ОГ Кюстендил 2021/22

« ОГ Кюстендил 2021/22


Подгрупа "Осогово"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Армейци (Кюстендил) 11 9 2 0 46:8 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Струмска слава (Търновлаг) 11 9 1 1 75:3 28 3. Септември 2005 (Жабокрът) 11 7 1 3 25:29 22 [1 0 0 3:0 3] 4. Копие (Копиловци) 11 7 1 3 26:11 22 [0 0 1 0:3 0] 5. Спортист (Слокощица) 11 6 3 2 31:12 21 6. Елешница (Ваксево) 11 6 1 4 35:20 19 7. Ботев (Лозно) 11 5 1 5 21:28 16 8. Руен (Богослов) 11 4 2 5 21:28 14 9. Струма (Нови чифлик) 11 3 0 8 15:26 9 10. Осоговец (Пиперков чифлик) 11 2 0 9 19:45 6 [+] 11. Осогово (Багренци) 11 1 0 10 8:64 3 [+] [1 0 0 2:1 3] 12. Ябълково (Ябълково) 11 1 0 10 12:60 3 [0 0 1 1:2 0]
Бележки - Велбъжд (Кюстендил), 18-ти в Югозападна Трета лига през изминалия сезон и изпадащ в групата; се отказва от участие. - Осогово (Багренци) и Осоговец (Пиперков чифлик) се включват в групата. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 10:00 ч: Струма (Нови чифлик) - Армейци (Кюстендил) 1:3 Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково) 6:0 29 август 2021 г., неделя, 18:30 ч: Струмска слава (Търновлаг) - Ботев (Лозно) 8:0 Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица) 2:2 Копие (Копиловци) - Осоговец (Пиперков чифлик) 2:1 Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци) 2:0 II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци) 3:2 Армейци (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) 4:0 Струмска слава (Търновлаг) - Руен (Богослов) 8:0 5 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Ябълково (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът) 6:0 Осоговец (Пиперков чифлик) - Струма (Нови чифлик) 0:2 Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци) 1:1 III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Копие (Копиловци) - Струмска слава (Търновлаг) 0:2 Септември 2005 (Жабокрът) - Армейци (Кюстендил) 0:3 Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково) 2:1 12 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: Руен (Богослов) - Ботев (Лозно) 1:2 Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица) 1:4 Елешница (Ваксево) - Осоговец (Пиперков чифлик) 8:1 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Армейци (Кюстендил) - Осогово (Багренци) 12:0 Осоговец (Пиперков чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) 2:7 Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево) 5:0 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково) 3:1 Струмска слава (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик) 2:0 Руен (Богослов) - Копие (Копиловци) 0:2 V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно) 2:1 Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов) 0:1 Ябълково (Ябълково) - Армейци (Кюстендил) 0:8 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Елешница (Ваксево) - Струмска слава (Търновлаг) 2:1 Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица) 2:2 Осогово (Багренци) - Осоговец (Пиперков чифлик) 0:3 VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Лозно) - Армейци (Кюстендил) 2:2 Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци) 6:0 Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево) 2:2 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Осоговец (Пиперков чифлик) - Ябълково (Ябълково) 7:0 Струмска слава (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът) 13:0 Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик) 5:1 VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци) 0:1 Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов) 3:0 Армейци (Кюстендил) - Осоговец (Пиперков чифлик) 7:2 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно) 0:3 Осогово (Багренци) - Струмска слава (Търновлаг) 0:11 Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица) 0:3 VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Спортист (Слокощица) - Армейци (Кюстендил) 1:2 Струмска слава (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково) 18:0 Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:3 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Лозно) - Осоговец (Пиперков чифлик) 4:1 Руен (Богослов) - Осогово (Багренци) 6:2 Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево) 2:4 IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик) 2:0 Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци) 0:7 Армейци (Кюстендил) - Струмска слава (Търновлаг) 0:0 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно) 5:0 Ябълково (Ябълково) - Руен (Богослов) 2:5 Осоговец (Пиперков чифлик) - Спортист (Слокощица) 0:4 X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица) 1:3 Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил) 2:4 Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци) 6:1 31 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч: Струмска слава (Търновлаг) - Осоговец (Пиперков чифлик) 9:1 Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково) 6:1 Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:3 XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Септември 2005 (Жабокрът) - Ботев (Лозно) 3:2 Армейци (Кюстендил) - Копие (Копиловци) 1:0 Осоговец (Пиперков чифлик) - Руен (Богослов) 1:2 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево) 1:7 Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик) 1:2 Спортист (Слокощица) - Струмска слава (Търновлаг) 0:3 XII кръг пролет 2022 г.: Ботев (Лозно) - Струмска слава (Търновлаг) - Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът) - XIII кръг Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов) - Струмска слава (Търновлаг) - XIV кръг Ботев (Лозно) - Руен (Богослов) - Струмска слава (Търновлаг) - Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) - Ябълково (Ябълково) - Осогово (Багренци) - XV кръг Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци) - Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик) - Струмска слава (Търновлаг) - Копие (Копиловци) - Руен (Богослов) - XVI кръг Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци) - Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик) - Струмска слава (Търновлаг) - Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Осогово (Багренци) - Армейци (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково) - XVII кръг Армейци (Кюстендил) - Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът) - Струмска слава (Търновлаг) - Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци) - XVIII кръг Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът) - Струмска слава (Търновлаг) - Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Армейци (Кюстендил) - XIX кръг Осоговец (Пиперков чифлик) - Ботев (Лозно) - Армейци (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково) - Струмска слава (Търновлаг) - Осогово (Багренци) - Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик) - XX кръг Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци) - Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково) - Струмска слава (Търновлаг) - Армейци (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) - Осоговец (Пиперков чифлик) - XXI кръг Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Струмска слава (Търновлаг) - Армейци (Кюстендил) - Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево) - XXII кръг Ботев (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил) - Руен (Богослов) - Осоговец (Пиперков чифлик) - Струмска слава (Търновлаг) - Спортист (Слокощица) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Армейци (Кюстендил) XXX 0:0 -:- 1:0 -:- 4:0 -:- -:- -:- 7:2 12:0 -:- 2. Струмска слава (Търновлаг) -:- XXX 13:0 -:- -:- -:- 8:0 8:0 2:0 9:1 -:- 18:0 3. Септември 2005 (Жабокрът) 0:3 -:- XXX -:- 2:2 -:- 3:2 3:0 2:0 -:- 2:0 -:- 4. Копие (Копиловци) -:- 0:2 0:3 XXX -:- -:- 2:1 -:- 5:1 2:1 -:- 6:1 5. Спортист (Слокощица) 1:2 0:3 -:- 1:1 XXX 5:0 -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- 6. Елешница (Ваксево) -:- 2:1 1:3 0:1 -:- XXX 5:0 -:- -:- 8:1 -:- 6:0 7. Ботев (Лозно) 2:2 -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- 4:1 3:2 3:1 8. Руен (Богослов) 2:4 -:- -:- 0:2 2:2 2:2 1:2 XXX -:- -:- 6:2 -:- 9. Струма (Нови чифлик) 1:3 -:- -:- -:- 1:4 2:4 0:3 0:1 XXX -:- 6:1 -:- 10. Осоговец (Пиперков чифлик) -:- -:- 2:7 -:- 0:4 -:- -:- 1:2 0:2 XXX -:- 7:0 11. Осогово (Багренци) -:- 0:11 -:- 0:7 -:- 1:7 -:- -:- -:- 0:3 XXX 2:1 12. Ябълково (Ябълково) 0:8 -:- 6:0 -:- 0:3 -:- -:- 2:5 1:2 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Рила"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Германея (Сапарева баня) 11 8 3 0 46:5 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ботев 1937 (Крайници) 11 7 3 1 28:11 24 [1 0 0 2:1 3] 3. Ботев (Пороминово) 11 7 3 1 37:8 24 [+] [0 0 1 1:2 0] 4. Сокол 2015 (Самораново) 11 7 2 2 38:9 23 5. Миньор 2019 (Бобов дол) 11 6 1 4 21:18 19 [1 0 0 3:1 3] 6. Червена звезда 2021 (Червен брег) 11 6 1 4 23:20 19 [+] [0 0 1 1:3 0] 7. Рилец 1948 (Ресилово) 11 5 1 5 23:30 16 8. Горица 2019 (Овчарци) 11 4 1 6 20:27 13 9. Славия 2000 (Яхиново) 10 3 1 6 21:28 10 10. Ботев 2009 (Джерман) 11 3 0 8 21:34 9 11. Мусала 2010 (Рила) 10 1 0 9 16:42 3 12. Ива (Боровец) 11 0 0 11 9:71 0 [+]
Бележки - ФК Марек 1919 (Дупница), 8-ми; и Ботев (Бобошево), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Ива (Боровец), Ботев (Пороминово) и Червена звезда 2021 (Червен брег) се включват в групата. I кръг 28 август 2021 г., събота, 18:30 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Мусала 2010 (Рила) 2:0 29 август 2021 г., неделя, 10:00 ч: Ива (Боровец) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:3 Ботев (Пороминово) - Сокол 2015 (Самораново) 3:0 Германея (Сапарева баня) - Рилец 1948 (Ресилово) 6:3 29 август 2021 г., неделя, 18:30 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 1937 (Крайници) 3:3 Червена звезда (Ч.брег) - Ботев 2009 (Джерман) 1:0 II кръг 4 септември 2021 г., събота, 18:30 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Германея (Сапарева баня) 0:3 5 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Червена звезда (Ч.брег) 6:0 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев (Пороминово) 0:1 Горица 2019 (Овчарци) - Ива (Боровец) 3:0 5 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово) 3:4 Сокол 2015 (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново) 4:0 III кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 4:0 12 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ива (Боровец) - Мусала 2010 (Рила) 2:7 Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Крайници) 1:0 Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман) 4:1 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Пороминово) - Горица 2019 (Овчарци) 6:1 Червена звезда (Ч.брег) - Сокол 2015 (Самораново) 0:3 IV кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ива (Боровец) - Ботев (Пороминово) 2:9 19 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) 2:4 Миньор 2019 (Бобов дол) - Червена звезда (Ч.брег) 3:1 Горица 2019 (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново) 0:3 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Рилец 1948 (Ресилово) 4:1 Сокол 2015 (Самораново) - Германея (Сапарева баня) 0:0 V кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново) 3:1 26 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Пороминово) - Мусала 2010 (Рила) 4:0 Червена звезда (Ч.брег) - Горица 2019 (Овчарци) 7:1 Ботев 2009 (Джерман) - Ботев 1937 (Крайници) 0:3 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец) 6:2 Германея (Сапарева баня) - Миньор 2019 (Бобов дол) 2:0 VI кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово) 4:1 3 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман) 7:0 Горица 2019 (Овчарци) - Германея (Сапарева баня) 0:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Мусала 2010 (Рила) - Ботев 1937 (Крайници) 2:3 Ива (Боровец) - Червена звезда 2021 (Червен брег) 1:4 Ботев (Пороминово) - Славия 2000 (Яхиново) 4:1 VII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Германея (Сапарева баня) - Ива (Боровец) 12:0 10 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ботев (Пороминово) 1:1 Рилец 1948 (Ресилово) - Горица 2019 (Овчарци) 1:6 Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:2 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Мусала 2010 (Рила) отложен Ботев 1937 (Крайници) - Сокол 2015 (Самораново) 2:2 VIII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Червена звезда (Ч.брег) 2:3 17 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Сокол 2015 (Самораново) 0:3 Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман) 3:0 Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово) 1:2 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 1937 (Крайници) 1:1 Ботев (Пороминово) - Германея (Сапарева баня) 0:0 IX кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Горица 2019 (Овчарци) 1:0 24 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Червена звезда 2021 (Червен брег) - Мусала 2010 (Рила) 3:0 Германея (Сапарева баня) - Славия 2000 (Яхиново) 5:1 Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец) 12:1 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Пороминово) 1:1 Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 4:0 X кръг 30 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Ботев (Пороминово) - Ботев 2009 (Джерман) 7:0 31 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Сокол 2015 (Самораново) 1:4 Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово) 0:3 Червена звезда (Ч.брег) - Германея (Сапарева баня) 0:3 31 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч: Мусала 2010 (Рила) - Миньор 2019 (Бобов дол) 1:3 Ива (Боровец) - Ботев 1937 (Крайници) 0:3 XI кръг 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Ива (Боровец) 10:0 7 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Германея (Сапарева баня) - Мусала 2010 (Рила) 14:1 Рилец 1948 (Ресилово) - Червена звезда (Ч.брег) 0:3 Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново) 4:1 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Ботев (Пороминово) 2:1 Миньор 2019 (Бобов дол) - Горица 2019 (Овчарци) 5:3 XII кръг пролет 2022 г.: Мусала 2010 (Рила) - Горица 2019 (Овчарци) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Пороминово) - Ботев 1937 (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) - Червена звезда (Ч.брег) - Рилец 1948 (Ресилово) - Германея (Сапарева баня) - XIII кръг Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала 2010 (Рила) - Германея (Сапарева баня) - Ботев 2009 (Джерман) - Червена звезда (Ч.брег) - Ботев 1937 (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Пороминово) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Ива (Боровец) - Горица 2019 (Овчарци) - XIV кръг Мусала 2010 (Рила) - Ива (Боровец) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Пороминово) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) - Червена звезда (Ч.брег) - Ботев 1937 (Крайници) - Германея (Сапарева баня) - Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово) - XV кръг Ботев 2009 (Джерман) - Мусала 2010 (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 1937 (Крайници) - Германея (Сапарева баня) - Сокол 2015 (Самораново) - Червена звезда (Ч.брег) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Пороминово) - Ива (Боровец) - XVI кръг Мусала 2010 (Рила) - Ботев (Пороминово) - Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново) - Горица 2019 (Овчарци) - Червена звезда (Ч.брег) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня) - Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 1937 (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман) - XVII кръг Ботев 1937 (Крайници) - Мусала 2010 (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) - Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня) - Горица 2019 (Овчарци) - Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Пороминово) - XVIII кръг Мусала 2010 (Рила) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Пороминово) - Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ива (Боровец) - Германея (Сапарева баня) - Горица 2019 (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 1937 (Крайници) - XIX кръг Сокол 2015 (Самораново) - Мусала 2010 (Рила) - Ботев 1937 (Крайници) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман) - Горица 2019 (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец) - Германея (Сапарева баня) - Ботев (Пороминово) - Червена звезда (Ч.брег) - Славия 2000 (Яхиново) - XX кръг Мусала 2010 (Рила) - Червена звезда 2021 (Червен брег) - Славия 2000 (Яхиново) - Германея (Сапарева баня) - Ботев (Пороминово) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 1937 (Крайници) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Сокол 2015 (Самораново) - XXI кръг Миньор 2019 (Бобов дол) - Мусала 2010 (Рила) - Сокол 2015 (Самораново) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 1937 (Крайници) - Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Пороминово) - Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново) - Германея (Сапарева баня) - Червена звезда (Ч.брег) - XXII кръг Мусала 2010 (Рила) - Германея (Сапарева баня) - Червена звезда (Ч.брег) - Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Пороминово) - Ботев 1937 (Крайници) - Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново) - Горица 2019 (Овчарци) - Миньор 2019 (Бобов дол) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Германея (Сапарева баня) XXX 1:0 -:- -:- 2:0 -:- 6:3 -:- 5:1 -:- 14:1 12:0 2. Ботев 1937 (Крайници) -:- XXX 2:1 2:2 -:- 6:0 4:1 1:0 -:- -:- -:- -:- 3. Ботев (Пороминово) 0:0 -:- XXX 3:0 -:- -:- -:- 6:1 4:1 7:0 4:0 -:- 4. Сокол 2015 (Самораново) 0:0 -:- -:- XXX 4:0 -:- -:- -:- 4:0 7:0 -:- 10:0 5. Миньор 2019 (Бобов дол) -:- 1:1 0:1 -:- XXX 3:1 4:1 5:3 -:- -:- -:- -:- 6. Червена звезда 2021 (Червен брег) 0:3 -:- 1:1 0:3 -:- XXX -:- 7:1 -:- 1:0 3:0 -:- 7. Рилец 1948 (Ресилово) -:- -:- 1:1 3:1 -:- 0:3 XXX 1:6 -:- 4:1 -:- -:- 8. Горица 2019 (Овчарци) 0:0 -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- XXX 0:3 3:0 2:0 3:0 9. Славия 2000 (Яхиново) -:- 3:3 -:- -:- 4:0 2:3 0:3 -:- XXX -:- -:- 6:2 10. Ботев 2009 (Джерман) 0:3 0:3 -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 4:1 XXX -:- 12:1 11. Мусала 2010 (Рила) -:- 2:3 -:- 0:3 1:3 -:- 3:4 -:- -:- 2:4 XXX -:- 12. Ива (Боровец) -:- 0:3 2:9 -:- 0:3 1:4 1:2 -:- -:- -:- 2:7 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)

нагоре