ОГ София (столица) 2021/22

« ОГ София (столица) 2021/22 »


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Мрамор (Мрамор) 13 9 3 1 40:11 30 [1 0 0 4:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Сокол (Негован) 13 10 0 3 57:21 30 [0 0 1 1:4 0] 3. Житен (Житен) 13 9 2 2 30:9 29 4. Зенит (кв.Филиповци, София) 13 9 0 4 41:29 27 5. Банкя 2009 (Банкя) 13 6 4 3 34:25 22 6. Спортист 13 (София) 13 6 2 5 25:23 20 [+] 7. Враждебна (кв.Враждебна, София) 12 5 3 4 37:19 18 [1 0 0 6:2 3] 8. Спартак 1933 (Подгумер) 13 6 0 7 35:43 18 [0 0 1 2:6 0] 9. Искър 1945 (Нови Искър) 13 4 5 4 30:32 17 10. Ферион (София) 13 4 0 9 16:40 12 [+] 11. Сантяго Бернабеу (София) 13 3 2 8 18:28 11 [1 0 0 1:0 3] 12. Вихър (кв.Требич, София) 13 3 2 8 26:45 11 [0 0 1 0:1 0] 13. Въстаник 26 (Войнеговци) 13 2 1 10 25:52 7 14. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 12 1 2 9 6:43 5
Бележки - Спортист 13 (София) и Ферион (София) се включват в групата. - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - Враждебна (кв.Враждебна, София) играе домакинските си мачове в кв.Враждебна, София. - Искър 1945 (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София. - Сантяго Бернабеу (София) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Ферион (София) играе домакинските си мачове в Кубратово. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован) 1:3 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Спартак 1933 (Подгумер) 4:1 (3:1) Video Сантяго Бернабеу (София) - Ферион (София) 0:2 Враждебна (кв.Враждебна, София) - Спортист 13 (София) 2:0 Въстаник 26 (Войнеговци) - Зенит (кв.Филиповци, София) 1:6 Мрамор (Мрамор) - Житен (Житен) 1:0 Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 1:1 II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: във Войнеговци: Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован) 2:5 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:5 Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София) 2:1 Зенит (кв.Филиповци, София) - Мрамор (Мрамор) 4:2 в Мировяне: Спортист 13 (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:2 в Кубратово: Ферион (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:1 (0:1) Video Искър 1945 (Нови Искър) - Сантяго Бернабеу (София) 3:3 III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) 1:0 12 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сантяго Бернабеу (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:4 Враждебна (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 5:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Ферион (София) 2:0 Мрамор (Мрамор) - Спортист 13 (София) 5:0 Вихър (кв.Требич, София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 6:0 Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 9:0 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 4:0 Житен (Житен) - Сокол (Негован) 2:1 Зенит (кв.Филиповци, София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:6 в Мировяне: Спортист 13 (София) - Вихър (кв.Требич, София) 3:2 в Кубратово: Ферион (София) - Мрамор (Мрамор) 0:2 Искър 1945 (Нови Искър) - Въстаник 26 (Войнеговци) 5:3 Сантяго Бернабеу (София) - Враждебна (София) 3:0 XII кръг - изтеглени мачове 22 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Ферион (София) 5:2 Искър 1945 (Нови Искър) - Спортист 13 (София) 1:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 1:1 Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) 4:1 Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:4 V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Ферион (София) 4:2 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Враждебна (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 6:2 Въстаник 26 (Войнеговци) - Сантяго Бернабеу (София) 2:6 Мрамор (Мрамор) - Искър 1945 (Нови Искър) 5:2 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Спортист 13 (София) 3:3 Сокол (Негован) - Зенит (кв.Филиповци, София) 5:2 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен (Житен) 0:2 XII кръг - изтеглен мач 29 септември 2021 г., сряда, 19:00 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Житен (Житен) 0:0 VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен) 1:4 Зенит (кв.Филиповци, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 5:0 в Мировяне: Спортист 13 (София) - Сокол (Негован) 0:4 в Кубратово: Ферион (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:4 Искър 1945 (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София) 2:2 Сантяго Бернабеу (София) - Мрамор (Мрамор) 1:1 (1:0) Video Враждебна (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 6:2 XII кръг - изтеглен мач 6 октомври 2021 г., сряда, 16:00 ч: Сантяго Бернабеу (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 1:3 VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:2 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Спартак 1933 (Подгумер) 2:4 Мрамор (Мрамор) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:1 Вихър (кв.Требич, София) - Сантяго Бернабеу (София) 0:1 Сокол (Негован) - Ферион (София) 7:0 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спортист 13 (София) 0:4 Житен (Житен) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:1 VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:4 в Мировяне: Спортист 13 (София) - Житен (Житен) 0:1 в Кубратово: Ферион (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 4:1 Искър 1945 (Нови Искър) - Сокол (Негован) 5:1 Сантяго Бернабеу (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:2 Враждебна (София) - Вихър (кв.Требич, София) 11:0 Въстаник 26 (Войнеговци) - Мрамор (Мрамор) 1:4 IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1 24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:1 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Сокол (Негован) - Сантяго Бернабеу (София) 3:0 Кремиковци (кв.Кремиковци) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:4 Житен (Житен) - Ферион (София) 8:1 Зенит (кв.Филиповци, София) - Спортист 13 (София) 2:1 (2:0) Video 27 октомври 2021 г., сряда, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Мрамор (Мрамор) - Спартак 1933 (Подгумер) отложен 3 ноември 2021 г., сряда, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Мрамор (Мрамор) - Спартак 1933 (Подгумер) 6:0 X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Спортист 13 (София) 1:4 в Кубратово: Ферион (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 0:2 Искър 1945 (Нови Искър) - Житен (Житен) 1:1 Сантяго Бернабеу (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 0:2 Враждебна (кв.Враждебна, София) - Сокол (Негован) 1:3 Въстаник 26 (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя) 4:3 Мрамор (Мрамор) - Вихър (кв.Требич, София) 4:0 IX кръг - отложен мач 3 ноември 2021 г., сряда, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Мрамор (Мрамор) - Спартак 1933 (Подгумер) 6:0 XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Спартак 1933 (Подгумер) 4:6 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 1:1 Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) 7:4 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Враждебна (София) анулиран * * - прекратен в 41' при 0:1 след сбиване между играчите на двата отбора. Житен (Житен) - Сантяго Бернабеу (София) 4:1 Зенит (кв.Филиповци, София) - Искър 1945 (Нови Искър) 5:0 в Мировяне: Спортист 13 (София) - Ферион (София) 4:0 XII кръг 22 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Ферион (София) 5:2 Искър 1945 (Нови Искър) - Спортист 13 (София) 1:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 1:1 Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) 4:1 Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:4 29 септември 2021 г., сряда, 19:00 ч: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Житен (Житен) 0:0 6 октомври 2021 г., сряда, 16:00 ч: Сантяго Бернабеу (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 1:3 14 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Ферион (София) изтеглен Искър 1945 (Нови Искър) - Спортист 13 (София) изтеглен Сантяго Бернабеу (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) изтеглен Враждебна (кв.Враждебна, София) - Житен (Житен) изтеглен Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци) изтеглен Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) изтеглен Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) изтеглен XIII кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:3 Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София) 8:0 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Мрамор (Мрамор) 0:4 Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0 Зенит (кв.Филиповци, София) - Враждебна (София) 4:3 в Мировяне: Спортист 13 (София) - Сантяго Бернабеу (София) 2:0 в Кубратово: Ферион (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:0 XIV кръг 27 февруари 2022 г., неделя: Спартак 1933 (Подгумер) - Искър 1945 (Нови Искър) - в Кубратово: Ферион (София) - Сантяго Бернабеу (София) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Житен (Житен) - Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя) - XV кръг Сокол (Негован) - Спартак 1933 (Подгумер) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен) - Мрамор (Мрамор) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Спортист 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Ферион (София) - Сантяго Бернабеу (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - XVI кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Сантяго Бернабеу (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Враждебна (София) - в Кубратово: Ферион (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Мрамор (Мрамор) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован) - XVII кръг Кремиковци (кв.Кремиковци) - Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован) - Житен (Житен) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Вихър (кв.Требич, София) - Спортист 13 (София) - Мрамор (Мрамор) - Ферион (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Искър 1945 (Нови Искър) - Враждебна (София) - Сантяго Бернабеу (София) - XVIII кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Враждебна (София) - Сантяго Бернабеу (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) - в Кубратово: Ферион (София) - Вихър (кв.Требич, София) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Банкя 2009 (Банкя) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сокол (Негован) - Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - XIX кръг Житен (Житен) - Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сокол (Негован) - Спортист 13 (София) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) - Сантяго Бернабеу (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Враждебна (София) - XX кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Мрамор (Мрамор) - Сантяго Бернабеу (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) - в Кубратово: Ферион (София) - Сокол (Негован) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Житен (Житен) - XXI кръг Зенит (кв.Филиповци, София) - Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен) - Спортист 13 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Ферион (София) - Сокол (Негован) - Искър 1945 (Нови Искър) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Сантяго Бернабеу (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Враждебна (София) - Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) - XXII кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Банкя 2009 (Банкя) - Сантяго Бернабеу (София) - Сокол (Негован) - Искър 1945 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - в Кубратово: Ферион (София) - Житен (Житен) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - XXIII кръг в Мировяне: Спортист 13 (София) - Спартак 1933 (Подгумер) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Ферион (София) - Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Сантяго Бернабеу (София) - Сокол (Негован) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София) - Мрамор (Мрамор) - XXIV кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) - Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) - Враждебна (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) - Зенит (кв.Филиповци, София) - в Кубратово: Ферион (София) - Спортист 13 (София) - XXV кръг в Кубратово: Ферион (София) - Спартак 1933 (Подгумер) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Житен (Житен) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София) - XXVI кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Житен (Житен) - Враждебна (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Спортист 13 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Мрамор (Мрамор) XXX 4:1 1:0 -:- -:- 5:0 1:1 6:0 5:2 -:- -:- 4:0 -:- -:- 2. Сокол (Негован) -:- XXX -:- 5:2 -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 3:0 8:0 7:4 9:0 3. Житен (Житен) -:- 2:1 XXX 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 8:1 4:1 2:1 4:0 -:- 4. Зенит (кв.Филиповци, София) 4:2 -:- -:- XXX 3:6 2:1 4:3 -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 5:0 5. Банкя 2009 (Банкя) 1:1 1:3 1:0 -:- XXX 3:3 1:1 1:3 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- 6. Спортист 13 (София) -:- 0:4 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4:0 2:0 3:2 3:2 -:- 7. Враждебна (кв.Враждебна, София) -:- 1:3 0:0 -:- -:- 2:0 XXX 6:2 5:1 -:- -:- 11:0 6:2 -:- 8. Спартак 1933 (Подгумер) -:- 2:5 1:4 2:4 -:- 1:4 -:- XXX -:- 5:2 -:- -:- -:- 4:0 9. Искър 1945 (Нови Искър) -:- 5:1 1:1 -:- -:- 1:1 -:- 4:1 XXX -:- 3:3 2:2 5:3 -:- 10. Ферион (София) 0:2 -:- -:- 0:2 1:4 -:- 2:1 -:- 2:0 XXX -:- -:- -:- 4:1 11. Сантяго Бернабеу (София) 1:1 -:- -:- 1:3 1:2 -:- 3:0 1:4 -:- 0:2 XXX -:- -:- 0:2 12. Вихър (кв.Требич, София) -:- -:- -:- 6:0 3:4 -:- -:- 4:6 -:- 4:2 0:1 XXX 3:1 1:1 13. Въстаник 26 (Войнеговци) 1:4 -:- -:- 1:6 4:3 -:- -:- 2:4 -:- 2:0 2:6 -:- XXX 1:1 14. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:4 -:- 0:2 -:- 0:5 0:4 --- -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Витоша II (Бистрица) 13 12 0 1 52:15 36 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Левски Раковски (София) 13 11 0 2 69:15 33 3. Железница (Железница) 13 10 1 2 51:17 31 [1 0 0 3:2 3] 4. Орловец 2015 (Кокаляне) 13 10 1 2 44:20 31 [0 0 1 2:3 0] 5. Обеля сити (кв.Обеля, София) 13 9 1 3 46:13 28 6. Обеля (кв.Обеля, София) 13 6 1 6 36:23 19 7. Ботев 57 СУ (София) 12 4 4 4 30:23 16 [+] 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 13 3 6 4 16:29 15 9. София спорт (София) 13 4 2 7 34:41 14 [+] 10. Академик 1947 (София) 13 4 0 9 35:48 12 11. Казичене 1929 (Казичене) 13 2 2 9 15:84 8 [+] [1 0 0 6:3 3] 12. Урвич (Панчарево) 12 2 2 8 16:32 8 [0 0 1 3:6 0] 13. Люлин (кв.Люлин, София) 13 1 3 9 27:49 6 14. Спарта (София) 13 0 1 12 10:72 1
Бележки - Ботев 57 СУ (София), Казичене 1929 (Казичене) и София спорт (София) се включват в групата. - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - Ботев 57 СУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на ст."II-ри микрорайон" в ЖК Люлин II, София. - Обеля (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове в кв.Обеля, София. - Обеля сити (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София. - Спарта (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 2:3 Левски Раковски (София) - Витоша II (Бистрица) 1:3 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:1 Академик 1947 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4 Спарта (София) - София спорт (София) 1:6 в Герман: Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София) отложен Люлин (кв.Люлин, София) - Казичене 1929 (Казичене) 3:3 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София) отложен II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Обеля, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 5 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) отложен Ботев 57 СУ (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:1 София спорт (София) - Урвич (Панчарево) 0:0 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Спарта (София) 7:0 Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Раковски (София) 2:1 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) отложен 29 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 13:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:2 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София) 3:0 сл. * * - по първоначална програма с домакинство за Академик 1947, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 12 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Левски Раковски (София) - Железница (Железница) 3:2 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:5 Спарта (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:2 Люлин (кв.Люлин, София) - София спорт (София) 2:3 в Кокаляне: Казичене 1929 (Казичене) - Ботев 57 СУ (София) 0:8 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Железница (Железница) - Ботев 57 СУ (София) 3:1 София спорт (София) - Казичене 1929 (Казичене) 7:1 (2:0) Video Обеля сити (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:1 Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) 4:2 Витоша II (Бистрица) - Спарта (София) 9:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София) 5:3 Левски Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:0 I кръг - отложен мач 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София) отложен II кръг - отложен мач 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) отложен XII кръг - изтеглени мачове 22 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч: Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) 3:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:0 в София, ст."Раковски" - помощен терен: Левски Раковски (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:0 (0:0) Video Урвич 1960 (Долни Пасарел) - София спорт (София) 3:0 Академик 1947 (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:4 Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) 1:2 в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) прекратен * * - прекратен при 1:1 след като съдията се оплаква от заплахи от страна на домакините. V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница) 1:5 Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София) 1:9 Спарта (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:8 в Герман: Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица) 1:5 Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:3 (0:2) Video в Кокаляне: Казичене 1929 (Казичене) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:13 Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София) 2:2 II кръг - отложен мач 29 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - София спорт (София) 11:2 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) 4:1 Обеля (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) 14:0 Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София) 7:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево) 3:1 Левски Раковски (София) - Спарта (София) 8:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) 3:2 VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Академик 1947 (София) - Железница (Железница) 3:5 в Герман: Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София) 2:3 Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:4 в Кокаляне: Казичене 1929 (Казичене) - Витоша II (Бистрица) 0:4 Ботев 57 СУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:2 София спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:6 10 октомври 2021 г., неделя, 16:30 ч: Спарта (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:1 VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1 Обеля (кв.Обеля, София) - София спорт (София) 3:1 Витоша II (Бистрица) - Ботев 57 СУ (София) 3:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Казичене 1929 (Казичене) 8:1 в кв.Бояна, София, Национална футболна база: Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 8:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево) 0:0 Video Академик 1947 (София) - Спарта (София) 6:2 IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спарта (София) - Железница (Железница) 0:6 в Герман: Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София) 0:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:2 в Кокаляне: Казичене 1929 (Казичене) - Левски Раковски (София) 1:13 Ботев 57 СУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 София спорт (София) - Витоша II (Бистрица) 3:6 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:0 X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Железница (Железница) - Обеля (кв.Обеля, София) 0:0 Витоша II (Бистрица) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) 2:1 (1:0) Video Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) 4:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Казичене 1929 (Казичене) 1:1 Спарта (София) - Урвич (Панчарево) 1:2 31 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 6:5 XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 10:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Железница (Железница) 0:4 Люлин (кв.Люлин, София) - Спарта (София) 6:1 в Кокаляне: Казичене 1929 (Казичене) - Академик 1947 (София) 0:6 София спорт (София) - Левски Раковски (София) 1:3 Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) 1:3 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:0 XII кръг 22 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч: Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) 3:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:0 в София, ст."Раковски" - помощен терен: Левски Раковски (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:0 (0:0) Video Урвич 1960 (Долни Пасарел) - София спорт (София) 3:0 Академик 1947 (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:4 Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) 1:2 в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) прекратен * * - прекратен при 1:1 след като съдията се оплаква от заплахи от страна на домакините. 14 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) изтеглен Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) изтеглен Левски Раковски (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) изтеглен Урвич 1960 (Долни Пасарел) - София спорт (София) изтеглен Академик 1947 (София) - Ботев 57 СУ (София) изтеглен Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) изтеглен в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) изтеглен 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:2 XIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:0 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница) 0:3 в Кокаляне: Казичене 1929 (Казичене) - Урвич (Панчарево) 6:3 Ботев 57 СУ (София) - Спарта (София) 9:0 София спорт (София) - Академик 1947 (София) 5:1 Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) 3:6 Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1 XII кръг - преигран мач 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:2 XIV кръг 27 февруари 2022 г., неделя: Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) - Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) - София спорт (София) - Спарта (София) - Ботев 57 СУ (София) - Урвич (Панчарево) - Казичене 1929 (Казичене) - Люлин (кв.Люлин, София) - XV кръг Казичене 1929 (Казичене) - Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) - Ботев 57 СУ (София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - София спорт (София) - Спарта (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) - * * - по първоначална програма с домакинство за Академик 1947, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица) - Левски Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - XVI кръг Железница (Железница) - Левски Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица) - * * - по първоначална програма с домакинство за Витоша II, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Обеля (кв.Обеля, София) - Спарта (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) - София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Ботев 57 СУ (София) - Казичене 1929 (Казичене) - XVII кръг Ботев 57 СУ (София) - Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) - София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София) - Спарта (София) - Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Раковски (София) - XVIII кръг Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София) - Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) - София спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) - XIX кръг София спорт (София) - Железница (Железница) - Ботев 57 СУ (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) - Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София) - Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - XX кръг Железница (Железница) - Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спарта (София) - Левски Раковски (София) - Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица) - Казичене 1929 (Казичене) - Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - София спорт (София) - XXI кръг Обеля сити (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) - София спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) - Витоша II (Бистрица) - Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спарта (София) - Академик 1947 (София) - XXII кръг Железница (Железница) - Спарта (София) - Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СУ (София) - Витоша II (Бистрица) - София спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - XXIII кръг Обеля (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Спарта (София) - XXIV кръг Железница (Железница) - Урвич (Панчарево) - Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) - XXV кръг Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница) - Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) - София спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Ботев 57 СУ (София) - Академик 1947 (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) - XXVI кръг Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Казичене 1929 (Казичене) - Спарта (София) - Ботев 57 СУ (София) - Академик 1947 (София) - София спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Витоша II (Бистрица) XXX -:- -:- 2:1 0:2 -:- 3:0 3:1 -:- 3:0* -:- -:- 7:1 9:1 2. Левски Раковски (София) 1:3 XXX 3:2 -:- 1:0 -:- 4:0 9:0 -:- -:- -:- -:- 8:0 8:0 3. Железница (Железница) 3:4 -:- XXX -:- 3:1 0:0 3:1 -:- 11:2 -:- 3:0* -:- -:- -:- 4. Орловец 2015 (Кокаляне) -:- 2:1 2:3 XXX -:- 1:0 -:- -:- 2:1 5:3 8:1 3:1 -:- -:- 5. Обеля сити (кв.Обеля, София) -:- -:- -:- 1:2 XXX 2:0 4:1 0:0 -:- -:- -:- -:- 4:1 7:0 6. Обеля (кв.Обеля, София) 1:3 3:6 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:1 -:- 14:0 4:2 -:- -:- 7. Ботев 57 СУ (София) -:- -:- -:- 1:1 -:- 3:2 XXX 0:0 2:2 -:- -:- -:- 1:1 9:0 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:- -:- 1:5 2:5 -:- 2:1 -:- XXX 3:0 3:2 1:1 0:0 -:- -:- 9. София спорт (София) 3:6 1:3 -:- -:- 3:6 -:- -:- -:- XXX 5:1 7:1 0:0 -:- -:- 10. Академик 1947 (София) -:- 1:9 3:5 -:- 1:4 1:3 3:4 -:- -:- XXX -:- -:- 6:5 6:2 11. Казичене 1929 (Казичене) 0:4 1:13 -:- -:- 0:13 -:- 0:8 -:- -:- 0:6 XXX 6:3 -:- -:- 12. Урвич (Панчарево) 1:5 2:3 0:4 -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- XXX 4:2 -:- 13. Люлин (кв.Люлин, София) -:- -:- 0:3 3:4 -:- 1:3 -:- 2:2 2:3 -:- 3:3 -:- XXX 6:1 14. Спарта (София) -:- -:- 0:6 1:8 -:- 1:2 -:- 1:1 1:6 -:- 1:2 1:2 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре