ОГ Велико Търново 2021/22

« ОГ Велико Търново 2021/22 »


"А" ОГ Велико Търново

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чумерна (Елена) 7 5 1 1 16:10 16 [1 0 0 2:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Лозен 1924 (Сухиндол) 7 5 1 1 22:9 16 [0 0 1 1:2 0] 3. Земеделец 93 (Козловец) 7 5 0 2 21:14 15 [+] 4. Левски 1986 (Стражица) 7 4 0 3 18:16 12 5. Изгрев 93 (Царевец) 7 3 2 2 11:12 11 6. Левски (Лясковец) 7 2 0 5 13:16 6 7. Недан (Недан) 7 1 2 4 9:13 5 8. Рудановски 1922 (Константин) 7 0 0 7 11:31 0 [+]
Бележки - Ресен 2012 (Ресен), 2-ри; и Удар (Бяла черква), 4-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. Удар (Бяла черква) се включва в "Б" ОГ - север. - Земеделец 93 (Козловец), 8-ми в "Б" ОГ - север; и Рудановски 1922 (Константин), 3-ти в "Б" ОГ - юг; са включени в "А" ОГ. - Недан (Недан) играе домакинските си мачове в Павликени. - Рудановски 1922 (Константин) играе домакинските си мачове в Елена. I кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Земеделец 93 (Козловец) - Лозен 1924 (Сухиндол) 0:3 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Лясковец) - Недан (Недан) 3:1 Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена) 4:2 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Изгрев 93 (Царевец) 1:2 II кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Земеделец 93 (Козловец) - Левски (Лясковец) 4:3 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Лозен 1924 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) 1:1 Чумерна (Елена) - Рудановски 1922 (Константин) 3:2 в Павликени: Недан (Недан) - Левски 1986 (Стражица) 0:1 III кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Лясковец) - Лозен 1924 (Сухиндол) 1:4 Левски 1986 (Стражица) - Земеделец 93 (Козловец) отложен в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Недан (Недан) 1:4 Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена) 1:2 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски 1986 (Стражица) - Земеделец 93 (Козловец) 2:3 IV кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Земеделец 93 (Козловец) - Рудановски 1922 (Константин) 6:2 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Лозен 1924 (Сухиндол) - Чумерна (Елена) 1:2 в Павликени: Недан (Недан) - Изгрев 93 (Царевец) 1:1 Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 1:2 V кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Левски 1986 (Стражица) - Лозен 1924 (Сухиндол) 1:4 в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Левски (Лясковец) 1:5 Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец 93 (Козловец) 0:4 Чумерна (Елена) - Недан (Недан) 1:1 VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Земеделец 93 (Козловец) - Чумерна (Елена) 1:4 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Лозен 1924 (Сухиндол) - Недан (Недан) 3:2 Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец) 0:2 Левски 1986 (Стражица) - Рудановски 1922 (Константин) 5:2 VII кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Лозен 1924 (Сухиндол) 2:6 Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 4:3 Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец) 2:0 в Павликени: Недан (Недан) - Земеделец 93 (Козловец) 0:3 III кръг - отложен мач 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски 1986 (Стражица) - Земеделец 93 (Козловец) 2:3 VIII кръг пролет 2022 г.: Лозен 1924 (Сухиндол) - Земеделец 93 (Козловец) - в Павликени: Недан (Недан) - Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец) - Рудановски 1922 (Константин) - IX кръг Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 1924 (Сухиндол) - в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица) - Недан (Недан) - Левски (Лясковец) - Земеделец 93 (Козловец) - X кръг Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски (Лясковец) - Земеделец 93 (Козловец) - Левски 1986 (Стражица) - в Павликени: Недан (Недан) - Рудановски 1922 (Константин) - Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец) - XI кръг Чумерна (Елена) - Лозен 1924 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) - Недан (Недан) - в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Земеделец 93 (Козловец) - Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) - XII кръг Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) - Рудановски 1922 (Константин) - Земеделец 93 (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец) - в Павликени: Недан (Недан) - Чумерна (Елена) - XIII кръг в Павликени: Недан (Недан) - Лозен 1924 (Сухиндол) - Чумерна (Елена) - Земеделец 93 (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец) - в Елена: Рудановски 1922 (Константин) - Левски 1986 (Стражица) - XIV кръг Лозен 1924 (Сухиндол) - Рудановски 1922 (Константин) - Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена) - Земеделец 93 (Козловец) - Недан (Недан) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Чумерна (Елена) XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 1:1 3:2 2. Лозен 1924 (Сухиндол) 1:2 XXX -:- -:- 1:1 -:- 3:2 -:- 3. Земеделец 93 (Козловец) 1:4 0:3 XXX -:- -:- 4:3 -:- 6:2 4. Левски 1986 (Стражица) 4:2 1:4 2:3 XXX -:- -:- -:- 5:2 5. Изгрев 93 (Царевец) 1:2 -:- 0:4 4:3 XXX -:- -:- -:- 6. Левски (Лясковец) -:- 1:4 -:- 1:2 0:2 XXX 3:1 -:- 7. Недан (Недан) -:- -:- 0:3 0:1 1:1 -:- XXX -:- 8. Рудановски 1922 (Константин) -:- 2:6 -:- -:- 1:2 1:5 1:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бъдеще 2010 (Бутово) 10 8 2 0 58:3 26 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Атлетик (Свищов) 10 8 1 1 27:8 25 3. Удар (Бяла черква) 10 6 3 1 25:9 21 [-] 4. Вихър (Раданово) 10 5 2 3 27:19 17 5. Светкавица (Михалци) 10 5 1 4 17:17 16 6. Комита (Алеково) 9 4 1 4 18:14 13 7. Стрела (Ореш) 9 4 0 5 16:16 12 8. Пробив 2015 (Овча могила) 10 3 2 5 12:27 11 9. Осъм 1946 (Деляновци) 10 3 1 6 11:31 10 [+] 10. Челси (Вързулица) 10 1 0 9 7:48 3 11. Бенковски БС (Българско Сливово) 10 0 1 9 5:31 1
Бележки - Удар (Бяла черква), 4-ти в "А" ОГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОГ - север. - Устрем (Масларево), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Комита (Алеково) и Осъм 1946 (Деляновци) се включват в групата. - Комита (Алеково) играе домакинските си мачове в Козловец. - Осъм 1946 (Деляновци) играе домакинските си мачове в Козар Белене. I кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш) 5:0 в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Удар (Бяла черква) 0:2 Атлетик (Свищов) - Комита (Алеково) 1:0 Пробив 2015 (Овча могила) - Бенковски (Б.Сливово) 2:1 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци) 3:5 Челси (Вързулица) почива II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Бенковски БС (Българско Сливово) - Вихър (Раданово) 2:2 в Козловец: Комита (Алеково) - Пробив 2015 (Овча могила) 6:1 Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов) отложен Стрела (Ореш) - Осъм 1946 (Деляновци) 3:0 Челси (Вързулица) - Бъдеще 2010 (Бутово) 0:13 11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов) 1:3 Светкавица (Михалци) почива III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Челси (Вързулица) 5:0 Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш) 4:0 Пробив 2015 (Овча могила) - Удар (Бяла черква) 0:4 Светкавица (Михалци) - Бенковски БС (Българско Сливово) 3:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Раданово) - Комита (Алеково) 3:0 Бъдеще 2010 (Бутово) почива IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Козловец: Комита (Алеково) - Светкавица (Михалци) 1:2 Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово) 2:1 Стрела (Ореш) - Пробив 2015 (Овча могила) 0:1 Челси (Вързулица) - Атлетик (Свищов) 0:3 Бъдеще 2010 (Бутово) - Осъм 1946 (Деляновци) 15:0 Бенковски БС (Българско Сливово) почива V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Атлетик (Свищов) - Бъдеще 2010 (Бутово) 1:1 Пробив 2015 (Овча могила) - Челси (Вързулица) 5:1 Светкавица (Михалци) - Удар (Бяла черква) 1:1 Бенковски БС (Българско Сливово) - Комита (Алеково) 0:4 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш) отложен 11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш) 2:1 Осъм 1946 (Деляновци) почива VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Удар (Бяла черква) - Бенковски БС (Българско Сливово) 4:1 Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци) 2:0 Челси (Вързулица) - Вихър (Раданово) 0:3 Бъдеще 2010 (Бутово) - Пробив 2015 (Овча могила) 6:0 в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Атлетик (Свищов) 1:3 Комита (Алеково) почива VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Пробив 2015 (Овча могила) - Осъм 1946 (Деляновци) 1:1 Светкавица (Михалци) - Челси (Вързулица) 3:0 Бенковски БС (Българско Сливово) - Стрела (Ореш) 1:2 в Козловец: Комита (Алеково) - Удар (Бяла черква) 2:2 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Раданово) - Бъдеще 2010 (Бутово) 1:5 Атлетик (Свищов) почива VIII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Стрела (Ореш) - Комита (Алеково) отложен Челси (Вързулица) - Бенковски БС (Българско Сливово) отложен Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци) 3:0 в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Вихър (Раданово) 2:5 Атлетик (Свищов) - Пробив 2015 (Овча могила) 3:0 11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Челси (Вързулица) - Бенковски БС (Българско Сливово) 4:0 Удар (Бяла черква) почива IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Светкавица (Михалци) - Осъм 1946 (Деляновци) 0:1 Бенковски БС (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово) 0:6 в Козловец: Комита (Алеково) - Челси (Вързулица) 2:1 Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш) 3:0 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов) 5:0 Пробив 2015 (Овча могила) почива X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Челси (Вързулица) - Удар (Бяла черква) 1:6 Бъдеще 2010 (Бутово) - Комита (Алеково) 4:1 в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Бенковски (Б.Сливово) 1:0 Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци) 6:0 Пробив 2015 (Овча могила) - Вихър (Раданово) 2:2 Стрела (Ореш) почива XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Светкавица (Михалци) - Пробив 2015 (Овча могила) 3:0 сл. Бенковски БС (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов) 0:3 сл. в Козловец: Комита (Алеково) - Осъм 1946 (Деляновци) 2:0 Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово) 0:0 Стрела (Ореш) - Челси (Вързулица) 8:0 Вихър (Раданово) почива II кръг - отложен мач 11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов) 1:3 V кръг - отложен мач 11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш) 2:1 VIII кръг - отложен мач 11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Челси (Вързулица) - Бенковски БС (Българско Сливово) 4:0 XII кръг пролет 2022 г.: Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква) - Осъм 1946 (Деляновци) - Комита (Алеково) - Атлетик (Свищов) - Бенковски (Б.Сливово) - Пробив 2015 (Овча могила) - Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово) - Челси (Вързулица) почива XIII кръг Вихър (Раданово) - Бенковски БС (Българско Сливово) - Пробив 2015 (Овча могила) - Комита (Алеково) - Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква) - в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) почива XIV кръг Челси (Вързулица) - Осъм 1946 (Деляновци) - Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква) - Пробив 2015 (Овча могила) - в Козловец: Комита (Алеково) - Вихър (Раданово) - Бенковски БС (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово) почива XV кръг Светкавица (Михалци) - Комита (Алеково) - Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква) - Пробив 2015 (Овча могила) - Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов) - Челси (Вързулица) - в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски БС (Българско Сливово) почива XVI кръг Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов) - Челси (Вързулица) - Пробив 2015 (Овча могила) - Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква) - Светкавица (Михалци) - в Козловец: Комита (Алеково) - Бенковски БС (Българско Сливово) - Осъм 1946 (Деляновци) почива XVII кръг Бенковски БС (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква) - Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово) - Челси (Вързулица) - Пробив 2015 (Овча могила) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Атлетик (Свищов) - Осъм 1946 (Деляновци) - Комита (Алеково) почива XVIII кръг в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Пробив 2015 (Овча могила) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Вихър (Раданово) - Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш) - Бенковски БС (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква) - Комита (Алеково) - Атлетик (Свищов) почива XIX кръг в Козловец: Комита (Алеково) - Стрела (Ореш) - Бенковски БС (Българско Сливово) - Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Вихър (Раданово) - Осъм 1946 (Деляновци) - Пробив 2015 (Овча могила) - Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква) почива XX кръг Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово) - в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски БС (Българско Сливово) - Челси (Вързулица) - Комита (Алеково) - Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква) - Пробив 2015 (Овча могила) почива XXI кръг Удар (Бяла черква) - Челси (Вързулица) - в Козловец: Комита (Алеково) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Б.Сливово) - Осъм 1946 (Деляновци) - Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово) - Пробив 2015 (Овча могила) - Стрела (Ореш) почива XXII кръг Пробив 2015 (Овча могила) - Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов) - Бенковски БС (Българско Сливово) - в Козар Белене: Осъм 1946 (Деляновци) - Комита (Алеково) - Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква) - Челси (Вързулица) - Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бъдеще 2010 (Бутово) XXX -:- -:- -:- 3:0 4:1 5:0 6:0 15:0 -:- -:- 2. Атлетик (Свищов) 1:1 XXX -:- -:- 6:0 1:0 4:0 3:0 -:- -:- -:- 3. Удар (Бяла черква) 0:0 1:3 XXX 2:1 -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 4:1 4. Вихър (Раданово) 1:5 5:0 -:- XXX 3:5 3:0 2:1 -:- -:- -:- -:- 5. Светкавица (Михалци) -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- -:- 3:0* 0:1 3:0 3:0 6. Комита (Алеково) -:- -:- 2:2 -:- 1:2 XXX -:- 6:1 2:0 2:1 -:- 7. Стрела (Ореш) -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- XXX 0:1 3:0 8:0 -:- 8. Пробив 2015 (Овча могила) -:- -:- 0:4 2:2 -:- -:- -:- XXX 1:1 5:1 2:1 9. Осъм 1946 (Деляновци) -:- 1:3 0:2 2:5 -:- -:- -:- -:- XXX 5:0 1:0 10. Челси (Вързулица) 0:13 0:3 1:6 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 4:0 11. Бенковски БС (Българско Сливово) 0:6 0:3* -:- 2:2 -:- 0:4 1:2 -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Велико Търново

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Първомайци 2020 (Първомайци) 9 7 2 0 40:9 23 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ботев (Горско ново село) 9 6 2 1 31:6 20 3. Росица (Поликраище) 9 5 2 2 19:15 17 4. Спортист (Козаревец) 8 5 1 2 28:9 16 [1 0 0 3:0 3] 5. Ботев (Дебелец) 9 5 1 3 18:15 16 [0 0 1 0:3 0] 6. Янтра (Драганово) 8 4 0 4 13:7 12 7. Вихър (Добри дял) 9 3 2 4 19:14 11 8. Долна Оряховица (Долна Оряховица) 9 3 0 6 16:31 9 [+] 9. Победа (Кесарево) 9 1 0 8 3:32 3 10. Ботев 33 (Крушето) 9 0 0 9 6:55 0 [+]
Бележки - Владислав 2004 (Джулюница), 6-ти; и Олимпиакос 2018 (Никюп), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Ботев 33 (Крушето) и Долна Оряховица (Долна Оряховица) се включват в групата. I кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 0:3 Ботев (Горско ново село) - Росица (Поликраище) 3:3 Спортист (Козаревец) - Първомайци 2020 (Първомайци) 2:4 Ботев 33 (Крушето) - Ботев (Дебелец) 0:5 Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево) 3:0 II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Дебелец) - Янтра (Драганово) 2:0 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево) 2:0 Първомайци 2020 (Първомайци) - Ботев 33 (Крушето) 13:1 Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец) 2:0 Вихър (Добри дял) - Ботев (Горско ново село) 0:2 III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Победа (Кесарево) - Ботев (Дебелец) 0:2 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Горско ново село) - Д.Оряховица (Д.Оряховица) 9:0 Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял) 2:1 Ботев 33 (Крушето) - Росица (Поликраище) 1:3 Янтра (Драганово) - Първомайци 2020 (Първомайци) 0:1 IV кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ботев (Дебелец) 1:2 Първомайци 2020 (Първомайци) - Победа (Кесарево) 7:0 Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово) 1:0 Вихър (Добри дял) - Ботев 33 (Крушето) 5:2 Ботев (Горско ново село) - Спортист (Козаревец) 2:2 V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище) 0:2 Ботев (Дебелец) - Първомайци 2020 (Първомайци) 3:3 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Козаревец) - Д.Оряховица (Д.Оряховица) 7:0 Ботев 33 (Крушето) - Ботев (Горско ново село) 0:4 Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял) 1:0 VI кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Първомайци (Първомайци) 1:5 Росица (Поликраище) - Ботев (Дебелец) 2:3 Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево) 7:0 Ботев (Горско ново село) - Янтра (Драганово) 2:0 Спортист (Козаревец) - Ботев 33 (Крушето) 9:0 VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Победа (Кесарево) - Ботев (Горско ново село) 0:6 Ботев (Дебелец) - Вихър (Добри дял) 1:3 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 33 (Крушето) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 1:6 Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец) анулиран * * - прекратен в 60' при 1:3 по вина на двата отбора. Първомайци 2020 (Първомайци) - Росица (Поликраище) 4:0 VIII кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище) 3:5 Вихър (Добри дял) - Първомайци 2020 (Първомайци) 2:2 Ботев (Горско ново село) - Ботев (Дебелец) 3:0 Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево) 3:0 Ботев 33 (Крушето) - Янтра (Драганово) 1:7 IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Победа (Кесарево) - Ботев 33 (Крушето) 3:0 Ботев (Дебелец) - Спортист (Козаревец) 0:3 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Янтра (Драганово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 2:0 Първомайци 2020 (Първомайци) - Ботев (Горско ново село) 1:0 Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял) 1:1 X кръг пролет 2022 г.: Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище) - Ботев (Горско ново село) - Първомайци 2020 (Първомайци) - Спортист (Козаревец) - Ботев (Дебелец) - Ботев 33 (Крушето) - Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово) - XI кръг Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово) - Ботев (Дебелец) - Ботев 33 (Крушето) - Първомайци 2020 (Първомайци) - Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище) - Ботев (Горско ново село) - Вихър (Добри дял) - XII кръг Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Ботев (Горско ново село) - Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище) - Ботев 33 (Крушето) - Първомайци 2020 (Първомайци) - Янтра (Драганово) - Ботев (Дебелец) - Победа (Кесарево) - XIII кръг Ботев (Дебелец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево) - Първомайци 2020 (Първомайци) - Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище) - Ботев 33 (Крушето) - Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец) - Ботев (Горско ново село) - XIV кръг Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Спортист (Козаревец) - Ботев (Горско ново село) - Ботев 33 (Крушето) - Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево) - Първомайци 2020 (Първомайци) - Ботев (Дебелец) - XV кръг Първомайци (Първомайци) - Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Ботев (Дебелец) - Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово) - Ботев (Горско ново село) - Ботев 33 (Крушето) - Спортист (Козаревец) - XVI кръг Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ботев 33 (Крушето) - Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово) - Ботев (Горско ново село) - Победа (Кесарево) - Вихър (Добри дял) - Ботев (Дебелец) - Росица (Поликраище) - Първомайци 2020 (Първомайци) - XVII кръг Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Първомайци 2020 (Първомайци) - Вихър (Добри дял) - Ботев (Дебелец) - Ботев (Горско ново село) - Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово) - Ботев 33 (Крушето) - XVIII кръг Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово) - Ботев 33 (Крушето) - Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец) - Ботев (Дебелец) - Ботев (Горско ново село) - Първомайци 2020 (Първомайци) - Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Първомайци 2020 (Първомайци) XXX 1:0 4:0 -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 13:1 2. Ботев (Горско ново село) -:- XXX 3:3 2:2 3:0 2:0 -:- 9:0 -:- -:- 3. Росица (Поликраище) -:- -:- XXX 2:0 2:3 1:0 1:1 -:- -:- -:- 4. Спортист (Козаревец) 2:4 -:- -:- XXX -:- -:- 2:1 7:0 3:0 9:0 5. Ботев (Дебелец) 3:3 -:- -:- 0:3 XXX 2:0 1:3 -:- -:- -:- 6. Янтра (Драганово) 0:1 -:- -:- --- -:- XXX 1:0 2:0 3:0 -:- 7. Вихър (Добри дял) 2:2 0:2 -:- -:- -:- -:- XXX 0:3 7:0 5:2 8. Долна Оряховица (Долна Оряховица) 1:5 -:- 3:5 -:- 1:2 -:- -:- XXX 2:0 -:- 9. Победа (Кесарево) -:- 0:6 0:2 -:- 0:2 -:- -:- -:- XXX 3:0 10. Ботев 33 (Крушето) -:- 0:4 1:3 -:- 0:5 1:7 -:- 1:6 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Борба

нагоре