bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Кюстендил 2008/09


ОФГ Кюстендил - "Осогово" 2008/09

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струма (Нови чифлик)               24   20   2   2   80:25   62
-------------------------------------------------------------------
 2. Жиленци (Жиленци)                  24   19   4   1   80:29   61 [+]
 3. Спортист (Слокощица)               24   16   3   5   87:33   51
 4. Сините извори (Горна Гращица)      24   14   5   5   80:38   47
 5. Елешница (Ваксево)                 24   11   5   8   55:42   38 [+] [1 0 1  5:4  3]
 6. Гранит (Коняво)                    24   12   2  10   49:42   38 [+] [1 0 1  4:5  3]
 7. Руен (Богослов)                    24   11   3  10   65:48   36
 8. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    24   10   3  11   56:44   33
 9. Славия (Граница)                   24    7   4  13   49:56   25
10. Копие (Копиловци)                  24    6   3  15   33:85   21
11. Боила (Лозно)                      24    5   2  17   34:84   17
12. Септември 2005 (Жабокрът)          24    3   3  18   31:94   12
13. Осогово (Багренци)                 24    2   1  21   34:113   7

Бележки
  - Пауталия (Соволяно), 10-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Жиленци (Жиленци), изваден от групата през изминалия сезон, отново се
включва в групата.
  - Гранит (Коняво) и Елешница (Ваксево) се включват в групата.

                           I кръг

31 август 2008, неделя, 10:30 ч
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 2:1
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        2:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Горна Гращица) 1:5
31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Жиленци (Жиленци)       1:2
Осогово (Багренци) - Боила (Лозно)                        2:3
Копие (Копиловци) - Гранит (Коняво)                       0:1
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           II кръг

7 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Гранит (Коняво)                      5:2
Боила (Лозно) - Копие (Копиловци)                         0:4
Жиленци (Жиленци) - Славия (Граница)                      3:3
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        9:2
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          7:2
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    3:0
Руен (Богослов)                                           почива

                           III кръг

14 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      1:2
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   1:1
Гранит (Коняво) - Боила (Лозно)                           5:1
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               0:9
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 2:4
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         0:3
Жиленци (Жиленци)                                         почива

                           IV кръг

21 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Сините извори (Горна Гращица) - Гранит (Коняво)           2:2
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  7:0
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        3:2
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Елешница (Ваксево) - Боила (Лозно)                        5:0
Жиленци (Жиленци) - Септември 2005 (Жабокрът)             3:1
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           V кръг

28 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     0:0
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       1:6
Боила (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             2:5
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          0:8
Осогово (Багренци) - Жиленци (Жиленци)                    1:3
Гранит (Коняво) - Струма (Нови чифлик)                    0:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           VI кръг

5 октомври 2008, неделя, 9:30 ч/15:00 ч
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        0:6
Струма (Нови чифлик) - Боила (Лозно)                      4:1
Руен (Богослов) - Гранит (Коняво)                         5:1
Жиленци (Жиленци) - Копие (Копиловци)                    11:1
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 8:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жаб.)   9:0
Славия (Граница)                                          почива

                           VII кръг

12 октомври 2008, неделя, 9:30 ч/15:00 ч
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              2:1
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:4
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  0:11
Гранит (Коняво) - Жиленци (Жиленци)                       0:1
Боила (Лозно) - Руен (Богослов)                           1:3
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      1:2
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           VIII кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 1:4
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           1:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       5:1
19 октомври 2008, неделя, 9:30 ч
Жиленци (Жиленци) - Боила (Лозно)                         2:1
Спортист (Слокощица) - Гранит (Коняво)                    5:0
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     7:0
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           IX кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            0:0
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      0:7
Гранит (Коняво) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         2:0
Боила (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      3:7
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    2:0
6/7 декември 2008, събота/неделя
Сините извори (Горна Гращица) - Жиленци (Жиленци)         1:2
Осогово (Багренци)                                        почива

                           X кръг

2 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      4:2
Жиленци (Жиленци) - Струма (Нови чифлик)                  2:4
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      0:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Боила (Лозно)           7:0
Славия (Граница) - Гранит (Коняво)                        0:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            6:4
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XI кръг

9 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   0:4
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)             0:0
Боила (Лозно) - Славия (Граница)                          1:5
Сините извори (Горна Гращица) - Стр. слава 1956 (Търн.)   3:1
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               0:0
Руен (Богослов) - Жиленци (Жиленци)                       1:1
Гранит (Коняво)                                           почива

                           XII кръг

15/16 ноември 2008, събота/неделя
Елешница (Ваксево) - Жиленци (Жиленци)                    1:2
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    3:4
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    1:1
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)          0:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Гранит (Коняво)               0:2
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    2:0
Боила (Лозно)                                             почива

                           XIII кръг

22/23 ноември 2008, събота/неделя
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    отложен *
Гранит (Коняво) - Осогово (Багренци)                      отложен *
Боила (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 отложен *
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   отложен *
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         отложен *
Жиленци (Жиленци) - Спортист (Слокощица)                  отложен *
29/30 ноември 2008, събота/неделя
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    2:3
Гранит (Коняво) - Осогово (Багренци)                      3:2
Боила (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 3:0
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   3:0
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         3:0
Жиленци (Жиленци) - Спортист (Слокощица)                  1:0
Сините извори (Горна Гращица)                             почива
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XIV кръг

1 март 2009, неделя, 10:30 ч
Жиленци (Жиленци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        - *
Сините извори (Горна Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът)  - *
Боила (Лозно) - Осогово (Багренци)                         - *
1 март 2009, неделя, 15:00 ч
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                  - *
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                         - *
Гранит (Коняво) - Копие (Копиловци)                        - *
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия и терени.
5 май 2009, вторник
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 1:1
Жиленци (Жиленци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       3:0
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        2:3
Сините извори (Горна Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът) 5:3
Боила (Лозно) - Осогово (Багренци)                        1:1
Гранит (Коняво) - Копие (Копиловци)                       4:1
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           XV кръг

8 март 2009, неделя, 10:30 ч
Гранит (Коняво) - Елешница (Ваксево)                      2:0
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          2:5
Славия (Граница) - Жиленци (Жиленци)                      2:4
8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Копие (Копиловци) - Боила (Лозно)                         3:0
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        2:5
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    1:3
Руен (Богослов)                                           почива

                           XVI кръг

14/15 март 2009, събота/неделя
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      4:3
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   4:1
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               2:1
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 7:1
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)         5:0
Боила (Лозно) - Гранит (Коняво)                           1:4
Жиленци (Жиленци)                                         почива

                           XVII кръг

21/22 март 2009, събота/неделя *
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия.
30/31 май 2009, събота/неделя
Боила (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        2:2
Гранит (Коняво) - Сините извори (Горна Гращица)           3:3
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  2:0
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:7
Септември 2005 (Жабокрът) - Жиленци (Жиленци)             3:7
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        0:5
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XVIII кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     4:0
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          3:1
Жиленци (Жиленци) - Осогово (Багренци)                    9:0
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       2:4
Струма (Нови чифлик) - Гранит (Коняво)                    2:0
Сините извори (Горна Гращица) - Боила (Лозно)             6:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XIX кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        4:1
Боила (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      2:5
Гранит (Коняво) - Руен (Богослов)                         3:1
Копие (Копиловци) - Жиленци (Жиленци)                     2:2
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 3:7
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр. слава 1956 (Търновлаг)   0:2
Славия (Граница)                                          почива

                           XX кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              3:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      3:2
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  2:1
Жиленци (Жиленци) - Гранит (Коняво)                       4:0
Руен (Богослов) - Боила (Лозно)                           4:1
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      2:0
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XXI кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 3:1
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           3:3
Боила (Лозно) - Жиленци (Жиленци)                         0:3
Гранит (Коняво) - Спортист (Слокощица)                    2:4
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       1:1
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     0:3
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XXII кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            6:1
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      6:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Гранит (Коняво)         2:1
Спортист (Слокощица) - Боила (Лозно)                      6:2
Жиленци (Жиленци) - Сините извори (Горна Гращица)         2:0
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    3:4
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XXIII кръг

2/3 май 2009, събота/неделя
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      2:0
Струма (Нови чифлик) - Жиленци (Жиленци)                  1:2
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      3:4
Боила (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           2:1
Гранит (Коняво) - Славия (Граница)                        4:0
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            0:5
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XXIV кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   6:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             0:2
Славия (Граница) - Боила (Лозно)                          0:4
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - С. извори (Г.Гращица)   2:2
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               0:2
Жиленци (Жиленци) - Руен (Богослов)                       6:2
Гранит (Коняво)                                           почива

                           XXV кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Жиленци (Жиленци) - Елешница (Ваксево)                    1:1
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    0:2
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    7:1
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          6:2
Гранит (Коняво) - Септември 2005 (Жабокрът)               6:0
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    6:4
Боила (Лозно)                                             почива

                           XXVI кръг

23 май 2009, събота, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    3:1
Осогово (Багренци) - Гранит (Коняво)                      2:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Боила (Лозно)                 0:2
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         3:0
Спортист (Слокощица) - Жиленци (Жиленци)                  3:4
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Рила" 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рилски орли (Бистрица)             22   19   0   3   58:20   57 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 2000 (Яхиново)              22   16   2   4   68:22   50
 3. Ботев (Крайници)                   22   16   1   5   63:31   49 [+]
 4. Мусала (Рила)                      22   10   5   7   45:32   35
 5. Пороминово (Пороминово)            22   10   2  10   39:38   32
 6. Горица (Овчарци)                   22   10   1  11   48:48   31
 7. Сокол (Самораново)                 22   10   0  12   44:51   30
 8. Ива (Боровец)                      22    7   4  11   39:44   25     [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, -5 обща ГР]
 9. Ботев (Бобошево)                   22    7   4  11   44:50   25     [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, -6 обща ГР]
10. ЗКМО (Бараково)                    22    6   1  15   25:64   19
11. Стоби (Стоб)                       22    5   2  15   25:69   17
12. Бенковски 53 (Сапарево)            22    4   2  16   36:65   14 [+]
--. Левски (Кочериново)                 9    0   0   9    6:44    - [*]

Бележки
  - Германея (Сапарева баня) влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Евродупница (Дупница), 3-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Рилски орли (Бистрица), Ботев (Крайници) и Бенковски 53 (Сапарево) се
включват в групата.
  - ЗКМО е съкращение на Завод за картони, мукава и опаковки.
  - Левски (Кочериново) е изваден от групата след IX или X кръг заради три
неявявания. Всичките им резултати се анулират.

                           I кръг

31 август 2008, неделя, 10:30 ч
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   4:0
Горица (Овчарци) - Ботев (Крайници)                       0:4
Стоби (Стоб) - Пороминово (Пороминово)                    2:1
31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Рилски орли (Бистрица) - Левски (Кочериново)             14:1  /анулиран/
Сокол (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново)                1:3
ЗКМО (Бараково) - Ботев (Бобошево)                        0:4
Ива (Боровец)                                             почива

                           II кръг

7 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Пороминово (Пороминово) - ЗКМО (Бараково)                 3:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилски орли (Бистрица)          3:5
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             2:2
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Стоби (Стоб)                      4:0
Ботев (Крайници) - Сокол (Самораново)                     5:1
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    2:5  /анулиран/
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           III кръг

14 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Рилски орли (Бистрица) - Ива (Боровец)                    3:1
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)                4:1
ЗКМО (Бараково) - Славия 2000 (Яхиново)                   1:5
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Сокол (Самораново) - Левски (Кочериново)                  4:0  /анулиран/
Ботев (Бобошево) - Пороминово (Пороминово)                3:1
7 декември 2008, неделя
Стоби (Стоб) - Ботев (Крайници)                           2:4
Мусала (Рила)                                             почива

                           IV кръг

21 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Левски (Кочериново) - Стоби (Стоб)                        0:5  /анулиран/
Бенковски 53 (Сапарево) - Сокол (Самораново)              2:5
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          3:1
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  3:0
Ботев (Крайници) - ЗКМО (Бараково)                        4:0
Мусала (Рила) - Рилски орли (Бистрица)                    0:1
Пороминово (Пороминово)                                   почива

                           V кръг

28 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Сокол (Самораново) - Ива (Боровец)                        4:2
ЗКМО (Бараково) - Левски (Кочериново)                     3:0  /анулиран/
Пороминово (Пороминово) - Славия 2000 (Яхиново)           4:3
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          2:3
Стоби (Стоб) - Бенковски 53 (Сапарево)                    3:0
Ботев (Бобошево) - Ботев (Крайници)                       2:4
Рилски орли (Бистрица)                                    почива

                           VI кръг

5 октомври 2008, неделя
Ботев (Крайници) - Пороминово (Пороминово)                4:0
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    3:4  /анулиран/
Бенковски 53 (Сапарево) - ЗКМО (Бараково)                 5:0
Ива (Боровец) - Стоби (Стоб)                              2:2
Мусала (Рила) - Сокол (Самораново)                        5:3
Рилски орли (Бистрица) - Горица (Овчарци)                 5:1
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           VII кръг

12 октомври 2008, неделя
Сокол (Самораново) - Рилски орли (Бистрица)               1:2
Стоби (Стоб) - Мусала (Рила)                              0:2
ЗКМО (Бараково) - Ива (Боровец)                           3:2
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                2:2
Пороминово (Пороминово) - Левски (Кочериново)             3:0 сл.  /анулиран/
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Крайници)                  4:1
Горица (Овчарци)                                          почива

                           VIII кръг

19 октомври 2008, неделя
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               0:3 сл.  /анулиран/
Бенковски 53 (Сапарево) - Пороминово (Пороминово)         2:1
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          1:1
Мусала (Рила) - ЗКМО (Бараково)                           6:0
Рилски орли (Бистрица) - Стоби (Стоб)                     3:0
Горица (Овчарци) - Сокол (Самораново)                     5:2
Ботев (Крайници)                                          почива

                           IX кръг

26 октомври 2008, неделя
Стоби (Стоб) - Горица (Овчарци)                           2:7
ЗКМО (Бараково) - Рилски орли (Бистрица)                  1:3
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          2:0
Пороминово (Пороминово) - Ива (Боровец)                   3:1
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           3:0
Ботев (Крайници) - Левски (Кочериново)                    3:0 сл.  /анулиран/
Сокол (Самораново)                                        почива

                           X кръг

2 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Крайници)                0:2
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:0
Мусала (Рила) - Пороминово (Пороминово)                   1:1
Рилски орли (Бистрица) - Ботев (Бобошево)                 3:2
Горица (Овчарци) - ЗКМО (Бараково)                        3:1
Сокол (Самораново) - Стоби (Стоб)                         3:0
Левски (Кочериново)                                       почива

* - Левски (Кочериново) е изваден от групата след IX кръг или X кръг заради три неявявания.
    Всичките им резултати се анулират.

                           XI кръг

9 ноември 2008, неделя
ЗКМО (Бараково) - Сокол (Самораново)                      3:0
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       4:2
Пороминово (Пороминово) - Рилски орли (Бистрица)          0:1
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     3:3
Ботев (Крайници) - Ива (Боровец)                          1:0
Стоби (Стоб)                                              почива
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           XII кръг

16 ноември 2008, неделя
Мусала (Рила) - Ботев (Крайници)                          1:4
Рилски орли (Бистрица) - Славия 2000 (Яхиново)            3:1
Горица (Овчарци) - Пороминово (Пороминово)                1:4
Сокол (Самораново) - Ботев (Бобошево)                     2:0
Стоби (Стоб) - ЗКМО (Бараково)                            1:3
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива
Ива (Боровец)                                             почива

                           XIII кръг

23 ноември 2008, неделя
Ботев (Бобошево) - Стоби (Стоб)                           отложен *
Пороминово (Пороминово) - Сокол (Самораново)              отложен *
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  отложен *
Ботев (Крайници) - Рилски орли (Бистрица)                 отложен *
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   отложен *
30 ноември 2008, неделя
Ботев (Бобошево) - Стоби (Стоб)                           7:0
Пороминово (Пороминово) - Сокол (Самораново)              3:0
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  2:0
Ботев (Крайници) - Рилски орли (Бистрица)                 2:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   3:5
ЗКМО (Бараково)                                           почива
Мусала (Рила)                                             почива
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XIV кръг

1 март 2009, неделя, 10:30 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   1:2
Ботев (Крайници) - Горица (Овчарци)                       3:2
Славия 2000 (Яхиново) - Сокол (Самораново)                6:0
Пороминово (Пороминово) - Стоби (Стоб)                    4:1
Ботев (Бобошево) - ЗКМО (Бараково)                        3:1
Ива (Боровец)                                             почива
Рилски орли (Бистрица)                                    почива

                           XV кръг

8 март 2009, неделя, 10:30 ч
ЗКМО (Бараково) - Пороминово (Пороминово)                 0:3
Стоби (Стоб) - Славия 2000 (Яхиново)                      0:5
Рилски орли (Бистрица) - Бенковски 53 (Сапарево)          7:1
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             2:1
8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Сокол (Самораново) - Ботев (Крайници)                     1:0
Ботев (Бобошево)                                          почива
Горица (Овчарци)                                          почива

                           XVI кръг

15 март 2009, неделя
Ива (Боровец) - Рилски орли (Бистрица)                    0:3
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)                2:3
Ботев (Крайници) - Стоби (Стоб)                           3:6
Славия 2000 (Яхиново) - ЗКМО (Бараково)                   3:0
Пороминово (Пороминово) - Ботев (Бобошево)                2:1
Мусала (Рила)                                             почива
Сокол (Самораново)                                        почива

                           XVII кръг

22 март 2009, неделя *
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия.
30/31 май 2009, събота/неделя
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  2:4
ЗКМО (Бараково) - Ботев (Крайници)                        0:3
Сокол (Самораново) - Бенковски 53 (Сапарево)              0:3
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          3:1
Рилски орли (Бистрица) - Мусала (Рила)                    2:0
Пороминово (Пороминово)                                   почива
Стоби (Стоб)                                              почива

                           XVIII кръг

29 март 2009, неделя
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          4:1
Ива (Боровец) - Сокол (Самораново)                        2:1
Бенковски 53 (Сапарево) - Стоби (Стоб)                    6:0
Ботев (Крайници) - Ботев (Бобошево)                       7:1
Славия 2000 (Яхиново) - Пороминово (Пороминово)           5:0
Рилски орли (Бистрица)                                    почива
ЗКМО (Бараково)                                           почива

                           XIX кръг

5 април 2009, неделя
Пороминово (Пороминово) - Ботев (Крайници)                2:0
ЗКМО (Бараково) - Бенковски 53 (Сапарево)                 1:0
Стоби (Стоб) - Ива (Боровец)                              0:4
Сокол (Самораново) - Мусала (Рила)                        2:1
Горица (Овчарци) - Рилски орли (Бистрица)                 0:1
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           XX кръг

12 април 2009, неделя
Рилски орли (Бистрица) - Сокол (Самораново)               2:1
Мусала (Рила) - Стоби (Стоб)                              0:0
Ива (Боровец) - ЗКМО (Бараково)                           1:3
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)                1:1
Ботев (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:1
Горица (Овчарци)                                          почива
Пороминово (Пороминово)                                   почива

                           XXI кръг

18 април 2009, събота
Пороминово (Пороминово) - Бенковски 53 (Сапарево)         7:1
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          1:1
ЗКМО (Бараково) - Мусала (Рила)                           0:3
Стоби (Стоб) - Рилски орли (Бистрица)                     0:3
Сокол (Самораново) - Горица (Овчарци)                     2:0
Ботев (Крайници)                                          почива
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           XXII кръг

26 април 2009, неделя
Горица (Овчарци) - Стоби (Стоб)                           3:0
Рилски орли (Бистрица) - ЗКМО (Бараково)                  3:0
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          5:1
Ива (Боровец) - Пороминово (Пороминово)                   3:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           1:4
Сокол (Самораново)                                        почива
Ботев (Крайници)                                          почива

                           XXIII кръг

3 май 2009, неделя
Ботев (Крайници) - Бенковски 53 (Сапарево)                3:2
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     5:2
Пороминово (Пороминово) - Мусала (Рила)                   0:0
Ботев (Бобошево) - Рилски орли (Бистрица)                 3:1
ЗКМО (Бараково) - Горица (Овчарци)                        2:2
Стоби (Стоб) - Сокол (Самораново)                         3:1

                           XXIV кръг

10 май 2009, неделя
Сокол (Самораново) - ЗКМО (Бараково)                      7:2
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       3:2
Рилски орли (Бистрица) - Пороминово (Пороминово)          3:0
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     0:1
Ива (Боровец) - Ботев (Крайници)                          1:3
Стоби (Стоб)                                              почива
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           XXV кръг

17 май 2009, неделя
Ботев (Крайници) - Мусала (Рила)                          5:1
Славия 2000 (Яхиново) - Рилски орли (Бистрица)            3:0 сл.
Пороминово (Пороминово) - Горица (Овчарци)                0:3
Ботев (Бобошево) - Сокол (Самораново)                     2:4
ЗКМО (Бараково) - Стоби (Стоб)                            4:0
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива
Ива (Боровец)                                             почива

                           XXVI кръг

23 май 2009, събота
Стоби (Стоб) - Ботев (Бобошево)                           3:0
Сокол (Самораново) - Пороминово (Пороминово)              3:0
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  2:0
Рилски орли (Бистрица) - Ботев (Крайници)                 4:0
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   3:0
ЗКМО (Бараково)                                           почива
Мусала (Рила)                                             почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - финал

                           Финал

4 юни 2009, четвъртък
в Бобов дол, ст."Николай Кръстев - Шулц":
Струма (Нови чифлик) - Рилски орли (Бистрица)             1:1; при дузпите: 3:5

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com