Деца (род.2006):
« Купа на БФС 2019/20


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България:  
Северозападна България:  
Югозападна България:  
Югоизточна България:  

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.


Финална фаза

1/8 финали

Дунав (Русе)05 Черноморец 1919 (Бургас)01
Черно море (Варна)10 Ботев (Пловдив)12
Левски (София)63 Спартак 1919 (Плевен)12
Ботев (Враца)1 (4)1 Локомотив 1926 (Пловдив)1 (3)1 след дузпи
Спартак 1947 (Пловдив)01 Етър ВТ (Велико Търново)33
Берое (Стара Загора)01 Септември (София)21
Лудогорец 1945 (Разград)00 ЦСКА (София)22
Национал (София)53 Славия 1913 (София)12

1/4 финали

Дунав (Русе)00 Ботев (Пловдив)51
Левски (София)10 Ботев (Враца)00
Етър ВТ (Велико Търново)0 (1)1 Септември (София)1 (3)0 след дузпи
ЦСКА (София)30 Национал (София)22


1/8 финали

                           Първи срещи

29 октомври 2019 г., вторник, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   0:2 (0:1) 
29 октомври 2019 г., вторник, 11:00 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    3:2 
Дунав (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас)                   5:1 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      0:2 
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  1:1 (0:1) 
29 октомври 2019 г., вторник, 12:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:3 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  1:1 
29 октомври 2019 г., вторник, 14:00 ч:
Левски (София) - Спартак 1919 (Плевен)                    3:2 (2:1) Video

                           Срещи реванш

6 ноември 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав (Русе)                   0:0; общ резултат: 1:5 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      1:1; общ резултат: 3:1 
6 ноември 2019 г., сряда, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   2:0; общ резултат: 4:0 
6 ноември 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1947 (Пловдив)         3:0; общ резултат: 6:1 
6 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    1:5; общ резултат: 3:8 
Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София)                    1:6; общ резултат: 3:9 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  1:1; при дузпите: 3:4; общ резултат: 2:2 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  2:0; общ резултат: 3:1 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

20 ноември 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив)                            0:1 
20 ноември 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Левски (София) - Ботев (Враца)                            0:0 Video
ЦСКА (София) - Национал (София)                           0:2 (0:2) 
20 ноември 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)              1:0 

                           Срещи реванш

27 ноември 2019 г., сряда, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе)                            5:0; общ резултат: 6:0 
Ботев (Враца) - Левски (София)                            0:1; общ резултат: 0:1 
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:0; при дузпите: 3:1; общ резултат: 1:1 
Национал (София) - ЦСКА (София)                           2:3; общ резултат: 4:3 

нагоре


1/2 финали

нагоре


Финал

нагоре