ОГ Благоевград 2021/22

« ОГ Благоевград 2021/22


"А" ОГ Благоевград

Подгрупа "Бистрица"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски 2008 (Крупник) 9 8 1 0 26:8 25 2. Малеш (Микрево) 10 7 2 1 21:11 23 3. Спортист (Падеш) 7 4 1 2 21:13 13 [+] 4. Авангард (Бачево) 8 4 0 4 17:14 12 [1 0 0 3:2 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Планинец (Годлево) 9 3 3 3 23:20 12 [0 0 1 2:3 0] 6. Перун 1978 (Кресна) 9 3 2 4 22:26 11 [-] 7. Белица 2015 (Белица) 8 3 1 4 21:18 10 8. Пирин 1941 II (Разлог) 10 1 2 7 8:27 5 9. Ураган 1970 (Горно Драглище) 8 0 0 8 13:35 0
Бележки - "А" ОГ Благоевград се играе в две фази. В първата фаза 18-те отбора в групата са разделени в две подгрупи от по 9 отбора. Във всяка подгрупа отборите се срещат помежду си като домакин и гост, в общо 16 мача за отбор в 18 кръга. Първите четири отбора от всяка група се класират за Първата осмица на втората фаза, където, запазвайки целия си актив от Първа фаза, се срещат помежду си по веднъж - в 7 мача за 7 кръга. Първенецът в първата осмица е шампион на "А" ОГ Благоевград. Отборите, заели 5-9-то място във всяка от групите в края на Първа фаза, влизат във втората десетка на втора фаза като също запазват целия си актив от Първа фаза и играят помежду си по веднъж - общо 9 мача в 9 кръга. Победителят във втората осмица заема 9-то място в крайното класиране на "А" ОГ Благоевград, следващия отбор - 10-то място и т.н. като последният отбор във втората десетка е 18-ти. Отборите, заели 17-18-то място в края на сезона, изпадат в "Б" ОГ Благоевград. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 7:1 Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево) 3:2 Пирин 1941 II (Разлог) - Малеш (Микрево) 0:3 Перун 1978 (Кресна) - Спортист (Падеш) отложен Левски 2008 (Крупник) почива II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Малеш (Микрево) - Перун 1978 (Кресна) 3:3 Планинец (Годлево) - Пирин 1941 II (Разлог) 2:2 Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево) 1:2 Левски 2008 (Крупник) - Белица 2015 (Белица) 4:2 Спортист (Падеш) почива III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник) 0:1 Пирин 1941 II (Разлог) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:1 Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево) 1:3 Спортист (Падеш) - Малеш (Микрево) 1:1 Белица 2015 (Белица) почива IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Планинец (Годлево) - Спортист (Падеш) 2:3 Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун 1978 (Кресна) 4:8 Левски 2008 (Крупник) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0 сл. Белица 2015 (Белица) - Авангард (Бачево) 3:2 Малеш (Микрево) почива V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Пирин 1941 II (Разлог) - Белица 2015 (Белица) 1:5 Перун 1978 (Кресна) - Левски 2008 (Крупник) 1:4 Спортист (Падеш) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 5:2 Малеш (Микрево) - Планинец (Годлево) 3:2 Авангард (Бачево) почива VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Малеш (Микрево) 0:3 сл. Левски 2008 (Крупник) - Спортист (Падеш) 3:1 Белица 2015 (Белица) - Перун 1978 (Кресна) 2:2 Авангард (Бачево) - Пирин 1941 II (Разлог) 4:0 Планинец (Годлево) почива VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Авангард (Бачево) 3:2 Спортист (Падеш) - Белица 2015 (Белица) отложен Малеш (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) 1:3 Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 4:3 Пирин 1941 II (Разлог) почива VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево) 2:2 Белица 2015 (Белица) - Малеш (Микрево) 1:2 Авангард (Бачево) - Спортист (Падеш) 3:2 Пирин 1941 II (Разлог) - Перун 1978 (Кресна) 0:3 сл. * * - първоначално 3:1, в последствие на Пирин 1941 II е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Ураган 1970 (Горно Драглище) почива IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Падеш) - Пирин 1941 II (Разлог) 2:1 Малеш (Микрево) - Авангард (Бачево) 2:1 Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица) 4:1 Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник) 1:4 Перун 1978 (Кресна) почива X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица) отложен Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево) отложен Малеш (Микрево) - Пирин 1941 II (Разлог) 2:0 Спортист (Падеш) - Перун 1978 (Кресна) 7:1 (2:0) Левски 2008 (Крупник) почива XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Малеш (Микрево) 0:1 Пирин 1941 II (Разлог) - Планинец (Годлево) 2:2 Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) отложен Белица 2015 (Белица) - Левски 2008 (Крупник) 0:2 Спортист (Падеш) почива XII кръг 14 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево) отложен Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1941 II (Разлог) отложен Планинец (Годлево) - Перун 1978 (Кресна) отложен Малеш (Микрево) - Спортист (Падеш) отложен Белица 2015 (Белица) почива XIII кръг 21 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Падеш) - Планинец (Годлево) - Перун 1978 (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1941 II (Разлог) - Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево) - Белица 2015 (Белица) - Малеш (Микрево) почива XIV кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Белица 2015 (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог) - Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище) - Спортист (Падеш) - Планинец (Годлево) - Малеш (Микрево) - Авангард (Бачево) почива XV кръг пролет 2022 г.: Малеш (Микрево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) - Спортист (Падеш) - Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна) - Белица 2015 (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог) - Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево) почива XVI кръг Авангард (Бачево) - Перун 1978 (Кресна) - Белица 2015 (Белица) - Спортист (Падеш) - Левски 2008 (Крупник) - Малеш (Микрево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево) - Пирин 1941 II (Разлог) почива XVII кръг Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник) - Малеш (Микрево) - Белица 2015 (Белица) - Спортист (Падеш) - Авангард (Бачево) - Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 II (Разлог) - Ураган 1970 (Горно Драглище) почива XVIII кръг Пирин 1941 II (Разлог) - Спортист (Падеш) - Авангард (Бачево) - Малеш (Микрево) - Белица 2015 (Белица) - Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун 1978 (Кресна) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2008 (Крупник) XXX -:- 3:1 -:- 2:2 -:- 4:2 3:0* -:- 2. Малеш (Микрево) 1:3 XXX -:- 2:1 3:2 3:3 -:- 2:0 -:- 3. Спортист (Падеш) -:- 1:1 XXX -:- -:- 7:1 -:- 2:1 5:2 4. Авангард (Бачево) 0:1 -:- 3:2 XXX 3:2 -:- -:- 4:0 -:- 5. Планинец (Годлево) -:- -:- 2:3 -:- XXX -:- 4:1 2:2 4:3 6. Перун 1978 (Кресна) 1:4 0:1 -:- 3:2 1:3 XXX -:- -:- -:- 7. Белица 2015 (Белица) 0:2 1:2 -:- 3:2 -:- 2:2 XXX -:- 7:1 8. Пирин 1941 II (Разлог) -:- 0:3 -:- -:- 2:2 0:3* 1:5 XXX 2:1 9. Ураган 1970 (Горно Драглище) 1:4 0:3* -:- 1:2 -:- 4:8 -:- -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"А" ОГ Благоевград

Подгрупа "Места"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Места 1929 (Хаджидимово) 8 7 1 0 30:3 22 2. Пирин (Брезница) 9 5 4 0 22:5 19 3. Дебрен (Дебрен) 10 5 3 2 17:14 18 [+] 4. Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 9 3 3 3 21:12 12 [+][*] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Огняново (Огняново) 7 3 2 2 13:6 11 6. Миньор 2016 (Елешница) 8 2 1 5 6:19 7 [+][*] 7. Копривлен (Копривлен) 7 2 0 5 5:20 6 [+][*] 8. Банско тийм II (Банско) 8 1 2 5 10:18 5 [+][*] 9. Стрела 2003 (Вълкосел) 8 1 0 7 5:32 3
Бележки - "А" ОГ Благоевград се играе в две фази. В първата фаза 18-те отбора в групата са разделени в две подгрупи от по 9 отбора. Във всяка подгрупа отборите се срещат помежду си като домакин и гост, в общо 16 мача за отбор в 18 кръга. Първите четири отбора от всяка група се класират за Първата осмица на втората фаза, където, запазвайки целия си актив от Първа фаза, се срещат помежду си по веднъж - в 7 мача за 7 кръга. Първенецът в първата осмица е шампион на "А" ОГ Благоевград. Отборите, заели 5-9-то място във всяка от групите в края на Първа фаза, влизат във втората десетка на втора фаза като също запазват целия си актив от Първа фаза и играят помежду си по веднъж - общо 9 мача в 9 кръга. Победителят във втората осмица заема 9-то място в крайното класиране на "А" ОГ Благоевград, следващия отбор - 10-то място и т.н. като последният отбор във втората десетка е 18-ти. Отборите, заели 17-18-то място в края на сезона, изпадат в "Б" ОГ Благоевград. - Граничар (Копривлен), 9-ти; и Балкан (Добринище), 14-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Банско тийм II (Банско), Копривлен (Копривлен), Миньор 2016 (Елешница) и Пирин 1912 II (Гоце Делчев) се включват в ОГ Благоевград и са разпределени директно в "А" ОГ - подгрупа "Места". I кръг 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Места 1929 (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел) 9:0 Огняново (Огняново) - Пирин (Брезница) 0:0 Миньор 2016 (Елешница) - Копривлен (Копривлен) 2:0 Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 1:1 Банско тийм II (Банско) почива II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Копривлен (Копривлен) - Дебрен (Дебрен) 2:1 Пирин (Брезница) - Миньор 2016 (Елешница) 5:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Огняново (Огняново) 0:2 Банско тийм II (Банско) - Места 1929 (Хаджидимово) 1:3 Пирин 1912 II (Гоце Делчев) почива III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Огняново (Огняново) - Банско тийм II (Банско) 5:1 Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница) 4:4 Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Копривлен (Копривлен) 4:1 Места 1929 (Хаджидимово) почива IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Пирин (Брезница) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 3:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен) 2:3 Банско тийм II (Банско) - Миньор 2016 (Елешница) 4:0 Места 1929 (Хаджидимово) - Огняново (Огняново) отложен Копривлен (Копривлен) почива V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Миньор 2016 (Елешница) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3 Дебрен (Дебрен) - Банско тийм II (Банско) 1:0 Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Стрела 2003 (Вълкосел) 8:0 Копривлен (Копривлен) - Пирин (Брезница) 0:3 сл. * * - първоначално 2:1, в последствие на Копривлен е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Огняново (Огняново) почива VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Стрела 2003 (Вълкосел) - Копривлен (Копривлен) 0:2 Банско тийм II (Банско) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 2:2 Места 1929 (Хаджидимово) - Дебрен (Дебрен) 3:0 Огняново (Огняново) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0 Пирин (Брезница) почива VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дебрен (Дебрен) - Огняново (Огняново) 2:1 Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово) 1:2 Копривлен (Копривлен) - Банско тийм II (Банско) отложен Пирин (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел) 5:0 Миньор 2016 (Елешница) почива VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Банско тийм II (Банско) - Пирин (Брезница) 1:1 Места 1929 (Хаджидимово) - Копривлен (Копривлен) 7:0 Огняново (Огняново) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) отложен Миньор 2016 (Елешница) - Дебрен (Дебрен) 1:1 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Огняново (Огняново) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 2:2 Стрела 2003 (Вълкосел) почива IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0 Копривлен (Копривлен) - Огняново (Огняново) отложен Пирин (Брезница) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:0 Стрела 2003 (Вълкосел) - Банско тийм II (Банско) 3:0 сл. Дебрен (Дебрен) почива X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Стрела 2003 (Вълкосел) - Места 1929 (Хаджидимово) отложен Пирин (Брезница) - Огняново (Огняново) 1:0 Копривлен (Копривлен) - Миньор 2016 (Елешница) отложен Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Дебрен (Дебрен) 0:1 Банско тийм II (Банско) почива XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Дебрен (Дебрен) - Копривлен (Копривлен) 3:0 Миньор 2016 (Елешница) - Пирин (Брезница) отложен Огняново (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел) отложен Места 1929 (Хаджидимово) - Банско тийм II (Банско) 3:1 Пирин 1912 II (Гоце Делчев) почива VIII кръг - отложен мач 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Огняново (Огняново) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 2:2 XII кръг 14 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Банско тийм II (Банско) - Огняново (Огняново) отложен Стрела 2003 (Вълкосел) - Миньор 2016 (Елешница) отложен Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен) отложен Копривлен (Копривлен) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) отложен Места 1929 (Хаджидимово) почива XIII кръг 21 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел) - Миньор 2016 (Елешница) - Банско тийм II (Банско) - Огняново (Огняново) - Места 1929 (Хаджидимово) - Копривлен (Копривлен) почива XIV кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Места 1929 (Хаджидимово) - Миньор 2016 (Елешница) - Банско тийм II (Банско) - Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Пирин (Брезница) - Копривлен (Копривлен) - Огняново (Огняново) почива XV кръг пролет 2022 г.: Копривлен (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Банско тийм II (Банско) - Дебрен (Дебрен) - Места 1929 (Хаджидимово) - Миньор 2016 (Елешница) - Огняново (Огняново) - Пирин (Брезница) почива XVI кръг Огняново (Огняново) - Дебрен (Дебрен) - Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Банско тийм II (Банско) - Копривлен (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин (Брезница) - Миньор 2016 (Елешница) почива XVII кръг Пирин (Брезница) - Банско тийм II (Банско) - Копривлен (Копривлен) - Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Огняново (Огняново) - Дебрен (Дебрен) - Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел) почива XVIII кръг Миньор 2016 (Елешница) - Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Огняново (Огняново) - Копривлен (Копривлен) - Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин (Брезница) - Банско тийм II (Банско) - Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Места 1929 (Хаджидимово) XXX -:- 3:0 -:- -:- -:- 7:0 3:1 9:0 2. Пирин (Брезница) 0:0 XXX -:- 3:0 1:0 5:0 -:- -:- 5:0 3. Дебрен (Дебрен) -:- 4:4 XXX 1:1 2:1 -:- 3:0 1:0 -:- 4. Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 1:2 -:- 0:1 XXX -:- 3:0 4:1 -:- 8:0 5. Огняново (Огняново) -:- 0:0 -:- 2:2 XXX 3:0 -:- 5:1 -:- 6. Миньор 2016 (Елешница) 0:3 -:- 1:1 -:- -:- XXX 2:0 -:- 3:0 7. Копривлен (Копривлен) -:- 0:3* 2:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 8. Банско тийм II (Банско) 1:3 1:1 -:- 2:2 -:- 4:0 -:- XXX -:- 9. Стрела 2003 (Вълкосел) -:- -:- 2:3 -:- 0:2 -:- 0:2 3:0* XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"А" ОГ Благоевград

Първа осмица

нагоре


"А" ОГ Благоевград

Втора десетица

нагоре


"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив (Дамяница) 10 8 2 0 30:11 26 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Спартак (Склаве) 9 6 1 2 20:13 19 [1 0 0 1:0 3] 3. Ветрен (Полена) 9 6 1 2 16:9 19 [0 0 1 0:1 0] 4. Орел (Лебница) 9 6 0 3 26:16 18 5. Рилци 2006 (Рилци) 9 5 0 4 25:11 15 [+][*] 6. ФК Спортист 1959 (Падеш) 9 3 2 4 17:21 11 [+] [1 0 0 5:4 3] 7. Спортист (Струма) 9 3 2 4 21:21 11 [0 0 1 4:5 0] 8. Изтребител (Ново Делчево) 10 2 4 4 15:18 10 9. Левуново 2014 (Левуново) 10 1 5 4 12:16 8 [0 1 0 0:0 1, -4 обща ГР] 10. Градешница (Долна Градешница) 10 2 2 6 14:29 8 [0 1 0 0:0 1, -15 обща ГР] 11. Граничар 2021 (Логодаж) 10 1 2 7 10:29 5 [+] 12. Долно Осеново (Долно Осеново) 6 1 1 4 4:16 4 [*]
Бележки - Долно Осеново (Долно Осеново), 10-ти през изминалия сезон; първоначално се отказва от участие, но в последствие след II кръг се включва в групата на почиващата позиция. - Рилци 2006 (Рилци), изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата. - Граничар 2021 (Логодаж) и ФК Спортист 1959 (Падеш) се включват в групата. I кръг 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Склаве) - Долно Осеново (Долно Осеново) отложен Ветрен (Полена) - Граничар 2021 (Логодаж) 2:1 Градешница (Д.Градешница) - Изтребител (Ново Делчево) 2:2 Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци) 3:2 Орел (Лебница) - Спортист (Струма) 2:0 Левуново 2014 (Левуново) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:0 II кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Долно Осеново (Д.Осеново) - ФК Спортист 1959 (Падеш) отложен Спортист (Струма) - Левуново 2014 (Левуново) 3:3 Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница) 3:0 Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница) 1:1 Граничар 2021 (Логодаж) - Градешница (Долна Градешница) 1:2 Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена) 1:0 III кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (Полена) - Долно Осеново (Долно Осеново) 3:0 Градешница (Долна Градешница) - Спартак (Склаве) 2:4 Локомотив (Дамяница) - Граничар 2021 (Логодаж) 8:1 Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево) 4:3 Левуново 2014 (Левуново) - Рилци 2006 (Рилци) 0:1 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Спортист (Струма) 5:4 IV кръг 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Долно Осеново (Долно Осеново) - Спортист (Струма) отложен Рилци 2006 (Рилци) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 7:1 Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново) 0:0 Граничар 2021 (Логодаж) - Орел (Лебница) 1:3 Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница) 1:2 Ветрен (Полена) - Градешница (Долна Градешница) 4:1 V кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Градешница (Д.Градешница) - Долно Осеново (Д.Осеново) 3:0 Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена) 3:0 Орел (Лебница) - Спартак (Склаве) 0:2 Левуново 2014 (Левуново) - Граничар 2021 (Логодаж) 2:2 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Изтребител (Ново Делчево) 1:1 Спортист (Струма) - Рилци 2006 (Рилци) 2:1 VI кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци) отложен Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма) 3:0 Граничар 2021 (Логодаж) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:3 Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново) 4:2 Ветрен (Полена) - Орел (Лебница) отложен Градешница (Долна Градешница) - Локомотив (Дамяница) 1:2 VII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив (Дамяница) - Долно Осеново (Долно Осеново) 5:2 Орел (Лебница) - Градешница (Долна Градешница) 7:2 Левуново 2014 (Левуново) - Ветрен (Полена) 1:1 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Спартак (Склаве) 0:2 Спортист (Струма) - Граничар 2021 (Логодаж) 5:1 Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево) 6:1 VIII кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Долно Осеново (Д.Осеново) - Изтребител (Ново Делчево) 2:0 Граничар 2021 (Логодаж) - Рилци 2006 (Рилци) 1:0 Спартак (Склаве) - Спортист (Струма) 2:2 Ветрен (Полена) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:0 Градешница (Д.Градешница) - Левуново 2014 (Левуново) 0:0 Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница) 3:2 IX кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Орел (Лебница) - Долно Осеново (Долно Осеново) 5:0 Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница) 0:2 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Градешница (Д.Градешница) 6:0 Спортист (Струма) - Ветрен (Полена) 2:3 Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве) 5:2 Изтребител (Ново Делчево) - Граничар 2021 (Логодаж) 4:0 X кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Долно Осеново (Долно Осеново) - Граничар 2021 (Логодаж) 0:0 Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево) 2:0 Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци) 1:0 Градешница (Долна Градешница) - Спортист (Струма) 1:3 Локомотив (Дамяница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:1 Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново) 3:2 XI кръг 14 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Д.Осеново) отложен ФК Спортист 1959 (Падеш) - Орел (Лебница) отложен Спортист (Струма) - Локомотив (Дамяница) отложен Рилци 2006 (Рилци) - Градешница (Долна Градешница) отложен Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена) отложен Граничар 2021 (Логодаж) - Спартак (Склаве) отложен XII кръг пролет 2022 г.: Долно Осеново (Долно Осеново) - Спартак (Склаве) - Граничар 2021 (Логодаж) - Ветрен (Полена) - Изтребител (Ново Делчево) - Градешница (Д.Градешница) - Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма) - Орел (Лебница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Левуново 2014 (Левуново) - XIII кръг ФК Спортист 1959 (Падеш) - Долно Осеново (Д.Осеново) - Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма) - Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево) - Градешница (Долна Градешница) - Граничар 2021 (Логодаж) - Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве) - XIV кръг Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве) - Градешница (Долна Градешница) - Граничар 2021 (Логодаж) - Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - XV кръг Спортист (Струма) - Долно Осеново (Долно Осеново) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница) - Граничар 2021 (Логодаж) - Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве) - Градешница (Долна Градешница) - Ветрен (Полена) - XVI кръг Долно Осеново (Д.Осеново) - Градешница (Д.Градешница) - Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве) - Орел (Лебница) - Граничар 2021 (Логодаж) - Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Струма) - XVII кръг Рилци 2006 (Рилци) - Долно Осеново (Долно Осеново) - Спортист (Струма) - Изтребител (Ново Делчево) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2021 (Логодаж) - Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) - Орел (Лебница) - Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница) - Градешница (Долна Градешница) - XVIII кръг Долно Осеново (Долно Осеново) - Локомотив (Дамяница) - Градешница (Долна Градешница) - Орел (Лебница) - Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2021 (Логодаж) - Спортист (Струма) - Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци) - XIX кръг Изтребител (Ново Делчево) - Долно Осеново (Д.Осеново) - Рилци 2006 (Рилци) - Граничар 2021 (Логодаж) - Спортист (Струма) - Спартак (Склаве) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново) - Градешница (Д.Градешница) - Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница) - XX кръг Долно Осеново (Долно Осеново) - Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново) - Градешница (Д.Градешница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Ветрен (Полена) - Спортист (Струма) - Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци) - Граничар 2021 (Логодаж) - Изтребител (Ново Делчево) - XXI кръг Граничар 2021 (Логодаж) - Долно Осеново (Долно Осеново) - Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена) - Спортист (Струма) - Градешница (Долна Градешница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница) - XXII кръг Долно Осеново (Д.Осеново) - Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) - Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма) - Градешница (Долна Градешница) - Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена) - Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве) - Граничар 2021 (Логодаж) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив (Дамяница) XXX -:- 3:0 3:2 3:2 1:1 -:- -:- -:- -:- 8:1 5:2 2. Спартак (Склаве) 1:2 XXX 1:0 -:- -:- -:- 2:2 2:0 4:2 -:- -:- -:- 3. Ветрен (Полена) -:- -:- XXX -:- 1:0 2:0 -:- -:- -:- 4:1 2:1 3:0 4. Орел (Лебница) -:- 0:2 -:- XXX -:- -:- 2:0 4:3 3:2 7:2 -:- 5:0 5. Рилци 2006 (Рилци) -:- 5:2 -:- 3:0 XXX 7:1 -:- 6:1 -:- -:- -:- -:- 6. ФК Спортист 1959 (Падеш) -:- 0:2 -:- -:- -:- XXX 5:4 1:1 -:- 6:0 -:- -:- 7. Спортист (Струма) -:- -:- 2:3 -:- 2:1 -:- XXX -:- 3:3 -:- 5:1 -:- 8. Изтребител (Ново Делчево) 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 XXX 0:0 -:- 4:0 -:- 9. Левуново 2014 (Левуново) 0:2 -:- 1:1 -:- 0:1 2:0 -:- -:- XXX -:- 2:2 -:- 10. Градешница (Долна Градешница) 1:2 2:4 -:- -:- -:- -:- 1:3 2:2 0:0 XXX -:- 3:0 11. Граничар 2021 (Логодаж) -:- -:- -:- 1:3 1:0 2:3 -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- 12. Долно Осеново (Долно Осеново) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 0:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Огражден 1955 (Първомай) 10 6 2 2 39:11 20 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Калабак (Самуилово) 8 5 3 0 14:7 18 3. Огражденец (Кърналово) 9 5 2 2 23:13 17 4. Струма (Марикостиново) 10 5 1 4 30:9 16 [1 0 1 4:1 3] 5. Светкавица (Митино) 8 5 1 2 21:12 16 [1 0 0 1:0 3] 6. Подгорец (Коларово) 7 5 1 1 18:8 16 [0 0 1 0:4 0] 7. Яворница (Яворница) 8 4 3 1 17:6 15 8. Вихър (Кавракирово) 9 4 0 5 22:27 12 9. Ураган (Михнево) 10 3 2 5 14:27 11 10. Стрела (Петрич) 10 2 1 7 17:30 7 11. Граничар (Кулата) 9 1 0 8 7:46 3 [*] 12. Беласица 08 (Беласица) 8 0 0 8 10:36 0
Бележки - Граничар (Кулата), 12-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово) отложен Подгорец (Коларово) - Яворница (Яворница) отложен Огражден 1955 (Първомай) - Беласица 08 (Беласица) 5:0 сл. * * - прекратен в 10' при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово) 3:4 Граничар (Кулата) - Струма (Марикостиново) 0:5 Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево) 1:4 II кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево) 1:1 Струма (Марикостиново) - Светкавица (Митино) 0:1 Вихър (Кавракирово) - Граничар (Кулата) 6:0 Беласица 08 (Беласица) - Стрела (Петрич) 0:4 Яворница (Яворница) - Огражден 1955 (Първомай) 1:1 Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово) 3:3 III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово) 3:0 сл. Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) 1:2 Стрела (Петрич) - Яворница (Яворница) 1:1 Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица) 3:2 Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово) 6:1 Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново) 0:6 IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Струма (Марикостиново) 2:1 Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево) 5:1 Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино) 1:5 Яворница (Яворница) - Граничар (Кулата) 6:1 Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич) 2:1 Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай) 4:0 V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Огражден 1955 (Първомай) - Огражденец (Кърналово) 5:2 Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово) 0:3 Граничар (Кулата) - Калабак (Самуилово) 0:2 Светкавица (Митино) - Яворница (Яворница) 2:1 Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица) 4:2 Струма (Марикостиново) - Вихър (Кавракирово) 6:1 VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово) 3:0 сл. Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново) 1:6 Яворница (Яворница) - Ураган (Михнево) 3:0 сл. Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино) 0:0 Подгорец (Коларово) - Граничар (Кулата) 3:0 сл. Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич) 8:0 VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Стрела (Петрич) - Огражденец (Кърналово) 0:3 Граничар (Кулата) - Огражден 1955 (Първомай) 0:9 Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово) отложен Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово) 1:1 Струма (Марикостиново) - Яворница (Яворница) 0:1 Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица) 5:3 VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица) 4:1 Яворница (Яворница) - Вихър (Кавракирово) 3:0 сл. Калабак (Самуилово) - Струма (Марикостиново) 2:1 Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево) 2:1 Огражден 1955 (Първомай) - Светкавица (Митино) 4:1 Стрела (Петрич) - Граничар (Кулата) 6:2 IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Граничар (Кулата) - Огражденец (Кърналово) 1:7 Светкавица (Митино) - Стрела (Петрич) 5:1 Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай) 0:5 Струма (Марикостиново) - Подгорец (Коларово) 4:0 Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово) 0:2 Беласица 08 (Беласица) - Яворница (Яворница) отложен X кръг 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Яворница (Яворница) 1:1 Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица) отложен Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово) отложен Огражден 1955 (Първомай) - Струма (Марикостиново) 1:1 Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево) 1:2 Граничар (Кулата) - Светкавица (Митино) отложен XI кръг 13 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово) отложен Ураган (Михнево) - Граничар (Кулата) отложен Струма (Марикостиново) - Стрела (Петрич) отложен Вихър (Кавракирово) - Огражден 1955 (Първомай) отложен Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово) отложен Яворница (Яворница) - Калабак (Самуилово) отложен XII кръг 20 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово) - Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица) - Огражден 1955 (Първомай) - Вихър (Кавракирово) - Стрела (Петрич) - Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата) - Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино) - XIII кръг пролет 2022 г.: Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата) - Вихър (Кавракирово) - Стрела (Петрич) - Беласица 08 (Беласица) - Огражден 1955 (Първомай) - Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово) - XIV кръг Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай) - Яворница (Яворница) - Стрела (Петрич) - Беласица 08 (Беласица) - Граничар (Кулата) - Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново) - Ураган (Михнево) - XV кръг Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица) - Граничар (Кулата) - Яворница (Яворница) - Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово) - XVI кръг Огражденец (Кърналово) - Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово) - Граничар (Кулата) - Яворница (Яворница) - Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово) - Струма (Марикостиново) - XVII кръг Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово) - Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево) - Яворница (Яворница) - Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово) - Граничар (Кулата) - Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай) - XVIII кръг Огражденец (Кърналово) - Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай) - Граничар (Кулата) - Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево) - Яворница (Яворница) - Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово) - XIX кръг Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово) - Яворница (Яворница) - Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино) - Огражден 1955 (Първомай) - Граничар (Кулата) - Стрела (Петрич) - XX кръг Огражденец (Кърналово) - Граничар (Кулата) - Стрела (Петрич) - Светкавица (Митино) - Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово) - Яворница (Яворница) - Беласица 08 (Беласица) - XXI кръг Яворница (Яворница) - Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич) - Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата) - XXII кръг Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата) - Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич) - Струма (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай) - Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово) - Яворница (Яворница) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Огражден 1955 (Първомай) XXX 1:2 5:2 1:1 4:1 -:- -:- -:- -:- 8:0 -:- 5:0* 2. Калабак (Самуилово) -:- XXX -:- 2:1 0:0 3:3 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 3. Огражденец (Кърналово) -:- -:- XXX 2:1 -:- -:- 1:1 3:0* 1:1 -:- -:- 4:1 4. Струма (Марикостиново) -:- -:- -:- XXX 0:1 4:0 0:1 6:1 -:- -:- -:- -:- 5. Светкавица (Митино) -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 6:1 1:4 5:1 -:- -:- 6. Подгорец (Коларово) 4:0 -:- 3:0* -:- -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- 3:0* -:- 7. Яворница (Яворница) 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:0* 3:0* -:- 6:1 -:- 8. Вихър (Кавракирово) -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 5:1 -:- 6:0 5:3 9. Ураган (Михнево) 0:5 1:1 -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 4:2 10. Стрела (Петрич) -:- -:- 0:3 -:- -:- 0:3 1:1 3:4 1:2 XXX 6:2 -:- 11. Граничар (Кулата) 0:9 0:2 1:7 0:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:2 12. Беласица 08 (Беласица) -:- -:- -:- 1:6 1:5 -:- -:- -:- -:- 0:4 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Места" изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ФК Туховища (Туховища) 8 6 1 1 34:4 19 [+] [1 0 0 2:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Слащен 2007 (Слащен) 9 6 1 2 27:11 19 [0 0 1 1:2 0] 3. Върбица 2008 (Ореше) 9 5 3 1 22:10 18 [+] 4. Плетена (Плетена) 9 4 4 1 17:6 16 5. Родопа (Рибново) 9 3 1 5 18:32 10 6. Кочан (Кочан) 9 2 1 6 14:30 7 [1 0 0 3:0 3] 7. Канина (Гърмен) 8 2 1 5 11:24 7 [0 0 1 0:3 0] 8. Бистрица 2008 (Абланица) 9 1 0 8 7:33 3 [+]
Бележки - Граничар (Туховища), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Бистрица 2008 (Абланица), Върбица 2008 (Ореше) и ФК Туховища (Туховища) се включват в групата. I кръг 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан) 4:1 Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен) 2:0 ФК Туховища (Туховища) - Бистрица 2008 (Абланица) 5:0 Плетена (Плетена) - Върбица 2008 (Ореше) 1:1 II кръг 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Кочан (Кочан) - Върбица 2008 (Ореше) 0:0 Бистрица 2008 (Абланица) - Плетена (Плетена) 0:2 Канина (Гърмен) - ФК Туховища (Туховища) 1:6 Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен) 1:5 III кръг 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан) 5:0 ФК Туховища (Туховища) - Родопа (Рибново) 8:0 Плетена (Плетена) - Канина (Гърмен) 3:0 сл. Върбица 2008 (Ореше) - Бистрица 2008 (Абланица) 4:1 IV кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Кочан (Кочан) - Бистрица 2008 (Абланица) 6:0 Канина (Гърмен) - Върбица 2008 (Ореше) 2:2 Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена) 1:1 Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища) 1:2 V кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: ФК Туховища (Туховища) - Кочан (Кочан) 10:0 Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) 2:2 Върбица 2008 (Ореше) - Родопа (Рибново) 8:1 Бистрица 2008 (Абланица) - Канина (Гърмен) 1:4 VI кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен) 3:0 сл. * * - гостите не носят екип, различен от този на домакините. Родопа (Рибново) - Бистрица 2008 (Абланица) 4:1 Слащен 2007 (Слащен) - Върбица 2008 (Ореше) 3:1 ФК Туховища (Туховища) - Плетена (Плетена) 0:0 VII кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан) 5:1 Върбица 2008 (Ореше) - ФК Туховища (Туховища) 2:1 Бистрица 2008 (Абланица) - Слащен 2007 (Слащен) 4:3 Канина (Гърмен) - Родопа (Рибново) 4:3 VIII кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Кочан (Кочан) - Родопа (Рибново) 2:3 Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен) 0:4 Бистрица 2008 (Абланица) - ФК Туховища (Туховища) 0:2 Върбица 2008 (Ореше) - Плетена (Плетена) 1:0 IX кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Върбица 2008 (Ореше) - Кочан (Кочан) 3:1 Плетена (Плетена) - Бистрица 2008 (Абланица) 3:0 ФК Туховища (Туховища) - Канина (Гърмен) отложен Слащен 2007 (Слащен) - Родопа (Рибново) 2:1 X кръг 14 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен) отложен Родопа (Рибново) - ФК Туховища (Туховища) отложен Канина (Гърмен) - Плетена (Плетена) отложен Бистрица 2008 (Абланица) - Върбица 2008 (Ореше) отложен XI кръг 20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Бистрица 2008 (Абланица) - Кочан (Кочан) - Върбица 2008 (Ореше) - Канина (Гърмен) - Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново) - ФК Туховища (Туховища) - Слащен 2007 (Слащен) - XII кръг пролет 2022 г.: Кочан (Кочан) - ФК Туховища (Туховища) - Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше) - Канина (Гърмен) - Бистрица 2008 (Абланица) - XIII кръг Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан) - Бистрица 2008 (Абланица) - Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше) - Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена) - ФК Туховища (Туховища) - XIV кръг Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена) - ФК Туховища (Туховища) - Върбица 2008 (Ореше) - Слащен 2007 (Слащен) - Бистрица 2008 (Абланица) - Родопа (Рибново) - Канина (Гърмен) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. ФК Туховища (Туховища) XXX -:- -:- 0:0 8:0 10:0 -:- 5:0 2. Слащен 2007 (Слащен) 1:2 XXX 3:1 -:- 2:1 5:0 2:0 -:- 3. Върбица 2008 (Ореше) 2:1 -:- XXX 1:0 8:1 3:1 -:- 4:1 4. Плетена (Плетена) -:- 2:2 1:1 XXX -:- 5:1 3:0* 3:0 5. Родопа (Рибново) -:- 1:5 -:- 1:1 XXX 4:1 -:- 4:1 6. Кочан (Кочан) -:- -:- 0:0 -:- 2:3 XXX 3:0* 6:0 7. Канина (Гърмен) 1:6 0:4 2:2 -:- 4:3 -:- XXX -:- 8. Бистрица 2008 (Абланица) 0:2 4:3 -:- 0:2 -:- -:- 1:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Места" запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Червено знаме (Кочан) 8 5 1 2 20:9 16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Корница (Корница) 9 5 0 4 22:22 15 3. Ореляк 1974 (Лъжница) 9 4 1 4 25:27 13 4. Краище 2018 (Краище) 7 4 0 3 26:15 12 5. Блатска (Блатска) 9 3 2 4 20:27 11 [+] [0 1 0 4:4 1, 4 гола на чужд терен] 6. Буйна Места ММ (Мосомище) 8 3 2 3 18:20 11 [0 1 0 4:4 1, 0 гола на чужд терен] 7. Садово (Садово) 8 2 2 4 9:15 8 [1 1 0 4:1 4] 8. Юнак 2015 (Баня) 8 2 2 4 15:20 8 [0 1 1 1:4 1]
Бележки - Блатска (Блатска) се включва в групата. I кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Червено знаме (Кочан) - Садово (Садово) отложен Корница (Корница) - Блатска (Блатска) 4:1 Ореляк 1974 (Лъжница) - Буйна Места ММ (Мосомище) 3:0 Краище 2018 (Краище) - Юнак 2015 (Баня) 4:0 II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Садово (Садово) - Юнак 2015 (Баня) 3:0 сл. Буйна Места ММ (Мосомище) - Краище 2018 (Краище) 2:1 Блатска (Блатска) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:2 Червено знаме (Кочан) - Корница (Корница) 1:0 III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Корница (Корница) - Садово (Садово) 3:0 сл. Ореляк 1974 (Лъжница) - Червено знаме (Кочан) 0:5 сл. * * - прекратен по вина на домакините. Ореляк 1974 е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача. Краище 2018 (Краище) - Блатска (Блатска) 4:1 Юнак 2015 (Баня) - Буйна Места ММ (Мосомище) 3:2 IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Садово (Садово) - Буйна Места ММ (Мосомище) 0:0 Блатска (Блатска) - Юнак 2015 (Баня) 4:3 Червено знаме (Кочан) - Краище 2018 (Краище) 6:3 Корница (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница) 3:1 V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: на неутрален терен: * Ореляк 1974 (Лъжница) - Садово (Садово) 4:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ореляк 1974. Краище 2018 (Краище) - Корница (Корница) 7:1 Юнак 2015 (Баня) - Червено знаме (Кочан) 1:1 Буйна Места ММ (Мосомище) - Блатска (Блатска) 4:4 VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Садово (Садово) - Блатска (Блатска) 1:2 Червено знаме (Кочан) - Буйна Места ММ (Мосомище) 3:0 Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня) 3:1 на неутрален терен: * Ореляк 1974 (Лъжница) - Краище 2018 (Краище) 4:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ореляк 1974. VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Краище 2018 (Краище) - Садово (Садово) 5:1 Юнак 2015 (Баня) - Ореляк 1974 (Лъжница) 6:2 Буйна Места ММ (Мосомище) - Корница (Корница) 5:2 Блатска (Блатска) - Червено знаме (Кочан) 0:2 VIII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Садово (Садово) - Червено знаме (Кочан) 1:0 Блатска (Блатска) - Корница (Корница) 4:2 Буйна Места ММ (Мосомище) - Ореляк 1974 (Лъжница) 5:4 Юнак 2015 (Баня) - Краище 2018 (Краище) отложен IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Юнак 2015 (Баня) - Садово (Садово) 1:1 Краище 2018 (Краище) - Буйна Места ММ (Мосомище) отложен на неутрален терен: * Ореляк 1974 (Лъжница) - Блатска (Блатска) 5:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ореляк 1974. Корница (Корница) - Червено знаме (Кочан) 4:2 X кръг 13 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Садово (Садово) - Корница (Корница) отложен Червено знаме (Кочан) - Ореляк 1974 (Лъжница) отложен Блатска (Блатска) - Краище 2018 (Краище) отложен Буйна Места ММ (Мосомище) - Юнак 2015 (Баня) отложен XI кръг 20 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Буйна Места ММ (Мосомище) - Садово (Садово) - Юнак 2015 (Баня) - Блатска (Блатска) - Краище 2018 (Краище) - Червено знаме (Кочан) - Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница (Корница) - XII кръг пролет 2022 г.: Садово (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница (Корница) - Краище 2018 (Краище) - Червено знаме (Кочан) - Юнак 2015 (Баня) - Блатска (Блатска) - Буйна Места ММ (Мосомище) - XIII кръг Блатска (Блатска) - Садово (Садово) - Буйна Места ММ (Мосомище) - Червено знаме (Кочан) - Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница) - Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) - XIV кръг Садово (Садово) - Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница) - Буйна Места ММ (Мосомище) - Червено знаме (Кочан) - Блатска (Блатска) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Червено знаме (Кочан) XXX 1:0 -:- 6:3 -:- 3:0 -:- -:- 2. Корница (Корница) 4:2 XXX 3:1 -:- 4:1 -:- 3:0* 3:1 3. Ореляк 1974 (Лъжница) 0:5* -:- XXX 4:2 5:2 3:0 4:2 -:- 4. Краище 2018 (Краище) -:- 7:1 -:- XXX 4:1 -:- 5:1 4:0 5. Блатска (Блатска) 0:2 4:2 2:2 -:- XXX -:- -:- 4:3 6. Буйна Места ММ (Мосомище) -:- 5:2 5:4 2:1 4:4 XXX -:- -:- 7. Садово (Садово) 1:0 -:- -:- -:- 1:2 0:0 XXX 3:0* 8. Юнак 2015 (Баня) 1:1 -:- 6:2 -:- -:- 3:2 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре