ОГ Пловдив 2021/22

« ОГ Пловдив 2021/22 »


"А" ОГ Пловдив

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 (Пловдив) 16 16 0 0 68:3 48 [-] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 15 12 1 2 44:14 37 3. Металик 1938 (Сопот) 16 8 4 4 33:28 28 4. Пловдив 2015 (Пловдив) 16 8 2 6 43:41 26 5. Житница (Житница) 15 8 1 6 28:25 25 6. Дълго поле (Дълго поле) 15 7 3 5 24:22 24 [1 0 0 3:0 3] 7. Марица (Милево) 16 8 0 8 37:28 24 [0 0 1 0:3 0] 8. Спортист 1948 (Голям чардак) 16 7 2 7 30:28 23 [+] [2 0 0 9:2 6] 9. Марица 2003 (Маноле) 15 7 2 6 29:29 23 [1 0 1 3:4 3] 10. Тракия (Нови извор) 16 7 2 7 29:29 23 [0 0 2 3:9 0] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 11. Чернозем (Черноземен) 16 6 4 6 33:31 22 12. Кричим (Кричим) 16 5 2 9 26:46 17 13. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 16 5 1 10 16:30 16 14. Вихър (Войсил) 16 3 3 10 21:44 12 ------------------------------------------------------------------- 15. Спартак (Болярци) 16 3 2 11 20:47 11 [+] 16. Садово (Садово) 16 1 1 14 7:43 4
Бележки - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на терен СУ "Свети Седмочисленици" в ЖК Тракия А2, Пловдив. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив през есента и на ст."Пловдив" в Пловдив през пролетта. - Марица (Милево) играе домакинските си мачове през пролетта в Избеглии. - Спартак (Болярци) играе домакинските си мачове през пролетта в Избеглии. I кръг 21 август 2021 г., събота, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Спартак (Болярци) 0:4 Садово (Садово) - Дълго поле (Дълго поле) отложен 22 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица (Милево) 0:4 Чернозем (Черноземен) - Вихър (Войсил) 6:2 Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) отложен Житница (Житница) - Тракия (Нови извор) 1:1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот) 5:1 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) 6:0 6 октомври 2021 г., сряда, 16:30 ч: Садово (Садово) - Дълго поле (Дълго поле) 0:1 II кръг 28 август 2021 г., събота, 18:00 ч: Марица (Милево) - Дълго поле (Дълго поле) 0:3 сл. * * - първоначално 3:0, в последствие на Марица е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) отложен Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) отложен Кричим (Кричим) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:6 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Болярци) - Садово (Садово) 4:1 Тракия (Нови извор) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3 Вихър (Войсил) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Чернозем (Черноземен) 1:1 4 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:0 13 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) 2:0 III кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Войсил) 6:0 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле) отложен Садово (Садово) - Металик 1938 (Сопот) 0:3 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Марица (Милево) 2:1 Спортист 1948 (Голям чардак) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Пловдив 2015, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Житница (Житница) - Кричим (Кричим) 4:5 Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Тракия (Нови извор) 1:2 Дълго поле (Дълго поле) - Спартак (Болярци) 1:0 IV кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Марица (Милево) - Спартак (Болярци) 7:0 Металик 1938 (Сопот) - Дълго поле (Дълго поле) 2:2 Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:2 Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Садово (Садово) 3:0 Вихър (Войсил) - Житница (Житница) 0:4 Спортист 1948 (Голям чардак) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3 Чернозем (Черноземен) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2 V кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Чернозем (Черноземен) 3:0 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Кричим (Кричим) 5:1 Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле) 2:1 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:0 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войсил) 3:2 Дълго поле (Дълго поле) - Тракия (Нови извор) 0:0 в Катуница: Спартак (Болярци) - Металик 1938 (Сопот) 0:1 19 септември 2021 г., неделя, 17:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица (Милево) 1:5 I кръг - отложен мач 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) 6:0 VI кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот) 4:1 Марица 2003 (Маноле) - Дълго поле (Дълго поле) 1:2 Кричим (Кричим) - Садово (Садово) 5:1 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Спартак (Болярци) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър (Войсил) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 0:0 Спортист 1948 (Гол.чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 1:5 Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница) 3:4 Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:7 VII кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Милево) 9:0 Житница (Житница) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:2 Металик 1938 (Сопот) - Тракия (Нови извор) 5:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Рак) - Чернозем (Черноземен) 4:1 Марица 1951 (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:2 Садово (Садово) - Вихър (Войсил) 2:2 Дълго поле (Дълго поле) - Кричим (Кричим) 2:1 в Катуница: Спартак (Болярци) - Марица 2003 (Маноле) 1:3 I кръг - отложен мач 6 октомври 2021 г., сряда, 16:30 ч: Садово (Садово) - Дълго поле (Дълго поле) 0:1 VIII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Марица (Милево) - Тракия (Нови извор) 3:0 Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот) 2:4 Кричим (Кричим) - Спартак (Болярци) 1:1 Спартак 1947 (Пловдив) - Житница (Житница) 4:1 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Войсил) - Дълго поле (Дълго поле) 2:1 Спортист 1948 (Голям чардак) - Садово (Садово) 3:0 Чернозем (Черноземен) - Марица 1951 (Първомай) 2:0 Пловдив 2015 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 2:4 IX кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Житница (Житница) - Марица (Милево) отложен Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1951 (Първомай) 2:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Марица 1951, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 Садово (Садово) - Чернозем (Черноземен) отложен Дълго поле (Дълго поле) - Спортист 1948 (Голям чардак) 5:2 в Катуница: Спартак (Болярци) - Вихър (Войсил) 3:3 Тракия (Нови извор) - Марица 2003 (Маноле) 1:3 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: Житница (Житница) - Марица (Милево) 1:0 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Садово (Садово) - Чернозем (Черноземен) 0:3 сл. * * - първоначално 2:2, в последствие на Садово е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. X кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле) 2:3 Кричим (Кричим) - Тракия (Нови извор) 1:4 Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1951 (Първомай) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Войсил) - Металик 1938 (Сопот) 4:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Спартак (Болярци) 3:0 Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле) 3:3 Пловдив 2015 (Пловдив) - Садово (Садово) 3:1 XI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Садово (Садово) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:2 Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим) 2:2 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево) 3:0 сл. Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Житница (Житница) 1:0 Дълго поле (Дълго поле) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 Спартак (Болярци) - Чернозем (Черноземен) 0:2 Тракия (Нови извор) - Вихър (Войсил) 3:0 XII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 Житница (Житница) - Садово (Садово) 3:0 сл. 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Марица (Милево) - Кричим (Кричим) 0:2 Вихър (Войсил) - Марица 2003 (Маноле) 1:3 Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия (Нови извор) 6:2 Чернозем (Черноземен) - Металик 1938 (Сопот) 1:1 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (Първомай) 3:0 7 ноември 2021 г., неделя, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Болярци) 5:2 XIII кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево) 2:1 Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2 Спартак (Болярци) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:11 Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:3 Тракия (Нови извор) - Чернозем (Черноземен) 4:1 Марица 2003 (Маноле) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3 Кричим (Кричим) - Вихър (Войсил) 3:0 14 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) отложен XIV кръг 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Марица (Милево) - Вихър (Войсил) 4:1 Чернозем (Черноземен) - Марица 2003 (Маноле) 1:2 Пловдив 2015 (Пловдив) - Тракия (Нови извор) 4:3 Спартак 1947 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 4:0 Житница (Житница) - Спартак (Болярци) 2:0 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Дълго поле (Дълго поле) 2:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово) 1:0 21 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим) отложен 13 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим) 3:0 XV кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница) 3:0 Марица 2003 (Маноле) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:4 Кричим (Кричим) - Чернозем (Черноземен) 2:4 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Садово (Садово) - Марица (Милево) 0:4 Дълго поле (Дълго поле) - Марица 1951 (Първомай) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Спартак (Болярци) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:4 сл. Тракия (Нови извор) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 Вихър (Войсил) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:3 II кръг - отложен мач 4 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:0 IX кръг - отложени мачове 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: Житница (Житница) - Марица (Милево) 1:0 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Садово (Садово) - Чернозем (Черноземен) 0:3 сл. * * - първоначално 2:2, в последствие на Садово е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. II кръг - отложен мач 13 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) 2:0 XIV кръг - отложен мач 13 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим) 3:0 XVI кръг 19 февруари 2022 г., събота, 14:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0 Кричим (Кричим) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1 Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 20 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Войсил) - Чернозем (Черноземен) 2:1 Марица 2003 (Маноле) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 Тракия (Нови извор) - Житница (Житница) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. в Избеглии: Спартак (Болярци) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 5:0 Дълго поле (Дълго поле) - Садово (Садово) 2:0 XVII кръг 26 февруари 2022 г., събота, 14:00 ч: Садово (Садово) - Спартак (Болярци) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле) - 27 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия (Нови извор) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Вихър (Войсил) - Чернозем (Черноземен) - Спортист 1948 (Голям чардак) - XVIII кръг 5 март 2022 г., събота, 15:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим) - Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот) - Садово (Садово) - 6 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак) - * * - по първоначална програма с домакинство за Спортист 1948, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Вихър (Войсил) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия (Нови извор) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - в Избеглии: Спартак (Болярци) - Дълго поле (Дълго поле) - XIX кръг 12 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Садово (Садово) - Тракия (Нови извор) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) - Вихър (Войсил) - 13 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: в Избеглии: Спартак (Болярци) - Марица (Милево) - Дълго поле (Дълго поле) - Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим) - Спартак 1947 (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Чернозем (Черноземен) - XX кръг 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Металик 1938 (Сопот) - Спартак (Болярци) - 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Спартак 1947 (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница) - Вихър (Войсил) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово) - Тракия (Нови извор) - Дълго поле (Дълго поле) - XXI кръг 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево) - Садово (Садово) - Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войсил) - 26 март 2022 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен) - 27 март 2022 г., неделя, 17:00 ч: в Избеглии: Спартак (Болярци) - Тракия (Нови извор) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Гол.чардак) - Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - XXII кръг 2 април 2022 г., събота, 17:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Дълго поле (Дълго поле) - 3 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 1951 (Първомай) - Вихър (Войсил) - Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле) - Спартак (Болярци) - Тракия (Нови извор) - Металик 1938 (Сопот) - XXIII кръг 9 април 2022 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 1951 (Първомай) - Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) - 10 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Марица (Милево) - в Избеглии: Спартак (Болярци) - Кричим (Кричим) - Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Войсил) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Пловдив 2015 (Пловдив) - XXIV кръг 16 април 2022 г., събота, 17:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Житница (Житница) - Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот) - 17 април 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (Първомай) - Пловдив 2015 (Пловдив) - * * - по първоначална програма с домакинство за Пловдив 2015, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Чернозем (Черноземен) - Садово (Садово) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Войсил) - Спартак (Болярци) - Марица 2003 (Маноле) - Тракия (Нови извор) - XXV кръг 22 април 2022 г., петък, 17:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево) - Тракия (Нови извор) - Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил) - в Избеглии: Спартак (Болярци) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Дълго поле (Дълго поле) - Чернозем (Черноземен) - Садово (Садово) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1951 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница) - XXVI кръг 30 април 2022 г., събота, 17:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Чернозем (Черноземен) - Спартак (Болярци) - Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле) - 1 май 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Садово (Садово) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил) - Тракия (Нови извор) - XXVII кръг 7 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен) - Садово (Садово) - Житница (Житница) - Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - 8 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войсил) - Тракия (Нови извор) - Спортист 1948 (Голям чардак) - в Избеглии: Спартак (Болярци) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) - Спартак 1947 (Пловдив) - XXVIII кръг 14 май 2022 г., събота, 18:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) - 15 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Садово (Садово) - Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак (Болярци) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен) - Тракия (Нови извор) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войсил) - Кричим (Кричим) - XXIX кръг 21 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот) - Спартак 1947 (Пловдив) - Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - 22 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Вихър (Войсил) - Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен) - Тракия (Нови извор) - Пловдив 2015 (Пловдив) - в Избеглии: Спартак (Болярци) - Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - XXX кръг 28 май 2022 г., събота, 18:00 ч: в Садово: Марица (Милево) - Садово (Садово) - Марица 1951 (Първомай) - Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот) - 29 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Спартак (Болярци) - Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия (Нови извор) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Войсил) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX -:- 4:0 -:- 4:1 3:1 9:0 -:- 3:0* -:- 3:0 -:- 3:0* 6:0 -:- -:- 2. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1 XXX 5:1 -:- -:- 2:1 3:0* -:- -:- -:- 4:1 -:- 3:0 3:2 -:- -:- 3. Металик 1938 (Сопот) -:- 1:1 XXX 4:3 3:0 2:2 -:- 2:2 -:- 5:0 -:- 3:0* 2:0 -:- -:- -:- 4. Пловдив 2015 (Пловдив) 1:7 2:4 -:- XXX -:- -:- 1:5 -:- -:- 4:3 -:- 6:0 2:1 -:- 5:2 3:1 5. Житница (Житница) -:- 3:1 -:- 4:2 XXX -:- 1:0 1:0 -:- 1:1 -:- 4:5 -:- -:- 2:0 3:0* 6. Дълго поле (Дълго поле) -:- -:- -:- 0:3 -:- XXX -:- 5:2 -:- 0:0 -:- 2:1 0:3* -:- 1:0 2:0 7. Марица (Милево) -:- -:- 4:1 -:- -:- 0:3* XXX 2:0 2:3 3:0 -:- 0:2 -:- 4:1 7:0 -:- 8. Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3 1:5 -:- 1:2 -:- -:- 0:4 XXX -:- 6:2 1:1 3:0 -:- -:- 3:0 3:0 9. Марица 2003 (Маноле) 0:1 -:- 2:4 4:4 2:0 1:2 -:- 0:3 XXX -:- -:- 2:2 3:2 -:- -:- -:- 10. Тракия (Нови извор) 0:1 0:3 -:- -:- 3:0* -:- -:- -:- 1:3 XXX 4:1 -:- -:- 3:0 3:0* 3:0 11. Чернозем (Черноземен) -:- -:- 1:1 2:2 3:4 3:3 2:1 -:- 1:2 -:- XXX -:- 2:0 6:2 -:- -:- 12. Кричим (Кричим) 0:6 1:4 -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 2:4 XXX -:- 3:0 1:1 5:1 13. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- 2:1 0:2 -:- 1:2 -:- 5:1 XXX -:- 0:4 1:0 14. Вихър (Войсил) -:- -:- 4:0 1:2 0:4 2:1 -:- 1:3 1:3 -:- 2:1 -:- 0:0 XXX -:- -:- 15. Спартак (Болярци) 0:11 0:4* 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- 0:2 -:- 5:0 3:3 XXX 4:1 16. Садово (Садово) 0:3* 0:2 0:3 -:- -:- 0:1 0:4 -:- 2:1 -:- 0:3* -:- -:- 2:2 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дъбене (Дъбене) 12 11 1 0 47:7 34 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Вихър (Строево) 12 11 0 1 43:17 33 3. Раковски (Раковски) 12 8 1 3 28:14 25 [-] 4. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 12 7 2 3 32:27 23 5. Средногорец (Брезово) 12 6 0 6 17:22 18 6. Сокол (Пъдарско) 12 5 2 5 28:22 17 7. Урожай (Стрелци) 12 4 1 7 20:33 13 [1 1 0 5:1 4] 8. Ведраре (Ведраре) 12 4 1 7 10:24 13 [1 0 1 3:6 3] 9. Калояново (Калояново) 12 3 4 5 21:24 13 [0 1 1 3:4 1] 10. Тракия 94 (Царимир) 12 3 3 6 20:21 12 11. Стряма 2001 (Стряма) 12 3 1 8 15:28 10 [+] 12. Домлян (Домлян) 12 3 0 9 16:37 9 13. Раковски 2018 (Раковски) 12 2 0 10 9:30 6
Бележки - Левски II (Карлово), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Труд (Труд); 5-ти в "Б" ОГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - юг. - Стряма 2001 (Стряма) се включва в групата. - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Г.С.Раковски" в кв.Генерал Николаево, Раковски. - Раковски 2018 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Г.С.Раковски" в кв.Генерал Николаево, Раковски. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Домлян (Домлян) - Тракия 94 (Царимир) отложен Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:2 Вихър (Строево) - Средногорец (Брезово) 3:0 сл. * * - по първоначална програма с домакинство за Средногорец, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Стряма 2001 (Стряма) - Дъбене (Дъбене) 1:1 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски) отложен Раковски 2018 (Раковски) - Ведраре (Ведраре) 1:0 27 октомври 2021 г., сряда, 19:00 ч: в кв.Генерал Николаево, Раковски: Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски) 0:5 5 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Домлян (Домлян) - Тракия 94 (Царимир) 2:6 Калояново (Калояново) почива II кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Строево) - Стряма 2001 (Стряма) 3:1 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Раковски (Раковски) - Ведраре (Ведраре) 1:0 Дъбене (Дъбене) - Раковски 2018 (Раковски) 3:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово) 3:0 сл. Тракия 94 (Царимир) - Сокол (Пъдарско) 1:1 Урожай (Стрелци) - Калояново (Калояново) 1:1 Домлян (Домлян) почива III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Калояново (Калояново) - Раковски (Раковски) 1:1 Домлян (Домлян) - Урожай (Стрелци) 2:1 Стряма 2001 (Стряма) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:3 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Средногорец (Брезово) - Тракия 94 (Царимир) 1:0 Раковски 2018 (Раковски) - Вихър (Строево) 1:2 Ведраре (Ведраре) - Дъбене (Дъбене) 0:5 Сокол (Пъдарско) почива IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Строево) - Ведраре (Ведраре) 4:1 Калояново (Калояново) - Домлян (Домлян) 3:1 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Раковски (Раковски) - Дъбене (Дъбене) 1:4 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски 2018 (Раковски) 5:2 Тракия 94 (Царимир) - Стряма 2001 (Стряма) 0:3 сл. * * - първоначално 7:0, в последствие на Тракия 94 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) 0:3 сл. * * - домакините не осигуряват охрана. Средногорец (Брезово) почива V кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Домлян (Домлян) - Раковски (Раковски) 1:2 Сокол (Пъдарско) - Калояново (Калояново) отложен Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци) 2:1 Раковски 2018 (Раковски) - Тракия 94 (Царимир) 1:2 Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:1 Дъбене (Дъбене) - Вихър (Строево) 2:0 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: Сокол (Пъдарско) - Калояново (Калояново) 2:2 Стряма 2001 (Стряма) почива VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Калояново (Калояново) - Средногорец (Брезово) 1:0 Домлян (Домлян) - Сокол (Пъдарско) 1:3 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Раковски (Раковски) - Вихър (Строево) отложен Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дъбене (Дъбене) 0:6 Тракия 94 (Царимир) - Ведраре (Ведраре) 4:0 Урожай (Стрелци) - Стряма 2001 (Стряма) 4:2 12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Раковски (Раковски) - Вихър (Строево) 0:3 Раковски 2018 (Раковски) почива VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Раковски (Раковски) 3:6 Стряма 2001 (Стряма) - Калояново (Калояново) 1:0 Вихър (Строево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:3 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Средногорец (Брезово) - Домлян (Домлян) 0:1 Раковски 2018 (Раковски) - Урожай (Стрелци) 0:3 Дъбене (Дъбене) - Тракия 94 (Царимир) 4:1 Ведраре (Ведраре) почива VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Калояново (Калояново) - Раковски 2018 (Раковски) 4:0 Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово) 9:0 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 6:0 Тракия 94 (Царимир) - Вихър (Строево) 3:4 Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре) 4:0 сл. * * - прекратен в 60' при 1:1 по вина на гостите. Домлян (Домлян) - Стряма 2001 (Стряма) 2:1 Дъбене (Дъбене) почива I кръг - отложен мач 27 октомври 2021 г., сряда, 19:00 ч: в кв.Генерал Николаево, Раковски: Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски) 0:5 IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Пъдарско) 0:2 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски) 1:0 Раковски 2018 (Раковски) - Домлян (Домлян) 3:2 Ведраре (Ведраре) - Калояново (Калояново) 3:2 Дъбене (Дъбене) - Урожай (Стрелци) 7:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия 94 (Царимир) 0:0 Вихър (Строево) почива X кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Калояново (Калояново) - Дъбене (Дъбене) 3:5 Домлян (Домлян) - Ведраре (Ведраре) 0:1 Сокол (Пъдарско) - Раковски 2018 (Раковски) 2:1 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Раковски (Раковски) - Тракия 94 (Царимир) 1:0 Урожай (Стрелци) - Вихър (Строево) 2:5 Средногорец (Брезово) - Стряма 2001 (Стряма) 9:1 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) почива XI кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Стряма 2001 (Стряма) - Раковски (Раковски) 1:2 Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско) 2:0 Дъбене (Дъбене) - Домлян (Домлян) 3:1 Вихър (Строево) - Калояново (Калояново) 4:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Урожай (Стрелци) 4:1 13 ноември 2021 г., събота, 17:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Средногорец (Брезово) 0:2 Тракия 94 (Царимир) почива XII кръг 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Урожай (Стрелци) - Тракия 94 (Царимир) 3:2 Калояново (Калояново) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:5 Домлян (Домлян) - Вихър (Строево) 2:8 Сокол (Пъдарско) - Дъбене (Дъбене) 0:4 Средногорец (Брезово) - Ведраре (Ведраре) 2:0 20 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Стряма 2001 (Стряма) - Раковски 2018 (Раковски) 2:0 Раковски (Раковски) почива XIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Строево) - Сокол (Пъдарско) 3:2 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Раковски (Раковски) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Ведраре (Ведраре) - Стряма 2001 (Стряма) 2:0 Дъбене (Дъбене) - Средногорец (Брезово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Домлян (Домлян) 6:1 Тракия 94 (Царимир) - Калояново (Калояново) 1:1 Урожай (Стрелци) почива V кръг - отложен мач 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: Сокол (Пъдарско) - Калояново (Калояново) 2:2 I кръг - отложен мач 5 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Домлян (Домлян) - Тракия 94 (Царимир) 2:6 VI кръг - отложен мач 12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Раковски (Раковски) - Вихър (Строево) 0:3 XIV кръг 6 март 2022 г., неделя: Раковски (Раковски) - Урожай (Стрелци) - Тракия 94 (Царимир) - Домлян (Домлян) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово) - Вихър (Строево) - * * - по първоначална програма с домакинство за Вихър, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Дъбене (Дъбене) - Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) - Калояново (Калояново) почива XV кръг Ведраре (Ведраре) - Раковски (Раковски) - Раковски 2018 (Раковски) - Дъбене (Дъбене) - Стряма 2001 (Стряма) - Вихър (Строево) - Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско) - Тракия 94 (Царимир) - Калояново (Калояново) - Урожай (Стрелци) - Домлян (Домлян) почива XVI кръг Раковски (Раковски) - Калояново (Калояново) - Урожай (Стрелци) - Домлян (Домлян) - Тракия 94 (Царимир) - Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Стряма 2001 (Стряма) - Вихър (Строево) - Раковски 2018 (Раковски) - Дъбене (Дъбене) - Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско) почива XVII кръг Дъбене (Дъбене) - Раковски (Раковски) - Ведраре (Ведраре) - Вихър (Строево) - Раковски 2018 (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Стряма 2001 (Стряма) - Тракия 94 (Царимир) - Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци) - Домлян (Домлян) - Калояново (Калояново) - Средногорец (Брезово) почива XVIII кръг Раковски (Раковски) - Домлян (Домлян) - Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово) - Тракия 94 (Царимир) - Раковски 2018 (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре) - Вихър (Строево) - Дъбене (Дъбене) - Стряма 2001 (Стряма) почива XIX кръг Вихър (Строево) - Раковски (Раковски) - Дъбене (Дъбене) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре) - Тракия 94 (Царимир) - Стряма 2001 (Стряма) - Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово) - Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) - Домлян (Домлян) - Раковски 2018 (Раковски) почива XX кръг Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско) - Домлян (Домлян) - Средногорец (Брезово) - Калояново (Калояново) - Стряма 2001 (Стряма) - Урожай (Стрелци) - Раковски 2018 (Раковски) - Тракия 94 (Царимир) - Дъбене (Дъбене) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Строево) - Ведраре (Ведраре) почива XXI кръг Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски) - Вихър (Строево) - Тракия 94 (Царимир) - Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци) - Раковски 2018 (Раковски) - Калояново (Калояново) - Стряма 2001 (Стряма) - Домлян (Домлян) - Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско) - Дъбене (Дъбене) почива XXII кръг Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско) - Стряма 2001 (Стряма) - Домлян (Домлян) - Раковски 2018 (Раковски) - Калояново (Калояново) - Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци) - Дъбене (Дъбене) - Тракия 94 (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Строево) почива XXIII кръг Тракия 94 (Царимир) - Раковски (Раковски) - Вихър (Строево) - Урожай (Стрелци) - Дъбене (Дъбене) - Калояново (Калояново) - Ведраре (Ведраре) - Домлян (Домлян) - Раковски 2018 (Раковски) - Сокол (Пъдарско) - Стряма 2001 (Стряма) - Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) почива XXIV кръг Раковски (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма) - Средногорец (Брезово) - Раковски 2018 (Раковски) - Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре) - Домлян (Домлян) - Дъбене (Дъбене) - Калояново (Калояново) - Вихър (Строево) - Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия 94 (Царимир) почива XXV кръг Тракия 94 (Царимир) - Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Калояново (Калояново) - Вихър (Строево) - Домлян (Домлян) - Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре) - Средногорец (Брезово) - Раковски 2018 (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма) - Раковски (Раковски) почива XXVI кръг Раковски (Раковски) - Раковски 2018 (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре) - Средногорец (Брезово) - Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско) - Вихър (Строево) - Домлян (Домлян) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Калояново (Калояново) - Тракия 94 (Царимир) - Урожай (Стрелци) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дъбене (Дъбене) XXX 2:0 -:- -:- 3:0* -:- 7:0 -:- -:- 4:1 -:- 3:1 3:0 2. Вихър (Строево) -:- XXX -:- 4:3 3:0* 3:2 -:- 4:1 4:0 -:- 3:1 -:- -:- 3. Раковски (Раковски) 1:4 0:3 XXX 6:0 -:- -:- -:- 1:0 -:- 1:0 -:- -:- -:- 4. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:6 -:- -:- XXX 3:0* -:- 4:1 -:- -:- 0:0 -:- 6:1 5:2 5. Средногорец (Брезово) -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- 2:1 2:0 -:- 1:0 9:1 0:1 -:- 6. Сокол (Пъдарско) 0:4 -:- 3:6 1:2 9:0 XXX -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 2:1 7. Урожай (Стрелци) -:- 2:5 0:5 -:- -:- 0:3* XXX 4:0* 1:1 3:2 4:2 -:- -:- 8. Ведраре (Ведраре) 0:5 -:- -:- 1:1 -:- 2:0 -:- XXX 3:2 -:- 2:0 -:- -:- 9. Калояново (Калояново) 3:5 -:- 1:1 3:5 1:0 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:1 4:0 10. Тракия 94 (Царимир) -:- 3:4 -:- -:- -:- 1:1 -:- 4:0 1:1 XXX 0:3* -:- -:- 11. Стряма 2001 (Стряма) 1:1 -:- 1:2 2:3 -:- 0:2 -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- 2:0 12. Домлян (Домлян) -:- 2:8 1:2 -:- -:- 1:3 2:1 0:1 -:- 2:6 2:1 XXX -:- 13. Раковски 2018 (Раковски) -:- 1:2 0:3* -:- 0:2 -:- 0:3 1:0 -:- 1:2 -:- 3:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихър (Войводиново) 9 8 0 1 32:14 24 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Траките 2007 (Скутаре) 9 7 0 2 20:4 21 3. Вихър (Белозем) 9 6 2 1 28:13 20 [-] 4. Марица 2009 (Градина) 9 6 0 3 33:18 18 5. Марица (Ясно поле) 9 5 1 3 25:21 16 6. Тракиец 2001 (Калековец) 9 4 0 5 21:27 12 7. Ботев (Рогош) 9 3 2 4 21:27 11 8. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 9 1 1 7 12:27 4 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 9. Сокол (Буково) 9 1 1 7 10:31 4 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 10. Светкавица (Манолско Конаре) 9 0 1 8 6:26 1
Бележки - Тополово (Тополово), 3-ти през изминалия сезонв "Б" ОГ - изток; е преместен в "Б" ОФГ - юг. I кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Буково) - Вихър (Белозем) 0:5 Марица 2009 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре) 2:1 Марица (Ясно поле) - Тракиец 2001 (Калековец) 7:2 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош) 2:4 II кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле) 1:3 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош) 4:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. Вихър (Белозем) - Марица 2009 (Градина) 5:3 Вихър (Войводиново) - Сокол (Буково) 3:0 сл. III кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре) 0:1 Марица 2009 (Градина) - Вихър (Войводиново) отложен 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Марица (Ясно поле) - Вихър (Белозем) 2:2 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Ман.Конаре) 3:0 сл. Ботев (Рогош) - Тракиец 2001 (Калековец) 3:2 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Марица 2009 (Градина) - Вихър (Войводиново) 3:1 IV кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош) 1:1 Сокол (Буково) - Марица 2009 (Градина) 2:5 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 5:0 Вихър (Белозем) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. Вихър (Войводиново) - Марица (Ясно поле) 5:1 V кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково) 4:1 Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 6:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Ботев, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Ботев (Рогош) - Вихър (Белозем) отложен Тракиец 2001 (Калековец) - Светкавица (Манолско Конаре) 4:1 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Рогош) - Вихър (Белозем) 2:2 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Марица 2009 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре) 0:2 VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) отложен Марица 2009 (Градина) - Марица (Ясно поле) 5:2 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 сл. Вихър (Белозем) - Тракиец 2001 (Калековец) 5:0 Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош) 4:2 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:2 VII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Белозем) 1:2 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре) 0:1 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2009 (Градина) 0:3 сл. Ботев (Рогош) - Сокол (Буково) 6:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Войводиново) 2:3 VIII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Марица 2009 (Градина) - Ботев (Рогош) 9:1 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Белозем) 0:1 Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 сл. Сокол (Буково) - Тракиец 2001 (Калековец) 1:3 Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:2 IX кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре) 1:3 Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле) 2:3 Тракиец 2001 (Калековец) - Марица 2009 (Градина) 5:2 Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково) 2:4 Вихър (Белозем) - Вихър (Войводиново) 3:5 III кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Марица 2009 (Градина) - Вихър (Войводиново) 3:1 V кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Рогош) - Вихър (Белозем) 2:2 V кръг - отложен мач 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Марица 2009 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре) 0:2 VI кръг - отложен мач 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:2 X кръг 20 март 2022 г., неделя: Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново) - Вихър (Белозем) - Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2009 (Градина) - Тракиец 2001 (Калековец) - Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - XI кръг Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракиец 2001 (Калековец) - Марица (Ясно поле) - Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2009 (Градина) - Вихър (Белозем) - Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново) - XII кръг Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново) - Марица 2009 (Градина) - Вихър (Белозем) - Марица (Ясно поле) - Светкавица (Ман.Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (Рогош) - XIII кръг Тракиец 2001 (Калековец) - Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Белозем) - Марица (Ясно поле) - Вихър (Войводиново) - Марица 2009 (Градина) - Сокол (Буково) - XIV кръг Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2009 (Градина) - Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново) - * * - по първоначална програма с домакинство за Вихър, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Вихър (Белозем) - Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре) - Тракиец 2001 (Калековец) - XV кръг Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре) - Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Белозем) - Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле) - Марица 2009 (Градина) - XVI кръг Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле) - Марица 2009 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково) - Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново) - Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Белозем) - Светкавица (Манолско Конаре) - XVII кръг Вихър (Белозем) - Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново) - Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Буково) - Ботев (Рогош) - Марица 2009 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле) - XVIII кръг Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош) - Марица 2009 (Градина) - Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново) - Вихър (Белозем) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Войводиново) XXX 2:1 -:- -:- 5:1 -:- 4:2 6:2 3:0* 3:0* 2. Траките 2007 (Скутаре) -:- XXX 0:1 -:- -:- 5:0 4:0 -:- -:- 3:0* 3. Вихър (Белозем) 3:5 -:- XXX 5:3 -:- 5:0 -:- 3:0* -:- -:- 4. Марица 2009 (Градина) 3:1 0:2 -:- XXX 5:2 -:- 9:1 -:- -:- 3:0* 5. Марица (Ясно поле) -:- 0:1 2:2 -:- XXX 7:2 -:- 3:2 4:1 -:- 6. Тракиец 2001 (Калековец) 2:3 -:- -:- 5:2 -:- XXX -:- 3:0* -:- 4:1 7. Ботев (Рогош) -:- -:- 2:2 -:- 2:3 3:2 XXX -:- 6:0 -:- 8. Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:- 1:3 -:- 0:3* -:- -:- 2:4 XXX -:- 3:0* 9. Сокол (Буково) -:- 0:1 0:5 2:5 -:- 1:3 -:- 2:2 XXX -:- 10. Светкавица (Манолско Конаре) -:- -:- 1:2 -:- 1:3 -:- 1:1 -:- 2:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Тракия 06 (Стамболийски) 11 9 2 0 48:8 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Спартак 1947 II (Пловдив) 12 9 2 1 31:9 29 3. Лидер (Ягодово) 13 9 0 4 38:23 27 4. Чавдар (Пловдив) 13 7 3 3 35:19 24 [+] 5. Брестовица (Брестовица) 13 6 4 3 29:17 22 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 6. Белащица (Белащица) 13 7 1 5 36:20 22 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 7. Лидер Пловдив (Ягодово) 11 6 2 3 29:18 20 [+] 8. Царацово 2020 (Царацово) 13 6 1 6 24:24 19 9. Спартак 1971 (Ново село) 11 5 2 4 23:18 17 10. Траките 2007 II (Скутаре) 12 4 3 5 20:17 15 [+] 11. Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 12 4 0 8 11:33 12 12. Марица (Цалапица) 13 2 0 11 16:40 6 [-] 13. Костиево (Костиево) 12 1 1 10 9:47 4 [+] 14. Вето (Цалапица) 13 0 1 12 2:58 1
Бележки - Лидер Пловдив (Ягодово), Чавдар (Пловдив), Костиево (Костиево) и Траките 2007 II (Скутаре) се включват в групата. - Белащица (Белащица) играе домакинските си мачове в Оризари. - Брестовица (Брестовица) играе домакинските си мачове в Куртово Конаре. - Лидер Пловдив (Ягодово) играе домакинските си мачове в Ягодово. - Спартак 1947 II (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив. - Чавдар (Пловдив) играе домакинските си мачове в Оризари. I кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Царацово 2020 (Царацово) 1:0 Вето (Цалапица) - Спартак 1971 (Ново село) 0:5 Лидер (Ягодово) - Чавдар (Пловдив) 4:5 5 септември 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:1 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3 сл. * * - първоначално 2:0, в последствие на Белащица е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Бенковски 1959 (К.Конаре) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Костиево (Костиево) - Марица (Цалапица) 1:2 II кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 5:0 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Чавдар (Пловдив) 5:2 Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово) 2:3 Спартак 1971 (Ново село) - Костиево (Костиево) 2:0 Царацово 2020 (Царацово) - Вето (Цалапица) 5:0 Спартак 1947 II (Пловдив) - Траките 2007 II (Скутаре) 2:0 в Оризари: Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица) 1:1 III кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:2 Вето (Цалапица) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:3 в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Марица (Цалапица) 5:1 19 септември 2021 г., неделя, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Лидер Пловдив (Ягодово) 1:2 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Белащица (Белащица) 1:3 Костиево (Костиево) - Царацово 2020 (Царацово) 0:5 Лидер (Ягодово) - Спартак 1971 (Ново село) 4:1 IV кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Вето (Цалапица) 10:0 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Спартак 1971 (Ново село) - Чавдар (Пловдив) 4:2 Царацово 2020 (Царацово) - Лидер (Ягодово) 2:4 Спартак 1947 II (Пловдив) - Костиево (Костиево) 7:2 в Оризари: Белащица (Белащица) - Траките 2007 II (Скутаре) 3:2 в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 6:0 V кръг 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Брестовица (Брестовица) 3:3 Вето (Цалапица) - Белащица (Белащица) 0:4 в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Царацово 2020 (Царацово) 3:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Бенковски 1959 (К.Конаре) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:7 Костиево (Костиево) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:7 Лидер (Ягодово) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1 Марица (Цалапица) - Спартак 1971 (Ново село) 1:7 VI кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер (Ягодово) 4:1 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1971 (Ново село) отложен Царацово 2020 (Царацово) - Марица (Цалапица) 3:1 Спартак 1947 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 0:0 в Оризари: Белащица (Белащица) - Костиево (Костиево) 11:0 в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Вето (Цалапица) 4:1 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Траките 2007 II (Скутаре) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1971 (Ново село) 2:1 VII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Лидер Пловдив (Ягодово) отложен Вето (Цалапица) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 0:3 в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:0 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Костиево (Костиево) - Брестовица (Брестовица) отложен Лидер (Ягодово) - Белащица (Белащица) 4:1 Марица (Цалапица) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:1 Спартак 1971 (Ново село) - Царацово 2020 (Царацово) 0:0 5 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Костиево (Костиево) - Брестовица (Брестовица) 0:3 сл. * * - първоначално 2:2, в последствие на Костиево е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. VIII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Цалапица) 6:0 Траките 2007 II (Скутаре) - Вето (Цалапица) 4:0 24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Лидер (Ягодово) 2:1 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Царацово 2020 (Царацово) 2:3 Спартак 1947 II (Пловдив) - Спартак 1971 (Ново село) 4:1 в Оризари: Белащица (Белащица) - Чавдар (Пловдив) 2:0 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Костиево (Костиево) 1:0 IX кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Брестовица (Брестовица) 2:2 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Вето (Цалапица) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:0 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Костиево (Костиево) - Траките 2007 II (Скутаре) 1:1 Лидер (Ягодово) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Марица (Цалапица) - Белащица (Белащица) 1:2 Спартак 1971 (Ново село) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен Царацово 2020 (Царацово) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:5 12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1971 (Ново село) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен X кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Царацово 2020 (Царацово) 3:0 сл. Траките 2007 II (Скутаре) - Лидер (Ягодово) 3:0 сл. * * - първоначално 1:3, в последствие на Лидер е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 7 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Марица (Цалапица) 3:2 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1 в Оризари: Белащица (Белащица) - Спартак 1971 (Ново село) 4:0 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Чавдар (Пловдив) 1:5 Вето (Цалапица) - Костиево (Костиево) 0:4 XI кръг 13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Костиево (Костиево) - Лидер Пловдив (Ягодово) анулиран * * - прекратен по вина на двата отбора. Лидер (Ягодово) - Вето (Цалапица) 6:0 в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Траките 2007 II (Скутаре) 2:0 Марица (Цалапица) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 0:2 Спартак 1971 (Ново село) - Брестовица (Брестовица) 1:1 Царацово 2020 (Царацово) - Белащица (Белащица) 3:2 Спартак 1947 II (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен XII кръг 20 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Царацово 2020 (Царацово) 3:1 20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:7 в Оризари: Белащица (Белащица) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:2 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Спартак 1971 (Ново село) отложен Траките 2007 II (Скутаре) - Марица (Цалапица) 4:0 Вето (Цалапица) - Чавдар (Пловдив) 0:4 Костиево (Костиево) - Лидер (Ягодово) 1:3 XIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица) 2:0 Тракия 06 (Стамболийски) - Белащица (Белащица) 3:2 27 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Костиево (Костиево) 5:0 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Лидер (Ягодово) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:1 Марица (Цалапица) - Вето (Цалапица) 6:0 Спартак 1971 (Ново село) - Траките 2007 II (Скутаре) 1:0 Царацово 2020 (Царацово) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 1:0 VI кръг - отложен мач 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1971 (Ново село) 2:1 VII кръг - отложен мач 5 декември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Костиево (Костиево) - Брестовица (Брестовица) 0:3 сл. * * - първоначално 2:2, в последствие на Костиево е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. IX кръг - отложен мач 12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1971 (Ново село) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен XIV кръг 6 март 2022 г., неделя: Лидер Пловдив (Ягодово) - Белащица (Белащица) - Тракия 06 (Стамболийски) - Брестовица (Брестовица) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Царацово 2020 (Царацово) - Траките 2007 II (Скутаре) - Спартак 1971 (Ново село) - Вето (Цалапица) - Марица (Цалапица) - Костиево (Костиево) - в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Лидер (Ягодово) - XV кръг в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица) - Костиево (Костиево) - Спартак 1971 (Ново село) - Вето (Цалапица) - Царацово 2020 (Царацово) - Траките 2007 II (Скутаре) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Тракия 06 (Стамболийски) - в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Белащица (Белащица) - XVI кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - Брестовица (Брестовица) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Тракия 06 (Стамболийски) - Траките 2007 II (Скутаре) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Вето (Цалапица) - Царацово 2020 (Царацово) - Костиево (Костиево) - Спартак 1971 (Ново село) - Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица) - Чавдар (Пловдив) - XVII кръг Марица (Цалапица) - Лидер Пловдив (Ягодово) - в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Спартак 1971 (Ново село) - Лидер (Ягодово) - Царацово 2020 (Царацово) - Костиево (Костиево) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Вето (Цалапица) - Тракия 06 (Стамболийски) - Траките 2007 II (Скутаре) - Белащица (Белащица) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Брестовица (Брестовица) - XVIII кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Траките 2007 II (Скутаре) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Вето (Цалапица) - Тракия 06 (Стамболийски) - Костиево (Костиево) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Лидер (Ягодово) - Царацово 2020 (Царацово) - Чавдар (Пловдив) - Спартак 1971 (Ново село) - Марица (Цалапица) - XIX кръг Спартак 1971 (Ново село) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица (Цалапица) - Царацово 2020 (Царацово) - в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Лидер (Ягодово) - Тракия 06 (Стамболийски) - Костиево (Костиево) - Белащица (Белащица) - Вето (Цалапица) - Брестовица (Брестовица) - Траките 2007 II (Скутаре) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - XX кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - Траките 2007 II (Скутаре) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Вето (Цалапица) - в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Костиево (Костиево) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Лидер (Ягодово) - Тракия 06 (Стамболийски) - Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица (Цалапица) - Царацово 2020 (Царацово) - Спартак 1971 (Ново село) - XXI кръг Царацово 2020 (Царацово) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1971 (Ново село) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица (Цалапица) - Тракия 06 (Стамболийски) - в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Белащица (Белащица) - Лидер (Ягодово) - Брестовица (Брестовица) - Костиево (Костиево) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Вето (Цалапица) - Траките 2007 II (Скутаре) - XXII кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - Вето (Цалапица) - Траките 2007 II (Скутаре) - Костиево (Костиево) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово) - в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Чавдар (Пловдив) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Марица (Цалапица) - Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1971 (Ново село) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Царацово 2020 (Царацово) - XXIII кръг Спартак 1947 II (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Царацово 2020 (Царацово) - Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1971 (Ново село) - Белащица (Белащица) - Марица (Цалапица) - Брестовица (Брестовица) - в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово) - Траките 2007 II (Скутаре) - Костиево (Костиево) - Вето (Цалапица) - XXIV кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - Костиево (Костиево) - Вето (Цалапица) - Лидер (Ягодово) - Траките 2007 II (Скутаре) - Чавдар (Пловдив) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Марица (Цалапица) - в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Спартак 1971 (Ново село) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Царацово 2020 (Царацово) - Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1947 II (Пловдив) - XXV кръг Тракия 06 (Стамболийски) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Белащица (Белащица) - Царацово 2020 (Царацово) - Брестовица (Брестовица) - Спартак 1971 (Ново село) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Марица (Цалапица) - Траките 2007 II (Скутаре) - в Оризари: Чавдар (Пловдив) - Вето (Цалапица) - Лидер (Ягодово) - Костиево (Костиево) - XXVI кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - Лидер (Ягодово) - Костиево (Костиево) - Чавдар (Пловдив) - Вето (Цалапица) - Марица (Цалапица) - Траките 2007 II (Скутаре) - Спартак 1971 (Ново село) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Царацово 2020 (Царацово) - в Куртово Конаре: Брестовица (Брестовица) - Спартак 1947 II (Пловдив) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Тракия 06 (Стамболийски) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Тракия 06 (Стамболийски) XXX -:- 4:1 -:- -:- 3:2 -:- 3:0* -:- -:- 5:0 6:0 -:- 10:0 2. Спартак 1947 II (Пловдив) -:- XXX -:- 0:0 2:0 -:- -:- -:- 4:1 2:0 -:- -:- 7:2 -:- 3. Лидер (Ягодово) -:- 2:1 XXX 4:5 -:- 4:1 3:1 -:- 4:1 -:- 3:0* -:- -:- 6:0 4. Чавдар (Пловдив) 0:0 -:- -:- XXX 2:2 -:- -:- 3:0 -:- 2:0 -:- 5:1 5:0 -:- 5. Брестовица (Брестовица) 0:1 -:- 2:1 -:- XXX -:- 1:2 3:1 -:- -:- 6:0 3:2 -:- 4:1 6. Белащица (Белащица) -:- 1:2 -:- 2:0 1:1 XXX 0:3* -:- 4:0 3:2 -:- -:- 11:0 -:- 7. Лидер Пловдив (Ягодово) 3:7 1:1 -:- 5:2 -:- -:- XXX 2:3 2:1 -:- -:- 3:0* -:- -:- 8. Царацово 2020 (Царацово) -:- 1:5 2:4 -:- -:- 3:2 -:- XXX -:- -:- 1:0 3:1 -:- 5:0 9. Спартак 1971 (Ново село) -:- -:- -:- 4:2 1:1 -:- -:- 0:0 XXX 1:0 -:- -:- 2:0 -:- 10. Траките 2007 II (Скутаре) 2:2 -:- 3:0* -:- 3:3 -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- 4:0 -:- 4:0 11. Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:- 0:3* -:- 1:5 -:- 1:3 0:7 -:- -:- 3:0* XXX -:- 1:0 -:- 12. Марица (Цалапица) -:- 0:1 2:3 -:- -:- 1:2 -:- -:- 1:7 -:- 0:2 XXX -:- 6:0 13. Костиево (Костиево) 0:7 -:- 1:3 -:- 0:3* -:- --- 0:5 -:- 1:1 -:- 1:2 XXX -:- 14. Вето (Цалапица) -:- 1:3 -:- 0:4 -:- 0:4 0:0 -:- 0:5 -:- 0:3 -:- 0:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Труд (Труд) 7 6 1 0 36:4 19 <- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 7 5 0 2 15:8 15 3. Тополово (Тополово) 7 4 1 2 20:9 13 <- 4. Спартак 2012 (Избеглии) 7 4 0 3 17:14 12 [+] 5. Родопи 2012 (Червен) 7 3 1 3 15:11 10 6. Младост (Златовръх) 7 2 1 4 8:27 7 7. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 7 2 0 5 9:16 6 8. Космос 2018 (Боянци) 7 0 0 7 9:40 0
Бележки - Труд (Труд); 5-ти в "Б" ОГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - юг. - Тополово (Тополово), 3-ти през изминалия сезонв "Б" ОГ - изток; е преместен в "Б" ОФГ - юг. - Спартак 2012 (Избеглии) се включва в групата. I кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Труд (Труд) - Младост (Златовръх) 8:0 26 септември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:6 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 3:0 Тополово (Тополово) - Спартак 2012 (Избеглии) 6:2 II кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Спартак 2012 (Избеглии) 2:3 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово) 0:1 Младост (Златовръх) - Космос 2018 (Боянци) 4:2 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Труд (Труд) 1:3 III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Труд (Труд) - Родопи 2012 (Червен) отложен 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 2:3 Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх) 5:0 Спартак 2012 (Избеглии) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 2:0 11 ноември 2021 г., четвъртък, 14:30 ч: Труд (Труд) - Родопи 2012 (Червен) 1:0 IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Труд (Труд) - Космос 2018 (Боянци) 13:1 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Асеновград, ст."АПК": Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) отложен Младост (Златовръх) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:6 сл. * * - прекратен в 69' при 1:3, когато домакините остават с 6 човека на терена. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово) 1:0 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:0 V кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Космос 2018 (Боянци) - Родопи 2012 (Червен) 1:6 Тополово (Тополово) - Труд (Труд) 2:2 Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 1:3 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Труд (Труд) - Спартак 2012 (Избеглии) 3:0 сл. 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх) 2:2 Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Космос 2018 (Боянци) - Тополово (Тополово) 1:5 VII кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен) 1:3 Спартак 2012 (Избеглии) - Космос 2018 (Боянци) 3:0 сл. Труд (Труд) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) 6:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Гоце Делчев, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Младост (Златовръх) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 2:1 III кръг - отложен мач 11 ноември 2021 г., четвъртък, 14:30 ч: Труд (Труд) - Родопи 2012 (Червен) 1:0 IV кръг - отложен мач 28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:0 VIII кръг 27 март 2022 г., неделя: Родопи 2012 (Червен) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) - Труд (Труд) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) - Спартак 2012 (Избеглии) - Тополово (Тополово) - IX кръг Спартак 2012 (Избеглии) - Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) - Младост (Златовръх) - Труд (Труд) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - X кръг Родопи 2012 (Червен) - Труд (Труд) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) - Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2012 (Избеглии) - XI кръг Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) - Спартак 2012 (Избеглии) - Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Космос 2018 (Боянци) - Труд (Труд) - XII кръг Родопи 2012 (Червен) - Космос 2018 (Боянци) - Труд (Труд) - Тополово (Тополово) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Спартак 2012 (Избеглии) - Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - XIII кръг Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Спартак 2012 (Избеглии) - Труд (Труд) - Тополово (Тополово) - Космос 2018 (Боянци) - XIV кръг Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово) - Космос 2018 (Боянци) - Спартак 2012 (Избеглии) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Труд (Труд) - * * - по първоначална програма с домакинство за Труд, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Труд (Труд) XXX -:- -:- 3:0* 1:0 8:0 6:0 13:1 2. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 1:3 XXX 1:0 -:- 3:0 -:- 3:0* -:- 3. Тополово (Тополово) 2:2 -:- XXX 6:2 1:3 5:0 -:- -:- 4. Спартак 2012 (Избеглии) -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- 2:0 3:0* 5. Родопи 2012 (Червен) -:- -:- -:- 2:3 XXX 2:2 2:0 -:- 6. Младост (Златовръх) -:- 2:1 -:- 0:6* -:- XXX -:- 4:2 7. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:- -:- 0:1 -:- -:- 3:0* XXX -:- 8. Космос 2018 (Боянци) -:- 2:3 1:5 -:- 1:6 -:- 2:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре