ОГ Бургас 2021/22

« ОГ Бургас 2021/22


"А" ОГ Бургас

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Камено (Камено) 12 10 1 1 38:13 31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Манолич (Манолич) 12 9 2 1 29:9 29 [+] 3. Свети Никола (Бургас) 12 9 1 2 29:15 28 4. Черноморски спортист (Обзор) 12 7 2 3 26:16 23 5. Балкан 1980 (Планиница) 12 7 1 4 32:15 22 6. Вихър (Айтос) 12 6 1 5 22:22 19 7. Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 12 4 4 4 27:27 16 [+] 8. Русокастро (Русокастро) 12 4 2 6 16:25 14 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 12 3 3 6 17:23 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10. Бургас спорт (Бургас) 12 3 2 7 20:29 11 11. Ропотамо (Приморско) 12 2 1 9 12:34 7 [1 0 0 2:1 3] 12. Странджанец (Царево) 12 1 4 7 12:27 7 [0 0 1 1:2 0] ------------------------------------------------------------------- 13. Бяла река 1 (Зайчар) 12 0 2 10 11:36 2 --. Звезденбург (Бургас) 1 0 0 1 0:3 - [*] Изваден
Бележки - Бургас спорт (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" - помощен терен в Бургас. - Бяла река 1 (Зайчар) играе домакинските си мачове в Руен. - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове на в кв.Ветрен, Бургас. - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове в Поморие. - Странджанец (Царево) играе домакинските си мачове в Приморско заради строеж на спортна зала в непосредствена близост до стадиона в Царево. - На 9 септември 2021 г. Звезденбург (Бургас) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:1 Звезденбург (Бургас) - Странджанец (Царево) 0:3 сл. /анулиран/ 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Долно Езерово (Бургас) 1:3 Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро) 0:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Манолич (Манолич) 0:1 Балкан 1980 (Планиница) - Черноморски спортист (Обзор) 2:3 в Българово: * Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас) 3:0 * - в Българово заради ремонт на терена на стадиона в Камено. II кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Долно Езерово (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 2:2 в Приморско: Странджанец (Царево) - Камено (Камено) 2:4 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Звезденбург (Бургас) анулиран Черноморски спортист (Обзор) - Вихър (Айтос) 4:0 Манолич (Манолич) - Балкан 1980 (Планиница) 3:2 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро) 0:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Русокастро, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 5:1 III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Айтос) - Манолич (Манолич) 1:2 Звезденбург (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) анулиран в Българово: * Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар) 4:0 * - в Българово заради ремонт на терена на стадиона в Камено. 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 1:8 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бургас спорт (Бургас) 2:3 Балкан 1980 (Планиница) - Русокастро (Русокастро) 0:0 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево) 5:2 IV кръг 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Странджанец (Царево) 0:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас) 0:2 Черноморски спортист (Обзор) - Камено (Камено) 1:4 Манолич (Манолич) - Звезденбург (Бургас) анулиран Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро) 4:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Русокастро, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Бургас спорт (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 1:2 Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:2 V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) 1:1 Звезденбург (Бургас) - Русокастро (Русокастро) анулиран в Българово: * Камено (Камено) - Манолич (Манолич) 1:0 * - в Българово заради ремонт на терена на стадиона в Камено. 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Долно Езерово (Бургас) 5:2 Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско) 4:0 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 5:0 в Приморско: Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:2 VI кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Бяла река 1 (Зайчар) 4:1 Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево) 2:0 Манолич (Манолич) - Свети Никола (Бургас) 3:0 Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Бургас спорт (Бургас) - Звезденбург (Бургас) анулиран Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос) 2:3 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Балкан 1980 (Планиница) 2:1 VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:1 Звезденбург (Бургас) - Ропотамо (Приморско) анулиран в кв.