ЮМВ: Купа на БФС 2021/22

Юноши младша възраст (род.2006):
« Купа на БФС 2021/22


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България:  
Северозападна България:  
Югозападна България: Кюстендил (Кюстендил), Левски (София), Септември (София), Славия 1913 (София), ЦСКА (София); 
Югоизточна България: Берое (Стара Загора), Ботев (Пловдив), Локомотив 1926 (Пловдив), Марица 1921 (Пловдив), Сините камъни (Сливен);

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Югозападна България (ЗС София)

Областни квалификации

Област София (столица)

                           Финали

8 септември 2021 г., сряда, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)                 7:0 (2:0) 
8 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
ОФК София (София) - Славия 1913 (София)                   1:7 
Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София)        0:3 
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      5:2 (1:1) 
8 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч:
Развитие МФ (София) - Септември (София)                   1:4 (0:1) 
15 септември 2021 г., сряда, 14:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Левски (София)                      0:5 (0:4) 

Междуобластни квалификации

Югозападна България

                           Финали

22 септември 2021 г., сряда, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)              1:0 
22 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив София 1929 (София)      1:0 
29 септември 2021 г., сряда, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            1:7 
29 септември 2021 г., сряда, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Септември (София)                     0:4 
29 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         0:2 

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Областни квалификации

Област Пловдив

                           Първи кръг

8 септември 2021 г., сряда, 13:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        3:0 сл. * 
* - гостите се отказват от участие.
в Пловдив, комплекс "Работнически център":
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:2 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           Финал

15 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:0; при дузпите: 3:2 

                           Допълнителен бараж

22 септември 2021 г., сряда, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          2:2; при дузпите: 5:4 

Област Смолян

                           Финал

22 септември 2021 г., сряда, 12:00 ч:
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Родопа Смолян (Смолян)        0:4 

Област Бургас

                           Първи кръг

26 август 2021 г., четвъртък, 10:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)           - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           Финал

1 септември 2021 г., сряда, 10:00 ч:
Нефтохимик/Бургас спорт - Черноморец 1919 (Бургас)         - 

Междуобластни квалификации

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           Първи кръг

29 септември 2021 г., сряда, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            6:0 
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           Финал

4 октомври 2021 г., понеделник, 16:00 ч:
в Първомай:
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)  4:3 

Югоизточна България

                           Финален бараж

7 октомври 2021 г., четвъртък, 16:00 ч:
в Ягода:
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)             3:0 

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

Черно море (Варна)02 Дунав от Русе (Русе)02
Берое (Стара Загора)00 Септември (София)11
Лудогорец 1945 (Разград)15 Славия 1913 (София)11
Левски (София)34 Локомотив 1926 (Пловдив)00
ЦСКА (София)05 Ботев (Враца)00
Етър ВТ (Велико Търново)00 Ботев (Пловдив)71
Марица 1921 (Пловдив)2 (3)2 Сините камъни 2013 (Сливен)2 (0)2 след дузпи
Кюстендил (Кюстендил)01 Спартак (Плевен)15

1/4 финали

Дунав от Русе (Русе)11 Септември (София)33
Лудогорец 1945 (Разград)10 Левски (София)12
ЦСКА (София)13 Ботев (Пловдив)20
Марица 1921 (Пловдив)00 Спартак (Плевен)33

1/2 финали

Септември (София)41 Левски (София)01
ЦСКА (София)21 Спартак (Плевен)00

Финал

Септември (София)0 (4) ЦСКА (София)0 (3) след дузпи


1/8 финали

                           Първи срещи

21 октомври 2021 г., четвъртък, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            5:1 (3:1) 
21 октомври 2021 г., четвъртък, 13:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)       2:2 (1:0) 
21 октомври 2021 г., четвъртък, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:1 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 4:0 (2:0) 
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              5:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Спартак (Плевен)                  1:5 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                0:1 
Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                 2:2 (2:1) 

                           Срещи реванш

28 октомври 2021 г., четвъртък, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:1; общ резултат: 2:6 
28 октомври 2021 г., четвъртък, 13:00 ч:
в Самуилово:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив)       2:2 (1:1); при дузпите: 0:3; общ резултат: 4:4 
28 октомври 2021 г., четвъртък, 14:30 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  1:0; общ резултат: 2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:3 (0:1); общ резултат: 0:7 
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                              0:0; общ резултат: 0:5 
Спартак (Плевен) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:0; общ резултат: 6:1 
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                7:0; общ резултат: 8:0 
Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна)                 0:0; общ резултат: 2:2 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

10 ноември 2021 г., сряда, 11:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Септември (София)                  1:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 0:2 (0:0) 
10 ноември 2021 г., сряда, 14:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак (Плевен)                  0:3 (0:1) 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            3:0 

                           Срещи реванш

17 ноември 2021 г., сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Дунав от Русе (Русе)                  3:1; общ резултат: 6:2 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:1 (0:0); общ резултат: 3:1 
17 ноември 2021 г., сряда, 14:30 ч:
в Плевен, ст."Белите орли":
Спартак (Плевен) - Марица 1921 (Пловдив)                  3:0 (3:0); общ резултат: 6:0 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            2:1; общ резултат: 2:4 

нагоре


1/2 финали

                           Първи срещи

4 май 2022 г., сряда, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Спартак (Плевен)                           1:0 
4 май 2022 г., сряда, 16:30 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:1 (1:0) 

                           Срещи реванш

11 май 2022 г., сряда, 16:30 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        0:4 (0:3); общ резултат: 1:5 
Спартак (Плевен) - ЦСКА (София)                           0:2 (0:0); общ резултат: 0:3 

нагоре


Финал

24 май 2022 г., вторник, 18:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:0; при дузпите: 4:3 Video

нагоре