bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Монтана 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Шурданица (Георги Дамяново)        30   23   4   3   88:25   73
-------------------------------------------------------------------
 2. Алмус Биър (Сталийска махала)      30   22   2   6   97:40   68
 3. Вихър 97 (Превала)                 30   19   4   7   92:51   61
 4. Вихър 23 (Николово)                30   18   5   7   87:37   59
 5. Ком (Берковица)                    30   16   4  10   70:50   52
 6. Липен (Липен)                      30   14   5  11   67:59   47 [+] [2 1 1  7:5  7]
 7. Вихър (Бързия)                     30   14   5  11   57:41   47     [2 0 2  4:3  6]
 8. Бойчиновци (Бойчиновци)            30   15   2  13   60:45   47     [1 1 2  4:7  4]
 9. Форца (Благово)                    30   12   3  15   61:61   39 [+]
10. Кипровец (Чипровци)                30   12   2  16   61:67   38
11. Ленчо (Якимово)                    30   11   4  15   37:52   37
12. Селяк (Стубел)                     30    8   3  19   27:83   27
13. Бенковски 2007 (Крива бара)        30    8   2  20   54:80   26
14. Люта (Владимирово)                 30    7   3  20   36:125  24 [+][*]
15. Хайдут (Ерден)                     30    0   3  27   28:121   3
16. Смоляновци (Смоляновци)            30   14   3  13   64:49   45 [+][*]

Бележки
  - Расово (Расово), 6-и през изминалия сезон; Златия (Вълчедръм), 13-и
през изминалия сезон и Септември (Медковец), 15-и през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Олимпик (Владимирово), изваден от групата през изминалия сезон,
отново се включва в групата. Отборът се преименува на Люта (Владимирово).
  - Вършец 99 (Вършец), 7-и през изминалия сезон; се отказват от участие
след изтеглянето на програмата. На тяхно място се включва отказалия се
по време на изминалия сезон Смоляновци (Смоляновци).
  - Форца (Благово) и Липен (Липен) се включват в групата.
  - Алмус Биър (Сталийска махала) играе домакинските си мачове на
ст."Христо Ботев" в Трайково.
  - Смоляновци (Смоляновци) напуска групата преди XXII кръг след наложено им
наказание с лишаване от домакинство за 6 мача. Резултатите им до този момент
се зачитат, а на противниците им до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Вихър 97 (Превала)        8:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Форца (Благово)             4:1
Люта (Владимирово) - Вихър 23 (Николово)                  4:4
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кипровец (Чипровци)             2:0
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         0:4
Липен (Липен) - Смоляновци (Смоляновци)                   0:0
Бенковски 2007 (Крива бара) - Селяк (Стубел)              2:1
Вихър (Бързия) - Хайдут (Ерден)                           5:1

                           II кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Хайдут (Ерден)                       7:0
Селяк (Стубел) - Вихър (Бързия)                           1:3
Смоляновци (Смоляновци) - Бенковски 2007 (Крива бара)     3:2
Ком (Берковица) - Липен (Липен)                           1:0
Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)                     2:0
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             0:1
Форца (Благово) - Люта (Владимирово)                     11:0
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Шурданица (Г. Дамяново)   1:0

                           III кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 97 (Превала)          2:1
Люта (Владимирово) - Алмус Биър (Сталийска махала)        1:9
Бойчиновци (Бойчиновци) - Форца (Благово)                 2:0
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     2:2
Липен (Липен) - Кипровец (Чипровци)                       2:2
Бенковски 2007 (Крива бара) - Ком (Берковица)             2:3
Вихър (Бързия) - Смоляновци (Смоляновци)                  1:1
Хайдут (Ерден) - Селяк (Стубел)                           1:3

                           IV кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Селяк (Стубел)                       5:0
Смоляновци (Смоляновци) - Хайдут (Ерден)                  9:0
Ком (Берковица) - Вихър (Бързия)                          2:1
Кипровец (Чипровци) - Бенковски 2007 (Крива бара)         7:1
Вихър 23 (Николово) - Липен (Липен)                       4:2
Форца (Благово) - Ленчо (Якимово)                         1:0
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Бойчиновци (Бойчиновци)   5:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Люта (Владимирово)          8:0

                           V кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Люта (Владимирово) - Вихър 97 (Превала)                   2:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     0:1
Ленчо (Якимово) - Алмус Биър (Сталийска махала)           0:2
Липен (Липен) - Форца (Благово)                           5:2
Бенковски 2007 (Крива бара) - Вихър 23 (Николово)         0:2
Вихър (Бързия) - Кипровец (Чипровци)                      2:1
Хайдут (Ерден) - Ком (Берковица)                          0:3
Селяк (Стубел) - Смоляновци (Смоляновци)                  1:1

                           VI кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Смоляновци (Смоляновци)              3:0
Ком (Берковица) - Селяк (Стубел)                          3:0
Кипровец (Чипровци) - Хайдут (Ерден)                      4:1
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      3:1
Форца (Благово) - Бенковски 2007 (Крива бара)             7:2
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Липен (Липен)             7:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             4:1
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              1:7

                           VII кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 97 (Превала)              1:1
Ленчо (Якимово) - Люта (Владимирово)                      3:0
Липен (Липен) - Шурданица (Георги Дамяново)               1:3
Бенковски 2007 (Крива бара) - Алмус Биър (Стал. махала)   3:4
Вихър (Бързия) - Форца (Благово)                          0:1
Хайдут (Ерден) - Вихър 23 (Николово)                      1:6
Селяк (Стубел) - Кипровец (Чипровци)                      1:0
Смоляновци (Смоляновци) - Ком (Берковица)                 1:0

                           VIII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Ком (Берковица)                      4:1
Кипровец (Чипровци) - Смоляновци (Смоляновци)             2:1
Вихър 23 (Николово) - Селяк (Стубел)                      3:1
Форца (Благово) - Хайдут (Ерден)                          6:1
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Вихър (Бързия)            2:0
Шурданица (Георги Дамяново) - Бенковски 2007 (Крива бара) 0:3
Люта (Владимирово) - Липен (Липен)                        1:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                 1:0

                           IX кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Ленчо (Якимово) - Вихър 97 (Превала)                      0:2
Липен (Липен) - Бойчиновци (Бойчиновци)                   3:3
Бенковски 2007 (Крива бара) - Люта (Владимирово)          8:0
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              1:2
Хайдут (Ерден) - Алмус Биър (Сталийска махала)            4:7
Селяк (Стубел) - Форца (Благово)                          0:3
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)             3:0
Ком (Берковица) - Кипровец (Чипровци)                     4:1

                           X кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Вихър 97 (Превала) - Кипровец (Чипровци)                  5:0
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                     4:2
Форца (Благово) - Смоляновци (Смоляновци)                 0:1
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Селяк (Стубел)            7:0
Шурданица (Георги Дамяново) - Хайдут (Ерден)              3:1
Люта (Владимирово) - Вихър (Бързия)                       1:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Бенковски 2007 (Крива бара)     3:1
Ленчо (Якимово) - Липен (Липен)                           1:1

                           XI кръг

8 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Липен (Липен) - Вихър 97 (Превала)                        4:2
Бенковски 2007 (Крива бара) - Ленчо (Якимово)             0:0
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  2:0
Хайдут (Ерден) - Люта (Владимирово)                       2:4
Селяк (Стубел) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:4
Смоляновци (Смоляновци) - Алмус Биър (Сталийска махала)   6:2
Ком (Берковица) - Форца (Благово)                         6:0
Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)                 1:3

                           XII кръг

17 ноември 2008, понеделник, 14:30 ч
Вихър 97 (Превала) - Вихър 23 (Николово)                  6:3
Форца (Благово) - Кипровец (Чипровци)                     3:0
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ком (Берковица)           2:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Смоляновци (Смоляновци)     2:1
Люта (Владимирово) - Селяк (Стубел)                       0:3 сл. *
* - първоначално мачът завършва при резултат 2:1, в последствие на Люта е присъдена
    служебна загуба с 0:3 заради двама нередовни футболисти.
Бойчиновци (Бойчиновци) - Хайдут (Ерден)                  4:1
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          3:2
Липен (Липен) - Бенковски 2007 (Крива бара)               4:2

                           XIII кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Бенковски 2007 (Крива бара) - Вихър 97 (Превала)          1:2
Вихър (Бързия) - Липен (Липен)                            1:0
Хайдут (Ерден) - Ленчо (Якимово)                          0:1
Селяк (Стубел) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  2:1
Смоляновци (Смоляновци) - Люта (Владимирово)             13:1
Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново)             1:1
Кипровец (Чипровци) - Алмус Биър (Сталийска махала)       1:3
Вихър 23 (Николово) - Форца (Благово)                     3:3

                           XIV кръг

29 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Форца (Благово)                      4:0
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         3:2
Люта (Владимирово) - Ком (Берковица)                      1:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Смоляновци (Смоляновци)         1:2
Ленчо (Якимово) - Селяк (Стубел)                          1:0
Липен (Липен) - Хайдут (Ерден)                            9:2
Бенковски 2007 (Крива бара) - Вихър (Бързия)              3:0
13 декември 2008, събота, 14:00 ч
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Вихър 23 (Николово)       1:0

                           XV кръг

6 декември 2008, събота, 14:00 ч
Вихър (Бързия) - Вихър 97 (Превала)                       3:0
Хайдут (Ерден) - Бенковски 2007 (Крива бара)              2:2
Селяк (Стубел) - Липен (Липен)                            1:4
Смоляновци (Смоляновци) - Ленчо (Якимово)                 3:0
Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 7:4
Кипровец (Чипровци) - Люта (Владимирово)                  7:0
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:0
Форца (Благово) - Алмус Биър (Сталийска махала)           4:2

                           XVI кръг

28 февруари/1 март 2009, събота/неделя (или 3 март 2009, вторник)
Вихър 97 (Превала) - Алмус Биър (Сталийска махала)        2:1
Форца (Благово) - Шурданица (Георги Дамяново)             0:4
Вихър 23 (Николово) - Люта (Владимирово)                  8:0
Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)             2:1
Ком (Берковица) - Ленчо (Якимово)                         0:0
Смоляновци (Смоляновци) - Липен (Липен)                   6:2
Селяк (Стубел) - Бенковски 2007 (Крива бара)              1:0
Хайдут (Ерден) - Вихър (Бързия)                           0:2

                           XVII кръг

14 март 2009, събота, 15:30 ч
Хайдут (Ерден) - Вихър 97 (Превала)                       1:3
Вихър (Бързия) - Селяк (Стубел)                           1:1
Бенковски 2007 (Крива бара) - Смоляновци (Смоляновци)     2:3
Липен (Липен) - Ком (Берковица)                           4:0
Ленчо (Якимово) - Кипровец (Чипровци)                     2:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             0:1
Люта (Владимирово) - Форца (Благово)                      2:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Алмус Биър (Стал.махала)    3:1

                           XVIII кръг

21 март 2009, събота, 15:30 ч
Вихър 97 (Превала) - Шурданица (Георги Дамяново)          отложен
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Люта (Владимирово)        3:0
Форца (Благово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 1:2
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                     8:1
Кипровец (Чипровци) - Липен (Липен)                       отложен
Ком (Берковица) - Бенковски 2007 (Крива бара)             отложен
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър (Бързия)                  отложен
Селяк (Стубел) - Хайдут (Ерден)                           2:1
по-късно (вероятно между 13 април и 6 май)
Вихър 97 (Превала) - Шурданица (Георги Дамяново)          1:1
Кипровец (Чипровци) - Липен (Липен)                       3:2
Ком (Берковица) - Бенковски 2007 (Крива бара)             8:1
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър (Бързия)                  0:3 сл.

                           XIX кръг

28 март 2009, събота, 15:30 ч
Селяк (Стубел) - Вихър 97 (Превала)                       0:4
Хайдут (Ерден) - Смоляновци (Смоляновци)                  0:2
Вихър (Бързия) - Ком (Берковица)                          6:0
Бенковски 2007 (Крива бара) - Кипровец (Чипровци)         1:3
Липен (Липен) - Вихър 23 (Николово)                       1:0
Ленчо (Якимово) - Форца (Благово)                         2:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Алмус Биър (Сталийска махала)   0:2
Люта (Владимирово) - Шурданица (Георги Дамяново)          1:1 *
* - заради инциденти по време на срещата Люта е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.

                           XX кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Люта (Владимирово)                   6:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     4:1
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ленчо (Якимово)           2:0
Форца (Благово) - Липен (Липен)                           0:1
Вихър 23 (Николово) - Бенковски 2007 (Крива бара)         4:0
Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)                      4:4
Ком (Берковица) - Хайдут (Ерден)                          4:1
Смоляновци (Смоляновци) - Селяк (Стубел)                  4:0

                           XXI кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 97 (Превала)              4:0 сл. *
* - прекратен в 44', когато първо гостите атакуват съдията, а след това домакините - отново съдията и делегата;
    след което гостите напускат терена. На Смоляновци е присъдена служебна победа с 4:0, а отборът е наказан с
    лишаване от домакинство за 6 мача.
Селяк (Стубел) - Ком (Берковица)                          2:1
Хайдут (Ерден) - Кипровец (Чипровци)                      0:1
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      1:0
Бенковски 2007 (Крива бара) - Форца (Благово)             4:2
Липен (Липен) - Алмус Биър (Сталийска махала)             0:1
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             0:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Люта (Владимирово)              3:1

* - Смоляновци (Смоляновци) напуска групата преди XXII кръг след наложено им
наказание с лишаване от домакинство за 6 мача. Резултатите им до този момент
се зачитат, а на противниците им до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXII кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Бойчиновци (Бойчиновци)              2:1
на неутрален терен: *
Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово)                      1:0 **
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
** - заради нахлуване на публика по време на мача Люта е наказан с лишаване
     от домакинство за 4 мача.
Шурданица (Георги Дамяново) - Липен (Липен)               6:0
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Бенковски 2007 (Кр.бара)  2:1
Форца (Благово) - Вихър (Бързия)                          2:2
Вихър 23 (Николово) - Хайдут (Ерден)                      6:1
Кипровец (Чипровци) - Селяк (Стубел)                      6:1
Ком (Берковица) - Смоляновци (Смоляновци)                 3:0 сл.

                           XXIII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Ком (Берковица) - Вихър 97 (Превала)                      5:2
Смоляновци (Смоляновци) - Кипровец (Чипровци)             0:3 сл.
Селяк (Стубел) - Вихър 23 (Николово)                      0:4
Хайдут (Ерден) - Форца (Благово)                          1:1
Вихър (Бързия) - Алмус Биър (Сталийска махала)            2:1
Бенковски 2007 (Крива бара) - Шурданица (Георги Дамяново) 1:7
Липен (Липен) - Люта (Владимирово)                        8:2
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 1:3

                           XXIV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Ленчо (Якимово)                      5:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Липен (Липен)                   0:2
на неутрален терен: *
Люта (Владимирово) - Бенковски 2007 (Крива бара)          0:3
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              2:1
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Хайдут (Ерден)            6:0
Форца (Благово) - Селяк (Стубел)                          1:0
Вихър 23 (Николово) - Смоляновци (Смоляновци)             3:0 сл.
Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица)                     3:1

                           XXV кръг

6 май 2009, сряда, 18:00 ч
Кипровец (Чипровци) - Вихър 97 (Превала)                  1:5
Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово)                     1:2
Смоляновци (Смоляновци) - Форца (Благово)                 0:3 сл.
Селяк (Стубел) - Алмус Биър (Сталийска махала)            0:3
Хайдут (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:6
Вихър (Бързия) - Люта (Владимирово)                       3:0
Бенковски 2007 (Крива бара) - Бойчиновци (Бойчиновци)     1:0
Липен (Липен) - Ленчо (Якимово)                           1:0

                           XXVI кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Липен (Липен)                        4:0
Ленчо (Якимово) - Бенковски 2007 (Крива бара)             3:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  1:0
на неутрален терен: *
Люта (Владимирово) - Хайдут (Ерден)                       3:3
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
Шурданица (Георги Дамяново) - Селяк (Стубел)              7:1
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Смоляновци (Смоляновци)   3:0 сл.
Форца (Благово) - Ком (Берковица)                         1:2
Вихър 23 (Николово) - Кипровец (Чипровци)                 6:0

                           XXVII кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър 23 (Николово) - Вихър 97 (Превала)                  1:1
Кипровец (Чипровци) - Форца (Благово)                     1:2
Смоляновци (Смоляновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     0:3 сл.
Селяк (Стубел) - Люта (Владимирово)                       2:0
Хайдут (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  1:3
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                          2:3
Бенковски 2007 (Крива бара) - Липен (Липен)               3:4
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Ком (Берковица) - Алмус Биър (Сталийска махала)           1:1

                           XXVIII кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Бенковски 2007 (Крива бара)          3:0
Липен (Липен) - Вихър (Бързия)                            2:1
Ленчо (Якимово) - Хайдут (Ерден)                          4:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Селяк (Стубел)                  8:1
на неутрален терен: *
Люта (Владимирово) - Смоляновци (Смоляновци)              3:0 сл.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица)             3:0
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Кипровец (Чипровци)       3:1
Форца (Благово) - Вихър 23 (Николово)                     1:0

                           XXIX кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Форца (Благово) - Вихър 97 (Превала)                      4:5
Вихър 23 (Николово) - Алмус Биър (Сталийска махала)       4:1
Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)         1:2
Ком (Берковица) - Люта (Владимирово)                      3:0
Смоляновци (Смоляновци) - Бойчиновци (Бойчиновци)         0:3 сл.
Селяк (Стубел) - Ленчо (Якимово)                          1:4
Хайдут (Ерден) - Липен (Липен)                            0:2
Вихър (Бързия) - Бенковски 2007 (Крива бара)              1:0

                           XXX кръг

13 юни 2009, събота, 18:00 ч
Вихър 97 (Превала) - Вихър (Бързия)                       4:4
Бенковски 2007 (Крива бара) - Хайдут (Ерден)              3:1
Липен (Липен) - Селяк (Стубел)                            1:1
Ленчо (Якимово) - Смоляновци (Смоляновци)                 3:0 сл.
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица)                 3:0
на неутрален терен: *
Люта (Владимирово) - Кипровец (Чипровци)                  6:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Люта.
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1
в Трайково:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Форца (Благово)           5:0

нагоре

Благодарим на Монт-прес и Тихомир Иванов.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com