bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Добрич 2008/09


ОФГ Добрич - изток 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чиракман (Селце)                   18   13   4   1   57:21   43
-------------------------------------------------------------------
 2. Черно море (Топола)                18   12   4   2   50:21   40 [+]
 3. Спортист 2008 (Генерал Тошево)     18   11   6   1   47:21   39 [+]
 4. Устрем (Дропла)                    18    8   2   8   49:45   26
 5. Албена 97 (Оброчище)               18    8   1   9   43:31   25 [-]
 6. Вихър С (Сенокос)                  18    7   3   8   49:57   24
 7. Балик (Балчик)                     18    5   4   9   41:39   19
 8. Олд Хаус (Каварна)                 18    4   2  12   25:53   14
 9. Дружба (Люляково)                  18    4   1  13   31:69   13 [+] [1 0 1  8:6  3]
10. Обединение (Василево)              18    4   1  13   27:62   13     [1 0 1  6:8  3]

Бележки
  - Албена 97 (Оброчище) изпада в Източна ОФГ от Североизточна "В" АФГ.
  - Калиакра II (Каварна), 1-и през изминалия сезон; Черноморец II (Балчик),
4-и през изминалия сезон; Сокол М (Соколово), 5-и през изминалия сезон;
и Славия (Гурково), 9-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Дружба (Люляково), Черно море (Топола) и Спортист 2008 (Генерал Тошево)
се включват в групата.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Вихър С (Сенокос) - Дружба (Люляково)                     8:2
Балик (Балчик) - Устрем (Дропла)                          3:1
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Албена 97 (Оброчище) - Чиракман (Селце)                   0:1
Обединение (Василево) - Черно море (Топола)               1:3
8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Олд Хаус (Каварна) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)       1:1

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Обединение (Василево)    3:0
Дружба (Люляково) - Балик (Балчик)                        1:1
Албена 97 (Оброчище) - Вихър С (Сенокос)                  8:0
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Чиракман (Селце) - Черно море (Топола)                    прекратен *
* - мачът е прекратен в 76' при 3:1, когато напречната греда на
    вратата на Черно море пада, след което домакините не успяват
    да я възстановят. ОС Добрич насрочва преиграване на мача.
Устрем (Дропла) - Олд Хаус (Каварна)                      6:1
24 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Чиракман (Селце) - Черно море (Топола)                    3:0

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Вихър С (Сенокос) - Чиракман (Селце)                      3:1
Балик (Балчик) - Албена 97 (Оброчище)                     0:1
Черно море (Топола) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)      1:1
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Обединение (Василево) - Устрем (Дропла)                   3:6
29 октомври 2008, сряда, 15:00 ч
Олд Хаус (Каварна) - Дружба (Люляково)                    6:1

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Чиракман (Селце) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)         0:0
Вихър С (Сенокос) - Балик (Балчик)                        1:1
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Устрем (Дропла) - Черно море (Топола)                     1:1
Дружба (Люляково) - Обединение (Василево)                 6:1
Албена 97 (Оброчище) - Олд Хаус (Каварна)                 1:1

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Балик (Балчик) - Чиракман (Селце)                         3:4
Олд Хаус (Каварна) - Вихър С (Сенокос)                    4:2
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Устрем (Дропла)          5:1
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Обединение (Василево) - Албена 97 (Оброчище)              2:0
Черно море (Топола) - Дружба (Люляково)                   3:0

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Дружба (Люляково) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)        1:3
Вихър С (Сенокос) - Обединение (Василево)                 2:0
Балик (Балчик) - Олд Хаус (Каварна)                       0:1
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Чиракман (Селце) - Устрем (Дропла)                        2:1
Албена 97 (Оброчище) - Черно море (Топола)                1:2

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Обединение (Василево) - Балик (Балчик)                    5:1
Черно море (Топола) - Вихър С (Сенокос)                   4:1
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Олд Хаус (Каварна) - Чиракман (Селце)                     1:4
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     2:1
Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)                       5:0

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вихър С (Сенокос) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)        1:3
Балик (Балчик) - Черно море (Топола)                      2:2
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Чиракман (Селце) - Дружба (Люляково)                      4:0
Албена 97 (Оброчище) - Устрем (Дропла)                    5:1
Олд Хаус (Каварна) - Обединение (Василево)                2:0

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Балик (Балчик)           2:1
Устрем (Дропла) - Вихър С (Сенокос)                       6:2
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Обединение (Василево) - Чиракман (Селце)                  0:4
Черно море (Топола) - Олд Хаус (Каварна)                  1:0
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  1:2

                           X кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Чиракман (Селце) - Албена 97 (Оброчище)                   1:0
Дружба (Люляково) - Вихър С (Сенокос)                     5:2
Устрем (Дропла) - Балик (Балчик)                          4:3
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Олд Хаус (Каварна)       3:1
Черно море (Топола) - Обединение (Василево)               3:0

                           XI кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Черно море (Топола) - Чиракман (Селце)                    1:2
Обединение (Василево) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)    1:1
Олд Хаус (Каварна) - Устрем (Дропла)                      0:4
Балик (Балчик) - Дружба (Люляково)                        6:0
Вихър С (Сенокос) - Албена 97 (Оброчище)                  6:1

                           XII кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Чиракман (Селце) - Вихър С (Сенокос)                      1:1
Албена 97 (Оброчище) - Балик (Балчик)                     3:1
Дружба (Люляково) - Олд Хаус (Каварна)                    4:2
Устрем (Дропла) - Обединение (Василево)                   4:0
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Черно море (Топола)      1:1

                           XIII кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Чиракман (Селце)         2:2
Черно море (Топола) - Устрем (Дропла)                     6:0
Обединение (Василево) - Дружба (Люляково)                 5:2
Олд Хаус (Каварна) - Албена 97 (Оброчище)                 0:1
Балик (Балчик) - Вихър С (Сенокос)                        5:5

                           XIV кръг

6 май 2009, сряда
Чиракман (Селце) - Балик (Балчик)                         4:1
Вихър С (Сенокос) - Олд Хаус (Каварна)                    3:0
Албена 97 (Оброчище) - Обединение (Василево)              9:0
Дружба (Люляково) - Черно море (Топола)                   2:5
Устрем (Дропла) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)          0:1

                           XV кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Устрем (Дропла) - Чиракман (Селце)                        4:4
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        5:0
Черно море (Топола) - Албена 97 (Оброчище)                4:3
Обединение (Василево) - Вихър С (Сенокос)                 2:4
Олд Хаус (Каварна) - Балик (Балчик)                       1:4

                           XVI кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Чиракман (Селце) - Олд Хаус (Каварна)                     7:1
Балик (Балчик) - Обединение (Василево)                    3:0
Вихър С (Сенокос) - Черно море (Топола)                   0:4
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)     1:5
Дружба (Люляково) - Устрем (Дропла)                       4:0

                           XVII кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Дружба (Люляково) - Чиракман (Селце)                      1:5
Устрем (Дропла) - Албена 97 (Оброчище)                    3:0
Спортист 2008 (Генерал Тошево) - Вихър С (Сенокос)        8:3
Черно море (Топола) - Балик (Балчик)                      3:1
Обединение (Василево) - Олд Хаус (Каварна)                5:1

                           XVIII кръг

30/31 май 2009, събота/неделя
Чиракман (Селце) - Обединение (Василево)                  8:2
Олд Хаус (Каварна) - Черно море (Топола)                  2:6
Балик (Балчик) - Спортист 2008 (Генерал Тошево)           5:1
Вихър С (Сенокос) - Устрем (Дропла)                       5:2
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  6:1

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджанец (Овчарово)             20   14   2   4   61:29   44
-------------------------------------------------------------------
 2. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           20   13   2   5   62:23   41
 3. Заря (Крушари)                     20   12   4   4   57:26   40
 4. Искра 41 (Бенковски)               20   11   1   8   40:43   34
 5. Христо Ботев 1946 (Стожер)         20    9   4   7   51:29   31 [+] [2 0 0  9:3  6]
 6. Орловец 2008 (Победа)              20   10   1   9   49:44   31 [+] [0 0 2  3:9  0]
 7. Устрем Д (Дончево)                 20    7   4   9   38:47   25
 8. Стрела 2004 (Орляк)                20    7   1  12   29:61   22     [1 0 1 10:6  3]
 9. Вихър (Жегларци)                   20    6   4  10   35:58   22     [1 0 1  6:10 3]
10. Сокол (Зърнево)                    20    3   5  12   36:58   14
11. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 20    3   2  15   24:64   11

Бележки
  - Септември 98 (Тервел) влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Орловец 2008 (Победа) и Христо Ботев 1946 (Стожер) се включват в
групата.
  - Добруджански спортист е от с.Стефан Караджа.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Сокол (Зърнево) - Заря (Крушари)                          1:3
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   2:0
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             4:3
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев 1946 (Стожер)        3:5
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк)  2:1
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          5:4
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 1:7
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Заря (Крушари) - Христо Ботев 1946 (Стожер)               2:1
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                0:4
Сокол (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)      1:1
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Заря (Крушари)       0:2
Искра 41 (Бенковски) - Сокол (Зърнево)                    3:1
Устрем Д (Дончево) - Вихър (Жегларци)                     1:1
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     4:0
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)              7:0
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Заря (Крушари) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                 1:1
Вихър (Жегларци) - Орловец 2008 (Победа)                  1:4
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Устрем Д (Дончево)                  4:2
Сокол (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                  1:6
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски) 0:2
Христо Ботев 1946 (Стожер)                                почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Искра 41 (Бенковски) - Заря (Крушари)                     3:1
Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2004 (Орляк)               6:2
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Вихър (Жегларци)             6:1
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Добруджански спортист (Ст.К.)    4:3
Устрем Д (Дончево) - Сокол (Зърнево)                      3:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вихър (Жегларци) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               0:5
Сокол (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)                   2:5
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Христо Ботев 1946 (Стожер)          0:6
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   3:6
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             7:0
Заря (Крушари)                                            почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Заря (Крушари)                   1:1
Орловец 2008 (Победа) - Добруджански спортист (Ст.К.)     7:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стрела 2004 (Орляк)            7:0
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Искра 41 (Бенковски)                 4:0
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Сокол (Зърнево)              3:0
Вихър (Жегларци)                                          почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Заря (Крушари) - Вихър (Жегларци)                         9:0
Сокол (Зърнево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                0:8
Искра 41 (Бенковски) - Орловец 2008 (Победа)              1:3
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Хр.Ботев 1946 (Ст.)  1:4
Добруджанец (Овчарово) - Устрем Д (Дончево)               4:1
Стрела 2004 (Орляк)                                       почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Устрем Д (Дончево) - Заря (Крушари)                       3:0
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово)            1:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджански спортист (Ст.К.)  3:0
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    5:1
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Искра 41 (Бенковски)         2:2
Сокол (Зърнево)                                           почива

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Заря (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                      5:0
Сокол (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                        2:3
Искра 41 (Бенковски) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:0
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                3:1
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев 1946 (Стожер)       2:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа)                        почива

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Орловец 2008 (Победа) - Заря (Крушари)                    1:5
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Овчарово)         3:2
Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     1:3
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Устрем Д (Дончево)           1:1
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол (Зърнево)                     3:2
Искра 41 (Бенковски)                                      почива

                           XII кръг

21/22 март 2009, събота/неделя
Заря (Крушари) - Сокол (Зърнево)                          3:3
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  2:1
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   5:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             4:1
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)        4:0
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           XIII кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Заря (Крушари)               2:2
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          0:1
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 1:0
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                3:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Сокол (Зърнево)      4:1
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XIV кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Заря (Крушари) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)       2:1
Сокол (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                    8:0
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              0:2
Вихър (Жегларци) - Устрем Д (Дончево)                     7:2
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев 1946 (Стожер)     0:1
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XV кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Заря (Крушари)                 2:1
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  2:2
Устрем Д (Дончево) - Стрела 2004 (Орляк)                  1:0
Добруджанец (Овчарово) - Сокол (Зърнево)                  2:2
Искра 41 (Бенковски) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 4:2
Христо Ботев 1946 (Стожер)                                почива

                           XVI кръг

18 април 2009, събота
Заря (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                     3:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Овч)    0:8
Сокол (Зърнево) - Устрем Д (Дончево)                      6:1
Стрела 2004 (Орляк) - Орловец 2008 (Победа)               2:0
Вихър (Жегларци) - Христо Ботев 1946 (Стожер)             2:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XVII кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър (Жегларци)               1:1
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Стрела 2004 (Орляк)          0:1
Орловец 2008 (Победа) - Сокол (Зърнево)                   3:2
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   1:1
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             5:0
Заря (Крушари)                                            почива

                           XVIII кръг

6 май 2009, сряда
Заря (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)                   3:0
Искра 41 (Бенковски) - Устрем Д (Дончево)                 2:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Поб)   0:2
Сокол (Зърнево) - Христо Ботев 1946 (Стожер)              4:3
Стрела 2004 (Орляк) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            0:4
Вихър (Жегларци)                                          почива

                           XIX кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Вихър (Жегларци) - Заря (Крушари)                         1:3
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Сокол (Зърнево)                4:0
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджански спортист (Ст.К) 5:2
Орловец 2008 (Победа) - Искра 41 (Бенковски)              3:2
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Овчарово)               1:2
Стрела 2004 (Орляк)                                       почива

                           XX кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Заря (Крушари) - Устрем Д (Дончево)                       4:1
Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)            3:1
Искра 41 (Бенковски) - Христо Ботев 1946 (Стожер)         2:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Дч) 0:5
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    9:1
Сокол (Зърнево)                                           почива

                           XXI кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Стрела 2004 (Орляк) - Заря (Крушари)                      4:3
Вихър (Жегларци) - Сокол (Зърнево)                        0:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Искра 41 (Бенковски)           5:1
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджанец (Овчарово)       2:3
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                3:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа)                        почива

                           XXII кръг

30/31 май 2009, събота/неделя
Заря (Крушари) - Орловец 2008 (Победа)                    4:0
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев 1946 (Стожер)           1:1
Добруджанец (Овчарово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         2:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци)     0:3
Сокол (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                     0:0
Искра 41 (Бенковски)                                      почива

нагоре


ОФГ Добрич - финал

                           Финал

4 юни 2009, четвъртък
в Добрич, ст."Дружба":
Чиракман (Селце) - Добруджанец (Овчарово)                 3:1 (2:0)
  [2:0 Ивайло Иванов 7',41'; 2:1 Георги Георгиев 86', 3:1 Радостин Трифонов 90'-д]

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com