ОГ Русе 2021/22

« ОГ Русе 2021/22


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунарит (Николово) 18 14 1 3 46:7 43 Финали 2. Смирненски (Смирненски) 18 13 3 2 34:16 42 [*] Финали 3. Спартак 2000 (Бъзън) 18 11 5 2 29:11 38 [*] Финали 4. Мартен (Мартен) 18 9 4 5 37:15 31 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Дунав 2009 (Сливо поле) 18 8 3 7 26:21 27 6. Вихър 2020 (Николово) 18 7 3 8 29:25 24 7. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 18 6 3 9 31:35 21 8. Юделник (Юделник) 18 5 2 11 21:33 17 9. Спартак 2014 (Хотанца) 18 4 0 14 16:54 12 [*] Изваден 10. Ботев (Голямо Враново) 18 1 0 17 2:54 3 [*] Изваден
Бележки - Сокол 2007 (Червена вода), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Спартак 2014 (Хотанца), 12-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата. - На полусезона Ботев (Голямо Враново) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На 23 март 2022 г. ИК на БФС прекратява членството на Смирненски (Смирненски) и Спартак 2000 (Бъзън) като клубове в сюза заради административно нарушение. Като следствие от това всички техни отбори; участващи в първенства, организирани от БФС; се изваждат от съответните групи. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. На 7 април 2022 г. ИК на БФС разрешава на детско-юношеските отбори на така изключените клубове да продължат участие в първенствата си. На 13 април 2022 г. ОС на БФС - Русе възстановява участието в първенството и на двата клуба като счита срещите им по програма за периода 23 март-13 април като отложени. - След XV кръг Спартак 2014 (Хотанца) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 18 септември 2021 г., събота, 16:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник) 4:0 (1:0) 19 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър 2020 (Николово) - Мартен (Мартен) 0:0 Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2014 (Хотанца) отложен Дунав 2009 (Сливо поле) - Дунарит (Николово) 0:3 (0:1) Смирненски (Смирненски) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:0 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2014 (Хотанца) 0:1 (0:1) II кръг 26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: Мартен (Мартен) - Спартак 2000 (Бъзън) 2:3 (0:2) Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски) 2:1 Юделник (Юделник) - Дунав 2009 (Сливо поле) 2:1 Спартак 2014 (Хотанца) - Приста 2000 (Средна кула) 4:3 Вихър 2020 (Николово) - Ботев (Голямо Враново) 2:0 III кръг 2 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Вихър 2020 (Николово) 0:1 (0:0) 3 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Мартен (Мартен) 0:2 (0:1) Дунав 2009 (Сливо поле) - Спартак 2014 (Хотанца) 0:1 (0:0) Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник) 2:0 Спартак 2000 (Бъзън) - Дунарит (Николово) 0:0 IV кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) 0:1 (0:0) Юделник (Юделник) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:0 Спартак 2014 (Хотанца) - Смирненски (Смирненски) 0:1 (0:1) Вихър 2020 (Николово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:1 (0:0) Ботев (Голямо Враново) - Приста 2000 (Средна кула) 0:4 (0:2) V кръг 16 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен) 4:2 (1:2) 17 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Ботев (Голямо Враново) 7:0 (1:0) Смирненски (Смирненски) - Вихър 2020 (Николово) 4:3 Спартак 2000 (Бъзън) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 (1:0) Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник) 2:0 (1:0) VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:2 24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник) 5:0 (3:0) Спартак 2014 (Хотанца) - Дунарит (Николово) 0:7 (0:1) Вихър 2020 (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:0 Ботев (Голямо Враново) - Смирненски (Смирненски) 0:3 (0:3) VII кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Мартен (Мартен) 0:2 (0:0) Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (Средна кула) 3:2 Спартак 2000 (Бъзън) - Ботев (Голямо Враново) 2:0 (0:0) в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Вихър 2020 (Николово) 1:0 Юделник (Юделник) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:2 VIII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:2 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Мартен (Мартен) - Спартак 2014 (Хотанца) 6:0 Вихър 2020 (Николово) - Юделник (Юделник) 3:2 (2:1) Ботев (Голямо Враново) - Дунарит (Николово) 0:5 Дунав 2009 (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) отложен 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) 0:0 IX кръг 20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Мартен (Мартен) 1:0 (0:0) Спартак 2000 (Бъзън) - Дунав 2009 (Сливо поле) отложен Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 4:1 (2:0) Юделник (Юделник) - Ботев (Голямо Враново) 1:2 (1:2) Спартак 2014 (Хотанца) - Вихър 2020 (Николово) отложен 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:1 (0:1) 6 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2014 (Хотанца) - Вихър 2020 (Николово) 2:4 I кръг - отложен мач 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2014 (Хотанца) 0:1 (0:1) VIII кръг - отложен мач 28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) 0:0 IX кръг - отложен мач 5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:1 (0:1) IX кръг - отложен мач 6 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2014 (Хотанца) - Вихър 2020 (Николово) 2:4 X кръг 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Мартен (Мартен) - Вихър 2020 (Николово) 3:1 Спартак 2014 (Хотанца) - Ботев (Голямо Враново) 3:0 сл. Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:2 Дунарит (Николово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 3:0 Спартак 2000 (Бъзън) - Смирненски (Смирненски) 1:3 XI кръг 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:1 (2:0) 27 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Мартен (Мартен) отложен Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово) отложен Дунав 2009 (Сливо поле) - Юделник (Юделник) 2:1 Ботев (Голямо Враново) - Вихър 2020 (Николово) 0:3 сл. 12 май 2022 г., четвъртък, 18:30 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Мартен (Мартен) 2:2 (2:1) Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово) 1:0 (1:0) XII кръг 3 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Мартен (Мартен) - Ботев (Голямо Враново) 3:0 сл. Вихър 2020 (Николово) - Приста 2000 (Средна кула) 6:0 Спартак 2014 (Хотанца) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:3 (0:1) Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски) отложен Дунарит (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън) отложен 25 април 2022 г., понеделник, 17:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:2 (1:0) 4 май 2022 г., сряда, 18:30 ч: Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски) 1:2 XIII кръг 9 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Ботев (Голямо Враново) 3:0 сл. 10 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) 0:1 (0:1) Спартак 2000 (Бъзън) - Юделник (Юделник) отложен Смирненски (Смирненски) - Спартак 2014 (Хотанца) отложен Дунав 2009 (Сливо поле) - Вихър 2020 (Николово) 3:0 сл. 25 април 2022 г., понеделник, 17:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 1 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Юделник (Юделник) 1:0 XIV кръг 17 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:1 Ботев (Голямо Враново) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:3 сл. Вихър 2020 (Николово) - Смирненски (Смирненски) 1:2 Спартак 2014 (Хотанца) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:3 (0:1) Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово) 1:3 (1:1) XV кръг 22 април 2022 г., петък, 17:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Спартак 2014 (Хотанца) 6:0 (4:0) 23 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Вихър 2020 (Николово) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново) 3:0 сл. Дунав 2009 (Сливо поле) - Приста 2000 (Средна кула) 1:1 24 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен) 1:1 (1:1) XII кръг - отложен мач 25 април 2022 г., понеделник, 17:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:2 (1:0) XIII кръг - отложен мач 25 април 2022 г., понеделник, 17:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 18:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Смирненски (Смирненски) 1:1 1 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Мартен (Мартен) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:1 (0:1) Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:3 сл. Вихър 2020 (Николово) - Дунарит (Николово) 0:1 (0:0) Спартак 2014 (Хотанца) - Юделник (Юделник) 0:3 сл. XIII кръг - отложен мач 1 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Юделник (Юделник) 1:0 XII кръг - отложен мач 4 май 2022 г., сряда, 18:30 ч: Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски) 1:2 XVII кръг 8 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 2014 (Хотанца) - Мартен (Мартен) 0:3 сл. Юделник (Юделник) - Вихър 2020 (Николово) 3:1 (0:0) Дунарит (Николово) - Ботев (Голямо Враново) 3:0 сл. Спартак 2000 (Бъзън) - Приста 2000 (Средна кула) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Смирненски (Смирненски) - Дунав 2009 (Сливо поле) 4:1 XI кръг - отложени мачове 12 май 2022 г., четвъртък, 18:30 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Мартен (Мартен) 2:2 (2:1) Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово) 1:0 (1:0) XVIII кръг 15 май 2022 г., неделя, 14:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:1 15 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Мартен (Мартен) - Смирненски (Смирненски) 4:0 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово) 0:4 Ботев (Голямо Враново) - Юделник (Юделник) 0:3 сл. Вихър 2020 (Николово) - Спартак 2014 (Хотанца) 3:0 сл.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунарит (Николово) XXX 2:1 1:2 0:1 3:0 1:0 4:1 2:0 6:0 3:0* 2. Смирненски (Смирненски) 1:0 XXX 0:0 1:0 4:1 4:3 3:2 2:0 3:0* 3:0* 3. Спартак 2000 (Бъзън) 0:0 1:3 XXX 2:2 0:1 3:0* 3:0* 1:0 3:0 2:0 4. Мартен (Мартен) 0:1 4:0 2:3 XXX 0:1 3:1 1:1 5:0 6:0 3:0* 5. Дунав 2009 (Сливо поле) 0:3 0:0 0:1 0:2 XXX 3:0* 1:1 2:1 0:1 7:0 6. Вихър 2020 (Николово) 0:1 1:2 0:0 0:0 1:1 XXX 6:0 3:2 3:0* 2:0 7. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:4 1:1 1:2 4:2 1:2 0:1 XXX 4:0 3:1 3:0* 8. Юделник (Юделник) 1:3 1:2 0:0 1:1 2:1 3:1 0:2 XXX 3:2 1:2 9. Спартак 2014 (Хотанца) 0:7 0:1 1:3 0:3* 1:3 2:4 4:3 0:3* XXX 3:0* 10. Ботев (Голямо Враново) 0:5 0:3 0:3* 0:2 0:3* 0:3* 0:4 0:3* 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунав (Батин) 16 13 2 1 65:10 41 Финали [1 1 0 3:1 4] 2. Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 16 13 2 1 45:8 41 Финали [0 1 1 1:3 1] 3. Бенковски (Бяла) 16 11 2 3 69:17 35 Финали 4. Филип Тотю 2018 (Две могили) 16 9 2 5 54:19 29 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Ботев 2010 (Копривец) 16 7 1 8 31:29 22 6. Янтра (Ценово) 16 5 3 8 31:63 18 7. Атлетик (Тръстеник) 16 4 1 11 22:68 13 8. Партизан (Босилковци) 16 2 0 14 11:56 6 [+] 9. Янтра (Долна Студена) 16 1 1 14 10:68 4
Бележки - Левски (Новград), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Партизан (Босилковци) се включва в групата. - Младост (Екзарх Йосиф) играе домакинските си мачове през есента в Батин заради лошо състояние на терена в Екзарх Йосиф. I кръг 19 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци) 4:0 (2:0) Атлетик (Тръстеник) - Ботев 2010 (Копривец) 2:1 (1:0) Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин) 4:2 (3:1) Филип Тотю (Две могили) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 2:5 (2:2) Янтра (Долна Студена) почива II кръг 25 септември 2021 г., събота, 16:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово) 1:1 (1:0) 26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: Дунав (Батин) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:0 Ботев 2010 (Копривец) - Бенковски (Бяла) 0:3 (0:1) Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник) 2:3 (1:1) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) почива III кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена) 7:0 Бенковски (Бяла) - Партизан (Босилковци) 12:0 (6:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Ботев 2010 (Копривец) 7:2 (3:0) в Екзарх Йосиф: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин) 0:0 Янтра (Ценово) почива IV кръг 9 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Бенковски (Бяла) 0:2 (0:0) 10 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2010 (Копривец) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:1 (0:1) Партизан (Босилковци) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:6 (0:3) Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник) 4:2 (3:1) Дунав (Батин) почива V кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Бенковски (Бяла) - Янтра (Ценово) 11:0 (6:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Янтра (Долна Студена) 2:0 (1:0) в Батин: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Дунав (Батин) - Ботев 2010 (Копривец) 3:1 (2:1) Атлетик (Тръстеник) почива VI кръг 23 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:6 (0:3) 24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин) 0:2 (0:2) Янтра (Ценово) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 2:0 (1:0) Атлетик (Тръстеник) - Бенковски (Бяла) 0:2 (0:2) Ботев 2010 (Копривец) почива VII кръг 30 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Ценово) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 2:2 (2:2) * * - по първоначална програма с домакинство за Младост 2010, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 31 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Атлетик (Тръстеник) 5:0 (2:0) Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин) 0:5 (0:0) * * - по първоначална програма с домакинство за Дунав, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Ботев 2010 (Копривец) - Партизан (Босилковци) 6:2 (1:0) Бенковски (Бяла) почива VIII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Ботев 2010 (Копривец) 1:3 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Янтра (Ценово) - Дунав (Батин) 2:5 (1:2) Атлетик (Тръстеник) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:2 Бенковски (Бяла) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 4:0 (4:0) Партизан (Босилковци) почива IX кръг 20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: в Батин: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла) 3:1 (3:0) Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник) отложен Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Ценово) 3:2 (1:2) Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 28 ноември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник) 6:0 (3:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) почива IX кръг - отложен мач 28 ноември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник) 6:0 (3:0) X кръг 20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово) 0:3 (0:1) Ботев 2010 (Копривец) - Атлетик (Тръстеник) 3:0 (0:0) Дунав (Батин) - Бенковски (Бяла) 4:0 (2:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Филип Тотю (Две могили) 1:0 (1:0) Янтра (Долна Студена) почива XI кръг 27 март 2022 г., неделя, 15:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Дунав (Батин) 0:1 (0:1) Бенковски (Бяла) - Ботев 2010 (Копривец) 1:1 (1:1) Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци) 2:1 (2:0) Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена) 4:3 (3:3) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) почива XII кръг 2 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник) 5:1 (1:1) 3 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Партизан (Босилковци) - Бенковски (Бяла) 0:2 (0:1) Ботев 2010 (Копривец) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1 (0:0) Дунав (Батин) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 3:1 (1:1) Янтра (Ценово) почива XIII кръг 10 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Ботев 2010 (Копривец) 1:0 (0:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Партизан (Босилковци) 5:1 (2:0) Бенковски (Бяла) - Янтра (Долна Студена) 8:0 (4:0) Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово) 4:4 (0:1) Дунав (Батин) почива XIV кръг 16 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:5 (0:3) 17 април 2022 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Бенковски (Бяла) 2:7 (0:6) Партизан (Босилковци) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Ботев 2010 (Копривец) - Дунав (Батин) 0:5 сл. * * - прекратен в 37' при 0:2, когато футболист на домакините, започнали мача със 7 човека, се контузва. Атлетик (Тръстеник) почива XV кръг 22 април 2022 г., петък, 15:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена) 3:0 (1:0) 23 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци) 3:0 (1:0) 23 април 2022 г., събота, 16:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Янтра (Ценово) 9:0 Бенковски (Бяла) - Атлетик (Тръстеник) 9:0 (3:0) Ботев 2010 (Копривец) почива XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 18:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово) 3:0 сл. */** * - по първоначална програма с домакинство за Янтра, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. ** - гостите не се явяват. Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена) 13:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Янтра, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Партизан (Босилковци) - Ботев 2010 (Копривец) 0:2 (0:1) 1 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:9 (0:3) Бенковски (Бяла) почива XVII кръг 7 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Долна Студена) 3:0 (2:0) 8 май 2022 г., неделя, 14:00 ч: Дунав (Батин) - Янтра (Ценово) 7:1 (3:1) 8 май 2022 г., неделя, 18:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник) 9:0 (3:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Бенковски (Бяла) 3:3 (1:1) Партизан (Босилковци) почива XVIII кръг 13 май 2022 г., петък, 18:00 ч: Бенковски (Бяла) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:2 (0:1) 14 май 2022 г., събота, 18:00 ч: Янтра (Ценово) - Ботев 2010 (Копривец) 0:6 (0:5) Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци) 0:2 (0:1) 15 май 2022 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин) 1:6 (0:3) Филип Тотю 2018 (Две могили) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунав (Батин) XXX 3:1 4:0 0:0 3:1 7:1 6:0 3:0 13:0 2. Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:0 XXX 3:1 1:0 1:0 3:0* 9:0 3:0* 3:0 3. Бенковски (Бяла) 4:2 0:2 XXX 4:0 1:1 11:0 9:0 12:0 8:0 4. Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1 2:5 3:3 XXX 7:2 9:0 5:0 5:1 2:0 5. Ботев 2010 (Копривец) 0:5* 0:1 0:3 0:1 XXX 3:2 3:0 6:2 3:0 6. Янтра (Ценово) 2:5 2:2 2:7 2:0 0:6 XXX 4:2 4:0 4:3 7. Атлетик (Тръстеник) 1:6 0:2 0:2 0:9 2:1 4:4 XXX 2:1 7:0 8. Партизан (Босилковци) 0:2 0:3* 0:2 0:6 0:2 0:3 2:3 XXX 3:0* 9. Янтра (Долна Студена) 0:5 0:6 0:2 0:5 1:3 1:1 5:1 0:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/4 финали

Дунарит (Николово)5 Филип Тотю 2018 (Две могили)2
Младост 2010 (Екзарх Йосиф)4 Спартак 2000 (Бъзън)1
Смирненски (Смирненски)0 Бенковски (Бяла)2
Дунав (Батин)3 Мартен (Мартен)1

1/2 финали

Дунарит (Николово)1 Младост 2010 (Екзарх Йосиф)2
Бенковски (Бяла)0 Дунав (Батин)6

Финал

Младост 2010 (Екзарх Йосиф)0 (9) Дунав (Батин)0 (10) след дузпи

                           1/4 финали

21 май 2022 г., събота, 18:00 ч:
в Русе, ст."Локомотив":
Дунав (Батин) - Мартен (Мартен)                           3:1 (0:0) 
22 май 2022 г., неделя, 18:00 ч:
в Батин:
Дунарит (Николово) - Филип Тотю 2018 (Две могили)         5:2 (1:0) 
в Сливо поле:
Смирненски (Смирненски) - Бенковски (Бяла)                0:2 (0:1) 
в Русе, ст."Локомотив":
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Спартак 2000 (Бъзън)        4:1 (1:1) 

                           1/2 финали

29 май 2022 г., неделя, 18:00 ч:
в Русе, ст."Локомотив":
Дунарит (Николово) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)          1:2 (1:1) 
в Сливо поле:
Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин)                          0:6 (0:2) 

                           Финал

4 юни 2022 г., събота, 17:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)               0:0; при дузпите: 9:10 

нагоре


Страници на отбори

ОГ Русе фейсбук група

Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре