Елитна група (U-19) 2020/21

Юноши старша възраст (род.2002-03):
« Елитна група (U-19) 2020/21

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 32 24 4 4 86:18 76 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Черно море (Варна) 32 22 5 5 58:21 71 3. Ботев (Пловдив) 32 20 6 6 72:29 66 4. Левски (София) 32 20 5 7 81:32 65 5. Септември (София) 32 19 5 8 67:28 62 6. ЦСКА (София) 32 18 5 9 74:37 59 7. Славия 1913 (София) 32 13 9 10 59:44 48 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 32 12 9 11 59:65 45 [+] 9. Пирин (Благоевград) 32 10 8 14 41:50 38 10. Локомотив 1926 (Пловдив) 32 10 7 15 33:53 37 11. Сокол (Марково) 32 10 5 17 37:66 35 [+] [0 2 0 4:4 2, 3 гола на чужд терен] 12. Нефтохимик 1962 (Бургас) 32 10 5 17 36:81 35 [+] [0 2 0 4:4 2, 1 гол на чужд терен] 13. Берое (Стара Загора) 32 8 8 16 33:42 32 14. Национал (София) 32 8 6 18 42:76 30 [+] ------------------------------------------------------------------- 15. Царско село 2015 (София) 32 9 2 21 55:73 29 Изпада 16. Хебър 1918 (Пазарджик) 32 5 4 23 28:98 19 [+] Изпада [1 0 1 2:2 3, 1 гол на чужд терен] 17. Монтана 1921 (Монтана) 32 4 7 21 19:67 19 Изпада [1 0 1 2:2 3, 0 гола на чужд терен] --. Дунав (Русе) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - На 4 август 2020 г. Дунав (Русе) се отказва от участие във връзка с реорганизацията в клуба, обявена в същия ден и участието на мъжкия му отбор в Североизточна Трета лига с футболисти предимно от отбора юноши старша възраст. I кръг 8 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Дунав (Русе) анулиран в Панчарево: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:1 (1:0) [1:0 Мартин Смоленски 30', 1:1 Антон Бакалов 47', 2:1 Емил Ценов 64'-д] Сокол (Марково) - Пирин (Благоевград) 0:1 (0:0) [0:1 Асен Либяховски 77'] в Герман: Септември (София) - Черно море (Варна) 1:2 (0:2) [0:1 Тони Ив.Иванов 22', 0:2 Теодор Тотев 26', 1:2 Георги Доканин 51'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 (2:0) [1:0 Даниел Начев 8', 2:0 Ивайло Христов 28', 3:0 Николай Калинов 51', 4:0 Димитър Г.Иванов 87'] Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора) 1:3 (0:2) [0:1 Ангел Генчев 3', 0:2 Христо П.Христов 6', 1:2 Тома Ушагелов 55'-д, 1:3 Ангел Генчев 59'] Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 0:2 (0:1) [0:1 Чавдар Димитров 6'-д, 0:2 Християн Димитров 63'] Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:0) /пряко по Б1Б Спорт/ [0:1 Иво Казаков 58', 1:1 Алекс Луканов 85'] 19 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video II кръг 14 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) анулиран в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 (0:2) [0:1 Росен Ив.Иванов 45', 0:3 Георги Н.Николов 45'+1',68'; 1:3 Кристиян Н.Димитров 82'] Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 (2:0) [1:0 Христо П.Христов 8', 2:0 Тони Николов 13', 3:0 Георги Маджаров 62', 3:1 Милен Николов 75'-д, 4:1 Димитър Спасов 77'] Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София) 0:2 (0:1) [0:1 Димитър Ем.Петров 23', 0:2 Кристиян Тодоров 61'] [чк: Бисер Ангелов (М) 68'] в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София) 1:1 (0:0) [0:1 Ивайло Христов 50', 1:1 Димитър Примов 77'] Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ [1:0 Мартин Милушев 23'-д, 2:0 Николай Златев 56'-д, 3:0 Тони Ив.Иванов 65'] [чк: Паоло Пасков (Чм) 28'] в Рилци: Пирин (Благоевград) - Септември (София) 1:0 (0:0) [1:0 Кръстьо Банев 76'] Национал (София) - Сокол (Марково) 2:1 (0:0) [1:0 Боян Глухчев 52', 1:1 Борислав Ангелов 68'-д, 2:1 Антон Бакалов 86'] Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) [1:0 Иван Вълев 50'] I кръг - отложен мач 19 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video III кръг 22 август 2020 г., събота, 18:00 ч: ЦСКА (София) - Дунав (Русе) анулиран Сокол (Марково) - Славия 1913 (София) 1:5 в Герман: Септември (София) - Национал (София) 4:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 0:1 Левски (София) - Черно море (Варна) 5:0 в София, ст."НСА" - изкуствен терен: Царско село 2015 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 3:0 /пряко по Б1Б Спорт/ Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1 (3:1) Video IV кръг 26 август 2020 г., сряда, 17:30 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ЦСКА (София) - Сокол (Марково) 3:1 26 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анулиран Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:1) /пряко по Б1Б Спорт/ Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:0) в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 (1:1) Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София) 3:0 (1:0) в Рилци: Пирин (Благоевград) - Левски (София) 0:3 (0:0) Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (0:2) Славия 1913 (София) - Септември (София) 2:0 (1:0) V кръг 29 август 2020 г., събота, 17:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:4 Левски (София) - Национал (София) 6:0 Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград) 1:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0 (1:0) Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 (1:0) Video Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора) 2:2 30 август 2020 г., неделя, 17:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Черно море (Варна) 0:1 (0:1) /пряко по Б1Б Спорт/ 31 август 2020 г., понеделник, 17:30 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 4:1 (1:1) Сокол (Марково) почива VI кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Витоша (Бистрица) 0:3 в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 0:5 Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ в Рилци: Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 Национал (София) - Царско село 2015 (София) 4:2 Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:2 ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен Сокол (Марково) - Септември (София) 0:1 22 септември 2020 г., вторник, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:0 (0:0) Берое (Стара Загора) почива VII кръг 11 септември 2020 г., петък, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково) 0:2 (0:2) Левски (София) - ЦСКА (София) 3:0 (2:0) Video Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София) 2:1 (2:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 2:0 (1:0) Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:0 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Витоша (Бистрица) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1 (1:1) Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0 Септември (София) почива VIII кръг 15 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) 4:1 (2:0) 16 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 1:0 (1:0) Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:1) Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:3) Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 (0:0) Сокол (Марково) - Левски (София) 1:6 (0:2) Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) Монтана 1921 (Монтана) почива VI кръг - отложен мач 22 септември 2020 г., вторник, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:0 (0:0) IX кръг 25 септември 2020 г., петък, 17:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 2:2 (1:1) Video Царско село 2015 (София) - Сокол (Марково) 5:2 (2:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 2:0 (0:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Ботев (Пловдив) - Национал (София) 4:0 (1:0) Video Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград) 1:1 (0:0) Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 0:0 Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 (0:1) 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София) 1:7 (1:1) Локомотив 1926 (Пловдив) почива X кръг 30 септември 2020 г., сряда, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 0:0 Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 (0:1) Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 2:2 (1:2) /пряко по Б1Б Спорт/ Video ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Сокол (Марково) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 Септември (София) - Царско село 2015 (София) 6:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 0:2 (0:1) Нефтохимик 1962 (Бургас) почива XI кръг 5 октомври 2020 г., понеделник, 16:00 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 (0:1) Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) 0:6 (0:4) Лудогорец 1945 (Разград) - Сокол (Марково) 4:0 (2:0) Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:1 (0:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) 1:4 (0:3) Берое (Стара Загора) - Национал (София) 3:0 (2:0) Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) 3:0 (0:0) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна) 0:0 Левски (София) почива XII кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3 (1:1) Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:2 (2:1) Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 2:1 ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:3 Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив) 3:2 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1 в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов": Левски (София) - Царско село 2015 (София) 3:0 (1:0) Черно море (Варна) почива XIII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 15:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сокол (Марково) 3:1 Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 0:1 Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 2:2 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Национал (София) 3:0 Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) 3:0 (3:0) /пряко по Б1Б Спорт/ 18 октомври 2020 г., неделя, 15:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) 0:4 Ботев (Пловдив) - Септември (София) 0:2 (0:2) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Царско село 2015 (София) почива XIV кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:30 ч: Национал (София) - Черно море (Варна) 1:2 Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 в София, ст."Българска армия": ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 (0:0) Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 в Пловдив, ст."Пловдив": Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:0 /пряко по Б1Б Спорт/ Video Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 (0:0) Video 25 октомври 2020 г., неделя, 15:30 ч: Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора) отложен Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 (0:1) 25 февруари 2021 г., четвъртък, 13:30 ч: Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) Пирин (Благоевград) почива XV кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София) 7:0 (3:0) Video Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 (2:0) Берое (Стара Загора) - Септември (София) отложен Монтана 1921 (Монтана) - Сокол (Марково) 0:0 Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 2:2 Пирин (Благоевград) - Национал (София) 1:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 2:0 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София) 1:5 4 март 2021 г., четвъртък, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Септември (София) 0:2 (0:0) Хебър 1918 (Пазарджик) почива XVI кръг 7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 3:2 Сокол (Марково) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:1 (2:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив) отложен Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 0:1 3 март 2021 г., сряда, 13:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив) 0:4 (0:0) Национал (София) почива XVII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2 (0:2) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София) 3:2 Берое (Стара Загора) - Левски (София) 1:1 Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) 3:1 Черно море (Варна) - Сокол (Марково) 0:0 Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 5:2 Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:1 Лудогорец 1945 (Разград) почива XIV кръг - отложен мач 25 февруари 2021 г., четвъртък, 13:30 ч: Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) XVI кръг - отложен мач 3 март 2021 г., сряда, 13:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив) 0:4 (0:0) XV кръг - отложен мач 4 март 2021 г., четвъртък, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Септември (София) 0:2 (0:0) XVIII кръг 6 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 1:8 (0:5) Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 1:4 (1:0) Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 (1:0) 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (1:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video 7 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София) 1:3 (1:1) 7 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - Сокол (Марково) 2:0 (0:0) Черно море (Варна) - Септември (София) 1:0 (1:0) Славия 1913 (София) почива XIX кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица) 1:1 Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) 0:2 в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 7:0 (4:0) Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:0 Септември (София) - Пирин (Благоевград) 0:0 Сокол (Марково) - Национал (София) 0:0 в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 2:1 (1:1) Ботев (Пловдив) почива XX кръг 17 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Сокол (Марково) 5:2 (2:2) Национал (София) - Септември (София) 3:5 (2:2) Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0) Черно море (Варна) - Левски (София) отложен Нефтохимик 1962 (Бургас) - Царско село 2015 (София) 1:0 Монтана 1921 (Монтана) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 (1:0) Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:1) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив) 1:3 (0:1) Video 9 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 3:0 (0:0) /пряко по Б1Б Спорт/ ЦСКА (София) почива XXI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:30 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:1 (2:1) Video Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Левски (София) - Пирин (Благоевград) отложен Септември (София) - Славия 1913 (София) 3:0 21 март 2021 г., неделя, 15:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2 в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна) 1:2 (1:1) Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) 2:2 Сокол (Марково) - ЦСКА (София) 0:4 16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - основен терен: Левски (София) - Пирин (Благоевград) 1:2 (0:1) Video Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива XXII кръг 27 март 2021 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) отложен Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 Национал (София) - Левски (София) 0:2 Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София) 0:3 (0:2) Video Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:2 (3:0) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 14 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:7 9 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 3:1 (2:0) Сокол (Марково) почива XXIII кръг 10 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:0 (3:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 2:1 Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) 0:0 Царско село 2015 (София) - Национал (София) 0:3 Левски (София) - Славия 1913 (София) 1:1 (0:0) Video Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:0 Септември (София) - Сокол (Марково) 1:2 Берое (Стара Загора) почива XXII кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:7 XXIV кръг 17 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 в София, ст."Българска армия": ЦСКА (София) - Левски (София) 2:0 (0:0) Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) 1:1 Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 (0:1) Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:1) Video Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 0:0 /пряко по Б1Б Спорт/ Нефтохимик 1962 (Бургас) - Витоша (Бистрица) 1:5 Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора) 1:1 (1:0) Септември (София) почива XXV кръг 21 април 2021 г., сряда, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:2 (0:0) 21 април 2021 г., сряда, 16:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна) 1:0 (1:0) Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 3:0 (1:0) Video Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) 5:1 (3:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) 1:2 Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) 0:1 (0:0) Левски (София) - Сокол (Марково) 3:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 0:0 Монтана 1921 (Монтана) почива XXVI кръг 24 април 2021 г., събота, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:1 (5:1) 24 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:1 (1:1) Сокол (Марково) - Царско село 2015 (София) 1:0 (1:0) Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 Национал (София) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:0) Video Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2 (0:0) Video Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Локомотив 1926 (Пловдив) почива XXVII кръг 27 април 2021 г., вторник, 16:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна) 1:4 (1:1) Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 0:4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) 6:0 (2:0) Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 2:0 (2:0) /пряко по Б1Б Спорт/ Video Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 2:0 (1:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Сокол (Марково) 0:1 (0:1) Царско село 2015 (София) - Септември (София) 3:4 (0:4) Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) Video Нефтохимик 1962 (Бургас) почива XXVIII кръг 8 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София) 3:1 (1:0) Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 (2:0) Сокол (Марково) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:0) ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:0) Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 (1:0) Национал (София) - Берое (Стара Загора) 0:0 Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 0:1 (0:0) Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0 (1:0) Левски (София) почива XXIX кръг 15 май 2021 г., събота, 17:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград) 1:4 Монтана 1921 (Монтана) - Национал (София) 3:3 (0:0) Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 0:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София) 2:2 (0:1) Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково) 6:0 (1:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 1:1 (0:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 (0:1) Царско село 2015 (София) - Левски (София) 1:3 (1:2) Черно море (Варна) почива XXX кръг 18 май 2021 г., вторник, 13:00 ч: Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 1:3 (1:2) Video 18 май 2021 г., вторник, 17:30 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) 19 май 2021 г., сряда, 17:30 ч: Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 (1:1) Video Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Септември (София) - Ботев (Пловдив) отложен Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 (1:0) Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 (0:0) Национал (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен 16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:7 (0:4) Септември (София) - Ботев (Пловдив) 2:0 (2:0) Национал (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 (2:0) Царско село 2015 (София) почива XXXI кръг 22 май 2021 г., събота, 17:30 ч: Черно море (Варна) - Национал (София) 2:1 (2:1) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София) 1:5 (0:2) Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково) 3:1 (2:0) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) 1:0 (0:0) Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (1:0) Video Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 3:0 (1:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София) отложен 16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София) 1:6 (0:3) Пирин (Благоевград) почива XX кръг - отложен мач 9 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 3:0 (0:0) /пряко по Б1Б Спорт/ XXII кръг - отложен мач 9 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 3:1 (2:0) XXXII кръг 12 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:5 (1:1) в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - основен терен: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 4:1 (1:0) Video Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица) 2:2 (1:0) Септември (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 (0:0) Сокол (Марково) - Монтана 1921 (Монтана) 3:1 (2:0) ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1 (2:0) Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 0:4 (0:1) Национал (София) - Пирин (Благоевград) 4:0 (0:0) Хебър 1918 (Пазарджик) почива XXI кръг - отложен мач 16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - основен терен: Левски (София) - Пирин (Благоевград) 1:2 (0:1) Video XXX кръг - отложени мачове 16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:7 (0:4) Септември (София) - Ботев (Пловдив) 2:0 (2:0) Национал (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 (2:0) XXXI кръг - отложен мач 16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София) 1:6 (0:3) XXXIII кръг 19 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 3:3 (1:1) Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 1:0 (1:0) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково) 3:3 (0:0) Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 1:2 (0:0) в Мъглиж: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София) 1:7 (1:1) Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София) 2:5 (2:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 9:1 (5:0) Национал (София) почива XXXIV кръг 26 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:3 (0:2) Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 7:0 Левски (София) - Берое (Стара Загора) 0:2 (0:0) * * - началото на второто полувреме се забавя с 15' заради буря. Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0 Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 (2:0) Сокол (Марково) - Черно море (Варна) 1:2 (1:0) ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 2:2 (2:0) * * - началото на второто полувреме се забавя с 15' заради буря. Славия 1913 (София) - Национал (София) 1:1 (0:1) Лудогорец 1945 (Разград) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 2:1 1:1 3:0 1:1 2:0 2:0 1:1 2:0 1:0 4:0 4:0 3:0 5:1 7:0 9:1 2:0 --- 2. Черно море (Варна) 1:0 XXX 0:0 3:0 1:0 1:0 2:2 2:0 3:0 3:0 0:0 4:0 1:0 2:1 3:0 7:2 3:0 --- 3. Ботев (Пловдив) 1:0 1:0 XXX 2:0 0:2 0:1 2:0 5:1 3:0 3:0 6:0 7:0 3:1 4:0 2:5 2:2 3:0 --- 4. Левски (София) 3:1 5:0 4:1 XXX 2:2 3:0 1:1 4:2 1:2 2:0 3:1 3:0 0:2 6:0 3:0 1:2 4:0 --- 5. Септември (София) 3:0 1:2 2:0 1:1 XXX 4:1 3:0 2:1 0:0 2:0 1:2 2:0 2:0 4:0 6:0 3:0 4:0 --- 6. ЦСКА (София) 0:0 0:1 1:1 2:0 3:1 XXX 2:1 3:3 2:2 6:0 3:1 3:1 2:0 2:1 4:1 7:1 2:0 --- 7. Славия 1913 (София) 1:2 0:4 2:2 1:2 2:0 1:0 XXX 1:2 3:2 4:0 5:2 0:1 2:1 1:1 1:1 1:1 3:0 --- 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3 1:0 1:3 1:7 1:0 2:2 1:4 XXX 1:1 2:2 3:1 2:1 2:2 6:0 3:2 3:1 4:0 --- 9. Пирин (Благоевград) 0:2 1:3 1:2 0:3 1:0 5:2 3:3 2:2 XXX 1:0 2:0 2:3 0:0 1:2 0:3 4:0 0:1 --- 10. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7 1:0 0:0 0:2 0:0 1:0 0:4 2:2 0:1 XXX 0:2 4:1 2:1 2:2 3:1 5:1 0:0 --- 11. Сокол (Марково) 0:1 1:2 3:2 1:6 0:1 0:4 1:5 2:0 0:1 2:1 XXX 1:1 2:0 0:0 1:0 3:1 3:1 --- 12. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:7 0:0 0:5 1:1 3:1 1:5 1:5 1:5 1:4 2:1 3:3 XXX 1:0 3:0 1:0 3:1 2:0 --- 13. Берое (Стара Загора) 0:2 0:0 0:1 1:1 0:2 0:1 0:0 3:0 0:4 0:2 3:1 5:2 XXX 3:0 1:3 4:1 0:0 --- 14. Национал (София) 0:3 1:2 1:2 0:2 3:5 1:8 2:1 1:1 4:0 1:2 2:1 3:0 0:0 XXX 4:2 0:1 4:2 --- 15. Царско село 2015 (София) 1:5 1:2 0:4 1:3 3:4 0:1 0:1 7:0 1:1 0:2 5:2 1:0 1:3 0:3 XXX 1:2 7:0 --- 16. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3 0:1 1:3 0:4 0:6 1:7 1:2 0:2 0:0 0:3 0:1 2:2 0:2 2:1 1:6 XXX 1:0 --- 17. Монтана 1921 (Монтана) 0:1 1:4 0:1 1:4 1:2 1:0 2:2 0:3 3:0 0:0 0:0 0:1 1:1 3:3 0:2 2:1 XXX --- 18. Дунав (Русе) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Спартак 1918 (Варна) е представител на Североизточна България като победител в Зонална група - Варна, но се отказва от участие.
Северозападна България
Нито един отбор от групите в Северозападна България не изявява желание за участие в квалификациите.
Югозападна България
ФК ЦСКА 1948 (София) е представител на Югозападна България като победител в Зонална група - София (столица).
Югоизточна България
Предварителен кръг За предварителните квалификации за представител на Югоизточна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите в Междуобластна група - Бургас и Междуобластна група - Стара Загора: съответно Черноморец 1919 (Бургас) и Верея (Стара Загора). Те играят мач помежду си на неутрален терен, а победителят от тази среща да играе с победителя в Зонална група - Пловдив: Марица 1921 (Пловдив). Марица 1921 се отказва от участие и вместо него участва заелия второ място в групата Арда 1924 (Кърджали). 8 юни 2021 г., вторник, 10:30 ч: в Стралджа: Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:2; при дузпите: 5:3 Финал 11 юни 2021 г., петък, 17:30 ч: в Харманли: Арда 1924 (Кърджали) - Верея (Стара Загора) 1:2
Финали
ФК ЦСКА 1948 (София) и Верея (Стара Загора) са единствените участници и се класират директно за Елитна група (U-19). нагоре