bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Габрово 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра 2000 (Габрово)               18   18   0   0  121:9    54
-------------------------------------------------------------------
 2. Юнак (Кормянско)                   18   15   1   2   83:25   46
 3. Ера (Севлиево)                     18   11   1   6   48:28   34     [2 0 0  5:2  6]
 4. Дан Колов (Сенник)                 18   11   1   6   55:25   34     [0 0 2  2:5  0]
 5. Победа (Градница)                  18    8   2   8   29:44   26
 6. Вихър 1962 (Ряховците)             18    7   3   8   45:43   24
 7. Росица (Стоките)                   18    7   2   9   26:54   23
 8. Видима (Душево)                    18    2   3  13   22:100   9
 9. Спортист (Петко Славейков)         18    2   2  14   17:48    8 [*]
10. Стрела (Шумата)                    18    1   1  16   20:90    4

Бележки
  - Валекс (Трявна) от Северозападна "В" АФГ се обединява с Трявна (Трявна),
след като собственикът му, притежаващ и фирма "Валекс", предава отбора на
община Трявна. Името на новия отбор е Трявна (Трявна).
  - Младост (Горна Росица), 3-и в Западна ОФГ през изминалия сезон; се
отказва от участие непосредствено преди началото на първенството.
  - Парк-Хотел "Дряново" (Царева ливада) и Орловец 94 (ГабровО) от Източна
ОФГ се отказват от участие.
  - ОС Габрово разформирова Източна ОФГ, премества единствения останал отбор
от нея - Янтра 2000 (Габрово) в Западна ОФГ и я преименува на ОФГ Габрово.
  - Росица (Стоките) играе домакинските си мачове през есента извън Стоките.
  - Янтра 2000 (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в
Габрово.
  - Между IV и XII кръг включително на Спортист (Петко Славейков) се присъждат
само служебни загуби. Причината за това не е известна.

Голмайстор на ОФГ Габрово
38 гола - Свилен Иванов - Юнак (Кормянско)

                           I кръг

31 август 2008, неделя, 18:00 ч
в Сенник:
Росица (Стоките) - Дан Колов (Сенник)                     анулиран *
* - главният съдия свири края на мача при 2:2 в 67', заради настъпила
    тъмнина. След протест на Дан Колов е решено срещата да се преиграе
    след края на есенния полусезон.
Победа (Градница) - Вихър 1962 (Ряховците)                2:1
Спортист (Петко Славейков) - Юнак (Кормянско)             1:3
Видима (Душево) - Стрела (Шумата)                         1:1
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Сенник:
Росица (Стоките) - Дан Колов (Сенник)                     0:3 *
* - преиграване на прекратения мач в края на август.
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Янтра 2000 (Габрово) - Ера (Севлиево)                     3:0

                           II кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ера (Севлиево) - Стрела (Шумата)                          6:1
Юнак (Кормянско) - Видима (Душево)                        9:0
Вихър 1962 (Ряховците) - Спортист (Петко Славейков)       1:1
Дан Колов (Сенник) - Победа (Градница)                    2:0
Янтра 2000 (Габрово) - Росица (Стоките)                   8:0

                           III кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
в Севлиево, ст."Раковски" - помощно игрище:
Росица (Стоките) - Ера (Севлиево)                         2:1
Спортист (Петко Славейков) - Дан Колов (Сенник)           2:5
Видима (Душево) - Вихър 1962 (Ряховците)                  2:2
Стрела (Шумата) - Юнак (Кормянско)                        2:7
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Победа (Градница) - Янтра 2000 (Габрово)                  0:3

                           IV кръг

28 септември 2008, неделя, 14:00 ч
в Сенник:
Росица (Стоките) - Победа (Градница)                      2:3
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела (Шумата)                  9:1
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      8:1
Янтра 2000 (Габрово) - Спортист (Петко Славейков)         3:0 сл.
16 октомври 2008, четвъртък, 16:30 ч
Ера (Севлиево) - Юнак (Кормянско)                         0:0

                           V кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Победа (Градница) - Ера (Севлиево)                        0:2
Спортист (Петко Славейков) - Росица (Стоките)             0:3 сл.
Видима (Душево) - Янтра 2000 (Габрово)                    0:9
Стрела (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                      0:3
Юнак (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)                 5:1

                           VI кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Ера (Севлиево) - Вихър 1962 (Ряховците)                   3:0
Дан Колов (Сенник) - Юнак (Кормянско)                     1:3
Янтра 2000 (Габрово) - Стрела (Шумата)                   14:0
в Сенник:
Росица (Стоките) - Видима (Душево)                        6:1
Победа (Градница) - Спортист (Петко Славейков)            3:0 сл.

                           VII кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 16:30 ч
Стрела (Шумата) - Росица (Стоките)                        0:1
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Спортист (Петко Славейков) - Ера (Севлиево)               0:3 сл.
Видима (Душево) - Победа (Градница)                       0:3
Юнак (Кормянско) - Янтра 2000 (Габрово)                   1:6
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)               0:3

                           VIII кръг

23 август 2008, събота, 18:00 ч
Янтра 2000 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)            10:0
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Ера (Севлиево) - Дан Колов (Сенник)                       3:1
в Душево:
Росица (Стоките) - Юнак (Кормянско)                       1:3
Победа (Градница) - Стрела (Шумата)                       5:1
Спортист (Петко Славейков) - Видима (Душево)              0:3 сл.

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Севлиево:
Видима (Душево) - Ера (Севлиево)                          2:4
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Стрела (Шумата) - Спортист (Петко Славейков)              3:0 сл.
Юнак (Кормянско) - Победа (Градница)                      8:4
Вихър 1962 (Ряховците) - Росица (Стоките)                 1:2
Дан Колов (Сенник) - Янтра 2000 (Габрово)                 1:3

                           X кръг

22 март 2009, неделя, 15:30 ч
Ера (Севлиево) - Янтра 2000 (Габрово)                     0:3 (сл.?)
Дан Колов (Сенник) - Росица (Стоките)                     3:0
Вихър 1962 (Ряховците) - Победа (Градница)                7:0
Юнак (Кормянско) - Спортист (Петко Славейков)             3:0 сл.
Стрела (Шумата) - Видима (Душево)                         3:5

                           XI кръг

29 март 2009, неделя, 17:00 ч
Стрела (Шумата) - Ера (Севлиево)                          2:5
Видима (Душево) - Юнак (Кормянско)                        0:6
Спортист (Петко Славейков) - Вихър 1962 (Ряховците)       0:3 сл.
Победа (Градница) - Дан Колов (Сенник)                    1:2
в Сенник:
Росица (Стоките) - Янтра 2000 (Габрово)                   1:7

                           XII кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ера (Севлиево) - Росица (Стоките)                         3:0
Янтра 2000 (Габрово) - Победа (Градница)                 11:0
Дан Колов (Сенник) - Спортист (Петко Славейков)           3:0 сл.
Вихър 1962 (Ряховците) - Видима (Душево)                  7:0
Юнак (Кормянско) - Стрела (Шумата)                        7:0

                           XIII кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Юнак (Кормянско) - Ера (Севлиево)                         4:3
Стрела (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)                  1:3
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      1:10
Спортист (Петко Славейков) - Янтра 2000 (Габрово)         1:5
Победа (Градница) - Росица (Стоките)                      0:0

                           XIV кръг

26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ера (Севлиево) - Победа (Градница)                        0:3 (сл.?)
Росица (Стоките) - Спортист (Петко Славейков)             3:2
Янтра 2000 (Габрово) - Видима (Душево)                   17:1
Дан Колов (Сенник) - Стрела (Шумата)                      7:1
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                 0:4

                           XV кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Вихър 1962 (Ряховците) - Ера (Севлиево)                   2:1
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     3:0
Стрела (Шумата) - Янтра 2000 (Габрово)                    1:7
Видима (Душево) - Росица (Стоките)                        1:1
Спортист (Петко Славейков) - Победа (Градница)            0:0

                           XVI кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Ера (Севлиево) - Спортист (Петко Славейков)               3:1
Победа (Градница) - Видима (Душево)                       2:1
Росица (Стоките) - Стрела (Шумата)                        2:1
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)               2:2
13 юни 2009, събота, 18:00 ч
в Кормянско:
Янтра 2000 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                   3:2

                           XVII кръг

24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Дан Колов (Сенник) - Ера (Севлиево)                       1:2
Вихър 1962 (Ряховците) - Янтра 2000 (Габрово)             1:6
Стрела (Шумата) - Победа (Градница)                       1:2
Видима (Душево) - Спортист (Петко Славейков)              0:3
7 юни 2009, неделя, 18:00 ч
Юнак (Кормянско) - Росица (Стоките)                      12:2

                           XVIII кръг

31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Ера (Севлиево) - Видима (Душево)                          9:3
Победа (Градница) - Юнак (Кормянско)                      1:3
Росица (Стоките) - Вихър 1962 (Ряховците)                 0:5
Янтра 2000 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                 3:0
7 юни 2009, неделя, 18:00 ч
Спортист (Петко Славейков) - Стрела (Шумата)              6:1

                           XVI кръг - отложен мач

13 юни 2009, събота, 18:00 ч
в Кормянско:
Янтра 2000 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                   3:2

нагоре

Благодарим на Спорт Габрово.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com