ОГ Силистра 2021/22

« ОГ Силистра 2021/22


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дулово 2006 (Дулово) 16 16 0 0 59:6 48 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Правда 1944 (Правда) 16 13 1 2 48:11 40 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Караджата (Брадвари) 16 9 1 6 39:35 28 4. Лудогорец 2011 (Паисиево) 16 8 2 6 27:24 26 5. Вихър (Любен) 16 7 1 8 26:32 22 6. Чернолик (Чернолик) 16 6 0 10 28:43 18 [1 0 1 5:5 3, 2 гола на чужд терен] 7. Светкавица 2020 (Поройно) 16 6 0 10 24:39 18 [1 0 1 5:5 3, 1 гол на чужд терен] 8. Галактика (Черник) 16 3 1 12 17:35 10 9. Победа 2009 (Вокил) 16 1 0 15 4:47 3 [*] Изваден
Бележки - Йълдъръм (Яребица), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Първоначално в групата се включва Вихър (Боил), в последствие непосредствено преди началото на сезона отборът се отказва от участие. - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица. - На полусезона Победа 2009 (Вокил) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Караджата (Брадвари) 3:1 Светкавица 2020 (Поройно) - Галактика (Черник) 3:1 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:2 Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен) 0:2 Чернолик (Чернолик) почива II кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) 2:1 Караджата (Брадвари) - Светкавица 2020 (Поройно) 5:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) 0:7 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик) 3:1 Победа 2009 (Вокил) почива III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Вихър (Любен) 2:1 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1 Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово) 0:2 Галактика (Черник) - Караджата (Брадвари) 2:4 Правда 1944 (Правда) почива IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари) 4:0 Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда) 2:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Галактика (Черник) 3:0 Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил) 5:0 Светкавица 2020 (Поройно) почива V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик) 4:0 Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) 3:1 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1 Светкавица 2020 (Поройно) - Дулово 2006 (Дулово) 0:5 Галактика (Черник) почива VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 2:1 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник) 2:0 Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:1 Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) 1:5 Караджата (Брадвари) почива VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2 Караджата (Брадвари) - Дулово 2006 (Дулово) 1:6 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Победа 2009 (Вокил) 2:1 Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) отложен 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) 4:1 Вихър (Любен) почива VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен) 3:0 Чернолик (Чернолик) - Караджата (Брадвари) 2:4 Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) 1:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) почива IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:4 Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 6:1 в Добротица: Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик) 0:3 31 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда) 0:2 Дулово 2006 (Дулово) почива VII кръг - отложен мач 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) 4:1 X кръг 19 март 2022 г., събота, 15:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Дулово 2006 (Дулово) 0:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 сл. Караджата (Брадвари) - Правда 1944 (Правда) 0:4 Галактика (Черник) - Светкавица 2020 (Поройно) 2:0 Чернолик (Чернолик) почива XI кръг 26 март 2022 г., събота, 15:30 ч: Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3 Светкавица 2020 (Поройно) - Караджата (Брадвари) 1:3 Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 2:0 27 март 2022 г., неделя, 15:30 ч: Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово) 0:6 Победа 2009 (Вокил) почива XII кръг 2 април 2022 г., събота, 16:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик) 3:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Светкавица 2020 (Поройно) 2:0 3 април 2022 г., неделя, 16:30 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 сл. Караджата (Брадвари) - Галактика (Черник) 4:1 Правда 1944 (Правда) почива XIII кръг 9 април 2022 г., събота, 16:30 ч: Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:0 Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово) 1:2 10 април 2022 г., неделя, 16:30 ч: Галактика (Черник) - Вихър (Любен) 0:0 Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) 0:3 сл. Светкавица 2020 (Поройно) почива XIV кръг 16 април 2022 г., събота, 16:30 ч: Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 1:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Караджата (Брадвари) 4:0 17 април 2022 г., неделя, 16:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 сл. Дулово 2006 (Дулово) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 Галактика (Черник) почива XV кръг 23 април 2022 г., събота, 16:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 сл. Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 сл. 24 април 2022 г., неделя, 16:30 ч: Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово) 1:4 Светкавица 2020 (Поройно) - Чернолик (Чернолик) 4:2 Караджата (Брадвари) почива XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 16:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 0:3 сл. Победа 2009 (Вокил) - Светкавица 2020 (Поройно) 0:3 сл. Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник) 3:0 Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари) 3:0 Вихър (Любен) почива XVII кръг 7 май 2022 г., събота, 17:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово) 0:9 Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 сл. Светкавица 2020 (Поройно) - Правда 1944 (Правда) 1:4 8 май 2022 г., неделя, 17:30 ч: Караджата (Брадвари) - Чернолик (Чернолик) 5:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) почива XVIII кръг 15 май 2022 г., неделя, 17:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) 0:3 сл. Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 3:1 Победа 2009 (Вокил) - Караджата (Брадвари) 0:3 сл. Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 1:6 Дулово 2006 (Дулово) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Дулово 2006 (Дулово) XXX 2:0 3:0 4:2 3:0 3:1 3:0 2:0 3:0* 2. Правда 1944 (Правда) 1:2 XXX 3:1 2:2 2:0 4:0 3:0 3:1 3:0* 3. Караджата (Брадвари) 1:6 0:4 XXX 0:0 3:1 5:1 5:2 4:1 6:1 4. Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2 0:3* 4:0 XXX 2:1 3:0 0:3* 2:1 3:0* 5. Вихър (Любен) 0:9 0:7 4:0 3:0* XXX 0:3 2:0 3:0 3:0* 6. Чернолик (Чернолик) 0:6 1:2 2:4 2:1 1:6 XXX 3:1 3:0 5:0 7. Светкавица 2020 (Поройно) 0:5 1:4 1:3 2:4 2:1 4:2 XXX 3:1 2:1 8. Галактика (Черник) 1:4 0:2 2:4 1:3 0:0 4:1 2:0 XXX 3:0* 9. Победа 2009 (Вокил) 0:2 1:5 0:3* 0:1 0:2 0:3* 0:3* 1:0 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Добруджа (Ситово) 14 13 1 0 52:3 40 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Левски 96 (Главиница) 14 11 1 2 31:10 34 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Спортист (Кайнарджа) 14 7 3 4 18:11 24 4. Раковски 2005 (Калипетрово) 14 5 4 5 22:18 19 [1 0 1 4:3 3] 5. Добруджа (Искра) 14 6 1 7 16:25 19 [1 0 1 3:4 3] 6. Добруджанец 2005 (Алфатар) 14 4 1 9 17:31 13 7. Айдемир (Айдемир) 14 2 3 9 14:35 9 8. Ботев 1936 (Професор Иширково) 14 1 0 13 4:41 3 [*] Изваден
Бележки - Заря 2006 (Цар Самуил), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево. - На полусезона Ботев 1936 (Професор Иширково) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) 1:5 Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0 Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) 3:0 II кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) 9:0 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) 0:1 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) 2:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) 1:2 III кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) 0:2 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0 Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0 Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4 IV кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 1:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) 2:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 2:1 V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) 1:2 Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 4:0 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) 0:1 Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:3 VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) 3:0 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:3 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 1:0 VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово) 0:7 Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) 1:2 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2 VIII кръг 26 март 2022 г., събота, 15:30 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) 0:3 сл. 27 март 2022 г., неделя, 15:30 ч: Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) 0:0 Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) 1:2 IX кръг 2 април 2022 г., събота, 16:30 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:2 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:1 3 април 2022 г., неделя, 16:30 ч: Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:2 Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 сл. X кръг 9 април 2022 г., събота, 16:30 ч: Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 2:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) 1:1 10 април 2022 г., неделя, 16:30 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) 1:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) 0:3 сл. XI кръг 16 април 2022 г., събота, 16:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) 1:3 Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) 1:2 17 април 2022 г., неделя, 16:30 ч: Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 сл. Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1 XII кръг 1 май 2022 г., неделя, 17:30 ч: Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа) 4:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) 4:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 0:3 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3 сл. XIII кръг 7 май 2022 г., събота, 17:30 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) 0:3 сл. Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) 1:1 8 май 2022 г., неделя, 17:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1 Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 XIV кръг 14 май 2022 г., събота, 17:30 ч: Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 0:0 Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) 2:2 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 3:0 сл.
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Добруджа (Ситово) XXX 2:0 4:0 1:0 0:0 5:0 9:0 8:1 2. Левски 96 (Главиница) 0:2 XXX 1:0 5:0 4:0 3:1 3:0 3:0 3. Спортист (Кайнарджа) 0:1 1:2 XXX 0:0 1:0 2:0 2:2 3:0* 4. Раковски 2005 (Калипетрово) 1:3 1:2 0:0 XXX 2:0 1:1 1:1 4:0 5. Добруджа (Искра) 0:7 1:2 0:3 3:2 XXX 2:1 3:0 1:0 6. Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:5 1:2 1:2 1:3 2:1 XXX 0:3 3:0* 7. Айдемир (Айдемир) 0:2 1:1 0:3 1:4 1:2 1:3 XXX 3:0* 8. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3* 0:3* 0:1 0:3* 0:3* 1:2 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

21 май 2022 г., събота, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Правда 1944 (Правда) - Левски 96 (Главиница)              1:0 

                           Финал

22 май 2022 г., неделя, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Дулово 2006 (Дулово) - Добруджа (Ситово)                  4:0 

нагоре


Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре