Първа лига 2019/20

« Първа професионална лига 2019/20

| Регламент | Вечна ранглиста |

Първа фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда 1924 (Кърджали)                0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Берое (Стара Загора)                0    0   0   0    0:0     0    
  . Ботев (Враца)                       0    0   0   0    0:0     0    
  . Ботев (Пловдив)                     0    0   0   0    0:0     0    
  . Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0    0   0   0    0:0     0    
  . Дунав 2010 (Русе)                   0    0   0   0    0:0     0    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Етър ВТ (Велико Търново)            0    0   0   0    0:0     0    
  . Левски (София)                      0    0   0   0    0:0     0    
  . Локомотив 1926 (Пловдив)            0    0   0   0    0:0     0    
  . Лудогорец 1945 (Разград)            0    0   0   0    0:0     0    
  . Славия 1913 (София)                 0    0   0   0    0:0     0    
  . ЦСКА (София)                        0    0   0   0    0:0     0    
  . Царско село 2015 (София)            0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Черно море (Варна)                  0    0   0   0    0:0     0

                           I кръг

12-15 юли 2019 г.:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                     - 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         - 

                           II кръг

20 юли 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             - 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 

                           III кръг

27 юли 2019 г., събота:
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              - 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)               - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 

                           IV кръг

3 август 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 - 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали)    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 

                           V кръг

10 август 2019 г., събота:
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)                 - 

                           VI кръг

17 август 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)        - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)                        - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                        - 

                           VII кръг

24 август 2019 г., събота:
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)            - 

                           VIII кръг

31 август 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            - 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                 - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                   - 

                           IX кръг

14 септември 2019 г., събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)                       - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 

                           X кръг

21 септември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)            - 

                           XI кръг

28 септември 2019 г., събота:
Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Левски (София) - Ботев (Враца)                             - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)              - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

                           XII кръг

5 октомври 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)             - 
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)                   - 

                           XIII кръг

19 октомври 2019 г., събота:
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)                      - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 

                           XIV кръг

26 октомври 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       - 
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                     - 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 

                           XV кръг

2 ноември 2019 г., събота:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 

                           XVI кръг

9 ноември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   - 
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)                - 
Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 

                           XVII кръг

23 ноември 2019 г., събота:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 

                           XVIII кръг

30 ноември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             - 
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         - 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)                 - 

                           XIX кръг

7 декември 2019 г., събота:
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        - 

                           XX кръг

14 декември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   - 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)                  - 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         - 
Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)            - 

                           XXI кръг

15 февруари 2020 г., събота:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   - 

                           XXII кръг

22 февруари 2020 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)                       - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)        - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    - 

                           XXIII кръг

29 февруари 2020 г., събота:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                          - 
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 

                           XXIV кръг

4 март 2020 г., сряда:
Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Враца) - Левски (София)                             - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)              - 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               - 

                           XXV кръг

7 март 2020 г., събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали)                   - 

                           XXVI кръг

14 март 2020 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)                      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Арда 1924 (Кърджали) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Берое (Стара Загора) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Ботев (Враца) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Дунав 2010 (Русе) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Етър ВТ (Велико Търново) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Левски (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 10. Лудогорец 1945 (Разград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 12. ЦСКА (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Царско село 2015 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 14. Черно море (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Първа шестица

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 1-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 2-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 3-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 4-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 5-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 6-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 

                           XXXIII кръг

9 май 2020 г., събота:
4-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 

                           XXXIV кръг

13 май 2020 г., сряда:
6-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 

                           XXXV кръг

16 май 2020 г., събота:
5-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 

                           XXXVI кръг

23 май 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. 1-ви Първа фаза XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2. 2-ви Първа фаза -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3. 3-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4. 4-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5. 5-ти Първа фаза -:- -:- -:- -:- XXX -:- 6. 6-ти Първа фаза -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора осмица, Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 07-ми Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 10-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 11-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 14-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
07-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
14-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
07-ми Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        - 
10-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 
14-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        - 

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 
10-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        - 

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
14-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 
07-ми Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. 07-ми Първа фаза XXX -:- -:- -:- 2. 10-ти Първа фаза -:- XXX -:- -:- 3. 11-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- 4. 14-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора осмица, Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 08-ми Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 09-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 12-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 13-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
09-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 
08-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
13-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 
08-ми Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        - 

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        - 
09-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        - 
13-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        - 

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 
09-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        - 

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
13-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        - 
08-ми Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. 08-ми Първа фаза XXX -:- -:- -:- 2. 09-ти Първа фаза -:- XXX -:- -:- 3. 12-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- 4. 13-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Баражи за крайно класиране

1/2 финали за 7-10 място
Първи срещи 9 май 2020 г., събота: 2-ри група "А" - 1-ви група "Б" - 2-ри група "Б" - 1-ви група "А" - Срещи реванш 13 май 2020 г., сряда: 1-ви група "Б" - 2-ри група "А" - 1-ви група "А" - 2-ри група "Б" -
Финал за 7-мо място
Първа среща 16 май 2020 г., събота: победител първи 1/2 финал - победител втори 1/2 финал - Реванш 24 май 2020 г., неделя: победител втори 1/2 финал - победител първи 1/2 финал -
За 11-13 място
8 май 2020 г., петък: Отбор 2 - Отбор 3 - 12 май 2020 г., вторник: Отбор 1 - Отбор 2 - 15 май 2020 г., петък: Отбор 3 - Отбор 1 - 18 май 2020 г., понеделник: Отбор 3 - Отбор 2 - 21 май 2020 г., четвъртък: Отбор 2 - Отбор 1 - 24 май 2020 г., неделя: Отбор 1 - Отбор 3 - М П Р З ГР Т 11. Отбор 1 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Отбор 2 0 0 0 0 0:0 0 . Отбор 3 0 0 0 0 0:0 0 нагоре


Бараж за Лига Европа

31 май 2020 г., неделя:
отбор на 3/4-то място - отбор на 7-мо място                - 

нагоре


Баражи за Първа лига

29 май 2020 г., петък:
13-ти Първа лига - 2-ри Втора лига                         - 
30 май 2020 г., събота:
12-ти Първа лига - 3-ти Втора лига                         - 

нагоре