ОГ Перник 2021/22

« ОГ Перник 2021/22 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спортист (Драгичево) 7 7 0 0 21:4 21 2. Металург 1957 (Перник) 7 6 0 1 24:7 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Витоша (Долна Диканя) 7 5 0 2 23:14 15 4. Дивотино 2020 (Дивотино) 7 3 1 3 17:16 10 5. Пирин (Земен) 7 3 0 4 14:17 9 6. Енергетик (Перник) 7 1 2 4 11:19 5 7. Верила (Дрен) 7 1 1 5 9:16 4 8. Ботев (Друган) 7 0 0 7 8:34 0
Бележки - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове в Кралев дол. - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в Перник. - Спортист (Драгичево) играе домакинските си мачове в Рударци. I кръг 12 септември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Пирин (Земен) - Ботев (Друган) 3:0 Дивотино 2020 (Дивотино) - Верила (Дрен) 1:0 12 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Витоша (Долна Диканя) 4:1 в Рударци: Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник) 3:0 II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:30 ч: в Кралев дол: Енергетик (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) 1:1 Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен) отложен 19 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: Витоша (Долна Диканя) - Верила (Дрен) 5:4 Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево) 1:5 30 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен) 3:0 III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:30 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Ботев (Друган) 8:3 Верила (Дрен) - Енергетик (Перник) 2:2 26 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: Пирин (Земен) - Витоша (Долна Диканя) 1:2 в Рударци: Спортист (Драгичево) - Металург 1957 (Перник) 2:1 IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) 2:1 3 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Друган) - Верила (Дрен) 1:3 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Витоша (Долна Диканя) - Енергетик (Перник) 3:1 Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево) 0:3 V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Пирин (Земен) 6:4 в Кралев дол: Енергетик (Перник) - Ботев (Друган) 2:1 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Рударци: Спортист (Драгичево) - Витоша (Долна Диканя) 3:2 Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник) 0:3 VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Витоша (Долна Диканя) - Ботев (Друган) 6:1 в Рударци: Спортист (Драгичево) - Дивотино 2020 (Дивотино) отложен 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Енергетик (Перник) 4:2 Пирин (Земен) - Верила (Дрен) 1:0 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Драгичево) - Дивотино 2020 (Дивотино) 2:0 VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Дивотино 2020 (Дивотино) - Витоша (Долна Диканя) 0:4 в Кралев дол: Енергетик (Перник) - Пирин (Земен) 3:5 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево) 0:3 Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник) 1:7 II кръг - отложен мач 30 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен) 3:0 VI кръг - отложен мач 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Драгичево) - Дивотино 2020 (Дивотино) 2:0 VIII кръг пролет 2022 г.: Витоша (Долна Диканя) - Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган) - Пирин (Земен) - в Кралев дол: Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен) - Дивотино 2020 (Дивотино) - IX кръг Верила (Дрен) - Витоша (Долна Диканя) - Дивотино 2020 (Дивотино) - Енергетик (Перник) - в Рударци: Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган) - Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник) - X кръг Витоша (Долна Диканя) - Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган) - Дивотино 2020 (Дивотино) - в Кралев дол: Енергетик (Перник) - Верила (Дрен) - XI кръг в Кралев дол: Енергетик (Перник) - Витоша (Долна Диканя) - Верила (Дрен) - Ботев (Друган) - Дивотино 2020 (Дивотино) - Металург 1957 (Перник) - в Рударци: Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен) - XII кръг Витоша (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен) - Дивотино 2020 (Дивотино) - Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен) - Ботев (Друган) - Енергетик (Перник) - XIII кръг Ботев (Друган) - Витоша (Долна Диканя) - в Кралев дол: Енергетик (Перник) - Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен) - Пирин (Земен) - Дивотино 2020 (Дивотино) - Спортист (Драгичево) - XIV кръг Витоша (Долна Диканя) - Дивотино 2020 (Дивотино) - в Рударци: Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен) - Пирин (Земен) - Енергетик (Перник) - Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Спортист (Драгичево) XXX 2:1 3:2 2:0 -:- 3:0 -:- -:- 2. Металург 1957 (Перник) -:- XXX 4:1 2:1 3:0 4:2 -:- -:- 3. Витоша (Долна Диканя) -:- -:- XXX -:- -:- 3:1 5:4 6:1 4. Дивотино 2020 (Дивотино) -:- -:- 0:4 XXX 6:4 -:- 1:0 8:3 5. Пирин (Земен) 0:3 -:- 1:2 -:- XXX -:- 1:0 3:0 6. Енергетик (Перник) -:- -:- -:- 1:1 3:5 XXX -:- 2:1 7. Верила (Дрен) 0:3 0:3 -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- 8. Ботев (Друган) 1:5 1:7 -:- -:- -:- -:- 1:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 7 6 1 0 21:7 19 2. Дружба (Мещица) 7 5 1 1 23:8 16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Чорни 1920 (Брезник) 7 4 1 2 16:12 13 4. Ерма 2010 (Трън) 7 3 1 3 27:12 10 5. Буря (Кошарево) 6 3 0 3 16:12 9 6. Черногорец 1946 (Ноевци) 6 3 0 3 14:10 9 7. Вихър (Еловдол) 7 0 1 6 9:34 1 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 8. Димитровец 1928 (Ковачевци) 7 0 1 6 5:36 1 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен]
Бележки - Партизан 1946 (Ярджиловци), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Буря (Кошарево) играе домакинските си мачове в Ковачевци. I кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:30 ч: Ерма 2010 (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци) отложен 12 септември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Вихър (Еловдол) - Дружба (Мещица) 2:6 12 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 1:2 Чорни 1920 (Брезник) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 2:0 30 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Ерма 2010 (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:1 II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:30 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 3:1 Черногорец 1946 (Ноевци) - Вихър (Еловдол) 4:0 19 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник) 2:0 в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Ерма 2010 (Трън) 2:1 III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:30 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Дружба (Мещица) 1:8 26 септември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци) 2:1 26 септември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Ерма 2010 (Трън) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 2:5 26 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево) 2:4 IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица) 2:0 Черногорец 1946 (Ноевци) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 5:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Чорни 1920 (Брезник) 2:4 Ерма 2010 (Трън) - Вихър (Еловдол) 8:2 V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Буря (Кошарево) 1:6 10 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Ерма 2010 (Трън) 1:5 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Еловдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:4 Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци) 4:1 VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци) отложен 17 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Дружба (Мещица) 1:2 Вихър (Еловдол) - Чорни 1920 (Брезник) 1:6 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ерма 2010 (Трън) - Димитровец 1928 (Ковачевци) 10:0 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци) 4:2 VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Димитровец 1928 (Ковачевци) - Вихър (Еловдол) 2:2 24 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: Дружба (Мещица) - Ерма 2010 (Трън) 1:1 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 1:1 Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево) отложен 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево) отложен I кръг - отложен мач 30 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Ерма 2010 (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:1 VI кръг - отложен мач 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци) 4:2 VII кръг - отложен мач 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево) отложен VIII кръг пролет 2022 г.: Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Буря (Кошарево) - Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма 2010 (Трън) - Дружба (Мещица) - Вихър (Еловдол) - Димитровец 1928 (Ковачевци) - Чорни 1920 (Брезник) - IX кръг Димитровец 1928 (Ковачевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица) - Вихър (Еловдол) - Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма 2010 (Трън) - Буря (Кошарево) - X кръг Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ерма 2010 (Трън) - в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол) - Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица) - Димитровец 1928 (Ковачевци) - XI кръг Дружба (Мещица) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Димитровец 1928 (Ковачевци) - Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник) - Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол) - Ерма 2010 (Трън) - XII кръг Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Вихър (Еловдол) - Ерма 2010 (Трън) - Чорни 1920 (Брезник) - в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Димитровец 1928 (Ковачевци) - Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица) - XIII кръг Черногорец 1946 (Ноевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Дружба (Мещица) - Буря (Кошарево) - Димитровец 1928 (Ковачевци) - Ерма 2010 (Трън) - Чорни 1920 (Брезник) - Вихър (Еловдол) - XIV кръг Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Чорни 1920 (Брезник) - Вихър (Еловдол) - Димитровец 1928 (Ковачевци) - Ерма 2010 (Трън) - Дружба (Мещица) - в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Черногорец 1946 (Ноевци) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Рудничар (кв.Бела вода, Перник) XXX 2:0 -:- -:- -:- 4:2 -:- 3:1 2. Дружба (Мещица) -:- XXX 2:0 1:1 -:- 4:1 -:- -:- 3. Чорни 1920 (Брезник) 1:1 -:- XXX 1:5 -:- 2:1 -:- 2:0 4. Ерма 2010 (Трън) 2:5 -:- -:- XXX -:- 0:1 8:2 10:0 5. Буря (Кошарево) 1:2 1:2 2:4 2:1 XXX -:- -:- -:- 6. Черногорец 1946 (Ноевци) -:- -:- -:- -:- -:- XXX 4:0 5:0 7. Вихър (Еловдол) 0:4 2:6 1:6 -:- 2:4 -:- XXX -:- 8. Димитровец 1928 (Ковачевци) -:- 1:8 -:- -:- 1:6 -:- 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Перник днес

Черногорец (Ноевци)

нагоре