Долно Езерово, Бургас: Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас) 6:3 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Долно Езерово (Бургас) 6:0 в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 1:0 в Приморско: Странджанец (Царево) - Манолич (Манолич) 0:5 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморски спортист (Обзор) 0:3 VIII кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Долно Езерово (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 1:3 Манолич (Манолич) - Бяла река 1 (Зайчар) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево) 2:4 Бургас спорт (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 1:3 Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено) 1:4 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Звезденбург (Бургас) анулиран Балкан 1980 (Планиница) - Вихър (Айтос) 3:1 IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Айтос) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:0 Звезденбург (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) анулиран в Камено: Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:1 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 3:1 в Приморско: Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас) 0:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро) 2:3 Черноморски спортист (Обзор) - Манолич (Манолич) отложен 12 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Манолич (Манолич) 0:0 X кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) 3:1 Вихър (Айтос) - Звезденбург (Бургас) анулиран 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Манолич (Манолич) 1:1 Русокастро (Русокастро) - Черноморски спортист (Обзор) 3:2 Бургас спорт (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:1 Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) 2:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас) 2:4 XI кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) анулиран Камено (Камено) - Вихър (Айтос) отложен 14 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) отложен в Приморско: Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) отложен в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско) отложен Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас) отложен Манолич (Манолич) - Русокастро (Русокастро) отложен 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: в Българово: Камено (Камено) - Вихър (Айтос) 4:0 5 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 2:0 в Приморско: Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско) 0:2 Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас) 3:0 Манолич (Манолич) - Русокастро (Русокастро) 5:1 XII кръг 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Долно Езерово (Бургас) - Русокастро (Русокастро) 4:2 Бургас спорт (Бургас) - Манолич (Манолич) 3:4 Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор) 1:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар) 2:2 Балкан 1980 (Планиница) - Странджанец (Царево) 3:0 Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас) 1:2 Звезденбург (Бургас) - Камено (Камено) анулиран XIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: в Българово: Камено (Камено) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 2:2 28 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч: в Приморско: Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) 1:2 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Звезденбург (Бургас) анулиран в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан 1980 (Планиница) 2:6 Черном. спортист (Обзор) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 4:0 Манолич (Манолич) - Ропотамо (Приморско) 2:0 Русокастро (Русокастро) - Бургас спорт (Бургас) 3:0 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. XI кръг - отложени мачове 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: в Българово: Камено (Камено) - Вихър (Айтос) 4:0 5 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 2:0 в Приморско: Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:0 в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско) 0:2 Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас) 3:0 Манолич (Манолич) - Русокастро (Русокастро) 5:1 IX кръг - отложен мач 12 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Манолич (Манолич) 0:0 XIV кръг 27 февруари 2022 г., неделя, 14:30 ч: Долно Езерово (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) - Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско) - Манолич (Манолич) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Черноморски спортист (Обзор) - Балкан 1980 (Планиница) - в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър (Айтос) - в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено) - Странджанец (Царево) почива XV кръг в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Долно Езерово (Бургас) - Камено (Камено) - Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор) - Балкан 1980 (Планиница) - Манолич (Манолич) - Русокастро (Русокастро) - Странджа Агр. 2014 (Средец) - * * - по първоначална програма с домакинство за Странджа Агрокорн 2014, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) почива XVI кръг Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро) - Балкан 1980 (Планиница) - Манолич (Манолич) - Вихър (Айтос) - в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено) - в Приморско: Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) почива XVII кръг в Приморско: Странджанец (Царево) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос) - * * - по първоначална програма с домакинство за Вихър, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Балкан 1980 (Планиница) - Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско) - Манолич (Манолич) почива XVIII кръг Долно Езерово (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско) - Балкан 1980 (Планиница) - Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос) - Манолич (Манолич) - Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор) - Свети Никола (Бургас) - в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро) почива XIX кръг в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - в Приморско: Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор) - в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Манолич (Манолич) - Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско) - Балкан 1980 (Планиница) - Странджа Агр. 2014 (Средец) - Бургас спорт (Бургас) почива XX кръг Долно Езерово (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) - Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас) - Манолич (Манолич) - Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор) - Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско) почива XXI кръг Черноморски спортист (Обзор) - Долно Езерово (Бургас) - в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Манолич (Манолич) - в Приморско: Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро) - в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) - Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос) - Балкан 1980 (Планиница) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) почива XXII кръг Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) - Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар) - Манолич (Манолич) - Черноморски спортист (Обзор) - Балкан 1980 (Планиница) почива XXIII кръг Манолич (Манолич) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро) - в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Бургас спорт (Бургас) - в Приморско: Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) - в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено) - Балкан 1980 (Планиница) - Вихър (Айтос) почива XXIV кръг Вихър (Айтос) - Камено (Камено) - Балкан 1980 (Планиница) - Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар) - Бургас спорт (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро) - Манолич (Манолич) - Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) почива XXV кръг Русокастро (Русокастро) - Долно Езерово (Бургас) - Манолич (Манолич) - Бургас спорт (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско) - в Руен: Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - в Приморско: Странджанец (Царево) - Балкан 1980 (Планиница) - в Поморие: Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос) - Камено (Камено) почива XXVI кръг Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Камено (Камено) - Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево) - Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черном. спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско) - Манолич (Манолич) - Бургас спорт (Бургас) - Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Камено (Камено) XXX 1:0 3:0 -:- -:- 4:0 2:2 -:- 2:1 6:3 -:- -:- 4:0 --- 2. Манолич (Манолич) -:- XXX 3:0 -:- 3:2 -:- -:- 5:1 -:- -:- 2:0 -:- 3:0* --- 3. Свети Никола (Бургас) -:- -:- XXX 5:0 2:0 -:- -:- 1:0 -:- -:- 3:1 5:2 -:- --- 4. Черноморски спортист (Обзор) 1:4 0:0 -:- XXX -:- 4:0 -:- -:- 4:0 3:0 -:- 2:0 -:- --- 5. Балкан 1980 (Планиница) 3:1 -:- -:- 2:3 XXX 3:1 6:0 0:0 -:- -:- 4:0 3:0 -:- --- 6. Вихър (Айтос) -:- 1:2 1:2 -:- -:- XXX 3:0 4:1 3:1 1:1 -:- -:- 3:1 --- 7. Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) -:- 1:1 2:2 1:3 -:- -:- XXX 4:2 -:- -:- -:- 0:0 4:1 --- 8. Русокастро (Русокастро) 0:3* -:- -:- 3:2 -:- -:- -:- XXX -:- 3:0* -:- 2:4 -:- --- 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:- 0:1 2:4 -:- 2:1 -:- 5:2 0:0 XXX 2:3 -:- -:- 2:2 --- 10. Бургас спорт (Бургас) -:- 3:4 1:3 -:- 1:2 -:- 1:3 -:- -:- XXX 5:1 -:- 2:1 --- 11. Ропотамо (Приморско) 1:4 -:- -:- 1:1 -:- 2:3 1:8 0:1 1:2 -:- XXX 2:1 -:- --- 12. Странджанец (Царево) 2:4 0:5 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- 0:0 0:0 -:- XXX 2:2 --- 13. Бяла река 1 (Зайчар) -:- -:- 0:2 0:3 2:6 -:- -:- 2:3 -:- -:- 0:2 -:- XXX --- 14. Звезденбург (Бургас) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- (0:3) --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Бургас

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Равнец 2011 (Равнец) 9 7 2 0 27:4 23 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] ------------------------------------------------------------------- 2. Черноморец 1919 II (Бургас) 9 7 2 0 37:8 23 [+] [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 3. Свети Влас (Свети Влас) 6 4 1 1 12:7 13 [1 0 0 2:1 3] 4. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 8 4 1 3 22:17 13 [1 0 1 7:7 3] 5. Черноморец (Несебър) 8 4 1 3 34:30 13 [0 0 1 5:6 0] 6. Устрем (Тънково) 9 2 4 3 21:24 10 [-] 7. Ахелой (Ахелой) 8 3 0 5 18:28 9 8. Равда (Равда) 8 2 2 4 13:21 8 9. Банево (кв.Банево, Бургас) 7 0 1 6 7:19 1 10. Кошарица (Кошарица) 8 0 0 8 10:43 0
Бележки - Черноморец 1919 II (Бургас) се включва в групата. - Ахелой (Ахелой) играе домакинските си мачове в Равда. - Банево (кв.Банево, Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас. - Кошарица (Кошарица) играе домакинските си мачове в Несебър. - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Равда. - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Несебър. - Черноморец 1919 II (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас. I кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Устрем (Тънково) 7:1 в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Черноморец (Несебър) 4:8 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Ахелой (Ахелой) 4:0 в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Банево (кв.Банево, Бургас) 1:0 Черноморец 1919 II (Бургас) - Равда (Равда) 6:3 II кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: в Несебър: Устрем (Тънково) - Равда (Равда) 1:1 Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 4:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 1:4 Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас) отложен в Равда: Ахелой (Ахелой) - Кошарица (Кошарица) 4:0 III кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Ахелой (Ахелой) отложен 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково) 2:1 в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Равнец 2011 (Равнец) 0:3 Черноморец 1919 II (Бургас) - Черноморец (Несебър) 5:1 Равда (Равда) - Банево (кв.Банево, Бургас) 1:0 IV кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Несебър: Устрем (Тънково) - Банево (кв.Банево, Бургас) 2:2 Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас) 2:2 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец (Несебър) - Равда (Равда) 7:3 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Черноморец 1919 II (Бургас) 1:8 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Кошарица (Кошарица) 8:1 V кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:1 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Устрем (Тънково) 2:5 Черноморец 1919 II (Бургас) - Равнец 2011 (Равнец) 1:1 Равда (Равда) - Ахелой (Ахелой) 0:2 в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец (Несебър) 2:4 VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Равда (Равда) 1:0 24 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч: в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Свети Влас (Свети Влас) 0:5 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Несебър: Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър) 4:4 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Банево (кв.Банево, Бургас) 4:2 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 0:3 VII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково) 2:1 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Черноморец 1919 II (Бургас) - Кошарица (Кошарица) 6:0 Равда (Равда) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 1:1 в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец) 0:3 сл. * * - първоначално 1:0, в последствие на Банево е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Черноморец (Несебър) - Ахелой (Ахелой) 5:4 VIII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: в Несебър: Устрем (Тънково) - Ахелой (Ахелой) 5:3 Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър) 2:0 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) отложен в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда) 3:4 в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 0:3 IX кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Равнец 2011 (Равнец) 0:4 14 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Черноморец 1919 II (Бургас) - Устрем (Тънково) 1:1 Равда (Равда) - Свети Влас (Свети Влас) отложен в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Кошарица (Кошарица) отложен Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 5:6 X кръг пролет 2022 г.: в Несебър: Устрем (Тънково) - Равнец 2011 (Равнец) - в Равда: Ахелой (Ахелой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър) - Кошарица (Кошарица) - в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) - Равда (Равда) - Черноморец 1919 II (Бургас) - XI кръг Равда (Равда) - Устрем (Тънково) - Черноморец 1919 II (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) - в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър) - в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Ахелой (Ахелой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец) - XII кръг в в Несебър: Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец) - Кошарица (Кошарица) - в Равда: Ахелой (Ахелой) - Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър) - Черноморец 1919 II (Бургас) - в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Равда (Равда) - XIII кръг в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Устрем (Тънково) - Равда (Равда) - Черноморец (Несебър) - Черноморец 1919 II (Бургас) - Ахелой (Ахелой) - в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец) - в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - XIV кръг в Несебър: Устрем (Тънково) - Кошарица (Кошарица) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец 1919 II (Бургас) - в Равда: Ахелой (Ахелой) - Равда (Равда) - Черноморец (Несебър) - Банево (кв.Банево, Бургас) - XV кръг Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково) - в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Ахелой (Ахелой) - Равда (Равда) - Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец 1919 II (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Кошарица (Кошарица) - XVI кръг в Несебър: Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас) - в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Черноморец 1919 II (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равда (Равда) - Равнец 2011 (Равнец) - Банево (кв.Банево, Бургас) - в Равда: Ахелой (Ахелой) - Черноморец (Несебър) - XVII кръг в Равда: Ахелой (Ахелой) - Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец) - в кв.Ветрен, Бургас: Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равда (Равда) - Кошарица (Кошарица) - Черноморец 1919 II (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) - XVIII кръг в Несебър: Устрем (Тънково) - Черноморец 1919 II (Бургас) - в Равда: Свети Влас (Свети Влас) - Равда (Равда) - в Несебър: Кошарица (Кошарица) - Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец) - Ахелой (Ахелой) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Равнец 2011 (Равнец) XXX -:- 2:2 4:0 2:0 7:1 -:- 1:0 -:- -:- 2. Черноморец 1919 II (Бургас) 1:1 XXX -:- -:- 5:1 1:1 -:- 6:3 -:- 6:0 3. Свети Влас (Свети Влас) -:- 0:3 XXX 2:1 -:- 2:1 -:- -:- 1:0 -:- 4. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:- 0:3 -:- XXX -:- 2:1 4:0 -:- -:- 8:1 5. Черноморец (Несебър) -:- -:- -:- 5:6 XXX -:- 5:4 7:3 -:- -:- 6. Устрем (Тънково) -:- -:- -:- -:- 4:4 XXX 5:3 1:1 2:2 -:- 7. Ахелой (Ахелой) 0:4 1:8 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 4:2 4:0 8. Равда (Равда) -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- 0:2 XXX 1:0 -:- 9. Банево (кв.Банево, Бургас) 0:3* 1:4 -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- XXX -:- 10. Кошарица (Кошарица) 0:3 -:- 0:5 -:- 4:8 2:5 -:- 3:4 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Аполония Понтика (Созопол) 6 5 0 1 20:6 15 [+] [1 0 0 2:1 3] ------------------------------------------------------------------- 2. Българово 1948 (Българово) 6 5 0 1 29:2 15 [0 0 1 1:2 0] 3. Атлетик 2018 (Каблешково) 6 4 1 1 23:9 13 [-] [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 4. Бяла река (Тополица) 7 4 1 2 21:12 13 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 5. Просеник 2019 (Просеник) 7 4 0 3 15:14 12 6. Алтай (Карагеоргиево) 6 2 0 4 21:19 6 7. Черно море-Рудник (Бургас) 7 1 0 6 13:43 3 [-] 8. Свети Никола (Черноморец) 7 0 0 7 8:45 0 [+]
Бележки - Аполония Понтика (Созопол) и Свети Никола (Черноморец) се включват в групата. - Алтай (Карагеоргиево) играе домакинските си мачове в Руен. - Свети Никола (Черноморец) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" - помощен терен в Бургас. - Черно море-Рудник (кв.Рудник, Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Рудник, Бургас. I кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Черно море-Рудник (Бургас) 3:1 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бяла река (Тополица) - Аполония Понтика (Созопол) 1:2 Българово 1948 (Българово) - Свети Никола (Черноморец) 9:0 Просеник 2019 (Просеник) - Алтай (Карагеоргиево) 2:0 II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Бургас, ст."Черноморец" - помощен терен: Свети Никола (Черноморец) - Просеник 2019 (Просеник) 4:5 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Аполония Понтика (Созопол) - Черно море-Рудник (Бургас) 9:0 в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Атлетик 2018 (Каблешково) 2:7 в Айтос: Бяла река (Тополица) - Българово 1948 (Българово) 0:2 III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Свети Никола (Черноморец) 7:0 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Аполония Понтика (Созопол) 1:2 Просеник 2019 (Просеник) - Бяла река (Тополица) 2:3 Черно море-Рудник (Бургас) - Алтай (Карагеоргиево) 2:10 IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в кв.Рудник, Бургас: Свети Никола (Черноморец) - Черно море-Рудник (Бургас) 2:6 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Аполония Понтика (Созопол) - Алтай (Карагеоргиево) отложен в Айтос: Бяла река (Тополица) - Атлетик 2018 (Каблешково) 1:1 Българово 1948 (Българово) - Просеник 2019 (Просеник) 3:0 V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Българово 1948 (Българово) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Просеник 2019 (Просеник) - Аполония Понтика (Созопол) 2:1 Черно море-Рудник (Бургас) - Бяла река (Тополица) 4:6 в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Свети Никола (Черноморец) 9:1 VI кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Аполония Понтика (Созопол) - Свети Никола (Черноморец) 3:0 в Тополица: Бяла река (Тополица) - Алтай (Карагеоргиево) 4:0 Българово 1948 (Българово) - Ч.море-Рудник (Бургас) 11:0 Просеник 2019 (Просеник) - Атлетик 2018 (Каблешково) 2:3 VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Атлетик 2018 (Каблешково) - Аполония Понтика (Созопол) 2:3 в Бургас, ст."Черноморец" - помощен терен: Свети Никола (Черноморец) - Бяла река (Тополица) 1:6 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Черно море-Рудник (Бургас) - Просеник 2019 (Просеник) 0:2 в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Българово 1948 (Българово) 0:3 VIII кръг пролет 2022 г.: Аполония Понтика (Созопол) - Бяла река (Тополица) - в Бургас, ст."Черноморец" - помощен терен: Свети Никола (Черноморец) - Българово 1948 (Българово) - в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Просеник 2019 (Просеник) - Черно море-Рудник (Бургас) - Атлетик 2018 (Каблешково) - IX кръг Черно море-Рудник (Бургас) - Аполония Понтика (Созопол) - Атлетик 2018 (Каблешково) - Алтай (Карагеоргиево) - Просеник 2019 (Просеник) - Свети Никола (Черноморец) - Българово 1948 (Българово) - Бяла река (Тополица) - X кръг Аполония Понтика (Созопол) - Българово 1948 (Българово) - Бяла река (Тополица) - Просеник 2019 (Просеник) - в Бургас, ст."Черноморец" - помощен терен: Свети Никола (Черноморец) - Атлетик 2018 (Каблешково) - в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Черно море-Рудник (Бургас) - XI кръг в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Аполония Понтика (Созопол) - Черно море-Рудник (Бургас) - Свети Никола (Черноморец) - Атлетик 2018 (Каблешково) - Бяла река (Тополица) - Просеник 2019 (Просеник) - Българово 1948 (Българово) - XII кръг Аполония Понтика (Созопол) - Просеник 2019 (Просеник) - Българово 1948 (Българово) - Атлетик 2018 (Каблешково) - Бяла река (Тополица) - Черно море-Рудник (Бургас) - в Бургас, ст."Черноморец" - помощен терен: Свети Никола (Черноморец) - Алтай (Карагеоргиево) - XIII кръг в Бургас, ст."Черноморец" - помощен терен: Свети Никола (Черноморец) - Аполония Понтика (Созопол) - в Руен: Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица) - Черно море-Рудник (Бургас) - Българово 1948 (Българово) - Атлетик 2018 (Каблешково) - Просеник 2019 (Просеник) - XIV кръг Аполония Понтика (Созопол) - Атлетик 2018 (Каблешково) - Просеник 2019 (Просеник) - Черно море-Рудник (Бургас) - Българово 1948 (Българово) - Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица) - Свети Никола (Черноморец) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Аполония Понтика (Созопол) XXX -:- -:- -:- -:- -:- 9:0 3:0 2. Българово 1948 (Българово) 1:2 XXX -:- -:- 3:0 -:- 11:0 9:0 3. Атлетик 2018 (Каблешково) 2:3 -:- XXX -:- -:- -:- 3:1 7:0 4. Бяла река (Тополица) 1:2 0:2 1:1 XXX -:- 4:0 -:- -:- 5. Просеник 2019 (Просеник) 2:1 -:- 2:3 2:3 XXX 2:0 -:- -:- 6. Алтай (Карагеоргиево) -:- 0:3 2:7 -:- -:- XXX -:- 9:1 7. Черно море-Рудник (Бургас) -:- -:- -:- 4:6 0:2 2:10 XXX -:- 8. Свети Никола (Черноморец) -:- -:- -:- 1:6 4:5 -:- 2:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре