Женски футбол 2021/22

« Женски футбол 2021/22 »


Държавно първенство


Първа фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив (Стара Загора) 15 15 0 0 110:3 45 Първи 8 2. НСА (София) 15 14 0 1 106:5 42 Първи 8 3. Барокко (София) 15 13 0 2 47:5 39 Първи 8 4. Пълдин (Пловдив) 15 9 1 5 43:24 28 Първи 8 5. Севлиево лейдис (Севлиево) 15 8 3 4 37:23 27 Първи 8 6. Етър ВТ (Велико Търново) 15 8 2 5 34:29 26 Първи 8 7. ЛП Супер спорт (София) 15 8 0 7 32:23 24 Първи 8 8. Спортика (Благоевград) 15 7 1 7 29:32 22 [+] Първи 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9. Енко (Пловдив) 15 7 0 8 20:29 21 Втори 8 10. Пирин (Благоевград) 15 6 2 7 26:30 20 Втори 8 11. Риал (Ковачевци) 15 5 1 9 24:37 16 Втори 8 12. ЖФК Варна (Варна) 15 4 1 10 14:47 13 Втори 8 13. Светкавица (Градежница) 15 3 0 12 18:77 9 [+] Втори 8 14. Янтра 2013 (Габрово) 15 4 0 11 38:64 12 [*] Изваден 15. Олимпия (Шумен) 15 0 0 15 5:132 0 [+][*] Изваден 16. Локомотив 1926 (Пловдив) 15 3 1 11 24:47 10 [*] Изваден
Бележки - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Енко (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив. - Етър ВТ (Велико Търново) играе домакинските си мачове на ст."Ивайло" във Велико Търново. - ЖФК Варна (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас в кк Чайка. - ЛП Супер спорт (София) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - Локомотив (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Стара Загора. - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в Пловдив. - НСА (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Олимпия (Шумен) играе домакинските си мачове в Хитрино. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци. - Пълдин (Пловдив) играе домакинските си мачове в Труд. - Риал (Ковачевци) играе домакинските си мачове в Ковачевци. - Светкавица (Градежница) играе домакинските си мачове в Галата. - Севлиево лейдис (Севлиево) играе домакинските си мачове на терен "Черничките" в Севлиево. - Спортика (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци. - Янтра 2013 (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Априлов" в Габрово. - След XIII кръг Локомотив 1926 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На 23 март 2022 г. ИК на БФС прекратява членството на Олимпия (Шумен) като клуб в сюза заради административно нарушение. Като следствие от това всички негови отбори; участващи в първенства, организирани от БФС; се изваждат от съответните групи. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На 23 март 2022 г. ИК на БФС прекратява членството на Янтра 2013 (Габрово) като клуб в съюза заради участието му в организиран на 18 март 2022 г. конгрес, който настоящото ръководство на БФС не признава за редовен. Като следствие от това всички негови отбори; участващи в първенства, организирани от БФС; се изваждат от съответните групи. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 28 август 2021 г., събота, 18:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград) 3:0 29 август 2021 г., неделя, 11:00 ч: Барокко (София) - НСА (София) 1:2 (0:0) /пряко по Sportal TV/ Video 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Риал (Ковачевци) - Пирин (Благоевград) 4:0 Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Стара Загора) 0:6 Олимпия (Шумен) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:9 (1:2) в Оризари: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:4 (2:1) ЖФК Варна (Варна) - Янтра 2013 (Габрово) 1:3 Светкавица (Градежница) - Енко (Пловдив) 0:2 II кръг 4 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - НСА (София) 0:8 (0:2) 4 септември 2021 г., събота, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 8:1 (7:0) 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Енко (Пловдив) - Барокко (София) 0:1 (0:0) Локомотив (Стара Загора) - Олимпия (Шумен) отложен 5 септември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Риал (Ковачевци) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 (1:2) /пряко по Sportal TV/ Video 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Янтра 2013 (Габрово) - Светкавица (Градежница) 3:0 (0:0) Спортика (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 10:1 (5:1) Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София) 1:0 (0:0) 27 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Олимпия (Шумен) 22:0 сл. * * - прекратен при 19:0. III кръг 11 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград) 2:1 (1:1) 11 септември 2021 г., събота, 11:30 ч: Светкавица (Градежница) - Пълдин (Пловдив) 0:5 (0:4) 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Олимпия (Шумен) - Риал (Ковачевци) 0:6 (0:4) Локомотив 1926 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 4:6 (3:3) Барокко (София) - Янтра 2013 (Габрово) 8:0 (3:0) НСА (София) - Енко (Пловдив) 11:0 (7:0) 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора) 0:6 (0:3) /пряко по Sportal TV/ Video 12 септември 2021 г., неделя, 16:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) 1:1 (1:1) IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Енко (Пловдив) 1:0 (0:0) Янтра 2013 (Габрово) - НСА (София) 0:13 Локомотив (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Барокко (София) 0:2 (0:1) /пряко по Sportal TV/ Video 26 септември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в Падеш: Спортика (Благоевград) - Светкавица (Градежница) 5:1 (1:1) 26 септември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна) 1:1 26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София) 0:3 (0:1) във Велико Търново, терен "Трифон Иванов": Етър ВТ (Велико Търново) - Олимпия (Шумен) 13:1 (8:0) V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: Олимпия (Шумен) - Пирин (Благоевград) 2:7 (0:2) 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 (0:1) Локомотив 1926 (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 1:6 ЖФК Варна (Варна) - Локомотив (Стара Загора) 0:6 (0:4) Барокко (София) - Спортика (Благоевград) 6:0 Енко (Пловдив) - Янтра 2013 (Габрово) отложен 3 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: НСА (София) - Пълдин (Пловдив) 6:0 (3:0) /пряко по Sportal TV/ Video 3 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Светкавица (Градежница) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:4 27 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: Енко (Пловдив) - Янтра 2013 (Габрово) 2:0 (2:0) VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Светкавица (Градежница) 18:0 (9:0) Олимпия (Шумен) - ЛП Супер спорт (София) отложен 10 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Барокко (София) 0:1 (0:0) /пряко по Sportal TV/ Video 10 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч: Пирин (Благоевград) - Янтра 2013 (Габрово) отложен Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив) 6:1 (2:1) Спортика (Благоевград) - НСА (София) 0:8 (0:1) Риал (Ковачевци) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Пирин (Благоевград) - Янтра 2013 (Габрово) 5:1 (3:0) Video 5 ноември 2021 г., петък, 14:00 ч: Олимпия (Шумен) - ЛП Супер спорт (София) 1:10 (1:7) 28 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч: във Велико Търново, терен "Трифон Иванов": Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 VII кръг 13 октомври 2021 г., сряда, 15:30 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 16 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен: Янтра 2013 (Габрово) - Пълдин (Пловдив) 1:7 (0:4) 16 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пирин (Благоевград) отложен Локомотив 1926 (Пловдив) - Олимпия (Шумен) отложен * * - отложен заради наводнен терен. Барокко (София) - Локомотив (Стара Загора) отложен Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:2 17 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Светкавица (Градежница) - Риал (Ковачевци) 3:1 (1:1) /пряко по Sportal TV/ Video 17 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Олимпия (Шумен) 10:0 (6:0) 16 ноември 2021 г., вторник, 14:30 ч: Барокко (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:2 (0:2) 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пирин (Благоевград) 0:1 (0:1) 5 декември 2021 г., неделя, 13:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 (0:1) VI кръг - отложен мач 24 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Пирин (Благоевград) - Янтра 2013 (Габрово) 5:1 (3:0) Video VIII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: в Рила: Пирин (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) 0:1 (0:1) Video в Хитрино: Олимпия (Шумен) - ЖФК Варна (Варна) 0:3 сл. * * - медицинското лице за мача не се явява и домакините не успяват да осигурят заместващо такова. ЛП Супер спорт (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (1:0) 31 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) отложен /пряко по Sportal TV/ 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Спортика (Благоевград) - Янтра 2013 (Габрово) 3:0 сл. Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив) 2:0 (2:0) Риал (Ковачевци) - Барокко (София) 0:6 (0:3) Етър ВТ (Велико Търново) - Светкавица (Градежница) 5:0 (3:0) 2 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) 3:1 (2:0) Video VI кръг - отложен мач 5 ноември 2021 г., петък, 14:00 ч: Олимпия (Шумен) - ЛП Супер спорт (София) 1:10 (1:7) IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:2 Барокко (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 (0:0) НСА (София) - Риал (Ковачевци) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Енко (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:2 7 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч: в Аксаково: ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София) 0:2 (0:1) 7 ноември 2021 г., неделя, 11:30 ч: Янтра 2013 (Габрово) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:7 (0:3) /пряко по Sportal TV/ Video 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - Олимпия (Шумен) 11:0 X кръг 13 ноември 2021 г., събота, 11:30 ч: в Рила: Пирин (Благоевград) - Спортика (Благоевград) 2:0 (1:0) /пряко по Sportal TV/ Video 13 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Янтра 2013 (Габрово) 12:0 (7:0) Локомотив 1926 (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 3:1 (1:0) 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) 2:2 (0:1) Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) 0:1 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София) 1:10 Олимпия (Шумен) - Барокко (София) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. ЛП Супер спорт (София) - Светкавица (Градежница) 7:0 VII кръг - отложен мач 16 ноември 2021 г., вторник, 14:30 ч: Барокко (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:2 (0:2) XI кръг 20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: НСА (София) - Олимпия (Шумен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 20 ноември 2021 г., събота, 11:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:5 (0:2) /пряко по Sportal TV/ Video 20 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: в Падеш: Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0 20 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Пирин (Благоевград) 2:0 (0:0) Светкавица (Градежница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:0) Барокко (София) - ЛП Супер спорт (София) 3:1 Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:2 (0:1) Янтра 2013 (Габрово) - Риал (Ковачевци) 0:1 II кръг - отложен мач 27 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Олимпия (Шумен) 22:0 сл. * * - прекратен при 19:0. V кръг - отложен мач 27 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: Енко (Пловдив) - Янтра 2013 (Габрово) 2:0 (2:0) VII кръг - отложен мач 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пирин (Благоевград) 0:1 (0:1) VI кръг - отложен мач 28 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч: във Велико Търново, терен "Трифон Иванов": Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 VII кръг - отложен мач 5 декември 2021 г., неделя, 13:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 (0:1) XII кръг 5 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 6:1 Локомотив (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) 7:0 (3:0) Олимпия (Шумен) - Енко (Пловдив) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Локомотив 1926 (Пловдив) - Барокко (София) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. ЖФК Варна (Варна) - Светкавица (Градежница) 3:1 (1:1) 6 март 2022 г., неделя, 11:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) отложен 6 март 2022 г., неделя, 11:45 ч: във Велико Търново, терен "Трифон Иванов": Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2013 (Габрово) 2:0 (1:0) * * - прекратен в 78' при 2:0 (1:0) заради лошо време. Резултатът е зачетен за краен. 6 март 2022 г., неделя, 13:30 ч: Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив) отложен * * - отложен заради заснежен терен. 15 март 2022 г., вторник, 20:30 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) 0:8 6 април 2022 г., сряда, 15:30 ч: Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив) 1:3 (1:1) XIII кръг 12 март 2022 г., събота, 14:00 ч: Барокко (София) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. НСА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 2:1 в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен: Янтра 2013 (Габрово) - Олимпия (Шумен) 26:0 Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:0 12 март 2022 г., събота, 14:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Локомотив (Стара Загора) 0:3 13 март 2022 г., неделя, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци) 2:0 (2:0) /пряко по Sportal TV/ Video 13 март 2022 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - Пирин (Благоевград) отложен 3 април 2022 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - Пирин (Благоевград) 1:0 (0:0) XII кръг - отложен мач 15 март 2022 г., вторник, 20:30 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) 0:8 XIV кръг 19 март 2022 г., събота, 11:30 ч: в кв.Повеляново, Девня: ЖФК Варна (Варна) - НСА (София) 0:8 (0:4) * * - съдията обявява края на мача в 80'. 19 март 2022 г., събота, 12:15 ч: Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 19 март 2022 г., събота, 14:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Янтра 2013 (Габрово) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Локомотив 1926 (Пловдив) - Енко (Пловдив) 0:3 сл. Светкавица (Градежница) - Барокко (София) 0:4 20 март 2022 г., неделя, 14:30 ч: в Рила: Пирин (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) 1:4 във Велико Търново, терен "Трифон Иванов": Етър ВТ (Велико Търново) - Спортика (Благоевград) 2:1 (1:1) в Климент: Олимпия (Шумен) - Пълдин (Пловдив) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XV кръг 26 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Спортика (Благоевград) - Олимпия (Шумен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 26 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Енко (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 5:0 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Барокко (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 НСА (София) - Светкавица (Градежница) 19:0 (9:0) * * - съдията обявява край на мача в 84'. Янтра 2013 (Габрово) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 сл. Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 0:1 Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци) отложен 9 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци) 10:0 (4:0) VIII кръг - отложен мач 2 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) 3:1 (2:0) Video XIII кръг - отложен мач 3 април 2022 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - Пирин (Благоевград) 1:0 (0:0) XII кръг - отложен мач 6 април 2022 г., сряда, 15:30 ч: Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив) 1:3 (1:1) XV кръг - отложен мач 9 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци) 10:0 (4:0)
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив (Стара Загора) XXX 3:1 --- --- --- --- --- 7:0 --- --- 10:0 --- 18:0 12:0 22:0* 3:0* 2. НСА (София) --- XXX --- 6:0 3:0* --- --- --- 11:0 --- 3:0* --- 19:0 --- 3:0* 3:0* 3. Барокко (София) 1:2 1:2 XXX --- --- 2:0 3:1 6:0 --- 3:0 --- 3:0* --- 8:0 --- --- 4. Пълдин (Пловдив) 0:5 --- 0:2 XXX --- 4:0 0:1 0:2 6:1 --- --- 8:1 --- --- --- --- 5. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3 --- 0:1 2:2 XXX 1:0 1:0 --- 2:0 --- --- 1:1 --- --- --- --- 6. Етър ВТ (Велико Търново) 0:6 1:10 --- --- --- XXX --- 2:1 --- 1:1 --- --- 5:0 2:0 13:1 2:0 7. ЛП Супер спорт (София) 0:6 0:8 --- --- --- 0:1 XXX 3:0 --- 0:1 --- --- 7:0 3:0* --- 1:0 8. Спортика (Благоевград) --- 0:8 --- --- 0:0 --- --- XXX --- --- 2:0 --- 5:1 3:0* 3:0*10:1 9. Енко (Пловдив) 0:3* --- 0:1 --- --- 1:2 2:1 0:2 XXX --- --- 5:0 --- 2:0 --- --- 10. Пирин (Благоевград) 1:4 0:8 --- 0:1 6:1 --- --- 2:0 1:0 XXX --- --- --- 5:1 --- --- 11. Риал (Ковачевци) --- --- 0:6 1:3 0:3* 2:2 0:3 --- 0:1 4:0 XXX 3:0* --- --- --- --- 12. ЖФК Варна (Варна) 0:6 0:8 --- --- --- 0:3 0:2 2:1 --- 2:0 --- XXX 3:1 1:3 --- --- 13. Светкавица (Градежница) --- --- 0:4 0:5 1:4 --- --- --- 0:2 1:0 3:1 --- XXX --- 11:0 0:1 14. Янтра 2013 (Габрово) --- 0:13 --- 1:7 1:7 --- --- --- --- --- 0:1 --- 3:0 XXX 26:0 3:0* 15. Олимпия (Шумен) --- --- 0:3* 0:3* 1:9 --- 1:10 --- 0:3* 2:7 0:6 0:3* --- --- XXX --- 16. Локомотив 1926 (Пловдив) --- --- 0:3* 2:4 4:6 --- --- --- 0:3* 2:2 1:6 3:1 --- --- 10:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Първа осмица

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив (Стара Загора) 22 21 1 0 146:5 64 Шампион, ШЛ ------------------------------------------------------------------- 2. НСА (София) 22 20 1 1 137:9 61 3. Барокко (София) 22 16 1 5 64:18 49 4. Етър ВТ (Велико Търново) 22 13 2 7 49:43 41 5. Севлиево лейдис (Севлиево) 22 10 4 8 43:35 34 6. Пълдин (Пловдив) 22 10 2 10 48:54 32 7. Спортика (Благоевград) 22 9 1 12 38:52 28 [+] 8. ЛП Супер спорт (София) 22 8 1 13 34:49 25
XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:1 (0:0) 30 април 2022 г., събота, 14:15 ч: във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов": Етър ВТ (Велико Търново) - Барокко (София) 2:1 (1:0) 30 април 2022 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - ЛП Супер спорт (София) 8:0 1 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: в Падеш: Спортика (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) 0:6 (0:1) Video XVII кръг 6 май 2022 г., петък, 14:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Барокко (София) 0:5 (0:3) 6 май 2022 г., петък, 14:15 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) 3:0 (0:0) 6 май 2022 г., петък, 16:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) 2:0 НСА (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:1 (0:0) Video XVIII кръг 14 май 2022 г., събота, 12:00 ч: НСА (София) - Спортика (Благоевград) 3:0 сл. 14 май 2022 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Барокко (София) 5:1 (3:0) 14 май 2022 г., събота, 17:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) отложен 14 май 2022 г., събота, 17:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:0 (1:0) 2 юни 2022 г., четвъртък, 18:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) 1:1 (1:0) XIX кръг 21 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) 10:0 НСА (София) - Барокко (София) 4:0 22 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: в Падеш: Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:5 (0:3) 22 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:2 XX кръг 28 май 2022 г., събота, 16:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) 6:0 28 май 2022 г., събота, 17:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) 3:0 сл. 29 май 2022 г., неделя, 11:00 ч: Спортика (Благоевград) - Барокко (София) 1:3 29 май 2022 г., неделя, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - НСА (София) 1:5 (1:2) Video XVIII кръг - отложен мач 2 юни 2022 г., четвъртък, 18:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) 1:1 (1:0) XXI кръг 4 юни 2022 г., събота, 17:30 ч: Барокко (София) - Пълдин (Пловдив) 7:1 (2:0) 5 юни 2022 г., неделя, 11:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 4:1 (1:1) Video 5 юни 2022 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 5:0 (3:0) /пряко по Sportal TV/ 5 юни 2022 г., неделя, 16:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) 1:3 XXII кръг 11 юни 2022 г., събота, 17:00 ч: Барокко (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0 11 юни 2022 г., събота, 18:00 ч: в Падеш: Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 7:1 (2:0) Video Локомотив (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Локомотив (Стара Загора) XXX --- 5:1 5:0 6:0 10:0 --- 3:0* 2. НСА (София) 1:1 XXX 4:0 7:1 --- --- 3:0* 8:0 3. Барокко (София) --- --- XXX --- 0:0 7:1 --- --- 4. Етър ВТ (Велико Търново) --- --- 2:1 XXX 1:0 3:0 --- 3:0* 5. Севлиево лейдис (Севлиево) --- 1:3 --- --- XXX --- 2:0 --- 6. Пълдин (Пловдив) --- 1:5 --- --- 2:1 XXX --- --- 7. Спортика (Благоевград) 0:6 --- 1:3 1:5 --- 3:0* XXX 4:1 8. ЛП Супер спорт (София) --- --- 0:5 --- 0:2 1:1 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Втора осмица

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

9. Енко (Пловдив) 19 11 0 8 30:29 33 10. Пирин (Благоевград) 19 9 2 8 41:31 29 11. Риал (Ковачевци) 19 5 2 12 25:54 17 12. ЖФК Варна (Варна) 19 5 1 13 19:56 16 13. Светкавица (Градежница) 19 4 1 14 23:86 13 [+]
XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Градежница) - ЖФК Варна (Варна) отложен 15 май 2022 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - ЖФК Варна (Варна) 4:2 Енко (Пловдив) почива Пирин (Благоевград) почива Риал (Ковачевци) почива XVII кръг 6 май 2022 г., петък, 16:30 ч: Енко (Пловдив) - Пирин (Благоевград) отложен 11 юни 2022 г., събота, 18:00 ч: Енко (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:0 (1:0) Светкавица (Градежница) почива ЖФК Варна (Варна) почива Риал (Ковачевци) почива XVIII кръг 14 май 2022 г., събота, 17:00 ч: Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 4:0 Пирин (Благоевград) почива ЖФК Варна (Варна) почива Светкавица (Градежница) почива XVI кръг - отложен мач 15 май 2022 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - ЖФК Варна (Варна) 4:2 XIX кръг 21 май 2022 г., събота, 17:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Енко (Пловдив) 0:2 Пирин (Благоевград) - Риал (Ковачевци) 9:0 Светкавица (Градежница) почива XX кръг 28 май 2022 г., събота, 17:30 ч: Пирин (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Енко (Пловдив) - Светкавица (Градежница) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Риал (Ковачевци) почива XXI кръг 4 юни 2022 г., събота, 17:30 ч: Пирин (Благоевград) - Светкавица (Градежница) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. ЖФК Варна (Варна) - Риал (Ковачевци) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Енко (Пловдив) почива XVII кръг - отложен мач 11 юни 2022 г., събота, 18:00 ч: Енко (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:0 (1:0) XXII кръг 11 юни 2022 г., събота, 18:00 ч: Риал (Ковачевци) - Светкавица (Градежница) 1:1 ЖФК Варна (Варна) почива Пирин (Благоевград) почива Енко (Пловдив) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. Енко (Пловдив) XXX 1:0 4:0 --- 3:0* 2. Пирин (Благоевград) --- XXX 9:0 3:0* 3:0* 3. Риал (Ковачевци) --- --- XXX --- 1:1 4. ЖФК Варна (Варна) 0:2 --- 3:0* XXX --- 5. Светкавица (Градежница) --- --- --- 4:2 XXX --------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

1/2 финали

Пълдин (Пловдив)0 НСА (София)8
Локомотив (Стара Загора)3 Севлиево лейдис (Севлиево)0

Финал

НСА (София)2 Локомотив (Стара Загора)0

                           1/2 финали

Само четири отбора заявяват участие в турнира.

18 юни 2022 г., събота, 17:00 ч:
в Стара Загора, ст."Колодрума":
Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево)     3:0 (1:0) Video
18 юни 2022 г., събота, 17:30 ч:
в Труд:
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            0:8 (0:3) 

                           Финал

28 юни 2022 г., вторник, 18:00 ч:
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
НСА (София) - Локомотив (Стара Загора)                    2:0 (1:0) Video

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг

Група 10
1/2 финали 18 август 2021 г., сряда, 12:00 ч (11:00 ч местно CEST): в Баковци, Словения, "ШРЦ Баковци": Житлобуд-1 (Харков, Украйна) - НСА (София) 5:1 (1:1) 18 август 2021 г., сряда, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST): в Горна Радгона, Словения, "ТШЦ Трате": Помурие (Белтинци, Словения) - Ригас ФС (Рига, Латвия) 6:1 (3:1) Финал 21 август 2021 г., събота, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST): в Горна Радгона, Словения, "ТШЦ Трате": Житлобуд-1 (Харков, Украйна) - Помурие (Белтинци, Свн) 4:1 (2:1) Финал за 3-то място 21 август 2021 г., събота, 12:00 ч (11:00 ч местно CEST): в Баковци, Словения, "ШРЦ Баковци": НСА (София) - Ригас Футбола Скола (Рига, Латвия) 2:1 (0:0) нагоре

Приятелски срещи

нагоре


Страници на отбори

ДП жени - официална страница
ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре