bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Кърджали 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопи 1935 (Момчилград)           22   18   2   2   85:12   56
-------------------------------------------------------------------
 2. Искра (Черноочене)                 22   17   0   5   67:33   51
 3. Граничар (Кирково)                 22   15   2   5   62:30   47
 4. Перперикон (Перперек)              22   13   1   8   66:28   40
 5. Родопски сокол (Кърджали)          22   11   4   7   45:35   37
 6. Джебел (Джебел)                    22   11   1  10   40:34   34
 7. Байкал (Широко поле)               22   10   3   9   57:48   33
 8. Юнак 2000 (Ардино)                 22    9   1  12   47:58   28
 9. Мост (Мост)                        22    7   1  14   30:53   22 [+]
10. Здравец (Груево)                   22    3   2  17   40:91   11
11. Орел (Глухар)                      22    1   0  21   18:130   3 [+]
12. Арда 1924 (Кърджали)               22    8   1  13   35:40   25 [+][*]
--. Върбица 2006 (Бенковски)            0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - Левски 2005 (Крумовград), 2-и през изминалия сезон; се отказва от
участие.
  - Орел (Глухар), отказал се от участие в групата преди края на миналия
сезон, отново се включва в групата.
  - Върбица 2006 (Бенковски), Арда 1924 (Кърджали) и Мост (Мост) се
включват в групата. След изтеглянето на програмата обаче Върбица 2006
(Бенковски) се оттегля от групата.
  - Арда 1924 (Кърджали) се отказва от участие на полусезона. Резултатите им
до този момент се зачитат, а през пролетта на противниците им се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Байкал (Широко поле) - Родопски сокол (Кърджали)          1:2
Арда 1924 (Кърджали) - Мост (Мост)                        4:0
Перперикон (Перперек) - Джебел (Джебел)                   1:0
в Момчилград:
Здравец (Груево) - Родопи 1935 (Момчилград)               0:9
Върбица 2006 (Бенковски) - Юнак 2000 (Ардино)             неигран
Граничар (Кирково) - Искра (Черноочене)                   5:1
Орел (Глухар)                                             почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Юнак 2000 (Ардино) - Граничар (Кирково)                   5:1
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)       неигран
Джебел (Джебел) - Здравец (Груево)                        3:0
Мост (Мост) - Перперикон (Перперек)                       1:3
Родопски сокол (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)          0:3
Орел (Глухар) - Байкал (Широко поле)                      2:7
Искра (Черноочене)                                        почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Арда 1924 (Кърджали) - Орел (Глухар)                      8:0
Перперикон (Перперек) - Родопски сокол (Кърджали)         1:2
Здравец (Груево) - Мост (Мост)                            3:4
Граничар (Кирково) - Родопи 1935 (Момчилград)             0:0
Искра (Черноочене) - Юнак 2000 (Ардино)                   3:0
Байкал (Широко поле)                                      почива
Джебел (Джебел)                                           почива

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Родопи 1935 (Момчилград) - Искра (Черноочене)             3:0
Джебел (Джебел) - Граничар (Кирково)                      0:1
Родопски сокол (Кърджали) - Здравец (Груево)              3:0 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебен резултат след края на полусезона.
Орел (Глухар) - Перперикон (Перперек)                     1:9
Байкал (Широко поле) - Арда 1924 (Кърджали)               0:6
Юнак 2000 (Ардино)                                        почива
Мост (Мост)                                               почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Перперикон (Перперек) - Байкал (Широко поле)              3:1
Здравец (Груево) - Орел (Глухар)                          7:1
Граничар (Кирково) - Мост (Мост)                          2:0
Искра (Черноочене) - Джебел (Джебел)                      3:0
Юнак 2000 (Ардино) - Родопи 1935 (Момчилград)             0:2
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива
Родопски сокол (Кърджали)                                 почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Джебел (Джебел) - Юнак 2000 (Ардино)                      2:0
Мост (Мост) - Искра (Черноочене)                          0:4
Родопски сокол (Кърджали) - Граничар (Кирково)            2:3
Байкал (Широко поле) - Здравец (Груево)                   7:0
Арда 1924 (Кърджали) - Перперикон (Перперек)              2:1
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива
Орел (Глухар)                                             почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Здравец (Груево) - Арда 1924 (Кърджали)                   0:3 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебен резултат след края на полусезона.
Граничар (Кирково) - Орел (Глухар)                       15:0
Искра (Черноочене) - Родопски сокол (Кърджали)            2:1
Юнак 2000 (Ардино) - Мост (Мост)                          4:1
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел (Джебел)                7:1
Перперикон (Перперек)                                     почива
Байкал (Широко поле)                                      почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 14:30 ч
Мост (Мост) - Родопи 1935 (Момчилград)                    0:2
Родопски сокол (Кърджали) - Юнак 2000 (Ардино)            1:1
Орел (Глухар) - Искра (Черноочене)                        3:8
Байкал (Широко поле) - Граничар (Кирково)                 0:4
Перперикон (Перперек) - Здравец (Груево)                  3:0
Джебел (Джебел)                                           почива
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Искра (Черноочене) - Байкал (Широко поле)                 5:3
Юнак 2000 (Ардино) - Орел (Глухар)                        3:0
Родопи 1935 (Момчилград) - Родопски сокол (Кърджали)      3:1
Джебел (Джебел) - Мост (Мост)                             3:0
12 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
Граничар (Кирково) - Арда 1924 (Кърджали)                 0:4
Здравец (Груево)                                          почива
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Джебел (Джебел)               3:1
Орел (Глухар) - Родопи 1935 (Момчилград)                  1:7
Байкал (Широко поле) - Юнак 2000 (Ардино)                 6:1
Арда 1924 (Кърджали) - Искра (Черноочене)                 1:2
Перперикон (Перперек) - Граничар (Кирково)                3:0
Мост (Мост)                                               почива
Здравец (Груево)                                          почива

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Граничар (Кирково) - Здравец (Груево)                     6:3
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                6:1
Юнак 2000 (Ардино) - Арда 1924 (Кърджали)                 3:2
Родопи 1935 (Момчилград) - Байкал (Широко поле)           5:1
Джебел (Джебел) - Орел (Глухар)                           6:1
Мост (Мост) - Родопски сокол (Кърджали)                   2:3

                           XII кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Орел (Глухар) - Мост (Мост)                               1:4
Байкал (Широко поле) - Джебел (Джебел)                    5:3
Арда 1924 (Кърджали) - Родопи 1935 (Момчилград)           1:1
Перперикон (Перперек) - Юнак 2000 (Ардино)                7:0
Здравец (Груево) - Искра (Черноочене)                     1:5
Родопски сокол (Кърджали)                                 почива
Граничар (Кирково)                                        почива

                           XIII кръг

29 ноември 2008, събота, 9:30 ч
Родопи 1935 (Момчилград) - Перперикон (Перперек)          3:1
Джебел (Джебел) - Арда 1924 (Кърджали)                    0:1
30 ноември 2008, неделя, 9:30 ч
Юнак 2000 (Ардино) - Здравец (Груево)                     7:2
Мост (Мост) - Байкал (Широко поле)                        0:2
Родопски сокол (Кърджали) - Орел (Глухар)                 6:2
Граничар (Кирково)                                        почива
Искра (Черноочене)                                        почива

* - Арда 1924 (Кърджали) се отказва от участие на полусезона. Резултатите им
до този момент се зачитат, а през пролетта на противниците им се присъждат
служебни победи с 3:0.

* - Заради отказването на Върбица 2006 в самото начало на есенния полусезон,
и на Арда 1924 на полусезона, програмата за пролетния полусезон е преработена
в 11, вместо в 13 кръга.

                           XIV кръг

14 март 2009, събота
Искра (Черноочене) - Граничар (Кирково)                   3:0
Здравец (Груево) - Юнак 2000 (Ардино)                     3:7
Перперикон (Перперек) - Родопи 1935 (Момчилград)          0:1
Арда 1924 (Кърджали) - Джебел (Джебел)                    0:3 сл.
Байкал (Широко поле) - Мост (Мост)                        2:0
Орел (Глухар) - Родопски сокол (Кърджали)                 0:3

                           XV кръг

21 март 2009, събота
Мост (Мост) - Арда 1924 (Кърджали)                        3:0 сл.
Джебел (Джебел) - Перперикон (Перперек)                   1:3
в Груево:
Родопи 1935 (Момчилград) - Здравец (Груево)               7:0
Граничар (Кирково) - Юнак 2000 (Ардино)                   3:0
Байкал (Широко поле) - Орел (Глухар)                      3:0
30 май 2009, събота
Родопски сокол (Кърджали) - Искра (Черноочене)            0:3

                           XVI кръг

28 март 2009, събота
Родопски сокол (Кърджали) - Байкал (Широко поле)          2:2
Здравец (Груево) - Джебел (Джебел)                        3:4
Перперикон (Перперек) - Мост (Мост)                       3:0
Орел (Глухар) - Арда 1924 (Кърджали)                      3:0 сл.
Родопи 1935 (Момчилград) - Граничар (Кирково)             3:0
Юнак 2000 (Ардино) - Искра (Черноочене)                   2:4

                           XVII кръг

4 април 2009, събота
Мост (Мост) - Здравец (Груево)                            2:0
Искра (Черноочене) - Родопи 1935 (Момчилград)             0:1
Граничар (Кирково) - Джебел (Джебел)                      1:0
Перперикон (Перперек) - Орел (Глухар)                    10:0
Арда 1924 (Кърджали) - Байкал (Широко поле)               0:3 сл.
Юнак 2000 (Ардино) - Родопски сокол (Кърджали)            1:4

                           XVIII кръг

11 април 2009, събота
Арда 1924 (Кърджали) - Родопски сокол (Кърджали)          0:3 сл.
Байкал (Широко поле) - Перперикон (Перперек)              0:0
Орел (Глухар) - Здравец (Груево)                          0:3
Мост (Мост) - Граничар (Кирково)                          1:1
Джебел (Джебел) - Искра (Черноочене)                      3:0
Родопи 1935 (Момчилград) - Юнак 2000 (Ардино)             3:0

                           XIX кръг

18 април 2009, събота
Юнак 2000 (Ардино) - Джебел (Джебел)                      0:3
в Мост:
Искра (Черноочене) - Мост (Мост)                          1:0
Здравец (Груево) - Байкал (Широко поле)                   3:3
Перперикон (Перперек) - Арда 1924 (Кърджали)              3:0 сл.
Орел (Глухар) - Граничар (Кирково)                        0:3
Родопски сокол (Кърджали) - Родопи 1935 (Момчилград)      0:2

                           XX кръг

25 април 2009, събота
Родопски сокол (Кърджали) - Перперикон (Перперек)         2:1
Арда 1924 (Кърджали) - Здравец (Груево)                   0:3 сл.
Мост (Мост) - Юнак 2000 (Ардино)                          5:0
Джебел (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)                1:0
Искра (Черноочене) - Орел (Глухар)                        7:0
Граничар (Кирково) - Байкал (Широко поле)                 3:0

                           XXI кръг

2 май 2009, събота
Родопи 1935 (Момчилград) - Мост (Мост)                   11:1
Здравец (Груево) - Перперикон (Перперек)                  2:6
Арда 1924 (Кърджали) - Граничар (Кирково)                 0:3 сл.
Байкал (Широко поле) - Искра (Черноочене)                 2:3
Орел (Глухар) - Юнак 2000 (Ардино)                        0:3
Джебел (Джебел) - Родопски сокол (Кърджали)               0:0

                           XXII кръг

9 май 2009, събота
Здравец (Груево) - Родопски сокол (Кърджали)              3:3
Мост (Мост) - Джебел (Джебел)                             3:1
Родопи 1935 (Момчилград) - Орел (Глухар)                 12:1
Юнак 2000 (Ардино) - Байкал (Широко поле)                 4:6
Искра (Черноочене) - Арда 1924 (Кърджали)                 3:0 сл.
Граничар (Кирково) - Перперикон (Перперек)                2:0

                           XXIII кръг

16 май 2009, събота
Здравец (Груево) - Граничар (Кирково)                     4:5
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                7:1
Арда 1924 (Кърджали) - Юнак 2000 (Ардино)                 0:3 сл.
Байкал (Широко поле) - Родопи 1935 (Момчилград)           3:0
Орел (Глухар) - Джебел (Джебел)                           2:3
Родопски сокол (Кърджали) - Мост (Мост)                   3:0

                           XXIV кръг

23 май 2009, събота
Граничар (Кирково) - Родопски сокол (Кърджали)            4:1
Мост (Мост) - Орел (Глухар)                               3:0
Родопи 1935 (Момчилград) - Арда 1924 (Кърджали)           3:0 сл.
Юнак 2000 (Ардино) - Перперикон (Перперек)                3:0
Искра (Черноочене) - Здравец (Груево)                     3:0
30 май 2009, събота
Джебел (Джебел) - Байкал (Широко поле)                    2:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com