ОГ Ямбол 2020/21

« ОГ Ямбол 2020/21


"А" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Червена звезда (Каменец) 16 12 3 1 47:14 39 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Межда (Межда) 16 11 3 2 39:14 36 3. Елхово (Елхово) 16 11 2 3 36:12 35 4. Тракиец (Кукорево) 16 8 3 5 45:25 27 5. Стралджа (Стралджа) 16 7 2 7 31:20 23 6. Априлец 2017 (Бояджик) 16 7 1 8 26:33 22 [+] 7. Ботев (Болярово) 16 6 2 8 24:25 20 8. Искра (Симеоново) 16 2 0 14 19:70 6 9. Христо Ботев (Генерал Инзово) 16 0 0 16 5:59 0 [*] Изваден
Бележки - Априлец 2017 (Бояджик), 1-ви в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - На полусезона Христо Ботев (Генерал Инзово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Априлец 2017 (Бояджик) - регистриран на 21 май 2021 г., - Ботев (Болярово). I кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:0 Елхово (Елхово) - Межда (Межда) 1:0 Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново) отложен 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 9:1 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново) 3:0 Стралджа (Стралджа) почива II кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Ботев (Болярово) 3:0 Стралджа (Стралджа) - Червена звезда (Каменец) 1:2 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево) 1:3 Априлец 2017 (Бояджик) - Елхово (Елхово) 2:0 Христо Ботев (Генерал Инзово) почива III кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа) 1:0 Ботев (Болярово) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:1 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда) 3:0 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново) 1:3 Червена звезда (Каменец) почива IV кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 2:1 Априлец 2017 (Бояджик) - Тракиец (Кукорево) 4:3 Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово) 2:0 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово) отложен 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово) 2:1 Искра (Симеоново) почива V кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) отложен Христо Ботев (Генерал Инзово) - Априлец 2017 (Бояджик) 0:3 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Стралджа (Стралджа) 2:2 Искра (Симеоново) - Межда (Межда) 2:5 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) 1:4 Елхово (Елхово) почива VI кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Искра (Симеоново) 2:1 Стралджа (Стралджа) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:0 Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово) 3:1 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево) 3:1 Межда (Межда) почива VII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Межда (Межда) - Априлец 2017 (Бояджик) 1:1 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово) 1:1 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Ботев (Генерал Инзово) - Червена звезда (Каменец) 1:5 Искра (Симеоново) - Стралджа (Стралджа) 2:5 Ботев (Болярово) почива VIII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Стралджа (Стралджа) - Межда (Межда) 0:1 Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 6:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) 1:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново) 8:1 Априлец 2017 (Бояджик) почива IX кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово) 0:3 Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец) 2:2 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Искра (Симеоново) - Елхово (Елхово) 1:5 Априлец 2017 (Бояджик) - Стралджа (Стралджа) 1:2 Тракиец (Кукорево) почива I кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново) 3:0 IV кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово) 2:1 V кръг - отложен мач 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) 1:4 X кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Червена звезда (Каменец) 1:5 Межда (Межда) - Елхово (Елхово) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово) 0:4 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево) 0:3 сл. Стралджа (Стралджа) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Болярово) - Межда (Межда) отложен Елхово (Елхово) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:0 21 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Стралджа (Стралджа) 0:0 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново) 5:1 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Болярово) - Межда (Межда) 0:0 Христо Ботев (Генерал Инзово) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Ботев (Болярово) 2:0 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово) 0:1 Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево) 4:2 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Искра (Симеоново) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:0 сл. Червена звезда (Каменец) почива XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа) 2:0 Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец) 0:0 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда) 0:3 сл. Тракиец (Кукорево) - Априлец 2017 (Бояджик) 1:0 Искра (Симеоново) почива XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево) 1:5 Априлец 2017 (Бояджик) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:0 сл. Межда (Межда) - Искра (Симеоново) 9:0 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово) 3:1 Елхово (Елхово) почива XV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Искра (Симеоново) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:5 Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово) 1:3 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Стралджа (Стралджа) 0:3 сл. Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец) 1:3 Межда (Межда) почива XI кръг - отложен мач 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Болярово) - Межда (Межда) 0:0 XVI кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево) 3:2 Стралджа (Стралджа) - Искра (Симеоново) 7:1 Априлец 2017 (Бояджик) - Межда (Межда) 1:3 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Ботев (Генерал Инзово) 3:0 сл. Ботев (Болярово) почива XVII кръг 15 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Стралджа (Стралджа) 2:1 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец) 0:4 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово) 0:3 сл. Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово) 3:0 сл. Априлец 2017 (Бояджик) почива XVIII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:0 сл. Елхово (Елхово) - Искра (Симеоново) 4:0 Стралджа (Стралджа) - Априлец 2017 (Бояджик) 3:0 23 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда) 0:3 Тракиец (Кукорево) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Червена звезда (Каменец) XXX 0:3 2:1 3:1 0:0 3:0 3:1 8:1 3:0* 2. Межда (Межда) 2:2 XXX 1:0 4:2 2:1 1:1 3:0 9:0 2:1 3. Елхово (Елхово) 0:0 1:0 XXX 3:2 1:0 4:0 3:1 4:0 6:1 4. Тракиец (Кукорево) 1:3 3:0 1:1 XXX 2:2 1:0 3:0* 5:1 9:1 5. Стралджа (Стралджа) 1:2 0:1 0:1 1:5 XXX 3:0 2:0 7:1 4:0 6. Априлец 2017 (Бояджик) 1:5 1:3 2:0 4:3 1:2 XXX 2:0 2:1 3:0* 7. Ботев (Болярово) 1:4 0:0 1:3 1:1 2:0 4:1 XXX 3:0 3:0* 8. Искра (Симеоново) 0:4 2:5 1:5 1:3 2:5 3:5 0:4 XXX 3:0* 9. Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:5 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3 0:3 1:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бенковски (Зимница) 16 13 1 2 56:23 40 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Воденичане 2017 (Воденичане) 16 11 2 3 45:16 35 3. Спортист (Роза) 16 8 3 5 44:34 27 [1 1 0 6:3 4] 4. Безмер (Безмер) 16 8 3 5 32:25 27 [0 1 1 3:6 1] 5. Бакаджик (Чарган) 16 8 1 7 34:38 25 6. Бояново 2012 (Бояново) 16 5 2 9 37:44 17 [1 1 0 11:5 4] 7. Тунджа 2006 (Тенево) 16 4 5 7 30:48 17 [0 1 1 5:11 1] 8. Стефан Караджа (Окоп) 16 4 2 10 30:47 14 [*] 9. Кабиле (Кабиле) 16 1 1 14 26:59 4
Бележки - Априлец 2017 (Бояджик), 1-ви в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Ударник (Иречеково), 6-ти; Изгрев (Меден кладенец), 8-ми; и Индже (Победа), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - На 4 март 2020 г. Стефан Караджа (Хаджидимитрово), 11-ти през изминалия сезон; премества седалището си в Окоп. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Бакаджик (Чарган), - Бояново 2012 (Бояново), - Спортист (Роза) - регистриран на 27 април 2021 г., - Тунджа 2006 (Тенево). I кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Окоп) 4:1 Безмер (Безмер) - Бояново 2012 (Бояново) 2:0 Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган) 2:6 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Спортист (Роза) 3:1 Бенковски (Зимница) почива II кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Тунджа 2006 (Тенево) 11:0 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле) 2:3 Спортист (Роза) - Безмер (Безмер) 3:0 Стефан Караджа (Окоп) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:4 Бакаджик (Чарган) почива III кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Безмер (Безмер) - Стефан Караджа (Окоп) 4:1 Кабиле (Кабиле) - Спортист (Роза) 0:3 Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново) 2:1 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Бенковски (Зимница) 4:0 Тунджа 2006 (Тенево) почива IV кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Безмер (Безмер) 1:3 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган) 0:3 Стефан Караджа (Окоп) - Кабиле (Кабиле) 5:2 Тунджа 2006 (Тенево) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:3 Бояново 2012 (Бояново) почива V кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево) отложен Кабиле (Кабиле) - Бенковски (Зимница) 2:3 Бакаджик (Чарган) - Стефан Караджа (Окоп) 3:1 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза) 0:4 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево) 3:0 Воденичане 2017 (Воденичане) почива VI кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Чарган) 2:0 1 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч: Стефан Караджа (Окоп) - Бояново 2012 (Бояново) 5:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле) 4:1 Воденичане 2017 (Воденичане) - Безмер (Безмер) 2:1 Спортист (Роза) почива VII кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Кабиле (Кабиле) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:5 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:1 Бояново 2012 (Бояново) - Бенковски (Зимница) 0:2 Спортист (Роза) - Стефан Караджа (Окоп) 4:1 Безмер (Безмер) почива VIII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Бенковски (Зимница) - Спортист (Роза) 6:1 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Чарган) 3:0 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново) 4:4 Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле) отложен 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле) 4:2 Стефан Караджа (Окоп) почива IX кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бакаджик (Чарган) - Безмер (Безмер) 0:2 Бояново 2012 (Бояново) - Воденичане 2017 (Воденичане) 0:5 Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево) 6:1 Стефан Караджа (Окоп) - Бенковски (Зимница) 2:4 Кабиле (Кабиле) почива V кръг - отложен мач 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево) 3:0 VIII кръг - отложен мач 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле) 4:2 X кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле) 3:2 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Стефан Караджа (Окоп) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:1 Спортист (Роза) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:0 Бояново 2012 (Бояново) - Безмер (Безмер) 4:1 Бенковски (Зимница) почива XI кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново) 2:3 Безмер (Безмер) - Спортист (Роза) 3:3 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Стефан Караджа (Окоп) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Тунджа 2006 (Тенево) - Бенковски (Зимница) 1:3 Бакаджик (Чарган) почива XII кръг 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Бенковски (Зимница) - Воденичане 2017 (Воденичане) 1:0 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Стефан Караджа (Окоп) - Безмер (Безмер) 3:0 Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле) отложен Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган) 6:3 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле) 4:2 Тунджа 2006 (Тенево) почива XIII кръг 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Стефан Караджа (Окоп) 1:1 Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница) 1:2 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза) 3:2 Воденичане 2017 (Воденичане) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:1 Бояново 2012 (Бояново) почива XIV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле) 5:1 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Безмер (Безмер) 1:1 Стефан Караджа (Окоп) - Бакаджик (Чарган) 3:2 Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново) 3:3 Воденичане 2017 (Воденичане) почива XII кръг - отложен мач 1 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле) 4:2 XV кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Бенковски (Зимница) 3:5 Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:3 Безмер (Безмер) - Воденичане 2017 (Воденичане) 1:0 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Стефан Караджа (Окоп) 4:1 Спортист (Роза) почива XVI кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Бенковски (Зимница) - Бояново 2012 (Бояново) 3:1 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Кабиле (Кабиле) 3:0 сл. Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган) 1:2 Стефан Караджа (Окоп) - Спортист (Роза) 2:4 Безмер (Безмер) почива XVII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Воденичане 2017 (Воденичане) 1:6 Кабиле (Кабиле) - Безмер (Безмер) 2:5 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спортист (Роза) - Бенковски (Зимница) 3:3 Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево) 7:1 Стефан Караджа (Окоп) почива XVIII кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Безмер (Безмер) - Бакаджик (Чарган) 1:1 Бенковски (Зимница) - Стефан Караджа (Окоп) 5:1 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Воденичане 2017 (Воденичане) - Бояново 2012 (Бояново) 3:0 Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза) 4:0 Кабиле (Кабиле) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски (Зимница) XXX 1:0 6:1 1:3 2:0 3:1 11:0 5:1 5:1 2. Воденичане 2017 (Воденичане) 4:0 XXX 3:1 2:1 3:0 3:0 1:1 3:0* 3:0* 3. Спортист (Роза) 3:3 3:0 XXX 3:0 0:3 3:3 6:1 4:1 4:2 4. Безмер (Безмер) 1:2 1:0 3:3 XXX 1:1 2:0 3:0 4:1 4:2 5. Бакаджик (Чарган) 3:5 1:6 3:2 0:2 XXX 2:1 2:1 3:1 3:2 6. Бояново 2012 (Бояново) 0:2 0:5 0:4 4:1 6:3 XXX 7:1 4:1 2:3 7. Тунджа 2006 (Тенево) 1:3 3:3 4:0 1:1 1:2 4:4 XXX 4:1 4:1 8. Стефан Караджа (Окоп) 2:4 2:4 2:4 3:0 3:2 5:2 1:1 XXX 5:2 9. Кабиле (Кабиле) 2:3 2:5 0:3 2:5 2:6 2:3 2:3 1:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре