айтос) 0:3 Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 2:4 Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро) 5:6 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Атлетик 2018 (Каблешково) 3:0 сл. в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Черно море-Рудник (Бургас) 9:3 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан 1980 (Планиница) 4:2 Звезденбург (Бургас) - Странджанец (Царево) 3:2 Черноморски спортист (Обзор) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Свети Никола (Бургас) XXX 1:0 7:0 3:1 5:3 2:1 2:0 2:1 4:1 1:0 8:3 4:0 5:1 9:3 7:3 --- 2. Камено (Камено) 2:4 XXX 3:1 1:1 2:0 2:0 3:1 2:0 6:0 4:1 3:1 5:6 2:0 4:0 5:0 --- 3. Балкан 1980 (Планиница) 0:2 3:0* XXX 1:0 2:0 2:4 6:3 3:2 3:0* 3:0* 6:1 4:0* 6:1 3:0* 3:2 --- 4. Черноморски спортист (Обзор) 0:3 2:4 2:4 XXX 5:2 3:0* 3:1 4:1 4:1 1:0 4:1 8:2 3:0 3:0 6:2 --- 5. Вихър (Айтос) 1:3 2:2 2:2 3:0* XXX 0:2 6:2 2:0 3:0* 7:0 1:1 3:0* 4:0 7:1 2:0 --- 6. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3 0:1 0:3 2:3 2:1 XXX 1:3 2:0 6:0 1:0 2:2 4:0 4:1 5:0 3:0* --- 7. Бургас спорт (Бургас) 1:4 1:4 1:5 2:1 0:2 3:0 XXX 4:1 2:4 1:1 2:2 2:1 3:1 10:0 5:1 --- 8. Бяла река 1 (Зайчар) 3:1 0:3* 4:2 6:2 1:2 7:1 2:2 XXX 5:0 6:2 3:2 3:0* 5:1 8:2 2:1 --- 9. Ропотамо (Приморско) 0:1 3:4 0:2 1:0 1:1 4:1 2:1 0:0 XXX 1:1 5:2 3:0 4:1 8:1 6:1 --- 10. Странджанец (Царево) 1:0 0:1 0:5 1:0 1:1 0:1 0:4 2:1 1:3 XXX 5:1 3:2 2:0 3:2 2:2 --- 11. Звезденбург (Бургас) 1:6 0:3 1:4 4:1 5:2 1:3 2:1 2:10 3:1 3:2 XXX 2:2 3:8 18:5 4:6 --- 12. Русокастро (Русокастро) 1:3 1:3 0:3 1:4 3:2 2:1 0:7 3:0* 2:1 1:1 2:3 XXX 1:1 7:3 6:2 --- 13. Устрем (Тънково) 1:5 2:8 0:2 3:4 0:3 4:1 2:6 0:3* 4:0 0:5 1:6 3:3 XXX 7:0 5:2 --- 14. Черно море-Рудник (Бургас) 1:10 2:4 3:5 1:5 1:5 1:2 3:7 1:10 2:2 0:4 0:3 1:3 1:7 XXX 3:1 --- 15. Атлетик 2018 (Каблешково) 0:3* 2:4 1:11 0:3 3:10 3:6 0:5 1:1 1:5 2:5 3:9 1:4 0:1 4:0 XXX --- 16. Липа (Череша) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черноморец (Несебър) 16 11 3 2 62:30 36 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 16 9 6 1 58:24 33 3. Банево (кв.Банево, Бургас) 16 9 1 6 45:22 28 4. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 16 8 3 5 40:27 27 5. Ахелой (Ахелой) 16 8 2 6 42:37 26 6. Равнец 2011 (Равнец) 16 6 2 8 30:37 20 7. Свети Влас (Свети Влас) 16 5 4 7 32:39 19 8. Равда (Равда) 16 4 1 11 31:68 13 9. Кошарица (Кошарица) 16 1 0 15 19:75 3 [+]
Бележки - Устрем (Тънково) 1-ви, и Бургас спорт (Бургас), 2-ри през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ. - Кошарица (Кошарица) се включва в групата. - Ахелой (Ахелой) играе домакинските си мачове в Равда. - Кошарица (Кошарица) играе домакинските си мачове на помощния терен на Градски стадион в Несебър, освен ако не е посочено друго. - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Равда. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Банево (кв.Банево, Бургас), - Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас), - Кошарица (Кошарица) - регистриран на 15 февруари 2021 г., - Равда (Равда) - регистриран на 27 октомври 2020 г., - Равнец 2011 (Равнец), - Свети Влас (Свети Влас), - Черноморец (Несебър) - регистриран на 26 януари 2021 г.. I кръг 20 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Несебър, Градски стадион - помощен терен: Кошарица (Кошарица) - Равнец 2011 (Равнец) 1:4 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Равда (Равда) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:5 Банево (кв.Банево, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 7:0 Черноморец (Несебър) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) отложен 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Черноморец (Несебър) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:3 Ахелой (Ахелой) почива II кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър) 3:5 Равнец 2011 (Равнец) - Банево (кв.Банево, Бургас) 2:0 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Кошарица (Кошарица) 3:0 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Равда (Равда) 8:0 Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) почива III кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: в Равда: Кошарица (Кошарица) - Ахелой (Ахелой) 0:3 Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 1:2 Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец) 11:2 Долно Езерово (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 1:1 Равда (Равда) почива IV кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:2 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Банево (кв.Банево, Бургас) отложен 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър) 6:4 Равда (Равда) - Кошарица (Кошарица) 2:6 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Банево (кв.Банево, Бургас) 3:0 сл. Свети Влас (Свети Влас) почива V кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Равда (Равда) 5:0 в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец) 3:0 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец (Несебър) - Ахелой (Ахелой) 2:1 Долно Езерово (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:2 Кошарица (Кошарица) почива VI кръг 24 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 4:4 в Равда: Кошарица (Кошарица) - Банево (кв.Банево, Бургас) 0:5 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 1:0 Равда (Равда) - Черноморец (Несебър) 1:3 Равнец 2011 (Равнец) почива VII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:1 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Черноморец (Несебър) - Кошарица (Кошарица) 10:3 Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Равда (Равда) 8:2 в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Ахелой (Ахелой) 3:5 Банево (кв.Банево, Бургас) почива VIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Равнец 2011 (Равнец) 5:3 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Равда (Равда) - Свети Влас (Свети Влас) 1:2 в Несебър, Градски стадион - помощен терен: Кошарица (Кошарица) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 1:11 Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец (Несебър) 3:4 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) почива IX кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Равда (Равда) 2:3 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Долно Езерово (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) 2:1 в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Кошарица (Кошарица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Ахелой (Ахелой) 0:2 Черноморец (Несебър) почива I кръг - отложен мач 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Черноморец (Несебър) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:3 X кръг 7 март 2021 г., неделя: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равда (Равда) 7:2 Равнец 2011 (Равнец) - Кошарица (Кошарица) 3:0 в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Банево (кв.Банево, Бургас) 1:2 Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Черноморец (Несебър) отложен 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Черноморец (Несебър) 1:1 Ахелой (Ахелой) почива XI кръг 14 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: в Несебър, Градски стадион - помощен терен: Кошарица (Кошарица) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:5 14 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас) 4:0 Банево (кв.Банево, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец) 2:0 Равда (Равда) - Ахелой (Ахелой) 7:1 Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) почива XII кръг 20 март 2021 г., събота, 15:30 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Кошарица (Кошарица) 5:1 Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър) 0:0 21 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) 3:3 в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Долно Езерово (Бургас) 1:5 Равда (Равда) почива XIII кръг 28 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Несебър, Градски стадион - помощен терен: Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда) отложен 28 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Равнец 2011 (Равнец) отложен Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) отложен Банево (кв.Банево, Бургас) - Ахелой (Ахелой) отложен 4 май 2021 г., вторник, 15:00 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Ахелой (Ахелой) 3:0 сл. 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Равнец 2011 (Равнец) 2:0 Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:1 в Кошарица: Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда) 1:3 Свети Влас (Свети Влас) почива * - целият кръг е отложен заради забрана за провеждане на спортни мероприятия в областта в периода 24-31 март 2021 г. като част от мерки с цел предотвратяване разпространението на COVID-19. XIV кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Черноморец (Несебър) 0:3 Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас) 2:2 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Равда (Равда) - Банево (кв.Банево, Бургас) 0:4 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Долно Езерово (Бургас) 0:3 Кошарица (Кошарица) почива XV кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 1:1 Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Ахелой (Ахелой) 3:0 Черноморец (Несебър) - Равда (Равда) 7:1 Банево (кв.Банево, Бургас) - Кошарица (Кошарица) 5:2 Равнец 2011 (Равнец) почива XVI кръг 24 април 2021 г., събота, 13:00 ч: Равда (Равда) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 2:2 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Свети Влас (Свети Влас) 3:3 25 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Несебър, Градски стадион - помощен терен: Кошарица (Кошарица) - Черноморец (Несебър) 2:3 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец) 2:1 Банево (кв.Банево, Бургас) почива IV кръг - отложен мач 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Банево (кв.Банево, Бургас) 3:0 сл. X кръг - отложен мач 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Черноморец (Несебър) 1:1 XIII кръг - отложени мачове 4 май 2021 г., вторник, 15:00 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Ахелой (Ахелой) 3:0 сл. 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Равнец 2011 (Равнец) 2:0 Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:1 в Кошарица: Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда) 1:3 XVII кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Ахелой (Ахелой) 4:0 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Равда (Равда) 5:2 Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Кошарица (Кошарица) 6:2 Черноморец (Несебър) - Банево (кв.Банево, Бургас) 0:3 сл. * * - първоначално 4:2, в последствие на Черноморец е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) почива XVIII кръг 16 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:1 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Долно Езерово (Бургас) 1:3 в Несебър, Градски стадион - помощен терен: Кошарица (Кошарица) - Свети Влас (Свети Влас) 0:4 Равда (Равда) - Равнец 2011 (Равнец) 3:2 Черноморец (Несебър) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец (Несебър) XXX 3:3 0:3* 2:1 2:1 11:2 4:0 7:1 10:3 2. Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 1:1 XXX 2:1 2:2 3:0 2:0 1:1 8:2 6:2 3. Банево (кв.Банево, Бургас) 3:4 1:3 XXX 1:2 3:0* 2:0 7:0 5:0 5:2 4. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 6:4 0:3 3:3 XXX 0:2 2:1 1:0 7:2 3:0 5. Ахелой (Ахелой) 0:3 4:4 3:0* 2:1 XXX 5:3 3:3 8:0 5:1 6. Равнец 2011 (Равнец) 0:0 3:2 2:0 2:1 4:0 XXX 2:2 2:3 3:0 7. Свети Влас (Свети Влас) 3:5 1:5 1:2 1:1 3:5 3:0 XXX 5:2 3:0* 8. Равда (Равда) 1:3 2:2 0:4 2:5 7:1 3:2 1:2 XXX 2:6 9. Кошарица (Кошарица) 2:3 1:11 0:5 0:5 0:3 1:4 0:4 1:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Манолич (Манолич) 15 11 0 4 33:20 33 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Българово 1948 (Българово) 15 9 1 5 40:24 28 [+] 3. Алтай (Карагеоргиево) 15 7 2 6 36:32 23 4. Просеник 2019 (Просеник) 15 7 1 7 24:27 22 5. Бяла река (Тополица) 15 5 0 10 24:37 15 6. Сокол 2008 (Ябълчево) 15 3 2 10 19:36 11 [+][*] Изваден
Бележки - Черно море-Рудник (Бургас) 1-ви, и Атлетик 2018 (Каблешково), 2-ри през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ. - Светкавица (Гюльовца), 7-ми; и Сокол (Порой), 8-ми през изминалия сезон; се отказват от участие. - Сокол 2008 (Ябълчево) и Българово 1948 (Българово) се включват в групата. - Алтай (Карагеоргиево) играе домакинските си мачове в Руен. - Сокол 2008 (Ябълчево) играе домакинските си мачове в Руен. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Алтай (Карагеоргиево), - Бяла река (Тополица), - Българово 1948 (Българово), - Просеник 2019 (Просеник), - Сокол 2008 (Ябълчево). - На полусезона Сокол 2008 (Ябълчево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 27 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Просеник 2019 (Просеник) - Бяла река (Тополица) 2:1 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Манолич (Манолич) 4:1 в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Сокол 2008 (Ябълчево) 2:2 II кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Просеник 2019 (Просеник) 1:1 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Манолич (Манолич) - Бяла река (Тополица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Българово 1948 (Българово) - Алтай (Карагеоргиево) 4:2 III кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Манолич (Манолич) 7:3 Просеник 2019 (Просеник) - Българово 1948 (Българово) 2:1 Бяла река (Тополица) - Сокол 2008 (Ябълчево) 1:6 IV кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Просеник 2019 (Просеник) 3:2 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево) 2:0 Българово 1948 (Българово) - Бяла река (Тополица) 6:1 V кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Просеник 2019 (Просеник) - Манолич (Манолич) 0:2 Бяла река (Тополица) - Алтай (Карагеоргиево) 2:3 в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Българово 1948 (Българово) 3:2 VI кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Алтай (Карагеоргиево) 1:3 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Манолич (Манолич) - Българово 1948 (Българово) 3:0 сл. * * - първоначално 1:1, в последствие на Българово 1948 е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Бяла река (Тополица) - Просеник 2019 (Просеник) 1:2 VII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Българово 1948 (Българово) 4:4 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бяла река (Тополица) - Манолич (Манолич) 0:2 Просеник 2019 (Просеник) - Сокол 2008 (Ябълчево) 0:4 VIII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река (Тополица) 2:4 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Просеник 2019 (Просеник) 3:0 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Манолич (Манолич) - Алтай (Карагеоргиево) 3:1 IX кръг 21 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: в Руен: Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич) 0:3 сл. Бяла река (Тополица) - Българово 1948 (Българово) 1:0 Просеник 2019 (Просеник) - Алтай (Карагеоргиево) 3:1 X кръг 27 март 2021 г., събота, 15:30 ч: в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица) отложен 28 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: Манолич (Манолич) - Просеник 2019 (Просеник) отложен Българово 1948 (Българово) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:0 сл. 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица) 4:1 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Манолич (Манолич) - Просеник 2019 (Просеник) 3:1 * - целият кръг е отложен заради забрана за провеждане на спортни мероприятия в областта в периода 24-31 март 2021 г. като част от мерки с цел предотвратяване разпространението на COVID-19. XI кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица) 2:0 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:0 сл. Българово 1948 (Българово) - Просеник 2019 (Просеник) 2:1 XII кръг 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Сокол 2008 (Ябълчево) - Просеник 2019 (Просеник) 0:3 сл. Бяла река (Тополица) - Българово 1948 (Българово) 5:2 Манолич (Манолич) - Алтай (Карагеоргиево) 1:0 XIII кръг 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Алтай (Карагеоргиево) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:0 сл. Българово 1948 (Българово) - Манолич (Манолич) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Просеник 2019 (Просеник) - Бяла река (Тополица) 3:1 XIV кръг 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река (Тополица) 0:3 сл. Манолич (Манолич) - Просеник 2019 (Просеник) 4:1 в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Българово 1948 (Българово) 1:3 XV кръг 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Сокол 2008 (Ябълчево) 3:0 сл. Просеник 2019 (Просеник) - Алтай (Карагеоргиево) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Бяла река (Тополица) - Манолич (Манолич) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват.
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Манолич (Манолич) XXX 3:0* 3:1 3:1 3:0* 2:0 XXX --- 1:0 4:1 --- 3:0* 2. Българово 1948 (Българово) 4:1 XXX 4:2 3:0 6:1 3:0* 3:0* XXX --- 2:1 --- 3:0* 3. Алтай (Карагеоргиево) 7:3 4:4 XXX 3:2 4:1 2:2 --- 1:3 XXX --- 2:0 3:0* 4. Просеник 2019 (Просеник) 0:2 2:1 3:1 XXX 2:1 0:4 --- --- 3:0* XXX 3:1 --- 5. Бяла река (Тополица) 0:2 1:0 2:3 1:2 XXX 1:6 3:0* 5:2 --- --- XXX --- 6. Сокол 2008 (Ябълчево) 0:3* 3:2 1:3 1:1 2:4 XXX --- --- --- 0:3* 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре