Юноши старша възраст (род.2002):
« Купа на БФС 2019/20 »


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България:  
Северозападна България:  
Югозападна България:  
Югоизточна България:  

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.


Финална фаза

1/8 финали

Берое (Стара Загора)10 Лудогорец 1945 (Разград)33
Локомотив (Горна Оряховица)20 Славия 1913 (София)25
Черноморец 1919 (Бургас)12 Монтана 1921 (Монтана)20
Черно море (Варна)01 Локомотив 1926 (Пловдив)20
Сокол (Марково)00 Ботев (Пловдив)62
Левски (София)1 (3)2 Септември (София)2 (5)1 след дузпи
Ботев 57 СОУ (София)31 ЦСКА (София)86
Етър ВТ (Велико Търново)01 Дунав (Русе)21

1/4 финали

Лудогорец 1945 (Разград)20 Славия 1913 (София)00
Черноморец 1919 (Бургас)00 Локомотив 1926 (Пловдив)23
Ботев (Пловдив)23 Септември (София)23
ЦСКА (София)58 Дунав (Русе)30

1/2 финали

Лудогорец 1945 (Разград)04 Локомотив 1926 (Пловдив)00
Септември (София)31 ЦСКА (София)02

Финал

Лудогорец 1945 (Разград)3 Септември (София)1


1/8 финали

                           Първи срещи

15 октомври 2019 г., вторник, 11:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:3 
Черноморец 1919 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)         2:0 
в кв.Аспарухово, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             1:0 
15 октомври 2019 г., вторник, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         0:2 (0:0) Video
Локомотив (Горна Оряховица) - Славия 1913 (София)         0:5 
Левски (София) - Септември (София)                        2:1 (1:0) Video
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                       1:6 (1:3) 
в Дебелец:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав (Русе)                   1:1 

                           Срещи реванш

21 октомври 2019 г., понеделник, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец 1919 (Бургас)         2:1; общ резултат: 2:3 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             2:0 (0:0); общ резултат: 2:1 Video
21 октомври 2019 г., понеделник, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                         6:0 (3:0); общ резултат: 8:0 Video
Славия 1913 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)         2:2; общ резултат: 7:2 
в Герман:
Септември (София) - Левски (София)                        2:1 (0:0); при дузпите: 5:3; общ резултат: 3:3 
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       8:3 (7:0); общ резултат: 14:4 
в Русе, ст."Дунав":
Дунав (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)                   2:0; общ резултат: 3:1 
5 ноември 2019 г., вторник, 11:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           3:1; общ резултат: 6:1 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

20 ноември 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            0:0 
20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:3 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       3:3 (2:1) Video
ЦСКА (София) - Дунав (Русе)                               8:0 

                           Срещи реванш

27 ноември 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Дунав (Русе) - ЦСКА (София)                               3:5; общ резултат: 3:13 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:2; общ резултат: 0:2 
27 ноември 2019 г., сряда, 13:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:0; общ резултат: 5:0 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       2:2; общ резултат: 5:5 

нагоре


1/2 финали

Жребий: 11 юни 2020 г., четвъртък, Национална футболна база, кв.Бояна, София.

                           Първи срещи

6 юли 2020 г., понеделник, 10:30 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       4:0 (2:0) 
6 юли 2020 г., понеделник, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:2 (0:1) 

                           Срещи реванш

13 юли 2020 г., понеделник, 10:30 ч:
в София, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:0; общ резултат: 0:4 
13 юли 2020 г., понеделник, 18:00 ч:
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Септември (София)                          0:3 (0:3); общ резултат: 2:4 

нагоре


Финал

20 юли 2020 г., понеделник, 18:30 ч:
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              3:1 (1:0) 

нагоре