ОГ Добрич 2021/22

« ОГ Добрич 2021/22


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Заря 2006 (Крушари) 18 17 1 0 93:13 52 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Орловец 2008 (Победа) 18 14 3 1 65:17 45 3. ФК Калиакра 1 (Каварна) 18 12 2 4 69:24 38 4. Христо Ботев 1946 (Стожер) 18 10 1 7 38:20 31 5. Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 18 8 1 9 40:46 25 [+] 6. Добруджанец (Овчарово) 18 8 0 10 39:48 24 7. Интер (Добрич) 18 6 2 10 40:48 20 [-] [1 1 0 4:2 4] 8. Албена 97 (Оброчище) 18 6 2 10 35:44 20 [+] [0 1 1 2:4 1] 9. Партизан (Василево) 18 2 0 16 9:78 6 10. Дружба (Люляково) 18 1 0 17 4:94 3
Бележки - Интер (Добрич), 14-ти в Североизточна Трета лига през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в ОГ Добрич - изток. - Лозенец 2015 (Лозенец), 1-ви; и Стрела 2020 (Присад), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Албена 97 (Оброчище) и Спортист 2011 II (Генерал Тошево) се включват в групата. I кръг 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Албена 97 (Оброчище) - Партизан (Василево) 3:0 Добруджанец (Овчарово) - Дружба (Люляково) 3:0 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Заря 2006 (Крушари) 0:1 Спортист 2011 II (Г.Тошево) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 3:2 Орловец 2008 (Победа) - Интер (Добрич) 3:0 II кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Партизан (Василево) - Интер (Добрич) 3:0 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Орловец 2008 (Победа) 0:1 Заря 2006 (Крушари) - Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 5:2 Дружба (Люляково) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:3 Албена 97 (Оброчище) - Добруджанец (Овчарово) 1:4 III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Партизан (Василево) 5:0 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Албена 97 (Оброчище) 5:0 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спортист 2011 II (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково) 7:0 Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари) 1:1 Интер (Добрич) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 2:3 IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Партизан (Василево) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:3 Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 II (Г.Тошево) 0:1 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Интер (Добрич) 3:0 Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа) 0:7 Добруджанец (Овчарово) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 1:4 V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: ФК Калиакра 1 (Каварна) - Партизан (Василево) 4:0 Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище) 7:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 2011 II (Г.Тошево) - Добруджанец (Овчарово) 3:4 Интер (Добрич) - Дружба (Люляково) 10:0 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Заря 2006 (Крушари) 0:3 VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Партизан (Василево) - Заря 2006 (Крушари) 1:10 Албена 97 (Оброчище) - Интер (Добрич) 2:2 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дружба (Люляково) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:5 Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа) 0:2 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Спортист 2011 II (Г.Тошево) 7:1 VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Спортист 2011 II (Генерал Тошево) - Партизан (Василево) 2:1 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Албена 97 (Оброчище) 0:1 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 3:3 Интер (Добрич) - Добруджанец (Овчарово) 6:2 Заря 2006 (Крушари) - Дружба (Люляково) 14:0 VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Партизан (Василево) - Дружба (Люляково) 2:0 Албена 97 (Оброчище) - Заря 2006 (Крушари) 2:5 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 1:4 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Интер (Добрич) 9:2 Спортист 2011 II (Г.Тошево) - Орловец 2008 (Победа) 0:3 IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Партизан (Василево) 3:0 Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище) 0:4 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Интер (Добрич) - Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 5:1 Христо Ботев 1946 (Стожер) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:1 Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово) 6:1 X кръг 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Партизан (Василево) - Албена 97 (Оброчище) 0:8 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Дружба (Люляково) - Добруджанец (Овчарово) 0:5 Заря 2006 (Крушари) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 2:1 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Спортист 2011 II (Г.Тошево) 2:0 Интер (Добрич) - Орловец 2008 (Победа) 1:7 XI кръг 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Интер (Добрич) - Партизан (Василево) 3:0 Добруджанец (Овчарово) - Албена 97 (Оброчище) 1:4 27 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 1:0 Спортист 2011 II (Генерал Тошево) - Заря 2006 (Крушари) 1:5 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Дружба (Люляково) 7:0 XII кръг 2 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Партизан (Василево) - Добруджанец (Овчарово) 1:7 Албена 97 (Оброчище) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 3:4 3 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Дружба (Люляково) - Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 2:4 Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа) 5:2 Христо Ботев 1946 (Стожер) - Интер (Добрич) 1:1 XIII кръг 9 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Христо Ботев 1946 (Стожер) - Партизан (Василево) 8:0 Спортист 2011 II (Г.Тошево) - Албена 97 (Оброчище) 1:1 10 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Интер (Добрич) - Заря 2006 (Крушари) 1:5 Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково) 6:0 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Добруджанец (Овчарово) 4:1 XIV кръг 16 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Партизан (Василево) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:7 Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа) 1:2 17 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Спортист 2011 II (Г.Тошево) 2:1 Дружба (Люляково) - Интер (Добрич) 1:3 Заря 2006 (Крушари) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 4:0 XV кръг 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Партизан (Василево) 3:0 Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище) 2:0 30 април 2022 г., събота, 18:00 ч: Спортист 2011 II (Г.Тошево) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 4:3 1 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Христо Ботев 1946 (Стожер) - Дружба (Люляково) 3:0 Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово) 4:0 XVI кръг 7 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Партизан (Василево) - Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 0:4 Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 1:3 8 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: ФК Калиакра 1 (Каварна) - Орловец 2008 (Победа) 3:3 Добруджанец (Овчарово) - Интер (Добрич) 2:1 Дружба (Люляково) - Заря 2006 (Крушари) 0:8 XVII кръг 14 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Дружба (Люляково) - Партизан (Василево) 1:0 Заря 2006 (Крушари) - Албена 97 (Оброчище) 7:1 15 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджанец (Овчарово) 1:0 Интер (Добрич) - ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:3 Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 II (Г.Тошево) 3:2 XVIII кръг 21 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Партизан (Василево) - Орловец 2008 (Победа) 1:7 Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково) 3:0 22 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спортист 2011 II (Генерал Тошево) - Интер (Добрич) 3:1 ФК Калиакра 1 (Каварна) - Христо Ботев 1946 (Стожер) 1:3 Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари) 0:6
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Заря 2006 (Крушари) XXX 5:2 2:1 4:0 5:2 6:1 3:0 7:1 3:0 14:0 2. Орловец 2008 (Победа) 1:1 XXX 3:3 1:0 3:2 4:0 3:0 7:0 3:0 6:0 3. ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:1 3:3 XXX 1:3 7:1 4:1 9:2 5:0 4:0 7:0 4. Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:3 0:1 0:1 XXX 2:0 1:0 1:1 0:1 8:0 3:0 5. Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 1:5 0:3 4:3 3:2 XXX 3:4 3:1 1:1 2:1 7:0 6. Добруджанец (Овчарово) 0:6 0:2 1:4 1:4 2:1 XXX 2:1 1:4 5:0 3:0 7. Интер (Добрич) 1:5 1:7 0:3 2:3 5:1 6:2 XXX 2:0 3:0 10:0 8. Албена 97 (Оброчище) 2:5 1:2 3:4 1:3 0:1 1:4 2:2 XXX 3:0 3:0 9. Партизан (Василево) 1:10 1:7 0:7 0:3 0:4 1:7 3:0 0:8 XXX 2:0 10. Дружба (Люляково) 0:8 0:7 0:3 0:5 2:4 0:5 1:3 0:4 1:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дружба (Безмер) 14 13 0 1 50:10 39 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Искра 41 (Бенковски) 14 10 1 3 26:13 31 3. Сокол 2012 (Соколово) 14 8 2 4 32:25 26 4. Спортист (Стефаново) 14 7 2 5 36:16 23 5. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 14 4 4 6 42:28 16 6. Спартак (Зърнево) 14 4 2 8 29:35 14 7. Вихър (Жегларци) 14 3 1 10 23:38 10 8. Вихър 2013 (Бранище) 14 1 0 13 14:87 3
I кръг 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист (Стефаново) 2:2 Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци) 3:3 Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище) 3:1 Дружба (Безмер) - Искра 41 (Бенковски) 2:0 II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Безмер) 1:13 Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово) 0:1 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски) 0:1 Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Спартак (Зърнево) 0:2 III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Дружба (Безмер) - Вихър (Жегларци) 1:0 Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище) 3:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново) 2:4 Сокол 2012 (Соколово) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 4:4 IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище) 13:1 Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски) 0:3 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Безмер) 1:4 Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово) 3:3 V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци) 1:6 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново) 1:0 Дружба (Безмер) - Спартак (Зърнево) 3:0 Искра 41 (Бенковски) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 3:1 VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци) 5:0 Добр.спортист (Ст.Караджа) - Вихър 2013 (Бранище) 10:1 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски) 1:2 Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Безмер) 1:6 VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Спартак (Зърнево) 1:5 Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 4:2 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дружба (Безмер) - Спортист (Стефаново) 2:1 Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово) 3:1 VIII кръг 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево) 0:3 Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово) 0:4 27 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Стефаново) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 1:1 Искра 41 (Бенковски) - Дружба (Безмер) 1:2 IX кръг 2 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Дружба (Безмер) - Вихър 2013 (Бранище) 5:0 Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци) 5:1 3 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново) 3:0 Спартак (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:7 X кръг 9 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Жегларци) - Дружба (Безмер) 1:5 Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски) 0:2 10 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево) 3:0 Добр.спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2012 (Соколово) 1:2 XI кръг 16 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново) 0:3 Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци) 2:0 17 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Дружба (Безмер) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 2:1 Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево) 2:1 XII кръг 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Жегларци) - Вихър 2013 (Бранище) 3:4 1 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово) 1:0 Спартак (Зърнево) - Дружба (Безмер) 0:2 Добр.спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски) 0:0 XIII кръг 7 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново) 3:0 Вихър 2013 (Бранище) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 1:9 8 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево) 2:1 Дружба (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово) 3:0 XIV кръг 14 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Спартак (Зърнево) - Вихър 2013 (Бранище) 8:3 Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци) 3:2 15 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спортист (Стефаново) - Дружба (Безмер) 3:0 Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски) 5:1
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Дружба (Безмер) XXX 2:0 3:0 2:1 2:1 3:0 1:0 5:0 2. Искра 41 (Бенковски) 1:2 XXX 3:1 3:0 3:1 2:1 2:0 3:0 3. Сокол 2012 (Соколово) 1:6 5:1 XXX 1:0 4:4 2:1 5:1 3:1 4. Спортист (Стефаново) 3:0 0:1 1:0 XXX 1:1 3:0 5:0 13:1 5. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:4 0:0 1:2 2:2 XXX 0:2 3:2 10:1 6. Спартак (Зърнево) 0:2 1:2 3:3 2:4 0:7 XXX 3:3 8:3 7. Вихър (Жегларци) 1:5 0:3 0:1 3:0 4:2 0:3 XXX 3:4 8. Вихър 2013 (Бранище) 1:13 0:2 0:4 0:3 1:9 1:5 1:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Финали

                           Финал

Преди началото на сезона ОС Добрич и клубовете решават да няма финални срещи между победилите в двете групи.

нагоре


Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре