ОГ Монтана 2021/22

« ОГ Монтана 2021/22 »


"А" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихър 23 (Николово) 7 6 1 0 39:15 19 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Бойчиновци (Бойчиновци) 8 5 2 1 23:8 17 3. Ком (Берковица) 7 5 1 1 18:7 16 4. Пъстрина 2012 (Николово) 7 4 2 1 23:5 14 5. Миньор Кипровец (Чипровци) 7 3 2 2 21:7 11 6. Кариана (Ерден) 6 3 2 1 16:6 11 [-] 7. Шурданица (Георги Дамяново) 8 3 0 5 19:18 9 [1 0 1 3:3 3] 8. Расово 2020 (Расово) 5 3 0 2 10:5 9 [1 0 1 2:2 3, +5 обща ГР] 9. Пъстренец (Долно Белотинци) 8 3 0 5 12:18 9 [1 0 1 2:2 3, -6 обща ГР] 10. Вършец 2012 (Вършец) 7 2 0 5 9:16 6 11. Син стрел (Крапчене) 8 0 1 7 7:48 1 [0 1 0 0:0 1, -41 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 12. Ботев 1930 (Кобиляк) 8 0 1 7 2:46 1 [0 1 0 0:0 1, -44 обща ГР]
Бележки - Кариана (Ерден), 16-ти и изваден от групата във Втора лига през изминалия сезон; се включва в "А" ОГ Монтана, след като отказва участие в Северозападна Трета лига. - Няма желаещи и отговарящи на изискванията отбори от "Б" ОГ, които да влязат в групата. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец) 4:2 (2:1) в Ерден - изкуствен терен: Пъстренец (Долно Белотинци) - Ком (Берковица) 0:3 (0:2) Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Николово) 1:1 (0:0) Кариана (Ерден) - Вихър 23 (Николово) 3:3 (1:1) 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бойчиновци (Бойчиновци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 7:0 (3:0) Расово 2020 (Расово) - Син стрел (Крапчене) 4:1 (1:1) II кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Пъстрина 2012 (Николово) - Кариана (Ерден) отложен Ком (Берковица) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:1 (1:0) Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци) 2:4 (1:2) Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:1 (2:0) 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово) 2:9 (1:4) Вършец 2012 (Вършец) - Расово 2020 (Расово) отложен III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: в Ерден - изкуствен терен: Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец) 0:3 (0:1) Миньор Кипровец (Чипровци) - Син стрел (Крапчене) 11:0 (6:0) Кариана (Ерден) - Ком (Берковица) 2:3 (1:1) Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Николово) 3:2 (1:2) 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Шурданица (Георги Дамяново) - Ботев 1930 (Кобиляк) 10:0 (4:0) Расово 2020 (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 0:2 (0:1) IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово) отложен Син стрел (Крапчене) - Кариана (Ерден) 0:6 (0:4) Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:0 (0:0) Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстренец (Долно Белотинци) 5:0 (2:0) 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:6 (0:1) Шурданица (Георги Дамяново) - Расово 2020 (Расово) 2:1 (1:1) V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Пъстренец (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново) 2:1 (2:0) Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци) 2:3 (1:1) Кариана (Ерден) - Вършец 2012 (Вършец) 1:0 (1:0) Вихър 23 (Николово) - Син стрел (Крапчене) 12:4 в Бойчиновци: Пъстрина 2012 (Николово) - Ком (Берковица) 2:0 (2:0) 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Расово 2020 (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк) 4:0 сл. * * - прекратен в 8' при 1:0 по вина на гостите. VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Син стрел (Крапчене) - Пъстрина 2012 (Николово) 0:8 (0:6) Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово) 1:4 (1:2) Бойчиновци (Бойчиновци) - Кариана (Ерден) 0:0 Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци) 1:3 (0:1) 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Ком (Берковица) 0:4 (0:2) Расово 2020 (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци) 1:0 (1:0) VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Кариана (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново) 4:0 (2:0) Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци) 4:3 (2:0) в Бойчиновци: Пъстрина 2012 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) 3:0 (2:0) Ком (Берковица) - Син стрел (Крапчене) 3:0 сл. 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Ерден: Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк) 6:0 (3:0) Миньор Кипровец (Чипровци) - Расово 2020 (Расово) отложен VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вършец 2012 (Вършец) - Ком (Берковица) 2:4 (1:1) Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Николово) 1:1 (1:1) Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово) 0:4 (0:0) Пъстренец (Долно Белотинци) - Миньор Кипровец (Чипровци) 0:3 (0:0) 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене) 0:0 Расово 2020 (Расово) - Кариана (Ерден) отложен IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Миньор Кипровец (Чипровци) - Ботев 1930 (Кобиляк) отложен Кариана (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци) отложен Вихър 23 (Николово) - Расово 2020 (Расово) отложен Пъстрина 2012 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) отложен Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци) отложен Син стрел (Крапчене) - Вършец 2012 (Вършец) отложен X кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 2012 (Вършец) отложен Бойчиновци (Бойчиновци) - Син стрел (Крапчене) отложен Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица) отложен Расово 2020 (Расово) - Пъстрина 2012 (Николово) отложен Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово) отложен Миньор Кипровец (Чипровци) - Кариана (Ерден) отложен XI кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Кариана (Ерден) - Ботев 1930 (Кобиляк) отложен Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) отложен Пъстрина 2012 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци) отложен Ком (Берковица) - Расово 2020 (Расово) отложен Син стрел (Крапчене) - Шурданица (Георги Дамяново) отложен Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци) отложен XII кръг пролет 2022 г.: Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново) - Син стрел (Крапчене) - Расово 2020 (Расово) - Ком (Берковица) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) - Кариана (Ерден) - XIII кръг Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк) - Кариана (Ерден) - Пъстрина 2012 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене) - Расово 2020 (Расово) - Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци) - XIV кръг Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово 2020 (Расово) - Вършец 2012 (Вършец) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица) - Кариана (Ерден) - Пъстрина 2012 (Николово) - Вихър 23 (Николово) - XV кръг Пъстрина 2012 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица) - Кариана (Ерден) - Син стрел (Крапчене) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово 2020 (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново) - XVI кръг Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово 2020 (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец) - Кариана (Ерден) - Син стрел (Крапчене) - Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица) - Пъстрина 2012 (Николово) - XVII кръг Ком (Берковица) - Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Николово) - Син стрел (Крапчене) - Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) - Кариана (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово 2020 (Расово) - XVIII кръг Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово 2020 (Расово) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново) - Кариана (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Николово) - Син стрел (Крапчене) - Ком (Берковица) - XIX кръг Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк) - Ком (Берковица) - Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) - Кариана (Ерден) - Расово 2020 (Расово) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци) - XX кръг Ботев 1930 (Кобиляк) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Кариана (Ерден) - Расово 2020 (Расово) - Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица) - Вършец 2012 (Вършец) - Син стрел (Крапчене) - XXI кръг Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Николово) - Расово 2020 (Расово) - Вихър 23 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Кариана (Ерден) - Миньор Кипровец (Чипровци) - XXII кръг Ботев 1930 (Кобиляк) - Кариана (Ерден) - Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Николово) - Расово 2020 (Расово) - Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново) - Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър 23 (Николово) XXX 4:3 -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 12:4 -:- 2. Бойчиновци (Бойчиновци) -:- XXX -:- 1:1 -:- 0:0 2:1 -:- 5:0 -:- -:- 7:0 3. Ком (Берковица) -:- -:- XXX -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 3:0* -:- 4. Пъстрина 2012 (Николово) -:- -:- 2:0 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 5. Миньор Кипровец (Чипровци) -:- 2:3 -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 11:0 -:- 6. Кариана (Ерден) 3:3 -:- 2:3 -:- -:- XXX 4:0 -:- -:- 1:0 -:- -:- 7. Шурданица (Георги Дамяново) 0:4 -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX 2:1 -:- 4:2 -:- 10:0 8. Расово 2020 (Расово) -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 1:0 -:- 4:1 4:0* 9. Пъстренец (Долно Белотинци) -:- -:- 0:3 -:- 0:3 -:- 2:1 -:- XXX 0:3 -:- 6:0 10. Вършец 2012 (Вършец) 1:4 -:- 2:4 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 11. Син стрел (Крапчене) -:- -:- -:- 0:8 -:- 0:6 -:- -:- 2:4 -:- XXX -:- 12. Ботев 1930 (Кобиляк) 2:9 -:- 0:4 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Динамо (Мадан) 6 5 0 1 24:7 15 ------------------------------------------------------------------- 2. Дунав Цибър (Долни Цибър) 6 4 1 1 27:7 13 3. Хайдут 2014 (Ерден) 6 4 0 2 15:8 12 4. Железна (Железна) 6 3 1 2 13:13 10 5. Партизан (Доктор Йосифово) 6 2 0 4 14:18 6 6. Липен (Липен) 5 1 0 4 5:15 3 7. Спортист (Благово) 5 0 0 5 4:34 0 [*]
Бележки - Селяк (Стубел), 12-ти и изваден от "А" ОГ през изминалия сезон; не се включва в групата. - Озирово (Долно Озирово), 3-ти; и Бенковски (Габровница), 5-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Балкан (Говежда), 1-ви през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но след като отлага мача си от I кръг, се отказва от участие. Вместо него в групата с неговата програма се включва Спортист (Благово), 10-ти и изваден от групата през изминалия сезон. I кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Динамо (Мадан) - Партизан (Доктор Йосифово) 3:1 (2:0) Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:0 (0:0) Спортист (Благово) - Липен (Липен) отложен Железна (Железна) почива II кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово) 12:1 (7:0) в Безденица: Партизан (Доктор Йосифово) - Хайдут 2014 (Ерден) 2:3 (0:1) Железна (Железна) - Динамо (Мадан) 0:6 (0:3) Липен (Липен) почива III кръг 26 септември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Липен (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:4 26 септември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Благово) - Партизан (Доктор Йосифово) 1:5 (1:1) 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Железна (Железна) 3:1 (2:0) Динамо (Мадан) почива IV кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Партизан (Доктор Йосифово) - Липен (Липен) 5:2 (2:2) Железна (Железна) - Спортист (Благово) 3:0 (1:0) Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:0 (1:0) Дунав Цибър (Долни Цибър) почива V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Липен (Липен) - Железна (Железна) 0:1 (0:0) 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Благово) - Динамо (Мадан) 2:7 (0:2) Дунав Цибър (Долни Цибър) - Партизан (Доктор Йосифово) 4:0 (2:0) Хайдут 2014 (Ерден) почива VI кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово) 7:0 сл. * * - прекратен в 22' при 4:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Железна (Железна) 3:3 (1:1) * * - по първоначална програма с домакинство за Железна, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Динамо (Мадан) - Липен (Липен) 4:0 (1:0) Партизан (Доктор Йосифово) почива VII кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Липен (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден) 2:1 (1:1) Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан) 4:1 (1:0) Партизан (Доктор Йосифово) - Железна (Железна) 1:5 (0:3) Спортист (Благово) почива VIII кръг пролет 2022: Партизан (Доктор Йосифово) - Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен) - Спортист (Благово) - Железна (Железна) почива IX кръг Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово) - Динамо (Мадан) - Железна (Железна) - Липен (Липен) почива X кръг Железна (Железна) - Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) - Липен (Липен) - Динамо (Мадан) почива XI кръг Липен (Липен) - Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово) - Железна (Железна) - Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър) почива XII кръг Динамо (Мадан) - Спортист (Благово) - Железна (Железна) - Липен (Липен) - Партизан (Доктор Йосифово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден) почива XIII кръг Железна (Железна) - Дунав Цибър (Долни Цибър) - * * - по първоначална програма с домакинство за Дунав Цибър, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Липен (Липен) - Динамо (Мадан) - Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово) почива XIV кръг Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен) - Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър) - Железна (Железна) - Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Динамо (Мадан) XXX -:- 3:0 -:- 3:1 4:0 -:- 2. Дунав Цибър (Долни Цибър) 4:1 XXX -:- 3:3 4:0 -:- 12:1 3. Хайдут 2014 (Ерден) -:- 1:0 XXX 3:1 -:- -:- 7:0* 4. Железна (Железна) 0:6 -:- -:- XXX -:- -:- 3:0 5. Партизан (Доктор Йосифово) -:- -:- 2:3 1:5 XXX 5:2 -:- 6. Липен (Липен) -:- 1:4 2:1 0:1 -:- XXX -:- 7. Спортист (Благово) 2:7 -:- -:- -:- 1:5 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре