Втора лига 2019/20

« Втора професионална лига 2019/20

| Регламент | Таблица с резултати | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Гълъбово)                    0    0   0   0    0:0     0               
-------------------------------------------------------------------
  . Кариана (Ерден)                     0    0   0   0    0:0     0               
  . Литекс (Ловеч)                      0    0   0   0    0:0     0               
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Локомотив (Горна Оряховица)         0    0   0   0    0:0     0               
  . Локомотив София 1929 (София)        0    0   0   0    0:0     0               
  . Лудогорец 1945 II (Разград)         0    0   0   0    0:0     0               
  . Монтана 1921 (Монтана)              0    0   0   0    0:0     0               
  . Нефтохимик 1962 (Бургас)            0    0   0   0    0:0     0 [+]           
  . Пирин (Благоевград)                 0    0   0   0    0:0     0               
  . Поморие (Поморие)                   0    0   0   0    0:0     0               
  . Септември (София)                   0    0   0   0    0:0     0 [-]           
  . Спартак (Плевен)                    0    0   0   0    0:0     0 [+]           
  . Спартак 1918 (Варна)                0    0   0   0    0:0     0 [+]           
  . Струмска слава 1927 (Радомир)       0    0   0   0    0:0     0               
-------------------------------------------------------------------
  . ФК ЦСКА 1948 (София)                0    0   0   0    0:0     0               
  . Хебър 1918 (Пазарджик)              0    0   0   0    0:0     0 [+]           
  . Черноморец (Балчик)                 0    0   0   0    0:0     0               
--. Верея (Стара Загора)                0    -   -   -    -:-     - [-][*] Изваден

Бележки
  - На 14 юни 2019 г. СТК изважда Верея (Стара Загора) от Втора лига, заради решние на Лицензионната комисия от 4 юни 2019 г., което е влязло в сила от 13 юни 2019 г. Мотивирайки се с това, както и с факта, че жребият за първенството е изтеглен на 12 юни 2019 г., СТК решава да остави групата със 17 отбора, вместо да я допълни с отбор от Трета лига.

                           I кръг

20 юли 2019 г., събота:
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                анулиран 
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)               - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен)                  - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           II кръг

27 юли 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Ботев (Гълъбово)                     - 
Локомотив Сф 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Поморие (Поморие) - Кариана (Ерден)                        - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)          - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                   - 

                           III кръг

3 август 2019 г., събота:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
Литекс (Ловеч) - Верея (Стара Загора)                      - 
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица)              - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана)            - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен)             - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив София 1929 (София)            - 

                           IV кръг

10 август 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София)         - 
Спартак (Плевен) - Ботев (Гълъбово)                        - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 (София)              - 
Поморие (Поморие) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден)            - 
Верея (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)                 - 
Септември (София) - Литекс (Ловеч)                         - 

                           V кръг

17 август 2019 г., събота:
Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград)                       - 
Черноморец (Балчик) - Септември (София)                    - 
Кариана (Ерден) - Верея (Стара Загора)                     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Поморие (Поморие)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Ботев (Гълъбово) - Спартак 1918 (Варна)                    - 
Локомотив София 1929 (София) - Спартак (Плевен)            - 

                           VI кръг

24 август 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)                     - 
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София)        - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Локомотив (Горна Оряховица) - ФК ЦСКА 1948 (София)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)     - 
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Септември (София) - Кариана (Ерден)                        - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 

                           VII кръг

31 август 2019 г., събота:
Черноморец (Балчик) - Пирин (Благоевград)                  - 
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                           - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Верея (Стара Загора)              - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Локомотив София 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана)      - 
Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна)                    - 

                           VIII кръг

14 септември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)                 - 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                  - 
Поморие (Поморие) - Локомотив София 1929 (София)           - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)             - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Верея (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)                - 
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Черноморец (Балчик) - Кариана (Ерден)                      - 

                           IX кръг

21 септември 2019 г., събота:
Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград)                      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Литекс (Ловеч)                    - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Верея (Стара Загора)         - 
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Локомотив Сф 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Спартак (Плевен) - Поморие (Поморие)                       - 
Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)              - 

                           X кръг

28 септември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Поморие (Поморие) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)             - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив Сф 1929 (София)      - 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 (София)                      - 
Черноморец (Балчик) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Кариана (Ерден) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 

                           XI кръг

5 октомври 2019 г., събота:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден)                   - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Черноморец (Балчик)                 - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Септември (София)                       - 
Локомотив София 1929 (София) - Верея (Стара Загора)        - 
Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 

                           XII кръг

19 октомври 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие)                    - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна)       - 
Верея (Стара Загора) - Спартак (Плевен)                    - 
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)           - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
Кариана (Ерден) - ФК ЦСКА 1948 (София)                     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 

                           XIII кръг

26 октомври 2019 г., събота:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)               - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден)              - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч)              - 
Спартак (Плевен) - Септември (София)                       - 
Спартак 1918 (Варна) - Верея (Стара Загора)                - 
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 

                           XIV кръг

2 ноември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)          - 
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                          - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив София 1929 (София)         - 
Кариана (Ерден) - Ботев (Гълъбово)                         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)              - 

                           XV кръг

9 ноември 2019 г., събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                 - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик)       - 
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                - 
Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден)             - 
Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик)                     - 
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                 - 
Поморие (Поморие) - Верея (Стара Загора)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 

                           XVI кръг

23 ноември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Септември (София) - Поморие (Поморие)                      - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                 - 
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)                         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив София 1929 (София)    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Гълъбово)                  - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 

                           XVII кръг

30 ноември 2019 г., събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград)          - 
Ботев (Гълъбово) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    - 
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)      - 
Спартак (Плевен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                - 
Спартак 1918 (Варна) - Кариана (Ерден)                     - 
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София)            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Верея (Стара Загора)       - 

                           XVIII кръг

7 декември 2019 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)                 - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)                    - 
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)                   - 
Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  - 
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)        - 
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 

                           XIX кръг

15 февруари 2020 г., събота:
Ботев (Гълъбово) - Пирин (Благоевград)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив Сф 1929 (София)    - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна)              - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Кариана (Ерден) - Поморие (Поморие)                        - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)             - 
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                   - 

                           XX кръг

22 февруари 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 
Верея (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)        - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден)              - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Монтана 1921 (Монтана) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)                - 
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)            - 

                           XXI кръг

29 февруари 2020 г., събота:
Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград)         - 
Ботев (Гълъбово) - Спартак (Плевен)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна)         - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Поморие (Поморие)                 - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир)            - 
Черноморец (Балчик) - Верея (Стара Загора)                 - 
Литекс (Ловеч) - Септември (София)                         - 

                           XXII кръг

4 март 2020 г., сряда:
Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                       - 
Септември (София) - Черноморец (Балчик)                    - 
Верея (Стара Загора) - Кариана (Ерден)                     - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Хебър 1918 (Пазарджик)       - 
Поморие (Поморие) - ФК ЦСКА 1948 (София)                   - 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Спартак (Плевен) - Локомотив София 1929 (София)            - 

                           XXIII кръг

7 март 2020 г., събота:
Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград)                     - 
Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна)        - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие)            - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)            - 
Кариана (Ерден) - Септември (София)                        - 
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)                       - 

                           XXIV кръг

14 март 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Черноморец (Балчик)                  - 
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                           - 
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Верея (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София)      - 
Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен)                    - 

                           XXV кръг

21 март 2020 г., събота:
Спартак 1918 (Варна) - Пирин (Благоевград)                 - 
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Локомотив София 1929 (София) - Поморие (Поморие)           - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Верея (Стара Загора)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                 - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Кариана (Ерден) - Черноморец (Балчик)                      - 

                           XXVI кръг

4 април 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Кариана (Ерден)                      - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 
Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                   - 
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив Сф 1929 (София)    - 
Поморие (Поморие) - Спартак (Плевен)                       - 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна)              - 

                           XXVII кръг

11 април 2020 г., събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)               - 
Спартак 1918 (Варна) - Поморие (Поморие)                   - 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Локомотив Сф 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)      - 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                    - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София)            - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Литекс (Ловеч)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец (Балчик)               - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кариана (Ерден)                 - 

                           XXVIII кръг

18 април 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 
Кариана (Ерден) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 - 
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград)               - 
Септември (София) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив София 1929 (София)        - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен)           - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1918 (Варна)         - 
Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 

                           XXIX кръг

25 април 2020 г., събота:
Поморие (Поморие) - Пирин (Благоевград)                    - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Спартак (Плевен) - Верея (Стара Загора)                    - 
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)           - 
Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик)          - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден)                     - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 

                           XXX кръг

2 май 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 (София)            - 
Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград)              - 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Гълъбово)                     - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив София 1929 (София)              - 
Септември (София) - Спартак (Плевен)                       - 
Верея (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана)     - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие)            - 

                           XXXI кръг

9 май 2020 г., събота:
Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград)          - 
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)              - 
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)                   - 
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                          - 
Локомотив София 1929 (София) - Черноморец (Балчик)         - 
Ботев (Гълъбово) - Кариана (Ерден)                         - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 

                           XXXII кръг

13 май 2020 г., сряда:
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 
Кариана (Ерден) - Локомотив София 1929 (София)             - 
Черноморец (Балчик) - Спартак (Плевен)                     - 
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна)                      - 
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Верея (Стара Загора) - Поморие (Поморие)                   - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 

                           XXXIII кръг

16 май 2020 г., събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)        - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Верея (Стара Загора)         - 
Поморие (Поморие) - Септември (София)                      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)                 - 
Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)                         - 
Локомотив София 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    - 
Ботев (Гълъбово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София)         - 

                           XXXIV кръг

23 май 2020 г., събота:
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак (Плевен)                - 
Кариана (Ерден) - Спартак 1918 (Варна)                     - 
Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)                         - 
Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Верея (Стара Загора) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Гълъбово) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Кариана (Ерден) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Литекс (Ловеч) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Локомотив (Горна Оряховица) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Локомотив София 1929 (София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Лудогорец 1945 II (Разград) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Монтана 1921 (Монтана) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Пирин (Благоевград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Поморие (Поморие) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Септември (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 12. Спартак (Плевен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 13. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 14. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 15. ФК ЦСКА 1948 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 16. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 17. Черноморец (Балчик) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 18. Верея (Стара Загора) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- --- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре